|
A csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Kossuth Leopárdok - Cívis Efrém Kenguruk | 2023. október 8. vasárnap | 65 - 42 | dr. Szűcs Sándor, Varga Sándor |
Cívis KK TK Rakéták - Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2023. október 8. vasárnap | 65 - 66 | Varga Sándor, Mezei Dóra |
Cívis Efrém Kenguruk - Cívis KK TK Rakéták | 2023. október 8. vasárnap | 36 - 77 | dr. Szűcs Sándor, Mezei Dóra |
B csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka (4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12..) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYÍKSE Tűzgolyók/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2023. október 7. szombat | 77 - 41 | dr. Marjay Péter, Oroszvári Tamás |
Cívis KK Tigrisek - NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2023. október 7. szombat | 34 - 94 | Oroszvári Tamás, dr. Marjay Péter |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Cívis KK Tigrisek | 2023. október 7. szombat | 66 - 42 | Zalai Ákos István, Oroszvári Tamás |
C csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK TK Macskák - Cívis KK Fehértigrisek | 2023. október 7. szombat | 43 - 56 | Mezei Dóra, Wágner Ferenc |
Zsákoló Zsiráfok - Cívis KK TK Macskák | 2023. október 7. szombat | 25 - 54 | dr. Szűcs Sándor, Mezei Dóra |
Cívis KK Fehértigrisek - Zsákoló Zsiráfok | 2023. október 7. szombat | 42 - 17 | dr. Szűcs Sándor, Oláh Donát |
D csoport | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYKK Eötvös U11 - BC Uzhgorod | 2023. október 7. szombat | 24 - 40 | Horányi András, Pokoraczky Máté |
BC Uzhgorod - Wildcats Baia Mare Fehér | 2023. október 7. szombat | 44 - 23 | Horányi András, Pokoraczky Máté |
Wildcats Baia Mare Fehér - NYKK Eötvös U11 | 2023. október 7. szombat | 47 - 18 | Horányi András, Pokoraczky Máté |
E csoport | Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dife KK - NYÍKSE Tűzokádók | 2023. október 8. vasárnap | 26 - 109 | Bács Csaba, Varga Sándor |
NYÍKSE Tűzokádók - CSS Sighet Máramaros | 2023. október 8. vasárnap | 84 - 21 | Bács Csaba, Varga Sándor |
CSS Sighet Máramaros - Dife KK | 2023. október 8. vasárnap | 33 - 57 | Bács Csaba, Varga Sándor |
F csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Jaguárok - Wildcats Rózsaszín | 2023. október 8. vasárnap | 76 - 21 | Tóth Szabina Ibolya, Oláh Donát |
Cívis KK KisTigrisek - Wildcats Baia Mare Narancssárga | 2023. október 8. vasárnap | 21 - 25 | Kokas Sándor Zsolt, Wágner Ferenc |
Wildcats Rózsaszín - Cívis KK KisTigrisek | 2023. október 8. vasárnap | 31 - 46 | Tóth Szabina Ibolya, Oláh Donát |
Cívis KK Jaguárok - Wildcats Baia Mare Narancssárga | 2023. október 8. vasárnap | 40 - 18 | Kokas Sándor Zsolt, Wágner Ferenc |
A csoport | Széchenyi Általános Iskola (3580 Tiszaújváros Deák tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/A - DVTK Tiszaújváros | 2023. október 7. szombat | 87 - 13 | Domán István, Suhajda Levente Ákos |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK Akadémia/A | 2023. október 7. szombat | 31 - 70 | Domán István, Suhajda Levente Ákos |
DVTK Tiszaújváros - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2023. október 7. szombat | 11 - 111 | Domán István, Suhajda Levente Ákos |
B csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Miskolci Sportiskola Kossuth - Szerencsi Sólymok | 2023. október 7. szombat | 9 - 92 | Lónáth László, Béres Dávid |
MEAFC Gyarmati U11 - Miskolci Sportiskola Kossuth | 2023. október 7. szombat | 68 - 5 | Lónáth László, Béres Dávid |
Szerencsi Sólymok - MEAFC Gyarmati U11 | 2023. október 7. szombat | 40 - 29 | Lónáth László, Béres Dávid |
C csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/B - DVTK Miskolc/C | 2023. október 7. szombat | 9 - 75 | Vaszi Ádám, Dr. Ormay Gábor |
