|
A csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Kossuth Leopárdok - Cívis KK TK Rakéták | 2024. január 20. szombat | 43 - 87 | Mezei Dóra, Szabó Gréta |
NYÍKSE Tűzgolyók/A - Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2024. január 20. szombat | 61 - 41 | Mezei Dóra, Szabó Gréta |
Cívis KK TK Rakéták - NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2024. január 20. szombat | 76 - 68 | Kokas Sándor Zsolt, Oláh Donát |
B csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis Efrém Kenguruk - BC Uzhgorod | 2024. január 20. szombat | 47 - 56 | Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István |
BC Uzhgorod - Cívis KK Tigrisek | 2024. január 20. szombat | 39 - 34 | dr. Szűcs Sándor, Wágner Ferenc |
Cívis KK Tigrisek - Cívis Efrém Kenguruk | 2024. január 20. szombat | 43 - 50 | dr. Szűcs Sándor, Lakatos István |
C csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - NYÍKSE Tűzokádók | 2024. január 21. vasárnap | 62 - 61 | Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
Cívis KK Fehértigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2024. január 21. vasárnap | 38 - 56 | Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
NYÍKSE Tűzokádók - Cívis KK Fehértigrisek | 2024. január 21. vasárnap | 85 - 43 | Zalai Ákos István, Molnár Péter Zoltán |
D csoport | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK TK Macskák - NYKK Eötvös U11 | 2024. január 21. vasárnap | 37 - 64 | Horányi András, Oroszvári Tamás |
Wildcats Baia Mare Fehér - Cívis KK TK Macskák | 2024. január 21. vasárnap | 75 - 8 | Horányi András, Oroszvári Tamás |
NYKK Eötvös U11 - Wildcats Baia Mare Fehér | 2024. január 21. vasárnap | 36 - 67 | Horányi András, Oroszvári Tamás |
E csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Jaguárok - Cívis KK KisTigrisek | 2024. január 21. vasárnap | 59 - 29 | Mezei Dóra, Wágner Ferenc |
TSK-Magiszter U11 - Cívis KK Jaguárok | 2024. január 21. vasárnap | 15 - 73 | Mezei Dóra, Szabó Gréta |
Cívis KK KisTigrisek - TSK-Magiszter U11 | 2024. január 21. vasárnap | 85 - 10 | Szabó Gréta, Wágner Ferenc |
F csoport | Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dife KK - Karcagi SE Oroszlánkölykök | 2024. január 20. szombat | 39 - 59 | Szőcs Béla, Kozma Péter |
LPS CSS Satu Mare - Dife KK | 2024. január 20. szombat | 59 - 46 | Schönborn Tamás, Kozma Péter |
Karcagi SE Oroszlánkölykök - LPS CSS Satu Mare | 2024. január 20. szombat | 47 - 45 | Szőcs Béla, Schönborn Tamás |
G csoport | Nyírpazonyi Sportcsarnok (4531 Nyírpazony, Vasvári Pál utca 32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Wildcats Baia Mare Narancssárga - Nyírpazonyi KE | 2024. január 21. vasárnap | 58 - 30 | Sallai István József, Molnár Péter Zoltán |
CSS Sighet Máramaros - Wildcats Baia Mare Narancssárga | 2024. január 21. vasárnap | 60 - 32 | Sallai István József, Pokoraczky Máté |
Nyírpazonyi KE - CSS Sighet Máramaros | 2024. január 21. vasárnap | 17 - 97 | Sallai István József, Pokoraczky Máté |
H csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok Nagykálló - Zsákoló Zsiráfok | 2024. január 21. vasárnap | 18 - 73 | Tóth Tamás Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter |
Zsákoló Zsiráfok - Zsákoló kisZsiráfok | 2024. január 21. vasárnap | 81 - 12 | Tóth Tamás Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter |
Zsákoló kisZsiráfok - Zsákoló Zsiráfok Nagykálló | 2024. január 21. vasárnap | 37 - 49 | Tóth Tamás Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter |
I csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok Záhony - Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra | 2024. január 20. szombat | 40 - 22 | Horányi András, Tóth Tamás Zoltán |
DIFE KK Berettyóújfalu - NYÍKSE Tűzvirágok | 2024. január 20. szombat | 59 - 48 | Horányi András, Tóth Tamás Zoltán |
Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra - NYÍKSE Tűzvirágok | 2024. január 20. szombat | 26 - 36 | KONCZ JÁNOS, Oroszvári Tamás |
Zsákoló Zsiráfok Záhony - DIFE KK Berettyóújfalu | 2024. január 20. szombat | 18 - 31 | KONCZ JÁNOS, Oroszvári Tamás |
J csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYÍKSE Tűzsárkányok - NYÍKSE Tűzlabdák | 2024. január 20. szombat | 31 - 9 | Nyíri Péter Patrik, Szabó Zsuzsa |
BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ - Wildcats Rózsaszín | 2024. január 20. szombat | 14 - 34 | Nyíri Péter Patrik, Szabó Zsuzsa |
NYÍKSE Tűzlabdák - BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | 2024. január 20. szombat | 28 - 20 | Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter |
NYÍKSE Tűzsárkányok - Wildcats Rózsaszín | 2024. január 20. szombat | 28 - 21 | Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter |
A csoport | DVTK Aréna (3532 Miskolc, Andrássy utca 61.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/A - MEAFC Gyarmati U11 | 2024. január 21. vasárnap | 82 - 19 | Takács Zoltán, Burján Márk |
Szerencsi Sólymok - DVTK Akadémia/A | 2024. január 21. vasárnap | 26 - 62 | Takács Zoltán, Burján Márk |
MEAFC Gyarmati U11 - Szerencsi Sólymok | 2024. január 21. vasárnap | 27 - 49 | Takács Zoltán, Burján Márk |
B csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Mini Cápák | 2024. január 20. szombat | 43 - 62 | Petró Szilvia Erika, Bagdi Panna |
