|
A csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Kossuth Leopárdok - Cívis KK Tigrisek | 2024. május 4. szombat | 70 - 32 | Varga Sándor, Oláh Donát |
NYÍKSE Tűzokádók - Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2024. május 4. szombat | 49 - 85 | Varga Sándor, Oláh Donát |
Cívis KK Tigrisek - NYÍKSE Tűzokádók | 2024. május 4. szombat | 79 - 61 | Varga Sándor, Oláh Donát |
B csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Jaguárok - BC Uzhgorod | 2024. május 4. szombat | 26 - 89 | Fülöp Ádám László, Varga Sándor |
BC Uzhgorod - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2024. május 4. szombat | 63 - 52 | Fülöp Ádám László, Mezei Dóra |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Cívis KK Jaguárok | 2024. május 4. szombat | 64 - 39 | Fülöp Ádám László, Tóth Szabina Ibolya |
C csoport | Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK KisTigrisek - Dife KK | 2024. május 4. szombat | 43 - 30 | Rácz Bence, Kokas Sándor Zsolt |
NYKK Eötvös U11 - Cívis KK KisTigrisek | 2024. május 4. szombat | 30 - 39 | Rácz Bence, Kokas Sándor Zsolt |
Dife KK - NYKK Eötvös U11 | 2024. május 4. szombat | 53 - 40 | Rácz Bence, Kokas Sándor Zsolt |
D csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Karcagi SE Oroszlánkölykök - NYÍKSE Tűzsárkányok | 2024. május 5. vasárnap | 37 - 47 | Jánkfalvi Máté Péter, Szabó Zsuzsa |
DIFE KK Berettyóújfalu - Karcagi SE Oroszlánkölykök | 2024. május 5. vasárnap | 16 - 28 | Szulics Zsolt János, Darkó Attila |
NYÍKSE Tűzsárkányok - DIFE KK Berettyóújfalu | 2024. május 5. vasárnap | 57 - 23 | Molnár Péter Zoltán, Pokoraczky Máté |
E csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYÍKSE Tűzlabdák - NYÍKSE Tűzvirágok | 2024. május 4. szombat | 34 - 29 | Oroszvári Tamás, Darkó Attila |
TSK-Magiszter U11 - NYÍKSE Tűzlabdák | 2024. május 4. szombat | 29 - 35 | Oroszvári Tamás, dr. Marjay Péter |
NYÍKSE Tűzvirágok - TSK-Magiszter U11 | 2024. május 4. szombat | 2 - 0 | Tóth Tamás Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter |
F csoport | G4 Fitness (4030 Debrecen, Gizella utca 4/B) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok Nagykálló - BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | 2024. május 4. szombat | 16 - 100 | Mezei Dóra, Tóth Szabina Ibolya |
Nyírpazonyi KE - Zsákoló Zsiráfok Nagykálló | 2024. május 4. szombat | 75 - 24 | Mezei Dóra, Tóth Szabina Ibolya |
BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ - Nyírpazonyi KE | 2024. május 4. szombat | 32 - 37 | Mezei Dóra, Tóth Szabina Ibolya |
G csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló kisZsiráfok - Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra | 2024. május 7. kedd | 43 - 29 | Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Jánkfalvi Máté Péter |
Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra - Zsákoló Zsiráfok Záhony | 2024. május 7. kedd | 39 - 41 | Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Jánkfalvi Máté Péter |
Zsákoló Zsiráfok Záhony - Zsákoló kisZsiráfok | 2024. május 7. kedd | 30 - 37 | Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán |
A csoport | Kossuth Zsuzsa Gimnázium és Középiskola (3300 Eger Bem tábornok utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Egri Kék Oroszlánok | 2024. május 4. szombat | 69 - 39 | Takács Zoltán, Dudás Csaba |
Pásztói SZSE-Kisördögök - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2024. május 4. szombat | 52 - 58 | Takács Zoltán, Dudás Csaba |
Egri Kék Oroszlánok - Pásztói SZSE-Kisördögök | 2024. május 4. szombat | 40 - 66 | Takács Zoltán, Dudás Csaba |
B csoport | KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI (fiú) - SLÁGER KKSE/A | 2024. május 4. szombat | 31 - 53 | Béres Dávid, Dr. Ormay Gábor |
DVTK Encs - Salgótarjáni KI (fiú) | 2024. május 4. szombat | 29 - 30 | Béres Dávid, Dr. Ormay Gábor |
SLÁGER KKSE/A - DVTK Encs | 2024. május 4. szombat | 39 - 27 | Béres Dávid, Dr. Ormay Gábor |
C csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Szerencs - MEAFC Vörösmarty U11 | 2024. május 8. szerda | 44 - 47 | Vaszi Ádám, Béres Dávid |
