• Pápai
    Conoil Mota.
    2
    Kaszá
    Óbudai Kas.
    0
  • Falco
    Falco KC U20
    31
    ASE
    Atomerőmű.
    45
  • HONV
    Budapesti H.
    72
    OSE
    OSE Lions
    49
    2021. 03. 03. 13:00
  • VASAS
    Vasas Akad.
    79
    VADM
    Kanizsai Va.
    56
    2021. 03. 03. 13:15
  • Alba
    Alba Fehér.
    109
    SZOLN
    Szolnoki Ol.
    40
    2021. 03. 03. 13:30
  • Tippmix Férfi NB I. A
    ALBA
    Alba Fehér.
    SZOLN
    Szolnoki Ol.
    2021. 03. 03. 17:00
  • Tippmix Férfi NB I. A
    SOPR
    Sopron KC
    OSE
    OSE Lions
    2021. 03. 03. 18:00
  • Tippmix Férfi NB I. A
    FALCO
    Falco KC
    ASE
    Atomerőmű.
    2021. 03. 03. 18:00
  • Férfi NB I. B Piros
    PVSK
    PVSK-CARGATE
    BKG
    BKG Príma
    2021. 03. 03. 17:30
  • Férfi NB I. B Piros
    MAFC
    MAFC
    BAJA
    Bajai Bács.
    2021. 03. 03. 17:30
  • Férfi NB I. B Zöld
    PÁPA
    Conoil Mota.
    ÓBUD
    Óbudai Kas.
    2021. 03. 03. 18:00
  • Női Amatőr NB I. Piros
    SDAR
    Sportdarázs
    VASAS
    Vasas Akad.
    2021. 03. 03. 17:00
  • Fiú Junior
    KLKA
    Kiss Lenke .
    DOMB
    Dombóvári.
    2021. 03. 03. 18:00
  • Fiú Junior
    ZTE
    Zalakerámi.
    BDSE
    BDSEbasket/A
    2021. 03. 03. 18:30
  • Leány Kadett
    KAP
    NKA Pécs/A
    ZSAK
    Zsíros Aka.
    2021. 03. 03. 17:00
  • Leány Kadett
    NYÍR
    Nyíregyhá.
    DEAC
    DEAC
    2021. 03. 03. 17:30
  • Fiú Junior, Regionális
    SZVSE
    Szerencs VSE
    NYSC
    Nyíregyhá.
    2021. 03. 03. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    NYKC
    Nyíregyhá.
    MEAFC
    MEAFC/B
    2021. 03. 03. 18:30
  • Fiú Kadett, Regionális
    CREDO
    CREDOBUS MO.
    TAPOL
    Tapolcai Sz.
    2021. 03. 03. 17:15
  • Fiú Kadett, Regionális
    BCSEP
    Budapest Cs.
    ZICCE
    Ziccer KS
    2021. 03. 03. 18:30
  • NB I. B Zöld, F U20
    Vásár
    Vásárhely.
    EKE E
    EKE Eger KO.
    2021. 03. 03. 17:00
  • NB I. B Piros, F U20
    MAFC
    MAFC U20
    Baja
    Bajai Bács.
    2021. 03. 03. 19:30
  • Leány Junior, Regionális
    SALGÓ
    Salgótarj.
    PSE
    Parthus SE
    2021. 03. 03. 18:00
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    KVÁR
    Kaposvári .
    KÖRM
    Egis Körme.
    2021. 03. 03. 18:00
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Közgá
    Közgáz SC.
    Nagyk
    Nagykőrös.
    2021. 03. 03. 17:45
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    WSK B
    WSK Bikák
    Újpes
    Újpest-MT .
    2021. 03. 03. 19:20
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Budaf
    Budafok
    Józse
    Józsefvár.
    2021. 03. 03. 20:15
  • Pest Megye - Fiú Junior
    Mikló
    Miklósi K.
    DUE D
    DUE DSE - V.
    2021. 03. 03. 18:15
  • Budapest, Férfi A
    Malév
    Malév SC
    Bp. H
    Bp. Honvéd.
    2021. 03. 03. 20:00
  • Budapest, Női A
    ELTE
    ELTE BEAC
    BEAC
    BEAC Budafok
    2021. 03. 03. 18:10
Műsor
FALCO Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 114 - 88 Jászberényi KSE JKSE
01. 28. /18:00
1. forduló
KÖRM Egis Körmend 74 - 80 Naturtex-SZTE-Szedeák SZEG
12. 09. /16:30
1. forduló
DEAC DEAC 97 - 83 Atomerőmű SE ASE
10. 03. /19:30
1. forduló
OSE OSE Lions 78 - 70 Sopron KC SOPR
10. 03. /17:30
1. forduló
KTE Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 97 - 90 Kaposvári KK KVÁR
10. 02. /18:00
1. forduló
Tabella
Gy. V. P. D. K.
1 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
15 3 33 1618 1394
2 Szolnoki Olajbányász
Szolnoki Olajbányász
16 4 36 1705 1482
3 DEAC
DEAC
15 8 38 2012 1847
4 Naturtex-SZTE-Szedeák
Naturtex-SZTE-Szedeák
15 8 38 2029 1846
5 Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
14 8 36 1868 1764
6 Egis Körmend
Egis Körmend
11 9 31 1608 1586
7 Atomerőmű SE
Atomerőmű SE
12 10 34 1809 1730
8 Sopron KC
Sopron KC
10 11 31 1753 1741
9 PVSK-VEOLIA
PVSK-VEOLIA
10 12 32 1825 1859
10 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
9 13 31 1702 1776
11 OSE Lions
OSE Lions
8 13 29 1758 1807
12 Kaposvári KK
Kaposvári KK
8 14 30 1657 1780
13 Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
6 15 27 1719 1859
14 Jászberényi KSE
Jászberényi KSE
1 22 24 1709 2301
Ranglista
Indul a játék!
Az MKOSZ készültségi szintjei

Felülvizsgálva: 2021.03.03. 8:00

Megyei szövetségek