|
A csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Kossuth Leopárdok - Cívis Efrém Kenguruk | 2023. december 2. szombat | 56 - 38 | Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa |
Cívis Efrém Kenguruk - NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2023. december 2. szombat | 55 - 92 | Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa |
NYÍKSE Tűzgolyók/A - Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2023. december 2. szombat | 63 - 43 | Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa |
B csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka (4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12..) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - BC Uzhgorod | 2023. december 3. vasárnap | 45 - 68 | Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Horányi András |
BC Uzhgorod - Cívis KK TK Rakéták | 2023. december 3. vasárnap | 45 - 80 | Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Horányi András |
Cívis KK TK Rakéták - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2023. december 3. vasárnap | 70 - 41 | Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Horányi András |
C csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Fehértigrisek - Cívis KK Tigrisek | 2023. december 3. vasárnap | 39 - 76 | Szabó Gréta, Oláh Donát |
Cívis KK Tigrisek - Cívis KK TK Macskák | 2023. december 3. vasárnap | 88 - 12 | Szabó Gréta, Oláh Donát |
Cívis KK TK Macskák - Cívis KK Fehértigrisek | 2023. december 3. vasárnap | 38 - 67 | Kokas Sándor Zsolt, Mezei Dóra |
D csoport | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Wesselényi Miklós Középiskolája Szakiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYÍKSE Tűzokádók - NYKK Eötvös U11 | 2023. december 3. vasárnap | 74 - 34 | Jánkfalvi Máté Péter, Szabó Zsuzsa |
NYKK Eötvös U11 - TSK-Magiszter U11 | 2023. december 3. vasárnap | 57 - 17 | Jánkfalvi Máté Péter, Szabó Zsuzsa |
TSK-Magiszter U11 - NYÍKSE Tűzokádók | 2023. december 3. vasárnap | 12 - 113 | Jánkfalvi Máté Péter, Pokoraczky Máté |
E csoport | Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dife KK - Cívis KK KisTigrisek | 2023. december 2. szombat | 54 - 73 | Lakatos István, Oláh Donát |
Cívis KK KisTigrisek - Wildcats Baia Mare Fehér | 2023. december 2. szombat | 34 - 84 | Lakatos István, Oláh Donát |
Wildcats Baia Mare Fehér - Dife KK | 2023. december 2. szombat | 84 - 29 | Lakatos István, Oláh Donát |
F csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Jaguárok - CSS Sighet Máramaros | 2023. december 3. vasárnap | 39 - 22 | Mezei Dóra, Tóth Szabina Ibolya |
CSS Sighet Máramaros - LPS CSS Satu Mare | 2023. december 3. vasárnap | 28 - 37 | Mezei Dóra, Tóth Szabina Ibolya |
LPS CSS Satu Mare - Cívis KK Jaguárok | 2023. december 3. vasárnap | 25 - 38 | Mezei Dóra, Tóth Szabina Ibolya |
G csoport | Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Wildcats Baia Mare Narancssárga - Karcagi SE Oroszlánkölykök | 2023. december 3. vasárnap | 22 - 29 | Gyenge Gábor, Zsók Áron |
Karcagi SE Oroszlánkölykök - Wildcats Baia Mare Narancssárga | 2023. december 3. vasárnap | 21 - 26 | Kovács Karina Erzsébet, Zsók Áron |
H csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok - Zsákoló kisZsiráfok | 2023. november 30. csütörtök | 46 - 27 | Sallai István József, Jánkfalvi Máté Péter |
Zsákoló Zsiráfok Nagykálló - Zsákoló Zsiráfok Záhony | 2023. december 2. szombat | 42 - 18 | dr. Marjay Péter, Oroszvári Tamás |
Zsákoló kisZsiráfok - Zsákoló Zsiráfok Záhony | 2023. december 2. szombat | 35 - 15 | Oroszvári Tamás, Pokoraczky Máté |
Zsákoló Zsiráfok - Zsákoló Zsiráfok Nagykálló | 2023. december 2. szombat | 52 - 11 | Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, dr. Marjay Péter |
I csoport | G4 Fitness (4030 Debrecen, Gizella utca 4/B) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ - Nyírpazonyi KE | 2023. december 3. vasárnap | 19 - 31 | Lakatos István, Wágner Ferenc |
Nyírpazonyi KE - DIFE KK Berettyóújfalu | 2023. december 3. vasárnap | 61 - 45 | Lakatos István, Wágner Ferenc |
DIFE KK Berettyóújfalu - BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | 2023. december 3. vasárnap | 51 - 44 | Lakatos István, Wágner Ferenc |
J csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYÍKSE Tűzsárkányok - NYÍKSE Tűzlabdák | 2024. január 7. vasárnap | 0 - 2 | Molnár Péter Zoltán, Pokoraczky Máté |
NYÍKSE Tűzvirágok - NYÍKSE Tűzsárkányok | 2024. január 7. vasárnap | 2 - 0 | Tóth Tamás Zoltán, Oroszvári Tamás |
NYÍKSE Tűzlabdák - NYÍKSE Tűzvirágok | 2024. január 7. vasárnap | 15 - 25 | Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Jánkfalvi Máté Péter |
A csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/A - MEAFC Mini Cápák | 2023. december 2. szombat | 90 - 25 | Tòth Tamás, Molnár Zoltán |
Szerencsi Sólymok - DVTK Akadémia/A | 2023. december 2. szombat | 61 - 51 | Tòth Tamás, Suhajda Levente Ákos |
MEAFC Mini Cápák - Szerencsi Sólymok | 2023. december 2. szombat | 47 - 27 | Molnár Zoltán, Suhajda Levente Ákos |
B csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Gyarmati U11 - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2023. december 3. vasárnap | 49 - 41 | dr. Nagy Zsombor, Suhajda Levente Ákos |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Pásztói SZSE-Kisördögök | 2023. december 3. vasárnap | 2 - 0 | dr. Nagy Zsombor, Molnár Krisztián |
Pásztói SZSE-Kisördögök - MEAFC Gyarmati U11 | 2023. december 3. vasárnap | 0 - 2 | Molnár Krisztián, Suhajda Levente Ákos |
C csoport | Széchenyi István Általános Iskola Tornaterme (3580 Tiszaújváros, Deák tér 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Tiszaújváros - Salgótarjáni KI (fiú) | 2023. december 3. vasárnap | 2 - 0 | Dr. Ormay Gábor, Petró Szilvia Erika |
DVTK Miskolc/C - DVTK Tiszaújváros | 2023. december 3. vasárnap | 87 - 10 | Dr. Ormay Gábor, Petró Szilvia Erika |
Salgótarjáni KI (fiú) - DVTK Miskolc/C | 2023. december 3. vasárnap | 0 - 2 | Dr. Ormay Gábor, Petró Szilvia Erika |
D csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Miskolci Sportiskola Kossuth - DVTK Encs | 2023. december 3. vasárnap | 43 - 26 | Tòth Tamás, Varga Laura Klára |
DVTK Zemplén - Miskolci Sportiskola Kossuth | 2023. december 3. vasárnap | 70 - 22 | Tòth Tamás, Burján Márk |
DVTK Encs - DVTK Zemplén | 2023. december 3. vasárnap | 40 - 57 | Burján Márk, Nagy Noémi |
E csoport | Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs Rákóczi út 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Szerencs - DVTK Akadémia/B | 2023. december 2. szombat | 37 - 32 | Lónáth László, Nagy Noémi |
DVTK Akadémia/B - SLÁGER KKSE/A | 2023. december 2. szombat | 47 - 19 | Lónáth László, Gulyás Márton |
SLÁGER KKSE/A - DVTK Szerencs | 2023. december 2. szombat | 22 - 43 | Gulyás Márton, Molnár Zorka |
F csoport | PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI Vadmacskák - Egri Kék Oroszlánok | 2023. december 3. vasárnap | 0 - 2 | Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
DVTK Ózd - DVTK Mezőkövesd | 2023. december 3. vasárnap | 24 - 19 | Deák Csaba, Oravecz Olivér László |
Salgótarjáni KI Vadmacskák - DVTK Mezőkövesd | 2023. december 3. vasárnap | 0 - 2 | Trizna Pál Krisztián, Oravecz Olivér László |
Egri Kék Oroszlánok - DVTK Ózd | 2023. december 3. vasárnap | 95 - 13 | Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
A csoport | Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KARCAGI SE Oroszlánkák - Békési Kisgladiátorok | 2023. december 3. vasárnap | 45 - 65 | Drenyovszki Dániel, Pál-Szabó Sándor János |
Békési Kisgladiátorok - Szolnoki Kiskobrák | 2023. december 3. vasárnap | 42 - 97 | Drenyovszki Dániel, Dezsèri Szabolcs Ernő |
Szolnoki Kiskobrák - KARCAGI SE Oroszlánkák | 2023. december 3. vasárnap | 112 - 40 | Pál-Szabó Sándor János, Dezsèri Szabolcs Ernő |
B csoport | Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Lehel Kosársuli U11 - SZEDEÁK Tigrisek | 2023. december 2. szombat | 67 - 42 | Fehérvári Gergely, Polyák Adrián |
SZEDEÁK Tigrisek - ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2023. december 2. szombat | 53 - 35 | Fehérvári Gergely, Polyák Adrián |
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú - Lehel Kosársuli U11 | 2023. december 2. szombat | 31 - 73 | Fehérvári Gergely, Polyák Adrián |
C csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Németh László utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Farkaskölykök - Vásárhelyi Bölények | 2023. december 2. szombat | 46 - 40 | Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina |
Vásárhelyi Bölények - Vásárhelyi Mosómedvék | 2023. december 2. szombat | 49 - 52 | Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina |
Vásárhelyi Mosómedvék - Vásárhelyi Farkaskölykök | 2023. december 2. szombat | 53 - 43 | Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina |
D csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Viperák - Mezőberényi KK Leány | 2023. december 2. szombat | 39 - 37 | Tóth Viktor, Kozma Péter |
Mezőberényi KK Leány - ACS Baschet Star Oradea Fehér | 2023. december 2. szombat | 38 - 73 | Terjéki András, Kozma Péter |
ACS Baschet Star Oradea Fehér - Szolnoki Viperák | 2023. december 2. szombat | 55 - 35 | Tóth Viktor, Terjéki András |
E csoport | Martinovics tornaterem (5650 Mezőberény, Martinovics u. 25.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mezőberényi KK Vegyes - Békéscsabai KK/A | 2023. december 3. vasárnap | 23 - 57 | Farkas Barna, Kardos Liza |
Békéscsabai KK/A - ACS Baschet Star Oradea Sárga | 2023. december 3. vasárnap | 20 - 0 | Farkas Barna, Kardos Liza |
ACS Baschet Star Oradea Sárga - Mezőberényi KK Vegyes | 2023. december 3. vasárnap | 0 - 20 | Farkas Barna, Kardos Liza |
F csoport | Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszai Kisvirágok - Szarvas GFE Gyakorló | 2023. december 3. vasárnap | 59 - 26 | Mezei Tibor, Schönborn Tamás |
Szarvas GFE Gyakorló - Szentesi KK | 2023. december 3. vasárnap | 21 - 57 | Mezei Tibor, Polyák Adrián |
Szentesi KK - Tiszai Kisvirágok | 2023. december 3. vasárnap | 32 - 33 | Schönborn Tamás, Polyák Adrián |
G csoport | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme (6724 Szeged Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyulasport Nkft. - Szegedi Mókusok | 2023. december 2. szombat | 0 - 20 | Tóth Tamás, Gedra János |
