|
A csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYÍKSE Tűzokádók - BC Uzhgorod | 2024. február 4. vasárnap | 55 - 52 | Tóth Tamás Zoltán, Pokoraczky Máté |
BC Uzhgorod - NYÍKSE Tűzokádók | 2024. február 4. vasárnap | 81 - 37 | Oroszvári Tamás, Szabó Zsuzsa |
B csoport | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KARCAGI SE Pusztai Viperák - NYKK Eötvös U12 | 2024. február 3. szombat | 69 - 35 | Horányi András, Szabó Zsuzsa |
ASBC Primo Carei Nagykároly - KARCAGI SE Pusztai Viperák | 2024. február 3. szombat | 28 - 50 | Horányi András, Szabó Zsuzsa |
NYKK Eötvös U12 - ASBC Primo Carei Nagykároly | 2024. február 3. szombat | 46 - 53 | Horányi András, Szabó Zsuzsa |
C csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok - CSS Sighet Máramaros Fehér | 2024. február 3. szombat | 20 - 0 | Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter |
CSS Sighet Máramaros Fehér - Cívis KK Debrecen/B | 2024. február 3. szombat | 0 - 20 | Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter |
Cívis KK Debrecen/B - Zsákoló Zsiráfok | 2024. február 3. szombat | 49 - 85 | Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán |
D csoport | Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DIFE KK Derecske - Hajdúböszörményi TE | 2024. február 4. vasárnap | 42 - 47 | Lakatos István, Wágner Ferenc |
Hajdúböszörményi TE - TSK-Magiszter U12 | 2024. február 4. vasárnap | 52 - 9 | Wágner Ferenc, Lakatos István |
TSK-Magiszter U12 - DIFE KK Derecske | 2024. február 4. vasárnap | 13 - 90 | Lakatos István, Wágner Ferenc |
E csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újfehértói Sportklub - NYÍKSE Tűzvirágok | 2024. február 3. szombat | 17 - 45 | Nyíri Péter Patrik, Oroszvári Tamás |
Dife KK Berettyóújfalu - NYÍKSE Tűzlabdák | 2024. február 3. szombat | 31 - 47 | Nyíri Péter Patrik, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett |
Újfehértói Sportklub - Dife KK Berettyóújfalu | 2024. február 3. szombat | 47 - 61 | Sallai István József, Pokoraczky Máté |
NYÍKSE Tűzvirágok - NYÍKSE Tűzlabdák | 2024. február 3. szombat | 26 - 25 | Sallai István József, Pokoraczky Máté |
F csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka (4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12..) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mátészalkai VULE/B - Nyíregyházi Sportcentrum U12/B Móra | 2024. február 3. szombat | 0 - 2 | dr. Marjay Péter, Pokoraczky Máté |
Mátészalkai VULE/A - NYÍKSE Tűzsárkányok | 2024. február 3. szombat | 5 - 54 | Tóth Tamás Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter |
Mátészalkai VULE/B - Mátészalkai VULE/A | 2024. február 3. szombat | 0 - 20 | Tóth Tamás Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter |
Nyíregyházi Sportcentrum U12/B Móra - NYÍKSE Tűzsárkányok | 2024. február 3. szombat | 46 - 37 | Tóth Tamás Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter |
A csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/B - MEAFC Basket Bulls U12 | 2024. február 3. szombat | 67 - 39 | Molnár Krisztián, Molnár Zoltán |
DVTK Zemplén - DVTK Akadémia/B | 2024. február 3. szombat | 25 - 55 | Molnár Krisztián, Sznagyik Roland |
MEAFC Basket Bulls U12 - DVTK Zemplén | 2024. február 3. szombat | 51 - 47 | Molnár Zoltán, Sznagyik Roland |
B csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Kossuth U12 | 2024. február 3. szombat | 60 - 49 | Suhajda Levente Ákos, Molnár Zorka |
Salgótarjáni KI(F) - Miskolci Sportiskola Vadmacskák | 2024. február 3. szombat | 37 - 46 | Suhajda Levente Ákos, Supák Sára |
Salgótarjáni KI(F) - MEAFC Kossuth U12 | 2024. február 3. szombat | 32 - 44 | Dr. Ormay Gábor, Petró Szilvia Erika |
Miskolci Sportiskola Vadmacskák - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2024. február 3. szombat | 32 - 42 | Dr. Ormay Gábor, Petró Szilvia Erika |
C csoport | PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Ózd - Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2024. február 4. vasárnap | 11 - 57 | Deák Csaba, Oravecz Olivér László |
SLÁGER KKSE - DVTK Mezőcsát | 2024. február 4. vasárnap | 0 - 0 | Deák Csaba, Oravecz Olivér László |
DVTK Ózd - DVTK Mezőcsát | 2024. február 4. vasárnap | 2 - 0 | Trizna Pál Krisztián, Deák Máté |
Salgótarjáni KI Vadmacskák - SLÁGER KKSE | 2024. február 4. vasárnap | 2 - 0 | Trizna Pál Krisztián, Deák Máté |
A csoport | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium (5650 Mezőberény Petőfi út 13-15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mezőberényi Kosárlabda Klub (L) - Szolnoki Sportcentrum | 2024. február 3. szombat | 63 - 36 | Farkas Barna, Balog Sára |
Szolnoki Sportcentrum - C.S. Vest Activ Timisoara fiú | 2024. február 3. szombat | 57 - 67 | Farkas Barna, Balog Sára |
C.S. Vest Activ Timisoara fiú - Mezőberényi Kosárlabda Klub (L) | 2024. február 3. szombat | 31 - 57 | Farkas Barna, Balog Sára |
B csoport | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési Gladiátorok - Békéscsabai KK | 2024. február 4. vasárnap | 55 - 30 | Sajgó Lajos, Kónya László Tamás |
Békéscsabai KK - Szarvas GFE Gyakorló | 2024. február 4. vasárnap | 42 - 57 | Sajgó Lajos, Kónya László Tamás |
Szarvas GFE Gyakorló - Békési Gladiátorok | 2024. február 4. vasárnap | 19 - 62 | Sajgó Lajos, Kónya László Tamás |
C csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Németh László utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Palánták - Szegedi Tigrisek | 2024. február 4. vasárnap | 47 - 39 | Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina |
Szegedi Tigrisek - ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2024. február 4. vasárnap | 35 - 69 | Bartucz Csaba, Tóth Tamás |
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú - Vásárhelyi Palánták | 2024. február 4. vasárnap | 80 - 23 | Tóth Tamás, Nánai Fruzsina |
D csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Párducok - ACS Baschet Star Oradea Fehér fiú | 2024. február 3. szombat | 59 - 24 | Fehérvári Gergely, Kozma Péter |
Szentesi KK/A - Szegedi Bulldogok | 2024. február 3. szombat | 57 - 19 | Fehérvári Gergely, Kozma Péter |
ACS Baschet Star Oradea Fehér fiú - Szegedi Bulldogok | 2024. február 3. szombat | 32 - 26 | Szőcs Béla, Dezsèri Szabolcs Ernő |
Szolnoki Párducok - Szentesi KK/A | 2024. február 3. szombat | 33 - 59 | Szőcs Béla, Dezsèri Szabolcs Ernő |
E csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Rákóczifalvai Párducok - Szedeák Csikók | 2024. február 4. vasárnap | 5 - 87 | Pál-Szabó Sándor János, Faragó Márton |
MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUB (V) - Jump Baschet Timisoara vegyes | 2024. február 4. vasárnap | 68 - 16 | Pál-Szabó Sándor János, Tóth Viktor |