MEAFC Mini Cápák - DVTK Akadémia/B | 2023. október 7. szombat | 103 - 18 | Vaszi Ádám, Tòth Tamás |
DVTK Miskolc/C - MEAFC Mini Cápák | 2023. október 7. szombat | 34 - 61 | Tòth Tamás, Dr. Ormay Gábor |
D csoport | Magyar Szentek Rk. Általános Iskola tornaterme (3060 Pásztó, Széchenyi utca 7..) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI (fiú) - Pásztói SZSE-Kisördögök | 2023. október 8. vasárnap | 28 - 64 | Kovács Csaba, Polyák Adrián |
Salgótarjáni KI Vadmacskák - Salgótarjáni KI (fiú) | 2023. október 8. vasárnap | 16 - 71 | Dezsèri Szabolcs Ernő, Polyák Adrián |
Pásztói SZSE-Kisördögök - Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2023. október 8. vasárnap | 126 - 14 | Kovács Csaba, Dezsèri Szabolcs Ernő |
E csoport | Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs Rákóczi út 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Zemplén - DVTK Encs | 2023. október 7. szombat | 47 - 39 | Szalontai Dorina Enikő, Molnár Zoltán |
DVTK Szerencs - DVTK Zemplén | 2023. október 7. szombat | 30 - 62 | Szalontai Dorina Enikő, Molnár Zoltán |
DVTK Encs - DVTK Szerencs | 2023. október 7. szombat | 57 - 38 | Szalontai Dorina Enikő, Molnár Zoltán |
A csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Tigrisek - Vásárhelyi Farkaskölykök | 2023. október 7. szombat | 54 - 30 | Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina |
Vásárhelyi Farkaskölykök - KARCAGI SE Oroszlánkák | 2023. október 7. szombat | 16 - 74 | Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina |
KARCAGI SE Oroszlánkák - SZEDEÁK Tigrisek | 2023. október 7. szombat | 47 - 57 | Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina |
B csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Kiskobrák - Lehel Kosársuli U11 | 2023. október 7. szombat | 86 - 29 | Kozma Péter, Zsók Áron |
Lehel Kosársuli U11 - ACS Baschet Star Oradea Fehér | 2023. október 7. szombat | 40 - 38 | Kozma Péter, Dezsèri Szabolcs Ernő |
ACS Baschet Star Oradea Fehér - Szolnoki Kiskobrák | 2023. október 7. szombat | 29 - 86 | Zsók Áron, Dezsèri Szabolcs Ernő |
C csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú - Szolnoki Viperák | 2023. október 7. szombat | 56 - 26 | Tóth Viktor, Schönborn Tamás |
Békési Kisgladiátorok - ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2023. október 7. szombat | 42 - 23 | Schönborn Tamás, Terjéki András |
Szolnoki Viperák - Békési Kisgladiátorok | 2023. október 7. szombat | 27 - 67 | Tóth Viktor, Terjéki András |
D csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mezőberényi KK Leány - Vásárhelyi Mosómedvék | 2023. október 6. péntek | 34 - 46 | Gedra János, Sajgó Lajos Fülöp |
Vásárhelyi Bölények - Mezőberényi KK Leány | 2023. október 6. péntek | 53 - 24 | Gedra János, Sajgó Lajos Fülöp |
Vásárhelyi Mosómedvék - Vásárhelyi Bölények | 2023. október 6. péntek | 23 - 51 | Gedra János, Sajgó Lajos Fülöp |
E csoport | Mezőberényi Általános Iskola (5650 Mezőberény Petőfi út 17-19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mezőberényi KK Vegyes - ACS Baschet Star Oradea Sárga | 2023. október 8. vasárnap | 39 - 37 | Kardos Liza, Sajgó Lajos |
ACS Baschet Star Oradea Sárga - Szarvas GFE Gyakorló | 2023. október 8. vasárnap | 54 - 45 | Sajgó Lajos, Kardos Liza |
Szarvas GFE Gyakorló - Mezőberényi KK Vegyes | 2023. október 8. vasárnap | 31 - 46 | Kardos Liza, Sajgó Lajos |
A csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csípős Darazsak - MVM-OSE Simbák | 2023. október 8. vasárnap | 62 - 53 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Soproni SI Bivalyok - Csípős Darazsak | 2023. október 8. vasárnap | 47 - 57 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
MVM-OSE Simbák - Soproni SI Bivalyok | 2023. október 8. vasárnap | 93 - 50 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
B csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szorgos Darazsak - Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2023. október 7. szombat | 14 - 71 | Czinder Adrienn, Horváth Márk |
Soproni SI Hunyadis Bivalyok - MVM-OSE MÓR U11 | 2023. október 7. szombat | 35 - 55 | Czinder Adrienn, Buzai Patrik |
MVM-OSE MÓR U11 - Szorgos Darazsak | 2023. október 7. szombat | 63 - 24 | Buzai Patrik, Horváth Márk |
C csoport | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum (9400 Sopron, Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek U11/A - Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2023. október 7. szombat | 94 - 16 | Hernicz Balazs, Kovács Zoltán |
Soproni SI Lackneros Bivalyok - TSE Basket U11 Kenguru | 2023. október 7. szombat | 23 - 92 | Hernicz Balazs, Dr Tallós Gábor |
TSE Basket U11 Kenguru - Soproni Tigrisek U11/A | 2023. október 7. szombat | 45 - 74 | Kovács Zoltán, Dr Tallós Gábor |
D csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - EKE U11 | 2023. október 7. szombat | 55 - 78 | Kiss Márton Balázs, Németh Balázs |
Győri KC Koalák - GÖNYŰI HARCSÁK | 2023. október 7. szombat | 2 - 0 | Kiss Márton Balázs, Németh Balázs |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - GÖNYŰI HARCSÁK | 2023. október 7. szombat | 2 - 0 | Kiss Márton Balázs, Németh Balázs |
EKE U11 - Győri KC Koalák | 2023. október 7. szombat | 29 - 68 | Dr. Popgyákunik Balázs, Schneider Bertold Antal |
E csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek Kőszeg U11 - MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2023. október 7. szombat | 44 - 30 | Söveges Tamás, Kulik Rajmund |
MVM-OSE TKC U11L - Győri KC Vizslák | 2023. október 7. szombat | 38 - 47 | Söveges Tamás, Kulik Rajmund |
MEZŐÖRSI HANGYÁK - MVM-OSE TKC U11L | 2023. október 7. szombat | 17 - 64 | Szlávik Bence, Szlávik Botond |
Soproni Tigrisek Kőszeg U11 - Győri KC Vizslák | 2023. október 7. szombat | 54 - 52 | Szlávik Bence, Szlávik Botond |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök/A - KWBC Körmend | 2023. október 8. vasárnap | 106 - 17 | Németh Csaba János, Németh Balázs |
ZTE KK U11/A - Körmendi Törpördögök/A | 2023. október 8. vasárnap | 85 - 54 | Németh Csaba János, Németh Balázs |
KWBC Körmend - ZTE KK U11/A | 2023. október 8. vasárnap | 19 - 74 | Németh Csaba János, Németh Balázs |
B csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ifjú Sólyomfiókák - ZTE NKK | 2023. október 8. vasárnap | 91 - 18 | Kovács Máté, Schneider Bertold Antal |
Ricsilla Rakéta - Ifjú Sólyomfiókák | 2023. október 8. vasárnap | 31 - 85 | Kovács Máté, Schneider Bertold Antal |
ZTE NKK - Ricsilla Rakéta | 2023. október 8. vasárnap | 41 - 49 | Kovács Máté, Schneider Bertold Antal |
C csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
RICSILLA Becsehely - Kanizsai Mókusok/A | 2023. október 8. vasárnap | 22 - 45 | Imre Márk, Kovács Marcell |
Kanizsai Mókusok/A - Tapolcai Szöcskék | 2023. október 8. vasárnap | 31 - 46 | Imre Márk, Kovács Marcell |
Tapolcai Szöcskék - RICSILLA Becsehely | 2023. október 8. vasárnap | 71 - 26 | Imre Márk, Kovács Marcell |
D csoport | Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ZTE KK U11/B - Zalaegerszegi KTE | 2023. október 21. szombat | 105 - 25 | Horváth Alajos, Némethy Barna |
Kanizsa KK - ZTE KK U11/B | 2023. október 21. szombat | 31 - 94 | Horváth Alajos, Némethy Barna |
Zalaegerszegi KTE - Kanizsa KK | 2023. október 21. szombat | 46 - 58 | Benedek Zoltán, Némethy Barna |
A csoport | Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/A - Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2023. október 8. vasárnap | 63 - 47 | Boros Gyevi Ádám, Pöttendi Gábor |
Dombóvári Kosársuli KE U11/A - NKA Pécs u11 fiú | 2023. október 8. vasárnap | 28 - 64 | Koncsek Balázs, Pöttendi Gábor |
NKA Pécs u11 fiú - KASI/A | 2023. október 8. vasárnap | 76 - 58 | Koncsek Balázs, Mester Milán |
B csoport | Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TARR KSC Szekszárd/A - GYKSE Szekszárd/A | 2023. október 7. szombat | 48 - 76 | Nagy Viktor, Lipovszky Nóra |
PVSK NKA Fiú/A - TARR KSC Szekszárd/A | 2023. október 7. szombat | 52 - 54 | Keresztes Tamás, Finta Zétény |
GYKSE Szekszárd/A - PVSK NKA Fiú/A | 2023. október 7. szombat | 78 - 53 | Keresztes Tamás, Finta Zétény |
C csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Leány/A - NKA Pécs u11 leány | 2023. október 7. szombat | 25 - 65 | Kiss Zoltán, Csontos Alex |
NKA Pécs u11 leány - Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2023. október 7. szombat | 54 - 38 | Kiss Zoltán, Csontos Alex |
Dombóvári Kosársuli KE U11/B - PVSK NKA Leány/A | 2023. október 7. szombat | 53 - 50 | Kiss Zoltán, Csontos Alex |
D csoport | Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/C - KASI/B | 2023. október 8. vasárnap | 51 - 26 | Koncsek Balázs, Mester Milán |
E csoport | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka (7700 Mohács, Szepessy Ignác tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - Kozármisleny SE/A | 2023. október 7. szombat | 47 - 60 | Lenger Levente, Barics Bálint |
Kozármisleny SE/A - NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2023. október 7. szombat | 44 - 58 | Lenger Levente, Barics Bálint |
NKA Pécs Kenguru fiú/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2023. október 7. szombat | 53 - 37 | Lenger Levente, Barics Bálint |
F csoport | Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bonyhádi KSE U11 - TARR KSC Szekszárd/B | 2023. október 8. vasárnap | 37 - 42 | Sterczer Péter Márk, Lipovszky Nóra |
NKA Pécs Kenguru leány/B - Bonyhádi KSE U11 | 2023. október 8. vasárnap | 57 - 35 | Némedi Flóra Anna, Lipovszky Nóra |
TARR KSC Szekszárd/B - NKA Pécs Kenguru leány/B | 2023. október 8. vasárnap | 39 - 55 | Nagy Viktor, Némedi Flóra Anna |
G csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka (7627 Pécs Hársfa utca 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u11 fiú/C - PVSK NKA Fiú/B | 2023. október 7. szombat | 48 - 38 | Leutsch Liza |
PVSK NKA Fiú/B - NKA Pécs u11 leány/C | 2023. október 7. szombat | 44 - 30 | Leutsch Liza |
NKA Pécs u11 leány/C - NKA Pécs u11 fiú/C | 2023. október 7. szombat | 35 - 52 | Leutsch Liza |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U11 Jimmy - Kecskeméti KA U11 Amazonok | 2023. október 7. szombat | 43 - 48 | Velkey István, Lengyel Dorka |
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA U11 Jimmy | 2023. október 7. szombat | 90 - 33 | Lengyel Dorka, Lédeczi Nándor |
Kecskeméti KA U11 Amazonok - Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | 2023. október 7. szombat | 27 - 77 | Velkey István, Lédeczi Nándor |
B csoport | Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ (6500 Baja Oltványi utca 14.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bajai Női Kosárlabda Klub - BasketBaja SE | 2023. október 7. szombat | 25 - 66 | Csallóközi Gábor, Goldring Gergő |
Miklósi KékRókák KE - Bajai Női Kosárlabda Klub | 2023. október 7. szombat | 0 - 20 | Szöllősi Boglárka, Goldring Gergő |
BasketBaja SE - Miklósi KékRókák KE | 2023. október 7. szombat | 20 - 0 | Csallóközi Gábor, Szöllősi Boglárka |
C csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI József A. Iskola - FTSI Platán Iskola | 2023. október 7. szombat | 12 - 78 | Fehér Péter, Bán Péter |
