|
A csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Kossuth Leopárdok - Cívis KK TK Rakéták | 2023. november 11. szombat | 55 - 43 | Kisházi Béla Kálmán, Tóth Szabina Ibolya |
NYÍKSE Tűzgolyók/A - Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2023. november 11. szombat | 69 - 50 | Kisházi Béla Kálmán, Tóth Szabina Ibolya |
Cívis KK TK Rakéták - NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2023. november 11. szombat | 64 - 71 | Kisházi Béla Kálmán, Lakatos István |
B csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis Efrém Kenguruk - Cívis KK Fehértigrisek | 2023. november 11. szombat | 64 - 31 | Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István |
Cívis KK Fehértigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2023. november 11. szombat | 33 - 63 | Kokas Sándor Zsolt, Wágner Ferenc |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Cívis Efrém Kenguruk | 2023. november 11. szombat | 40 - 44 | Kokas Sándor Zsolt, Wágner Ferenc |
C csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Tigrisek - Cívis KK TK Macskák | 2023. november 12. vasárnap | 80 - 35 | Bács Csaba, Szabó Gréta |
Cívis KK TK Macskák - BC Uzhgorod | 2023. november 12. vasárnap | 18 - 101 | Varga Sándor, Tóth Szabina Ibolya |
BC Uzhgorod - Cívis KK Tigrisek | 2023. november 12. vasárnap | 82 - 26 | Varga Sándor, Szabó Gréta |
D csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok - NYÍKSE Tűzokádók | 2023. november 11. szombat | 64 - 58 | Oroszvári Tamás, Pokoraczky Máté |
NYÍKSE Tűzokádók - Wildcats Baia Mare Fehér | 2023. november 11. szombat | 20 - 0 | KONCZ JÁNOS, Varga Bence |
Wildcats Baia Mare Fehér - Zsákoló Zsiráfok | 2023. november 11. szombat | 66 - 24 | KONCZ JÁNOS, Pokoraczky Máté |
E csoport | Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dife KK - Cívis KK Jaguárok | 2023. november 12. vasárnap | 67 - 64 | Rácz Bence, Lakatos István |
Cívis KK Jaguárok - NYKK Eötvös U11 | 2023. november 12. vasárnap | 38 - 55 | Horányi András, Lakatos István |
NYKK Eötvös U11 - Dife KK | 2023. november 12. vasárnap | 66 - 48 | Horányi András, Lakatos István |
F csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CSS Sighet Máramaros - Wildcats Rózsaszín | 2023. november 12. vasárnap | 61 - 32 | dr. Szűcs Sándor, Wágner Ferenc |
Wildcats Baia Mare Narancssárga - Cívis KK KisTigrisek | 2023. november 12. vasárnap | 36 - 38 | Bács Csaba, Oláh Donát |
CSS Sighet Máramaros - Cívis KK KisTigrisek | 2023. november 12. vasárnap | 29 - 37 | dr. Szűcs Sándor, Wágner Ferenc |
Wildcats Rózsaszín - Wildcats Baia Mare Narancssárga | 2023. november 12. vasárnap | 29 - 48 | Bács Csaba, Oláh Donát |
G csoport | Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Karcagi SE Oroszlánkölykök - BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | 2023. november 12. vasárnap | 85 - 9 | Kovács Csaba, Tóth Viktor |
LPS CSS Satu Mare - TSK-Magiszter U11 | 2023. november 12. vasárnap | 52 - 19 | Terjéki András, Dezsèri Szabolcs Ernő |
BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ - TSK-Magiszter U11 | 2023. november 12. vasárnap | 5 - 84 | Terjéki András, Dezsèri Szabolcs Ernő |
Karcagi SE Oroszlánkölykök - LPS CSS Satu Mare | 2023. november 12. vasárnap | 46 - 61 | Kovács Csaba, Tóth Viktor |
A csoport | Széchenyi István Általános Iskola Tornaterme (3580 Tiszaújváros, Deák tér 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/A - Szerencsi Sólymok | 2023. november 11. szombat | 49 - 20 | Molnár Krisztián, Béres Dávid |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK Akadémia/A | 2023. november 11. szombat | 44 - 73 | Molnár Krisztián, Béres Dávid |
Szerencsi Sólymok - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2023. november 11. szombat | 37 - 27 | Molnár Krisztián, Béres Dávid |
B csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Tiszaújváros - MEAFC Mini Cápák | 2023. november 12. vasárnap | 4 - 66 | Vaszi Ádám, Dr. Ormay Gábor |
MEAFC Gyarmati U11 - DVTK Tiszaújváros | 2023. november 12. vasárnap | 84 - 14 | Vaszi Ádám, Dr. Ormay Gábor |
MEAFC Mini Cápák - MEAFC Gyarmati U11 | 2023. november 12. vasárnap | 42 - 24 | Vaszi Ádám, Dr. Ormay Gábor |
C csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Miskolc/C - Miskolci Sportiskola Kossuth | 2023. november 11. szombat | 88 - 20 | Molnár Zoltán, Szalontai Dorina Enikő |
Pásztói SZSE-Kisördögök - DVTK Miskolc/C | 2023. november 11. szombat | 57 - 51 | Molnár Zoltán, Szalontai Dorina Enikő |
