|
I csoport | Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Zalakerámia ZTE KK/A | 2019. február 2. szombat | 68 - 83 | Szőcs Péter, Koller István |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Dávid Kornél KA/A | 2019. február 2. szombat | 71 - 67 | Koller István, Szőcs Péter |
Dávid Kornél KA/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2019. február 2. szombat | 75 - 78 | Horváth Andreasz, Poór Tamás |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Zalakerámia ZTE KK/A | 2019. február 2. szombat | 69 - 104 | Horváth Andreasz, Poór Tamás |
Zalakerámia ZTE KK/A - Dávid Kornél KA/A | 2019. február 3. vasárnap | 90 - 68 | Koller István, Szőcs Péter |
Szombathelyi Sportiskola KA/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2019. február 3. vasárnap | 89 - 80 | Szőcs Péter, Koller István |
J csoport | Őrmezei Általános Iskola (1112 Budapest Menyecske utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Dombóvári Kosársuli KE | 2019. február 2. szombat | 85 - 50 | Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba |
MAFC/A - Körmendi Törpördögök | 2019. február 2. szombat | 80 - 46 | Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Körmendi Törpördögök - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2019. február 2. szombat | 51 - 70 | Kapros Roland, Komlódi Benedek |
MAFC/A - Dombóvári Kosársuli KE | 2019. február 2. szombat | 71 - 70 | Kapros Roland, Komlódi Benedek |
Dombóvári Kosársuli KE - Körmendi Törpördögök | 2019. február 3. vasárnap | 68 - 46 | Gaál Norbert, Szilágyi Tamás |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/A | 2019. február 3. vasárnap | 62 - 58 | Gaál Norbert, Szilágyi Tamás |
K csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaposvári KK/A - Bajai Bácska FKE | 2019. február 9. szombat | 83 - 52 | |
Soproni Tigrisek - Kosárlabda Akadémia Pécs/A | 2019. február 9. szombat | 51 - 60 | |
Bajai Bácska FKE - Soproni Tigrisek | 2019. február 9. szombat | 58 - 75 | |
Kaposvári KK/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A | 2019. február 9. szombat | 76 - 88 | |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Bajai Bácska FKE | 2019. február 10. vasárnap | 78 - 55 | |
Soproni Tigrisek - Kaposvári KK/A | 2019. február 10. vasárnap | 69 - 88 |
L csoport | Krajnyik Akác András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Fő tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
OSE Lions/A - Soproni Sportiskola/A | 2019. február 2. szombat | 93 - 64 | Rácz Kristóf Ákos, Krisztián-Világos Tünde |
Atom City Atomerőmű SE - KKS Boys | 2019. február 2. szombat | 96 - 77 | Krisztián-Világos Tünde, Rácz Kristóf Ákos |
Atom City Atomerőmű SE - Soproni Sportiskola/A | 2019. február 2. szombat | 76 - 83 | Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
KKS Boys - OSE Lions/A | 2019. február 2. szombat | 71 - 103 | Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Soproni Sportiskola/A - KKS Boys | 2019. február 3. vasárnap | 87 - 68 | Bognár Tibor, Rácz Kristóf Ákos |
OSE Lions/A - Atom City Atomerőmű SE | 2019. február 3. vasárnap | 63 - 73 | Bognár Tibor, Rácz Kristóf Ákos |
M csoport | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium (1043 Budapest Nyár utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Debreceni KA/A - Vasas Akadémia/A | 2019. február 2. szombat | 70 - 89 | Gaál Norbert, Szőts Dávid István |
Kiss Lenke KA/A - Budapesti Honvéd | 2019. február 2. szombat | 84 - 79 | Gaál Norbert, Szőts Dávid István |
Budapesti Honvéd - Debreceni KA/A | 2019. február 2. szombat | 68 - 80 | Makay Dániel József, Csoma Viktor |
Kiss Lenke KA/A - Vasas Akadémia/A | 2019. február 2. szombat | 45 - 119 | Makay Dániel József, Csoma Viktor |
Vasas Akadémia/A - Budapesti Honvéd | 2019. február 3. vasárnap | 113 - 38 | Jankovics Viktor Zsolt, Balogh Kristóf |
Debreceni KA/A - Kiss Lenke KA/A | 2019. február 3. vasárnap | 81 - 62 | Jankovics Viktor Zsolt, Balogh Kristóf |
N csoport | Földes Ferenc Gimnázium (3525 Miskolc Hősök tere 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC - Jezsuita - Kecskeméti KA/A | 2019. február 2. szombat | 24 - 92 | Domán István, Takács Zoltán |
Félegyházi TSI - Szolnoki KA/A | 2019. február 2. szombat | 55 - 80 | Vaszi Ádám, Lónáth László |
Szolnoki KA/A - MEAFC - Jezsuita | 2019. február 2. szombat | 79 - 80 | Domán István, Takács Zoltán |
Félegyházi TSI - Kecskeméti KA/A | 2019. február 2. szombat | 36 - 111 | Lónáth László, Takács Zoltán |
Kecskeméti KA/A - Szolnoki KA/A | 2019. február 3. vasárnap | 82 - 32 | Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
MEAFC - Jezsuita - Félegyházi TSI | 2019. február 3. vasárnap | 77 - 44 | Takács Zoltán, Marton Péter |
O csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium (4400 Nyíregyháza Széchenyi utca 29-37.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaszások Akadémia - Nyíregyházi Kék Cápák | 2019. február 2. szombat | 76 - 101 | Fülöp Ádám László, Szűcs Balázs |
Nyíregyházi Sportcentrum - Egri VSI KOK/A | 2019. február 2. szombat | 57 - 87 | Fülöp Ádám László, Szűcs Balázs |
Egri VSI KOK/A - Kaszások Akadémia | 2019. február 2. szombat | 81 - 117 | Molnár Péter Zoltán, Nyíri Péter Patrik |
Nyíregyházi Sportcentrum - Nyíregyházi Kék Cápák | 2019. február 2. szombat | 91 - 108 | Molnár Péter Zoltán, Nyíri Péter Patrik |
Nyíregyházi Kék Cápák - Egri VSI KOK/A | 2019. február 3. vasárnap | 95 - 101 | Bács Csaba, Szűcs Balázs |
Kaszások Akadémia - Nyíregyházi Sportcentrum | 2019. február 3. vasárnap | 89 - 65 | Bács Csaba, Szűcs Balázs |
P csoport | Deák Ferenc Gimnázium (6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA/B - Vásárhelyi Bikák | 2019. február 2. szombat | 71 - 69 | Varga Zoltán, Tóth Tamás |
SZEDEÁK/A - Lehel Kosársuli/A | 2019. február 2. szombat | 87 - 82 | Utasi Balázs, Tóth Tamás |
Vásárhelyi Bikák - SZEDEÁK/A | 2019. február 2. szombat | 65 - 109 | Fekete Csaba, Tóth Mihály |
Kecskeméti KA/B - Lehel Kosársuli/A | 2019. február 2. szombat | 72 - 82 | Varga Zoltán, Utasi Balázs |
Lehel Kosársuli/A - Vásárhelyi Bikák | 2019. február 3. vasárnap | 91 - 57 | Varga Zoltán, Utasi Balázs |
SZEDEÁK/A - Kecskeméti KA/B | 2019. február 3. vasárnap | 83 - 62 | Varga Zoltán, Utasi Balázs |