Kécskei Vidrák - FTSI József A. Iskola | 2023. október 7. szombat | 28 - 57 | Kovács Máté László, Fehér Péter |
FTSI Platán Iskola - Kécskei Vidrák | 2023. október 7. szombat | 81 - 11 | Kovács Máté László, Bán Péter |
D csoport | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nagykőrösi Sólymok U11/A - Pityke KSE | 2023. október 7. szombat | 48 - 38 | Kocsis Attila, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma |
CEKK - Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2023. október 7. szombat | 17 - 78 | Filep Áron Kálmán, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma |
Pityke KSE - CEKK | 2023. október 7. szombat | 78 - 12 | Filep Áron Kálmán, Kocsis Attila |
E csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi - Kecskeméti KA U11 Villámok | 2023. október 8. vasárnap | 0 - 2 | Sinka-Pálinkás Szonja, Hermann Anna Zsófia |
Nagykőrösi Sólymok/LU11 - Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | 2023. október 8. vasárnap | 2 - 0 | Romhányi Mária, Hermann Anna Zsófia |
Kecskeméti KA U11 Villámok - Nagykőrösi Sólymok/LU11 | 2023. október 8. vasárnap | 50 - 53 | Romhányi Mária, Sinka-Pálinkás Szonja |
F csoport | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme (6044 Kecskemét, Iskola utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U11 Vadmacskák - KKC Hetény | 2023. október 6. péntek | 20 - 0 | Papp Attila, Tál Csenge Kincső |
KKC Mátyás - Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | 2023. október 6. péntek | 0 - 20 | Papp Attila, Varga Sára |
KKC Hetény - KKC Mátyás | 2023. október 6. péntek | 0 - 0 | Varga Sára, Tál Csenge Kincső |
A csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár Cápák - DKKA Darazsak | 2023. október 8. vasárnap | 21 - 46 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
DKKA Darazsak - DKKA Vezérek | 2023. október 8. vasárnap | 73 - 39 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
DKKA Vezérek - Alba Fehérvár Cápák | 2023. október 8. vasárnap | 52 - 59 | Poór Tamás, Tóth Bence |
B csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár Kenguruk - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2023. október 7. szombat | 37 - 43 | Poór Tamás, Tóth Bence |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 - DKKA Ördögök | 2023. október 7. szombat | 32 - 58 | Tóth Bence, Poór Tamás |
DKKA Ördögök - Alba Fehérvár Kenguruk | 2023. október 7. szombat | 61 - 25 | Tóth Bence, Poór Tamás |
C csoport | Hétvezér Általános Iskola (8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Tigrisek - Marcali Szürkefarkasok/A | 2023. október 7. szombat | 62 - 37 | KOCSIS JÓZSEF, Kovátsné Fekete Csilla |
Marcali Szürkefarkasok/A - DKKA Ugrómókusok | 2023. október 7. szombat | 13 - 68 | KOCSIS JÓZSEF, Kovátsné Fekete Csilla |
DKKA Ugrómókusok - DKKA Tigrisek | 2023. október 7. szombat | 60 - 22 | KOCSIS JÓZSEF, Kovátsné Fekete Csilla |
D csoport | Széchenyi István Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A - Várpalota Bébi Gepárdok | 2023. október 8. vasárnap | 32 - 30 | Haag Panna, Lipovszky Dóra |
AF-Velencei Csukák - DKKA Flamingók | 2023. október 8. vasárnap | 48 - 27 | Haag Panna, Nagy Patrik Milán |
DKKA Flamingók - Várpalota Bébi Gepárdok | 2023. október 8. vasárnap | 17 - 62 | Lipovszky Dóra, Nagy Patrik Milán |
AF-Velencei Csukák - Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2023. október 8. vasárnap | 18 - 40 | Haag Panna, Lipovszky Dóra |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak - Vasas Akadémia U11 | 2023. október 8. vasárnap | 60 - 77 | Bárány Levente, Korpás Máté |
MAFC Grosics - Kőbányai Darazsak | 2023. október 8. vasárnap | 30 - 71 | Bárány Levente, Korpás Máté |