Szegedi Tabán Szellemek - Gyulasport Nkft. | 2023. december 2. szombat | 20 - 0 | Tóth Tamás, Vitaszek Attila László |
Szegedi Mókusok - Szegedi Tabán Szellemek | 2023. december 2. szombat | 88 - 12 | Tóth Tamás, Vitaszek Attila László |
H csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Dózsa - Szegedi Vadmacskák | 2023. december 2. szombat | 31 - 20 | Barabás Dorina Mónika, Bartucz Csaba |
Szegedi Vadmacskák - Vásárhelyi Hódok | 2023. december 2. szombat | 28 - 32 | Barabás Dorina Mónika, Bartucz Csaba |
Vásárhelyi Hódok - SZEDEÁK Dózsa | 2023. december 2. szombat | 25 - 36 | Bartucz Csaba, Tóth Tamás |
I csoport | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme (6724 Szeged Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szegedi Gedói Sólymok - Szegedi Dorozsmai Darvak | 2023. december 2. szombat | 34 - 16 | Márkus Gábor Péter, Sajgó Lajos Fülöp |
Szegedi Hópárducok - Szegedi Pingvinek | 2023. december 2. szombat | 50 - 54 | Márkus Gábor Péter, Sajgó Lajos Fülöp |
Szegedi Dorozsmai Darvak - Szegedi Hópárducok | 2023. december 2. szombat | 11 - 60 | Gedra János, Sajgó Lajos Fülöp |
Szegedi Gedói Sólymok - Szegedi Pingvinek | 2023. december 2. szombat | 23 - 49 | Gedra János, Vitaszek Attila László |
A csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE Simbák - Soproni Tigrisek U11/A | 2023. december 2. szombat | 64 - 77 | Rokob Krisztián, Kulik Rajmund |
Csípős Darazsak - MVM-OSE Simbák | 2023. december 2. szombat | 85 - 72 | Wischy Péter Ferenc, Kulik Rajmund |
Soproni Tigrisek U11/A - Csípős Darazsak | 2023. december 2. szombat | 45 - 63 | Rokob Krisztián, Kulik Rajmund |
B csoport | Kőkúti Általános Iskola tornaterme (2800 Tata, Kőkút köz 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE MÓR U11 - TSE Basket U11 Kenguru | 2023. december 2. szombat | 39 - 49 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Soproni SI Bivalyok - MVM-OSE MÓR U11 | 2023. december 2. szombat | 46 - 31 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
TSE Basket U11 Kenguru - Soproni SI Bivalyok | 2023. december 2. szombat | 71 - 91 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
C csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Hunyadis Bivalyok - EKE U11 | 2023. december 2. szombat | 56 - 39 | Bende Réka, Bende Zoltán |
Győri KC Koalák - Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2023. december 2. szombat | 48 - 52 | Bende Réka, Bende Zoltán |
EKE U11 - Győri KC Koalák | 2023. december 2. szombat | 36 - 51 | Bende Réka, Bende Zoltán |
D csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Lackneros Bivalyok - Szorgos Darazsak | 2023. december 2. szombat | 42 - 48 | Rokob Krisztián, Dávid Viktória Katalin |
Szorgos Darazsak - Nádoros Tigrisek | 2023. december 2. szombat | 54 - 15 | Wischy Péter Ferenc, Dávid Viktória Katalin |
Nádoros Tigrisek - Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2023. december 2. szombat | 21 - 53 | Rokob Krisztián, Dávid Viktória Katalin |
E csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Vizslák - GÖNYŰI HARCSÁK | 2023. december 2. szombat | 40 - 46 | Nagy Péter, Bakó László Ferenc |
GÖNYŰI HARCSÁK - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2023. december 2. szombat | 46 - 61 | Nagy Péter, Bakó László Ferenc |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - Győri KC Vizslák | 2023. december 2. szombat | 62 - 63 | Bakó László Ferenc, Nagy Péter |
F csoport | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum (9400 Sopron, Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vadmacskák - Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2023. december 3. vasárnap | 43 - 30 | Rokob Krisztián, Kulik Rajmund |
Soproni Tigrisek Kőszeg U11 - Vadmacskák | 2023. december 3. vasárnap | 27 - 57 | Rokob Krisztián, Kulik Rajmund |
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok - Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | 2023. december 3. vasárnap | 38 - 28 | Herczeg Ágoston, Kulik Rajmund |
G csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEZŐÖRSI HANGYÁK - MVM-OSE TKC U11L | 2023. december 2. szombat | 26 - 99 | Burai Róbert, Lázár Alina |
Villámló Tigrisek/A - MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2023. december 2. szombat | 99 - 30 | Burai Róbert, Lázár Alina |
MVM-OSE TKC U11L - Villámló Tigrisek/A | 2023. december 2. szombat | 51 - 97 | Burai Róbert, Lázár Alina |
H csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hunyadis Darazsak - Villámló Tigrisek/B | 2023. december 3. vasárnap | 77 - 19 | Kovács Zoltán, Söveges Tamás |
Villámló Tigrisek/B - Harcos Darazsak | 2023. december 3. vasárnap | 38 - 48 | Kovács Zoltán, Wischy Péter Ferenc |
Harcos Darazsak - Hunyadis Darazsak | 2023. december 3. vasárnap | 23 - 55 | Wischy Péter Ferenc, Söveges Tamás |
I csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szúrós Darazsak - Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | 2023. december 2. szombat | 43 - 35 | Kovács Zoltán, Buzai Patrik |
Lackneros Darazsak - Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya | 2023. december 2. szombat | 15 - 49 | Buzai Patrik, Horváth Márk |
Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér - Lackneros Darazsak | 2023. december 2. szombat | 47 - 24 | Kovács Zoltán, Horváth Márk |
Szúrós Darazsak - Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya | 2023. december 2. szombat | 42 - 48 | Kovács Zoltán, Buzai Patrik |
A csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca, Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ZTE KK U11/A - Tapolcai Szöcskék | 2023. december 2. szombat | 88 - 64 | Benedek Zoltán, Molnár Krisztián |
Ifjú Sólyomfiókák - ZTE KK U11/A | 2023. december 2. szombat | 94 - 83 | Benedek Zoltán, Molnár Krisztián |
Tapolcai Szöcskék - Ifjú Sólyomfiókák | 2023. december 2. szombat | 47 - 77 | Benedek Zoltán, Molnár Krisztián |
B csoport | Egervári László Altalános Iskola (8913 Egervár József Attila u 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök/A - ZTE KK U11/B | 2023. december 2. szombat | 93 - 54 | Matucza Gyula, Némethy Barna |
Ricsilla Rakéta - Körmendi Törpördögök/A | 2023. december 2. szombat | 63 - 86 | Matucza Gyula, Pesz Alexandra |
ZTE KK U11/B - Ricsilla Rakéta | 2023. december 2. szombat | 73 - 98 | Pesz Alexandra, Némethy Barna |
C csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KWBC Körmend - RICSILLA Becsehely | 2023. december 3. vasárnap | 68 - 17 | Matucza Gyula, Pesz Alexandra |
RICSILLA Becsehely - ZTE NKK | 2023. december 3. vasárnap | 18 - 47 | Matucza Gyula, Pesz Alexandra |
ZTE NKK - KWBC Körmend | 2023. december 3. vasárnap | 29 - 46 | Matucza Gyula, Pesz Alexandra |
D csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kanizsa KK - Kanizsai Mókusok/A | 2023. december 2. szombat | 34 - 71 | Imre Márk, Pajor Máté |
Kanizsai Mókusok/A - Sólyomfiókák | 2023. december 2. szombat | 39 - 37 | Imre Márk, Pajor Máté |
Sólyomfiókák - Kanizsa KK | 2023. december 2. szombat | 44 - 25 | Imre Márk, Pajor Máté |
E csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kanizsai Mókusok/B - Zalaegerszegi KTE | 2023. december 3. vasárnap | 35 - 47 | Benedek Zoltán, Imre Márk |
Zalaegerszegi KTE - Sportiskolás Csajok | 2023. december 3. vasárnap | 30 - 62 | Benedek Zoltán, Imre Márk |
Sportiskolás Csajok - Kanizsai Mókusok/B | 2023. december 3. vasárnap | 57 - 37 | Benedek Zoltán, Imre Márk |
F csoport | Egervári László Altalános Iskola (8913 Egervár József Attila u 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakarosi Fókák - RICSILLA Teskánd | 2023. december 2. szombat | 26 - 116 | Pesz Alexandra, Némethy Barna |
RICSILLA Teskánd - Hévíz SK | 2023. december 2. szombat | 2 - 0 | Matucza Gyula, Pesz Alexandra |
Hévíz SK - Zalakarosi Fókák | 2023. december 2. szombat | 0 - 2 | Matucza Gyula, Némethy Barna |
A csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u11 fiú - Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2023. december 2. szombat | 77 - 31 | Csontos Alex, Győr Marcell István |
Dombóvári Kosársuli KE U11/A - KASI/A | 2023. december 2. szombat | 47 - 79 | Kiss Zoltán, Győr Marcell István |
KASI/A - NKA Pécs u11 fiú | 2023. december 2. szombat | 58 - 88 | Kiss Zoltán, Csontos Alex |
B csoport | Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TARR KSC Szekszárd/A - GYKSE Szekszárd/A | 2023. december 2. szombat | 33 - 81 | Kovàcs Balàzs, Finta Zétény |
GYKSE Szekszárd/A - PVSK NKA Fiú/A | 2023. december 2. szombat | 57 - 33 | Haag Panna, Kovàcs Balàzs |
PVSK NKA Fiú/A - TARR KSC Szekszárd/A | 2023. december 2. szombat | 50 - 46 | Csepregi Ivett Virág, Haag Panna |
C csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u11 leány - NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2023. december 3. vasárnap | 40 - 54 | Märcz Péter, Győr Marcell István |
NKA Pécs Kenguru fiú/B - KASI/C | 2023. december 3. vasárnap | 63 - 45 | Märcz Péter, Csatlós László |
KASI/C - NKA Pécs u11 leány | 2023. december 3. vasárnap | 43 - 55 | Märcz Péter, Győr Marcell István |
D csoport | Szent Orsolya Rendi Általános Iskola (7200 Dombóvár Kölcsey utca 1-3. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE U11/B - Kozármisleny SE/A | 2023. december 2. szombat | 62 - 47 | Kollár Tamás, Nemes Hajnalka |
Kozármisleny SE/A - PVSK NKA Leány/A | 2023. december 2. szombat | 41 - 43 | Kollár Tamás, Nemes Hajnalka |
PVSK NKA Leány/A - Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2023. december 2. szombat | 37 - 52 | Kollár Tamás, Nemes Hajnalka |
E csoport | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka (7700 Mohács, Szepessy Ignác tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Kenguru leány/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2023. december 2. szombat | 45 - 50 | Barics Bálint, Csatlós László |
KASI/B - NKA Pécs Kenguru leány/B | 2023. december 2. szombat | 33 - 55 | Barics Bálint, Csatlós László |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - KASI/B | 2023. december 2. szombat | 52 - 37 | Csatlós László, Barics Bálint |
F csoport | Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bonyhádi KSE U11 - TARR KSC Szekszárd/B | 2023. december 3. vasárnap | 41 - 25 | Csepregi Ivett Virág, Lipovszky Dóra |
NKA Pécs u11 fiú/C - Bonyhádi KSE U11 | 2023. december 3. vasárnap | 21 - 43 | Nagy Viktor, Csepregi Ivett Virág |
