|
"A" csoport | Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely (7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE - Bajai Bácska FKE | 2018. szeptember 16. vasárnap | 75 - 46 | Propszt Amanda, Szücs Szabolcs |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2018. szeptember 16. vasárnap | 43 - 86 | Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka |
Bajai Bácska FKE - Kosárlabda Akadémia Pécs/A | 2018. szeptember 16. vasárnap | 71 - 77 | Propszt Amanda, Szücs Szabolcs |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Dombóvári Kosársuli KE | 2018. szeptember 16. vasárnap | 59 - 57 | Propszt Amanda, Nemes Hajnalka |
"B" csoport | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atom City Atomerőmű SE - Kanizsa KK | 2018. szeptember 16. vasárnap | 73 - 42 | Benedek Zoltán, Lovas Dávid |
Kaposvári KK/A - GYKSE Szekszárd | 2018. szeptember 16. vasárnap | 74 - 43 | Szabó Tibor, Lovas Dávid |
Kanizsa KK - GYKSE Szekszárd | 2018. szeptember 16. vasárnap | 74 - 72 | Szabó Tibor, Lovas Dávid |
Atom City Atomerőmű SE - Kaposvári KK/A | 2018. szeptember 16. vasárnap | 76 - 66 | Lovas Péter, Szabó Tibor |
"C" csoport | Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kozármisleny SE - Bonyhádi KSE | 2018. szeptember 15. szombat | 66 - 74 | |
Siófoki Kosársuli - KASI Delfinek | 2018. szeptember 15. szombat | 104 - 43 | |
KASI Delfinek - Kozármisleny SE | 2018. szeptember 15. szombat | 33 - 111 | |
Siófoki Kosársuli - Bonyhádi KSE | 2018. szeptember 15. szombat | 32 - 82 |
"D" csoport | Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaposvári KK/B - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2018. szeptember 15. szombat | 70 - 63 | Fekete Csilla, Kertész Zsolt |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Dunaújvárosi Sárkányok 2005 | 2018. szeptember 15. szombat | 106 - 38 | Kertész Zsolt, Tóth Bence |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Dunaújvárosi Sárkányok 2005 | 2018. szeptember 15. szombat | 58 - 53 | Tóth Bence, Fekete Csilla |
Kaposvári KK/B - Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2018. szeptember 15. szombat | 59 - 84 | Kertész Zsolt, Fekete Csilla |
"E" csoport | Kiss László Városi Sportcsarnok (8700 Marcali Park utca 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atom City Atomerőmű SE - Marcali VSZSE | 2018. szeptember 15. szombat | 79 - 64 | Mester Milán, Tolnai Bence |
"A" csoport | Széchenyi István Gimnázium (5000 Szolnok Széchenyi körút 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA/A - SZEDEÁK/A | 2018. szeptember 15. szombat | 84 - 37 | Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó |
Szolnoki KA/A - Vásárhelyi Bikák | 2018. szeptember 15. szombat | 92 - 23 | Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor |
SZEDEÁK/A - Vásárhelyi Bikák | 2018. szeptember 15. szombat | 95 - 40 | Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó |
Kecskeméti KA/A - Szolnoki KA/A | 2018. szeptember 15. szombat | 68 - 61 | Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor |
"B" csoport | Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes Klauzál u. 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA/B - Félegyházi TSI | 2018. szeptember 16. vasárnap | 77 - 66 | Tóth Tamás, Horgos Péter |
Békéscsabai KK - Szentesi KK | 2018. szeptember 16. vasárnap | 65 - 48 | Horgos Péter |
Félegyházi TSI - Szentesi KK | 2018. szeptember 16. vasárnap | 84 - 37 | Tóth Tamás |
Kecskeméti KA/B - Békéscsabai KK | 2018. szeptember 16. vasárnap | 85 - 35 | Tóth Tamás, Horgos Péter |
"C" csoport | Szegedi Kis István Református Gimnázium (5630 Békés Petőfi Sándor u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési SZSK - Pityke KSE | 2018. szeptember 16. vasárnap | 78 - 59 | Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó |
Nagykőrösi Sólymok - SZEDEÁK/B | 2018. szeptember 16. vasárnap | 69 - 82 | Bere Márton Brúnó, Szikora Balázs András |
Pityke KSE - Nagykőrösi Sólymok | 2018. szeptember 16. vasárnap | 68 - 55 | Papy Zsolt, Szikora Balázs András |
Békési SZSK - SZEDEÁK/B | 2018. szeptember 16. vasárnap | 83 - 76 | Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó |
"D" csoport | Széchenyi István Gimnázium (5000 Szolnok Széchenyi körút 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki KA/B - Vásárhelyi Cápák | 2018. szeptember 16. vasárnap | 57 - 96 | Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor |
Kecskeméti KA/C - SZEDEÁK/C | 2018. szeptember 16. vasárnap | 60 - 20 | Rácz Zsolt Róbert, Terjéki András |
Szolnoki KA/B - SZEDEÁK/C | 2018. szeptember 16. vasárnap | 0 - 2 | Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor |
Vásárhelyi Cápák - Kecskeméti KA/C | 2018. szeptember 16. vasárnap | 39 - 69 | Rácz Zsolt Róbert, Terjéki András |
"E" csoport | Molnár Miklós Sportcsarnok (5650 Mezőberény Luther tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CEKK - Kisújszállási SE | 2018. szeptember 15. szombat | 0 - 20 | Papy Zsolt |
Mezőberényi KK - CEKK | 2018. szeptember 15. szombat | 20 - 0 | Papy Zsolt |
Kisújszállási SE - Mezőberényi KK | 2018. szeptember 15. szombat | 51 - 73 | Papy Zsolt |
"A" csoport | Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Debreceni KA/A - Nyíregyházi Sportcentrum | 2018. szeptember 16. vasárnap | 178 - 11 | Kovács Csaba, Szappanos Máté |
MEAFC - Jezsuita - Lehel Kosársuli/A | 2018. szeptember 16. vasárnap | 96 - 99 | Tóth Viktor, Fenyvesi Zénó |
Nyíregyházi Sportcentrum - MEAFC - Jezsuita | 2018. szeptember 16. vasárnap | 71 - 88 | Kovács Csaba, Szappanos Máté |
Debreceni KA/A - Lehel Kosársuli/A | 2018. szeptember 16. vasárnap | 142 - 48 | Tóth Viktor, Fenyvesi Zénó |
"B" csoport | Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Kék Cápák - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2018. szeptember 16. vasárnap | 90 - 82 | Szűcs Balázs, Rinyu Péter |
NYKK-Eötvös/A - Egri VSI KOK/A | 2018. szeptember 16. vasárnap | 56 - 110 | Szűcs Balázs, Pozsonyi Anna Csenge |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - NYKK-Eötvös/A | 2018. szeptember 16. vasárnap | 74 - 70 | Rinyu Péter, Pozsonyi Anna Csenge |
Nyíregyházi Kék Cápák - Egri VSI KOK/A | 2018. szeptember 16. vasárnap | 82 - 73 | Szűcs Balázs, Rinyu Péter |
"C" csoport | Tóth Árpád Gimnázium (4024 Debrecen Szombathy István utca 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Debreceni KA DSI - Szerencs VSE | 2018. szeptember 16. vasárnap | 82 - 47 | Sörlei Attila, Nagy Zsombor |
Szerencs VSE - Debreceni KA/B | 2018. szeptember 16. vasárnap | 52 - 69 | Sörlei Attila, Nagy Zsombor |
Debreceni KA/B - Debreceni KA DSI | 2018. szeptember 16. vasárnap | 40 - 98 | Sörlei Attila, Nagy Zsombor |
"D" csoport | Miskolci Egyetem Szabadtéri Pálya (3508 Miskolc Egyetem út 5. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Egri VSI KOK/B - MEAFC/B | 2018. szeptember 15. szombat | 91 - 64 | Takács Zoltán, Nagy Zsombor |
Salgótarjáni KI - Egri VSI KOK/B | 2018. szeptember 15. szombat | 54 - 90 | Takács Zoltán, Nagy Zsombor |
MEAFC/B - Salgótarjáni KI | 2018. szeptember 15. szombat | 75 - 67 | Takács Zoltán, Nagy Zsombor |
"A" csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskola/A - Dávid Kornél KA/A | 2018. szeptember 16. vasárnap | 68 - 99 | Tóth Kálmán, Nagy Zoltán |
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Zalakerámia ZTE KK/A | 2018. szeptember 16. vasárnap | 55 - 91 | Tóth Kálmán, Bognár Tamás |
Soproni Sportiskola/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2018. szeptember 16. vasárnap | 64 - 70 | Bognár Tamás, Nagy Zoltán |