Vasas Akadémia U11 - MAFC Grosics | 2023. október 8. vasárnap | 98 - 26 | Hőgerl Bence, Kutrik Andrea |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kéksárga Zsiráfok - Budapesti Honvéd/A | 2023. október 7. szombat | 42 - 48 | Kutrik Andrea, Tóth Olivér |
Budafoki Békák - Kéksárga Zsiráfok | 2023. október 7. szombat | 40 - 58 | Kutrik Andrea, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
Budapesti Honvéd/A - Budafoki Békák | 2023. október 7. szombat | 40 - 42 | Kutrik Andrea, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata Garfield - Vasas Amazonok | 2023. október 7. szombat | 56 - 48 | Bárány Levente, Hőgerl Bence |
BEAC Vizslák - Csata Garfield | 2023. október 7. szombat | 47 - 33 | Bárány Levente, Hőgerl Bence |
Vasas Amazonok - BEAC Vizslák | 2023. október 7. szombat | 52 - 60 | Tóth Olivér, Hőgerl Bence |
D csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasfiókák - Kőbányai Darázslányok | 2023. október 8. vasárnap | 33 - 42 | Szőke Gábor, Vigh Barnabás Dominik |
Csata Macik - Török Sasfiókák | 2023. október 8. vasárnap | 30 - 58 | Szőke Gábor, Vigh Barnabás Dominik |
Kőbányai Darázslányok - Csata Macik | 2023. október 8. vasárnap | 73 - 14 | Szőke Gábor, Brunner Brúnó |
E csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MTK Budapest - Kéksárga Okapik | 2023. október 8. vasárnap | 25 - 35 | Brunner Brúnó, Garami Júlia Eszter |
Kaszás Boszorkák - MTK Budapest | 2023. október 8. vasárnap | 45 - 30 | Porkoláb Mercédesz Anett, Garami Júlia Eszter |
Kéksárga Okapik - Kaszás Boszorkák | 2023. október 8. vasárnap | 40 - 30 | Porkoláb Mercédesz Anett, Garami Júlia Eszter |
F csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF Kenguruk - KLKA Angoltagozatos | 2023. október 7. szombat | 82 - 24 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Vigh Barnabás Dominik |
Dülői Kaszások - BLF Kenguruk | 2023. október 7. szombat | 94 - 39 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Vigh Barnabás Dominik |
KLKA Angoltagozatos - Dülői Kaszások | 2023. október 7. szombat | 13 - 103 | Vigh Barnabás Dominik, Földesi Boglárka |
G csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/A - Római Kaszások | 2023. október 7. szombat | 10 - 71 | Kovács Róbert Márió, Garami Júlia Eszter |
Zuglói Sasok Herman - Újpest-MT/A | 2023. október 7. szombat | 25 - 30 | Kovács Róbert Márió, Koncz Levente |
Római Kaszások - Zuglói Sasok Herman | 2023. október 7. szombat | 75 - 23 | Bózsó Gábor, Koncz Levente |
H csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/Harmat - TFSE | 2023. október 8. vasárnap | 31 - 26 | Hőgerl Bence, Kutrik Andrea |
Németvölgyi Bocsok - Kőbányai Darazsak/Harmat | 2023. október 8. vasárnap | 19 - 55 | Horváth Alexandra, Petrik Boglárka |
TFSE - Németvölgyi Bocsok | 2023. október 8. vasárnap | 65 - 16 | Horváth Alexandra, Petrik Boglárka |
I csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Törekvés Törpillák - MAFC Farkasrét | 2023. október 7. szombat | 15 - 58 | Miháczi Ádám, Garami Júlia Eszter |
MAFC Farkasrét - Csata Manók | 2023. október 7. szombat | 60 - 22 | Bózsó Gábor, Garami Júlia Eszter |
Csata Manók - Törekvés Törpillák | 2023. október 7. szombat | 60 - 24 | Bózsó Gábor, Miháczi Ádám |
J csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budafoki Bolhák - Zuglói Sasok | 2023. október 8. vasárnap | 2 - 0 | Waigand Ágoston, Miháczi Ádám |
Újpest-MT/B - Budafoki Bolhák | 2023. október 8. vasárnap | 18 - 24 | Waigand Ágoston, Miháczi Ádám |
Zuglói Sasok - Újpest-MT/B | 2023. október 8. vasárnap | 0 - 2 | Sancilio Mattia, Miháczi Ádám |
K csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/Pannónia - Vasas Bolhák | 2023. október 7. szombat | 45 - 44 | Vigh Barnabás Dominik, Földesi Boglárka |
Kőbányai Kisdarázslányok - Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2023. október 7. szombat | 7 - 48 | Kovács Róbert Márió, Földesi Boglárka |
