|
A csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK TK Rakéták - Cívis Efrém Kenguruk | 2024. április 14. vasárnap | 96 - 26 | Varga Sándor, Mezei Dóra |
Cívis Efrém Kenguruk - NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2024. április 14. vasárnap | 38 - 114 | Varga Sándor, Szabó Gréta |
NYÍKSE Tűzgolyók/A - Cívis KK TK Rakéták | 2024. április 14. vasárnap | 86 - 83 | Szabó Gréta, Tóth Szabina Ibolya |
B csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Kossuth Leopárdok - NYÍKSE Tűzokádók | 2024. április 13. szombat | 50 - 62 | Molnár Péter Zoltán, KONCZ JÁNOS |
BC Uzhgorod - Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2024. április 13. szombat | 35 - 49 | Molnár Péter Zoltán, KONCZ JÁNOS |
NYÍKSE Tűzokádók - BC Uzhgorod | 2024. április 13. szombat | 55 - 63 | Molnár Péter Zoltán, KONCZ JÁNOS |
C csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Tigrisek - Cívis KK Fehértigrisek | 2024. április 13. szombat | 80 - 55 | Varga Sándor, Wágner Ferenc |
Cívis KK Fehértigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2024. április 13. szombat | 50 - 92 | Varga Sándor, Szabó Gréta |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Cívis KK Tigrisek | 2024. április 13. szombat | 46 - 58 | Szabó Gréta, Wágner Ferenc |
D csoport | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYKK Eötvös U11 - Cívis KK Jaguárok | 2024. április 21. vasárnap | 36 - 48 | Nyíri Péter Patrik, Darkó Attila |
Cívis KK Jaguárok - Wildcats Baia Mare Fehér | 2024. április 21. vasárnap | 47 - 63 | Nyíri Péter Patrik, Darkó Attila |
Wildcats Baia Mare Fehér - NYKK Eötvös U11 | 2024. április 21. vasárnap | 74 - 26 | Horányi András, Jánkfalvi Máté Péter |
E csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK KisTigrisek - CSS Sighet Máramaros | 2024. április 13. szombat | 52 - 39 | Mezei Dóra, Tóth Szabina Ibolya |
CSS Sighet Máramaros - LPS CSS Satu Mare | 2024. április 13. szombat | 43 - 42 | Mezei Dóra, Wágner Ferenc |
LPS CSS Satu Mare - Cívis KK KisTigrisek | 2024. április 13. szombat | 53 - 44 | Mezei Dóra, Tóth Szabina Ibolya |
F csoport | Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dife KK - Karcagi SE Oroszlánkölykök | 2024. április 14. vasárnap | 54 - 36 | Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István |
Karcagi SE Oroszlánkölykök - Wildcats Baia Mare Narancssárga | 2024. április 14. vasárnap | 35 - 45 | Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István |
Wildcats Baia Mare Narancssárga - Dife KK | 2024. április 14. vasárnap | 32 - 49 | Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István |
G csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok - Cívis KK TK Macskák | 2024. április 13. szombat | 44 - 35 | Zalai Ákos István, Pokoraczky Máté |
Cívis KK TK Macskák - DIFE KK Berettyóújfalu | 2024. április 13. szombat | 68 - 40 | Zalai Ákos István, Pokoraczky Máté |
DIFE KK Berettyóújfalu - Zsákoló Zsiráfok | 2024. április 13. szombat | 26 - 40 | Zalai Ákos István, Pokoraczky Máté |
H csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYÍKSE Tűzsárkányok - Wildcats Rózsaszín | 2024. április 14. vasárnap | 59 - 32 | Oroszvári Tamás, Jánkfalvi Máté Péter |
Wildcats Rózsaszín - TSK-Magiszter U11 | 2024. április 14. vasárnap | 36 - 28 | Scholtz Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter |
TSK-Magiszter U11 - NYÍKSE Tűzsárkányok | 2024. április 14. vasárnap | 35 - 66 | Tóth Tamás Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter |
I csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyírpazonyi KE - NYÍKSE Tűzlabdák | 2024. április 14. vasárnap | 14 - 18 | Nyíri Péter Patrik, Darkó Attila |
NYÍKSE Tűzvirágok - BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | 2024. április 14. vasárnap | 30 - 25 | Nyíri Péter Patrik, Darkó Attila |
Nyírpazonyi KE - BKG PRIMA AKADÉMIA HAJDÚ | 2024. április 14. vasárnap | 39 - 35 | Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa |
NYÍKSE Tűzlabdák - NYÍKSE Tűzvirágok | 2024. április 14. vasárnap | 34 - 22 | Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa |
J csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok Záhony - Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra | 2024. április 10. szerda | 39 - 35 | Sallai István József, Jánkfalvi Máté Péter |
Zsákoló kisZsiráfok - Zsákoló Zsiráfok Nagykálló | 2024. április 10. szerda | 41 - 29 | Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, KONCZ JÁNOS |
Zsákoló Zsiráfok Záhony - Zsákoló kisZsiráfok | 2024. április 10. szerda | 27 - 29 | Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, KONCZ JÁNOS |
Nyíregyházi Sportcentrum U11/B Móra - Zsákoló Zsiráfok Nagykálló | 2024. április 10. szerda | 43 - 45 | Sallai István József, Jánkfalvi Máté Péter |
A csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/A - Szerencsi Sólymok | 2024. április 13. szombat | 84 - 38 | Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton |
MEAFC Mini Cápák - DVTK Akadémia/A | 2024. április 13. szombat | 41 - 84 | Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton |
Szerencsi Sólymok - MEAFC Mini Cápák | 2024. április 13. szombat | 48 - 71 | Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton |
B csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Gyarmati U11 - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2024. április 14. vasárnap | 56 - 51 | Suhajda Levente Ákos, Bagdi Panna |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Pásztói SZSE-Kisördögök | 2024. április 14. vasárnap | 59 - 40 | Suhajda Levente Ákos, Bagdi Panna |
Pásztói SZSE-Kisördögök - MEAFC Gyarmati U11 | 2024. április 14. vasárnap | 42 - 44 | Suhajda Levente Ákos, Bagdi Panna |
C csoport | Kossuth Zsuzsa Gimnázium és Középiskola (3300 Eger Bem tábornok utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Miskolc/C - Miskolci Sportiskola Kossuth | 2024. április 14. vasárnap | 82 - 33 | Petró Szilvia Erika, Sznagyik Roland |
Egri Kék Oroszlánok - DVTK Miskolc/C | 2024. április 14. vasárnap | 41 - 70 | Petró Szilvia Erika, Sznagyik Roland |
Miskolci Sportiskola Kossuth - Egri Kék Oroszlánok | 2024. április 14. vasárnap | 45 - 63 | Petró Szilvia Erika, Sznagyik Roland |
D csoport | Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs Rákóczi út 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Szerencs - DVTK Encs | 2024. április 13. szombat | 39 - 44 | Marton Péter, Molnár Zoltán |
DVTK Encs - Salgótarjáni KI (fiú) | 2024. április 13. szombat | 40 - 61 | Marton Péter, Molnár Krisztián |
Salgótarjáni KI (fiú) - DVTK Szerencs | 2024. április 13. szombat | 80 - 29 | Molnár Krisztián, Molnár Zoltán |
E csoport | KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Zemplén - SLÁGER KKSE/A | 2024. április 14. vasárnap | 39 - 43 | Béres Dávid, Supák Sára |
DVTK Akadémia/B - DVTK Zemplén | 2024. április 14. vasárnap | 26 - 52 | Béres Dávid, Supák Sára |
SLÁGER KKSE/A - DVTK Akadémia/B | 2024. április 14. vasárnap | 36 - 28 | Béres Dávid, Supák Sára |
F csoport | Széchenyi Általános Iskola (3580 Tiszaújváros Deák tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Vörösmarty U11 - DVTK Tiszaújváros | 2024. április 13. szombat | 50 - 30 | Petró Szilvia Erika, Bagdi Panna |
DVTK Ózd - MEAFC Vörösmarty U11 | 2024. április 13. szombat | 14 - 51 | Suhajda Levente Ákos, Petró Szilvia Erika |
DVTK Tiszaújváros - DVTK Ózd | 2024. április 13. szombat | 51 - 18 | Suhajda Levente Ákos, Petró Szilvia Erika |
G csoport | PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Mezőkövesd - Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2024. április 14. vasárnap | 31 - 41 | Trizna Pál Krisztián, Oravecz Olivér László |
Salgótarjáni KI Vadmacskák - MEAFC Kossuth U11 | 2024. április 14. vasárnap | 33 - 38 | Trizna Pál Krisztián, Somoskői Zalán Tibor |
MEAFC Kossuth U11 - DVTK Mezőkövesd | 2024. április 14. vasárnap | 59 - 21 | Trizna Pál Krisztián, Szabó Dániel |
A csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Kiskobrák - Lehel Kosársuli U11 | 2024. április 13. szombat | 129 - 37 | Fehérvári Gergely, Dezsèri Szabolcs Ernő |
Lehel Kosársuli U11 - Békési Kisgladiátorok | 2024. április 13. szombat | 48 - 63 | Kovács Csaba, Dezsèri Szabolcs Ernő |
Békési Kisgladiátorok - Szolnoki Kiskobrák | 2024. április 13. szombat | 40 - 58 | Kozma Péter, Faragó Márton |
B csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Németh László utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Farkaskölykök - Vásárhelyi Bölények | 2024. április 12. péntek | 58 - 37 | Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina |
SZEDEÁK Tigrisek - Vásárhelyi Farkaskölykök | 2024. április 12. péntek | 49 - 56 | Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina |
Vásárhelyi Bölények - SZEDEÁK Tigrisek | 2024. április 12. péntek | 60 - 53 | Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina |
C csoport | Békéscsabai Városgazdálkodási Kft. Tornaterem (Békéscsaba, Pásztor u. 17, 5600) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békéscsabai KK/A - KARCAGI SE Oroszlánkák | 2024. április 13. szombat | 55 - 33 | Kardos Liza, Miklósik Ivett |
KARCAGI SE Oroszlánkák - ACS Baschet Star Oradea Fehér | 2024. április 13. szombat | 37 - 36 | Kardos Liza, Miklósik Ivett |
ACS Baschet Star Oradea Fehér - Békéscsabai KK/A | 2024. április 13. szombat | 26 - 40 | Kardos Liza, Miklósik Ivett |
D csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Dózsa - Vásárhelyi Mosómedvék | 2024. április 13. szombat | 65 - 29 | Barabás Dorina Mónika, Nánai Fruzsina |
Vásárhelyi Mosómedvék - Szolnoki Viperák | 2024. április 13. szombat | 37 - 60 | Barabás Dorina Mónika, Gedra János |
Szolnoki Viperák - SZEDEÁK Dózsa | 2024. április 13. szombat | 23 - 52 | Gedra János, Nánai Fruzsina |
E csoport | Fő Téri Általános Iskola (5540 Szarvas Fő tér 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szarvas GFE Gyakorló - Szentesi KK | 2024. április 13. szombat | 22 - 46 | Sajgó Lajos, Beleznai Levente |
Szentesi KK - ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2024. április 13. szombat | 0 - 0 | Sajgó Lajos, Beleznai Levente |
