|
A csoport | Szuhay-Sportközpont (7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE - Kosárlabda Akadémia Pécs/A | 2018. november 18. vasárnap | 99 - 59 | Farkas Péter Gábor, Ács Dezső |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kaposvári KK/A | 2018. november 18. vasárnap | 95 - 82 | Domokos Lőrinc, Ács Dezső |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Kaposvári KK/A | 2018. november 18. vasárnap | 91 - 83 | Domokos Lőrinc, Bálind Attila |
Dombóvári Kosársuli KE - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2018. november 18. vasárnap | 97 - 74 | Bálind Attila, Ács Dezső |
B csoport | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok (7030 Paks Gesztenyés utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atom City Atomerőmű SE - Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2018. november 17. szombat | 110 - 22 | |
Kanizsa KK - Bajai Bácska FKE | 2018. november 17. szombat | 62 - 77 | |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Kanizsa KK | 2018. november 17. szombat | 64 - 84 | |
Atom City Atomerőmű SE - Bajai Bácska FKE | 2018. november 17. szombat | 87 - 63 |
C csoport | Bonyhád Városi Sportcsarnok (7150 Bonyhád Madách utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bonyhádi KSE - Kozármisleny SE | 2018. november 17. szombat | 82 - 38 | Domokos Lőrinc, Propszt Amanda |
GYKSE Szekszárd - Kaposvári KK/B | 2018. november 17. szombat | 88 - 66 | Domokos Lőrinc, Villányi János |
Kozármisleny SE - Kaposvári KK/B | 2018. november 17. szombat | 85 - 58 | Péter Csaba, Farkas Péter Gábor |
Bonyhádi KSE - GYKSE Szekszárd | 2018. november 17. szombat | 67 - 85 | Péter Csaba, Farkas Péter Gábor |
D csoport | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok (7030 Paks Gesztenyés utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Siófoki Kosársuli - Atomerőmű SE/B | 2018. november 18. vasárnap | 58 - 104 | |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Siófoki Kosársuli | 2018. november 18. vasárnap | 83 - 41 | |
Atomerőmű SE/B - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2018. november 18. vasárnap | 101 - 70 |
E csoport | Kiss László Városi Sportcsarnok (8700 Marcali Park utca 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI Delfinek - Marcali VSZSE | 2018. november 18. vasárnap | 94 - 68 | Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes |
Dunaújvárosi Sárkányok 2005 - KASI Delfinek | 2018. november 18. vasárnap | 109 - 61 | Szántó Dénes, Szecsődi Richárd Attila |
Marcali VSZSE - Dunaújvárosi Sárkányok 2005 | 2018. november 18. vasárnap | 50 - 100 | Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes |
A csoport | Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki KA/A - Kecskeméti KA/B | 2018. november 17. szombat | 86 - 59 | Drenyovszki Dániel , Rideg László |
Kecskeméti KA/A - Félegyházi TSI | 2018. november 17. szombat | 107 - 51 | Drenyovszki Dániel , Rideg László |
Kecskeméti KA/B - Félegyházi TSI | 2018. november 17. szombat | 93 - 77 | Fodor Attila, Zahorán Kitti Mária |
Szolnoki KA/A - Kecskeméti KA/A | 2018. november 17. szombat | 72 - 98 | Fodor Attila, Zahorán Kitti Mária |
B csoport | Szegedi Kis István Református Gimnázium (5630 Békés Petőfi Sándor u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési SZSK - Vásárhelyi Bikák | 2018. november 17. szombat | 62 - 59 | Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó |
SZEDEÁK/A - Nagykőrösi Sólymok | 2018. november 17. szombat | 123 - 55 | Papy Zsolt, Váczi Mihály |
Vásárhelyi Bikák - Nagykőrösi Sólymok | 2018. november 17. szombat | 89 - 76 | Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály |
Békési SZSK - SZEDEÁK/A | 2018. november 17. szombat | 72 - 93 | Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó |
C csoport | Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békéscsabai KK - Vásárhelyi Cápák | 2018. november 17. szombat | 41 - 69 | Tóth Tamás |
SZEDEÁK/B - Kecskeméti KA/C | 2018. november 17. szombat | 60 - 68 | Tóth Tamás |
Békéscsabai KK - SZEDEÁK/B | 2018. november 17. szombat | 45 - 76 | |
Vásárhelyi Cápák - Kecskeméti KA/C | 2018. november 17. szombat | 65 - 57 |
D csoport | Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes Klauzál u. 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentesi KK - Kisújszállási SE | 2018. november 18. vasárnap | 72 - 81 | Czékmán Csaba, Nagy Lili |
Pityke KSE - Mezőberényi KK | 2018. november 18. vasárnap | 100 - 52 | Horgos Péter, Liszkai Dávid |
Szentesi KK - Mezőberényi KK | 2018. november 18. vasárnap | 74 - 76 | Czékmán Csaba, Nagy Lili |
Kisújszállási SE - Pityke KSE | 2018. november 18. vasárnap | 71 - 101 | Horgos Péter, Liszkai Dávid |
E csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CEKK - Szolnoki KA/B | 2018. november 17. szombat | 60 - 82 | Szabó László, Fenyvesi Zénó |
SZEDEÁK/C - CEKK | 2018. november 17. szombat | 89 - 52 | Szabó László, Mezei Tibor |
Szolnoki KA/B - SZEDEÁK/C | 2018. november 17. szombat | 60 - 66 | Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó |
A csoport | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok (4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Debreceni KA/A - Egri VSI KOK/A | 2018. november 18. vasárnap | 192 - 28 | Kiss Gabriella, Szűcs Sándor |
MEAFC - Jezsuita - Lehel Kosársuli/A | 2018. november 18. vasárnap | 115 - 49 | Kokas Sándor Zsolt, Pozsonyi Anna Csenge |
Egri VSI KOK/A - Lehel Kosársuli/A | 2018. november 18. vasárnap | 79 - 92 | Kiss Gabriella, Szűcs Sándor |
Debreceni KA/A - MEAFC - Jezsuita | 2018. november 18. vasárnap | 131 - 33 | Kiss Gabriella, Pozsonyi Anna Csenge |
B csoport | Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Kék Cápák - NYKK-Eötvös/A | 2018. november 18. vasárnap | 81 - 77 | Molnár Péter Zoltán, Nyíri Péter Patrik |
Debreceni KA DSI - Nyíregyházi Sportcentrum | 2018. november 18. vasárnap | 60 - 76 | Makrai Márton, Nyíri Péter Patrik |
NYKK-Eötvös/A - Debreceni KA DSI | 2018. november 18. vasárnap | 65 - 58 | Gergely Csaba, Zalai Ákos István |
Nyíregyházi Kék Cápák - Nyíregyházi Sportcentrum | 2018. november 18. vasárnap | 96 - 69 | Gergely Csaba, Zalai Ákos István |
C csoport | Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs Rákóczi út 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Hajdúhadházi KK | 2018. november 17. szombat | 149 - 16 | |
Debreceni KA/B - Szerencs VSE | 2018. november 17. szombat | 59 - 96 | |
Hajdúhadházi KK - Debreceni KA/B | 2018. november 17. szombat | 30 - 126 | |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Szerencs VSE | 2018. november 17. szombat | 103 - 51 |
D csoport | PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Egri VSI KOK/B - Salgótarjáni KI | 2018. november 18. vasárnap | 62 - 72 | Grosch Attila, Dudoma Tamás |
MEAFC/B - Sláger Kazincbarcika | 2018. november 18. vasárnap | 66 - 39 | Grosch Attila, Trizna Pál Krisztián |
Egri VSI KOK/B - Sláger Kazincbarcika | 2018. november 18. vasárnap | 84 - 55 | Trizna Pál Krisztián, Dudoma Tamás |
Salgótarjáni KI - MEAFC/B | 2018. november 18. vasárnap | 92 - 47 | Benedek Dávid, Dudoma Tamás |
A csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakerámia ZTE KK/A - Soproni Sportiskola/A | 2018. november 17. szombat | 60 - 31 | Csák Máté Károly, Németh András |
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Dávid Kornél KA/A | 2018. november 17. szombat | 78 - 79 | Csák Máté Károly, Németh András |
Soproni Sportiskola/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2018. november 17. szombat | 72 - 60 | Nagy Zoltán, Magyar Gyöngyi |
Zalakerámia ZTE KK/A - Dávid Kornél KA/A | 2018. november 17. szombat | 74 - 107 | Nagy Zoltán, Magyar Gyöngyi |
B csoport | Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök - Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. november 18. vasárnap | 79 - 47 | Benedek Zoltán, Szabó Tibor |
OSE Lions/A - Soproni Tigrisek | 2018. november 18. vasárnap | 85 - 63 | Benedek Zoltán, Szabó Tibor |
Zalakerámia ZTE KK/B - Soproni Tigrisek | 2018. november 18. vasárnap | 76 - 70 | Benedek Zoltán, Lovas Péter |
Körmendi Törpördögök - OSE Lions/A | 2018. november 18. vasárnap | 71 - 76 | Lovas Péter, Szabó Tibor |
C csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskola/B - Szombathelyi Sportiskola KA/B | 2018. november 18. vasárnap | 65 - 79 | Dr. Magyari Tibor, Bognár Tamás |
Dávid Kornél KA/B - Tatai SE | 2018. november 18. vasárnap | 65 - 86 | Dr. Magyari Tibor, Bognár Tamás |
Soproni Sportiskola/B - Dávid Kornél KA/B | 2018. november 18. vasárnap | 80 - 47 | Pál Balázs, Magyar Gyöngyi |
Szombathelyi Sportiskola KA/B - Tatai SE | 2018. november 18. vasárnap | 92 - 60 | Pál Balázs, Magyar Gyöngyi |
D csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC - Böjtös-Bau Ricsilla | 2018. november 17. szombat | 64 - 91 | Horváth Alajos, Szalai Zsolt |
Alba Fehérvár - Sportopus - OSE Lions/B | 2018. november 17. szombat | 78 - 64 | Horváth Alajos, Ujhelyi Fanni |
OSE Lions/B - Győri KC | 2018. november 17. szombat | 63 - 104 | Szalai Zsolt, Ujhelyi Fanni |
Böjtös-Bau Ricsilla - Alba Fehérvár - Sportopus | 2018. november 17. szombat | 83 - 58 | Horváth Alajos, Szalai Zsolt |
E csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE - Veszprém/A - Dávid Kornél KA/C | 2018. november 18. vasárnap | 38 - 72 | Kocsis József, Kaposi Gábor |
Ifjú Sólymok - VUKE - Veszprém/A | 2018. november 18. vasárnap | 64 - 76 | Poór Tamás, Kaposi Gábor |
Ifjú Sólymok - Dávid Kornél KA/C | 2018. november 18. vasárnap | 85 - 51 | Kocsis József, Poór Tamás |
F csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Tigrisek - Pápai KC | 2018. november 18. vasárnap | 93 - 62 | |
Pápai KC - VUKE - Veszprém/B | 2018. november 18. vasárnap | 92 - 41 | |
VUKE - Veszprém/B - Tapolcai Tigrisek | 2018. november 18. vasárnap | 39 - 83 |
G csoport | Rády József Sportcsarnok (8174 Balatonkenese Táncsics Mihály utca 27.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tatabányai Titánok - Fűzfői AK | 2018. november 18. vasárnap | 1 - 2 | |
Fűzfői AK - MTE 1904 | 2018. november 18. vasárnap | 49 - 68 | |
MTE 1904 - Tatabányai Titánok | 2018. november 18. vasárnap | 2 - 1 |
A csoport | Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia/A - KKS Boys | 2018. november 18. vasárnap | 114 - 31 | Rózsavölgyi Alexandra, Korompai Zsolt László |
MAFC/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2018. november 18. vasárnap | 51 - 78 | Rózsavölgyi Alexandra, Korompai Zsolt László |
KKS Boys - MAFC/A | 2018. november 18. vasárnap | 55 - 114 | Szőts Dávid István, Szilágyi Tamás |
Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2018. november 18. vasárnap | 80 - 61 | Szőts Dávid István, Szilágyi Tamás |
B csoport | Babits Mihály Gimnázium (1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kiss Lenke KA/A - Újpest-MT | 2018. november 18. vasárnap | 94 - 61 | Kapros Roland, Balogh Kristóf |
Kaszások Akadémia - Budapesti Honvéd | 2018. november 18. vasárnap | 55 - 60 | Kapros Roland, Balogh Kristóf |
