|
A csoport | Széchenyi Gimnázium (7632 Pécs Koller utca 4. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A | 2018. december 9. vasárnap | 97 - 47 | Földvári Tamás, Szalóki Bence |
Dombóvári Kosársuli KE - Atom City Atomerőmű SE | 2018. december 9. vasárnap | 82 - 52 | Szalóki Bence, Nagy Bence |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Atom City Atomerőmű SE | 2018. december 9. vasárnap | 64 - 93 | Földvári Tamás, Nagy Bence |
Dombóvári Kosársuli KE - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2018. december 9. vasárnap | 95 - 66 | Földvári Tamás, Nagy Bence |
B csoport | Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola (6500 Baja Szent Antal utca 96.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaposvári KK/A - GYKSE Szekszárd | 2018. december 8. szombat | 108 - 57 | Kovács Nimród |
Kanizsa KK - Bajai Bácska FKE | 2018. december 8. szombat | 72 - 88 | Fekete Csaba |
GYKSE Szekszárd - Kanizsa KK | 2018. december 8. szombat | 89 - 101 | Csallóközi Gábor, Fekete Csaba |
Kaposvári KK/A - Bajai Bácska FKE | 2018. december 8. szombat | 86 - 46 | Csallóközi Gábor, Fekete Csaba |
C csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Atomerőmű SE/B | 2018. december 9. vasárnap | 145 - 16 | Téczely Roland Balázs , dr. Szakács Imre Vilmos |
Bonyhádi KSE - Kozármisleny SE | 2018. december 9. vasárnap | 85 - 63 | Téczely Roland Balázs , Kiss Zoltán |
Atomerőmű SE/B - Kozármisleny SE | 2018. december 9. vasárnap | 39 - 95 | dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Bonyhádi KSE | 2018. december 9. vasárnap | 84 - 59 | Téczely Roland Balázs , dr. Szakács Imre Vilmos |
D csoport | Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaposvári KK/B - Dunaújvárosi Sárkányok 2005 | 2018. december 8. szombat | 91 - 56 | Horváth Andreasz, Csontos Alex |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Kaposvári KK/B | 2018. december 8. szombat | 71 - 84 | Horváth Andreasz, Matucza Gyula |
Dunaújvárosi Sárkányok 2005 - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2018. december 8. szombat | 85 - 96 | Csontos Alex, Matucza Gyula |
E csoport | Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Siófoki Kosársuli - Marcali VSZSE | 2018. december 8. szombat | 86 - 48 | |
Marcali VSZSE - KASI Delfinek | 2018. december 8. szombat | 56 - 79 | |
KASI Delfinek - Siófoki Kosársuli | 2018. december 8. szombat | 68 - 87 |
A csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA/A - SZEDEÁK/A | 2018. december 8. szombat | 109 - 49 | Pálkerti Tamás |
Kecskeméti KA/B - Szolnoki KA/A | 2018. december 8. szombat | 61 - 84 | Pálkerti Tamás, Maráz András Gábor |
SZEDEÁK/A - Kecskeméti KA/B | 2018. december 8. szombat | 81 - 71 | Maráz András Gábor |
Kecskeméti KA/A - Szolnoki KA/A | 2018. december 8. szombat | 78 - 47 | Pálkerti Tamás |
B csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Félegyházi TSI - Vásárhelyi Cápák | 2018. december 8. szombat | 95 - 76 | Utasi Balázs, Horgos Péter |
Békési SZSK - Vásárhelyi Bikák | 2018. december 8. szombat | 60 - 71 | Horgos Péter, Nagy Dominik |
Vásárhelyi Cápák - Békési SZSK | 2018. december 8. szombat | 73 - 55 | Utasi Balázs, Nagy Dominik |
Félegyházi TSI - Vásárhelyi Bikák | 2018. december 8. szombat | 87 - 71 | Utasi Balázs, Horgos Péter |
C csoport | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (2750 Nagykőrös Kecskeméti út 39-41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nagykőrösi Sólymok - Pityke KSE | 2018. december 9. vasárnap | 83 - 69 | Miklósi László, Gombos Márk Bálint |
Kecskeméti KA/C - SZEDEÁK/B | 2018. december 9. vasárnap | 82 - 45 | Miklósi László, Gombos Márk Bálint |
Pityke KSE - SZEDEÁK/B | 2018. december 9. vasárnap | 71 - 80 | Miklósi László, Gombos Márk Bálint |