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú - Szarvas GFE Gyakorló | 2024. április 13. szombat | 0 - 0 | Sajgó Lajos, Beleznai Levente |
F csoport | Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszai Kisvirágok - Mezőberényi KK Leány | 2024. április 14. vasárnap | 45 - 64 | Kozma Péter, Polyák Adrián |
Mezőberényi KK Leány - ACS Baschet Star Oradea Sárga | 2024. április 14. vasárnap | 20 - 0 | Kovács Csaba, Fehérvári Alíz |
ACS Baschet Star Oradea Sárga - Tiszai Kisvirágok | 2024. április 14. vasárnap | 0 - 20 | Terjéki András, Dezsèri Szabolcs Ernő |
G csoport | Martinovics tornaterem (5650 Mezőberény, Martinovics u. 25.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mezőberényi KK Vegyes - Gyulasport Nkft. | 2024. április 13. szombat | 66 - 12 | Kónya László Tamás, Farkas Zsanna |
Gyulasport Nkft. - Vásárhelyi Hódok | 2024. április 13. szombat | 35 - 46 | Kónya László Tamás, Farkas Zsanna |
Vásárhelyi Hódok - Mezőberényi KK Vegyes | 2024. április 13. szombat | 27 - 47 | Kónya László Tamás, Farkas Zsanna |
H csoport | Kossuth Zs. Szakgimnazium (6723 Szeged, Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szegedi Mókusok - Szegedi Vadmacskák | 2024. április 21. vasárnap | 35 - 27 | Bartucz Csaba, Vétek Frigyes Balázs |
Szegedi Hópárducok - Szegedi Pingvinek | 2024. április 21. vasárnap | 33 - 69 | Bartucz Csaba, Paulik Benjámin |
Szegedi Vadmacskák - Szegedi Hópárducok | 2024. április 21. vasárnap | 47 - 26 | Paulik Benjámin, Vétek Frigyes Balázs |
Szegedi Mókusok - Szegedi Pingvinek | 2024. április 21. vasárnap | 55 - 42 | Paulik Benjámin, Vétek Frigyes Balázs |
I csoport | Karolina Általános Iskola (6725 Szeged Szentháromság utca 70-76.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Karolina - Szegedi Tabán Szellemek | 2024. április 8. hétfő | 64 - 19 | Barabás Dorina Mónika, Nánai Fruzsina |
Szegedi Dorozsmai Darvak - Szegedi Gedói Sólymok | 2024. április 8. hétfő | 26 - 33 | Barabás Dorina Mónika, Nánai Fruzsina |
Szegedi Tabán Szellemek - Szegedi Dorozsmai Darvak | 2024. április 10. szerda | 21 - 38 | Bende Réka, Párducz Levente László |
SZEDEÁK Karolina - Szegedi Gedói Sólymok | 2024. április 10. szerda | 37 - 22 | Bende Réka, Párducz Levente László |
A csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csípős Darazsak - Soproni Tigrisek U11/A | 2024. április 13. szombat | 70 - 86 | Czinder Adrienn, Dr Tallós Gábor |
MVM-OSE Simbák - Csípős Darazsak | 2024. április 13. szombat | 80 - 72 | Czinder Adrienn, Dr Tallós Gábor |
Soproni Tigrisek U11/A - MVM-OSE Simbák | 2024. április 13. szombat | 97 - 84 | Czinder Adrienn, Dr Tallós Gábor |
B csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TSE Basket U11 Kenguru - Győri KC Koalák | 2024. április 13. szombat | 49 - 59 | Bende Réka, Tamás Anna |
Soproni SI Bivalyok - TSE Basket U11 Kenguru | 2024. április 13. szombat | 82 - 49 | Bende Réka, Tamás Anna |
Győri KC Koalák - Soproni SI Bivalyok | 2024. április 13. szombat | 24 - 103 | Bende Réka, Tamás Anna |
C csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Hunyadis Bivalyok - Villámló Tigrisek/A | 2024. április 14. vasárnap | 43 - 91 | Nagy Péter, Mészáros Botond |
EKE U11 - Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2024. április 14. vasárnap | 18 - 78 | Nagy Péter, Mészáros Botond |
