|
E csoport | Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA/B - Kaszások Akadémia | 2019. január 12. szombat | 56 - 70 | Pálkerti Tamás |
Debreceni KA/A - Félegyházi TSI | 2019. január 12. szombat | 132 - 51 | Arató Balázs, Pálkerti Tamás |
Félegyházi TSI - Kecskeméti KA/B | 2019. január 12. szombat | 101 - 88 | Arató Balázs, Tóth Mihály |
Debreceni KA/A - Kaszások Akadémia | 2019. január 12. szombat | 150 - 43 | Tóth Mihály |
Kaszások Akadémia - Félegyházi TSI | 2019. január 13. vasárnap | 92 - 97 | Arató Balázs |
Kecskeméti KA/B - Debreceni KA/A | 2019. január 13. vasárnap | 38 - 122 | Arató Balázs |
F csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kiss Lenke KA/A - SZEDEÁK/A | 2019. január 12. szombat | 86 - 79 | Domán István, Lónáth László |
MEAFC - Jezsuita - Nyíregyházi Sportcentrum | 2019. január 12. szombat | 72 - 40 | Domán István, Marton Péter |
Nyíregyházi Sportcentrum - Kiss Lenke KA/A | 2019. január 12. szombat | 65 - 107 | Lónáth László, Nagy Zsombor |
MEAFC - Jezsuita - SZEDEÁK/A | 2019. január 12. szombat | 82 - 56 | Marton Péter, Nagy Zsombor |
SZEDEÁK/A - Nyíregyházi Sportcentrum | 2019. január 13. vasárnap | 101 - 56 | Takács Zoltán, Marton Péter |
Kiss Lenke KA/A - MEAFC - Jezsuita | 2019. január 13. vasárnap | 77 - 87 | Takács Zoltán, Marton Péter |
G csoport | Széchenyi István Gimnázium (5000 Szolnok Széchenyi körút 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki KA/A - Nyíregyházi Kék Cápák | 2019. január 12. szombat | 97 - 57 | Kovács Csaba, Mile Gábor |
Vasas Akadémia/A - Vásárhelyi Bikák | 2019. január 12. szombat | 137 - 23 | Farkas János, Szabó László |
Vásárhelyi Bikák - Szolnoki KA/A | 2019. január 12. szombat | 45 - 104 | Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor |
Vasas Akadémia/A - Nyíregyházi Kék Cápák | 2019. január 12. szombat | 151 - 24 | Kovács Csaba, Rideg László |
Nyíregyházi Kék Cápák - Vásárhelyi Bikák | 2019. január 13. vasárnap | 78 - 59 | Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó |
Szolnoki KA/A - Vasas Akadémia/A | 2019. január 13. vasárnap | 49 - 92 | Drenyovszki Dániel , Mile Gábor |
H csoport | Szilágyi Erzsébet Gimnázium (3300 Eger Ifjúság utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA/A - Budapesti Honvéd | 2019. január 12. szombat | 111 - 35 | Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba |
Lehel Kosársuli/A - Egri VSI KOK/A | 2019. január 12. szombat | 95 - 76 | Takács Zoltán, Sándor Ivett |
Egri VSI KOK/A - Kecskeméti KA/A | 2019. január 12. szombat | 34 - 146 | Bene Szilárd Csaba, Sándor Ivett |
Lehel Kosársuli/A - Budapesti Honvéd | 2019. január 12. szombat | 71 - 91 | Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba |
Budapesti Honvéd - Egri VSI KOK/A | 2019. január 13. vasárnap | 98 - 59 | Lónáth László, Szobonya Erik |
Kecskeméti KA/A - Lehel Kosársuli/A | 2019. január 13. vasárnap | 111 - 41 | Lónáth László, Szobonya Erik |
A csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC/A - Soproni Tigrisek | 2019. január 12. szombat | 95 - 45 | Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi |
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Atom City Atomerőmű SE | 2019. január 12. szombat | 66 - 63 | Horváth Alajos, Földesi Ádám |
Atom City Atomerőmű SE - MAFC/A | 2019. január 12. szombat | 50 - 95 | Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi |
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Soproni Tigrisek | 2019. január 12. szombat | 82 - 71 | Horváth Alajos, Földesi Ádám |
Soproni Tigrisek - Atom City Atomerőmű SE | 2019. január 13. vasárnap | 73 - 70 | Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi |
MAFC/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2019. január 13. vasárnap | 82 - 87 | Horváth Alajos, Bognár Tamás |
B csoport | Széchenyi Gimnázium (7632 Pécs Koller utca 4. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kaposvári KK/A | 2019. január 12. szombat | 107 - 72 | Bálind Attila, Péter Csaba |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - OSE Lions/A | 2019. január 12. szombat | 89 - 62 | Bálind Attila, Téczely Roland Balázs |
OSE Lions/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2019. január 12. szombat | 84 - 80 | Bálind Attila, Péter Csaba |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Kaposvári KK/A | 2019. január 12. szombat | 112 - 67 | Téczely Roland Balázs , Péter Csaba |
Kaposvári KK/A - OSE Lions/A | 2019. január 13. vasárnap | 71 - 84 | Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2019. január 13. vasárnap | 86 - 71 | Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső |
C csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakerámia ZTE KK/A - Körmendi Törpördögök | 2019. január 19. szombat | 75 - 52 | Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - KKS Boys | 2019. január 19. szombat | 77 - 63 | Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi |
KKS Boys - Zalakerámia ZTE KK/A | 2019. január 20. vasárnap | 35 - 115 | Csák Máté Károly, Magyar Gyöngyi |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Körmendi Törpördögök | 2019. január 20. vasárnap | 58 - 60 | Esztergályos Róbert, Magyar Gyöngyi |
Körmendi Törpördögök - KKS Boys | 2019. január 20. vasárnap | 77 - 49 | Esztergályos Róbert, Dr. Magyari Tibor |
Zalakerámia ZTE KK/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A | 2019. január 20. vasárnap | 105 - 38 | Csák Máté Károly, Dr. Magyari Tibor |
D csoport | Szuhay-Sportközpont (7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/A - Soproni Sportiskola/A | 2019. január 12. szombat | 104 - 56 | Ács Dezső, Balogh László |
Dombóvári Kosársuli KE - Bajai Bácska FKE | 2019. január 12. szombat | 122 - 59 | Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső |
Bajai Bácska FKE - Dávid Kornél KA/A | 2019. január 12. szombat | 54 - 133 | Fodor Sándor Balázs, Balogh László |
Dombóvári Kosársuli KE - Soproni Sportiskola/A | 2019. január 12. szombat | 83 - 54 | Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső |
Soproni Sportiskola/A - Bajai Bácska FKE | 2019. január 13. vasárnap | 89 - 66 | Bálind Attila, Balogh László |
Dávid Kornél KA/A - Dombóvári Kosársuli KE | 2019. január 13. vasárnap | 69 - 102 | Bálind Attila, Balogh László |