DVTK Miskolc/C - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2024. január 20. szombat | 50 - 49 | Dr. Ormay Gábor, Petró Szilvia Erika |
MEAFC Mini Cápák - DVTK Miskolc/C | 2024. január 20. szombat | 73 - 28 | Dr. Ormay Gábor, Hágen-Kovács Eszter |
C csoport | DVTK Aréna (3532 Miskolc, Andrássy utca 61.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pásztói SZSE-Kisördögök - DVTK Zemplén | 2024. január 21. vasárnap | 62 - 24 | Dr. Ormay Gábor, Béres Dávid |
DVTK Tiszaújváros - Pásztói SZSE-Kisördögök | 2024. január 21. vasárnap | 25 - 67 | Dr. Ormay Gábor, Béres Dávid |
DVTK Zemplén - DVTK Tiszaújváros | 2024. január 21. vasárnap | 47 - 41 | Dr. Ormay Gábor, Béres Dávid |
D csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Miskolci Sportiskola Kossuth - Salgótarjáni KI (fiú) | 2024. január 21. vasárnap | 40 - 44 | Lónáth László, Bagdi Panna |
Salgótarjáni KI (fiú) - DVTK Szerencs | 2024. január 21. vasárnap | 48 - 20 | Lónáth László, Hágen-Kovács Eszter |
DVTK Szerencs - Miskolci Sportiskola Kossuth | 2024. január 21. vasárnap | 39 - 53 | Lónáth László, Bagdi Panna |
E csoport | Encs Városi Sportközpont (3860 Encs Gagarin utca 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Encs - Egri Kék Oroszlánok | 2024. január 21. vasárnap | 30 - 39 | Vaszi Ádám, Suhajda Levente Ákos |
DVTK Akadémia/B - DVTK Encs | 2024. január 21. vasárnap | 33 - 39 | Vaszi Ádám, Sznagyik Roland |
Egri Kék Oroszlánok - DVTK Akadémia/B | 2024. január 21. vasárnap | 49 - 23 | Vaszi Ádám, Suhajda Levente Ákos |
F csoport | PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI Vadmacskák - DVTK Ózd | 2024. január 20. szombat | 8 - 44 | Trizna Pál Krisztián, Szabó Dániel |
DVTK Ózd - SLÁGER KKSE/A | 2024. január 20. szombat | 19 - 50 | Trizna Pál Krisztián, Oravecz Olivér László |
SLÁGER KKSE/A - Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2024. január 20. szombat | 62 - 24 | Trizna Pál Krisztián, Somoskői Zalán Tibor |
G csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Mezőkövesd - MEAFC Kossuth U11 | 2024. január 21. vasárnap | 15 - 36 | Szalontai Dorina Enikő, Petró Szilvia Erika |
MEAFC Vörösmarty U11 - DVTK Mezőkövesd | 2024. január 21. vasárnap | 68 - 12 | Tòth Tamás, Petró Szilvia Erika |
MEAFC Kossuth U11 - MEAFC Vörösmarty U11 | 2024. január 21. vasárnap | 22 - 41 | Tòth Tamás, Szalontai Dorina Enikő |
A csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Kiskobrák - Békési Kisgladiátorok | 2024. január 21. vasárnap | 66 - 30 | Kovács Csaba, Zsók Áron |
Békési Kisgladiátorok - Lehel Kosársuli U11 | 2024. január 21. vasárnap | 43 - 49 | Kovács Csaba, Polyák Adrián |
Lehel Kosársuli U11 - Szolnoki Kiskobrák | 2024. január 21. vasárnap | 28 - 87 | Zsók Áron, Polyák Adrián |
B csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Németh László utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Mosómedvék - SZEDEÁK Tigrisek | 2024. január 20. szombat | 38 - 54 | Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina |
SZEDEÁK Tigrisek - KARCAGI SE Oroszlánkák | 2024. január 20. szombat | 73 - 31 | Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina |
KARCAGI SE Oroszlánkák - Vásárhelyi Mosómedvék | 2024. január 20. szombat | 49 - 54 | Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina |
C csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Németh László utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Farkaskölykök - ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2024. január 20. szombat | 32 - 28 | Czékmán Csaba, Sajgó Lajos Fülöp |
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú - ACS Baschet Star Oradea Fehér | 2024. január 20. szombat | 25 - 44 | Czékmán Csaba, Sajgó Lajos Fülöp |
ACS Baschet Star Oradea Fehér - Vásárhelyi Farkaskölykök | 2024. január 20. szombat | 50 - 28 | Czékmán Csaba, Sajgó Lajos Fülöp |
D csoport | Békéscsabai Városgazdálkodási Kft. Tornaterem (Békéscsaba, Pásztor u. 17, 5600) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békéscsabai KK/A - Vásárhelyi Bölények | 2024. január 20. szombat | 49 - 44 | Kónya László Tamás, Sajgó Lajos |
Vásárhelyi Bölények - Szolnoki Viperák | 2024. január 20. szombat | 47 - 36 | Kónya László Tamás, Sajgó Lajos |
Szolnoki Viperák - Békéscsabai KK/A | 2024. január 20. szombat | 34 - 41 | Kónya László Tamás, Sajgó Lajos |
E csoport | Martinovics tornaterem (5650 Mezőberény, Martinovics u. 25.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mezőberényi KK Leány - Mezőberényi KK Vegyes | 2024. január 20. szombat | 45 - 28 | Farkas Barna, Balog Sára |
Mezőberényi KK Vegyes - Tiszai Kisvirágok | 2024. január 20. szombat | 32 - 31 | Farkas Barna, Balog Sára |
Tiszai Kisvirágok - Mezőberényi KK Leány | 2024. január 20. szombat | 44 - 58 | Farkas Barna, Balog Sára |
F csoport | Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes Klauzál u. 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentesi KK - Szegedi Mókusok | 2024. január 20. szombat | 63 - 18 | Fenyvesi Zénó, Pál-Szabó Sándor János |
Szegedi Mókusok - ACS Baschet Star Oradea Sárga | 2024. január 20. szombat | 35 - 36 | Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András |