Vasas Bolhák - Kőbányai Kisdarázslányok | 2023. október 7. szombat | 57 - 19 | Kovács Róbert Márió, Földesi Boglárka |
L csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Bocsok - PSE Párducok | 2023. október 7. szombat | 0 - 0 | Sancilio Mattia, Veres Zsombor |
Csepel-Bontó KK - Ziccer Bocsok | 2023. október 7. szombat | 57 - 21 | Sancilio Mattia, Veres Zsombor |
PSE Párducok - Csepel-Bontó KK | 2023. október 7. szombat | 0 - 0 | Sancilio Mattia, Veres Zsombor |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Áldás Basket - Pilis Basket | 2023. október 7. szombat | 89 - 9 | Ábrahám Soma, Beniczky Márton |
BKG-Veresegyház - Vasas Áldás Basket | 2023. október 7. szombat | 26 - 91 | Ábrahám Soma, Beniczky Márton |
Pilis Basket - BKG-Veresegyház | 2023. október 7. szombat | 22 - 55 | Ábrahám Soma, Csegény Csenge Janka |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi Gödények - Százhalombattai KSE | 2023. október 7. szombat | 50 - 23 | Ábrahám Soma, Csegény Csenge Janka |
Százhalombattai KSE - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2023. október 7. szombat | 15 - 67 | Takács István, Gergő János |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - Gödi Gödények | 2023. október 7. szombat | 47 - 13 | Takács István, Gergő János |
C csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaharaszti MTK leány - BSC Lány | 2023. október 8. vasárnap | 25 - 78 | Horváth Emese Kata, Jenei Zalán |
BSC Lány - ICT Pilots Farkasrét | 2023. október 8. vasárnap | 63 - 34 | Horváth Emese Kata, Jenei Zalán |
ICT Pilots Farkasrét - Dunaharaszti MTK leány | 2023. október 8. vasárnap | 42 - 15 | Sersovszky Gergely Péter, Balogh Csaba |
D csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaharaszti MTK fiú - Monor SE/B | 2023. október 8. vasárnap | 40 - 46 | Sersovszky Gergely Péter, Balogh Csaba |
Pilots SE U11 - Dunaharaszti MTK fiú | 2023. október 8. vasárnap | 41 - 34 | Magda János József, Miklósi László |
Monor SE/B - Pilots SE U11 | 2023. október 8. vasárnap | 48 - 46 | Magda János József, Miklósi László |
E csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödöllői Sport Klub - Monor SE/A | 2023. október 7. szombat | 74 - 16 | Sersovszky Gergely Péter, Horváth Máté |
Monor SE/A - Fót SE Leány/B | 2023. október 7. szombat | 35 - 50 | Sersovszky Gergely Péter, Horváth Máté |
Fót SE Leány/B - Gödöllői Sport Klub | 2023. október 7. szombat | 17 - 50 | Sersovszky Gergely Péter, Horváth Máté |
F csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi Kiscicák - Fót SE Fiú/A | 2023. október 7. szombat | 78 - 12 | Paulik Benjámin, Egri Norbert |
Szentendrei Kölyökfarkasok - Gödi Kiscicák | 2023. október 7. szombat | 19 - 38 | Paulik Benjámin, Egri Norbert |
Fót SE Fiú/A - Szentendrei Kölyökfarkasok | 2023. október 7. szombat | 11 - 64 | Paulik Benjámin, Egri Norbert |
G csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyáli Apródok - Diósdi Sasok KE | 2023. október 7. szombat | 0 - 20 | Nagy László, Zanati Márió |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L - Gyáli Apródok | 2023. október 7. szombat | 20 - 0 | Nagy László, Zanati Márió |
Diósdi Sasok KE - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | 2023. október 7. szombat | 55 - 38 | Neubrandt Roland, Csajági Laura Borbála |
H csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - BL Basket | 2023. október 7. szombat | 15 - 69 | Neubrandt Roland, Csajági Laura Borbála |
VMG DSE - BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2023. október 7. szombat | 46 - 34 | Neubrandt Roland, Gombkötő Dávid |
BL Basket - VMG DSE | 2023. október 7. szombat | 69 - 24 | Neubrandt Roland, Gombkötő Dávid |