Miskolci Sportiskola Kossuth - Pásztói SZSE-Kisördögök | 2023. november 11. szombat | 24 - 75 | Molnár Zoltán, Szalontai Dorina Enikő |
D csoport | Encs Városi Sportközpont (3860 Encs Gagarin utca 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/B - DVTK Zemplén | 2023. november 11. szombat | 28 - 40 | Takács Zoltán, Suhajda Levente Ákos |
Salgótarjáni KI (fiú) - DVTK Akadémia/B | 2023. november 11. szombat | 65 - 20 | Takács Zoltán, Suhajda Levente Ákos |
DVTK Zemplén - Salgótarjáni KI (fiú) | 2023. november 11. szombat | 21 - 61 | Takács Zoltán, Suhajda Levente Ákos |
E csoport | Encs Városi Sportközpont (3860 Encs Gagarin utca 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI Vadmacskák - DVTK Szerencs | 2023. november 11. szombat | 11 - 64 | Burján Márk, Petró Szilvia Erika |
DVTK Encs - Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2023. november 11. szombat | 2 - 0 | Burján Márk, Petró Szilvia Erika |
DVTK Szerencs - DVTK Encs | 2023. november 11. szombat | 32 - 37 | Burján Márk, Petró Szilvia Erika |
F csoport | KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SLÁGER KKSE/A - DVTK Ózd | 2023. november 12. vasárnap | 66 - 6 | Béres Dávid, Suhajda Levente Ákos |
DVTK Mezőkövesd - SLÁGER KKSE/A | 2023. november 12. vasárnap | 0 - 2 | Béres Dávid, Suhajda Levente Ákos |
DVTK Ózd - DVTK Mezőkövesd | 2023. november 12. vasárnap | 2 - 0 | Béres Dávid, Suhajda Levente Ákos |
A csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KARCAGI SE Oroszlánkák - Szolnoki Kiskobrák | 2023. november 12. vasárnap | 49 - 92 | Schönborn Tamás, Zsók Áron |
Szolnoki Kiskobrák - SZEDEÁK Tigrisek | 2023. november 12. vasárnap | 71 - 40 | Zsók Áron, Polyák Adrián |
SZEDEÁK Tigrisek - KARCAGI SE Oroszlánkák | 2023. november 12. vasárnap | 62 - 64 | Schönborn Tamás, Polyák Adrián |
B csoport | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési Kisgladiátorok - Vásárhelyi Farkaskölykök | 2023. november 12. vasárnap | 53 - 44 | Kónya László Tamás, Balog Sára |
Vásárhelyi Farkaskölykök - Lehel Kosársuli U11 | 2023. november 12. vasárnap | 19 - 53 | Kónya László Tamás, Balog Sára |
Lehel Kosársuli U11 - Békési Kisgladiátorok | 2023. november 12. vasárnap | 32 - 60 | Kónya László Tamás, Balog Sára |
C csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Németh László utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Bölények - ACS Baschet Star Oradea Fehér | 2023. november 12. vasárnap | 42 - 41 | Tóth Tamás, Nánai Fruzsina |
ACS Baschet Star Oradea Fehér - ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2023. november 12. vasárnap | 22 - 28 | Tóth Tamás, Nánai Fruzsina |
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú - Vásárhelyi Bölények | 2023. november 12. vasárnap | 40 - 39 | Tóth Tamás, Nánai Fruzsina |
D csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Viperák - Vásárhelyi Mosómedvék | 2023. november 11. szombat | 35 - 68 | Tóth Viktor, Polyák Adrián |
Vásárhelyi Mosómedvék - Mezőberényi KK Vegyes | 2023. november 11. szombat | 73 - 29 | Bodnár Vivien, Polyák Adrián |
Mezőberényi KK Vegyes - Szolnoki Viperák | 2023. november 11. szombat | 30 - 61 | Tóth Viktor, Bodnár Vivien |
E csoport | Martinovics tornaterem (5650 Mezőberény, Martinovics u. 25.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mezőberényi KK Leány - Szarvas GFE Gyakorló | 2023. november 12. vasárnap | 60 - 30 | Farkas Barna, Sajgó Lajos |
Szarvas GFE Gyakorló - ACS Baschet Star Oradea Sárga | 2023. november 12. vasárnap | 40 - 41 | Farkas Barna, Sajgó Lajos |
ACS Baschet Star Oradea Sárga - Mezőberényi KK Leány | 2023. november 12. vasárnap | 43 - 73 | Farkas Barna, Sajgó Lajos |
F csoport | Dürer Albert Általános Iskola (5700 Gyula Szent István út 29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyulasport Nkft. - Békéscsabai KK/A | 2023. november 12. vasárnap | 9 - 85 | Kátay Csaba András, Kardos Liza |
Békéscsabai KK/A - Tiszai Kisvirágok | 2023. november 12. vasárnap | 71 - 19 | Kátay Csaba András, Kardos Liza |
Tiszai Kisvirágok - Gyulasport Nkft. | 2023. november 12. vasárnap | 49 - 13 | Kátay Csaba András, Kardos Liza |
G csoport | Kossuth Zs. Szakgimnazium (6723 Szeged, Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szegedi Tabán Szellemek - Szegedi Mókusok | 2023. november 12. vasárnap | 21 - 51 | Barabás Dorina Mónika, Vitaszek Attila László |
Szentesi KK - Szegedi Vadmacskák | 2023. november 12. vasárnap | 68 - 6 | Barabás Dorina Mónika, Vitaszek Attila László |
