|
A csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Atom City Atomerőmű SE | 2018. október 14. vasárnap | 71 - 61 | Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs |
Dombóvári Kosársuli KE - Kosárlabda Akadémia Pécs/A | 2018. október 14. vasárnap | 78 - 52 | Szecsődi Richárd Attila, Keresztes Tamás |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Atom City Atomerőmű SE | 2018. október 14. vasárnap | 64 - 60 | Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs |
Dombóvári Kosársuli KE - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2018. október 14. vasárnap | 54 - 58 | Szecsődi Richárd Attila, Keresztes Tamás |
B csoport | Bajza József Általános Iskola (1046 Budapest Bajza József utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bajai Bácska FKE - Bonyhádi KSE | 2018. október 14. vasárnap | 98 - 47 | Fekete Csaba, Maráz András Gábor |
Kanizsa KK - Kaposvári KK/A | 2018. október 14. vasárnap | 78 - 116 | Fekete Csaba, Maráz Ádám |
Bonyhádi KSE - Kanizsa KK | 2018. október 14. vasárnap | 56 - 79 | Maráz András Gábor, Maráz Ádám |
Bajai Bácska FKE - Kaposvári KK/A | 2018. október 14. vasárnap | 48 - 70 | Fekete Csaba, Maráz András Gábor |
C csoport | Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
GYKSE Szekszárd - Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2018. október 14. vasárnap | 55 - 91 | Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám |
Kozármisleny SE - Siófoki Kosársuli | 2018. október 14. vasárnap | 115 - 46 | Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám |
GYKSE Szekszárd - Siófoki Kosársuli | 2018. október 14. vasárnap | 107 - 56 | Bálind Attila, Péter Csaba |
Kozármisleny SE - Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2018. október 14. vasárnap | 77 - 82 | Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám |
D csoport | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI Delfinek - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2018. október 13. szombat | 47 - 92 | Nemes Hajnalka, Szücs Szabolcs |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Kaposvári KK/B | 2018. október 13. szombat | 90 - 107 | Sterczer Péter Márk, Nemes Hajnalka |
Kaposvári KK/B - KASI Delfinek | 2018. október 13. szombat | 96 - 39 | Sterczer Péter Márk, Szücs Szabolcs |
E csoport | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok (7030 Paks Gesztenyés utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű SE/B - Dunaújvárosi Sárkányok 2005 | 2018. október 13. szombat | 65 - 60 | |
Dunaújvárosi Sárkányok 2005 - Marcali VSZSE | 2018. október 13. szombat | 69 - 46 | |
Marcali VSZSE - Atomerőmű SE/B | 2018. október 13. szombat | 37 - 64 |
A csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA/A - Kecskeméti KA/B | 2018. október 14. vasárnap | 102 - 32 | Szőke Bence |
SZEDEÁK/A - Szolnoki KA/A | 2018. október 14. vasárnap | 51 - 73 | Tóth Mihály |
Kecskeméti KA/B - SZEDEÁK/A | 2018. október 14. vasárnap | 79 - 74 | Tóth Mihály, Szőke Bence |
Kecskeméti KA/A - Szolnoki KA/A | 2018. október 14. vasárnap | 93 - 29 | Szőke Bence |
B csoport | Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Bikák - Békési SZSK | 2018. október 14. vasárnap | 67 - 80 | |
Békéscsabai KK - Félegyházi TSI | 2018. október 14. vasárnap | 33 - 81 | |
Vásárhelyi Bikák - Békéscsabai KK | 2018. október 14. vasárnap | 101 - 52 | |
Békési SZSK - Félegyházi TSI | 2018. október 14. vasárnap | 73 - 79 |
C csoport | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (2750 Nagykőrös Kecskeméti út 39-41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentesi KK - Nagykőrösi Sólymok | 2018. október 14. vasárnap | 42 - 102 | Antoni Márk Ágoston, Rab Domonkos |