DVTK Zemplén - DVTK Szerencs | 2024. május 8. szerda | 58 - 41 | Vaszi Ádám, Molnár Zoltán |
MEAFC Vörösmarty U11 - DVTK Zemplén | 2024. május 8. szerda | 49 - 56 | Béres Dávid, Molnár Zoltán |
D csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/B - MEAFC Kossuth U11 | 2024. május 4. szombat | 62 - 31 | Vaszi Ádám, Bagdi Panna |
DVTK Tiszaújváros - DVTK Akadémia/B | 2024. május 4. szombat | 37 - 36 | Vaszi Ádám, Lónáth László |
MEAFC Kossuth U11 - DVTK Tiszaújváros | 2024. május 4. szombat | 23 - 64 | Lónáth László, Bagdi Panna |
E csoport | PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI Vadmacskák - DVTK Ózd | 2024. május 5. vasárnap | 28 - 16 | Trizna Pál Krisztián, Oravecz Olivér László |
DVTK Ózd - DVTK Mezőkövesd | 2024. május 5. vasárnap | 2 - 0 | Trizna Pál Krisztián, Szabó Dániel |
DVTK Mezőkövesd - Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2024. május 5. vasárnap | 0 - 2 | Trizna Pál Krisztián, Oravecz Olivér László |
A csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Németh László utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Farkaskölykök - Vásárhelyi Bölények | 2024. május 2. csütörtök | 49 - 28 | Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina |
Vásárhelyi Bölények - Békéscsabai KK/A | 2024. május 2. csütörtök | 32 - 58 | Barabás Dorina Mónika, Bartucz Csaba |
Békéscsabai KK/A - Vásárhelyi Farkaskölykök | 2024. május 2. csütörtök | 45 - 43 | Barabás Dorina Mónika, Nánai Fruzsina |
B csoport | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme (6724 Szeged Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Tigrisek - SZEDEÁK Dózsa | 2024. május 4. szombat | 91 - 45 | Gedra János, Nánai Fruzsina |
SZEDEÁK Dózsa - ACS Baschet Star Oradea Fehér | 2024. május 4. szombat | 20 - 0 | Gedra János, Nánai Fruzsina |
ACS Baschet Star Oradea Fehér - SZEDEÁK Tigrisek | 2024. május 4. szombat | 0 - 20 | Gedra János, Nánai Fruzsina |
C csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Viperák - Szentesi KK | 2024. május 4. szombat | 51 - 60 | Fenyvesi Zénó, Tóth Julianna |
Szentesi KK - Vásárhelyi Mosómedvék | 2024. május 4. szombat | 66 - 57 | Terjéki András, Orbán Zsombor |
Vásárhelyi Mosómedvék - Szolnoki Viperák | 2024. május 4. szombat | 59 - 97 | Dezsèri Szabolcs Ernő, Fehérvári Alíz |
D csoport | Martinovics tornaterem (5650 Mezőberény, Martinovics u. 25.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mezőberényi KK Vegyes - Szarvas GFE Gyakorló | 2024. május 4. szombat | 40 - 50 | Farkas Barna, Kiszely Zoltán |
Szarvas GFE Gyakorló - ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2024. május 4. szombat | 20 - 0 | Farkas Barna, Kiszely Zoltán |
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú - Mezőberényi KK Vegyes | 2024. május 4. szombat | 0 - 20 | Farkas Barna, Kiszely Zoltán |
E csoport | Dürer Albert Általános Iskola (5700 Gyula Szent István út 29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyulasport Nkft. - Vásárhelyi Hódok | 2024. május 11. szombat | 30 - 36 | Kátay Csaba András, Beleznai Levente |
Vásárhelyi Hódok - ACS Baschet Star Oradea Sárga | 2024. május 11. szombat | 0 - 0 | Kátay Csaba András, Beleznai Levente |
ACS Baschet Star Oradea Sárga - Gyulasport Nkft. | 2024. május 11. szombat | 0 - 0 | Kátay Csaba András, Beleznai Levente |
F csoport | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme (6724 Szeged Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szegedi Mókusok - SZEDEÁK Karolina | 2024. május 5. vasárnap | 48 - 24 | Tóth Tamás, Nánai Fruzsina |
Szegedi Pingvinek - Szegedi Vadmacskák | 2024. május 5. vasárnap | 45 - 26 | Varga Sára, Hermann Anna Zsófia |
SZEDEÁK Karolina - Szegedi Vadmacskák | 2024. május 5. vasárnap | 36 - 54 | Varga Sára, Hermann Anna Zsófia |
Szegedi Mókusok - Szegedi Pingvinek | 2024. május 5. vasárnap | 39 - 19 | Varga Sára, Hermann Anna Zsófia |
G csoport | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme (6724 Szeged Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szegedi Hópárducok - Szegedi Tabán Szellemek | 2024. május 5. vasárnap | 67 - 12 | Nánai Fruzsina, Párducz Levente László |
Szegedi Gedói Sólymok - Szegedi Dorozsmai Darvak | 2024. május 5. vasárnap | 46 - 39 | Tóth Tamás, Nánai Fruzsina |
Szegedi Tabán Szellemek - Szegedi Dorozsmai Darvak | 2024. május 5. vasárnap | 24 - 42 | Tóth Tamás, Párducz Levente László |
Szegedi Hópárducok - Szegedi Gedói Sólymok | 2024. május 5. vasárnap | 36 - 19 | Tóth Tamás, Párducz Levente László |
A csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Koalák - Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2024. május 5. vasárnap | 60 - 59 | Bende Réka, Bende Zoltán |
TSE Basket U11 Kenguru - Győri KC Koalák | 2024. május 5. vasárnap | 81 - 42 | Tamás Anna, Markó Milán |
Soproni SI Hunyadis Bivalyok - TSE Basket U11 Kenguru | 2024. május 5. vasárnap | 56 - 66 | Tamás Anna, Markó Milán |
B csoport | Dobó Katalin Gimnázium (2500 Esztergom Bánomi út 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
EKE U11 - MVM-OSE MÓR U11 | 2024. május 5. vasárnap | 29 - 67 | Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde |
MVM-OSE MÓR U11 - Hunyadis Darazsak | 2024. május 5. vasárnap | 64 - 19 | Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde |
Hunyadis Darazsak - EKE U11 | 2024. május 5. vasárnap | 23 - 50 | Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde |
C csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vadmacskák - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2024. május 5. vasárnap | 0 - 2 | Kaposi Renátó, Lázár Alina |
MVM-OSE TKC U11L - Vadmacskák | 2024. május 5. vasárnap | 2 - 0 | Kaposi Renátó, Lázár Alina |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - MVM-OSE TKC U11L | 2024. május 5. vasárnap | 48 - 90 | Kaposi Renátó, Lázár Alina |
D csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Lackneros Bivalyok - Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | 2024. május 4. szombat | 67 - 39 | Kapusi Gábor, Dr Tallós Gábor |
Győri KC Vizslák - Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2024. május 4. szombat | 24 - 48 | Kapusi Gábor, Dr Tallós Gábor |
Soproni Tigrisek Kőszeg U11 - Győri KC Vizslák | 2024. május 4. szombat | 46 - 43 | Kapusi Gábor, Dr Tallós Gábor |
E csoport | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum (9400 Sopron, Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok - Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya | 2024. május 5. vasárnap | 62 - 42 | Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston |
Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya - GÖNYŰI HARCSÁK | 2024. május 5. vasárnap | 52 - 44 | Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston |
GÖNYŰI HARCSÁK - Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2024. május 5. vasárnap | 26 - 49 | Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston |
F csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nádoros Tigrisek - Villámló Tigrisek/B | 2024. május 4. szombat | 60 - 26 | Bende Réka, Markó Milán |
Harcos Darazsak - Nádoros Tigrisek | 2024. május 4. szombat | 26 - 60 | Bende Réka, Markó Milán |
Villámló Tigrisek/B - Harcos Darazsak | 2024. május 4. szombat | 41 - 48 | Bende Réka, Markó Milán |
G csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Lackneros Darazsak - Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | 2024. május 5. vasárnap | 44 - 47 | Söveges Tamás, Sebestyén Zoltán |
Szúrós Darazsak - MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2024. május 5. vasárnap | 45 - 25 | Söveges Tamás, Sebestyén Zoltán |
Lackneros Darazsak - MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2024. május 5. vasárnap | 61 - 38 | Kovács Zoltán, Horváth Márk |
Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér - Szúrós Darazsak | 2024. május 5. vasárnap | 49 - 33 | Kovács Zoltán, Horváth Márk |
A csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ricsilla Rakéta - Tapolcai Szöcskék | 2024. május 5. vasárnap | 86 - 59 | Imre Márk, Kovács Marcell |
ZTE KK U11/B - Ricsilla Rakéta | 2024. május 5. vasárnap | 64 - 67 | Imre Márk, Kovács Marcell |
Tapolcai Szöcskék - ZTE KK U11/B | 2024. május 5. vasárnap | 56 - 85 | Imre Márk, Kovács Marcell |
B csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Sólyomfiókák - Hévíz SK | 2024. május 4. szombat | 48 - 41 | Esztergályos Róbert, Vargáné Derda Dóra Ildikó |
ZTE NKK - Sólyomfiókák | 2024. május 4. szombat | 37 - 51 | Esztergályos Róbert, Vargáné Derda Dóra Ildikó |
Hévíz SK - ZTE NKK | 2024. május 4. szombat | 51 - 37 | Esztergályos Róbert, Soós Tamás Rezső |
C csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
RICSILLA Teskánd - Kanizsai Mókusok/B | 2024. május 12. vasárnap | 56 - 68 | Benedek Zoltán, Kovács Marcell |
Kanizsa KK - RICSILLA Teskánd | 2024. május 12. vasárnap | 63 - 38 | Benedek Zoltán, Kovács Marcell |
Kanizsai Mókusok/B - Kanizsa KK | 2024. május 12. vasárnap | 44 - 43 | Benedek Zoltán, Kovács Marcell |
D csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalaegerszegi KTE - RICSILLA Becsehely | 2024. május 4. szombat | 39 - 36 | Horváth Alajos, Benedek Zoltán |
Zalakarosi Fókák - Zalaegerszegi KTE | 2024. május 4. szombat | 44 - 43 | Horváth Alajos, Benedek Zoltán |
RICSILLA Becsehely - Zalakarosi Fókák | 2024. május 4. szombat | 49 - 48 | Horváth Alajos, Benedek Zoltán |
A csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE U11/A - PVSK NKA Fiú/A | 2024. május 4. szombat | 87 - 78 | dr. Szakács Imre Vilmos, Horváth Szilárd |
NKA Pécs Kenguru fiú/B - Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2024. május 4. szombat | 79 - 58 | dr. Szakács Imre Vilmos, Marossy Gergely |
PVSK NKA Fiú/A - NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2024. május 4. szombat | 54 - 64 | Marossy Gergely, Horváth Szilárd |
B csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme (7630 Pécs, Engel János József utca 15..) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kozármisleny SE/A - NKA Pécs Kenguru leány/B | 2024. május 5. vasárnap | 58 - 54 | Kiss Zoltán, Lenger Levente |
KASI/C - Kozármisleny SE/A | 2024. május 5. vasárnap | 68 - 69 | Kiss Zoltán, Győr Marcell István |
NKA Pécs Kenguru leány/B - KASI/C | 2024. május 5. vasárnap | 59 - 46 | Lenger Levente, Győr Marcell István |
C csoport | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme (7200 Dombóvár, Kölcsey Ferenc utca 1-3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u11 fiú/C - Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2024. május 4. szombat | 53 - 68 | Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - NKA Pécs u11 fiú/C | 2024. május 4. szombat | 73 - 42 | Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert |
Dombóvári Kosársuli KE U11/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2024. május 4. szombat | 60 - 67 | Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert |
D csoport | Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TARR KSC Szekszárd/B - Bonyhádi KSE U11 | 2024. május 4. szombat | 43 - 49 | Csepregi Ivett Virág, Kovács Karina Eszter |
Bonyhádi KSE U11 - KASI/B | 2024. május 4. szombat | 49 - 35 | Csepregi Ivett Virág, Finta Zétény |
KASI/B - TARR KSC Szekszárd/B | 2024. május 4. szombat | 42 - 30 | Nemes Hajnalka, Kovács Karina Eszter |
E csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Fiú/B - Kozármisleny SE/B | 2024. május 5. vasárnap | 66 - 15 | Csatlós László, Horváth Szilárd |
Kozármisleny SE/B - Gyakorlós Törpék | 2024. május 5. vasárnap | 33 - 56 | Csatlós László, Kilián Annamari |
Gyakorlós Törpék - PVSK NKA Fiú/B | 2024. május 5. vasárnap | 39 - 56 | Horváth Szilárd, Kilián Annamari |
F csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme (7630 Pécs, Engel János József utca 15..) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u11 leány/C - Monok SE | 2024. május 4. szombat | 82 - 26 | Csernik Eszter Zorka, Zsigár Zsófia Brigitta |
PINKK Pécs - PVSK NKA Leány/B | 2024. május 4. szombat | 2 - 0 | Zsigár Zsófia Brigitta, Csernik Eszter Zorka |
Monok SE - PVSK NKA Leány/B | 2024. május 4. szombat | 2 - 0 | Kilián Annamari, Papp Gergely |
NKA Pécs u11 leány/C - PINKK Pécs | 2024. május 4. szombat | 37 - 45 | Papp Gergely, Kilián Annamari |
A csoport | Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Szent Erzsébet tér 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke KSE - Miklósi KékRókák KE | 2024. május 4. szombat | 59 - 20 | Velkey István, Szedmák Levente |
FTSI Platán Iskola - Pityke KSE | 2024. május 4. szombat | 52 - 29 | Velkey István, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma |
Miklósi KékRókák KE - FTSI Platán Iskola | 2024. május 4. szombat | 13 - 52 | Szedmák Levente, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma |
B csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U11 Villámok - Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | 2024. május 5. vasárnap | 69 - 40 | Fekete Csaba, Szedmák Levente |
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi - Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2024. május 5. vasárnap | 37 - 64 | Fehér Nóra, Bán Péter |
Nagykőrösi Sólymok U11/A - Kecskeméti KA U11 Villámok | 2024. május 5. vasárnap | 31 - 63 | Fehér Nóra, Bán Péter |
C csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - FTSI Constantinum | 2024. május 4. szombat | 84 - 8 | Sinka-Pálinkás Szonja, Balla Zita |
FTSI József A. Iskola - CEKK | 2024. május 4. szombat | 61 - 19 | Sinka-Pálinkás Szonja, Balla Zita |
FTSI Constantinum - CEKK | 2024. május 4. szombat | 17 - 45 | Kovács Máté László, Dóka Márton |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - FTSI József A. Iskola | 2024. május 4. szombat | 58 - 67 | Kovács Máté László, Dóka Márton |
D csoport | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme (6044 Kecskemét, Iskola utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kécskei Vidrák - KKC Hetény | 2024. május 4. szombat | 65 - 13 | Romhányi Mária, Fehér Nóra |
Nagykőrösi Sólymok/LU11 - KKC Mátyás | 2024. május 4. szombat | 54 - 24 | Romhányi Mária, Fehér Nóra |
KKC Mátyás - KKC Hetény | 2024. május 4. szombat | 45 - 19 | Varga Sára, Tál Csenge Kincső |
Nagykőrösi Sólymok/LU11 - Kécskei Vidrák | 2024. május 4. szombat | 60 - 23 | Varga Sára, Tál Csenge Kincső |
A csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár Cápák - Ajka | 2024. május 4. szombat | 60 - 54 | Pécsi Zsolt, Borsos Miklós |
Ajka - DKKA Ugrómókusok | 2024. május 4. szombat | 53 - 24 | Pécsi Zsolt, Borsos Miklós |
DKKA Ugrómókusok - Alba Fehérvár Cápák | 2024. május 4. szombat | 27 - 72 | Pécsi Zsolt, Mészáros András |
B csoport | Széchenyi István Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár Kenguruk - Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2024. május 4. szombat | 60 - 54 | Poór Tamás, Tóth Bence |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 - Alba Fehérvár Kenguruk | 2024. május 4. szombat | 71 - 78 | Poór Tamás, Tóth Bence |
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2024. május 4. szombat | 62 - 68 | Poór Tamás, Tóth Bence |
C csoport | Kiss László Városi Sportcsarnok (8700 Marcali, Park utca 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Marcali Szürkefarkasok/A - Pákozdi Kócsagok | 2024. május 5. vasárnap | 54 - 36 | Szecsődi Richárd Attila, Sághy Tamás |
Pákozdi Kócsagok - Alba Fehérvár Oroszlánok | 2024. május 5. vasárnap | 54 - 53 | Szecsődi Richárd Attila, Sághy Tamás |
Alba Fehérvár Oroszlánok - Marcali Szürkefarkasok/A | 2024. május 5. vasárnap | 66 - 49 | Szecsődi Richárd Attila, Sághy Tamás |
D csoport | Vetési Albert Gimnázium (8200 Veszprém Kemecse utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE Farkasok - AF-Velencei Csukák | 2024. május 5. vasárnap | 46 - 27 | Mónus Péter, Prieger Mihály |
AF-Velencei Csukák - Fűzfői AK | 2024. május 5. vasárnap | 44 - 66 | Mónus Péter, Prieger Mihály |
Fűzfői AK - VUKE Farkasok | 2024. május 5. vasárnap | 63 - 61 | Mónus Péter, Prieger Mihály |
E csoport | Vetési Albert Gimnázium (8200 Veszprém Kemecse utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE Medvék - VUKE Krokodilok | 2024. május 4. szombat | 59 - 47 | Mónus Péter, Prieger Mihály |
DKKA Zsiráfok - VUKE Medvék | 2024. május 4. szombat | 64 - 51 | Mónus Péter, Prieger Mihály |
VUKE Krokodilok - DKKA Zsiráfok | 2024. május 4. szombat | 27 - 68 | Mónus Péter, Prieger Mihály |