Rákóczifalvai Párducok - Jump Baschet Timisoara vegyes | 2024. február 4. vasárnap | 30 - 36 | Szőcs Béla, Faragó Márton |
Szedeák Csikók - MEZŐBERÉNYI KOSÁRLABDA KLUB (V) | 2024. február 4. vasárnap | 55 - 45 | Szőcs Béla, Tóth Julianna |
A csoport | Dobó Katalin Gimnázium (2500 Esztergom Bánomi út 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok - Esztergomi KE U12 | 2024. február 3. szombat | 55 - 65 | Novák Bence, Varga Tamás |
TSE Basket U12 Gyermek - Soproni Sportiskolás Vadbivalyok | 2024. február 3. szombat | 62 - 47 | Novák Bence, Varga Tamás |
Esztergomi KE U12 - TSE Basket U12 Gyermek | 2024. február 3. szombat | 73 - 64 | Novák Bence, Varga Tamás |
B csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE Mór U12 - MVM-OSE TKC U12L | 2024. február 4. vasárnap | 68 - 46 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Győri KC Zsiráfok - MVM-OSE Mór U12 | 2024. február 4. vasárnap | 63 - 53 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
MVM-OSE TKC U12L - Győri KC Zsiráfok | 2024. február 4. vasárnap | 34 - 62 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
C csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Sportdarázs/A - Soproni Tigrisek SE U12/B | 2024. február 3. szombat | 2 - 0 | Czinder Adrienn, Söveges Tamás |
Vidám Kenguruk - Sportdarázs/A | 2024. február 3. szombat | 0 - 2 | Czinder Adrienn, Herczeg Ágoston |
Soproni Tigrisek SE U12/B - Vidám Kenguruk | 2024. február 3. szombat | 0 - 0 | Herczeg Ágoston, Söveges Tamás |
D csoport | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok (9200 Mosonmagyaróvár Gazdász utca 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Győri KC Kenguruk | 2024. február 3. szombat | 40 - 79 | Bende Zoltán, Nagy Péter |
Kapuvári Párducok - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2024. február 3. szombat | 0 - 2 | Nagy Péter, Markó Milán |
Győri KC Kenguruk - Kapuvári Párducok | 2024. február 3. szombat | 2 - 0 | Bende Zoltán, Markó Milán |
E csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek Kőszeg U12 - Téti Tigrisek | 2024. február 4. vasárnap | 71 - 35 | Czinder Adrienn, Söveges Tamás |
Sportdarázs/B - Soproni Tigrisek Kőszeg U12 | 2024. február 4. vasárnap | 0 - 2 | Czinder Adrienn, Horváth Márk |
Téti Tigrisek - Sportdarázs/B | 2024. február 4. vasárnap | 2 - 0 | Horváth Márk, Kulik Rajmund |
A csoport | Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
RICSILLA Rakéta - ZTE NKK | 2024. február 10. szombat | 85 - 58 | Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter |
Sportiskolás Lányok - RICSILLA Rakéta | 2024. február 10. szombat | 51 - 72 | Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter |
ZTE NKK - Sportiskolás Lányok | 2024. február 10. szombat | 57 - 64 | Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter |
B csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca, Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Sárkányok - Kanizsai Vadmacskák | 2024. február 4. vasárnap | 72 - 56 | Fülöp András, Molnár Krisztián |
Kanizsai Vadmacskák - Harcos Sólymok | 2024. február 4. vasárnap | 67 - 41 | Fülöp András, Molnár Krisztián |
Harcos Sólymok - Tapolcai Sárkányok | 2024. február 4. vasárnap | 24 - 71 | Fülöp András, Molnár Krisztián |
C csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hévíz SK - Kanizsa KK | 2024. február 3. szombat | 73 - 18 | Imre Márk, Török Olivér |