Újpest-MT - Kaszások Akadémia | 2018. november 18. vasárnap | 75 - 72 | Makay Dániel József, Tahin András |
Kiss Lenke KA/A - Budapesti Honvéd | 2018. november 18. vasárnap | 90 - 71 | Makay Dániel József, Tahin András |
C csoport | Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia/B - PAFC Basket | 2018. november 17. szombat | 20 - 1 | Horváth Kinga, Paulus Bence Máté |
Gödi SE - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2018. november 17. szombat | 70 - 51 | Horváth Kinga, Paulus Bence Máté |
PAFC Basket - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2018. november 17. szombat | 92 - 48 | Hartai Tamás, Steiner Máté |
Vasas Akadémia/B - Gödi SE | 2018. november 17. szombat | 84 - 72 | Hartai Tamás, Steiner Máté |
D csoport | Szterényi József Sportcsarnok (2200 Monor Ipar út 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budafoki KK - Monori SE | 2018. november 17. szombat | 94 - 47 | Németh Patrik, Bedőcs Barnabás |
BLF KK - Budaörsi DSE | 2018. november 17. szombat | 68 - 86 | Németh Patrik, Bedőcs Barnabás |
Monori SE - BLF KK | 2018. november 17. szombat | 57 - 67 | Németh Patrik, Bedőcs Barnabás |
Budafoki KK - Budaörsi DSE | 2018. november 17. szombat | 97 - 60 | Németh Patrik, Bedőcs Barnabás |
E csoport | Őrmezei Általános Iskola (1112 Budapest Menyecske utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC/B - Ziccer KS | 2018. november 17. szombat | 102 - 32 | Bujtor Péter, Bárány Levente |
Budapesti Honvéd/B - Kiss Lenke KA/B | 2018. november 17. szombat | 60 - 47 | Bujtor Péter, Bárány Levente |
Ziccer KS - Kiss Lenke KA/B | 2018. november 17. szombat | 36 - 33 | Szilágyi Tamás, Sebestyén Elemér Richárd |
MAFC/B - Budapesti Honvéd/B | 2018. november 17. szombat | 90 - 63 | Szilágyi Tamás, Sebestyén Elemér Richárd |
F csoport | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (2330 Dunaharaszti Eötvös utca 52.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ELITE Basket Törökbálint - DMTK Haraszti Sasok | 2018. november 17. szombat | 89 - 84 | Kovács Róbert Márió, Antoni Márk Ágoston |
Budapest Basket - Bikák KK | 2018. november 17. szombat | 134 - 44 | Kovács Róbert Márió, Antoni Márk Ágoston |
DMTK Haraszti Sasok - Bikák KK | 2018. november 17. szombat | 83 - 63 | Kovács Róbert Márió, Antoni Márk Ágoston |
ELITE Basket Törökbálint - Budapest Basket | 2018. november 17. szombat | 89 - 77 | Kovács Róbert Márió, Antoni Márk Ágoston |
G csoport | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium (1171 Budapest Akácvirág utca 49.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KKS - Budapest Csepel | 2018. november 17. szombat | 41 - 48 | Bózsó Gábor, Szabó Péter |
Budapest Csepel - JKC | 2018. november 17. szombat | 89 - 55 | Bózsó Gábor, Szőke Gábor |
JKC - KKS | 2018. november 17. szombat | 45 - 48 | Szőke Gábor, Szabó Péter |
H csoport | Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király utca 72.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PAFC Basket/B - BKG Kos Akadémia | 2018. november 17. szombat | 79 - 57 | Hamzi Balázs, Gombos Márk Bálint |
BKG Kos Akadémia - TFSE | 2018. november 17. szombat | 53 - 110 | Hamzi Balázs, Gombos Márk Bálint |
TFSE - PAFC Basket/B | 2018. november 17. szombat | 98 - 38 | Hamzi Balázs, Gombos Márk Bálint |
I csoport | HIT Park Labdacsarnok (1103 Budapest Gergely utca 81.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZPA-HSE - Treff 07 SE | 2018. november 18. vasárnap | 138 - 17 | Bárány Levente, Székely Zoltán |
Treff 07 SE - Keresztúri SE | 2018. november 18. vasárnap | 29 - 100 | Bárány Levente, Szőke Gábor |
Keresztúri SE - SZPA-HSE | 2018. november 18. vasárnap | 62 - 94 | Szőke Gábor, Székely Zoltán |