Dávid Kornél KA/A - Zalakerámia ZTE KK/A | 2018. szeptember 16. vasárnap | 81 - 95 | Bognár Tamás, Nagy Zoltán |
"B" csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
OSE Lions/A - Soproni Tigrisek | 2018. szeptember 16. vasárnap | 92 - 64 | Vigh Balázs, Krisztián-Világos Tünde |
Körmendi Törpördögök - Dávid Kornél KA/B | 2018. szeptember 16. vasárnap | 108 - 58 | Rácz Kristóf Ákos, Vigh Balázs |
Soproni Tigrisek - Dávid Kornél KA/B | 2018. szeptember 16. vasárnap | 83 - 77 | Vigh Balázs, Krisztián-Világos Tünde |
OSE Lions/A - Körmendi Törpördögök | 2018. szeptember 16. vasárnap | 85 - 100 | Krisztián-Világos Tünde, Rácz Kristóf Ákos |
"C" csoport | Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma (9400 Sopron Ferenczy János utca 1-3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskola/B - Győri KC | 2018. szeptember 16. vasárnap | 102 - 54 | Magyar Gyöngyi, Czinder Adrienn |
OSE Lions/B - Tatai SE | 2018. szeptember 16. vasárnap | 42 - 80 | Magyar Gyöngyi, Czinder Adrienn |
Győri KC - OSE Lions/B | 2018. szeptember 16. vasárnap | 71 - 39 | Magyar Gyöngyi, Buzai Patrik |
Tatai SE - Soproni Sportiskola/B | 2018. szeptember 16. vasárnap | 46 - 109 | Herczeg Ágoston, Buzai Patrik |
"D" csoport | Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szombathelyi Sportiskola KA/B - Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. szeptember 15. szombat | 48 - 77 | Lovas Péter, Lovas Dávid |
Alba Fehérvár - Sportopus - VUKE - Veszprém/A | 2018. szeptember 15. szombat | 2 - 0 | Lovas Péter, Lovas Dávid |
VUKE - Veszprém/A - Szombathelyi Sportiskola KA/B | 2018. szeptember 15. szombat | 0 - 2 | Lovas Péter, Lovas Dávid |
Zalakerámia ZTE KK/B - Alba Fehérvár - Sportopus | 2018. szeptember 15. szombat | 87 - 30 | Lovas Péter, Lovas Dávid |
"E" csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Tigrisek - Dávid Kornél KA/C | 2018. szeptember 16. vasárnap | 0 - 2 | Fülöp András, Németh László |
VUKE - Veszprém/B - Tapolcai Tigrisek | 2018. szeptember 16. vasárnap | 0 - 0 | Fülöp András, Németh László |
Dávid Kornél KA/C - VUKE - Veszprém/B | 2018. szeptember 16. vasárnap | 2 - 0 | Fülöp András, Németh László |
"F" csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Böjtös-Bau Ricsilla - Ifjú Sólymok | 2018. szeptember 16. vasárnap | 87 - 73 | Pál Balázs, Németh Balázs |
Pápai KC - Böjtös-Bau Ricsilla | 2018. szeptember 16. vasárnap | 70 - 112 | Pál Balázs, Németh Balázs |
Ifjú Sólymok - Pápai KC | 2018. szeptember 16. vasárnap | 103 - 80 | Pál Balázs, Németh Balázs |
"G" csoport | Rády József Sportcsarnok (8174 Balatonkenese Táncsics Mihály utca 27.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fűzfői AK - MTE 1904 | 2018. szeptember 16. vasárnap | 2 - 0 | Prieger Mihály, Béndek Gábor Miklós |
Tatabányai Titánok - Fűzfői AK | 2018. szeptember 16. vasárnap | 77 - 61 | Prieger Mihály, Béndek Gábor Miklós |
MTE 1904 - Tatabányai Titánok | 2018. szeptember 16. vasárnap | 0 - 2 | Prieger Mihály, Béndek Gábor Miklós |
"A" csoport | Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia/A - Kaszások Akadémia | 2018. szeptember 15. szombat | 126 - 14 | Gaál Norbert, Zádeczki Donát László |
MAFC/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2018. szeptember 15. szombat | 61 - 59 | Gaál Norbert, Zádeczki Donát László |
Kaszások Akadémia - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2018. szeptember 15. szombat | 37 - 66 | Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla |
Vasas Akadémia/A - MAFC/A | 2018. szeptember 15. szombat | 106 - 42 | Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla |
"B" csoport | Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd - Gödi SE | 2018. szeptember 15. szombat | 82 - 56 | Nagy István, Rózsavölgyi Alexandra |