Szegedi Tabán Szellemek - Szegedi Vadmacskák | 2023. november 12. vasárnap | 29 - 20 | Czékmán Csaba, Sajgó Lajos Fülöp |
Szegedi Mókusok - Szentesi KK | 2023. november 12. vasárnap | 12 - 46 | Czékmán Csaba, Sajgó Lajos Fülöp |
A csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE MÓR U11 - MVM-OSE Simbák | 2023. november 12. vasárnap | 33 - 73 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
MVM-OSE Simbák - Csípős Darazsak | 2023. november 12. vasárnap | 68 - 59 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Csípős Darazsak - MVM-OSE MÓR U11 | 2023. november 12. vasárnap | 77 - 26 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
B csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Bivalyok - Soproni Tigrisek U11/A | 2023. november 11. szombat | 63 - 73 | Wischy Péter Ferenc, Dávid Viktória Katalin |
Soproni SI Hunyadis Bivalyok - Soproni SI Bivalyok | 2023. november 11. szombat | 14 - 68 | Dr Tallós Gábor, Dávid Viktória Katalin |
Soproni Tigrisek U11/A - Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2023. november 11. szombat | 67 - 36 | Wischy Péter Ferenc, Dr Tallós Gábor |
C csoport | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum (9400 Sopron, Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szorgos Darazsak - Győri KC Koalák | 2023. november 11. szombat | 33 - 62 | Hernicz Balazs, Kulik Rajmund |
TSE Basket U11 Kenguru - Szorgos Darazsak | 2023. november 11. szombat | 83 - 31 | Hernicz Balazs, Kulik Rajmund |
Győri KC Koalák - TSE Basket U11 Kenguru | 2023. november 11. szombat | 59 - 64 | Rokob Krisztián, Söveges Tamás |
D csoport | UFM Aréna (9200 Mosonmagyaróvár, Kapucinus utca) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
EKE U11 - Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2023. november 12. vasárnap | 48 - 33 | Nagy Péter, Farkas Roland |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - EKE U11 | 2023. november 12. vasárnap | 65 - 64 | Farkas Roland, Nagy Péter |
Soproni SI Lackneros Bivalyok - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2023. november 12. vasárnap | 77 - 63 | Nagy Péter, Farkas Roland |
E csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek Kőszeg U11 - Nádoros Tigrisek | 2023. november 11. szombat | 25 - 35 | Nagy Péter, Király Csaba Gergely |
GÖNYŰI HARCSÁK - Győri KC Vizslák | 2023. november 11. szombat | 25 - 20 | Tamás Anna, Nagy Péter |
Soproni Tigrisek Kőszeg U11 - Győri KC Vizslák | 2023. november 11. szombat | 29 - 39 | Nagy Péter, Tamás Anna |
Nádoros Tigrisek - GÖNYŰI HARCSÁK | 2023. november 11. szombat | 38 - 19 | Erős Florentina, Káli Szabolcs |
F csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE TKC U11L - Vadmacskák | 2023. november 12. vasárnap | 71 - 77 | Tamás Anna, Lázár Alina |
MEZŐÖRSI HANGYÁK - Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2023. november 12. vasárnap | 32 - 61 | Tamás Anna, Lázár Alina |
MVM-OSE TKC U11L - MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2023. november 12. vasárnap | 86 - 24 | Tamás Anna, Lázár Alina |
Vadmacskák - Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2023. november 12. vasárnap | 57 - 44 | Tamás Anna, Lázár Alina |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ZTE KK U11/A - Ifjú Sólyomfiókák | 2023. november 11. szombat | 73 - 49 | Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula |
Körmendi Törpördögök/A - ZTE KK U11/A | 2023. november 11. szombat | 41 - 55 | Schneider Bertold Antal, Németh Balázs |
Ifjú Sólyomfiókák - Körmendi Törpördögök/A | 2023. november 11. szombat | 56 - 47 | Németh Balázs, Matucza Gyula |
B csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca, Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KWBC Körmend - Tapolcai Szöcskék | 2023. november 12. vasárnap | 46 - 53 | Prieger Mihály, Molnár Krisztián |
Ricsilla Rakéta - KWBC Körmend | 2023. november 12. vasárnap | 64 - 53 | Prieger Mihály, Molnár Krisztián |
Tapolcai Szöcskék - Ricsilla Rakéta | 2023. november 12. vasárnap | 76 - 68 | Prieger Mihály, Molnár Krisztián |
C csoport | Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ZTE NKK - ZTE KK U11/B | 2023. november 11. szombat | 32 - 94 | Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter |
Kanizsai Mókusok/A - ZTE NKK | 2023. november 11. szombat | 37 - 60 | Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter |
ZTE KK U11/B - Kanizsai Mókusok/A | 2023. november 11. szombat | 77 - 51 | Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter |
D csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kanizsa KK - RICSILLA Becsehely | 2023. november 11. szombat | 47 - 44 | Horváth Alajos, Török Olivér |
RICSILLA Becsehely - Sportiskolás Csajok | 2023. november 11. szombat | 56 - 37 | Horváth Alajos, Török Olivér |
Sportiskolás Csajok - Kanizsa KK | 2023. november 11. szombat | 52 - 50 | Horváth Alajos, Török Olivér |
E csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Sólyomfiókák - Zalaegerszegi KTE | 2023. november 12. vasárnap | 49 - 19 | Horváth-Magyar Gyöngyi, Matucza Gyula |
Zalaegerszegi KTE - Hévíz SK | 2023. november 12. vasárnap | 2 - 0 | Horváth-Magyar Gyöngyi, Schneider Bertold Antal |
Hévíz SK - Sólyomfiókák | 2023. november 12. vasárnap | 0 - 2 | Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula |
F csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakarosi Fókák - Kanizsai Mókusok/B | 2023. november 12. vasárnap | 15 - 65 | Németh Balázs, Pajor Máté |
RICSILLA Teskánd - Zalakarosi Fókák | 2023. november 12. vasárnap | 48 - 18 | Németh Balázs, Pajor Máté |
Kanizsai Mókusok/B - RICSILLA Teskánd | 2023. november 12. vasárnap | 41 - 34 | Németh Balázs, Pajor Máté |
A csoport | Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u11 fiú - GYKSE Szekszárd/A | 2023. november 11. szombat | 67 - 39 | Nagy Viktor, Kovàcs Balàzs |
KASI/A - NKA Pécs u11 fiú | 2023. november 11. szombat | 38 - 104 | Kovàcs Balàzs, Finta Zétény |
GYKSE Szekszárd/A - KASI/A | 2023. november 11. szombat | 80 - 89 | Szücs Szabolcs, Finta Zétény |
B csoport | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme (7200 Dombóvár, Kölcsey Ferenc utca 1-3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE U11/A - NKA Pécs u11 leány | 2023. november 11. szombat | 76 - 58 | Bálind Attila, Dávid Róbert |
NKA Pécs u11 leány - TARR KSC Szekszárd/A | 2023. november 11. szombat | 49 - 54 | Bálind Attila, Csepregi Ivett Virág |
TARR KSC Szekszárd/A - Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2023. november 11. szombat | 50 - 77 | Csepregi Ivett Virág, Dávid Róbert |
C csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE U11/B - PVSK NKA Fiú/A | 2023. november 12. vasárnap | 20 - 82 | Kiss Zoltán, Ignácz Kristóf |
KASI/C - Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2023. november 12. vasárnap | 58 - 45 | Kiss Zoltán, Ignácz Kristóf |
PVSK NKA Fiú/A - KASI/C | 2023. november 12. vasárnap | 93 - 28 | Kiss Zoltán, Ignácz Kristóf |
D csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka (7627 Pécs Hársfa utca 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Leány/A - NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2023. november 12. vasárnap | 22 - 78 | Barics Bálint, Leutsch Liza |
KASI/B - PVSK NKA Leány/A | 2023. november 12. vasárnap | 44 - 46 | Barics Bálint, Leutsch Liza |
NKA Pécs Kenguru fiú/B - KASI/B | 2023. november 12. vasárnap | 68 - 9 | Barics Bálint, Leutsch Liza |
E csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Kenguru leány/B - Kozármisleny SE/A | 2023. november 12. vasárnap | 30 - 54 | Győr Marcell István, Kovács Marcell |
F csoport | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka (7700 Mohács, Szepessy Ignác tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - NKA Pécs u11 fiú/C | 2023. november 11. szombat | 89 - 23 | Némedi Flóra Anna, Kovács Karina Eszter |
NKA Pécs u11 fiú/C - TARR KSC Szekszárd/B | 2023. november 11. szombat | 27 - 39 | Haag Panna, Némedi Flóra Anna |
TARR KSC Szekszárd/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2023. november 11. szombat | 37 - 75 | Haag Panna, Kovács Karina Eszter |
G csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka (7627 Pécs Hársfa utca 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u11 leány/C - PVSK NKA Fiú/B | 2023. november 11. szombat | 16 - 55 | Győr Marcell István, Leutsch Liza |
PVSK NKA Fiú/B - Bonyhádi KSE U11 | 2023. november 11. szombat | 30 - 37 | Lenger Levente, Győr Marcell István |
Bonyhádi KSE U11 - NKA Pécs u11 leány/C | 2023. november 11. szombat | 56 - 26 | Lenger Levente, Leutsch Liza |
H csoport | MATE Kaposvári Campus tornacsarnoka (7400 Kaposvár, Guba Sándor utca 40.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monok SE - Gyakorlós Törpék | 2023. november 12. vasárnap | 0 - 2 | Deák Zsuzsanna, Gyarmati Szabolcs |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás - BasketBaja SE | 2023. november 11. szombat | 100 - 35 | Kovács Máté László, Lengyel Dorka |
Kecskeméti KA U11 Amazonok - Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | 2023. november 11. szombat | 28 - 85 | Kovács Máté László, Filep Áron Kálmán |
BasketBaja SE - Kecskeméti KA U11 Amazonok | 2023. november 11. szombat | 42 - 78 | Filep Áron Kálmán, Lengyel Dorka |
B csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U11 Jimmy - FTSI Platán Iskola | 2023. november 11. szombat | 101 - 32 | Farkas Dominik, Turi Péter |
Bajai Női Kosárlabda Klub - Kecskeméti KA U11 Jimmy | 2023. november 11. szombat | 21 - 99 | Fehér Péter, Turi Péter |
FTSI Platán Iskola - Bajai Női Kosárlabda Klub | 2023. november 11. szombat | 60 - 39 | Farkas Dominik, Fehér Péter |
C csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nagykőrösi Sólymok U11/A - FTSI József A. Iskola | 2023. november 12. vasárnap | 69 - 24 | Papp Attila, Bán Péter |
Miklósi KékRókák KE - Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2023. november 12. vasárnap | 30 - 62 | Fehér Péter, Bán Péter |
FTSI József A. Iskola - Miklósi KékRókák KE | 2023. november 12. vasárnap | 58 - 35 | Papp Attila, Fehér Péter |
D csoport | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nagykőrösi Sólymok/LU11 - Pityke KSE | 2023. november 11. szombat | 32 - 48 | Pettner Hanna, Szedmák Levente |
Kécskei Vidrák - Nagykőrösi Sólymok/LU11 | 2023. november 11. szombat | 27 - 62 | Pettner Hanna, Pettner Dávid |
Pityke KSE - Kécskei Vidrák | 2023. november 11. szombat | 61 - 21 | Pettner Dávid, Szedmák Levente |
E csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CEKK - Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | 2023. november 12. vasárnap | 6 - 117 | Bibok Liza, Balla Zita |
Kecskeméti KA U11 Villámok - Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | 2023. november 12. vasárnap | 49 - 29 | Bibok Liza, Balla Zita |
Kecskeméti KA U11 Vadmacskák - Kecskeméti KA U11 Villámok | 2023. november 12. vasárnap | 66 - 25 | Velkey István, Csomor Laura |
CEKK - Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | 2023. november 12. vasárnap | 29 - 48 | Velkey István, Csomor Laura |
F csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KKC Mátyás - FTSI Constantinum | 2023. november 11. szombat | 48 - 10 | Fekete Csaba, Hermann Anna Zsófia |
KKC Hetény - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2023. november 11. szombat | 5 - 90 | Fekete Csaba, Hermann Anna Zsófia |
FTSI Constantinum - KKC Hetény | 2023. november 11. szombat | 28 - 10 | Varga Sára, Tál Csenge Kincső |
KKC Mátyás - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2023. november 11. szombat | 47 - 62 | Varga Sára, Tál Csenge Kincső |
A csoport | Tóparti Gimnázium (8000 Székesfehérvár, Tolnai u. 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Darazsak - Alba Fehérvár Cápák | 2023. november 12. vasárnap | 66 - 36 | Koller István, Mészáros András |
DKKA Ördögök - DKKA Darazsak | 2023. november 12. vasárnap | 36 - 66 | Szőcs Péter, Mészáros András |
Alba Fehérvár Cápák - DKKA Ördögök | 2023. november 12. vasárnap | 33 - 49 | Horváth Andreasz, Hederics Fanni Rebeka |
B csoport | Tóparti Gimnázium (8000 Székesfehérvár, Tolnai u. 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Vezérek - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2023. november 12. vasárnap | 64 - 24 | Horváth Andreasz, Hederics Fanni Rebeka |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 - DKKA Ugrómókusok | 2023. november 12. vasárnap | 33 - 51 | Szőcs Péter, Szabó Csillag |
DKKA Ugrómókusok - DKKA Vezérek | 2023. november 12. vasárnap | 22 - 61 | Szőcs Péter, Szabó Csillag |
C csoport | Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A - Alba Fehérvár Kenguruk | 2023. november 12. vasárnap | 23 - 58 | Kovács Karina Eszter, Nagy Patrik Milán |
Alba Fehérvár Kenguruk - DKKA Tigrisek | 2023. november 12. vasárnap | 83 - 31 | Kovács Karina Eszter, Nagy Patrik Milán |
DKKA Tigrisek - Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2023. november 12. vasárnap | 24 - 50 | Kovács Karina Eszter, Nagy Patrik Milán |
D csoport | Nepomuki Szent János Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre út 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
AF-Velencei Csukák - Várpalota Bébi Gepárdok | 2023. november 11. szombat | 34 - 42 | KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás |
Marcali Szürkefarkasok/A - AF-Velencei Csukák | 2023. november 11. szombat | 59 - 31 | KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás |
Várpalota Bébi Gepárdok - Marcali Szürkefarkasok/A | 2023. november 11. szombat | 38 - 42 | KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás |
E csoport | Bakony Sporttelep (8400 Ajka Felsőcsingeri út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ajka - Fűzfői AK | 2023. november 12. vasárnap | 69 - 55 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
Fűzfői AK - DKKA Flamingók | 2023. november 12. vasárnap | 2 - 0 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
DKKA Flamingók - Ajka | 2023. november 12. vasárnap | 0 - 2 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
F csoport | Pannon Egyetem Testnevelési Tanszék (8200 Veszprém, Egyetem u. 10) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Zsiráfok - VESC U11/A | 2023. november 11. szombat | 36 - 25 | Rácz István Zoltán, Csajági Laura Borbála |
VUKE Farkasok - Pákozdi Kócsagok | 2023. november 11. szombat | 60 - 66 | Rácz István Zoltán, Csajági Laura Borbála |
VESC U11/A - VUKE Farkasok | 2023. november 11. szombat | 27 - 54 | Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála |
DKKA Zsiráfok - Pákozdi Kócsagok | 2023. november 11. szombat | 35 - 57 | Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U11 - BEAC Vizslák | 2023. november 12. vasárnap | 88 - 27 | Korpás Máté, Porkoláb Mercédesz Anett |
Kéksárga Zsiráfok - Vasas Akadémia U11 | 2023. november 12. vasárnap | 37 - 104 | Korpás Máté, Porkoláb Mercédesz Anett |
BEAC Vizslák - Kéksárga Zsiráfok | 2023. november 12. vasárnap | 72 - 47 | Bujtor Péter, Földesi Boglárka |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak - Csata Garfield | 2023. november 11. szombat | 68 - 39 | Porkoláb Mercédesz Anett, Tóth Olivér |
Budapesti Honvéd/A - Kőbányai Darazsak | 2023. november 11. szombat | 30 - 87 | Hőgerl Bence, Kovács Róbert Márió |
Csata Garfield - Budapesti Honvéd/A | 2023. november 11. szombat | 43 - 25 | Hőgerl Bence, Kovács Róbert Márió |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Grosics - Vasas Amazonok | 2023. november 11. szombat | 73 - 57 | Kutrik Andrea, Mészáros Nándor Lajos |
Budafoki Békák - MAFC Grosics | 2023. november 11. szombat | 67 - 54 | Kutrik Andrea, Mészáros Nándor Lajos |
Vasas Amazonok - Budafoki Békák | 2023. november 11. szombat | 51 - 61 | Porkoláb Mercédesz Anett, Tóth Olivér |
D csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darázslányok - MAFC Farkasrét | 2023. november 12. vasárnap | 39 - 57 | Vigh Balázs, Komáromi Brigitta Tünde |
Római Kaszások - Kőbányai Darázslányok | 2023. november 12. vasárnap | 67 - 9 | Hőgerl Bence, Komáromi Brigitta Tünde |
MAFC Farkasrét - Római Kaszások | 2023. november 12. vasárnap | 35 - 70 | Hőgerl Bence, Vigh Balázs |
E csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasfiókák - Dülői Kaszások | 2023. november 11. szombat | 35 - 84 | Győri Ferenc, Boros Krisztina |
BLF Kenguruk - Török Sasfiókák | 2023. november 11. szombat | 71 - 46 | Győri Ferenc, Boros Krisztina |
Dülői Kaszások - BLF Kenguruk | 2023. november 11. szombat | 82 - 56 | Gere Kálmán Richárd, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
F csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaszás Boszorkák - Zuglói Sasok Herman | 2023. november 11. szombat | 24 - 43 | Fulai Bátor Szebasztián, Kovács Gedeon |
Kéksárga Okapik - Kaszás Boszorkák | 2023. november 11. szombat | 27 - 46 | Fulai Bátor Szebasztián, Kovács Gedeon |
Zuglói Sasok Herman - Kéksárga Okapik | 2023. november 11. szombat | 45 - 21 | Vigh Barnabás Dominik, Waigand Ágoston |
G csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/Harmat - Újpest-MT/A | 2023. november 12. vasárnap | 48 - 46 | Bujtor Péter, Földesi Boglárka |
Vasas Akadémia U10 - Kőbányai Darazsak/Harmat | 2023. november 12. vasárnap | 25 - 41 | Szőke Gábor, Brunner Brúnó |
Újpest-MT/A - Vasas Akadémia U10 | 2023. november 12. vasárnap | 55 - 27 | Szőke Gábor, Brunner Brúnó |
H csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKA Angoltagozatos - Csata Macik | 2023. november 11. szombat | 45 - 56 | Petrik Boglárka, Bíró Brigitta |
TFSE - KLKA Angoltagozatos | 2023. november 11. szombat | 77 - 19 | Komáromi Brigitta Tünde, Petrik Boglárka |
Csata Macik - TFSE | 2023. november 11. szombat | 21 - 76 | Komáromi Brigitta Tünde, Petrik Boglárka |
I csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MTK Budapest - BEAC Kisvizslák | 2023. november 11. szombat | 31 - 61 | Vigh Barnabás Dominik, Waigand Ágoston |
Németvölgyi Bocsok - MTK Budapest | 2023. november 11. szombat | 34 - 35 | Marjai Réka, Horváth Alexandra |
BEAC Kisvizslák - Németvölgyi Bocsok | 2023. november 11. szombat | 43 - 24 | Marjai Réka, Horváth Alexandra |
J csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/Pannónia - Újpest-MT/B | 2023. november 12. vasárnap | 35 - 17 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Komáromi Brigitta Tünde |
Újpest-MT/B - Budafoki Bolhák | 2023. november 12. vasárnap | 19 - 39 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Komáromi Brigitta Tünde |
Budafoki Bolhák - Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2023. november 12. vasárnap | 38 - 34 | Vigh Balázs, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
K csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zuglói Sasok - BLF Bolhák | 2023. november 11. szombat | 2 - 0 | Bárány Levente, Bíró Brigitta |
Csata Manók - Zuglói Sasok | 2023. november 11. szombat | 51 - 56 | Bárány Levente, Bíró Brigitta |
BLF Bolhák - Csata Manók | 2023. november 11. szombat | 0 - 2 | Bárány Levente, Bíró Brigitta |
L csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budafoki Ebihalak - Vasas Bolhák | 2023. november 12. vasárnap | 26 - 39 | Bárány Levente, Miháczi Ádám |
MAFC Csíkihegyek - Budafoki Ebihalak | 2023. november 12. vasárnap | 84 - 37 | Bárány Levente, Marjai Réka |
Vasas Bolhák - MAFC Csíkihegyek | 2023. november 12. vasárnap | 33 - 58 | Marjai Réka, Miháczi Ádám |
M csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Grosics - Csata Csibék | 2023. november 12. vasárnap | 89 - 11 | Petrik Boglárka, Bíró Brigitta |
BLF Pandák - BEAC Grosics | 2023. november 12. vasárnap | 0 - 2 | Kovalcsik Emese Zsófia, Kovács Gedeon |
Csata Csibék - BLF Pandák | 2023. november 12. vasárnap | 2 - 0 | Kovalcsik Emese Zsófia, Kovács Gedeon |
N csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csepel-Bontó KK - Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2023. november 12. vasárnap | 40 - 41 | Konta Csanád János, Puskás Ágnes Réka |
PaSa Csillagai - Csepel-Bontó KK | 2023. november 12. vasárnap | 47 - 45 | Konta Csanád János, Puskás Ágnes Réka |
Városgazda Utánpótlás Akadémia - PaSa Csillagai | 2023. november 12. vasárnap | 45 - 27 | Konta Csanád János, Puskás Ágnes Réka |
O csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaszás Mini - SZPA-HSE U11 | 2023. november 11. szombat | 20 - 0 | Puskás Ágnes Réka, Földesi Zsófia |
Ziccer Bocsok - Kaszás Mini | 2023. november 11. szombat | 18 - 56 | Puskás Ágnes Réka, Földesi Zsófia |
SZPA-HSE U11 - Ziccer Bocsok | 2023. november 11. szombat | 0 - 20 | Puskás Ágnes Réka, Földesi Zsófia |
P csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Kisdarázslányok - Kaszás KisBoszik | 2023. november 11. szombat | 2 - 0 | Szőke Gábor, Gere Kálmán Richárd |
Törekvés Törpillák - Kőbányai Kisdarázslányok | 2023. november 11. szombat | 44 - 32 | Szőke Gábor, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
Kaszás KisBoszik - Törekvés Törpillák | 2023. november 11. szombat | 15 - 33 | Szőke Gábor, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
Q csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKS Benkő - KLKS Szigeti | 2023. november 11. szombat | 20 - 0 | Szilágyi Zsolt József, Horváth Petra |
Keresztúri SE - KLKS Benkő | 2023. november 11. szombat | 67 - 17 | Szilágyi Zsolt József, Horváth Petra |
KLKS Szigeti - Keresztúri SE | 2023. november 11. szombat | 0 - 20 | Szilágyi Zsolt József, Horváth Petra |
R csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PSE Párducok - Ziccer Kistigrisek | 2023. november 12. vasárnap | 22 - 52 | Koncz Levente, Vigh Barnabás Dominik |
PEKOSI - KOALÁK - PSE Párducok | 2023. november 12. vasárnap | 0 - 2 | Koncz Levente, Vigh Barnabás Dominik |
Ziccer Kistigrisek - PEKOSI - KOALÁK | 2023. november 12. vasárnap | 2 - 0 | Bárány Levente, Miháczi Ádám |
S csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Józsefvárosi KC - TF-JAK-OROSZLÁNOK | 2023. november 12. vasárnap | 0 - 2 | Koncz Ádám, Szilágyi Zsolt József |
TF-JAK-OROSZLÁNOK - FKE kenguru | 2023. november 12. vasárnap | 47 - 18 | Koncz Ádám, Szilágyi Zsolt József |
TF - Farkaskutyák - Józsefvárosi KC | 2023. november 12. vasárnap | 2 - 0 | Koncz Ádám, Szilágyi Zsolt József |
FKE kenguru - TF - Farkaskutyák | 2023. november 12. vasárnap | 38 - 29 | Petrik Boglárka, Bíró Brigitta |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Áldás Basket - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2023. november 11. szombat | 81 - 28 | Szántó Dénes, Békési Benedek |
