|
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Gabányi - Budapesti Honvéd SE/A | 2024. február 24. szombat | 78 - 62 | Porkoláb Mercédesz Anett, Földesi Boglárka |
Óbudai Kaszások/A - MAFC Gabányi | 2024. február 24. szombat | 68 - 70 | Hőgerl Bence, Földesi Boglárka |
Budapesti Honvéd SE/A - Óbudai Kaszások/A | 2024. február 24. szombat | 76 - 53 | Hőgerl Bence, Porkoláb Mercédesz Anett |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U12 - KöLöKöS Fiúk/A | 2024. február 25. vasárnap | 84 - 56 | Varga Dániel Géza, Vass Dávid Áron |
Kőbányai Darázslányok/A - Vasas Akadémia U12 | 2024. február 25. vasárnap | 39 - 71 | Vass Dávid Áron, Földesi Boglárka |
KöLöKöS Fiúk/A - Kőbányai Darázslányok/A | 2024. február 25. vasárnap | 63 - 59 | Varga Dániel Géza, Földesi Boglárka |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata Csillagok - MAFC Heisler | 2024. február 24. szombat | 68 - 38 | Korpás Máté, Tóth Olivér |
Vasas Amazonok - Csata Csillagok | 2024. február 24. szombat | 48 - 56 | Vass Dávid Áron, Korpás Máté |
MAFC Heisler - Vasas Amazonok | 2024. február 24. szombat | 40 - 66 | Vass Dávid Áron, Tóth Olivér |
D csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U11 - Budafoki Bikák | 2024. február 25. vasárnap | 52 - 50 | Győri Ferenc, Tóth Olivér |
Budafoki Bikák - Török Sasok | 2024. február 25. vasárnap | 53 - 51 | Győri Ferenc, Tóth Olivér |
Török Sasok - Vasas Akadémia U11 | 2024. február 25. vasárnap | 51 - 53 | Vigh Balázs, Konta Csanád János |
E csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/A - Malév Kobrák | 2024. február 24. szombat | 2 - 0 | Varga Dániel Géza, Kara Zsombor |
Zuglói Sasok - Kőbányai Darazsak/A | 2024. február 24. szombat | 47 - 84 | Varga Dániel Géza, Kara Zsombor |
Malév Kobrák - Zuglói Sasok | 2024. február 24. szombat | 0 - 2 | Szőke Gábor, Waigand Ágoston |
F csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Újbuda KA/A - Újpest-MT/A | 2024. február 25. vasárnap | 36 - 63 | Vigh Balázs, Konta Csanád János |
KöLöKöS Lányok - BEAC Újbuda KA/A | 2024. február 25. vasárnap | 49 - 45 | Gere Kálmán Richárd, Korpás Máté |
Újpest-MT/A - KöLöKöS Lányok | 2024. február 25. vasárnap | 39 - 36 | Gere Kálmán Richárd, Korpás Máté |
G csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaszás Boys - BLF SE U12 | 2024. február 24. szombat | 34 - 50 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kovács Gedeon |
BLF SE U12 - Óbudai Kaszások/B | 2024. február 24. szombat | 41 - 46 | Földesi Zsófia, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
Óbudai Kaszások/B - Kaszás Boys | 2024. február 24. szombat | 30 - 45 | Földesi Zsófia, Kovács Gedeon |
H csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TFSE - Budapesti Honvéd SE/B | 2024. február 25. vasárnap | 44 - 47 | Brunner Brúnó, Vigh Barnabás Dominik |
Kaszás Girls - TFSE | 2024. február 25. vasárnap | 49 - 51 | Vigh Barnabás Dominik, Kovács Gedeon |
Budapesti Honvéd SE/B - Kaszás Girls | 2024. február 25. vasárnap | 52 - 50 | Brunner Brúnó, Kovács Gedeon |
I csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/B - Vasas Bolhák | 2024. február 25. vasárnap | 42 - 47 | Varga Dániel Géza, Földesi Boglárka |
MTK Budapest - Kőbányai Darazsak/B | 2024. február 25. vasárnap | 0 - 2 | Waigand Ágoston, Kara Zsombor |
Vasas Bolhák - MTK Budapest | 2024. február 25. vasárnap | 2 - 0 | Waigand Ágoston, Kara Zsombor |
J csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BUDAFOKI BAKOK - KöLöKöS Fiúk/B | 2024. február 24. szombat | 40 - 49 | Marjai Réka, Konta Csanád János |
MAFC Mokos - BUDAFOKI BAKOK | 2024. február 24. szombat | 48 - 25 | Marjai Réka, Konta Csanád János |
KöLöKöS Fiúk/B - MAFC Mokos | 2024. február 24. szombat | 37 - 54 | Mészáros Nándor Lajos, Bíró Brigitta |
K csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darázslányok/B - Keresztúri SE | 2024. február 24. szombat | 46 - 23 | Szőke Gábor, Waigand Ágoston |
Városgazda UP Akadémia - Kőbányai Darázslányok/B | 2024. február 24. szombat | 33 - 55 | Kovalcsik Emese Zsófia, Blaskovits Márk Mihály |
Keresztúri SE - Városgazda UP Akadémia | 2024. február 24. szombat | 36 - 42 | Kovalcsik Emese Zsófia, Blaskovits Márk Mihály |
L csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budai Aranysakálok - Csepel-Bontó KK | 2024. február 25. vasárnap | 47 - 38 | Marjai Réka, Kovalcsik Emese Zsófia |
Ziccer Tigrisek - Budai Aranysakálok | 2024. február 25. vasárnap | 32 - 52 | Kovalcsik Emese Zsófia, Bálint Bence Zoltán |
Csepel-Bontó KK - Ziccer Tigrisek | 2024. február 25. vasárnap | 55 - 64 | Marjai Réka, Bálint Bence Zoltán |
M csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasmadarak - Újpest-MT/B | 2024. február 24. szombat | 2 - 0 | Mészáros Nándor Lajos, Bíró Brigitta |
Újpest-MT/B - WSK U12 | 2024. február 27. kedd | 64 - 9 | Földesi Zsófia, Koncz Ádám |
WSK U12 - Török Sasmadarak | 2024. február 28. szerda | 29 - 57 | Mészáros Nándor Lajos, Miháczi Ádám |
N csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZPA-HSE U12 - Ziccer Manók | 2024. február 24. szombat | 43 - 42 | Miháczi Ádám, Renkecz Máté Gergő |
BEAC Újbuda KA/B - SZPA-HSE U12 | 2024. február 24. szombat | 26 - 41 | Vigh Balázs, Miháczi Ádám |
Ziccer Manók - BEAC Újbuda KA/B | 2024. február 24. szombat | 51 - 58 | Vigh Balázs, Renkecz Máté Gergő |
O csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PSE Párducok - TF-JAK-Tigrisek | 2024. február 24. szombat | 34 - 30 | Puskás Ágnes Réka, Vigh Barnabás Dominik |
Németvölgyi Bocsok - PSE Párducok | 2024. február 24. szombat | 0 - 2 | Puskás Ágnes Réka, Vigh Barnabás Dominik |
TF-JAK-Tigrisek - Németvölgyi Bocsok | 2024. február 24. szombat | 2 - 0 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kovács Gedeon |
P csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Törekvés Sascsibék - HSE - Jaguárok | 2024. február 25. vasárnap | 18 - 12 | Blaskovits Márk Mihály, Nagy Soma |
Kéksárga Okapik - Törekvés Sascsibék | 2024. február 25. vasárnap | 42 - 10 | Blaskovits Márk Mihály, Nagy Soma |
HSE - Jaguárok - Kéksárga Okapik | 2024. február 25. vasárnap | 24 - 46 | Blaskovits Márk Mihály, Nagy Soma |
Q csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KKS - TF - Cetek | 2024. február 25. vasárnap | 33 - 27 | Porkoláb Mercédesz Anett, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
Budapesti Bikák - KKS | 2024. február 25. vasárnap | 46 - 18 | Porkoláb Mercédesz Anett, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
TF - Cetek - Budapesti Bikák | 2024. február 25. vasárnap | 21 - 39 | Porkoláb Mercédesz Anett, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PILIS BASKET - BSC Levi | 2024. február 24. szombat | 52 - 66 | Neubrandt Roland, Upor Milán |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12F - PILIS BASKET | 2024. február 24. szombat | 102 - 39 | Neubrandt Roland, Upor Milán |
BSC Levi - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12F | 2024. február 24. szombat | 62 - 75 | Neubrandt Roland, Upor Milán |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Leány/A - Radobasket Oroszlánok | 2024. február 24. szombat | 34 - 42 | Váczi Mihály, Egri Norbert |
Gödi SE Gödények - BSC Leány/A | 2024. február 24. szombat | 59 - 32 | Váczi Mihály, Egri Norbert |
Radobasket Oroszlánok - Gödi SE Gödények | 2024. február 24. szombat | 54 - 56 | Váczi Mihály, Egri Norbert |
C csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Százhalombattai KSE - Kerepesi Városi Sport Egyesület | 2024. február 25. vasárnap | 78 - 57 | Bognár Mátyás, Szilágyi Krisztina |
ICT Pilots U12 - Százhalombattai KSE | 2024. február 25. vasárnap | 57 - 78 | Bognár Mátyás, Szilágyi András |