ACS Baschet Star Oradea Sárga - Szentesi KK | 2024. január 20. szombat | 30 - 37 | Fenyvesi Zénó, Terjéki András |
G csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Dózsa - Szegedi Tabán Szellemek | 2024. január 20. szombat | 44 - 5 | Tóth Tamás, Gedra János |
Szegedi Tabán Szellemek - Szarvas GFE Gyakorló | 2024. január 20. szombat | 15 - 60 | Tóth Tamás, Gedra János |
Szarvas GFE Gyakorló - SZEDEÁK Dózsa | 2024. január 20. szombat | 8 - 73 | Tóth Tamás, Gedra János |
H csoport | Dürer Albert Általános Iskola (5700 Gyula Szent István út 29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyulasport Nkft. - Szegedi Pingvinek | 2024. január 21. vasárnap | 19 - 38 | Kátay Csaba András, Kardos Liza |
Vásárhelyi Hódok - Szegedi Vadmacskák | 2024. január 21. vasárnap | 58 - 13 | Kátay Csaba András, Kardos Liza |
Gyulasport Nkft. - Szegedi Vadmacskák | 2024. január 21. vasárnap | 54 - 5 | Kátay Csaba András, Kardos Liza |
Szegedi Pingvinek - Vásárhelyi Hódok | 2024. január 21. vasárnap | 42 - 64 | Kátay Csaba András, Kardos Liza |
I csoport | Kossuth Zs. Szakgimnazium (6723 Szeged, Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szegedi Gedói Sólymok - SZEDEÁK Karolina | 2024. január 21. vasárnap | 24 - 43 | Barabás Dorina Mónika, Gedra János |
Szegedi Hópárducok - Szegedi Dorozsmai Darvak | 2024. január 21. vasárnap | 35 - 25 | Barabás Dorina Mónika, Gedra János |
Szegedi Gedói Sólymok - Szegedi Dorozsmai Darvak | 2024. január 21. vasárnap | 44 - 25 | Tóth Tamás, Vétek Frigyes Balázs |
SZEDEÁK Karolina - Szegedi Hópárducok | 2024. január 21. vasárnap | 55 - 62 | Tóth Tamás, Vétek Frigyes Balázs |
A csoport | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum (9400 Sopron, Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csípős Darazsak - Soproni SI Bivalyok | 2024. január 21. vasárnap | 48 - 34 | Herczeg Ágoston, Kulik Rajmund |
Soproni Tigrisek U11/A - Csípős Darazsak | 2024. január 21. vasárnap | 61 - 62 | Herczeg Ágoston, Kulik Rajmund |
Soproni SI Bivalyok - Soproni Tigrisek U11/A | 2024. január 21. vasárnap | 70 - 79 | Herczeg Ágoston, Kulik Rajmund |
B csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE Simbák - Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2024. január 20. szombat | 86 - 21 | Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina |
TSE Basket U11 Kenguru - MVM-OSE Simbák | 2024. január 20. szombat | 58 - 90 | Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina |
Soproni SI Hunyadis Bivalyok - TSE Basket U11 Kenguru | 2024. január 20. szombat | 40 - 89 | Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina |
C csoport | Radnóti Miklós Általános Iskola (8060 Mór, Szent István tér 9.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE MÓR U11 - Szorgos Darazsak | 2024. január 21. vasárnap | 86 - 29 | Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós |
Győri KC Koalák - MVM-OSE MÓR U11 | 2024. január 21. vasárnap | 43 - 87 | Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós |
Szorgos Darazsak - Győri KC Koalák | 2024. január 21. vasárnap | 39 - 64 | Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós |
D csoport | Dobó Katalin Gimnázium (2500 Esztergom Bánomi út 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
EKE U11 - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2024. január 21. vasárnap | 56 - 39 | Kaposi Renátó, Novák Bence |
Soproni SI Lackneros Bivalyok - EKE U11 | 2024. január 21. vasárnap | 36 - 34 | Kaposi Renátó, Novák Bence |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2024. január 21. vasárnap | 47 - 58 | Kaposi Renátó, Novák Bence |
E csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nádoros Tigrisek - Vadmacskák | 2024. január 20. szombat | 34 - 70 | Erős Florentina, Bende Réka |
Vadmacskák - Győri KC Vizslák | 2024. január 20. szombat | 68 - 30 | Kapusi Gábor, Mészáros Botond |
Győri KC Vizslák - Nádoros Tigrisek | 2024. január 20. szombat | 34 - 36 | Bende Réka, Mészáros Botond |
F csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
GÖNYŰI HARCSÁK - Villámló Tigrisek/A | 2024. január 21. vasárnap | 14 - 96 | Káli Szabolcs, Bende Zoltán |
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok - GÖNYŰI HARCSÁK | 2024. január 21. vasárnap | 46 - 44 | Földesi Marcell, Markó Milán |
Villámló Tigrisek/A - Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2024. január 21. vasárnap | 77 - 22 | Káli Szabolcs, Markó Milán |
G csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek Kőszeg U11 - Hunyadis Darazsak | 2024. január 21. vasárnap | 23 - 50 | Buzai Patrik, Horváth Márk |
MVM-OSE TKC U11L - Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | 2024. január 21. vasárnap | 44 - 13 | Buzai Patrik, Horváth Márk |
Hunyadis Darazsak - MVM-OSE TKC U11L | 2024. január 21. vasárnap | 49 - 36 | Buzai Patrik, Horváth Márk |
H csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEZŐÖRSI HANGYÁK - Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya | 2024. január 20. szombat | 39 - 30 | Wischy Péter Ferenc, Kulik Rajmund |
Harcos Darazsak - MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2024. január 20. szombat | 0 - 2 | Wischy Péter Ferenc, Szlávik Bence |
Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya - Harcos Darazsak | 2024. január 20. szombat | 37 - 23 | Szlávik Bence, Kulik Rajmund |
I csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szúrós Darazsak - Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | 2024. január 21. vasárnap | 70 - 34 | Czinder Adrienn, Szlávik Bence |
Villámló Tigrisek/B - Lackneros Darazsak | 2024. január 21. vasárnap | 41 - 20 | Czinder Adrienn, Szlávik Bence |
Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér - Lackneros Darazsak | 2024. január 21. vasárnap | 53 - 24 | Wischy Péter Ferenc, Németh Balázs |
Szúrós Darazsak - Villámló Tigrisek/B | 2024. január 21. vasárnap | 69 - 38 | Wischy Péter Ferenc, Németh Balázs |
A csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ifjú Sólyomfiókák - Körmendi Törpördögök/A | 2024. január 20. szombat | 43 - 73 | Schneider Bertold Antal, Németh Balázs |
ZTE KK U11/A - Ifjú Sólyomfiókák | 2024. január 20. szombat | 75 - 59 | Németh Balázs, Matucza Gyula |
Körmendi Törpördögök/A - ZTE KK U11/A | 2024. január 20. szombat | 58 - 56 | Németh Balázs, Matucza Gyula |
B csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca, Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Szöcskék - KWBC Körmend | 2024. január 21. vasárnap | 66 - 57 | Sebesi Gábor, Molnár Krisztián |
Ricsilla Rakéta - Tapolcai Szöcskék | 2024. január 21. vasárnap | 65 - 70 | Molnár Krisztián, Csajági Laura Borbála |
KWBC Körmend - Ricsilla Rakéta | 2024. január 21. vasárnap | 52 - 54 | Sebesi Gábor, Csajági Laura Borbála |
C csoport | Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ZTE NKK - ZTE KK U11/B | 2024. január 21. vasárnap | 43 - 86 | Kocsis Tamás, Kiss Benedek |
ZTE KK U11/B - Kanizsai Mókusok/A | 2024. január 21. vasárnap | 81 - 30 | Kocsis Tamás, Kiss Benedek |
Kanizsai Mókusok/A - ZTE NKK | 2024. január 21. vasárnap | 52 - 31 | Kocsis Tamás, Kiss Benedek |
D csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
RICSILLA Becsehely - Sportiskolás Csajok | 2024. január 20. szombat | 36 - 65 | Horváth-Magyar Gyöngyi, Pesz Alexandra |
Sólyomfiókák - RICSILLA Becsehely | 2024. január 20. szombat | 56 - 25 | Horváth-Magyar Gyöngyi, Pesz Alexandra |
Sportiskolás Csajok - Sólyomfiókák | 2024. január 20. szombat | 45 - 42 | Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula |
E csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kanizsa KK - RICSILLA Teskánd | 2024. január 20. szombat | 36 - 44 | Benedek Zoltán, Pajor Máté |
Zalaegerszegi KTE - Kanizsa KK | 2024. január 20. szombat | 17 - 44 | Benedek Zoltán, Pajor Máté |
RICSILLA Teskánd - Zalaegerszegi KTE | 2024. január 20. szombat | 37 - 20 | Benedek Zoltán, Pajor Máté |
F csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakarosi Fókák - Kanizsai Mókusok/B | 2024. január 20. szombat | 22 - 44 | Horváth Alajos, Kovács Marcell |
Kanizsai Mókusok/B - Hévíz SK | 2024. január 20. szombat | 39 - 62 | Horváth Alajos, Kovács Marcell |
Hévíz SK - Zalakarosi Fókák | 2024. január 20. szombat | 77 - 18 | Horváth Alajos, Kovács Marcell |
A csoport | Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/A - NKA Pécs u11 fiú | 2024. január 21. vasárnap | 64 - 63 | Lakos Koppány Ádám, Pöttendi Gábor |
NKA Pécs u11 fiú - GYKSE Szekszárd/A | 2024. január 21. vasárnap | 83 - 46 | Lakos Koppány Ádám, Pöttendi Gábor |
GYKSE Szekszárd/A - KASI/A | 2024. január 21. vasárnap | 56 - 72 | Lakos Koppány Ádám, Pöttendi Gábor |
B csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Kenguru fiú/B - PVSK NKA Fiú/A | 2024. január 21. vasárnap | 49 - 60 | Barics Bálint, Csatlós László |
Dombóvári Kosársuli KE U11/A - NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2024. január 21. vasárnap | 66 - 38 | Barics Bálint, Kovács Marcell |
PVSK NKA Fiú/A - Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2024. január 21. vasárnap | 63 - 46 | Kovács Marcell, Csatlós László |
C csoport | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme (7200 Dombóvár, Kölcsey Ferenc utca 1-3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TARR KSC Szekszárd/A - Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2024. január 20. szombat | 85 - 22 | Csepregi Ivett Virág, Némedi Flóra Anna |
NKA Pécs u11 leány - TARR KSC Szekszárd/A | 2024. január 20. szombat | 42 - 56 | Csepregi Ivett Virág, Némedi Flóra Anna |
Dombóvári Kosársuli KE U11/B - NKA Pécs u11 leány | 2024. január 20. szombat | 37 - 72 | Csepregi Ivett Virág, Némedi Flóra Anna |
D csoport | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka (7700 Mohács, Szepessy Ignác tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - PVSK NKA Leány/A | 2024. január 20. szombat | 62 - 53 | Csatlós László, Pálfi Lili Hanna |
PVSK NKA Leány/A - KASI/C | 2024. január 20. szombat | 2 - 0 | Győr Marcell István, Pálfi Lili Hanna |
KASI/C - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2024. január 20. szombat | 0 - 2 | Csatlós László, Pálfi Lili Hanna |
E csoport | Bonyhád Városi Sportcsarnok (7150 Bonyhád Madách utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kozármisleny SE/A - Bonyhádi KSE U11 | 2024. január 21. vasárnap | 51 - 39 | Nemes Hajnalka, Kovács Karina Eszter |