Kecskeméti KA/C - SZEDEÁK/B | 2018. október 14. vasárnap | 49 - 61 | Novák Bence, Antoni Márk Ágoston |
Szentesi KK - Kecskeméti KA/C | 2018. október 14. vasárnap | 27 - 80 | Novák Bence, Rab Domonkos |
Nagykőrösi Sólymok - SZEDEÁK/B | 2018. október 14. vasárnap | 89 - 78 | Antoni Márk Ágoston, Rab Domonkos |
D csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Cápák - SZEDEÁK/C | 2018. október 14. vasárnap | 85 - 36 | Czékmán Csaba, Horgos Péter |
Pityke KSE - Mezőberényi KK | 2018. október 14. vasárnap | 69 - 61 | Czékmán Csaba, Horgos Péter |
SZEDEÁK/C - Mezőberényi KK | 2018. október 14. vasárnap | 75 - 77 | Utasi Balázs, Bartucz Csaba |
Vásárhelyi Cápák - Pityke KSE | 2018. október 14. vasárnap | 87 - 83 | Utasi Balázs, Bartucz Csaba |
E csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki KA/B - CEKK | 2018. október 14. vasárnap | 2 - 0 | Rideg László, Terjéki András |
CEKK - Kisújszállási SE | 2018. október 14. vasárnap | 0 - 2 | Mile Gábor, Terjéki András |
Kisújszállási SE - Szolnoki KA/B | 2018. október 14. vasárnap | 102 - 69 | Rideg László, Czakó Martin |
A csoport | Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakerámia ZTE KK/A - Körmendi Törpördögök | 2018. október 14. vasárnap | 72 - 50 | Csák Máté Károly, Tóth Gábor Balázs |
Dávid Kornél KA/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2018. október 14. vasárnap | 69 - 72 | Csák Máté Károly, Bognár Tamás |
Körmendi Törpördögök - Dávid Kornél KA/A | 2018. október 14. vasárnap | 72 - 77 | Bognár Tamás, Tóth Gábor Balázs |
Zalakerámia ZTE KK/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2018. október 14. vasárnap | 88 - 59 | Bognár Tamás, Tóth Gábor Balázs |
B csoport | Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskola/A - Soproni Sportiskola/B | 2018. október 14. vasárnap | 90 - 58 | Rokob Krisztián, Tóth Bence |
Soproni Tigrisek - OSE Lions/A | 2018. október 14. vasárnap | 77 - 103 | Rokob Krisztián, Szabó Bálint |
Soproni Sportiskola/B - Soproni Tigrisek | 2018. október 14. vasárnap | 60 - 74 | Hernicz Balazs, Buzai Patrik |
Soproni Sportiskola/A - OSE Lions/A | 2018. október 14. vasárnap | 73 - 68 | Buzai Patrik, Szabó Bálint |
C csoport | Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/B - Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. október 13. szombat | 53 - 92 | Horváth Alajos, Kocsis Tamás |
Tatai SE - Győri KC | 2018. október 13. szombat | 60 - 52 | Horváth Alajos, Ujhelyi Fanni |
Dávid Kornél KA/B - Győri KC | 2018. október 13. szombat | 67 - 35 | Horváth Alajos, Ujhelyi Fanni |
Zalakerámia ZTE KK/B - Tatai SE | 2018. október 13. szombat | 87 - 34 | Horváth Alajos, Földesi Ádám |
D csoport | Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
OSE Lions/B - Dávid Kornél KA/C | 2018. október 14. vasárnap | 98 - 38 | Poór Tamás, Müller Martin |
Alba Fehérvár - Sportopus - Szombathelyi Sportiskola KA/B | 2018. október 14. vasárnap | 52 - 71 | Poór Tamás, Tóth Bence |
Dávid Kornél KA/C - Alba Fehérvár - Sportopus | 2018. október 14. vasárnap | 41 - 92 | Horváth Andreasz, Müller Martin |
OSE Lions/B - Szombathelyi Sportiskola KA/B | 2018. október 14. vasárnap | 31 - 77 | Horváth Andreasz, Tóth Bence |
E csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE - Veszprém/A - Böjtös-Bau Ricsilla | 2018. október 14. vasárnap | 79 - 97 | Szabó Tibor, Hegedűs Attla |
Böjtös-Bau Ricsilla - Tapolcai Tigrisek | 2018. október 14. vasárnap | 91 - 81 | Szabó Tibor, Hegedűs Attla |
Tapolcai Tigrisek - VUKE - Veszprém/A | 2018. október 14. vasárnap | 67 - 86 | Szabó Tibor, Hegedűs Attla |