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA/C | 2018. december 9. vasárnap | 49 - 69 | Miklósi László, Gombos Márk Bálint |
D csoport | Deák Ferenc Gimnázium (6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békéscsabai KK - SZEDEÁK/C | 2018. december 8. szombat | 72 - 53 | Jáhni Bence, Liszkai Dávid |
Kisújszállási SE - Mezőberényi KK | 2018. december 8. szombat | 71 - 74 | Jáhni Bence, Dr. Kozma Gábor |
SZEDEÁK/C - Kisújszállási SE | 2018. december 8. szombat | 51 - 56 | Liszkai Dávid, Dr. Kozma Gábor |
Békéscsabai KK - Mezőberényi KK | 2018. december 8. szombat | 81 - 52 | Jáhni Bence, Liszkai Dávid |
E csoport | Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes Klauzál u. 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentesi KK - CEKK | 2018. december 9. vasárnap | 63 - 62 | Czékmán Csaba |
CEKK - Szolnoki KA/B | 2018. december 9. vasárnap | 72 - 90 | Czékmán Csaba, Tóth Tamás |
Szolnoki KA/B - Szentesi KK | 2018. december 9. vasárnap | 72 - 75 | Tóth Tamás |
A csoport | Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Debreceni KA/A - Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. december 8. szombat | 156 - 31 | Szulics Zsolt János, Horányi András |
MEAFC - Jezsuita - Lehel Kosársuli/A | 2018. december 8. szombat | 106 - 72 | Szulics Zsolt János, Horányi András |
Nyíregyházi Kék Cápák - Lehel Kosársuli/A | 2018. december 8. szombat | 88 - 55 | Sallai István József, Molnár Péter Zoltán |
Debreceni KA/A - MEAFC - Jezsuita | 2018. december 8. szombat | 122 - 37 | Sallai István József, Molnár Péter Zoltán |
B csoport | Szilágyi Erzsébet Gimnázium (3300 Eger Ifjúság utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Egri VSI KOK/A - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2018. december 8. szombat | 83 - 78 | Marton Péter, Szobonya Erik |
NYKK-Eötvös/A - Nyíregyházi Sportcentrum | 2018. december 8. szombat | 54 - 64 | Lónáth László, Marton Péter |
NYKK-Eötvös/A - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2018. december 8. szombat | 76 - 57 | Lónáth László, Szobonya Erik |
Egri VSI KOK/A - Nyíregyházi Sportcentrum | 2018. december 8. szombat | 72 - 69 | Marton Péter, Szobonya Erik |
C csoport | Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (4026 Debrecen Hunyadi utca 17.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szerencs VSE - Debreceni KA/B | 2018. december 8. szombat | 46 - 64 | Fülöp Ádám László, Nemes Gábor |
Debreceni KA DSI - Salgótarjáni KI | 2018. december 8. szombat | 98 - 33 | Nemes Gábor, Szűcs Balázs |
Szerencs VSE - Salgótarjáni KI | 2018. december 8. szombat | 76 - 52 | Fülöp Ádám László, Kiss Gabriella |
Debreceni KA/B - Debreceni KA DSI | 2018. december 8. szombat | 41 - 105 | Kiss Gabriella, Szűcs Balázs |
D csoport | Földes Ferenc Gimnázium (3525 Miskolc Hősök tere 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Egri VSI KOK/B - MEAFC/B | 2018. december 9. vasárnap | 55 - 59 | Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Hajdúhadházi KK - Sláger Kazincbarcika | 2018. december 9. vasárnap | 2 - 0 | Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Sláger Kazincbarcika - Egri VSI KOK/B | 2018. december 9. vasárnap | 0 - 2 | Vaszi Ádám, Marton Péter |
Hajdúhadházi KK - MEAFC/B | 2018. december 9. vasárnap | 22 - 77 | Takács Zoltán, Marton Péter |
A csoport | Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/A - OSE Lions/A | 2018. december 9. vasárnap | 95 - 74 | Horváth Alajos, Földesi Ádám |
Zalakerámia ZTE KK/A - Soproni Sportiskola/A | 2018. december 9. vasárnap | 89 - 63 | Horváth Alajos, Kocsis Tamás |
OSE Lions/A - Soproni Sportiskola/A | 2018. december 9. vasárnap | 81 - 64 | Földesi Ádám, Kocsis Tamás |
