Fiú Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
Dél-Keleti régió
A csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Szolnoki KA/A - Kiss Lenke KA/B 2018. november 17. szombat 10:00
Kecskeméti KA/A - Félegyházi TSI 2018. november 17. szombat 12:00
B csoport Szegedi Kis István Református Gimnázium (5630 Békés, Petőfi Sándor u. 11.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Békési SZSK - Vásárhelyi Bikák 2018. november 17. szombat 10:00 Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó
SZEDEÁK/A - Nagykőrösi Sólymok 2018. november 17. szombat 12:00 Papy Zsolt, Váczi Mihály
C csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Békéscsabai KK - Vásárhelyi Cápák 2018. november 17. szombat 09:00 Tóth Tamás,
SZEDEÁK/B - Kecskeméti KA/C 2018. november 17. szombat 11:00 Tóth Tamás,
D csoport Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Szentesi KK - Kisújszállási SE 2018. november 18. vasárnap 10:00 Horgos Péter, Liszkai Dávid
Pityke KSE - Mezőberényi KK 2018. november 18. vasárnap 11:50 Czékmán Csaba, Liszkai Dávid
E csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
CEKK - Szolnoki KA/B 2018. november 17. szombat 10:00
SZEDEÁK/C - CEKK 2018. november 17. szombat 12:00
Szolnoki KA/B - SZEDEÁK/C 2018. november 17. szombat 14:00
Dél-Nyugati régió
A csoport Szuhay-Sportközpont (7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Dombóvári Kosársuli KE - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2018. november 18. vasárnap 10:00
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kaposvári KK/A 2018. november 18. vasárnap 12:00
B csoport Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok (7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Atom City Atomerőmű SE - Kosárlabda Akadémia Pécs/B 2018. november 17. szombat 10:00
Kanizsa KK - Bajai Bácska FKE 2018. november 17. szombat 12:00
C csoport Bonyhád Városi Sportcsarnok (7150 Bonyhád Madách utca 1.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Bonyhádi KSE - Kozármisleny SE 2018. november 17. szombat 10:00
GYKSE Szekszárd - Kaposvári KK/B 2018. november 17. szombat 12:00
D csoport Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok (7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Siófoki Kosársuli - Atomerőmű SE/B 2018. november 18. vasárnap 10:00
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Siófoki Kosársuli 2018. november 18. vasárnap 12:00
Atomerőmű SE/B - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2018. november 18. vasárnap 14:00
E csoport Marcali Városi Sportcarnok (8700 Marcali Park utca 16.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
KASI Delfinek - Marcali VSZSE 2018. november 18. vasárnap 10:00
Dunaújvárosi Sárkányok 2005 - KASI Delfinek 2018. november 18. vasárnap 12:00
Marcali VSZSE - Dunaújvárosi Sárkányok 2005 2018. november 18. vasárnap 14:00
Észak-Kelet régió
A csoport Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok (4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Debreceni KA/A - Egri VSI KOK/A 2018. november 18. vasárnap 09:30 Kiss Gabriella, Szűcs Sándor
MEAFC - Jezsuita - Lehel Kosársuli/A 2018. november 18. vasárnap 11:30 Kokas Sándor Zsolt, Pozsonyi Anna Csenge
B csoport Zelk Zoltán Általános Iskola
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Nyíregyházi Kék Cápák - NYKK-Eötvös/A 2018. november 18. vasárnap 10:00 Molnár Péter Zoltán, Nyíri Péter Patrik
Debreceni KA DSI - Nyíregyházi Sportcentrum 2018. november 18. vasárnap 12:00 Makrai Márton, Nyíri Péter Patrik
C csoport Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Hajdúhadházi KK 2018. november 17. szombat 10:00
Debreceni KA/B - Szerencs VSE 2018. november 17. szombat 12:00
D csoport PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Egri VSI KOK/B - Salgótarjáni KI 2018. november 18. vasárnap 10:00
MEAFC/B - Sláger Kazincbarcika 2018. november 18. vasárnap 12:00
Észak-Nyugati régió
A csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Zalakerámia ZTE KK/A - Soproni Sportiskola/A 2018. november 17. szombat 10:00 Csák Máté Károly, Németh András
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Dávid Kornél KA/A 2018. november 17. szombat 12:00 Csák Máté Károly, Németh András
B csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Körmendi Törpördögök - Zalakerámia ZTE KK/B 2018. november 18. vasárnap 10:00