F csoport | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Sziget u. 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE Sasok - DKKA Flamingók | 2024. május 5. vasárnap | 57 - 48 | Pécsi Zsolt, Mészáros András |
VESC U11/A - VUKE Sasok | 2024. május 5. vasárnap | 0 - 2 | Pécsi Zsolt, Hederics Fanni Rebeka |
DKKA Flamingók - VESC U11/A | 2024. május 5. vasárnap | 2 - 0 | Pécsi Zsolt, Mészáros András |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak - Vasas Akadémia U11 | 2024. május 4. szombat | 66 - 76 | Kovács Róbert Márió, Korpás Máté |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Vizslák - Dülői Kaszások | 2024. május 5. vasárnap | 61 - 29 | Vass Dávid Áron, Porkoláb Mercédesz Anett |
Csata Garfield - BEAC Vizslák | 2024. május 5. vasárnap | 44 - 47 | Vass Dávid Áron, Porkoláb Mercédesz Anett |
Dülői Kaszások - Csata Garfield | 2024. május 5. vasárnap | 41 - 71 | Waigand Ágoston, Kara Zsombor |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budafoki Békák - Budapesti Honvéd/A | 2024. május 5. vasárnap | 50 - 72 | Waigand Ágoston, Kara Zsombor |
Kéksárga Zsiráfok - Budafoki Békák | 2024. május 5. vasárnap | 64 - 57 | Renkecz Máté Gergő, Vigh Balázs |
Budapesti Honvéd/A - Kéksárga Zsiráfok | 2024. május 5. vasárnap | 76 - 50 | Renkecz Máté Gergő, Vigh Balázs |
D csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF Kenguruk - Vasas Amazonok | 2024. május 4. szombat | 86 - 74 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Erős Dániel |
Újpest-MT/A - BLF Kenguruk | 2024. május 4. szombat | 57 - 71 | Vigh Balázs, Kara Zsombor |
Vasas Amazonok - Újpest-MT/A | 2024. május 4. szombat | 68 - 38 | Vigh Balázs, Kara Zsombor |
E csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darázslányok - MAFC Farkasrét | 2024. május 4. szombat | 52 - 56 | Kovács Róbert Márió, Korpás Máté |
Kőbányai Darazsak/Harmat - Kőbányai Darázslányok | 2024. május 4. szombat | 42 - 63 | Szilágyi Zsolt József, Renkecz Máté Gergő |
MAFC Farkasrét - Kőbányai Darazsak/Harmat | 2024. május 4. szombat | 64 - 44 | Szilágyi Zsolt József, Renkecz Máté Gergő |
F csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasfiókák - Kaszás Boszorkák | 2024. május 4. szombat | 62 - 39 | Szőke Gábor, Veres Zsombor |
Zuglói Sasok Herman - Török Sasfiókák | 2024. május 4. szombat | 48 - 50 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Petrik Boglárka |
Kaszás Boszorkák - Zuglói Sasok Herman | 2024. május 4. szombat | 40 - 42 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Petrik Boglárka |
G csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Kisvizslák - Zuglói Sasok | 2024. május 4. szombat | 43 - 59 | Blaskovits Márk Mihály, Kaluha Csaba |
Vasas Akadémia U10 - BEAC Kisvizslák | 2024. május 4. szombat | 37 - 47 | Blaskovits Márk Mihály, Kaluha Csaba |
Zuglói Sasok - Vasas Akadémia U10 | 2024. május 4. szombat | 58 - 57 | Bálint Bence Zoltán, Kaluha Csaba |
H csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TFSE - MAFC Csíkihegyek | 2024. május 4. szombat | 2 - 0 | Hőgerl Bence, Bálint Bence Zoltán |
Városgazda Utánpótlás Akadémia - TFSE | 2024. május 4. szombat | 42 - 45 | Hartai Tamás, Hőgerl Bence |
MAFC Csíkihegyek - Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2024. május 4. szombat | 34 - 49 | Hartai Tamás, Bíró Brigitta |
I csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kéksárga Okapik - Budafoki Bolhák | 2024. május 4. szombat | 72 - 31 | Puskás Ágnes Réka, Vigh Barnabás Dominik |
Vasas Bolhák - Kéksárga Okapik | 2024. május 4. szombat | 45 - 67 | Puskás Ágnes Réka, Vigh Barnabás Dominik |
Budafoki Bolhák - Vasas Bolhák | 2024. május 4. szombat | 79 - 48 | Puskás Ágnes Réka, Vigh Barnabás Dominik |
J csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Grosics - Németvölgyi Bocsok | 2024. május 5. vasárnap | 41 - 29 | Bárány Levente, Veres Zsombor |
MAFC Bikszádi - BEAC Grosics | 2024. május 5. vasárnap | 37 - 53 | Nagy Lili, Erős Dániel |
Németvölgyi Bocsok - MAFC Bikszádi | 2024. május 5. vasárnap | 42 - 51 | Nagy Lili, Erős Dániel |
K csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata Macik - MTK Budapest | 2024. május 5. vasárnap | 42 - 39 | Szőke Gábor, Kovács Tamás |