Kerepesi Városi Sport Egyesület - ICT Pilots U12 | 2024. február 25. vasárnap | 51 - 58 | Bognár Mátyás, Szilágyi Krisztina |
D csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BL Basket SE U12/A - BKG Veresegyház | 2024. február 24. szombat | 0 - 0 | Szilágyi Krisztina , Szilágyi András |
Pilots SE U12 - BL Basket SE U12/A | 2024. február 24. szombat | 2 - 0 | Szilágyi Krisztina , Gátas András |
BKG Veresegyház - Pilots SE U12 | 2024. február 24. szombat | 0 - 2 | Szilágyi Krisztina , Gátas András |
E csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödöllői Sport Klub - ICT Pilots Farkasrét | 2024. február 24. szombat | 31 - 43 | Ilyés Levente Ákos, Beniczky Márton |
ICT Pilots Farkasrét - Szentendrei KSE/A | 2024. február 24. szombat | 39 - 61 | Ilyés Levente Ákos, Beniczky Márton |
Szentendrei KSE/A - Gödöllői Sport Klub | 2024. február 24. szombat | 52 - 46 | Ilyés Levente Ákos, Ács Zoltán |
F csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Bálint Márton - Vasas Áldás Basket | 2024. február 24. szombat | 51 - 50 | Gyurkovics István János, Plajos Zsuzsa Mária |
Vasas Áldás Basket - CKE U12 | 2024. február 24. szombat | 63 - 76 | Gyurkovics István János, Plajos Zsuzsa Mária |
CKE U12 - BSC Bálint Márton | 2024. február 24. szombat | 68 - 66 | Gyurkovics István János, Szilágyi András |
G csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaharaszti MTK fiú - Dunaharaszti MTK leány | 2024. február 25. vasárnap | 43 - 44 | Egri Norbert, Szilágyi András |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - Dunaharaszti MTK fiú | 2024. február 25. vasárnap | 49 - 46 | Egri Norbert, Jáni Zsófia |
Dunaharaszti MTK leány - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2024. február 25. vasárnap | 54 - 45 | Egri Norbert, Jáni Zsófia |
H csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyáli Apródok - BSC Leány/B | 2024. február 25. vasárnap | 46 - 35 | Molnár Tamás, Szécsi Adrián |
BDSE RADOBASKET - Gyáli Apródok | 2024. február 25. vasárnap | 43 - 42 | Molnár Tamás, Nagy László |
BSC Leány/B - BDSE RADOBASKET | 2024. február 25. vasárnap | 22 - 49 | Molnár Tamás, Nagy László |
I csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monor SE (F) - Fót SE Fiú/A | 2024. február 24. szombat | 71 - 38 | Balogh Csaba, Ács Zoltán |
Fót SE Fiú/A - SZKHSE U12 | 2024. február 24. szombat | 31 - 36 | Balogh Csaba, Békési Benedek |
SZKHSE U12 - Monor SE (F) | 2024. február 24. szombat | 16 - 67 | Balogh Csaba, Békési Benedek |
J csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fót SE Leány/B - BTDSE Taksonyi Ördögök U12/A | 2024. február 25. vasárnap | 32 - 43 | Csegény Csenge Janka, Fekete Szonja |
Optifit VKB Vác U12 - Fót SE Leány/B | 2024. február 25. vasárnap | 39 - 40 | Csegény Csenge Janka, Fekete Szonja |
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/A - Optifit VKB Vác U12 | 2024. február 25. vasárnap | 47 - 31 | Csegény Csenge Janka, Szécsi Adrián |
K csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Parthus SE/A - BL Basket SE U12/B | 2024. február 25. vasárnap | 32 - 20 | Upor Milán, Gátas András |
Gödi SE Gólyák - Parthus SE/A | 2024. február 25. vasárnap | 18 - 20 | Upor Milán, Gátas András |
BL Basket SE U12/B - Gödi SE Gólyák | 2024. február 25. vasárnap | 31 - 28 | Upor Milán, Beniczky Tamás |
L csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKS Dunaalmás - VMG DSE U12 | 2024. február 25. vasárnap | 48 - 18 | Upor Milán, Beniczky Tamás |
Pilisi Mennydörgők - Monor SE (L) | 2024. február 25. vasárnap | 0 - 2 | Szatmári Roland, Beniczky Tamás |
VMG DSE U12 - Pilisi Mennydörgők | 2024. február 25. vasárnap | 2 - 0 | Szatmári Roland, Szilágyi Krisztina |
KLKS Dunaalmás - Monor SE (L) | 2024. február 25. vasárnap | 42 - 45 | Szatmári Roland, Szilágyi András |