Dávid Kornél KA/A - Zalakerámia ZTE KK/A | 2018. december 9. vasárnap | 82 - 91 | Horváth Alajos, Földesi Ádám |
B csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Szombathelyi Sportiskola KA/B | 2018. december 8. szombat | 93 - 57 | Németh András, Bognár Tamás |
Körmendi Törpördögök - Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. december 8. szombat | 71 - 46 | Németh András, Bognár Tamás |
Szombathelyi Sportiskola KA/B - Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. december 8. szombat | 58 - 61 | Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi |
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Körmendi Törpördögök | 2018. december 8. szombat | 73 - 84 | Németh András, Magyar Gyöngyi |
C csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek - Böjtös-Bau Ricsilla | 2018. december 8. szombat | 93 - 78 | Csák Máté Károly, Polyák Máté |
Soproni Sportiskola/B - Tatai SE | 2018. december 8. szombat | 113 - 57 | Csák Máté Károly, Polyák Máté |
Böjtös-Bau Ricsilla - Tatai SE | 2018. december 8. szombat | 90 - 79 | Csák Máté Károly, Polyák Máté |
Soproni Tigrisek - Soproni Sportiskola/B | 2018. december 8. szombat | 91 - 67 | Csák Máté Károly, Polyák Máté |
D csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/B - VUKE - Veszprém/A | 2018. december 8. szombat | 128 - 58 | Molnár Tamás, Kocsis József |
Győri KC - Alba Fehérvár - Sportopus | 2018. december 8. szombat | 74 - 70 | Molnár Tamás, Poór Tamás |
VUKE - Veszprém/A - Alba Fehérvár - Sportopus | 2018. december 8. szombat | 67 - 104 | Kocsis József, Poór Tamás |
Dávid Kornél KA/B - Győri KC | 2018. december 8. szombat | 99 - 79 | Kocsis József, Poór Tamás |
E csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
OSE Lions/B - Tapolcai Tigrisek | 2018. december 8. szombat | 76 - 73 | |
Ifjú Sólymok - OSE Lions/B | 2018. december 8. szombat | 86 - 55 | |
Tapolcai Tigrisek - Ifjú Sólymok | 2018. december 8. szombat | 64 - 80 |
F csoport | Acsády Ignác Szakképző Iskola tornaterme (8500 Pápa Erkel Ferenc u. 39.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MTE 1904 - Pápai KC | 2018. december 9. vasárnap | 75 - 80 | |
Dávid Kornél KA/C - MTE 1904 | 2018. december 9. vasárnap | 49 - 67 | |
Pápai KC - Dávid Kornél KA/C | 2018. december 9. vasárnap | 100 - 34 |
G csoport | Rády József Sportcsarnok (8174 Balatonkenese Táncsics Mihály utca 27.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tatabányai Titánok - Fűzfői AK | 2018. december 9. vasárnap | 48 - 65 | Prieger Mihály, Németh László |
VUKE - Veszprém/B - Tatabányai Titánok | 2018. december 9. vasárnap | 104 - 51 | Prieger Mihály, Németh László |
Fűzfői AK - VUKE - Veszprém/B | 2018. december 9. vasárnap | 74 - 65 | Prieger Mihály, Németh László |
A csoport | Szigeti József Általános Iskola (1041 Budapest Szigeti József utca 1-3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia/A - Kiss Lenke KA/A | 2018. december 9. vasárnap | 95 - 58 | Gaál Norbert, Szőts Dávid István |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/A | 2018. december 9. vasárnap | 60 - 82 | Gaál Norbert, Szőts Dávid István |
Kiss Lenke KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2018. december 9. vasárnap | 77 - 86 | Kapros Roland, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Vasas Akadémia/A - MAFC/A | 2018. december 9. vasárnap | 109 - 65 | Kapros Roland, Szentpáli-Gavallér Csaba |
B csoport | Bajza József Általános Iskola (1046 Budapest Bajza József utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT - Budapesti Honvéd | 2018. december 9. vasárnap | 55 - 89 | Jankovics Viktor Zsolt, Szentpáli-Gavallér Csaba |
