• Férfi NB II. Közép A
    BLF
    BLF KK
    PÉNZÜ
    Pénzügyő.
    2020. 01. 23. 19:30
  • Férfi NB II. Közép A
    GÖD
    Gödi SE
    MONOR
    Monori SE
    2020. 01. 23. 20:15
  • Leány Junior, Regionális
    NYÍR
    Nyíregyhá.
    MKK
    Mezőberén.
    2020. 01. 23. 13:00
  • Leány Junior, Regionális
    DEBKA
    Debreceni KA
    MKK
    Mezőberén.
    2020. 01. 23. 17:00
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Mikló
    Miklósi K.
    Monor
    Monor SE
    2020. 01. 23. 18:00
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Toldy
    Toldy Vízi.
    Hideg
    Hidegkúti KK
    2020. 01. 23. 20:20
  • Budapest, Férfi B
    Piari
    Piarista Ö.
    SZPA-
    SZPA-HSE Le.
    2020. 01. 23. 18:20
  • BAZ megye
    STK
    STK
    Club
    Club 96 Tis.
    2020. 01. 23. 18:30
  • Budapest, Férfi A
    Budaf
    Budafok/A
    VICE
    VICE KS
    2020. 01. 23. 18:50
  • Vas Megye
    Büki
    Büki TK
    9700.
    9700.hu Ing.
    2020. 01. 23. 19:00
  • Fejér Megye
    Dunaú
    Dunaújvár.
    Reál
    Reál Margit
    2020. 01. 23. 19:10
  • Vas Megye
    S.A.K
    S.A.K.K.
    Falco
    Falco KC U20
    2020. 01. 23. 19:40
  • Budapest, Férfi A
    Közgá
    Közgáz
    Budai
    Budai XI. .
    2020. 01. 23. 19:45
  • Budapest, Férfi C
    Álló
    Álló Fark.
    Szaba
    Szabadtéri.
    2020. 01. 23. 19:45
  • Jász-Nagykun-Szolnok
    Lehel
    Lehel Kosá.
    Szoln
    Szolnoki M.
    2020. 01. 23. 20:00
  • Budapest, Férfi A
    Saska
    Saskacsák MF
    Centi
    Centi-Eötv.
    2020. 01. 23. 20:30
  • Budapest, Férfi B
    Törek
    Törekvés SE
    MVSE
    MVSE KSE
    2020. 01. 23. 20:50
  • Budapest, Férfi D
    Honvé
    Honvéd Zr.
    2.NFB
    2.NFB SE
    2020. 01. 23. 19:10
  • Budapest, Senior Férfi
    Powea
    Powear-TNT
    BEAC
    BEAC Öregf.
    2020. 01. 23. 20:45
  • Budapest, Fiú Junior B
    Budaf
    Budafok
    Gold
    Gold Boys
    2020. 01. 23. 19:15
  • Budapest, Fiú Kadett B
    Újpes
    Újpest-MT/C
    Kiss
    Kiss Lenke KA
    2020. 01. 23. 18:40
  • JNSZ Kadett Fiú (U16) Bajnokság
    Kisúj
    Kisújszál.
    Ceglé
    Ceglédi EKK
    2020. 01. 23. 18:00
  • JNSZ Kadett Fiú (U16) Bajnokság
    Szoln
    Szolnoki KA/B
    Szoln
    Szolnoki KA/C
    2020. 01. 23. 19:15
  • JNSZ Gyermek (U12)
    JKSE
    JKSE Kosár.
    Szecs
    Szecska Sz.
    2020. 01. 23. 16:15
  • Békés Megye U11
    Békés
    Békéscsab.
    Békés
    Békési He.
    2020. 01. 23. 16:00
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    DMTK
    DMTK Harasz.
    Kiss
    Kiss Lenke KA
    2020. 01. 23. 20:30
Műsor
KVÁR Kaposvári KK 78 - 98 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely FALCO
01. 18. / 18:00
16. forduló
OSE OSE Lions 104 - 115 Zalakerámia ZTE KK ZTE
01. 18. / 18:00
16. forduló
SOPR Sopron KC 98 - 85 DEAC DEAC
01. 18. / 18:00
16. forduló
ALBA Alba Fehérvár 88 - 86 PVSK-VEOLIA PVSK
01. 17. / 18:00
16. forduló
KTE KTE-Duna Aszfalt 78 - 81 Naturtex-SZTE-Szedeák SZEG
01. 17. / 18:00
16. forduló
Tabella
Gy. V. P. D. K.
1 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
15 1 31 1398 1166
2 Egis Körmend
Egis Körmend
13 3 29 1349 1191
3 Atomerőmű SE
Atomerőmű SE
12 4 28 1388 1277
4 Szolnoki Olajbányász
Szolnoki Olajbányász
10 6 26 1302 1222
5 Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
9 7 25 1440 1421
6 PVSK-VEOLIA
PVSK-VEOLIA
8 8 24 1347 1389
7 DEAC
DEAC
8 8 24 1324 1341
8 OSE Lions
OSE Lions
7 9 23 1303 1290
9 KTE-Duna Aszfalt
KTE-Duna Aszfalt
7 9 23 1259 1328
10 Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
7 9 23 1374 1412
11 Kaposvári KK
Kaposvári KK
6 10 22 1306 1307
12 Sopron KC
Sopron KC
6 10 22 1256 1279
13 Naturtex-SZTE-Szedeák
Naturtex-SZTE-Szedeák
3 13 19 1282 1459
14 Jászberényi KSE
Jászberényi KSE
1 15 17 1095 1341
Hunbasket

Megyei szövetségek