NKA Pécs Kenguru leány/B - Kozármisleny SE/A | 2024. január 21. vasárnap | 12 - 48 | Nemes Hajnalka, Kovács Karina Eszter |
Bonyhádi KSE U11 - NKA Pécs Kenguru leány/B | 2024. január 21. vasárnap | 36 - 37 | Nemes Hajnalka, Kovács Karina Eszter |
F csoport | Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Fiú/B - TARR KSC Szekszárd/B | 2024. január 20. szombat | 51 - 44 | Haag Panna, Lipovszky Nóra |
KASI/B - PVSK NKA Fiú/B | 2024. január 20. szombat | 35 - 31 | Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka |
TARR KSC Szekszárd/B - KASI/B | 2024. január 20. szombat | 55 - 47 | Nemes Hajnalka, Kovács Karina Eszter |
G csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka (7627 Pécs Hársfa utca 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u11 leány/C - NKA Pécs u11 fiú/C | 2024. január 15. hétfő | 28 - 58 | Csontos Alex, Csatlós László |
PINKK Pécs - NKA Pécs u11 leány/C | 2024. január 22. hétfő | 14 - 47 | Leutsch Liza, Kovács Marcell |
NKA Pécs u11 fiú/C - PINKK Pécs | 2024. január 22. hétfő | 59 - 15 | Leutsch Liza, Kovács Marcell |
H csoport | Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyakorlós Törpék - PVSK NKA Leány/B | 2024. január 21. vasárnap | 47 - 19 | Farkas Roland, Gyarmati Szabolcs |
Kozármisleny SE/B - Monok SE | 2024. január 21. vasárnap | 45 - 56 | Farkas Roland, Gyarmati Szabolcs |
PVSK NKA Leány/B - Kozármisleny SE/B | 2024. január 21. vasárnap | 53 - 36 | Farkas Roland, Gyarmati Szabolcs |
Gyakorlós Törpék - Monok SE | 2024. január 21. vasárnap | 62 - 25 | Farkas Roland, Gyarmati Szabolcs |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás - BasketBaja SE | 2024. január 21. vasárnap | 95 - 33 | Komáromi Péter, Bibok Liza |
Kecskeméti KA U11 Jimmy - Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | 2024. január 21. vasárnap | 67 - 76 | Komáromi Péter, Lengyel Dorka |
BasketBaja SE - Kecskeméti KA U11 Jimmy | 2024. január 21. vasárnap | 19 - 95 | Lengyel Dorka, Bibok Liza |
B csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U11 Amazonok - Bajai Női Kosárlabda Klub | 2024. január 20. szombat | 100 - 17 | Kocsis Attila, Csomor Laura |
FTSI Platán Iskola - Kecskeméti KA U11 Amazonok | 2024. január 20. szombat | 53 - 48 | Baukó Ferenc, Kocsis Attila |
Bajai Női Kosárlabda Klub - FTSI Platán Iskola | 2024. január 20. szombat | 24 - 87 | Baukó Ferenc, Csomor Laura |
C csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nagykőrösi Sólymok U11/A - Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | 2024. január 21. vasárnap | 36 - 75 | Velkey István, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma |
Pityke KSE - Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2024. január 21. vasárnap | 39 - 33 | Velkey István, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma |
Kecskeméti KA U11 Vadmacskák - Pityke KSE | 2024. január 21. vasárnap | 69 - 49 | Velkey István, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma |
D csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI József A. Iskola - Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | 2024. január 20. szombat | 24 - 41 | Pettner Hanna, Fehér Nóra |
Miklósi KékRókák KE - FTSI József A. Iskola | 2024. január 20. szombat | 74 - 44 | Pettner Hanna, Sinka-Pálinkás Szonja |
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi - Miklósi KékRókák KE | 2024. január 20. szombat | 48 - 61 | Sinka-Pálinkás Szonja, Fehér Nóra |
E csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nagykőrösi Sólymok/LU11 - KKC Mátyás | 2024. január 20. szombat | 107 - 27 | Papp Attila, Balla Zita |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Kecskeméti KA U11 Villámok | 2024. január 20. szombat | 45 - 46 | Papp Attila, Balla Zita |
KKC Mátyás - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2024. január 20. szombat | 32 - 95 | Szedmák Levente, Turi Péter |
Nagykőrösi Sólymok/LU11 - Kecskeméti KA U11 Villámok | 2024. január 20. szombat | 27 - 67 | Szedmák Levente, Turi Péter |
F csoport | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme (6044 Kecskemét, Iskola utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kécskei Vidrák - KKC Hetény | 2024. január 21. vasárnap | 63 - 12 | Romhányi Mária, Samu Petra |
CEKK - FTSI Constantinum | 2024. január 21. vasárnap | 46 - 13 | Romhányi Mária, Samu Petra |
KKC Hetény - FTSI Constantinum | 2024. január 21. vasárnap | 5 - 29 | Horváth Barbara, Tál Csenge Kincső |
Kécskei Vidrák - CEKK | 2024. január 21. vasárnap | 24 - 32 | Horváth Barbara, Tál Csenge Kincső |
A csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Darazsak - DKKA Vezérek | 2024. január 21. vasárnap | 64 - 52 | Poór Tamás, Tóth Bence |
DKKA Vezérek - Alba Fehérvár Cápák | 2024. január 21. vasárnap | 90 - 61 | Poór Tamás, Tóth Bence |
Alba Fehérvár Cápák - DKKA Darazsak | 2024. január 21. vasárnap | 40 - 83 | Poór Tamás, Tóth Bence |
B csoport | ASE Sportcsarnok (7030 Paks, Gesztenyés utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Ördögök - DKKA Ugrómókusok | 2024. január 21. vasárnap | 45 - 28 | Villányi János, Lipovszky Nóra |
DKKA Ugrómókusok - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2024. január 21. vasárnap | 40 - 27 | Villányi János, Lipovszky Nóra |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 - DKKA Ördögök | 2024. január 21. vasárnap | 47 - 58 | Villányi János, Lipovszky Nóra |
C csoport | Bakony Sporttelep (8400 Ajka Felsőcsingeri út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ajka - Alba Fehérvár Kenguruk | 2024. január 21. vasárnap | 41 - 52 | Prieger Mihály, Németh László |
Alba Fehérvár Kenguruk - Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2024. január 21. vasárnap | 60 - 37 | Prieger Mihály, Németh László |
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A - Ajka | 2024. január 21. vasárnap | 31 - 52 | Prieger Mihály, Németh László |
D csoport | Kiss László Városi Sportcsarnok (8700 Marcali, Park utca 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Marcali Szürkefarkasok/A - DKKA Tigrisek | 2024. január 21. vasárnap | 66 - 36 | Mester Milán, Sághy Tamás |
DKKA Tigrisek - Fűzfői AK | 2024. január 21. vasárnap | 38 - 40 | Mester Milán, Sághy Tamás |
Fűzfői AK - Marcali Szürkefarkasok/A | 2024. január 21. vasárnap | 38 - 47 | Mester Milán, Sághy Tamás |
E csoport | Nepomuki Szent János Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre út 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Várpalota Bébi Gepárdok - Pákozdi Kócsagok | 2024. január 20. szombat | 45 - 62 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
Pákozdi Kócsagok - VUKE Farkasok | 2024. január 20. szombat | 63 - 54 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
VUKE Farkasok - Várpalota Bébi Gepárdok | 2024. január 20. szombat | 49 - 45 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
F csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
AF-Velencei Csukák - VUKE Sasok | 2024. január 21. vasárnap | 66 - 11 | Hederics Fanni Rebeka, Szabó Csillag |
Alba Fehérvár Oroszlánok - DKKA Zsiráfok | 2024. január 21. vasárnap | 23 - 40 | Hederics Fanni Rebeka, Szabó Csillag |
VUKE Sasok - Alba Fehérvár Oroszlánok | 2024. január 21. vasárnap | 31 - 32 | Szőcs Péter, RAJKÓ ARNOLD |
AF-Velencei Csukák - DKKA Zsiráfok | 2024. január 21. vasárnap | 35 - 30 | Szőcs Péter, Mohai Gergő |
G csoport | Pannon Egyetem Testnevelési Tanszék (8200 Veszprém, Egyetem u. 10) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE Medvék - VUKE Krokodilok | 2024. január 20. szombat | 23 - 27 | Mónus Péter, Prieger Mihály |
DKKA Flamingók - VESC U11/A | 2024. január 20. szombat | 58 - 45 | Mónus Péter, Molnár Krisztián |
VESC U11/A - VUKE Medvék | 2024. január 20. szombat | 29 - 30 | Prieger Mihály, Molnár Krisztián |
DKKA Flamingók - VUKE Krokodilok | 2024. január 20. szombat | 22 - 62 | Mónus Péter, Prieger Mihály |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak - Csata Garfield | 2024. január 20. szombat | 85 - 43 | Vass Dávid Áron, Kutrik Andrea |
Vasas Akadémia U11 - Kőbányai Darazsak | 2024. január 20. szombat | 69 - 75 | Korpás Máté, Földesi Boglárka |
Csata Garfield - Vasas Akadémia U11 | 2024. január 20. szombat | 25 - 68 | Korpás Máté, Földesi Boglárka |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Vizslák - Római Kaszások | 2024. január 20. szombat | 48 - 66 | Borsos Balázs, Porkoláb Mercédesz Anett |
Kéksárga Zsiráfok - BEAC Vizslák | 2024. január 20. szombat | 25 - 66 | Borsos Balázs, Porkoláb Mercédesz Anett |
Római Kaszások - Kéksárga Zsiráfok | 2024. január 20. szombat | 115 - 39 | Vass Dávid Áron, Kutrik Andrea |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budafoki Békák - Dülői Kaszások | 2024. január 21. vasárnap | 58 - 47 | Porkoláb Mercédesz Anett, Szilágyi Zsolt József |
MAFC Grosics - Budafoki Békák | 2024. január 21. vasárnap | 59 - 40 | Hőgerl Bence, Porkoláb Mercédesz Anett |
Dülői Kaszások - MAFC Grosics | 2024. január 21. vasárnap | 49 - 75 | Hőgerl Bence, Szilágyi Zsolt József |
D csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd/A - BLF Kenguruk | 2024. január 20. szombat | 41 - 32 | Tóth Olivér, Miháczi Ádám |
MAFC Farkasrét - Budapesti Honvéd/A | 2024. január 20. szombat | 35 - 63 | Tóth Olivér, Miháczi Ádám |
BLF Kenguruk - MAFC Farkasrét | 2024. január 20. szombat | 48 - 41 | Tóth Olivér, Miháczi Ádám |
E csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Amazonok - Török Sasfiókák | 2024. január 21. vasárnap | 68 - 38 | Szőke Gábor, Miháczi Ádám |
Kőbányai Darázslányok - Vasas Amazonok | 2024. január 21. vasárnap | 31 - 71 | Szőke Gábor, Kara Zsombor |
Török Sasfiókák - Kőbányai Darázslányok | 2024. január 21. vasárnap | 39 - 64 | Miháczi Ádám, Kara Zsombor |
F csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zuglói Sasok Herman - Újpest-MT/A | 2024. január 21. vasárnap | 25 - 46 | Vigh Balázs, Brunner Brúnó |
Kőbányai Darazsak/Harmat - Zuglói Sasok Herman | 2024. január 21. vasárnap | 50 - 44 | Kara Zsombor, Brunner Brúnó |
Újpest-MT/A - Kőbányai Darazsak/Harmat | 2024. január 21. vasárnap | 56 - 29 | Vigh Balázs, Kara Zsombor |
G csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaszás Boszorkák - BEAC Kisvizslák | 2024. január 21. vasárnap | 51 - 22 | Petrik Boglárka, Renkecz Máté Gergő |
TFSE - Kaszás Boszorkák | 2024. január 21. vasárnap | 31 - 39 | Petrik Boglárka, Renkecz Máté Gergő |