TARR KSC Szekszárd/B - NKA Pécs u11 fiú/C | 2023. december 3. vasárnap | 49 - 32 | Lipovszky Nóra, Lipovszky Dóra |
G csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka (7627 Pécs Hársfa utca 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u11 leány/C - Gyakorlós Törpék | 2023. december 3. vasárnap | 39 - 37 | Leutsch Liza, Kovács Marcell |
Gyakorlós Törpék - PVSK NKA Fiú/B | 2023. december 3. vasárnap | 27 - 57 | Leutsch Liza, Csatlós László |
PVSK NKA Fiú/B - NKA Pécs u11 leány/C | 2023. december 3. vasárnap | 43 - 14 | Csatlós László, Kovács Marcell |
H csoport | Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monok SE - Kozármisleny SE/B | 2023. december 2. szombat | 0 - 2 | Lakos Koppány Ádám, Gyarmati Szabolcs |
Kozármisleny SE/B - PINKK Pécs | 2023. december 2. szombat | 24 - 32 | Dávid Róbert, Gyarmati Szabolcs |
PINKK Pécs - Monok SE | 2023. december 2. szombat | 2 - 0 | Dávid Róbert, Gyarmati Szabolcs |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA U11 Jimmy | 2023. december 3. vasárnap | 72 - 57 | Komáromi Péter, Bibok Liza |
Kecskeméti KA U11 Amazonok - Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | 2023. december 3. vasárnap | 47 - 67 | Papp Attila, Bibok Liza |
Kecskeméti KA U11 Jimmy - Kecskeméti KA U11 Amazonok | 2023. december 3. vasárnap | 61 - 44 | Komáromi Péter, Papp Attila |
B csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nagykőrösi Sólymok U11/A - FTSI Platán Iskola | 2023. december 2. szombat | 51 - 68 | Velkey István, Farkas Dominik |
BasketBaja SE - Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2023. december 2. szombat | 91 - 29 | Velkey István, Farkas Dominik |
FTSI Platán Iskola - BasketBaja SE | 2023. december 2. szombat | 44 - 57 | Velkey István, Farkas Dominik |
C csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke KSE - FTSI József A. Iskola | 2023. december 2. szombat | 50 - 22 | Fehér Péter, Kocsis Attila |
Bajai Női Kosárlabda Klub - Pityke KSE | 2023. december 2. szombat | 58 - 50 | Kocsis Attila, Fehér Nóra |
FTSI József A. Iskola - Bajai Női Kosárlabda Klub | 2023. december 2. szombat | 36 - 58 | Fehér Péter, Fehér Nóra |
D csoport | Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Szent Erzsébet tér 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Miklósi KékRókák KE - Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | 2023. december 2. szombat | 17 - 64 | Pettner Hanna, Csomor Laura |
Kecskeméti KA U11 Vadmacskák - Nagykőrösi Sólymok/LU11 | 2023. december 2. szombat | 67 - 18 | Pettner Hanna, Pettner Dávid |
Nagykőrösi Sólymok/LU11 - Miklósi KékRókák KE | 2023. december 2. szombat | 41 - 48 | Pettner Dávid, Csomor Laura |
E csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kécskei Vidrák - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2023. december 2. szombat | 35 - 50 | Lédeczi Nándor, Szedmák Levente |
Kecskeméti KA U11 Villámok - Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | 2023. december 2. szombat | 31 - 51 | Lédeczi Nándor, Szedmák Levente |
Kécskei Vidrák - Kecskeméti KA U11 Villámok | 2023. december 2. szombat | 28 - 56 | Varga Sára, Lédeczi Nándor |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | 2023. december 2. szombat | 15 - 78 | Varga Sára, Szedmák Levente |
F csoport | Móric Zsignomd Általános Iskola (Kecskemét-Hetényegyháza Iskola u. 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CEKK - KKC Hetény | 2023. december 3. vasárnap | 80 - 7 | Lengyel Dorka, Tál Csenge Kincső |
KKC Mátyás - FTSI Constantinum | 2023. december 3. vasárnap | 67 - 7 | Lengyel Dorka, Tál Csenge Kincső |
KKC Hetény - FTSI Constantinum | 2023. december 3. vasárnap | 9 - 45 | Horváth Barbara, Dóka Márton |
CEKK - KKC Mátyás | 2023. december 3. vasárnap | 30 - 56 | Horváth Barbara, Dóka Márton |
A csoport | Tóparti Gimnázium (8000 Székesfehérvár, Tolnai u. 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Darazsak - DKKA Vezérek | 2023. december 3. vasárnap | 93 - 63 | Tóth Bence, Poór Tamás |
DKKA Ördögök - DKKA Darazsak | 2023. december 3. vasárnap | 38 - 80 | Tóth Bence, Poór Tamás |
DKKA Vezérek - DKKA Ördögök | 2023. december 3. vasárnap | 59 - 36 | Poór Tamás, Tóth Bence |
B csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár Cápák - DKKA Ugrómókusok | 2023. december 3. vasárnap | 53 - 38 | Kovátsné Fekete Csilla, Mészáros András |
DKKA Ugrómókusok - Alba Fehérvár Kenguruk | 2023. december 3. vasárnap | 49 - 41 | Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós |
Alba Fehérvár Kenguruk - Alba Fehérvár Cápák | 2023. december 3. vasárnap | 33 - 43 | Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós |
C csoport | Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 - Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2023. december 3. vasárnap | 52 - 19 | Kovács Karina Eszter, Nagy Patrik Milán |
Marcali Szürkefarkasok/A - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2023. december 3. vasárnap | 24 - 63 | Kovács Karina Eszter, Nagy Patrik Milán |
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A - Marcali Szürkefarkasok/A | 2023. december 3. vasárnap | 45 - 40 | Kovács Karina Eszter, Nagy Patrik Milán |
D csoport | Nepomuki Szent János Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre út 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Várpalota Bébi Gepárdok - Ajka | 2023. december 2. szombat | 0 - 2 | Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála |
Ajka - DKKA Tigrisek | 2023. december 2. szombat | 55 - 33 | Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála |
DKKA Tigrisek - Várpalota Bébi Gepárdok | 2023. december 2. szombat | 2 - 0 | Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála |
E csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pákozdi Kócsagok - AF-Velencei Csukák | 2023. december 3. vasárnap | 40 - 29 | Horváth Andreasz, Szabó Csillag |
Fűzfői AK - Pákozdi Kócsagok | 2023. december 3. vasárnap | 56 - 51 | Koller István, Szabó Csillag |
AF-Velencei Csukák - Fűzfői AK | 2023. december 3. vasárnap | 33 - 39 | Kovátsné Fekete Csilla, Mészáros András |
F csoport | Tóparti Gimnázium (8000 Székesfehérvár, Tolnai u. 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Flamingók - Alba Fehérvár Oroszlánok | 2023. december 3. vasárnap | 0 - 2 | KOCSIS JÓZSEF, Mohai Gergő |
DKKA Zsiráfok - VUKE Farkasok | 2023. december 3. vasárnap | 31 - 78 | KOCSIS JÓZSEF, Szőcs Péter |
DKKA Flamingók - DKKA Zsiráfok | 2023. december 3. vasárnap | 0 - 0 | Szőcs Péter, Hederics Fanni Rebeka |
Alba Fehérvár Oroszlánok - VUKE Farkasok | 2023. december 3. vasárnap | 51 - 59 | Szőcs Péter, Hederics Fanni Rebeka |
G csoport | Pannon Egyetem Testnevelési Tanszék (8200 Veszprém, Egyetem u. 10) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VESC U11/A - VUKE Medvék | 2023. december 3. vasárnap | 0 - 0 | Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála |
VUKE Krokodilok - VUKE Sasok | 2023. december 3. vasárnap | 31 - 41 | Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála |
VESC U11/A - VUKE Krokodilok | 2023. december 3. vasárnap | 0 - 2 | Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála |
VUKE Medvék - VUKE Sasok | 2023. december 3. vasárnap | 0 - 2 | Prieger Mihály, Csajági Laura Borbála |
A csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U11 - Kőbányai Darazsak | 2023. december 2. szombat | 63 - 71 | Hőgerl Bence, Petrik Boglárka |
BEAC Vizslák - Vasas Akadémia U11 | 2023. december 2. szombat | 39 - 71 | Hőgerl Bence, Szilágyi Zsolt József |
Kőbányai Darazsak - BEAC Vizslák | 2023. december 2. szombat | 65 - 33 | Petrik Boglárka, Szilágyi Zsolt József |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kéksárga Zsiráfok - Budafoki Békák | 2023. december 2. szombat | 51 - 40 | Földesi Boglárka, Miháczi Ádám |
Csata Garfield - Kéksárga Zsiráfok | 2023. december 2. szombat | 50 - 43 | Horváth Alexandra, Kara Zsombor |
Budafoki Békák - Csata Garfield | 2023. december 2. szombat | 50 - 55 | Horváth Alexandra, Kara Zsombor |
C csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd/A - Római Kaszások | 2023. december 2. szombat | 34 - 70 | Petrik Boglárka, Szilágyi Zsolt József |
MAFC Grosics - Budapesti Honvéd/A | 2023. december 2. szombat | 52 - 47 | Vass Dávid Áron, Kutrik Andrea |
Római Kaszások - MAFC Grosics | 2023. december 2. szombat | 63 - 49 | Vass Dávid Áron, Kutrik Andrea |
D csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Amazonok - Dülői Kaszások | 2023. december 2. szombat | 37 - 57 | Marjai Réka, Földesi Boglárka |
MAFC Farkasrét - Vasas Amazonok | 2023. december 2. szombat | 46 - 35 | Marjai Réka, Miháczi Ádám |
Dülői Kaszások - MAFC Farkasrét | 2023. december 2. szombat | 43 - 41 | Földesi Boglárka, Miháczi Ádám |
E csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darázslányok - Zuglói Sasok Herman | 2023. december 3. vasárnap | 49 - 43 | Korpás Máté, Földesi Boglárka |
BLF Kenguruk - Kőbányai Darázslányok | 2023. december 3. vasárnap | 66 - 54 | Kara Zsombor, Földesi Boglárka |
Zuglói Sasok Herman - BLF Kenguruk | 2023. december 3. vasárnap | 31 - 65 | Korpás Máté, Kara Zsombor |
F csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasfiókák - Kőbányai Darazsak/Harmat | 2023. december 3. vasárnap | 41 - 52 | Bujtor Péter, Fulai Bátor Szebasztián |
Kaszás Boszorkák - Török Sasfiókák | 2023. december 3. vasárnap | 21 - 45 | Brunner Brúnó, Fulai Bátor Szebasztián |
Kőbányai Darazsak/Harmat - Kaszás Boszorkák | 2023. december 3. vasárnap | 39 - 47 | Bujtor Péter, Brunner Brúnó |
G csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kéksárga Okapik - TFSE | 2023. december 3. vasárnap | 27 - 46 | Szőke Gábor, Szilágyi Zsolt József |
Újpest-MT/A - Kéksárga Okapik | 2023. december 3. vasárnap | 56 - 15 | Szilágyi Zsolt József, Komáromi Brigitta Tünde |
TFSE - Újpest-MT/A | 2023. december 3. vasárnap | 35 - 51 | Szőke Gábor, Komáromi Brigitta Tünde |
H csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U10 - BEAC Kisvizslák | 2023. december 2. szombat | 37 - 50 | Hartai Tamás, Tóth Olivér |
Csata Macik - Vasas Akadémia U10 | 2023. december 2. szombat | 24 - 38 | Boros Krisztina, Fulai Bátor Szebasztián |
BEAC Kisvizslák - Csata Macik | 2023. december 2. szombat | 39 - 27 | Boros Krisztina, Fulai Bátor Szebasztián |
I csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKA Angoltagozatos - Budafoki Bolhák | 2023. december 2. szombat | 46 - 47 | Bárány Levente, Kovács Gedeon |