OSE Lions/A - Soproni Tigrisek 2018. november 18. vasárnap 12:00
C csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Soproni Sportiskola/B - Szombathelyi Sportiskola KA/B 2018. november 18. vasárnap 10:00 Dr. Magyari Tibor, Bognár Tibor
Dávid Kornél KA/B - Tatai SE 2018. november 18. vasárnap 12:00 Dr. Magyari Tibor, Bognár Tibor
D csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Győri KC - Böjtös-Bau Ricsilla 2018. november 17. szombat 11:00
Alba Fehérvár - Sportopus - OSE Lions/B 2018. november 17. szombat 13:00
E csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
VUKE - Veszprém/A - Dávid Kornél KA/C 2018. november 18. vasárnap 09:00
Ifjú Sólymok - VUKE - Veszprém/A 2018. november 18. vasárnap 11:00
F csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Tapolcai Tigrisek - Pápai KC 2018. november 18. vasárnap 13:00
Pápai KC - VUKE - Veszprém/B 2018. november 18. vasárnap 15:00
VUKE - Veszprém/B - Tapolcai Tigrisek 2018. november 18. vasárnap 17:00
G csoport Rády József Sportcsarnok (8174 Balatonkenese Táncsics Mihály utca 27.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Tatabányai Titánok - Fűzfői AK 2018. november 18. vasárnap 13:30
Fűzfői AK - MTE 1904 2018. november 18. vasárnap 15:30
MTE 1904 - Tatabányai Titánok 2018. november 18. vasárnap 17:30
Közép régió
A csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Vasas Akadémia/A - KKS Boys 2018. november 18. vasárnap 10:00 Rózsavölgyi Alexandra, Korompai Zsolt László
MAFC/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2018. november 18. vasárnap 12:00 Rózsavölgyi Alexandra, Korompai Zsolt László
B csoport Babits Mihály Gimnázium (1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Kiss Lenke KS - Újpest-MT 2018. november 18. vasárnap 10:00 Kapros Roland, Balogh Kristóf
Kaszások Akadémia - Budapesti Honvéd 2018. november 18. vasárnap 12:00 Kapros Roland, Balogh Kristóf
C csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Vasas Akadémia/B - PAFC Basket 2018. november 17. szombat 09:00 Horváth Kinga, Paulus Bence Máté
Gödi SE - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2018. november 17. szombat 10:45 Horváth Kinga, Paulus Bence Máté
D csoport Szterényi József Sportcsarnok (2200 Monor Ipar út 2.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Budafoki KK - Monori SE 2018. november 17. szombat 09:00
BLF KK - Budaörsi DSE 2018. november 17. szombat 11:00
E csoport Őrmezei Általános Iskola (1112 Budapest Menyecske utca 2.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
MAFC/B - Ziccer KS 2018. november 17. szombat 09:00 Bujtor Péter, Bárány Levente
Budapesti Honvéd/B - Kiss Lenke KA/B 2018. november 17. szombat 11:00 Bujtor Péter, Bárány Levente
F csoport Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium (2330 Dunaharaszti Eötvös utca 52.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
ELITE Basket Törökbálint - DMTK Haraszti Sasok 2018. november 17. szombat 09:00
Budapest Basket - Bikák KK 2018. november 17. szombat 11:00
G csoport Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium (1171 Budapest Akácvirág utca 49.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
KKS - Budapest Csepel 2018. november 17. szombat 09:00 Bózsó Gábor,
Budapest Csepel - JKC 2018. november 17. szombat 10:45 Bózsó Gábor, Szőke Gábor
JKC - KKS 2018. november 17. szombat 12:15 Szőke Gábor,
H csoport Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király utca 72.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
PAFC Basket/B - BKG Kos Akadémia 2018. november 17. szombat 09:00
BKG Kos Akadémia - TFSE 2018. november 17. szombat 11:00
TFSE - PAFC Basket/B 2018. november 17. szombat 13:00
I csoport HIT Park Labdacsarnok (1103 Budapest Gergely utca 81.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
SZPA-HSE - Treff 07 SE 2018. november 18. vasárnap 10:00 Bárány Levente, Székely Zoltán
Treff 07 SE - Keresztúri SE 2018. november 18. vasárnap 12:00 Bárány Levente, Szőke Gábor
Keresztúri SE - SZPA-HSE 2018. november 18. vasárnap 14:00 Szőke Gábor, Székely Zoltán
Ranglisták - Fiú Serdülő - Területi Alapszakasz III.
Poszt M. Érték
Poszt M. Érték (*)
Védőlepattanó
Poszt M. Érték
Támadólepattanó
Poszt M. Érték
Összes lepattanó
Poszt M. Érték
Gólpassz
Poszt M. Érték
Szerzett labda
Poszt M. Érték
Eladott labda
Poszt M. Érték
Blokk
Poszt M. Érték
Játszott perc
Poszt M. Érték

Megyei szövetségek