BEAC Kisvizslák - TFSE | 2024. január 21. vasárnap | 34 - 28 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kovács Gedeon |
H csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U10 - Kéksárga Okapik | 2024. január 21. vasárnap | 45 - 40 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Blaskovits Márk Mihály |
Budafoki Bolhák - Vasas Akadémia U10 | 2024. január 21. vasárnap | 29 - 49 | Petrik Boglárka, Blaskovits Márk Mihály |
Kéksárga Okapik - Budafoki Bolhák | 2024. január 21. vasárnap | 41 - 39 | Petrik Boglárka, Fulai Bátor Szebasztián |
I csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata Macik - Zuglói Sasok | 2024. január 20. szombat | 29 - 46 | Győri Ferenc, Vigh Barnabás Dominik |
MTK Budapest - Csata Macik | 2024. január 20. szombat | 41 - 40 | Győri Ferenc, Vigh Barnabás Dominik |
Zuglói Sasok - MTK Budapest | 2024. január 20. szombat | 60 - 29 | Gere Kálmán Richárd, Vigh Balázs |
J csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKA Angoltagozatos - MAFC Csíkihegyek | 2024. január 21. vasárnap | 31 - 54 | Miháczi Ádám, Kovács Gedeon |
Németvölgyi Bocsok - KLKA Angoltagozatos | 2024. január 21. vasárnap | 51 - 38 | Bárány Levente, Miháczi Ádám |
MAFC Csíkihegyek - Németvölgyi Bocsok | 2024. január 21. vasárnap | 55 - 41 | Bárány Levente, Fulai Bátor Szebasztián |
K csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/Pannónia - BEAC Grosics | 2024. január 20. szombat | 39 - 42 | Gere Kálmán Richárd, Vigh Balázs |
Újpest-MT/B - Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2024. január 20. szombat | 29 - 52 | Bárány Levente, Kara Zsombor |
BEAC Grosics - Újpest-MT/B | 2024. január 20. szombat | 44 - 35 | Bárány Levente, Kara Zsombor |
L csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata Manók - Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2024. január 20. szombat | 29 - 72 | Hőgerl Bence, Szilágyi Zsolt József |
Vasas Bolhák - Csata Manók | 2024. január 20. szombat | 67 - 32 | Hőgerl Bence, Szilágyi Zsolt József |
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Vasas Bolhák | 2024. január 20. szombat | 49 - 44 | Hőgerl Bence, Szilágyi Zsolt József |
M csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF Bolhák - PaSa Csillagai | 2024. január 20. szombat | 0 - 2 | Mészáros Nándor Lajos, Puskás Ágnes Réka |
Budafoki Ebihalak - BLF Bolhák | 2024. január 20. szombat | 2 - 0 | Mészáros Nándor Lajos, Puskás Ágnes Réka |
PaSa Csillagai - Budafoki Ebihalak | 2024. január 20. szombat | 62 - 31 | Mészáros Nándor Lajos, Koncz Ádám |
N csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF Pandák - MAFC Bikszádi | 2024. január 20. szombat | 0 - 2 | Kovalcsik Emese Zsófia, Nagy Soma |
Kaszás Mini - BLF Pandák | 2024. január 20. szombat | 2 - 0 | Bíró Brigitta, Nagy Soma |
MAFC Bikszádi - Kaszás Mini | 2024. január 20. szombat | 49 - 29 | Bíró Brigitta, Nagy Soma |
O csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata Csibék - Keresztúri SE | 2024. január 20. szombat | 44 - 73 | Miháczi Ádám, Koncz Ádám |
Budapesti Honvéd/B - Csata Csibék | 2024. január 20. szombat | 35 - 25 | Miháczi Ádám, Koncz Ádám |
Keresztúri SE - Budapesti Honvéd/B | 2024. január 20. szombat | 59 - 40 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Földesi Zsófia |
P csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csepel-Bontó KK - Vasas Cicák | 2024. január 20. szombat | 58 - 42 | Kara Zsombor, Bíró Brigitta |
Törekvés Törpillák - Csepel-Bontó KK | 2024. január 20. szombat | 25 - 65 | Kara Zsombor, Bíró Brigitta |
Vasas Cicák - Törekvés Törpillák | 2024. január 20. szombat | 62 - 17 | Kara Zsombor, Bíró Brigitta |
Q csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZPA-HSE U11 - Kaszás KisBoszik | 2024. január 20. szombat | 45 - 41 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Földesi Zsófia |
Kaszás KisBoszik - Ziccer Bocsok | 2024. január 20. szombat | 39 - 44 | Renkecz Máté Gergő, Blaskovits Márk Mihály |
Ziccer Bocsok - SZPA-HSE U11 | 2024. január 20. szombat | 37 - 44 | Renkecz Máté Gergő, Blaskovits Márk Mihály |
R csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Kistigrisek - Kőbányai Kisdarázslányok | 2024. január 21. vasárnap | 53 - 28 | Porkoláb Mercédesz Anett, Földesi Boglárka |
Kőbányai Kisdarázslányok - TF-JAK-OROSZLÁNOK | 2024. január 21. vasárnap | 25 - 35 | Szilágyi Zsolt József, Bíró Brigitta |
TF-JAK-OROSZLÁNOK - Ziccer Kistigrisek | 2024. január 21. vasárnap | 26 - 33 | Szilágyi Zsolt József, Bíró Brigitta |
S csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKS Benkő - KLKS Károlyi | 2024. január 20. szombat | 40 - 25 | Renkecz Máté Gergő, Blaskovits Márk Mihály |
PSE Párducok - KLKS Benkő | 2024. január 20. szombat | 46 - 64 | Renkecz Máté Gergő, Blaskovits Márk Mihály |
KLKS Károlyi - PSE Párducok | 2024. január 20. szombat | 64 - 15 | Kovalcsik Emese Zsófia, Nagy Soma |
T csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKS Szigeti - TF - Farkaskutyák | 2024. január 21. vasárnap | 2 - 0 | Waigand Ágoston, Nagy Soma |
Törekvés Törpicúrok - KLKS Szigeti | 2024. január 21. vasárnap | 30 - 37 | Waigand Ágoston, Nagy Soma |
TF - Farkaskutyák - Törekvés Törpicúrok | 2024. január 21. vasárnap | 0 - 2 | Waigand Ágoston, Nagy Soma |
U csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Erdért-Szűcs - PEKOSI - KOALÁK | 2024. január 21. vasárnap | 38 - 23 | Konta Csanád János, Blaskovits Márk Mihály |
PEKOSI - KOALÁK - FKE kenguru | 2024. január 21. vasárnap | 2 - 0 | Konta Csanád János, Blaskovits Márk Mihály |
Józsefvárosi KC - Erdért-Szűcs | 2024. január 21. vasárnap | 48 - 47 | Konta Csanád János, Kovalcsik Emese Zsófia |
FKE kenguru - Józsefvárosi KC | 2024. január 21. vasárnap | 82 - 12 | Kovalcsik Emese Zsófia, Kovács Gedeon |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Áldás Basket - BKG-Veresegyház | 2024. január 20. szombat | 65 - 26 | Szatmári Roland, Beniczky Tamás |
BSC Lány - Vasas Áldás Basket | 2024. január 20. szombat | 39 - 74 | Molnár Tamás, Upor Milán |
BKG-Veresegyház - BSC Lány | 2024. január 20. szombat | 58 - 56 | Molnár Tamás, Upor Milán |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - ICT Pilots Farkasrét | 2024. január 20. szombat | 52 - 30 | Horváth Emese Kata, Egri Norbert |
Monor SE/B - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2024. január 20. szombat | 36 - 58 | Horváth Emese Kata, Egri Norbert |
ICT Pilots Farkasrét - Monor SE/B | 2024. január 20. szombat | 37 - 54 | Szatmári Roland, Beniczky Tamás |
C csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi Gödények - Gödi Kiscicák | 2024. január 21. vasárnap | 26 - 40 | Egri Norbert, Gátas András |
Pilots SE U11 - Gödi Gödények | 2024. január 21. vasárnap | 74 - 41 | Egri Norbert, Gátas András |
Gödi Kiscicák - Pilots SE U11 | 2024. január 21. vasárnap | 56 - 46 | Egri Norbert, Gátas András |
D csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödöllői Sport Klub - BL Basket | 2024. január 21. vasárnap | 43 - 55 | Czupi Márton, Nagy Csenge |
Százhalombattai KSE - Gödöllői Sport Klub | 2024. január 21. vasárnap | 14 - 70 | Czupi Márton, Nagy Csenge |
BL Basket - Százhalombattai KSE | 2024. január 21. vasárnap | 63 - 17 | Magda János József, Miklósi László |
E csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monor SE/A - Szentendrei Kölyökfarkasok | 2024. január 21. vasárnap | 17 - 86 | Szatmári Roland, Beniczky Márton |
Dunaharaszti MTK fiú - Monor SE/A | 2024. január 21. vasárnap | 67 - 17 | Szatmári Roland, Beniczky Márton |
Szentendrei Kölyökfarkasok - Dunaharaszti MTK fiú | 2024. január 21. vasárnap | 58 - 54 | Szatmári Roland, Beniczky Márton |
F csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaharaszti MTK leány - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | 2024. január 21. vasárnap | 31 - 46 | Magda János József, Miklósi László |
Diósdi Sasok KE - Dunaharaszti MTK leány | 2024. január 21. vasárnap | 57 - 19 | Magda János József, Miklósi László |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L - Diósdi Sasok KE | 2024. január 21. vasárnap | 45 - 60 | Magda János József, Miklósi László |
G csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fót SE Leány/B - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | 2024. január 21. vasárnap | 35 - 51 | Sersovszky Gergely Péter, Csegény Csenge Janka |
Pilis Basket - Fót SE Leány/B | 2024. január 21. vasárnap | 0 - 2 | Sersovszky Gergely Péter, Csegény Csenge Janka |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F - Pilis Basket | 2024. január 21. vasárnap | 2 - 0 | Sersovszky Gergely Péter, Csegény Csenge Janka |
H csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyáli Apródok - BDSE RADOBASKET | 2024. január 20. szombat | 2 - 0 | Balogh Csaba, Horváth Máté |
BDSE RADOBASKET - Fót SE Fiú/A | 2024. január 20. szombat | 0 - 2 | Balogh Csaba, Horváth Máté |
Fót SE Fiú/A - Gyáli Apródok | 2024. január 20. szombat | 50 - 34 | Sersovszky Gergely Péter, Szundy Gábor |
I csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - KLKS Szomód | 2024. január 20. szombat | 29 - 59 | Sersovszky Gergely Péter, Szundy Gábor |
KLKS Szomód - VMG DSE | 2024. január 20. szombat | 52 - 43 | Neubrandt Roland, Ács Zoltán |
VMG DSE - BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2024. január 20. szombat | 45 - 46 | Neubrandt Roland, Ács Zoltán |
J csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Budakeszi - BSC | 2024. január 20. szombat | 63 - 28 | Agócs Gábor Mihály, Beniczky Márton |
Pilisborosjenői Párducok - BSC Budakeszi | 2024. január 20. szombat | 39 - 61 | Agócs Gábor Mihály, Beniczky Márton |
BSC - Pilisborosjenői Párducok | 2024. január 20. szombat | 41 - 42 | Jenei Zalán, Csegény Csenge Janka |
K csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket Oroszlánok - PILIS BASKET Dunakanyar | 2024. január 20. szombat | 22 - 54 | Jenei Zalán, Csegény Csenge Janka |
BSC Telki - Radobasket Oroszlánok | 2024. január 20. szombat | 49 - 31 | Ábrahám Soma, Szilágyi András |
PILIS BASKET Dunakanyar - BSC Telki | 2024. január 20. szombat | 59 - 24 | Ábrahám Soma, Szilágyi András |
L csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CKE U11 - BSC Bálint Márton U11 | 2024. január 21. vasárnap | 0 - 2 | Beniczky Tamás, Szilágyi Krisztina |
Pátyi SE - CKE U11 | 2024. január 21. vasárnap | 2 - 0 | Beniczky Tamás, Szilágyi Krisztina |
BSC Bálint Márton U11 - Pátyi SE | 2024. január 21. vasárnap | 58 - 37 | Beniczky Tamás, Szilágyi Krisztina |