BKG-Veresegyház - Vasas Áldás Basket | 2023. november 11. szombat | 25 - 89 | Szántó Dénes, Békési Benedek |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - BKG-Veresegyház | 2023. november 11. szombat | 42 - 35 | Balogh Csaba, Horváth Máté |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pilis Basket - BSC Lány | 2023. november 11. szombat | 23 - 56 | Balogh Csaba, Horváth Máté |
Gödi Gödények - Pilis Basket | 2023. november 11. szombat | 56 - 31 | Neubrandt Roland, Beniczky Márton |
BSC Lány - Gödi Gödények | 2023. november 11. szombat | 58 - 22 | Neubrandt Roland, Beniczky Márton |
C csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Százhalombattai KSE - Monor SE/B | 2023. november 11. szombat | 15 - 60 | Dévai Ádám Dániel, Varga Panna |
ICT Pilots Farkasrét - Százhalombattai KSE | 2023. november 11. szombat | 68 - 33 | Dévai Ádám Dániel, Varga Panna |
Monor SE/B - ICT Pilots Farkasrét | 2023. november 11. szombat | 47 - 39 | Paulik Benjámin, Ács Zoltán |
D csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaharaszti MTK leány - Gödöllői Sport Klub | 2023. november 12. vasárnap | 41 - 44 | Paulik Benjámin, Körber Zita |
Pilots SE U11 - Dunaharaszti MTK leány | 2023. november 12. vasárnap | 61 - 20 | Paulik Benjámin, Körber Zita |
Gödöllői Sport Klub - Pilots SE U11 | 2023. november 12. vasárnap | 60 - 68 | Paulik Benjámin, Körber Zita |
E csoport | Bálint Márton Általános és Középiskola (2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fót SE Leány/B - Dunaharaszti MTK fiú | 2023. november 12. vasárnap | 0 - 2 | Gyurkovics István János, Pozsgai Márta |
Gödi Kiscicák - Fót SE Leány/B | 2023. november 12. vasárnap | 92 - 14 | Gyurkovics István János, Szilágyi András |
Dunaharaszti MTK fiú - Gödi Kiscicák | 2023. november 12. vasárnap | 33 - 61 | Gyurkovics István János, Szilágyi Krisztina |
F csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monor SE/A - Diósdi Sasok KE | 2023. november 12. vasárnap | 15 - 106 | Czupi Márton, Upor Milán |
Szentendrei Kölyökfarkasok - Monor SE/A | 2023. november 12. vasárnap | 49 - 19 | Czupi Márton, Upor Milán |
Diósdi Sasok KE - Szentendrei Kölyökfarkasok | 2023. november 12. vasárnap | 33 - 25 | Czupi Márton, Egri Norbert |
G csoport | Bálint Márton Általános és Középiskola (2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BL Basket - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | 2023. november 12. vasárnap | 64 - 38 | Horváth Emese Kata, Békési Benedek |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L - Fót SE Fiú/A | 2023. november 12. vasárnap | 60 - 39 | Horváth Emese Kata, Békési Benedek |
Fót SE Fiú/A - BL Basket | 2023. november 12. vasárnap | 10 - 91 | Horváth Emese Kata, Pozsgai Márta |
H csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyáli Apródok - BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2023. november 11. szombat | 25 - 24 | Paulik Benjámin, Ács Zoltán |
VMG DSE - Gyáli Apródok | 2023. november 11. szombat | 30 - 46 | Takács István, Gergő János |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - VMG DSE | 2023. november 11. szombat | 48 - 53 | Takács István, Gergő János |
I csoport | Bálint Márton Általános és Középiskola (2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Budakeszi - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | 2023. november 11. szombat | 43 - 45 | Horváth Emese Kata, Ilyés Levente Ákos |
Radobasket Oroszlánok - BSC Budakeszi | 2023. november 11. szombat | 21 - 42 | Horváth Emese Kata, Ilyés Levente Ákos |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F - Radobasket Oroszlánok | 2023. november 11. szombat | 47 - 12 | Szatmári Roland, Szilágyi András |
J csoport | Bálint Márton Általános és Középiskola (2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CKE U11 - BDSE RADOBASKET | 2023. november 11. szombat | 15 - 70 | Szatmári Roland, Szilágyi Krisztina |
Pilisborosjenői Párducok - CKE U11 | 2023. november 11. szombat | 35 - 16 | Ábrahám Soma, Fekete Szonja |
BDSE RADOBASKET - Pilisborosjenői Párducok | 2023. november 11. szombat | 51 - 21 | Ábrahám Soma, Fekete Szonja |
K csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Telki - BSC | 2023. november 12. vasárnap | 18 - 40 | Miklósi László, Ilyés Levente Ákos |
KLKS Szomód - BSC Telki | 2023. november 12. vasárnap | 63 - 13 | Miklósi László, Ilyés Levente Ákos |
BSC - KLKS Szomód | 2023. november 12. vasárnap | 21 - 39 | Miklósi László, Rákos Samu |