Keresztúri SE - Csata Macik | 2024. május 5. vasárnap | 72 - 62 | Szőke Gábor, Kovács Tamás |
MTK Budapest - Keresztúri SE | 2024. május 5. vasárnap | 31 - 65 | Kovalcsik Emese Zsófia, Lukács Rezső Tamás |
L csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PaSa Csillagai - KLKA Angoltagozatos | 2024. május 5. vasárnap | 60 - 77 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Ablonczy Csaba |
Csepel-Bontó KK - PaSa Csillagai | 2024. május 5. vasárnap | 63 - 54 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Bíró Brigitta |
KLKA Angoltagozatos - Csepel-Bontó KK | 2024. május 5. vasárnap | 63 - 65 | Bíró Brigitta, Ablonczy Csaba |
M csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/Pannónia - Újpest-MT/B | 2024. május 5. vasárnap | 52 - 51 | Bíró Brigitta, Ablonczy Csaba |
Kaszás Mini - Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2024. május 5. vasárnap | 38 - 64 | Bíró Brigitta, Ablonczy Csaba |
Újpest-MT/B - Kaszás Mini | 2024. május 5. vasárnap | 56 - 36 | Tahin András, Kovács Gerzson |
N csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd/B - Budafoki Ebihalak | 2024. május 5. vasárnap | 44 - 43 | Renkecz Máté Gergő, Erős Dániel |
BLF Bolhák - Budapesti Honvéd/B | 2024. május 5. vasárnap | 52 - 46 | Renkecz Máté Gergő, Erős Dániel |
Budafoki Ebihalak - BLF Bolhák | 2024. május 5. vasárnap | 34 - 61 | Bárány Levente, Veres Zsombor |
O csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZPA-HSE U11 - Ziccer Kistigrisek | 2024. május 5. vasárnap | 62 - 37 | Tahin András, Kovács Gerzson |
Vasas Cicák - SZPA-HSE U11 | 2024. május 5. vasárnap | 34 - 58 | Tahin András, Marjai Réka |
Ziccer Kistigrisek - Vasas Cicák | 2024. május 5. vasárnap | 40 - 34 | Marjai Réka, Kovács Gerzson |
P csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TF-JAK-OROSZLÁNOK - BLF Pandák | 2024. május 5. vasárnap | 57 - 30 | Kovalcsik Emese Zsófia, Lukács Rezső Tamás |
Törekvés Törpillák - TF-JAK-OROSZLÁNOK | 2024. május 5. vasárnap | 18 - 51 | Szilágyi Zsolt József, Kovács Tamás |
BLF Pandák - Törekvés Törpillák | 2024. május 5. vasárnap | 35 - 56 | Szilágyi Zsolt József, Kovács Tamás |
Q csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Bocsok - Csata Csibék | 2024. május 4. szombat | 0 - 2 | Tahin András, Kovalcsik Emese Zsófia |
KLKS Károlyi - Ziccer Bocsok | 2024. május 4. szombat | 2 - 0 | Tahin András, Kovalcsik Emese Zsófia |
Csata Csibék - KLKS Károlyi | 2024. május 4. szombat | 47 - 32 | Horváth Alexandra, Petrik Boglárka |
R csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaszás KisBoszik - Kőbányai Kisdarázslányok | 2024. május 4. szombat | 43 - 36 | Szőke Gábor, Porkoláb Mercédesz Anett |
KLKS Benkő - Kaszás KisBoszik | 2024. május 4. szombat | 43 - 50 | Szőke Gábor, Porkoláb Mercédesz Anett |
Kőbányai Kisdarázslányok - KLKS Benkő | 2024. május 4. szombat | 44 - 61 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Erős Dániel |
S csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKS Szigeti - Erdért-Szűcs | 2024. május 4. szombat | 0 - 2 | Horváth Alexandra, Petrik Boglárka |
FKE kenguru - KLKS Szigeti | 2024. május 4. szombat | 2 - 0 | NAGY ISTVÁN, Koncz Levente |
Erdért-Szűcs - FKE kenguru | 2024. május 4. szombat | 19 - 33 | NAGY ISTVÁN, Koncz Levente |
T csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PSE Párducok - Törekvés Törpicúrok | 2024. május 4. szombat | 65 - 31 | Marjai Réka, Kovács Tamás |
Törekvés Törpicúrok - PEKOSI - KOALÁK | 2024. május 4. szombat | 29 - 22 | Marjai Réka, Kovács Tamás |
Józsefvárosi KC - PSE Párducok | 2024. május 4. szombat | 0 - 2 | Marjai Réka, Kovács Tamás |
PEKOSI - KOALÁK - Józsefvárosi KC | 2024. május 4. szombat | 2 - 0 | Szőke Gábor, Veres Zsombor |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ICT Pilots Farkasrét - BSC Lány | 2024. május 4. szombat | 61 - 44 | Agócs Gábor Mihály, Upor Milán |
BL Basket - ICT Pilots Farkasrét | 2024. május 4. szombat | 41 - 38 | Agócs Gábor Mihály, Upor Milán |