KKS Boys - Vasas Akadémia/B | 2018. december 9. vasárnap | 73 - 81 | Jankovics Viktor Zsolt, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Újpest-MT - KKS Boys | 2018. december 9. vasárnap | 80 - 61 | Tahin András, Korompai Zsolt László |
Budapesti Honvéd - Vasas Akadémia/B | 2018. december 9. vasárnap | 97 - 60 | Tahin András, Korompai Zsolt László |
C csoport | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola (1223 Budapest Rákóczi utca 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaszások Akadémia - Budafoki KK | 2018. december 9. vasárnap | 70 - 72 | Bózsó Gábor, Konta Csanád János |
PAFC Basket - Gödi SE | 2018. december 9. vasárnap | 73 - 64 | Bózsó Gábor, Konta Csanád János |
Gödi SE - Kaszások Akadémia | 2018. december 9. vasárnap | 55 - 77 | Szilágyi Tamás, Korhetz Szilárd |
Budafoki KK - PAFC Basket | 2018. december 9. vasárnap | 62 - 76 | Szilágyi Tamás, Korhetz Szilárd |
D csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - MAFC/B | 2018. december 8. szombat | 65 - 59 | Korompai Zsolt László, Bárány Levente |
Budaörsi DSE - BLF KK | 2018. december 8. szombat | 59 - 44 | Korompai Zsolt László, Bárány Levente |
MAFC/B - BLF KK | 2018. december 8. szombat | 57 - 86 | Zádeczki Donát László, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Budaörsi DSE | 2018. december 8. szombat | 60 - 71 | Zádeczki Donát László, Szentpáli-Gavallér Csaba |
E csoport | Jókai Mór Általános Iskola (1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd/B - Ziccer KS | 2018. december 8. szombat | 60 - 71 | Steiner Máté, Szabó István |
Monori SE - ELITE Basket Törökbálint | 2018. december 8. szombat | 2 - 0 | Steiner Máté, Villányi Mátyás |
Budapesti Honvéd/B - ELITE Basket Törökbálint | 2018. december 8. szombat | 2 - 0 | Szabó István, Villányi János |
Ziccer KS - Monori SE | 2018. december 8. szombat | 54 - 87 | Steiner Máté, Szabó István |
F csoport | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (2330 Dunaharaszti Eötvös utca 52.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapest Basket - DMTK Haraszti Sasok | 2018. december 9. vasárnap | 98 - 101 | Szájer József, Belák Zoltán |
Kiss Lenke KA/B - Budapest Csepel | 2018. december 9. vasárnap | 64 - 61 | Mészáros Anna, Belák Zoltán |
Budapest Basket - Budapest Csepel | 2018. december 9. vasárnap | 124 - 53 | Mészáros Anna, Belák Zoltán |
DMTK Haraszti Sasok - Kiss Lenke KA/B | 2018. december 9. vasárnap | 70 - 42 | Mészáros Anna, Belák Zoltán |
G csoport | TF E-terem (1123 Budapest Alkotás út 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bikák KK - TFSE | 2018. december 8. szombat | 36 - 90 | Makay Dániel József, Szabó Péter |
KKS - Bikák KK | 2018. december 8. szombat | 62 - 33 | Makay Dániel József, Szabó Péter |
TFSE - KKS | 2018. december 8. szombat | 71 - 57 | Szőts Dávid István, Novák Zsuzsanna |
H csoport | HIT Park Labdacsarnok (1103 Budapest Gergely utca 81.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZPA-HSE - PAFC Basket/B | 2018. december 16. vasárnap | 72 - 47 | Tahin András, Gere Kálmán Richárd |
PAFC Basket/B - JKC | 2018. december 16. vasárnap | 2 - 0 | Tahin András, Szokolainé Váradi Anetta Csilla |
JKC - SZPA-HSE | 2018. december 16. vasárnap | 49 - 95 | Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Gere Kálmán Richárd |
I csoport | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola (1173 Budapest Pesti út 80.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Keresztúri SE - BKG Kos Akadémia | 2018. december 8. szombat | 87 - 74 | Havas Gábor, Gere Kálmán Richárd |
BKG Kos Akadémia - Treff 07 SE | 2018. december 8. szombat | 2 - 0 | Havas Gábor, Gere Kálmán Richárd |
Treff 07 SE - Keresztúri SE | 2018. december 8. szombat | 0 - 2 | Havas Gábor, Gere Kálmán Richárd |