F csoport | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE - Veszprém/B - Ifjú Sólymok | 2018. október 28. vasárnap | 50 - 88 | Prieger Mihály, Németh László |
Ifjú Sólymok - Tatabányai Titánok | 2018. október 28. vasárnap | 114 - 41 | Prieger Mihály, Németh László |
Tatabányai Titánok - VUKE - Veszprém/B | 2018. október 28. vasárnap | 63 - 100 | Prieger Mihály, Németh László |
G csoport | UFM ARÉNA (9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MTE 1904 - Pápai KC | 2018. október 14. vasárnap | 62 - 79 | Tompa Gellért, Horváth Szabolcs |
Pápai KC - Fűzfői AK | 2018. október 14. vasárnap | 96 - 56 | Tompa Gellért, Bertók Botond |
Fűzfői AK - MTE 1904 | 2018. október 14. vasárnap | 53 - 92 | Horváth Szabolcs, Bertók Botond |
A csoport | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok (4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Debreceni KA/A - Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. október 14. vasárnap | 170 - 26 | Szűcs Balázs, Kiss Gabriella |
MEAFC - Jezsuita - Lehel Kosársuli/A | 2018. október 14. vasárnap | 116 - 81 | Szűcs Balázs, Kiss Gabriella |
Nyíregyházi Kék Cápák - Lehel Kosársuli/A | 2018. október 14. vasárnap | 87 - 89 | Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt |
Debreceni KA/A - MEAFC - Jezsuita | 2018. október 14. vasárnap | 149 - 55 | Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt |
B csoport | Tiszaújvárosi Eötvös J. Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium (3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Sportcentrum - Debreceni KA DSI | 2018. november 11. vasárnap | 74 - 78 | Sörlei Attila, Szobonya Erik |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Egri VSI KOK/A | 2018. november 11. vasárnap | 75 - 81 | Sörlei Attila, Szobonya Erik |
Nyíregyházi Sportcentrum - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2018. november 11. vasárnap | 81 - 50 | Vaszi Ádám, Molnár Krisztián |
Debreceni KA DSI - Egri VSI KOK/A | 2018. november 11. vasárnap | 64 - 85 | Vaszi Ádám, Molnár Krisztián |
C csoport | Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYKK-Eötvös/A - Egri VSI KOK/B | 2018. október 14. vasárnap | 85 - 36 | Vaszi Ádám, Remete Richárd |
Egri VSI KOK/B - Debreceni KA/B | 2018. október 14. vasárnap | 66 - 72 | Szulics Zsolt János, Remete Richárd |
Debreceni KA/B - NYKK-Eötvös/A | 2018. október 14. vasárnap | 42 - 84 | Vaszi Ádám, Szulics Zsolt János |
D csoport | Irinyi János Református Szakközépiskola és Diákotthon (3700 Kazincbarcika Lini István tér 1-2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szerencs VSE - Sláger Kazincbarcika | 2018. október 13. szombat | 94 - 30 | Vaszi Ádám, Molnár Zoltán |
Salgótarjáni KI - MEAFC/B | 2018. október 13. szombat | 62 - 68 | Vaszi Ádám, Molnár Zoltán |
Sláger Kazincbarcika - Salgótarjáni KI | 2018. október 13. szombat | 57 - 52 | Takács Zoltán, Sörlei Attila |
Szerencs VSE - MEAFC/B | 2018. október 13. szombat | 82 - 38 | Takács Zoltán, Sörlei Attila |
A csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia/A - Kiss Lenke KA/A | 2018. október 14. vasárnap | 126 - 43 | Tóth Kitti, Szőts Dávid István |
MAFC/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2018. október 14. vasárnap | 87 - 86 | Tóth Kitti, Szőts Dávid István |
Kiss Lenke KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2018. október 14. vasárnap | 60 - 102 | Hartai Tamás, Matóczay Bálint |
Vasas Akadémia/A - MAFC/A | 2018. október 14. vasárnap | 101 - 59 | Hartai Tamás, Matóczay Bálint |