BSC Lány - BL Basket | 2024. május 4. szombat | 80 - 50 | Agócs Gábor Mihály, Csegény Csenge Janka |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi Kiscicák - Monor SE/B | 2024. május 4. szombat | 34 - 52 | Csegény Csenge Janka, Upor Milán |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - Gödi Kiscicák | 2024. május 4. szombat | 59 - 42 | Magda János József, Borbély Nándor Tibor |
Monor SE/B - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2024. május 4. szombat | 44 - 62 | Magda János József, Borbély Nándor Tibor |
C csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pilots SE U11 - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | 2024. május 5. vasárnap | 56 - 67 | Agócs Gábor Mihály, Nagy Csenge |
Dunaharaszti MTK fiú - Pilots SE U11 | 2024. május 5. vasárnap | 48 - 63 | Agócs Gábor Mihály, Nagy Csenge |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F - Dunaharaszti MTK fiú | 2024. május 5. vasárnap | 57 - 66 | Agócs Gábor Mihály, Nagy Csenge |
D csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentendrei Kölyökfarkasok - Gödi Gödények | 2024. május 5. vasárnap | 65 - 62 | Bognár Mátyás, Pintér András József |
Gödöllői Sport Klub - Szentendrei Kölyökfarkasok | 2024. május 5. vasárnap | 57 - 45 | Bognár Mátyás, Pintér András József |
Gödi Gödények - Gödöllői Sport Klub | 2024. május 5. vasárnap | 28 - 80 | Bognár Mátyás, Pintér András József |
E csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKS Szomód - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | 2024. május 5. vasárnap | 73 - 45 | Molnár Tamás, Szécsi Adrián |
Diósdi Sasok KE - KLKS Szomód | 2024. május 5. vasárnap | 40 - 78 | Molnár Tamás, Szécsi Adrián |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L - Diósdi Sasok KE | 2024. május 5. vasárnap | 2 - 0 | Molnár Tamás, Szécsi Adrián |
F csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaharaszti MTK leány - Százhalombattai KSE | 2024. május 5. vasárnap | 51 - 44 | Csegény Csenge Janka, Szilágyi András |
Fót SE Fiú/A - Dunaharaszti MTK leány | 2024. május 5. vasárnap | 92 - 32 | Csegény Csenge Janka, Szilágyi Krisztina |
Százhalombattai KSE - Fót SE Fiú/A | 2024. május 5. vasárnap | 37 - 73 | Csegény Csenge Janka, Szilágyi András |
G csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PILIS BASKET Dunakanyar - Pilis Basket | 2024. május 4. szombat | 66 - 39 | Bognár Mátyás, Szécsi Adrián |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - PILIS BASKET Dunakanyar | 2024. május 4. szombat | 31 - 62 | Bognár Mátyás, Szécsi Adrián |
Pilis Basket - BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2024. május 4. szombat | 71 - 36 | Bognár Mátyás, Pintér András József |
H csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Budakeszi - Pilisborosjenői Párducok | 2024. május 5. vasárnap | 52 - 60 | Paulik Benjámin, Plajos Zsuzsa Mária |
Monor SE/A - BSC Budakeszi | 2024. május 5. vasárnap | 21 - 122 | Paulik Benjámin, Plajos Zsuzsa Mária |
Pilisborosjenői Párducok - Monor SE/A | 2024. május 5. vasárnap | 119 - 20 | Laman Richard, Fernengel Ákos |
I csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC - BSC Telki | 2024. május 4. szombat | 58 - 52 | Bognár Mátyás, Pintér András József |
Fót SE Leány/B - BSC | 2024. május 4. szombat | 45 - 43 | Molnár Tamás, Jáni Zsófia |
BSC Telki - Fót SE Leány/B | 2024. május 4. szombat | 45 - 55 | Molnár Tamás, Jáni Zsófia |
J csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VMG DSE - BSC Bálint Márton U11 | 2024. május 5. vasárnap | 57 - 100 | Laman Richard, Fernengel Ákos |
Gyáli Apródok - VMG DSE | 2024. május 5. vasárnap | 50 - 32 | Laman Richard, Páncsics István Zsigmond |
BSC Bálint Márton U11 - Gyáli Apródok | 2024. május 5. vasárnap | 68 - 52 | Laman Richard, Páncsics István Zsigmond |
K csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CKE U11 - Pátyi SE | 2024. május 4. szombat | 63 - 20 | Szilágyi András , Szilágyi Krisztina |
Radobasket Oroszlánok - CKE U11 | 2024. május 4. szombat | 32 - 29 | Szilágyi András , Laman Richard |
Pátyi SE - Radobasket Oroszlánok | 2024. május 4. szombat | 11 - 74 | Szilágyi Krisztina , Laman Richard |