Vasas Akadémia/B - Kiss Lenke KA/A | 2018. szeptember 15. szombat | 38 - 93 | Nagy István, Rózsavölgyi Alexandra |
Vasas Akadémia/B - Gödi SE | 2018. szeptember 15. szombat | 69 - 74 | Kozma Balázs, Szőts Dávid István |
Kiss Lenke KA/A - Budapesti Honvéd | 2018. szeptember 15. szombat | 77 - 74 | Kozma Balázs, Szőts Dávid István |
"C" csoport | Babits Mihály Gimnázium (1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT - PAFC Basket | 2018. szeptember 16. vasárnap | 70 - 52 | Zádeczki Donát László, Winkler Áron |
KKS Boys - MAFC/B | 2018. szeptember 16. vasárnap | 83 - 46 | Zádeczki Donát László, Winkler Áron |
PAFC Basket - MAFC/B | 2018. szeptember 16. vasárnap | 85 - 68 | Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté |
Újpest-MT - KKS Boys | 2018. szeptember 16. vasárnap | 62 - 70 | Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté |
"D" csoport | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola (1223 Budapest Rákóczi utca 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budafoki KK - Monori SE | 2018. szeptember 15. szombat | 85 - 40 | Horváth Kinga, Győri Ferenc |
Budaörsi DSE - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2018. szeptember 15. szombat | 60 - 63 | Horváth Kinga, Győri Ferenc |
Monori SE - Budaörsi DSE | 2018. szeptember 15. szombat | 55 - 75 | Bujtor Péter, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Budafoki KK - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2018. szeptember 15. szombat | 92 - 48 | Bujtor Péter, Szentpáli-Gavallér Csaba |
"E" csoport | Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KKS - Budapesti Honvéd/B | 2018. szeptember 16. vasárnap | 20 - 64 | Tahin András, Korompai Zsolt László |
ELITE Basket Törökbálint - BLF KK | 2018. szeptember 16. vasárnap | 58 - 96 | Tahin András, Korompai Zsolt László |
KKS - ELITE Basket Törökbálint | 2018. szeptember 16. vasárnap | 38 - 77 | Horváth Kinga, Szabó István |
Budapesti Honvéd/B - BLF KK | 2018. szeptember 16. vasárnap | 74 - 84 | Horváth Kinga, Szabó István |
"F" csoport | Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer KS - BKG Kos Akadémia | 2018. szeptember 15. szombat | 62 - 40 | Matics Sándor, Szabó István |
Budapest Basket - Kiss Lenke KA/B | 2018. szeptember 15. szombat | 47 - 40 | Matics Sándor, Szabó István |
Budapest Basket - BKG Kos Akadémia | 2018. szeptember 15. szombat | 56 - 26 | Winkler Áron, Matóczay Bálint |
Kiss Lenke KA/B - Ziccer KS | 2018. szeptember 15. szombat | 61 - 23 | Winkler Áron, Matóczay Bálint |
"G" csoport | British International School (1037 Budapest Kiscelli köz 17) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bikák KK - PAFC Basket/B | 2018. szeptember 16. vasárnap | 57 - 53 | Matóczay Bálint, Adjudani Dániel Pezsman |
JKC - Bikák KK | 2018. szeptember 16. vasárnap | 45 - 58 | Steiner Máté, Matóczay Bálint |
PAFC Basket/B - JKC | 2018. szeptember 16. vasárnap | 47 - 79 | Steiner Máté, Adjudani Dániel Pezsman |
"H" csoport | HIT Park Labdacsarnok (1103 Budapest Gergely utca 81.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DMTK Haraszti Sasok - SZPA-HSE | 2018. szeptember 15. szombat | 77 - 35 | Bózsó Gábor, Steiner Máté |
Keresztúri SE - DMTK Haraszti Sasok | 2018. szeptember 15. szombat | 0 - 2 | Bózsó Gábor, Matejovics Márk |
SZPA-HSE - Keresztúri SE | 2018. szeptember 15. szombat | 2 - 0 | Steiner Máté, Matejovics Márk |
"I" csoport | TF E-terem (1123 Budapest Alkotás út 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapest Csepel - Treff 07 SE | 2018. szeptember 16. vasárnap | 2 - 0 | Szőts Dávid István |
TFSE - Budapest Csepel | 2018. szeptember 16. vasárnap | 40 - 56 | Szőts Dávid István, Szőke Gábor |
Treff 07 SE - TFSE | 2018. szeptember 16. vasárnap | 0 - 2 | Szőke Gábor |