|
A csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Gabányi - Vasas Akadémia U12 | 2024. március 17. vasárnap | 63 - 45 | Kutrik Andrea, Porkoláb Mercédesz Anett |
Budapesti Honvéd SE/A - MAFC Gabányi | 2024. március 17. vasárnap | 46 - 55 | Vass Dávid Áron, Korpás Máté |
Vasas Akadémia U12 - Budapesti Honvéd SE/A | 2024. március 17. vasárnap | 54 - 60 | Vass Dávid Áron, Korpás Máté |
B csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/A - Csata Csillagok | 2024. március 17. vasárnap | 71 - 50 | Korpás Máté, Varga Dániel Géza |
KöLöKöS Fiúk/A - Óbudai Kaszások/A | 2024. március 17. vasárnap | 44 - 75 | Korpás Máté, Varga Dániel Géza |
Csata Csillagok - KöLöKöS Fiúk/A | 2024. március 17. vasárnap | 51 - 86 | Kutrik Andrea, Porkoláb Mercédesz Anett |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darázslányok/A - Vasas Akadémia U11 | 2024. március 16. szombat | 78 - 39 | Kutrik Andrea, Tóth Olivér |
Vasas Amazonok - Kőbányai Darázslányok/A | 2024. március 16. szombat | 35 - 65 | Boros Krisztina, Porkoláb Mercédesz Anett |
Vasas Akadémia U11 - Vasas Amazonok | 2024. március 16. szombat | 49 - 61 | Boros Krisztina, Porkoláb Mercédesz Anett |
D csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Heisler - Kőbányai Darazsak/A | 2024. március 16. szombat | 68 - 52 | Borsos Balázs, Kovács Róbert Márió |
Budafoki Bikák - MAFC Heisler | 2024. március 16. szombat | 67 - 81 | Borsos Balázs, Kovács Róbert Márió |
Kőbányai Darazsak/A - Budafoki Bikák | 2024. március 16. szombat | 55 - 58 | Kutrik Andrea, Tóth Olivér |
E csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasok - Újpest-MT/A | 2024. március 17. vasárnap | 43 - 47 | Blaskovits Márk Mihály, Bíró Brigitta |
Zuglói Sasok - Török Sasok | 2024. március 17. vasárnap | 47 - 51 | Blaskovits Márk Mihály, Kara Zsombor |
Újpest-MT/A - Zuglói Sasok | 2024. március 17. vasárnap | 45 - 23 | Kara Zsombor, Bíró Brigitta |
F csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Malév Kobrák - BLF SE U12 | 2024. március 16. szombat | 81 - 28 | Vass Dávid Áron, Kaluha Csaba |
KöLöKöS Lányok - Malév Kobrák | 2024. március 16. szombat | 42 - 59 | Korpás Máté, Kovács Gerzson |
BLF SE U12 - KöLöKöS Lányok | 2024. március 16. szombat | 46 - 62 | Korpás Máté, Kovács Gerzson |
G csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Újbuda KA/A - Budapesti Honvéd SE/B | 2024. március 16. szombat | 50 - 56 | Miháczi Ádám, Koncz Levente |
Kaszás Boys - BEAC Újbuda KA/A | 2024. március 16. szombat | 39 - 59 | Renkecz Máté Gergő, Koncz Levente |
Budapesti Honvéd SE/B - Kaszás Boys | 2024. március 16. szombat | 64 - 38 | Renkecz Máté Gergő, Miháczi Ádám |
H csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Bolhák - TFSE | 2024. március 17. vasárnap | 44 - 49 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Nagy Soma |
TFSE - Óbudai Kaszások/B | 2024. március 17. vasárnap | 28 - 91 | Boros Krisztina, Kovács Gerzson |
Óbudai Kaszások/B - Vasas Bolhák | 2024. március 17. vasárnap | 75 - 45 | Boros Krisztina, Kovács Gerzson |
I csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaszás Girls - MAFC Mokos | 2024. március 16. szombat | 42 - 45 | Blaskovits Márk Mihály, Földesi Zsófia |
Kőbányai Darazsak/B - Kaszás Girls | 2024. március 16. szombat | 44 - 41 | Konta Csanád János, Bíró Brigitta |
MAFC Mokos - Kőbányai Darazsak/B | 2024. március 16. szombat | 69 - 50 | Konta Csanád János, Bíró Brigitta |
J csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MTK Budapest - Kőbányai Darázslányok/B | 2024. március 16. szombat | 37 - 44 | Waigand Ágoston, Horváth Alexandra |
Kőbányai Darázslányok/B - KöLöKöS Fiúk/B | 2024. március 16. szombat | 42 - 41 | Waigand Ágoston, Horváth Alexandra |
KöLöKöS Fiúk/B - MTK Budapest | 2024. március 16. szombat | 49 - 47 | Blaskovits Márk Mihály, Földesi Zsófia |
K csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BUDAFOKI BAKOK - Budai Aranysakálok | 2024. március 17. vasárnap | 39 - 45 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kovács Gedeon |
Városgazda UP Akadémia - BUDAFOKI BAKOK | 2024. március 17. vasárnap | 38 - 60 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kovács Gedeon |
Budai Aranysakálok - Városgazda UP Akadémia | 2024. március 17. vasárnap | 65 - 47 | Kovalcsik Emese Zsófia, Nagy Soma |
L csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Keresztúri SE - Újpest-MT/B | 2024. március 16. szombat | 34 - 46 | Tahin András, Kovács Tamás |
Ziccer Tigrisek - Keresztúri SE | 2024. március 16. szombat | 53 - 75 | Tahin András, Kovács Tamás |
Újpest-MT/B - Ziccer Tigrisek | 2024. március 16. szombat | 76 - 29 | Vass Dávid Áron, Kaluha Csaba |
M csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csepel-Bontó KK - SZPA-HSE U12 | 2024. március 16. szombat | 42 - 41 | Győri Ferenc, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
Török Sasmadarak - Csepel-Bontó KK | 2024. március 16. szombat | 48 - 44 | Petrik Boglárka, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
SZPA-HSE U12 - Török Sasmadarak | 2024. március 16. szombat | 23 - 26 | Győri Ferenc, Petrik Boglárka |
N csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
WSK U12 - PSE Párducok | 2024. március 17. vasárnap | 2 - 0 | Kovalcsik Emese Zsófia, Ablonczy Csaba |
BEAC Újbuda KA/B - WSK U12 | 2024. március 17. vasárnap | 32 - 41 | Bíró Brigitta, Ablonczy Csaba |
PSE Párducok - BEAC Újbuda KA/B | 2024. március 17. vasárnap | 0 - 2 | Bíró Brigitta, Ablonczy Csaba |
O csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Manók - Kéksárga Okapik | 2024. március 17. vasárnap | 0 - 2 | Tahin András, Renkecz Máté Gergő |
TF-JAK-Tigrisek - Ziccer Manók | 2024. március 17. vasárnap | 2 - 0 | Tahin András, Kovács Gerzson |
Kéksárga Okapik - TF-JAK-Tigrisek | 2024. március 17. vasárnap | 41 - 26 | Renkecz Máté Gergő, Kovács Gerzson |
P csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Németvölgyi Bocsok - Budapesti Bikák | 2024. március 17. vasárnap | 39 - 34 | Blaskovits Márk Mihály, Veres Zsombor |
Törekvés Sascsibék - Németvölgyi Bocsok | 2024. március 17. vasárnap | 26 - 41 | Kara Zsombor, Veres Zsombor |
Budapesti Bikák - Törekvés Sascsibék | 2024. március 17. vasárnap | 39 - 25 | Renkecz Máté Gergő, Veres Zsombor |
Q csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
HSE - Jaguárok - TF - Cetek | 2024. március 23. szombat | 0 - 2 | Brunner Brúnó, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
KKS - HSE - Jaguárok | 2024. március 23. szombat | 2 - 0 | Brunner Brúnó, Ablonczy Csaba |
TF - Cetek - KKS | 2024. március 23. szombat | 33 - 38 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Ablonczy Csaba |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12F - Gödi SE Gödények | 2024. március 17. vasárnap | 76 - 49 | Horváth Emese Kata, Egri Norbert |
BSC Levi - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12F | 2024. március 17. vasárnap | 54 - 68 | Horváth Emese Kata, Egri Norbert |
Gödi SE Gödények - BSC Levi | 2024. március 17. vasárnap | 52 - 91 | Horváth Emese Kata, Egri Norbert |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PILIS BASKET - Százhalombattai KSE | 2024. március 17. vasárnap | 67 - 68 | Molnár Tamás, Neubrandt Roland |
Radobasket Oroszlánok - PILIS BASKET | 2024. március 17. vasárnap | 57 - 62 | Molnár Tamás, Neubrandt Roland |
Százhalombattai KSE - Radobasket Oroszlánok | 2024. március 17. vasárnap | 72 - 38 | Molnár Tamás, Neubrandt Roland |
C csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Leány/A - Pilots SE U12 | 2024. április 7. vasárnap | 75 - 41 | Csegény Csenge Janka, Upor Milán |
ICT Pilots U12 - BSC Leány/A | 2024. április 7. vasárnap | 60 - 53 | Csegény Csenge Janka, Upor Milán |
Pilots SE U12 - ICT Pilots U12 | 2024. április 7. vasárnap | 41 - 70 | Borbély Nándor Tibor, Bognár Mátyás |
D csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kerepesi Városi Sport Egyesület - Szentendrei KSE/A | 2024. április 7. vasárnap | 63 - 32 | Borbély Nándor Tibor, Bognár Mátyás |
BL Basket SE U12/A - Kerepesi Városi Sport Egyesület | 2024. április 7. vasárnap | 50 - 65 | Ábrahám Soma, Egri Norbert |
Szentendrei KSE/A - BL Basket SE U12/A | 2024. április 7. vasárnap | 42 - 54 | Ábrahám Soma, Egri Norbert |
E csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG Veresegyház - CKE U12 | 2024. március 17. vasárnap | 82 - 40 | Paulik Benjámin, Upor Milán |
ICT Pilots Farkasrét - BKG Veresegyház | 2024. március 17. vasárnap | 20 - 74 | Paulik Benjámin, Upor Milán |
CKE U12 - ICT Pilots Farkasrét | 2024. március 17. vasárnap | 60 - 50 | Paulik Benjámin, Upor Milán |
F csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödöllői Sport Klub - Dunaharaszti MTK leány | 2024. március 17. vasárnap | 53 - 30 | Váczi Mihály, Bognár Mátyás |
BSC Bálint Márton - Gödöllői Sport Klub | 2024. március 17. vasárnap | 65 - 54 | Váczi Mihály, Bognár Mátyás |
Dunaharaszti MTK leány - BSC Bálint Márton | 2024. március 17. vasárnap | 33 - 58 | Váczi Mihály, Bognár Mátyás |
G csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Áldás Basket - BDSE RADOBASKET | 2024. április 7. vasárnap | 80 - 38 | Dr. Gombos Ádám Attila, Ilyés Levente Ákos |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - Vasas Áldás Basket | 2024. április 7. vasárnap | 43 - 71 | Dr. Gombos Ádám Attila, Plajos Zsuzsa Mária |
BDSE RADOBASKET - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2024. április 7. vasárnap | 50 - 55 | Dr. Gombos Ádám Attila, Plajos Zsuzsa Mária |
H csoport | Veresegyházi Kosárlabda Csarnok (2112 Veresegyház, Budapesti utca 42.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyáli Apródok - Dunaharaszti MTK fiú | 2024. március 17. vasárnap | 53 - 48 | Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna |
Monor SE (F) - Gyáli Apródok | 2024. március 17. vasárnap | 67 - 58 | Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna |
Dunaharaszti MTK fiú - Monor SE (F) | 2024. március 17. vasárnap | 0 - 2 | Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna |
I csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Leány/B - BTDSE Taksonyi Ördögök U12/A | 2024. március 17. vasárnap | 43 - 32 | Csegény Csenge Janka, Gátas András |
SZKHSE U12 - BSC Leány/B | 2024. március 17. vasárnap | 29 - 65 | Csegény Csenge Janka, Gátas András |
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/A - SZKHSE U12 | 2024. március 17. vasárnap | 71 - 32 | Magda János József, Csegény Csenge Janka |
J csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fót SE Fiú/A - Parthus SE/A | 2024. március 24. vasárnap | 26 - 45 | Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna |
Fót SE Leány/B - Fót SE Fiú/A | 2024. március 24. vasárnap | 44 - 5 | Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna |
Parthus SE/A - Fót SE Leány/B | 2024. március 24. vasárnap | 28 - 53 | Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna |
K csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Optifit VKB Vác U12 - Monor SE (L) | 2024. április 7. vasárnap | 23 - 30 | Balogh Csaba, Jáni Zsófia |
BL Basket SE U12/B - Optifit VKB Vác U12 | 2024. április 7. vasárnap | 34 - 24 | Balogh Csaba, Jáni Zsófia |
Monor SE (L) - BL Basket SE U12/B | 2024. április 7. vasárnap | 28 - 37 | Sersovszky Gergely Péter, Neubrandt Roland |
L csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi SE Gólyák - Pilisi Mennydörgők | 2024. március 17. vasárnap | 54 - 28 | Takács István, Magda János József |
KLKS Dunaalmás - VMG DSE U12 | 2024. március 17. vasárnap | 59 - 36 | Takács István, Szilágyi András |
Pilisi Mennydörgők - VMG DSE U12 | 2024. március 17. vasárnap | 47 - 40 | Takács István, Szilágyi András |
Gödi SE Gólyák - KLKS Dunaalmás | 2024. március 17. vasárnap | 57 - 31 | Takács István, Szilágyi Krisztina |