|
A csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK TK Rakéták - Cívis Efrém Kenguruk | 2024. március 10. vasárnap | 66 - 35 | Kokas Sándor Zsolt, Wágner Ferenc |
BC Uzhgorod - Cívis KK TK Rakéták | Egyeztetés alatt szerda | ||
Cívis Efrém Kenguruk - BC Uzhgorod | Egyeztetés alatt szerda |
B csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Kossuth Leopárdok - Cívis KK Tigrisek | 2024. március 10. vasárnap | 59 - 39 | dr. Szűcs Sándor, Szabó Gréta |
Cívis KK Tigrisek - NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2024. március 10. vasárnap | 31 - 83 | dr. Szűcs Sándor, Szabó Gréta |
NYÍKSE Tűzgolyók/A - Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2024. március 10. vasárnap | 79 - 76 | Kokas Sándor Zsolt, Wágner Ferenc |
C csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYÍKSE Tűzokádók - Cívis KK Jaguárok | 2024. március 9. szombat | 73 - 30 | Scholtz Zoltán, Pokoraczky Máté |
Cívis KK Jaguárok - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2024. március 9. szombat | 30 - 60 | Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - NYÍKSE Tűzokádók | 2024. március 9. szombat | 46 - 72 | Szulics Zsolt János, Pokoraczky Máté |
D csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Fehértigrisek - Cívis KK KisTigrisek | 2024. március 9. szombat | 73 - 31 | Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István |
Cívis KK KisTigrisek - Wildcats Baia Mare Fehér | 2024. március 9. szombat | 34 - 48 | Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István |
Wildcats Baia Mare Fehér - Cívis KK Fehértigrisek | 2024. március 9. szombat | 45 - 52 | Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István |
E csoport | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYKK Eötvös U11 - Karcagi SE Oroszlánkölykök | 2024. március 9. szombat | 63 - 25 | Horányi András, Sallai István József |
Karcagi SE Oroszlánkölykök - CSS Sighet Máramaros | 2024. március 9. szombat | 21 - 45 | Horányi András, Scholtz Zoltán |
CSS Sighet Máramaros - NYKK Eötvös U11 | 2024. március 9. szombat | 32 - 49 | Horányi András, Scholtz Zoltán |
F csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK TK Macskák - Wildcats Baia Mare Narancssárga | 2024. március 10. vasárnap | 37 - 38 | Mezei Dóra, Oláh Donát |
Wildcats Baia Mare Narancssárga - LPS CSS Satu Mare | 2024. március 10. vasárnap | 20 - 51 | Mezei Dóra, Oláh Donát |
LPS CSS Satu Mare - Cívis KK TK Macskák | 2024. március 10. vasárnap | 41 - 32 | Rácz Bence, Mezei Dóra |
G csoport | Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TSK-Magiszter U11 - DIFE KK Berettyóújfalu | 2024. március 9. szombat | 30 - 54 | Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya |
Dife KK - TSK-Magiszter U11 | 2024. március 9. szombat | 81 - 22 | Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya |
DIFE KK Berettyóújfalu - Dife KK | 2024. március 9. szombat | 31 - 67 | Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya |
H csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok - NYÍKSE Tűzsárkányok | 2024. március 10. vasárnap | 44 - 35 | Szulics Zsolt János, Oroszvári Tamás |
Nyírpazonyi KE - Zsákoló Zsiráfok | 2024. március 10. vasárnap | 10 - 46 | Oroszvári Tamás, Jánkfalvi Máté Péter |
NYÍKSE Tűzsárkányok - Nyírpazonyi KE | 2024. március 10. vasárnap | 75 - 19 | Oroszvári Tamás, Jánkfalvi Máté Péter |
I csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYÍKSE Tűzvirágok - Zsákoló Zsiráfok Záhony | 2024. március 9. szombat | 22 - 18 | Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Zalai Ákos István |
Zsákoló Zsiráfok Nagykálló - Wildcats Rózsaszín | 2024. március 9. szombat | 12 - 61 | Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Szabó Zsuzsa |
Zsákoló Zsiráfok Záhony - Zsákoló Zsiráfok Nagykálló | 2024. március 9. szombat | 30 - 29 | Szabó Zsuzsa, Pokoraczky Máté |
NYÍKSE Tűzvirágok - Wildcats Rózsaszín | 2024. március 9. szombat | 25 - 57 | Szabó Zsuzsa, Pokoraczky Máté |
J csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló kisZsiráfok - NYÍKSE Tűzlabdák | 2024. március 10. vasárnap | 37 - 68 | Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, KONCZ JÁNOS |
BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ - Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra | 2024. március 10. vasárnap | 49 - 13 | Sallai István József, KONCZ JÁNOS |
Zsákoló kisZsiráfok - Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra | 2024. március 10. vasárnap | 44 - 35 | Szulics Zsolt János, Pokoraczky Máté |
NYÍKSE Tűzlabdák - BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | 2024. március 10. vasárnap | 44 - 22 | Szulics Zsolt János, Pokoraczky Máté |
A csoport | DVTK Aréna (3532 Miskolc, Andrássy utca 61.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Mini Cápák - DVTK Akadémia/A | 2024. március 9. szombat | 38 - 100 | Szalontai Dorina Enikő, Bagdi Panna |
DVTK Akadémia/A - Pásztói SZSE-Kisördögök | 2024. március 9. szombat | 99 - 23 | Szalontai Dorina Enikő, Bagdi Panna |
Pásztói SZSE-Kisördögök - MEAFC Mini Cápák | 2024. március 9. szombat | 44 - 73 | Szalontai Dorina Enikő, Bagdi Panna |
B csoport | Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs Rákóczi út 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szerencsi Sólymok - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2024. március 9. szombat | 58 - 46 | Dr. Ormay Gábor, Supák Sára |
DVTK Miskolc/C - Szerencsi Sólymok | 2024. március 9. szombat | 33 - 72 | Dr. Ormay Gábor, Supák Sára |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK Miskolc/C | 2024. március 9. szombat | 87 - 60 | Dr. Ormay Gábor, Supák Sára |
C csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI (fiú) - MEAFC Gyarmati U11 | 2024. március 2. szombat | 27 - 75 | Petró Szilvia Erika, Varga Laura Klára |
Egri Kék Oroszlánok - Salgótarjáni KI (fiú) | 2024. március 2. szombat | 47 - 35 | Molnár Zoltán, Petró Szilvia Erika |
MEAFC Gyarmati U11 - Egri Kék Oroszlánok | 2024. március 2. szombat | 48 - 34 | Molnár Zoltán, Varga Laura Klára |
D csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Zemplén - DVTK Encs | 2024. március 9. szombat | 63 - 85 | dr. Marjay Péter, Jánkfalvi Máté Péter |
Miskolci Sportiskola Kossuth - DVTK Zemplén | 2024. március 9. szombat | 57 - 50 | dr. Marjay Péter, Jánkfalvi Máté Péter |
DVTK Encs - Miskolci Sportiskola Kossuth | 2024. március 9. szombat | 41 - 42 | dr. Marjay Péter, Jánkfalvi Máté Péter |
E csoport | Széchenyi István Általános Iskola Tornaterme (3580 Tiszaújváros, Deák tér 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Tiszaújváros - DVTK Akadémia/B | 2024. március 9. szombat | 18 - 60 | Sznagyik Roland, Hágen-Kovács Eszter |
DVTK Szerencs - DVTK Tiszaújváros | 2024. március 9. szombat | 78 - 15 | Sznagyik Roland, Hágen-Kovács Eszter |
DVTK Akadémia/B - DVTK Szerencs | 2024. március 9. szombat | 28 - 35 | Sznagyik Roland, Hágen-Kovács Eszter |
F csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Kossuth U11 - MEAFC Vörösmarty U11 | 2024. március 9. szombat | 37 - 50 | Béres Dávid, Varga Laura Klára |
MEAFC Vörösmarty U11 - SLÁGER KKSE/A | 2024. március 9. szombat | 19 - 62 | Béres Dávid, Varga Laura Klára |
SLÁGER KKSE/A - MEAFC Kossuth U11 | 2024. március 9. szombat | 52 - 34 | Molnár Zoltán, Petró Szilvia Erika |
G csoport | PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Ózd - Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2024. március 9. szombat | 34 - 13 | Trizna Pál Krisztián, Oravecz Olivér László |
DVTK Mezőkövesd - DVTK Ózd | 2024. március 9. szombat | 10 - 59 | Deák Csaba, Oravecz Olivér László |
Salgótarjáni KI Vadmacskák - DVTK Mezőkövesd | 2024. március 9. szombat | 43 - 33 | Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
A csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Tigrisek - Szolnoki Kiskobrák | 2024. március 9. szombat | 30 - 81 | Czékmán Csaba, Sajgó Lajos Fülöp |
Szolnoki Kiskobrák - Békési Kisgladiátorok | 2024. március 9. szombat | 70 - 35 | Czékmán Csaba, Sajgó Lajos Fülöp |
Békési Kisgladiátorok - SZEDEÁK Tigrisek | 2024. március 9. szombat | 57 - 52 | Czékmán Csaba, Sajgó Lajos Fülöp |
B csoport | Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Lehel Kosársuli U11 - Vásárhelyi Farkaskölykök | 2024. március 10. vasárnap | 55 - 47 | Fehérvári Gergely, Fehérvári Alíz |
Vásárhelyi Farkaskölykök - ACS Baschet Star Oradea Fehér | 2024. március 10. vasárnap | 50 - 36 | Pál-Szabó Sándor János, Fehérvári Alíz |
ACS Baschet Star Oradea Fehér - Lehel Kosársuli U11 | 2024. március 10. vasárnap | 42 - 64 | Fehérvári Gergely, Pál-Szabó Sándor János |
C csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Németh László utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Bölények - KARCAGI SE Oroszlánkák | 2024. március 10. vasárnap | 59 - 45 | Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina |
KARCAGI SE Oroszlánkák - Vásárhelyi Mosómedvék | 2024. március 10. vasárnap | 93 - 13 | Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina |
Vásárhelyi Mosómedvék - Vásárhelyi Bölények | 2024. március 10. vasárnap | 25 - 83 | Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina |
D csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Viperák - Békéscsabai KK/A | 2024. március 9. szombat | 39 - 50 | Kozma Péter, Fehérvári Alíz |
Békéscsabai KK/A - ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2024. március 9. szombat | 53 - 28 | Fenyvesi Zénó, Tóth Julianna |
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú - Szolnoki Viperák | 2024. március 9. szombat | 39 - 53 | Polyák Adrián, Fehérvári Alíz |
E csoport | Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes Klauzál u. 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentesi KK - SZEDEÁK Dózsa | 2024. március 9. szombat | 21 - 63 | Kovács Máté László, Bán Péter |
SZEDEÁK Dózsa - Mezőberényi KK Leány | 2024. március 9. szombat | 75 - 40 | Kovács Máté László, Bán Péter |
Mezőberényi KK Leány - Szentesi KK | 2024. március 9. szombat | 31 - 66 | Kovács Máté László, Bán Péter |
F csoport | Fő Téri Általános Iskola (5540 Szarvas Fő tér 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szarvas GFE Gyakorló - Mezőberényi KK Vegyes | 2024. március 10. vasárnap | 83 - 35 | Sajgó Lajos, Kiszely Zoltán |
Mezőberényi KK Vegyes - Tiszai Kisvirágok | 2024. március 10. vasárnap | 28 - 55 | Sajgó Lajos, Kiszely Zoltán |
Tiszai Kisvirágok - Szarvas GFE Gyakorló | 2024. március 10. vasárnap | 42 - 53 | Sajgó Lajos, Kiszely Zoltán |
G csoport | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme (6724 Szeged Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szegedi Pingvinek - ACS Baschet Star Oradea Sárga | 2024. március 10. vasárnap | 26 - 72 | Tóth Tamás, Vétek Frigyes Balázs |
ACS Baschet Star Oradea Sárga - Szegedi Mókusok | 2024. március 10. vasárnap | 46 - 10 | Tóth Tamás, Párducz Levente László |
Szegedi Mókusok - Szegedi Pingvinek | 2024. március 10. vasárnap | 31 - 42 | Tóth Tamás, Párducz Levente László |
H csoport | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme (6724 Szeged Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Hódok - SZEDEÁK Karolina | 2024. március 9. szombat | 66 - 14 | Barabás Dorina Mónika, Vétek Frigyes Balázs |
Szegedi Hópárducok - Gyulasport Nkft. | 2024. március 9. szombat | 27 - 22 | Barabás Dorina Mónika, Párducz Levente László |
SZEDEÁK Karolina - Gyulasport Nkft. | 2024. március 9. szombat | 14 - 75 | Párducz Levente László, Vétek Frigyes Balázs |
Vásárhelyi Hódok - Szegedi Hópárducok | 2024. március 9. szombat | 46 - 28 | Párducz Levente László, Vétek Frigyes Balázs |
I csoport | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme (6724 Szeged Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szegedi Tabán Szellemek - Szegedi Dorozsmai Darvak | 2024. március 10. vasárnap | 24 - 35 | Párducz Levente László, Vétek Frigyes Balázs |
Szegedi Vadmacskák - Szegedi Gedói Sólymok | 2024. március 10. vasárnap | 49 - 21 | Barabás Dorina Mónika, Párducz Levente László |
Szegedi Tabán Szellemek - Szegedi Gedói Sólymok | 2024. március 10. vasárnap | 0 - 2 | Barabás Dorina Mónika, Vétek Frigyes Balázs |
Szegedi Dorozsmai Darvak - Szegedi Vadmacskák | 2024. március 10. vasárnap | 13 - 77 | Barabás Dorina Mónika, Tóth Tamás |
A csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE Simbák - TSE Basket U11 Kenguru | 2024. március 9. szombat | 97 - 46 | Dr Tallós Gábor, Szlávik Bence |
Csípős Darazsak - MVM-OSE Simbák | 2024. március 9. szombat | 64 - 53 | Dr Tallós Gábor, Szlávik Bence |
TSE Basket U11 Kenguru - Csípős Darazsak | 2024. március 9. szombat | 43 - 94 | Dr Tallós Gábor, Szlávik Bence |
B csoport | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum (9400 Sopron, Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek U11/A - Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2024. március 9. szombat | 139 - 21 | Rokob Krisztián, Dávid Viktória Katalin |
Soproni SI Bivalyok - Soproni Tigrisek U11/A | 2024. március 9. szombat | 51 - 77 | Rokob Krisztián, Dávid Viktória Katalin |
Soproni SI Hunyadis Bivalyok - Soproni SI Bivalyok | 2024. március 9. szombat | 33 - 78 | Rokob Krisztián, Sebestyén Zoltán |
C csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Koalák - MVM-OSE MÓR U11 | 2024. március 9. szombat | 57 - 68 | Bende Zoltán, Mészáros Botond |
EKE U11 - Győri KC Koalák | 2024. március 9. szombat | 48 - 58 | Bende Zoltán, Mészáros Botond |
MVM-OSE MÓR U11 - EKE U11 | 2024. március 9. szombat | 33 - 22 | Káli Szabolcs, Nagy Péter |
D csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Lackneros Bivalyok - Villámló Tigrisek/A | 2024. március 10. vasárnap | 38 - 61 | Tamás Anna, Mészáros Botond |
Vadmacskák - Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2024. március 10. vasárnap | 51 - 42 | Tamás Anna, Nagy Péter |
Villámló Tigrisek/A - Vadmacskák | 2024. március 10. vasárnap | 88 - 58 | Nagy Péter, Mészáros Botond |
E csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szorgos Darazsak - Hunyadis Darazsak | 2024. március 9. szombat | 44 - 35 | Wischy Péter Ferenc, Herczeg Ágoston |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - Szorgos Darazsak | 2024. március 9. szombat | 0 - 2 | Wischy Péter Ferenc, Herczeg Ágoston |
Hunyadis Darazsak - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2024. március 9. szombat | 2 - 0 | Wischy Péter Ferenc, Herczeg Ágoston |
F csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nádoros Tigrisek - MVM-OSE TKC U11L | 2024. március 10. vasárnap | 41 - 64 | Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde |
Győri KC Vizslák - Nádoros Tigrisek | 2024. március 10. vasárnap | 44 - 53 | Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde |
MVM-OSE TKC U11L - Győri KC Vizslák | 2024. március 10. vasárnap | 47 - 51 | Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde |
G csoport | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum (9400 Sopron, Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok - Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya | 2024. március 9. szombat | 38 - 49 | Hernicz Balazs, Kovács Zoltán |
GÖNYŰI HARCSÁK - Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2024. március 9. szombat | 49 - 51 | Hernicz Balazs, Kovács Zoltán |
Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya - GÖNYŰI HARCSÁK | 2024. március 9. szombat | 39 - 35 | Hernicz Balazs, Kulik Rajmund |
H csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Harcos Darazsak - Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | 2024. március 9. szombat | 23 - 32 | Söveges Tamás, Szlávik Botond |
MEZŐÖRSI HANGYÁK - Harcos Darazsak | 2024. március 9. szombat | 34 - 36 | Söveges Tamás, Szlávik Botond |
Soproni Tigrisek Kőszeg U11 - MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2024. március 9. szombat | 51 - 41 | Söveges Tamás, Szlávik Botond |
I csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szúrós Darazsak - Lackneros Darazsak | 2024. március 10. vasárnap | 39 - 32 | Czinder Adrienn, Kulik Rajmund |
Villámló Tigrisek/B - Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | 2024. március 10. vasárnap | 54 - 47 | Czinder Adrienn, Kulik Rajmund |
Lackneros Darazsak - Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | 2024. március 10. vasárnap | 19 - 40 | Szlávik Bence, Szlávik Botond |
Szúrós Darazsak - Villámló Tigrisek/B | 2024. március 10. vasárnap | 38 - 27 | Szlávik Bence, Szlávik Botond |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ZTE KK U11/A - Ifjú Sólyomfiókák | 2024. március 9. szombat | 65 - 56 | Kiss Márton Balázs, Németh Balázs |
Körmendi Törpördögök/A - ZTE KK U11/A | 2024. március 9. szombat | 44 - 65 | Kiss Márton Balázs, Németh Balázs |
Ifjú Sólyomfiókák - Körmendi Törpördögök/A | 2024. március 9. szombat | 53 - 62 | Kiss Márton Balázs, Schneider Bertold Antal |
B csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Szöcskék - KWBC Körmend | 2024. március 9. szombat | 0 - 2 | Kiss Márton Balázs, Schneider Bertold Antal |
Ricsilla Rakéta - Tapolcai Szöcskék | 2024. március 9. szombat | 2 - 0 | Schneider Bertold Antal, Németh Balázs |
KWBC Körmend - Ricsilla Rakéta | 2024. március 9. szombat | 37 - 40 | Schneider Bertold Antal, Németh Balázs |
C csoport | Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ZTE KK U11/B - Sólyomfiókák | 2024. március 9. szombat | 92 - 26 | Németh Csaba János, Pajor Máté |
Kanizsai Mókusok/A - ZTE KK U11/B | 2024. március 9. szombat | 57 - 97 | Németh Csaba János, Pajor Máté |
Sólyomfiókák - Kanizsai Mókusok/A | 2024. március 9. szombat | 64 - 49 | Németh Csaba János, Pajor Máté |
D csoport | Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Sportiskolás Csajok - Hévíz SK | 2024. március 10. vasárnap | 55 - 43 | Németh Csaba János, Kiss Armand Péter |
ZTE NKK - Sportiskolás Csajok | 2024. március 10. vasárnap | 46 - 47 | Németh Csaba János, Kiss Armand Péter |
Hévíz SK - ZTE NKK | 2024. március 10. vasárnap | 36 - 57 | Németh Csaba János, Kiss Armand Péter |
E csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
RICSILLA Teskánd - Zalaegerszegi KTE | 2024. március 10. vasárnap | 80 - 31 | Kocsis Tamás, Némethy Barna |
RICSILLA Becsehely - RICSILLA Teskánd | 2024. március 10. vasárnap | 42 - 72 | Kocsis Tamás, Némethy Barna |
Zalaegerszegi KTE - RICSILLA Becsehely | 2024. március 10. vasárnap | 60 - 51 | Kocsis Tamás, Némethy Barna |
F csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kanizsa KK - Zalakarosi Fókák | 2024. március 9. szombat | 52 - 37 | Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter |
Kanizsai Mókusok/B - Kanizsa KK | 2024. március 9. szombat | 13 - 50 | Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter |
Zalakarosi Fókák - Kanizsai Mókusok/B | 2024. március 9. szombat | 38 - 32 | Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter |
A csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/A - NKA Pécs u11 fiú | 2024. március 10. vasárnap | 31 - 82 | dr. Szakács Imre Vilmos, Lenger Levente |
GYKSE Szekszárd/A - KASI/A | 2024. március 10. vasárnap | 55 - 58 | dr. Szakács Imre Vilmos, Lenger Levente |
NKA Pécs u11 fiú - GYKSE Szekszárd/A | 2024. március 10. vasárnap | 89 - 31 | dr. Szakács Imre Vilmos, Lenger Levente |
B csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Fiú/A - NKA Pécs u11 leány | 2024. március 9. szombat | 65 - 43 | Kiss Zoltán, Győr Marcell István |
TARR KSC Szekszárd/A - PVSK NKA Fiú/A | 2024. március 9. szombat | 63 - 71 | Kiss Zoltán, Barics Bálint |
NKA Pécs u11 leány - TARR KSC Szekszárd/A | 2024. március 9. szombat | 47 - 49 | Barics Bálint, Győr Marcell István |
C csoport | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme (7200 Dombóvár, Kölcsey Ferenc utca 1-3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Kenguru fiú/B - Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2024. március 9. szombat | 69 - 50 | Haag Panna, Dávid Róbert |
Kozármisleny SE/A - NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2024. március 9. szombat | 47 - 67 | Haag Panna, Dávid Róbert |
Dombóvári Kosársuli KE U11/A - Kozármisleny SE/A | 2024. március 9. szombat | 77 - 42 | Haag Panna, Dávid Róbert |
D csoport | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka (7700 Mohács, Szepessy Ignác tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE U11/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2024. március 9. szombat | 57 - 44 | Villányi János, Murvai Szabolcs |
KASI/C - Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2024. március 9. szombat | 56 - 42 | Villányi János, Murvai Szabolcs |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - KASI/C | 2024. március 9. szombat | 58 - 63 | Villányi János, Murvai Szabolcs |
E csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme (7630 Pécs, Engel János József utca 15..) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TARR KSC Szekszárd/B - NKA Pécs Kenguru leány/B | 2024. március 10. vasárnap | 36 - 48 | Kiss Zoltán, Csontos Alex |
PVSK NKA Leány/A - TARR KSC Szekszárd/B | 2024. március 10. vasárnap | 46 - 32 | Kiss Zoltán, Csontos Alex |
NKA Pécs Kenguru leány/B - PVSK NKA Leány/A | 2024. március 10. vasárnap | 77 - 41 | Kiss Zoltán, Csontos Alex |
F csoport | Bonyhád Városi Sportcsarnok (7150 Bonyhád Madách utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bonyhádi KSE U11 - PVSK NKA Fiú/B | 2024. március 10. vasárnap | 49 - 43 | Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert |
PVSK NKA Fiú/B - KASI/B | 2024. március 10. vasárnap | 45 - 35 | Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert |
KASI/B - Bonyhádi KSE U11 | 2024. március 10. vasárnap | 43 - 74 | Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert |
G csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme (7630 Pécs, Engel János József utca 15..) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u11 fiú/C - PINKK Pécs | 2024. március 10. vasárnap | 68 - 24 | Märcz Péter, Csatlós László |
Gyakorlós Törpék - NKA Pécs u11 fiú/C | 2024. március 10. vasárnap | 52 - 57 | Märcz Péter, Csatlós László |
PINKK Pécs - Gyakorlós Törpék | 2024. március 10. vasárnap | 34 - 72 | Märcz Péter, Csatlós László |
H csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme (7630 Pécs, Engel János József utca 15..) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u11 leány/C - PVSK NKA Leány/B | 2024. március 9. szombat | 84 - 30 | Lovász Balázs, Csatlós László |
Monok SE - Kozármisleny SE/B | 2024. március 9. szombat | 58 - 65 | Lovász Balázs, Csontos Alex |
PVSK NKA Leány/B - Monok SE | 2024. március 9. szombat | 25 - 45 | Csontos Alex, Csatlós László |
NKA Pécs u11 leány/C - Kozármisleny SE/B | 2024. március 9. szombat | 60 - 30 | Lovász Balázs, Csatlós László |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U11 Jimmy - Kecskeméti KA U11 Amazonok | 2024. március 10. vasárnap | 74 - 42 | Lengyel Dorka, Samu Petra |
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA U11 Jimmy | 2024. március 10. vasárnap | 79 - 70 | Komáromi Péter, Lengyel Dorka |
Kecskeméti KA U11 Amazonok - Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | 2024. március 10. vasárnap | 49 - 57 | Komáromi Péter, Samu Petra |
B csoport | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bajai Női Kosárlabda Klub - BasketBaja SE | 2024. március 9. szombat | 32 - 72 | Csallóközi Gábor, Szöllősi Boglárka |
FTSI Platán Iskola - Bajai Női Kosárlabda Klub | 2024. március 9. szombat | 40 - 29 | Csallóközi Gábor, Goldring Gergő |
BasketBaja SE - FTSI Platán Iskola | 2024. március 9. szombat | 59 - 38 | Szöllősi Boglárka, Goldring Gergő |
C csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U11 Vadmacskák - Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | 2024. március 10. vasárnap | 42 - 49 | Varga Sára, Fehér Péter |
Miklósi KékRókák KE - Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | 2024. március 10. vasárnap | 43 - 29 | Varga Sára, Pettner Dávid |
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi - Miklósi KékRókák KE | 2024. március 10. vasárnap | 37 - 45 | Fehér Péter, Pettner Dávid |
D csoport | Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke KSE - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2024. március 9. szombat | 58 - 24 | Velkey István, Csomor Laura |
Kecskeméti KA U11 Villámok - Pityke KSE | 2024. március 9. szombat | 29 - 34 | Velkey István, Horváth Barbara |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Kecskeméti KA U11 Villámok | 2024. március 9. szombat | 26 - 62 | Horváth Barbara, Csomor Laura |
E csoport | Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nagykőrösi Sólymok U11/A - KKC Mátyás | 2024. március 9. szombat | 77 - 34 | Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma, Fehér Nóra |
FTSI József A. Iskola - CEKK | 2024. március 9. szombat | 59 - 22 | Filep Áron Kálmán, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma |
KKC Mátyás - CEKK | 2024. március 9. szombat | 24 - 53 | Filep Áron Kálmán, Fehér Nóra |
Nagykőrösi Sólymok U11/A - FTSI József A. Iskola | 2024. március 9. szombat | 65 - 46 | Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma, Fehér Nóra |
F csoport | Móric Zsignomd Általános Iskola (Kecskemét-Hetényegyháza Iskola u. 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nagykőrösi Sólymok/LU11 - KKC Hetény | 2024. március 9. szombat | 80 - 28 | Romhányi Mária, Balla Zita |
FTSI Constantinum - Kécskei Vidrák | 2024. március 9. szombat | 19 - 51 | Romhányi Mária, Balla Zita |
KKC Hetény - FTSI Constantinum | 2024. március 9. szombat | 41 - 19 | Sinka-Pálinkás Szonja, Hermann Anna Zsófia |
Nagykőrösi Sólymok/LU11 - Kécskei Vidrák | 2024. március 9. szombat | 80 - 21 | Sinka-Pálinkás Szonja, Hermann Anna Zsófia |
A csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Darazsak - DKKA Vezérek | 2024. március 10. vasárnap | 65 - 62 | Poór Tamás, Tóth Bence |
DKKA Vezérek - Alba Fehérvár Cápák | 2024. március 10. vasárnap | 58 - 53 | Poór Tamás, Tóth Bence |
Alba Fehérvár Cápák - DKKA Darazsak | 2024. március 10. vasárnap | 59 - 61 | Poór Tamás, Tóth Bence |
B csoport | Tóparti Gimnázium (8000 Székesfehérvár, Tolnai u. 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Ördögök - Alba Fehérvár Kenguruk | 2024. március 9. szombat | 57 - 32 | Szőcs Péter, Hederics Fanni Rebeka |
Alba Fehérvár Kenguruk - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2024. március 9. szombat | 54 - 56 | Szőcs Péter, Mészáros András |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 - DKKA Ördögök | 2024. március 9. szombat | 40 - 51 | Mészáros András, Hederics Fanni Rebeka |
C csoport | Tóparti Gimnázium (8000 Székesfehérvár, Tolnai u. 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Ugrómókusok - Ajka | 2024. március 9. szombat | 40 - 58 | KOCSIS JÓZSEF, Szabó Csillag |
Ajka - Fűzfői AK | 2024. március 9. szombat | 88 - 37 | Horváth Andreasz, KOCSIS JÓZSEF |
Fűzfői AK - DKKA Ugrómókusok | 2024. március 9. szombat | 0 - 2 | Horváth Andreasz, Szabó Csillag |
D csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Marcali Szürkefarkasok/A - Pákozdi Kócsagok | 2024. március 10. vasárnap | 42 - 36 | KOCSIS JÓZSEF, Hederics Fanni Rebeka |
VUKE Farkasok - Marcali Szürkefarkasok/A | 2024. március 10. vasárnap | 32 - 42 | Tóth Bence, Szabó Csillag |
Pákozdi Kócsagok - VUKE Farkasok | 2024. március 10. vasárnap | 44 - 37 | Szőcs Péter, Szabó Csillag |
E csoport | Széchenyi István Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A - DKKA Tigrisek | 2024. március 10. vasárnap | 41 - 24 | Béndek Gábor Miklós, Nagy Patrik Milán |
DKKA Tigrisek - Alba Fehérvár Oroszlánok | 2024. március 10. vasárnap | 37 - 42 | Béndek Gábor Miklós, Nagy Patrik Milán |
Alba Fehérvár Oroszlánok - Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2024. március 10. vasárnap | 28 - 43 | Béndek Gábor Miklós, Nagy Patrik Milán |
F csoport | Vetési Albert Gimnázium (8200 Veszprém Kemecse utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
AF-Velencei Csukák - VUKE Sasok | 2024. március 10. vasárnap | 61 - 37 | Mónus Péter, Lénárt Arthúr |
VUKE Krokodilok - DKKA Zsiráfok | 2024. március 10. vasárnap | 2 - 0 | Mónus Péter, Sebesi Gábor |
VUKE Sasok - DKKA Zsiráfok | 2024. március 10. vasárnap | 2 - 0 | Sebesi Gábor, Lénárt Arthúr |
AF-Velencei Csukák - VUKE Krokodilok | 2024. március 10. vasárnap | 30 - 44 | Mónus Péter, Lénárt Arthúr |
G csoport | Nepomuki Szent János Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre út 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Várpalota Bébi Gepárdok - VUKE Medvék | 2024. március 10. vasárnap | 68 - 24 | Prieger Mihály, Molnár Krisztián |
DKKA Flamingók - VESC U11/A | 2024. március 10. vasárnap | 44 - 41 | Prieger Mihály, Molnár Krisztián |
VUKE Medvék - VESC U11/A | 2024. március 10. vasárnap | 60 - 24 | Prieger Mihály, Molnár Krisztián |
Várpalota Bébi Gepárdok - DKKA Flamingók | 2024. március 10. vasárnap | 68 - 19 | Prieger Mihály, Molnár Krisztián |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U11 - MAFC Grosics | 2024. március 9. szombat | 95 - 31 | Vass Dávid Áron, Porkoláb Mercédesz Anett |
Kőbányai Darazsak - Vasas Akadémia U11 | 2024. március 9. szombat | 75 - 71 | Vass Dávid Áron, Porkoláb Mercédesz Anett |
MAFC Grosics - Kőbányai Darazsak | 2024. március 9. szombat | 51 - 60 | Varga Dániel Géza, Tóth Olivér |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Római Kaszások - Budafoki Békák | 2024. március 9. szombat | 77 - 55 | Varga Dániel Géza, Tóth Olivér |
BEAC Vizslák - Római Kaszások | 2024. március 9. szombat | 47 - 41 | Korpás Máté, Földesi Boglárka |
Budafoki Békák - BEAC Vizslák | 2024. március 9. szombat | 37 - 50 | Korpás Máté, Földesi Boglárka |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata Garfield - Dülői Kaszások | 2024. március 10. vasárnap | 36 - 79 | Bujtor Péter, Vigh Balázs |
Kéksárga Zsiráfok - Csata Garfield | 2024. március 10. vasárnap | 44 - 64 | Bujtor Péter, Vigh Balázs |
Dülői Kaszások - Kéksárga Zsiráfok | 2024. március 10. vasárnap | 117 - 49 | Varga Dániel Géza, Földesi Boglárka |
D csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd/A - Újpest-MT/A | 2024. március 10. vasárnap | 67 - 51 | Boros Krisztina, Vass Dávid Áron |
Vasas Amazonok - Budapesti Honvéd/A | 2024. március 10. vasárnap | 50 - 59 | Boros Krisztina, Hőgerl Bence |
Újpest-MT/A - Vasas Amazonok | 2024. március 10. vasárnap | 37 - 57 | Hőgerl Bence, Vass Dávid Áron |
E csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF Kenguruk - Kőbányai Darazsak/Harmat | 2024. március 10. vasárnap | 62 - 42 | Varga Dániel Géza, Földesi Boglárka |
Kőbányai Darázslányok - BLF Kenguruk | 2024. március 10. vasárnap | 60 - 72 | Varga Dániel Géza, Hőgerl Bence |
Kőbányai Darazsak/Harmat - Kőbányai Darázslányok | 2024. március 10. vasárnap | 29 - 54 | Hőgerl Bence, Földesi Boglárka |
F csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Farkasrét - Zuglói Sasok Herman | 2024. március 10. vasárnap | 72 - 29 | Konta Csanád János, Kovács Gedeon |
Kaszás Boszorkák - MAFC Farkasrét | 2024. március 10. vasárnap | 40 - 65 | Konta Csanád János, Bálint Bence Zoltán |
Zuglói Sasok Herman - Kaszás Boszorkák | 2024. március 10. vasárnap | 43 - 61 | Kovács Gedeon, Bálint Bence Zoltán |
G csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasfiókák - TFSE | 2024. március 9. szombat | 51 - 42 | Tahin András, Kara Zsombor |
BEAC Kisvizslák - Török Sasfiókák | 2024. március 9. szombat | 37 - 51 | Tahin András, Kara Zsombor |
TFSE - BEAC Kisvizslák | 2024. március 9. szombat | 40 - 41 | Kara Zsombor, Veres Zsombor |
H csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U10 - Budafoki Bolhák | 2024. március 9. szombat | 47 - 19 | Miháczi Ádám, Petrik Boglárka |
Budafoki Bolhák - Zuglói Sasok | 2024. március 9. szombat | 25 - 58 | Győri Ferenc, Miháczi Ádám |
Zuglói Sasok - Vasas Akadémia U10 | 2024. március 9. szombat | 65 - 59 | Győri Ferenc, Petrik Boglárka |
I csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kéksárga Okapik - Németvölgyi Bocsok | 2024. március 10. vasárnap | 46 - 25 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kovács Gerzson |
MAFC Csíkihegyek - Kéksárga Okapik | 2024. március 10. vasárnap | 47 - 43 | Miháczi Ádám, Kovács Gerzson |
Németvölgyi Bocsok - MAFC Csíkihegyek | 2024. március 10. vasárnap | 32 - 45 | Miháczi Ádám, Kovács Gerzson |
J csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MTK Budapest - Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2024. március 10. vasárnap | 35 - 62 | Vigh Balázs, Fulai Bátor Szebasztián |
BEAC Grosics - MTK Budapest | 2024. március 10. vasárnap | 48 - 25 | Korpás Máté, Puskás Ágnes Réka |
Városgazda Utánpótlás Akadémia - BEAC Grosics | 2024. március 10. vasárnap | 58 - 37 | Korpás Máté, Vigh Balázs |
K csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata Macik - Vasas Bolhák | 2024. március 9. szombat | 24 - 36 | Bíró Brigitta, Vigh Barnabás Dominik |
KLKA Angoltagozatos - Csata Macik | 2024. március 9. szombat | 40 - 43 | Bíró Brigitta, Vigh Barnabás Dominik |
Vasas Bolhák - KLKA Angoltagozatos | 2024. március 9. szombat | 63 - 42 | Bíró Brigitta, Vigh Barnabás Dominik |
L csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/Pannónia - MAFC Bikszádi | 2024. március 10. vasárnap | 41 - 52 | Puskás Ágnes Réka, Kovács Gedeon |
PaSa Csillagai - Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2024. március 10. vasárnap | 54 - 60 | Puskás Ágnes Réka, Kovács Gedeon |
MAFC Bikszádi - PaSa Csillagai | 2024. március 10. vasárnap | 55 - 59 | Fulai Bátor Szebasztián, Puskás Ágnes Réka |
M csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/B - Keresztúri SE | 2024. március 9. szombat | 39 - 61 | Korpás Máté, Puskás Ágnes Réka |
Budafoki Ebihalak - Újpest-MT/B | 2024. március 9. szombat | 36 - 49 | Korpás Máté, Puskás Ágnes Réka |
Keresztúri SE - Budafoki Ebihalak | 2024. március 9. szombat | 87 - 49 | Boros Krisztina, Korpás Máté |
N csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csepel-Bontó KK - Kaszás Mini | 2024. március 9. szombat | 46 - 38 | Győri Ferenc, Petrik Boglárka |
Kaszás Mini - Csata Manók | 2024. március 9. szombat | 64 - 37 | Győri Ferenc, Miháczi Ádám |
Csata Manók - Csepel-Bontó KK | 2024. március 9. szombat | 28 - 62 | Miháczi Ádám, Petrik Boglárka |
O csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF Bolhák - SZPA-HSE U11 | 2024. március 9. szombat | 40 - 45 | Kovács Gedeon, Kovács Tamás |
Budapesti Honvéd/B - BLF Bolhák | 2024. március 9. szombat | 45 - 36 | Kovács Gedeon, Kovács Tamás |
SZPA-HSE U11 - Budapesti Honvéd/B | 2024. március 9. szombat | 42 - 61 | Gere Kálmán Richárd, Kovács Gerzson |
P csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF Pandák - Ziccer Kistigrisek | 2024. március 10. vasárnap | 35 - 59 | Horváth Alexandra, Bíró Brigitta |
Vasas Cicák - BLF Pandák | 2024. március 10. vasárnap | 45 - 30 | Szilágyi Zsolt József, Blaskovits Márk Mihály |
Ziccer Kistigrisek - Vasas Cicák | 2024. március 10. vasárnap | 36 - 29 | Szilágyi Zsolt József, Blaskovits Márk Mihály |
Q csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata Csibék - TF-JAK-OROSZLÁNOK | 2024. március 9. szombat | 27 - 62 | Kara Zsombor, Veres Zsombor |
Törekvés Törpillák - Csata Csibék | 2024. március 9. szombat | 47 - 24 | Brunner Brúnó, Bíró Brigitta |
TF-JAK-OROSZLÁNOK - Törekvés Törpillák | 2024. március 9. szombat | 54 - 21 | Brunner Brúnó, Bíró Brigitta |
R csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Bocsok - KLKS Károlyi | 2024. március 9. szombat | 20 - 41 | Gere Kálmán Richárd, Kovács Gedeon |
Kaszás KisBoszik - Ziccer Bocsok | 2024. március 9. szombat | 36 - 32 | Puskás Ágnes Réka, Kovács Gerzson |
KLKS Károlyi - Kaszás KisBoszik | 2024. március 9. szombat | 40 - 22 | Puskás Ágnes Réka, Kovács Gerzson |
S csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKS Benkő - Erdért-Szűcs | 2024. március 9. szombat | 30 - 23 | Vigh Balázs, Ablonczy Csaba |
Kőbányai Kisdarázslányok - KLKS Benkő | 2024. március 9. szombat | 68 - 29 | Vigh Balázs, Ablonczy Csaba |
Erdért-Szűcs - Kőbányai Kisdarázslányok | 2024. március 9. szombat | 34 - 55 | Vigh Balázs, Ablonczy Csaba |
T csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKS Szigeti - FKE kenguru | 2024. március 10. vasárnap | 2 - 0 | Konta Csanád János, Miháczi Ádám |
Törekvés Törpicúrok - KLKS Szigeti | 2024. március 10. vasárnap | 32 - 57 | Konta Csanád János, Miháczi Ádám |
FKE kenguru - Törekvés Törpicúrok | 2024. március 10. vasárnap | 0 - 2 | Horváth Alexandra, Bíró Brigitta |
U csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PSE Párducok - TF - Farkaskutyák | 2024. március 10. vasárnap | 21 - 55 | Brunner Brúnó, Koncz Levente |
TF - Farkaskutyák - PEKOSI - KOALÁK | 2024. március 10. vasárnap | 57 - 21 | Brunner Brúnó, Koncz Levente |
Józsefvárosi KC - PSE Párducok | 2024. március 10. vasárnap | 22 - 25 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Bálint Bence Zoltán |
PEKOSI - KOALÁK - Józsefvárosi KC | 2024. március 10. vasárnap | 27 - 26 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Bálint Bence Zoltán |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG-Veresegyház - BSC Lány | 2024. március 10. vasárnap | 58 - 48 | Nagy Dániel Zoltán, Upor Milán |
Vasas Áldás Basket - BKG-Veresegyház | 2024. március 10. vasárnap | 81 - 32 | Nagy Dániel Zoltán, Upor Milán |
BSC Lány - Vasas Áldás Basket | 2024. március 10. vasárnap | 18 - 85 | Nagy Dániel Zoltán, Balogh Csaba |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - ICT Pilots Farkasrét | 2024. március 10. vasárnap | 43 - 63 | Agócs Gábor Mihály, Upor Milán |
ICT Pilots Farkasrét - Gödi Kiscicák | 2024. március 10. vasárnap | 51 - 38 | Agócs Gábor Mihály, Upor Milán |
Gödi Kiscicák - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2024. március 10. vasárnap | 44 - 62 | Agócs Gábor Mihály, Balogh Csaba |
C csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monor SE/B - Gödöllői Sport Klub | 2024. március 9. szombat | 56 - 48 | Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter |
BL Basket - Monor SE/B | 2024. március 9. szombat | 61 - 41 | Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter |
Gödöllői Sport Klub - BL Basket | 2024. március 9. szombat | 35 - 38 | Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter |
D csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pilots SE U11 - Dunaharaszti MTK fiú | 2024. március 9. szombat | 48 - 63 | Agócs Gábor Mihály, Gátas András |
Szentendrei Kölyökfarkasok - Pilots SE U11 | 2024. március 9. szombat | 47 - 49 | Agócs Gábor Mihály, Gátas András |
Dunaharaszti MTK fiú - Szentendrei Kölyökfarkasok | 2024. március 9. szombat | 82 - 54 | Agócs Gábor Mihály, Gátas András |
E csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi Gödények - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | 2024. március 9. szombat | 40 - 55 | Szántó Dénes, Ilyés Levente Ákos |
Százhalombattai KSE - Gödi Gödények | 2024. március 9. szombat | 32 - 61 | Szántó Dénes, Ilyés Levente Ákos |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F - Százhalombattai KSE | 2024. március 9. szombat | 57 - 26 | Szántó Dénes, Ilyés Levente Ákos |
F csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Diósdi Sasok KE - Fót SE Fiú/A | 2024. március 10. vasárnap | 62 - 33 | Sértő Róbert, Jáni Zsófia |
Fót SE Fiú/A - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | 2024. március 10. vasárnap | 48 - 55 | Sértő Róbert, Jáni Zsófia |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L - Diósdi Sasok KE | 2024. március 10. vasárnap | 42 - 56 | Sértő Róbert, Jáni Zsófia |
G csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monor SE/A - KLKS Szomód | 2024. március 10. vasárnap | 0 - 2 | Csegény Csenge Janka, Plajos Zsuzsa Mária |
Dunaharaszti MTK leány - Monor SE/A | 2024. március 10. vasárnap | 2 - 0 | Sersovszky Gergely Péter, Plajos Zsuzsa Mária |
KLKS Szomód - Dunaharaszti MTK leány | 2024. március 10. vasárnap | 52 - 38 | Sersovszky Gergely Péter, Plajos Zsuzsa Mária |
H csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Pilis Basket | 2024. március 10. vasárnap | 42 - 30 | Takács István, Beniczky Márton |
Fót SE Leány/B - BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2024. március 10. vasárnap | 19 - 57 | Takács István, Gátas András |
Pilis Basket - Fót SE Leány/B | 2024. március 10. vasárnap | 55 - 20 | Takács István, Gátas András |
I csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Budakeszi - Gyáli Apródok | 2024. március 9. szombat | 70 - 27 | Csegény Csenge Janka, Fekete Szonja |
PILIS BASKET Dunakanyar - BSC Budakeszi | 2024. március 9. szombat | 67 - 32 | Csegény Csenge Janka, Fekete Szonja |
Gyáli Apródok - PILIS BASKET Dunakanyar | 2024. március 9. szombat | 0 - 2 | Csegény Csenge Janka, Jáni Zsófia |
J csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pilisborosjenői Párducok - BDSE RADOBASKET | 2024. március 9. szombat | 2 - 0 | Borbély Nándor Tibor, Bognár Mátyás |
BDSE RADOBASKET - BSC Telki | 2024. március 9. szombat | 0 - 2 | Borbély Nándor Tibor, Bognár Mátyás |
BSC Telki - Pilisborosjenői Párducok | 2024. március 9. szombat | 51 - 52 | Borbély Nándor Tibor, Bognár Mátyás |
K csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VMG DSE - Pátyi SE | 2024. március 10. vasárnap | 96 - 22 | Molnár Tamás, Bognár Mátyás |
BSC - VMG DSE | 2024. március 10. vasárnap | 36 - 58 | Molnár Tamás, Bognár Mátyás |
Pátyi SE - BSC | 2024. március 10. vasárnap | 33 - 71 | Molnár Tamás, Beniczky Márton |
L csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Bálint Márton U11 - Radobasket Oroszlánok | 2024. március 9. szombat | 91 - 21 | Magda János József, Jáni Zsófia |
CKE U11 - BSC Bálint Márton U11 | 2024. március 9. szombat | 32 - 63 | Magda János József, Egri Norbert |
Radobasket Oroszlánok - CKE U11 | 2024. március 9. szombat | 29 - 60 | Magda János József, Egri Norbert |