Budafoki Bolhák - MTK Budapest | 2023. december 2. szombat | 35 - 23 | Bárány Levente, Kovács Gedeon |
MTK Budapest - KLKA Angoltagozatos | 2023. december 2. szombat | 36 - 30 | Hartai Tamás, Tóth Olivér |
J csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zuglói Sasok - Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2023. december 2. szombat | 59 - 40 | Porkoláb Mercédesz Anett, Kovalcsik Emese Zsófia |
Kőbányai Darazsak/Pannónia - Németvölgyi Bocsok | 2023. december 2. szombat | 34 - 36 | Porkoláb Mercédesz Anett, Kovalcsik Emese Zsófia |
Németvölgyi Bocsok - Zuglói Sasok | 2023. december 2. szombat | 39 - 54 | Porkoláb Mercédesz Anett, Kovalcsik Emese Zsófia |
K csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/B - MAFC Csíkihegyek | 2023. december 3. vasárnap | 20 - 41 | Miháczi Ádám, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
Csata Manók - Újpest-MT/B | 2023. december 3. vasárnap | 26 - 27 | Kara Zsombor, Nagy Soma |
MAFC Csíkihegyek - Csata Manók | 2023. december 3. vasárnap | 45 - 39 | Kara Zsombor, Nagy Soma |
L csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF Bolhák - BEAC Grosics | 2023. december 3. vasárnap | 32 - 63 | Konta Csanád János, Vigh Barnabás Dominik |
Vasas Bolhák - BLF Bolhák | 2023. december 3. vasárnap | 71 - 31 | Konta Csanád János, Vigh Barnabás Dominik |
BEAC Grosics - Vasas Bolhák | 2023. december 3. vasárnap | 60 - 45 | Vigh Balázs, Nagy Soma |
M csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budafoki Ebihalak - Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2023. december 2. szombat | 8 - 85 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Földesi Zsófia |
BLF Pandák - Budafoki Ebihalak | 2023. december 2. szombat | 0 - 2 | Földesi Zsófia, Veres Zsombor |
Városgazda Utánpótlás Akadémia - BLF Pandák | 2023. december 2. szombat | 2 - 0 | Földesi Zsófia, Veres Zsombor |
N csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata Csibék - Kaszás Mini | 2023. december 3. vasárnap | 15 - 50 | Győri Ferenc, Boros Krisztina |
PaSa Csillagai - Csata Csibék | 2023. december 3. vasárnap | 68 - 24 | Győri Ferenc, Boros Krisztina |
Kaszás Mini - PaSa Csillagai | 2023. december 3. vasárnap | 36 - 48 | Miháczi Ádám, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
O csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd/B - Csepel-Bontó KK | 2023. december 3. vasárnap | 49 - 40 | Szőke Gábor, Bíró Brigitta |
MAFC Bikszádi - Budapesti Honvéd/B | 2023. december 3. vasárnap | 58 - 39 | Fulai Bátor Szebasztián, Bíró Brigitta |
Csepel-Bontó KK - MAFC Bikszádi | 2023. december 3. vasárnap | 44 - 56 | Fulai Bátor Szebasztián, Bíró Brigitta |
P csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Bocsok - Keresztúri SE | 2023. december 2. szombat | 37 - 87 | Kutrik Andrea, Bíró Brigitta |
Törekvés Törpillák - Ziccer Bocsok | 2023. december 2. szombat | 44 - 20 | Kutrik Andrea, Bíró Brigitta |
Keresztúri SE - Törekvés Törpillák | 2023. december 2. szombat | 88 - 31 | Kovalcsik Emese Zsófia, Bíró Brigitta |
Q csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Kisdarázslányok - Vasas Cicák | 2023. december 3. vasárnap | 26 - 63 | Bujtor Péter, Kovács Gedeon |
Kaszás KisBoszik - Kőbányai Kisdarázslányok | 2023. december 3. vasárnap | 35 - 25 | Bujtor Péter, Marjai Réka |
Vasas Cicák - Kaszás KisBoszik | 2023. december 3. vasárnap | 41 - 16 | Marjai Réka, Kovács Gedeon |
R csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZPA-HSE U11 - Ziccer Kistigrisek | 2023. december 2. szombat | 54 - 26 | Komáromi Brigitta Tünde, Nagy Soma |
KLKS Benkő - SZPA-HSE U11 | 2023. december 2. szombat | 36 - 43 | Komáromi Brigitta Tünde, Nagy Soma |
Ziccer Kistigrisek - KLKS Benkő | 2023. december 2. szombat | 50 - 26 | Komáromi Brigitta Tünde, Nagy Soma |
S csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKS Szigeti - TF-JAK-OROSZLÁNOK | 2023. december 2. szombat | 18 - 27 | Szőke Gábor, Konta Csanád János |
PSE Párducok - KLKS Szigeti | 2023. december 2. szombat | 44 - 31 | Szőke Gábor, Konta Csanád János |
TF-JAK-OROSZLÁNOK - PSE Párducok | 2023. december 2. szombat | 58 - 12 | Konta Csanád János, Nagy Soma |
T csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKS Károlyi - Törekvés Törpicúrok | 2023. december 3. vasárnap | 74 - 23 | Vigh Balázs, Nagy Soma |
Erdért-Szűcs - KLKS Károlyi | 2023. december 3. vasárnap | 12 - 42 | Miháczi Ádám, Puskás Ágnes Réka |
Törekvés Törpicúrok - Erdért-Szűcs | 2023. december 3. vasárnap | 63 - 11 | Miháczi Ádám, Puskás Ágnes Réka |
U csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FKE kenguru - PEKOSI - KOALÁK | 2023. december 2. szombat | 53 - 14 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Koncz Levente |
PEKOSI - KOALÁK - Józsefvárosi KC | 2023. december 2. szombat | 2 - 0 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Koncz Levente |
TF - Farkaskutyák - FKE kenguru | 2023. december 2. szombat | 41 - 32 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Koncz Levente |
Józsefvárosi KC - TF - Farkaskutyák | 2023. december 2. szombat | 0 - 2 | Bárány Levente, Kovács Gedeon |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Áldás Basket - BSC Lány | 2023. december 2. szombat | 77 - 35 | Gyurkovics István János, Beniczky Márton |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - Vasas Áldás Basket | 2023. december 2. szombat | 36 - 80 | Gyurkovics István János, Beniczky Márton |
BSC Lány - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2023. december 2. szombat | 59 - 52 | Czupi Márton, Gyurkovics István János |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monor SE/B - Gödi Gödények | 2023. december 2. szombat | 66 - 25 | Czupi Márton, Gyurkovics István János |
Gödi Gödények - BKG-Veresegyház | 2023. december 2. szombat | 20 - 97 | Jenei Zalán, Varga Panna |
BKG-Veresegyház - Monor SE/B | 2023. december 2. szombat | 57 - 52 | Jenei Zalán, Varga Panna |
C csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pilots SE U11 - ICT Pilots Farkasrét | 2023. december 2. szombat | 40 - 43 | Sersovszky Gergely Péter, Csajági Laura Borbála |
ICT Pilots Farkasrét - Gödöllői Sport Klub | 2023. december 2. szombat | 66 - 47 | Sersovszky Gergely Péter, Csajági Laura Borbála |
Gödöllői Sport Klub - Pilots SE U11 | 2023. december 2. szombat | 23 - 51 | Sersovszky Gergely Péter, Csajági Laura Borbála |
D csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Százhalombattai KSE - Gödi Kiscicák | 2023. december 2. szombat | 41 - 62 | Sértő Róbert, Beniczky Tamás |
Monor SE/A - Százhalombattai KSE | 2023. december 2. szombat | 19 - 76 | Sértő Róbert, Beniczky Tamás |
Gödi Kiscicák - Monor SE/A | 2023. december 2. szombat | 125 - 12 | Sértő Róbert, Beniczky Tamás |
E csoport | Bálint Márton Általános és Középiskola (2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BL Basket - Dunaharaszti MTK fiú | 2023. december 3. vasárnap | 60 - 33 | Váczi Mihály, Békési Benedek |
Dunaharaszti MTK fiú - Dunaharaszti MTK leány | 2023. december 3. vasárnap | 47 - 42 | Váczi Mihály, Békési Benedek |
Dunaharaszti MTK leány - BL Basket | 2023. december 3. vasárnap | 24 - 79 | Váczi Mihály, Békési Benedek |
F csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fót SE Leány/B - Diósdi Sasok KE | 2023. december 3. vasárnap | 25 - 53 | Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna |
Szentendrei Kölyökfarkasok - Fót SE Leány/B | 2023. december 3. vasárnap | 46 - 24 | Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna |
Diósdi Sasok KE - Szentendrei Kölyökfarkasok | 2023. december 3. vasárnap | 22 - 36 | Sersovszky Gergely Péter, Varga Panna |
G csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pilis Basket - Gyáli Apródok | 2023. december 3. vasárnap | 58 - 38 | Gyurkovics István János, Fekete Szonja |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L - Pilis Basket | 2023. december 3. vasárnap | 53 - 36 | Gyurkovics István János, Fekete Szonja |
Gyáli Apródok - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | 2023. december 3. vasárnap | 49 - 59 | Gyurkovics István János, Fekete Szonja |
H csoport | Bálint Márton Általános és Középiskola (2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fót SE Fiú/A - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | 2023. december 2. szombat | 42 - 48 | Magda János József, Szilágyi András |
VMG DSE - Fót SE Fiú/A | 2023. december 2. szombat | 39 - 45 | Magda János József, Szilágyi András |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F - VMG DSE | 2023. december 2. szombat | 65 - 24 | Magda János József, Szilágyi Krisztina |
I csoport | Bálint Márton Általános és Középiskola (2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BDSE RADOBASKET - BSC Budakeszi | 2023. december 2. szombat | 65 - 29 | Agócs Gábor Mihály, Szilágyi András |
KLKS Szomód - BDSE RADOBASKET | 2023. december 2. szombat | 37 - 71 | Agócs Gábor Mihály, Szilágyi Krisztina |
BSC Budakeszi - KLKS Szomód | 2023. december 2. szombat | 33 - 47 | Szilágyi Krisztina , Rákos Samu |
J csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket Oroszlánok - BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2023. december 3. vasárnap | 0 - 2 | Agócs Gábor Mihály, Borbély Nándor Tibor |
Pilisborosjenői Párducok - Radobasket Oroszlánok | 2023. december 3. vasárnap | 2 - 0 | Agócs Gábor Mihály, Borbély Nándor Tibor |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Pilisborosjenői Párducok | 2023. december 3. vasárnap | 26 - 13 | Magda János József, Borbély Nándor Tibor |
K csoport | Bálint Márton Általános és Középiskola (2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CKE U11 - BSC Telki | 2023. december 3. vasárnap | 38 - 52 | Váczi Mihály, Békési Benedek |
BSC - CKE U11 | 2023. december 3. vasárnap | 34 - 12 | Jenei Zalán, Upor Milán |
BSC Telki - BSC | 2023. december 3. vasárnap | 29 - 55 | Jenei Zalán, Upor Milán |
L csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pátyi SE - PILIS BASKET Dunakanyar | 2023. december 3. vasárnap | 23 - 44 | Magda János József, Borbély Nándor Tibor |
BSC Bálint Márton U11 - Pátyi SE | 2023. december 3. vasárnap | 27 - 34 | Paulik Benjámin, Gombkötő Dávid |
PILIS BASKET Dunakanyar - BSC Bálint Márton U11 | 2023. december 3. vasárnap | 37 - 19 | Paulik Benjámin, Gombkötő Dávid |