B csoport | Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaszások Akadémia - KKS Boys | 2018. október 14. vasárnap | 68 - 72 | Gaál Norbert, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Gödi SE - Budapesti Honvéd | 2018. október 14. vasárnap | 60 - 84 | Gaál Norbert, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Kaszások Akadémia - Gödi SE | 2018. október 14. vasárnap | 80 - 37 | Komlódi Benedek, Zádeczki Donát László |
KKS Boys - Budapesti Honvéd | 2018. október 14. vasárnap | 75 - 73 | Komlódi Benedek, Zádeczki Donát László |
C csoport | Babits Mihály Gimnázium (1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia/B - Budafoki KK | 2018. október 14. vasárnap | 77 - 52 | Jankovics Viktor Zsolt, Komlódi Benedek |
PAFC Basket - Újpest-MT | 2018. október 14. vasárnap | 51 - 60 | Jankovics Viktor Zsolt, Komlódi Benedek |
PAFC Basket - Budafoki KK | 2018. október 14. vasárnap | 79 - 70 | Balogh Kristóf, Tahin András |
Vasas Akadémia/B - Újpest-MT | 2018. október 14. vasárnap | 45 - 59 | Balogh Kristóf, Tahin András |
D csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC/B - BLF KK | 2018. október 14. vasárnap | 64 - 80 | Simon Kristóf Kolos, Bujtor Péter |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Budaörsi DSE | 2018. október 14. vasárnap | 92 - 59 | Simon Kristóf Kolos, Bujtor Péter |
BLF KK - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2018. október 14. vasárnap | 77 - 94 | Magyar Zoltán, Paulus Bence Máté |
Budaörsi DSE - MAFC/B | 2018. október 14. vasárnap | 93 - 81 | Magyar Zoltán, Paulus Bence Máté |
E csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monori SE - Kiss Lenke KA/B | 2018. október 28. vasárnap | 59 - 35 | |
Budapesti Honvéd/B - ELITE Basket Törökbálint | 2018. október 28. vasárnap | 2 - 0 | |
ELITE Basket Törökbálint - Kiss Lenke KA/B | 2018. október 28. vasárnap | 0 - 2 | |
Monori SE - Budapesti Honvéd/B | 2018. október 28. vasárnap | 63 - 60 |
F csoport | British International School (1037 Budapest Kiscelli köz 17) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KKS - Ziccer KS | 2018. október 14. vasárnap | 50 - 62 | Nagy István, Szilágyi Tamás |
Budapest Basket - Bikák KK | 2018. október 14. vasárnap | 80 - 52 | Nagy István, Szilágyi Tamás |
KKS - Bikák KK | 2018. október 14. vasárnap | 46 - 87 | Kapros Roland, Winkler Áron |
Ziccer KS - Budapest Basket | 2018. október 14. vasárnap | 80 - 64 | Kapros Roland, Winkler Áron |
G csoport | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok (2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG Kos Akadémia - DMTK Haraszti Sasok | 2018. október 14. vasárnap | 38 - 109 | Gombos Ádám Attila, Agócs Gábor Mihály |
DMTK Haraszti Sasok - JKC | 2018. október 14. vasárnap | 89 - 28 | Gombos Ádám Attila, Kovács Róbert Márió |
JKC - BKG Kos Akadémia | 2018. október 14. vasárnap | 102 - 68 | Kovács Róbert Márió, Agócs Gábor Mihály |
H csoport | HIT Park Labdacsarnok (1103 Budapest Gergely utca 81.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapest Csepel - SZPA-HSE | 2018. október 13. szombat | 75 - 32 | Horváth Kinga, Szentpáli-Gavallér Csaba |
PAFC Basket/B - Budapest Csepel | 2018. október 13. szombat | 33 - 105 | Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba |
SZPA-HSE - PAFC Basket/B | 2018. október 13. szombat | 32 - 54 | Horváth Kinga, Gruber Nikolett Lilla |
I csoport | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium (1173 Budapest Pesti út 84.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Keresztúri SE - TFSE | 2018. október 14. vasárnap | 45 - 103 | Gere Kálmán Richárd, Szabó István |
TFSE - Treff 07 SE | 2018. október 14. vasárnap | 164 - 16 | Gere Kálmán Richárd, Szabó István |
Treff 07 SE - Keresztúri SE | 2018. október 14. vasárnap | 28 - 112 | Gere Kálmán Richárd, Szabó István |