RICSILLA Becsehely - Hévíz SK | 2024. február 3. szombat | 50 - 82 | Imre Márk, Török Olivér |
Kanizsa KK - RICSILLA Becsehely | 2024. február 3. szombat | 18 - 73 | Imre Márk, Török Olivér |
A csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kozármisleny SE/A - PVSK NKA Leány/A | 2024. február 3. szombat | 45 - 72 | Győr Marcell István, Csatlós László |
NKA Pécs u12 leány/A - Kozármisleny SE/A | 2024. február 3. szombat | 66 - 49 | Sellei Dalma Laura, Győr Marcell István |
PVSK NKA Leány/A - NKA Pécs u12 leány/A | 2024. február 3. szombat | 49 - 67 | Kovács Marcell, Csatlós László |
B csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u12 fiú/B - Dombóvári Kosársuli KE U12/A | 2024. február 4. vasárnap | 45 - 38 | Barics Bálint, Győr Marcell István |
Dombóvári Kosársuli KE U12/A - GYKSE Szekszárd/B | 2024. február 6. kedd | 77 - 41 | Kollár Tamás, Ács Dezső |
GYKSE Szekszárd/B - NKA Pécs u12 fiú/B | 2024. február 7. szerda | 0 - 2 | Marossy Gergely, Barics Bálint |
C csoport | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka (7400 Kaposvár, Béke utca 75.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyakorlós Csibék - NKA Pécs Gyermek Leány/B | 2024. február 4. vasárnap | 50 - 40 | Deák Zsuzsanna, Sághy Tamás |
NKA Pécs Gyermek Leány/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2024. február 4. vasárnap | 44 - 47 | Deák Zsuzsanna, Sághy Tamás |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - Gyakorlós Csibék | 2024. február 4. vasárnap | 25 - 56 | Deák Zsuzsanna, Sághy Tamás |
D csoport | Szent Orsolya Rendi Általános Iskola (7200 Dombóvár Kölcsey utca 1-3. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/B - Dombóvári Kosársuli KE U12/B | 2024. február 3. szombat | 0 - 2 | Bálind Attila, Némedi Flóra Anna |
Kozármisleny SE/B - KASI/B | 2024. február 3. szombat | 2 - 0 | Bálind Attila, Kovács Karina Eszter |
Dombóvári Kosársuli KE U12/B - Kozármisleny SE/B | 2024. február 3. szombat | 82 - 28 | Némedi Flóra Anna, Kovács Karina Eszter |
E csoport | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka (7400 Kaposvár, Béke utca 75.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bonyhádi KSE U12 - Gyakorlós Mágusok | 2024. február 4. vasárnap | 22 - 42 | Koncsek Balázs, Mester Milán |
PVSK NKA Fiú/B - Bonyhádi KSE U12 | 2024. február 4. vasárnap | 37 - 54 | Koncsek Balázs, Mester Milán |
Gyakorlós Mágusok - PVSK NKA Fiú/B | 2024. február 4. vasárnap | 48 - 18 | Koncsek Balázs, Mester Milán |
F csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Szászvár - Monok SE | 2024. február 4. vasárnap | 25 - 65 | Leutsch Liza, Mogyorósi Balázs Dávid |
Monok SE - PVSK NKA Leány/B | 2024. február 4. vasárnap | 25 - 79 | Leutsch Liza, Csatlós László |
PVSK NKA Leány/B - NKA Pécs Szászvár | 2024. február 4. vasárnap | 76 - 9 | Csatlós László, Mogyorósi Balázs Dávid |
A csoport | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke KSE (V) - Bajai Női Kosárlabda Klub | 2024. február 3. szombat | 45 - 60 | Pettner Hanna, Fehér Nóra |
Bajai Női Kosárlabda Klub - Kecskeméti KA U12 Jégtörő Matyi | 2024. február 3. szombat | 57 - 43 | Pettner Dávid, Fehér Nóra |
Kecskeméti KA U12 Jégtörő Matyi - Pityke KSE (V) | 2024. február 3. szombat | 50 - 40 | Pettner Hanna, Pettner Dávid |
B csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Platán Iskola - Kecskeméti KA U12 Amazonok | 2024. február 3. szombat | 44 - 50 | Kovács Máté László, Balla Zita |
Kecskeméti KA U12 Amazonok - Nagykőrösi Sólymok U12 | 2024. február 3. szombat | 72 - 43 | Kovács Máté László, Sinka-Pálinkás Szonja |
Nagykőrösi Sólymok U12 - FTSI Platán Iskola | 2024. február 3. szombat | 26 - 65 | Sinka-Pálinkás Szonja, Balla Zita |
C csoport | Baksay Sándor Református Gimnázium (6090 Kunszentmiklós Kálvin tér 17.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Miklósi Kékrókák - FTSI József A. Iskola | 2024. február 3. szombat | 53 - 27 | Horváth Barbara, Szedmák Levente |
FTSI József A. Iskola - CEKK | 2024. február 3. szombat | 48 - 25 | Horváth Barbara, Szedmák Levente |
CEKK - Miklósi Kékrókák | 2024. február 3. szombat | 16 - 79 | Horváth Barbara, Szedmák Levente |
D csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Kécskei Vidrák | 2024. február 4. vasárnap | 37 - 50 | Velkey István, Tál Csenge Kincső |
KKC Hetény - FTSI Constantinum | 2024. február 4. vasárnap | 67 - 70 | Velkey István, Tál Csenge Kincső |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - KKC Hetény | 2024. február 4. vasárnap | 44 - 55 | Farkas Dominik, Bán Péter |
Kécskei Vidrák - FTSI Constantinum | 2024. február 4. vasárnap | 32 - 66 | Farkas Dominik, Bán Péter |
A csoport | Vetési Albert Gimnázium (8200 Veszprém Kemecse utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE U12 Oroszlánok - DKKA/Cougars | 2024. február 4. vasárnap | 2 - 0 | Sebesi Gábor, Mónus Péter |
DKKA/Cougars - Marcali Szürkefarkasok | 2024. február 4. vasárnap | 0 - 2 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
Marcali Szürkefarkasok - VUKE U12 Oroszlánok | 2024. február 4. vasárnap | 60 - 71 | Mónus Péter, Prieger Mihály |
B csoport | Bakony Sporttelep (8400 Ajka Felsőcsingeri út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ajka - Pákozdi Kócsagok | 2024. február 3. szombat | 85 - 51 | Fülöp András, Molnár Krisztián |
Pákozdi Kócsagok - DKKA/Bulls | 2024. február 3. szombat | 51 - 89 | Fülöp András, Molnár Krisztián |
DKKA/Bulls - Ajka | 2024. február 3. szombat | 63 - 85 | Fülöp András, Molnár Krisztián |
C csoport | Vetési Albert Gimnázium (8200 Veszprém Kemecse utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE U11 Bikák - AF-Velencei Vadkacsák | 2024. február 4. vasárnap | 16 - 69 | Sebesi Gábor, Mónus Péter |
AF-Velencei Vadkacsák - Várpalota Gepárdok | 2024. február 4. vasárnap | 63 - 25 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
Várpalota Gepárdok - VUKE U11 Bikák | 2024. február 4. vasárnap | 41 - 19 | Mónus Péter, Prieger Mihály |
D csoport | Pannon Egyetem Testnevelési Tanszék (8200 Veszprém, Egyetem u. 10) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaújvárosi Sárkányok U12 - VESC U12 | 2024. február 3. szombat | 47 - 58 | Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála |
Kosársuli 8600 Kft - Fűzfői AK | 2024. február 3. szombat | 77 - 54 | Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála |
Dunaújvárosi Sárkányok U12 - Fűzfői AK | 2024. február 3. szombat | 48 - 70 | Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála |
VESC U12 - Kosársuli 8600 Kft | 2024. február 3. szombat | 52 - 93 | Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála |