|
A csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK TK Rakéták - BC Uzhgorod | 2024. február 17. szombat | 57 - 37 | Szabó Gréta, Oláh Donát |
BC Uzhgorod - NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2024. február 17. szombat | 58 - 55 | Szabó Gréta, Oláh Donát |
NYÍKSE Tűzgolyók/A - Cívis KK TK Rakéták | 2024. február 17. szombat | 76 - 87 | Szabó Gréta, Oláh Donát |
B csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Kossuth Leopárdok - Cívis Efrém Kenguruk | 2024. február 17. szombat | 32 - 49 | dr. Szűcs Sándor, Tóth Szabina Ibolya |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2024. február 17. szombat | 37 - 39 | dr. Szűcs Sándor, Tóth Szabina Ibolya |
Cívis Efrém Kenguruk - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2024. február 17. szombat | 58 - 41 | dr. Szűcs Sándor, Tóth Szabina Ibolya |
C csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Tigrisek - NYÍKSE Tűzokádók | 2024. február 18. vasárnap | 72 - 49 | Kisházi Béla Kálmán, Oláh Donát |
NYÍKSE Tűzokádók - Wildcats Baia Mare Fehér | 2024. február 18. vasárnap | 76 - 44 | Kisházi Béla Kálmán, Szabó Gréta |
Wildcats Baia Mare Fehér - Cívis KK Tigrisek | 2024. február 18. vasárnap | 38 - 76 | Szabó Gréta, Oláh Donát |
D csoport | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYKK Eötvös U11 - Cívis KK Jaguárok | 2024. február 17. szombat | 13 - 65 | Horányi András, Oroszvári Tamás |
Cívis KK Jaguárok - Cívis KK Fehértigrisek | 2024. február 17. szombat | 60 - 41 | Horányi András, Oroszvári Tamás |
Cívis KK Fehértigrisek - NYKK Eötvös U11 | 2024. február 17. szombat | 78 - 21 | Horányi András, Oroszvári Tamás |
E csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK TK Macskák - Karcagi SE Oroszlánkölykök | 2024. február 18. vasárnap | 26 - 59 | Wágner Ferenc, Oláh Donát |
Karcagi SE Oroszlánkölykök - Cívis KK KisTigrisek | 2024. február 18. vasárnap | 39 - 44 | Szabó Gréta, Wágner Ferenc |
Cívis KK KisTigrisek - Cívis KK TK Macskák | 2024. február 18. vasárnap | 37 - 36 | Szabó Gréta, Oláh Donát |
F csoport | Nyírpazonyi Sportcsarnok (4531 Nyírpazony, Vasvári Pál utca 32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TSK-Magiszter U11 - LPS CSS Satu Mare | 2024. február 18. vasárnap | 20 - 75 | Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa |
LPS CSS Satu Mare - CSS Sighet Máramaros | 2024. február 18. vasárnap | 20 - 59 | Tóth Tamás Zoltán, Szabó Zsuzsa |
CSS Sighet Máramaros - TSK-Magiszter U11 | 2024. február 18. vasárnap | 114 - 7 | Molnár Péter Zoltán, Tóth Tamás Zoltán |
G csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dife KK - Zsákoló Zsiráfok | 2024. március 3. vasárnap | 43 - 25 | Szulics Zsolt János, Pokoraczky Máté |
Wildcats Baia Mare Narancssárga - Dife KK | 2024. március 3. vasárnap | 25 - 50 | Szulics Zsolt János, Pokoraczky Máté |
Zsákoló Zsiráfok - Wildcats Baia Mare Narancssárga | 2024. március 3. vasárnap | 53 - 22 | Szulics Zsolt János, Pokoraczky Máté |
H csoport | Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyírpazonyi KE - DIFE KK Berettyóújfalu | 2024. február 17. szombat | 26 - 29 | Rácz Bence, Lakatos István |
Zsákoló Zsiráfok Nagykálló - Nyírpazonyi KE | 2024. február 17. szombat | 24 - 54 | Rácz Bence, Lakatos István |
DIFE KK Berettyóújfalu - Zsákoló Zsiráfok Nagykálló | 2024. február 17. szombat | 83 - 18 | Rácz Bence, Lakatos István |
I csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka (4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12..) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló kisZsiráfok - NYÍKSE Tűzsárkányok | 2024. február 17. szombat | 27 - 71 | Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
NYÍKSE Tűzvirágok - Zsákoló Zsiráfok Záhony | 2024. február 17. szombat | 46 - 17 | Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter |
Zsákoló kisZsiráfok - Zsákoló Zsiráfok Záhony | 2024. február 17. szombat | 29 - 35 | Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter |
NYÍKSE Tűzsárkányok - NYÍKSE Tűzvirágok | 2024. február 17. szombat | 76 - 23 | Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter |
J csoport | G4 Fitness (4030 Debrecen, Gizella utca 4/B) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra - BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | 2024. február 18. vasárnap | 30 - 33 | Lakatos István, Tóth Szabina Ibolya |
Wildcats Rózsaszín - NYÍKSE Tűzlabdák | 2024. február 18. vasárnap | 40 - 26 | Lakatos István, Tóth Szabina Ibolya |
Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra - NYÍKSE Tűzlabdák | 2024. február 18. vasárnap | 48 - 38 | Lakatos István, Tóth Szabina Ibolya |
BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ - Wildcats Rózsaszín | 2024. február 18. vasárnap | 37 - 45 | Lakatos István, Tóth Szabina Ibolya |
A csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/A - MEAFC Mini Cápák | 2024. február 17. szombat | 70 - 39 | Tòth Tamás, Molnár Krisztián |
Szerencsi Sólymok - DVTK Akadémia/A | 2024. február 17. szombat | 37 - 60 | Tòth Tamás, Molnár Zoltán |
MEAFC Mini Cápák - Szerencsi Sólymok | 2024. február 17. szombat | 54 - 39 | Molnár Krisztián, Molnár Zoltán |
B csoport | Magyar Szentek Rk. Általános Iskola tornaterme (3060 Pásztó, Széchenyi utca 7..) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Gyarmati U11 - Pásztói SZSE-Kisördögök | 2024. február 18. vasárnap | 51 - 73 | Trizna Pál Krisztián, Somoskői Zalán Tibor |
DVTK Miskolc/C - MEAFC Gyarmati U11 | 2024. február 18. vasárnap | 48 - 44 | Trizna Pál Krisztián, Somoskői Zalán Tibor |
Pásztói SZSE-Kisördögök - DVTK Miskolc/C | 2024. február 18. vasárnap | 86 - 50 | Trizna Pál Krisztián, Somoskői Zalán Tibor |
C csoport | Széchenyi Általános Iskola (3580 Tiszaújváros Deák tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Salgótarjáni KI (fiú) | 2024. február 17. szombat | 64 - 29 | Lónáth László, Bagdi Panna |
DVTK Zemplén - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2024. február 17. szombat | 0 - 2 | Lónáth László, Béres Dávid |
Salgótarjáni KI (fiú) - DVTK Zemplén | 2024. február 17. szombat | 2 - 0 | Béres Dávid, Bagdi Panna |
D csoport | Széchenyi Általános Iskola (3580 Tiszaújváros Deák tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Tiszaújváros - Egri Kék Oroszlánok | 2024. február 18. vasárnap | 35 - 60 | Burján Márk, Sznagyik Roland |
Miskolci Sportiskola Kossuth - DVTK Tiszaújváros | 2024. február 18. vasárnap | 51 - 45 | Burján Márk, Suhajda Levente Ákos |
Egri Kék Oroszlánok - Miskolci Sportiskola Kossuth | 2024. február 18. vasárnap | 66 - 29 | Suhajda Levente Ákos, Sznagyik Roland |
E csoport | Encs Városi Sportközpont (3860 Encs Gagarin utca 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Encs - DVTK Szerencs | 2024. február 18. vasárnap | 52 - 27 | Lónáth László, Varga Laura Klára |
DVTK Szerencs - SLÁGER KKSE/A | 2024. február 18. vasárnap | 44 - 23 | Lónáth László, Szalontai Dorina Enikő |
SLÁGER KKSE/A - DVTK Encs | 2024. február 18. vasárnap | 20 - 37 | Szalontai Dorina Enikő, Varga Laura Klára |
F csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/B - MEAFC Vörösmarty U11 | 2024. február 17. szombat | 50 - 22 | Takács Zoltán, Hágen-Kovács Eszter |
DVTK Ózd - DVTK Akadémia/B | 2024. február 17. szombat | 23 - 47 | Takács Zoltán, Petró Szilvia Erika |
MEAFC Vörösmarty U11 - DVTK Ózd | 2024. február 17. szombat | 45 - 43 | Petró Szilvia Erika, Hágen-Kovács Eszter |
G csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Mezőkövesd - MEAFC Kossuth U11 | 2024. február 17. szombat | 28 - 44 | Vaszi Ádám, Supák Sára |
Salgótarjáni KI Vadmacskák - DVTK Mezőkövesd | 2024. február 17. szombat | 0 - 20 | Vaszi Ádám, Dr. Ormay Gábor |
MEAFC Kossuth U11 - Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2024. február 17. szombat | 20 - 0 | Dr. Ormay Gábor, Supák Sára |
A csoport | Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Lehel Kosársuli U11 - Szolnoki Kiskobrák | 2024. február 18. vasárnap | 38 - 80 | Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András |
Szolnoki Kiskobrák - SZEDEÁK Tigrisek | 2024. február 18. vasárnap | 72 - 46 | Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András |
SZEDEÁK Tigrisek - Lehel Kosársuli U11 | 2024. február 18. vasárnap | 56 - 53 | Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András |
B csoport | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési Kisgladiátorok - Vásárhelyi Mosómedvék | 2024. február 18. vasárnap | 74 - 20 | Sajgó Lajos, Kónya László Tamás |
Vásárhelyi Mosómedvék - ACS Baschet Star Oradea Fehér | 2024. február 18. vasárnap | 21 - 99 | Sajgó Lajos, Kónya László Tamás |
ACS Baschet Star Oradea Fehér - Békési Kisgladiátorok | 2024. február 18. vasárnap | 25 - 50 | Sajgó Lajos, Kónya László Tamás |
C csoport | Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KARCAGI SE Oroszlánkák - Vásárhelyi Farkaskölykök | 2024. február 17. szombat | 45 - 56 | Szőcs Béla, Kozma Péter |
Vásárhelyi Farkaskölykök - Békéscsabai KK/A | 2024. február 17. szombat | 54 - 58 | Szőcs Béla, Faragó Márton |
Békéscsabai KK/A - KARCAGI SE Oroszlánkák | 2024. február 17. szombat | 63 - 72 | Terjéki András, Polyák Adrián |
D csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Németh László utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Bölények - ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2024. február 17. szombat | 40 - 23 | Barabás Dorina Mónika, Bende Réka |
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú - Mezőberényi KK Leány | 2024. február 17. szombat | 43 - 32 | Barabás Dorina Mónika, Bende Réka |
Mezőberényi KK Leány - Vásárhelyi Bölények | 2024. február 17. szombat | 31 - 70 | Barabás Dorina Mónika, Bende Réka |
E csoport | Martinovics tornaterem (5650 Mezőberény, Martinovics u. 25.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mezőberényi KK Vegyes - Szolnoki Viperák | 2024. február 18. vasárnap | 35 - 47 | Kátay Csaba András, Farkas Barna |
Szolnoki Viperák - Szentesi KK | 2024. február 18. vasárnap | 52 - 36 | Kátay Csaba András, Farkas Barna |
Szentesi KK - Mezőberényi KK Vegyes | 2024. február 18. vasárnap | 52 - 34 | Kátay Csaba András, Farkas Barna |
F csoport | Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszai Kisvirágok - SZEDEÁK Dózsa | 2024. február 18. vasárnap | 17 - 37 | Kozma Péter, Tóth Julianna |
SZEDEÁK Dózsa - ACS Baschet Star Oradea Sárga | 2024. február 18. vasárnap | 71 - 23 | Kozma Péter, Dezsèri Szabolcs Ernő |
ACS Baschet Star Oradea Sárga - Tiszai Kisvirágok | 2024. február 18. vasárnap | 27 - 36 | Dezsèri Szabolcs Ernő, Tóth Julianna |
G csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Németh László utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Hódok - Szegedi Mókusok | 2024. február 17. szombat | 23 - 62 | Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina |
Szegedi Mókusok - Szarvas GFE Gyakorló | 2024. február 17. szombat | 38 - 72 | Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina |
Szarvas GFE Gyakorló - Vásárhelyi Hódok | 2024. február 17. szombat | 88 - 18 | Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina |
H csoport | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme (6724 Szeged Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szegedi Tabán Szellemek - Szegedi Hópárducok | 2024. február 18. vasárnap | 23 - 63 | Sajgó Lajos Fülöp , Vétek Frigyes Balázs |
Szegedi Pingvinek - Gyulasport Nkft. | 2024. február 18. vasárnap | 41 - 22 | Tóth Tamás, Vétek Frigyes Balázs |
Szegedi Tabán Szellemek - Gyulasport Nkft. | 2024. február 18. vasárnap | 27 - 64 | Tóth Tamás, Sajgó Lajos Fülöp |
Szegedi Hópárducok - Szegedi Pingvinek | 2024. február 18. vasárnap | 30 - 66 | Tóth Tamás, Sajgó Lajos Fülöp |
I csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Karolina - Szegedi Gedói Sólymok | 2024. február 17. szombat | 41 - 35 | Tóth Tamás, Sajgó Lajos Fülöp |
Szegedi Vadmacskák - Szegedi Dorozsmai Darvak | 2024. február 17. szombat | 36 - 20 | Tóth Tamás, Sajgó Lajos Fülöp |
Szegedi Gedói Sólymok - Szegedi Dorozsmai Darvak | 2024. február 17. szombat | 47 - 16 | Tóth Tamás, Gedra János |
SZEDEÁK Karolina - Szegedi Vadmacskák | 2024. február 17. szombat | 56 - 8 | Gedra János, Sajgó Lajos Fülöp |
A csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csípős Darazsak - MVM-OSE Simbák | 2024. február 18. vasárnap | 52 - 70 | Kaposi Renátó, Novák Bence |
Soproni Tigrisek U11/A - Csípős Darazsak | 2024. február 18. vasárnap | 66 - 70 | Kaposi Renátó, Novák Bence |
MVM-OSE Simbák - Soproni Tigrisek U11/A | 2024. február 18. vasárnap | 84 - 71 | Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós |
B csoport | Kőkúti Általános Iskola tornaterme (2800 Tata, Kőkút köz 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE MÓR U11 - TSE Basket U11 Kenguru | 2024. február 18. vasárnap | 51 - 70 | Nagy Péter, Bende Zoltán |
TSE Basket U11 Kenguru - Soproni SI Bivalyok | 2024. február 18. vasárnap | 67 - 61 | Nagy Péter, Bende Zoltán |
Soproni SI Bivalyok - MVM-OSE MÓR U11 | 2024. február 18. vasárnap | 63 - 35 | Nagy Péter, Bende Zoltán |
C csoport | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum (9400 Sopron, Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Hunyadis Bivalyok - Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2024. február 17. szombat | 74 - 29 | Rokob Krisztián, Wischy Péter Ferenc |
Győri KC Koalák - Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2024. február 17. szombat | 44 - 72 | Wischy Péter Ferenc, Söveges Tamás |
Soproni SI Lackneros Bivalyok - Győri KC Koalák | 2024. február 17. szombat | 51 - 65 | Rokob Krisztián, Söveges Tamás |
D csoport | Dobó Katalin Gimnázium (2500 Esztergom Bánomi út 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vadmacskák - EKE U11 | 2024. február 18. vasárnap | 31 - 32 | Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina |
EKE U11 - Szorgos Darazsak | 2024. február 18. vasárnap | 54 - 52 | Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina |
Szorgos Darazsak - Vadmacskák | 2024. február 18. vasárnap | 45 - 48 | Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina |
E csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - Villámló Tigrisek/A | 2024. február 18. vasárnap | 30 - 133 | Tamás Anna, Farkas Roland |
Nádoros Tigrisek - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2024. február 18. vasárnap | 34 - 69 | Tamás Anna, Mészáros Botond |
Villámló Tigrisek/A - Nádoros Tigrisek | 2024. február 18. vasárnap | 115 - 34 | Tamás Anna, Mészáros Botond |
F csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hunyadis Darazsak - Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2024. február 17. szombat | 66 - 50 | Dr Tallós Gábor, Kulik Rajmund |
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok - Győri KC Vizslák | 2024. február 17. szombat | 39 - 43 | Dr Tallós Gábor, Kulik Rajmund |
Győri KC Vizslák - Hunyadis Darazsak | 2024. február 17. szombat | 22 - 78 | Dr Tallós Gábor, Kulik Rajmund |
G csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
GÖNYŰI HARCSÁK - MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2024. február 18. vasárnap | 71 - 42 | Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós |
MVM-OSE TKC U11L - GÖNYŰI HARCSÁK | 2024. február 18. vasárnap | 57 - 35 | Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós |
MEZŐÖRSI HANGYÁK - MVM-OSE TKC U11L | 2024. február 18. vasárnap | 36 - 75 | Horváth Andreasz, Varga Tamás |
H csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek Kőszeg U11 - Szúrós Darazsak | 2024. február 17. szombat | 48 - 31 | Czinder Adrienn, Herczeg Ágoston |
Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya - Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | 2024. február 17. szombat | 46 - 35 | Czinder Adrienn, Szlávik Bence |
Szúrós Darazsak - Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya | 2024. február 17. szombat | 29 - 44 | Herczeg Ágoston, Szlávik Bence |
I csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Harcos Darazsak - Lackneros Darazsak | 2024. február 18. vasárnap | 2 - 0 | Herczeg Ágoston, Söveges Tamás |
Villámló Tigrisek/B - Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | 2024. február 18. vasárnap | 39 - 35 | Herczeg Ágoston, Söveges Tamás |
Lackneros Darazsak - Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | 2024. február 18. vasárnap | 0 - 2 | Horváth-Magyar Gyöngyi, Matucza Gyula |
Harcos Darazsak - Villámló Tigrisek/B | 2024. február 18. vasárnap | 42 - 33 | Horváth-Magyar Gyöngyi, Matucza Gyula |
A csoport | Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök/A - Tapolcai Szöcskék | 2024. február 17. szombat | 107 - 66 | Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila |
ZTE KK U11/A - Körmendi Törpördögök/A | 2024. február 17. szombat | 94 - 79 | Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila |
Tapolcai Szöcskék - ZTE KK U11/A | 2024. február 17. szombat | 59 - 93 | Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila |
B csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ZTE KK U11/B - Ricsilla Rakéta | 2024. február 18. vasárnap | 71 - 76 | Németh Csaba János, Némethy Barna |
Ricsilla Rakéta - Ifjú Sólyomfiókák | 2024. február 18. vasárnap | 56 - 85 | Németh Csaba János, Némethy Barna |
Ifjú Sólyomfiókák - ZTE KK U11/B | 2024. február 18. vasárnap | 111 - 48 | Németh Csaba János, Némethy Barna |
C csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KWBC Körmend - Sportiskolás Csajok | 2024. február 17. szombat | 59 - 47 | Benedek Zoltán, Imre Márk |
Kanizsai Mókusok/A - KWBC Körmend | 2024. február 17. szombat | 45 - 62 | Benedek Zoltán, Imre Márk |
Sportiskolás Csajok - Kanizsai Mókusok/A | 2024. február 17. szombat | 53 - 58 | Benedek Zoltán, Imre Márk |
D csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
RICSILLA Teskánd - Sólyomfiókák | 2024. február 18. vasárnap | 40 - 103 | Benedek Zoltán, Kiss Armand Péter |
Sólyomfiókák - ZTE NKK | 2024. február 18. vasárnap | 59 - 54 | Benedek Zoltán, Kiss Armand Péter |
ZTE NKK - RICSILLA Teskánd | 2024. február 18. vasárnap | 83 - 38 | Benedek Zoltán, Kiss Armand Péter |
E csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hévíz SK - Kanizsa KK | 2024. február 17. szombat | 79 - 31 | Koncsek Balázs, Kiss Benedek |
Kanizsa KK - RICSILLA Becsehely | 2024. február 17. szombat | 37 - 63 | Koncsek Balázs, Kiss Benedek |
RICSILLA Becsehely - Hévíz SK | 2024. február 17. szombat | 66 - 82 | Koncsek Balázs, Kiss Benedek |
F csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakarosi Fókák - Kanizsai Mókusok/B | 2024. február 17. szombat | 33 - 62 | Horváth Alajos, Némethy Barna |
Zalaegerszegi KTE - Zalakarosi Fókák | 2024. február 17. szombat | 57 - 37 | Horváth Alajos, Némethy Barna |
Kanizsai Mókusok/B - Zalaegerszegi KTE | 2024. február 17. szombat | 37 - 44 | Horváth Alajos, Némethy Barna |
A csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Fiú/A - NKA Pécs u11 fiú | 2024. február 17. szombat | 38 - 92 | Csontos Alex, Kovács Marcell |
KASI/A - PVSK NKA Fiú/A | 2024. február 17. szombat | 84 - 48 | Csontos Alex, Barics Bálint |
NKA Pécs u11 fiú - KASI/A | 2024. február 17. szombat | 65 - 37 | Barics Bálint, Kovács Marcell |
B csoport | Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
GYKSE Szekszárd/A - TARR KSC Szekszárd/A | 2024. február 18. vasárnap | 70 - 30 | Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka |
Dombóvári Kosársuli KE U11/A - GYKSE Szekszárd/A | 2024. február 18. vasárnap | 23 - 67 | Nagy Viktor, Nemes Hajnalka |
TARR KSC Szekszárd/A - Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2024. február 18. vasárnap | 41 - 38 | Nagy Viktor, Finta Zétény |
C csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka (7627 Pécs Hársfa utca 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u11 leány - NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2024. február 18. vasárnap | 47 - 45 | Kiss Zoltán, Csontos Alex |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - NKA Pécs u11 leány | 2024. február 18. vasárnap | 50 - 59 | Märcz Péter, Kiss Zoltán |
NKA Pécs Kenguru fiú/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2024. február 18. vasárnap | 63 - 41 | Märcz Péter, Csontos Alex |
D csoport | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme (7200 Dombóvár, Kölcsey Ferenc utca 1-3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Leány/A - Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2024. február 17. szombat | 45 - 75 | Farkas Péter Gábor, Murvai Szabolcs |
Kozármisleny SE/A - PVSK NKA Leány/A | 2024. február 17. szombat | 74 - 24 | Farkas Péter Gábor, Murvai Szabolcs |
Dombóvári Kosársuli KE U11/A - Kozármisleny SE/A | 2024. február 17. szombat | 12:00 | Farkas Péter Gábor, Murvai Szabolcs |
E csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka (7627 Pécs Hársfa utca 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Kenguru leány/B - KASI/C | 2024. február 18. vasárnap | 42 - 43 | Csontos Alex, Ignácz Kristóf |
KASI/C - PVSK NKA Fiú/B | 2024. február 18. vasárnap | 67 - 32 | Leutsch Liza, Ignácz Kristóf |
PVSK NKA Fiú/B - NKA Pécs Kenguru leány/B | 2024. február 18. vasárnap | 34 - 66 | Csontos Alex, Leutsch Liza |
F csoport | Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u11 fiú/C - TARR KSC Szekszárd/B | 2024. február 17. szombat | 31 - 34 | Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka |
Bonyhádi KSE U11 - NKA Pécs u11 fiú/C | 2024. február 17. szombat | 31 - 29 | Haag Panna, Dávid Róbert |
TARR KSC Szekszárd/B - Bonyhádi KSE U11 | 2024. február 17. szombat | 44 - 38 | Nemes Hajnalka, Dávid Róbert |
G csoport | Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/B - Gyakorlós Törpék | 2024. február 17. szombat | 50 - 41 | Deák Zsuzsanna, Gyarmati Szabolcs |
NKA Pécs u11 leány/C - KASI/B | 2024. február 17. szombat | 39 - 45 | Deák Zsuzsanna, Farkas Roland |
Gyakorlós Törpék - NKA Pécs u11 leány/C | 2024. február 17. szombat | 56 - 29 | Farkas Roland, Gyarmati Szabolcs |
H csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PINKK Pécs - Kozármisleny SE/B | 2024. február 18. vasárnap | 36 - 31 | Kovács Marcell, Csatlós László |
Monok SE - PVSK NKA Leány/B | 2024. február 18. vasárnap | 49 - 47 | Kovács Marcell, Csatlós László |
PVSK NKA Leány/B - Kozármisleny SE/B | 2024. február 18. vasárnap | 48 - 54 | Csatlós László, Kovács Marcell |
Monok SE - PINKK Pécs | 2024. február 18. vasárnap | 35 - 66 | Kovács Marcell, Csatlós László |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U11 Jimmy - Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | 2024. február 17. szombat | 68 - 65 | Velkey István, Balla Zita |
FTSI Platán Iskola - Kecskeméti KA U11 Jimmy | 2024. február 17. szombat | 50 - 67 | Velkey István, Papp Attila |
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás - FTSI Platán Iskola | 2024. február 17. szombat | 70 - 54 | Papp Attila, Balla Zita |
B csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BasketBaja SE - Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | 2024. február 18. vasárnap | 73 - 43 | Bibok Liza, Fehér Nóra |
Kecskeméti KA U11 Amazonok - BasketBaja SE | 2024. február 18. vasárnap | 56 - 50 | Arató Balázs, Bibok Liza |
Kecskeméti KA U11 Vadmacskák - Kecskeméti KA U11 Amazonok | 2024. február 18. vasárnap | 21 - 73 | Arató Balázs, Fehér Nóra |
C csoport | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bajai Női Kosárlabda Klub - Miklósi KékRókák KE | 2024. február 18. vasárnap | 73 - 53 | Varga Sára, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma |
Pityke KSE - Bajai Női Kosárlabda Klub | 2024. február 18. vasárnap | 44 - 60 | Filep Áron Kálmán, Varga Sára |
Miklósi KékRókák KE - Pityke KSE | 2024. február 18. vasárnap | 56 - 45 | Lengyel Dorka, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma |
D csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nagykőrösi Sólymok U11/A - Kecskeméti KA U11 Villámok | 2024. február 17. szombat | 50 - 53 | Kónya Levente, Szedmák Levente |
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi - Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2024. február 17. szombat | 62 - 35 | Kónya Levente, Sinka-Pálinkás Szonja |
Kecskeméti KA U11 Villámok - Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | 2024. február 17. szombat | 42 - 55 | Sinka-Pálinkás Szonja, Szedmák Levente |
E csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI József A. Iskola - CEKK | 2024. február 18. vasárnap | 46 - 25 | Kovács Máté László, Bán Péter |
Nagykőrösi Sólymok/LU11 - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2024. február 18. vasárnap | 0 - 2 | Csomor Laura, Bán Péter |
CEKK - Nagykőrösi Sólymok/LU11 | 2024. február 18. vasárnap | 2 - 0 | Kovács Máté László, Bán Péter |
FTSI József A. Iskola - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2024. február 18. vasárnap | 44 - 61 | Kovács Máté László, Csomor Laura |
F csoport | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme (6044 Kecskemét, Iskola utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KKC Mátyás - KKC Hetény | 2024. február 18. vasárnap | 58 - 18 | Horváth Barbara, Hermann Anna Zsófia |
Kécskei Vidrák - FTSI Constantinum | 2024. február 18. vasárnap | 17 - 28 | Horváth Barbara, Hermann Anna Zsófia |
KKC Hetény - Kécskei Vidrák | 2024. február 18. vasárnap | 30 - 35 | Romhányi Mária, Tál Csenge Kincső |
KKC Mátyás - FTSI Constantinum | 2024. február 18. vasárnap | 71 - 6 | Romhányi Mária, Tál Csenge Kincső |
A csoport | Tóparti Gimnázium (8000 Székesfehérvár, Tolnai u. 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Darazsak - DKKA Vezérek | 2024. február 17. szombat | 84 - 47 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
DKKA Vezérek - DKKA Ördögök | 2024. február 17. szombat | 68 - 56 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
DKKA Ördögök - DKKA Darazsak | 2024. február 17. szombat | 57 - 82 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
B csoport | Tóparti Gimnázium (8000 Székesfehérvár, Tolnai u. 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár Cápák - DKKA Ugrómókusok | 2024. február 17. szombat | 50 - 25 | Horváth Andreasz, Poór Tamás |
DKKA Ugrómókusok - Alba Fehérvár Kenguruk | 2024. február 17. szombat | 37 - 49 | Horváth Andreasz, Tóth Bence |
Alba Fehérvár Kenguruk - Alba Fehérvár Cápák | 2024. február 17. szombat | 40 - 58 | Horváth Andreasz, Tóth Bence |
C csoport | Bakony Sporttelep (8400 Ajka Felsőcsingeri út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ajka - Marcali Szürkefarkasok/A | 2024. február 18. vasárnap | 87 - 49 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
Marcali Szürkefarkasok/A - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2024. február 18. vasárnap | 25 - 48 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 - Ajka | 2024. február 18. vasárnap | 73 - 59 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
D csoport | Széchenyi István Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A - Fűzfői AK | 2024. február 17. szombat | 46 - 56 | Nagy Viktor, Kovács Karina Eszter |
Fűzfői AK - Pákozdi Kócsagok | 2024. február 17. szombat | 66 - 51 | Nagy Viktor, Kovács Karina Eszter |
Pákozdi Kócsagok - Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2024. február 17. szombat | 42 - 24 | Nagy Viktor, Kovács Karina Eszter |
E csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
AF-Velencei Csukák - DKKA Tigrisek | 2024. február 18. vasárnap | 27 - 38 | Tóth Bence, Mohai Gergő |
VUKE Farkasok - AF-Velencei Csukák | 2024. február 18. vasárnap | 55 - 32 | KOCSIS JÓZSEF, Mohai Gergő |
DKKA Tigrisek - VUKE Farkasok | 2024. február 18. vasárnap | 39 - 42 | Poór Tamás, KOCSIS JÓZSEF |
F csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Zsiráfok - Alba Fehérvár Oroszlánok | 2024. február 17. szombat | 23 - 37 | Tóth Bence, Mészáros András |
Várpalota Bébi Gepárdok - VUKE Krokodilok | 2024. február 17. szombat | 37 - 41 | KOCSIS JÓZSEF, Mészáros András |
DKKA Zsiráfok - Várpalota Bébi Gepárdok | 2024. február 17. szombat | 51 - 35 | KOCSIS JÓZSEF, Béndek Gábor Miklós |
Alba Fehérvár Oroszlánok - VUKE Krokodilok | 2024. február 17. szombat | 35 - 25 | Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós |
G csoport | Vetési Albert Gimnázium (8200 Veszprém Kemecse utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE Sasok - VESC U11/A | 2024. február 18. vasárnap | 54 - 32 | Mónus Péter, Prieger Mihály |
DKKA Flamingók - VUKE Medvék | 2024. február 18. vasárnap | 2 - 0 | Prieger Mihály, Lénárt Arthúr |
VESC U11/A - VUKE Medvék | 2024. február 18. vasárnap | 2 - 0 | Mónus Péter, Lénárt Arthúr |
VUKE Sasok - DKKA Flamingók | 2024. február 18. vasárnap | 68 - 38 | Mónus Péter, Prieger Mihály |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak - Római Kaszások | 2024. február 18. vasárnap | 77 - 73 | Bujtor Péter, Győri Ferenc |
Vasas Akadémia U11 - Kőbányai Darazsak | 2024. február 18. vasárnap | 88 - 37 | Bujtor Péter, Győri Ferenc |
Római Kaszások - Vasas Akadémia U11 | 2024. február 18. vasárnap | 48 - 77 | Varga Dániel Géza, Tóth Olivér |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata Garfield - MAFC Grosics | 2024. február 18. vasárnap | 40 - 66 | Varga Dániel Géza, Tóth Olivér |
BEAC Vizslák - Csata Garfield | 2024. február 18. vasárnap | 39 - 48 | Porkoláb Mercédesz Anett, Korpás Máté |
MAFC Grosics - BEAC Vizslák | 2024. február 18. vasárnap | 41 - 51 | Porkoláb Mercédesz Anett, Korpás Máté |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kéksárga Zsiráfok - Budapesti Honvéd/A | 2024. február 17. szombat | 52 - 48 | Vass Dávid Áron, Kutrik Andrea |
Budafoki Békák - Kéksárga Zsiráfok | 2024. február 17. szombat | 44 - 30 | Vass Dávid Áron, Kutrik Andrea |
Budapesti Honvéd/A - Budafoki Békák | 2024. február 17. szombat | 36 - 51 | Kruk Melinda, Vass Dávid Áron |
D csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dülői Kaszások - Vasas Amazonok | 2024. február 17. szombat | 65 - 43 | Tóth Olivér, Szilágyi Zsolt József |
BLF Kenguruk - Dülői Kaszások | 2024. február 17. szombat | 54 - 58 | Tóth Olivér, Fulai Bátor Szebasztián |
Vasas Amazonok - BLF Kenguruk | 2024. február 17. szombat | 66 - 49 | Szilágyi Zsolt József, Fulai Bátor Szebasztián |
E csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Farkasrét - Újpest-MT/A | 2024. február 17. szombat | 41 - 43 | Vass Dávid Áron, Kutrik Andrea |
Kőbányai Darázslányok - MAFC Farkasrét | 2024. február 17. szombat | 62 - 33 | Korpás Máté, Blaskovits Márk Mihály |
Újpest-MT/A - Kőbányai Darázslányok | 2024. február 17. szombat | 54 - 46 | Korpás Máté, Blaskovits Márk Mihály |
F csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasfiókák - Kaszás Boszorkák | 2024. február 17. szombat | 45 - 41 | Kovács Róbert Márió, Porkoláb Mercédesz Anett |
Kőbányai Darazsak/Harmat - Török Sasfiókák | 2024. február 17. szombat | 55 - 47 | Kovács Róbert Márió, Vigh Barnabás Dominik |
Kaszás Boszorkák - Kőbányai Darazsak/Harmat | 2024. február 17. szombat | 32 - 27 | Porkoláb Mercédesz Anett, Vigh Barnabás Dominik |
G csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zuglói Sasok Herman - Vasas Akadémia U10 | 2024. február 18. vasárnap | 33 - 32 | Bárány Levente, Boros Krisztina |
BEAC Kisvizslák - Zuglói Sasok Herman | 2024. február 18. vasárnap | 46 - 60 | Bárány Levente, Boros Krisztina |
Vasas Akadémia U10 - BEAC Kisvizslák | 2024. február 18. vasárnap | 48 - 53 | Gere Kálmán Richárd, Kovalcsik Emese Zsófia |
H csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TFSE - Zuglói Sasok | 2024. február 18. vasárnap | 43 - 38 | Gere Kálmán Richárd, Kovalcsik Emese Zsófia |
Kéksárga Okapik - TFSE | 2024. február 18. vasárnap | 33 - 44 | Marjai Réka, Fulai Bátor Szebasztián |
Zuglói Sasok - Kéksárga Okapik | 2024. február 18. vasárnap | 48 - 39 | Marjai Réka, Fulai Bátor Szebasztián |
I csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budafoki Bolhák - MAFC Csíkihegyek | 2024. február 17. szombat | 57 - 41 | Miháczi Ádám, Kovács Gedeon |
MTK Budapest - Budafoki Bolhák | 2024. február 17. szombat | 39 - 55 | Miháczi Ádám, Kovács Gedeon |
MAFC Csíkihegyek - MTK Budapest | 2024. február 17. szombat | 50 - 33 | Brunner Brúnó, Miháczi Ádám |
J csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata Macik - BEAC Grosics | 2024. február 18. vasárnap | 29 - 42 | Szőke Gábor, Blaskovits Márk Mihály |
Németvölgyi Bocsok - Csata Macik | 2024. február 18. vasárnap | 63 - 37 | Szőke Gábor, Nagy Soma |
BEAC Grosics - Németvölgyi Bocsok | 2024. február 18. vasárnap | 17 - 54 | Szőke Gábor, Nagy Soma |
K csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKA Angoltagozatos - Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2024. február 17. szombat | 61 - 87 | Varga Dániel Géza, Korpás Máté |
Kőbányai Darazsak/Pannónia - KLKA Angoltagozatos | 2024. február 17. szombat | 39 - 45 | Varga Dániel Géza, Bíró Brigitta |
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2024. február 17. szombat | 60 - 46 | Varga Dániel Géza, Bíró Brigitta |
L csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/B - PaSa Csillagai | 2024. február 18. vasárnap | 35 - 53 | Brunner Brúnó, Horváth Petra |
Vasas Bolhák - Újpest-MT/B | 2024. február 18. vasárnap | 40 - 28 | Bárány Levente, Horváth Petra |
PaSa Csillagai - Vasas Bolhák | 2024. február 18. vasárnap | 45 - 53 | Bárány Levente, Brunner Brúnó |
M csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata Manók - MAFC Bikszádi | 2024. február 17. szombat | 26 - 68 | Brunner Brúnó, Bálint Bence Zoltán |
Budafoki Ebihalak - Csata Manók | 2024. február 17. szombat | 53 - 24 | Bárány Levente, Bálint Bence Zoltán |
MAFC Bikszádi - Budafoki Ebihalak | 2024. február 17. szombat | 66 - 18 | Bárány Levente, Bálint Bence Zoltán |
N csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF Bolhák - Keresztúri SE | 2024. február 17. szombat | 38 - 64 | Marjai Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
Kaszás Mini - BLF Bolhák | 2024. február 17. szombat | 49 - 28 | Tahin András, Kovalcsik Emese Zsófia |
Keresztúri SE - Kaszás Mini | 2024. február 17. szombat | 65 - 54 | Tahin András, Kovalcsik Emese Zsófia |
O csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF Pandák - Csepel-Bontó KK | 2024. február 17. szombat | 38 - 48 | Marjai Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
Budapesti Honvéd/B - BLF Pandák | 2024. február 17. szombat | 64 - 27 | Marjai Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
Csepel-Bontó KK - Budapesti Honvéd/B | 2024. február 17. szombat | 52 - 29 | Tahin András, Kovalcsik Emese Zsófia |
P csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata Csibék - SZPA-HSE U11 | 2024. február 17. szombat | 26 - 42 | Petrik Boglárka, Veres Zsombor |
Vasas Cicák - Csata Csibék | 2024. február 17. szombat | 52 - 18 | Petrik Boglárka, Veres Zsombor |
SZPA-HSE U11 - Vasas Cicák | 2024. február 17. szombat | 46 - 26 | Petrik Boglárka, Veres Zsombor |
Q csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Törekvés Törpillák - Ziccer Kistigrisek | 2024. február 18. vasárnap | 22 - 60 | Vigh Balázs, Blaskovits Márk Mihály |
Ziccer Bocsok - Törekvés Törpillák | 2024. február 18. vasárnap | 37 - 45 | Vigh Balázs, Blaskovits Márk Mihály |
Ziccer Kistigrisek - Ziccer Bocsok | 2024. február 18. vasárnap | 51 - 45 | Szőke Gábor, Blaskovits Márk Mihály |
R csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaszás KisBoszik - KLKS Benkő | 2024. február 18. vasárnap | 38 - 31 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Veres Zsombor |
TF-JAK-OROSZLÁNOK - Kaszás KisBoszik | 2024. február 18. vasárnap | 31 - 27 | Gere Kálmán Richárd, Vigh Balázs |
KLKS Benkő - TF-JAK-OROSZLÁNOK | 2024. február 18. vasárnap | 38 - 47 | Gere Kálmán Richárd, Vigh Balázs |
S csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Kisdarázslányok - KLKS Szigeti | 2024. február 18. vasárnap | 55 - 19 | Miháczi Ádám, Vigh Barnabás Dominik |
KLKS Károlyi - Kőbányai Kisdarázslányok | 2024. február 18. vasárnap | 37 - 24 | Miháczi Ádám, Vigh Barnabás Dominik |
KLKS Szigeti - KLKS Károlyi | 2024. február 18. vasárnap | 23 - 47 | Miháczi Ádám, Vigh Barnabás Dominik |
T csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PSE Párducok - Erdért-Szűcs | 2024. február 17. szombat | 0 - 2 | Fulai Bátor Szebasztián, Nagy Soma |
Törekvés Törpicúrok - PSE Párducok | 2024. február 17. szombat | 2 - 0 | Kovács Gedeon, Nagy Soma |
Erdért-Szűcs - Törekvés Törpicúrok | 2024. február 17. szombat | 41 - 28 | Kovács Gedeon, Nagy Soma |
U csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FKE kenguru - TF - Farkaskutyák | 2024. február 18. vasárnap | 2 - 0 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Bíró Brigitta |
PEKOSI - KOALÁK - FKE kenguru | 2024. február 18. vasárnap | 24 - 46 | Bíró Brigitta, Veres Zsombor |
TF - Farkaskutyák - Józsefvárosi KC | 2024. március 3. vasárnap | 53 - 66 | Szőke Gábor, Miháczi Ádám |
Józsefvárosi KC - PEKOSI - KOALÁK | 2024. március 3. vasárnap | 21 - 53 | Szőke Gábor, Miháczi Ádám |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Áldás Basket - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2024. február 18. vasárnap | 81 - 41 | Borbély Nándor Tibor, Upor Milán |
BKG-Veresegyház - Vasas Áldás Basket | 2024. február 18. vasárnap | 63 - 47 | Borbély Nándor Tibor, Upor Milán |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - BKG-Veresegyház | 2024. február 18. vasárnap | 26 - 53 | Borbély Nándor Tibor, Upor Milán |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monor SE/B - BSC Lány | 2024. február 18. vasárnap | 43 - 54 | Balogh Csaba, Csegény Csenge Janka |
BSC Lány - Gödi Kiscicák | 2024. február 18. vasárnap | 51 - 41 | Balogh Csaba, Csegény Csenge Janka |
Gödi Kiscicák - Monor SE/B | 2024. február 18. vasárnap | 48 - 44 | Balogh Csaba, Csegény Csenge Janka |
C csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ICT Pilots Farkasrét - BL Basket | 2024. február 18. vasárnap | 46 - 42 | Sértő Róbert, Szilágyi Krisztina |
Pilots SE U11 - ICT Pilots Farkasrét | 2024. február 18. vasárnap | 34 - 56 | Sértő Róbert, Szilágyi Krisztina |
BL Basket - Pilots SE U11 | 2024. február 18. vasárnap | 47 - 37 | Sértő Róbert, Szilágyi Krisztina |
D csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödöllői Sport Klub - Gödi Gödények | 2024. február 18. vasárnap | 58 - 37 | Sersovszky Gergely Péter, Horváth Máté |
Gödi Gödények - Szentendrei Kölyökfarkasok | 2024. február 18. vasárnap | 39 - 64 | Horváth Máté, Varga Panna |
Szentendrei Kölyökfarkasok - Gödöllői Sport Klub | 2024. február 18. vasárnap | 38 - 49 | Sersovszky Gergely Péter, Horváth Máté |
E csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Százhalombattai KSE - Diósdi Sasok KE | 2024. február 17. szombat | 55 - 38 | Molnár Tamás, Jáni Zsófia |
Dunaharaszti MTK fiú - Százhalombattai KSE | 2024. február 17. szombat | 71 - 54 | Molnár Tamás, Jáni Zsófia |
Diósdi Sasok KE - Dunaharaszti MTK fiú | 2024. február 17. szombat | 42 - 65 | Molnár Tamás, Nagy Csenge |
F csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monor SE/A - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | 2024. február 18. vasárnap | 19 - 78 | Jenei Zalán, Gátas András |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L - Monor SE/A | 2024. február 18. vasárnap | 90 - 24 | Jenei Zalán, Gátas András |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | 2024. február 18. vasárnap | 55 - 45 | Jenei Zalán, Gátas András |
G csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaharaszti MTK leány - Fót SE Fiú/A | 2024. február 17. szombat | 35 - 36 | Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna |
Fót SE Leány/B - Dunaharaszti MTK leány | 2024. február 17. szombat | 32 - 43 | Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna |
Fót SE Fiú/A - Fót SE Leány/B | 2024. február 17. szombat | 40 - 39 | Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna |
H csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyáli Apródok - Pilis Basket | 2024. február 17. szombat | 49 - 69 | Borbély Nándor Tibor, Nagy Csenge |
Pilis Basket - KLKS Szomód | 2024. február 17. szombat | 30 - 78 | Borbély Nándor Tibor, Szécsi Adrián |
KLKS Szomód - Gyáli Apródok | 2024. február 17. szombat | 75 - 23 | Borbély Nándor Tibor, Szécsi Adrián |
I csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BDSE RADOBASKET - BSC Budakeszi | 2024. február 18. vasárnap | 0 - 2 | Molnár Tamás, Szilágyi András |
BSC Budakeszi - BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2024. február 18. vasárnap | 40 - 48 | Molnár Tamás, Szilágyi András |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - BDSE RADOBASKET | 2024. február 18. vasárnap | 2 - 0 | Molnár Tamás, Fekete Szonja |
J csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VMG DSE - PILIS BASKET Dunakanyar | 2024. február 17. szombat | 25 - 58 | Takács István, Szilágyi Krisztina |
PILIS BASKET Dunakanyar - Pilisborosjenői Párducok | 2024. február 17. szombat | 46 - 28 | Takács István, Szilágyi András |
Pilisborosjenői Párducok - VMG DSE | 2024. február 17. szombat | 46 - 20 | Takács István, Szilágyi Krisztina |
K csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Bálint Márton U11 - BSC Telki | 2024. február 17. szombat | 44 - 46 | Csegény Csenge Janka, Szilágyi András |
BSC - BSC Bálint Márton U11 | 2024. február 17. szombat | 37 - 31 | Csegény Csenge Janka, Gátas András |
BSC Telki - BSC | 2024. február 17. szombat | 30 - 24 | Csegény Csenge Janka, Gátas András |
L csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket Oroszlánok - CKE U11 | 2024. február 18. vasárnap | 0 - 0 | Agócs Gábor Mihály, Fekete Szonja |
Pátyi SE - Radobasket Oroszlánok | 2024. február 18. vasárnap | 2 - 0 | Agócs Gábor Mihály, Békési Benedek |
CKE U11 - Pátyi SE | 2024. február 18. vasárnap | 0 - 2 | Agócs Gábor Mihály, Békési Benedek |