Villámló Tigrisek/A - EKE U11 | 2024. április 14. vasárnap | 99 - 11 | Erős Florentina, Nagy Péter |
D csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE MÓR U11 - Szorgos Darazsak | 2024. április 13. szombat | 44 - 37 | Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina |
Vadmacskák - MVM-OSE MÓR U11 | 2024. április 13. szombat | 47 - 58 | Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina |
Szorgos Darazsak - Vadmacskák | 2024. április 13. szombat | 54 - 35 | Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina |
E csoport | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum (9400 Sopron, Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Lackneros Bivalyok - MVM-OSE TKC U11L | 2024. április 13. szombat | 41 - 56 | Szlávik Bence, Kulik Rajmund |
MVM-OSE TKC U11L - Hunyadis Darazsak | 2024. április 13. szombat | 51 - 53 | Szlávik Bence, Kulik Rajmund |
Hunyadis Darazsak - Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2024. április 13. szombat | 40 - 34 | Szlávik Bence, Kulik Rajmund |
F csoport | UFM Aréna (9200 Mosonmagyaróvár, Kapucinus utca) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya | 2024. április 13. szombat | 58 - 57 | Bende Zoltán, Farkas Roland |
Győri KC Vizslák - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2024. április 13. szombat | 46 - 49 | Bende Zoltán, Farkas Roland |
Soproni Tigrisek SE U11 Orsolya - Győri KC Vizslák | 2024. április 13. szombat | 36 - 56 | Bende Zoltán, Farkas Roland |
G csoport | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum (9400 Sopron, Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek Kőszeg U11 - Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2024. április 13. szombat | 49 - 44 | Hernicz Balazs, Szlávik Botond |
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok - Nádoros Tigrisek | 2024. április 13. szombat | 52 - 40 | Hernicz Balazs, Horváth Márk |
Nádoros Tigrisek - Soproni Tigrisek Kőszeg U11 | 2024. április 13. szombat | 40 - 43 | Horváth Márk, Szlávik Botond |
H csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szúrós Darazsak - Harcos Darazsak | 2024. április 13. szombat | 27 - 42 | Rokob Krisztián, Sebestyén Zoltán |
Harcos Darazsak - GÖNYŰI HARCSÁK | 2024. április 13. szombat | 33 - 40 | Rokob Krisztián, Sebestyén Zoltán |
GÖNYŰI HARCSÁK - Szúrós Darazsak | 2024. április 13. szombat | 47 - 26 | Rokob Krisztián, Sebestyén Zoltán |
I csoport | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum (9400 Sopron, Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEZŐÖRSI HANGYÁK - Lackneros Darazsak | 2024. április 14. vasárnap | 14 - 70 | Rokob Krisztián, Szlávik Botond |
Villámló Tigrisek/B - Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | 2024. április 14. vasárnap | 47 - 30 | Rokob Krisztián, Szlávik Botond |
MEZŐÖRSI HANGYÁK - Soproni Tigrisek SE U11 Fenyőtér | 2024. április 14. vasárnap | 29 - 47 | Szlávik Botond, Sebestyén Zoltán |
Lackneros Darazsak - Villámló Tigrisek/B | 2024. április 14. vasárnap | 27 - 35 | Rokob Krisztián, Sebestyén Zoltán |
A csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ZTE KK U11/A - Ricsilla Rakéta | 2024. április 14. vasárnap | 89 - 67 | Novák Marcell, Németh Balázs |
Körmendi Törpördögök/A - ZTE KK U11/A | 2024. április 14. vasárnap | 96 - 93 | Novák Marcell, Németh Balázs |
Ricsilla Rakéta - Körmendi Törpördögök/A | 2024. április 14. vasárnap | 45 - 95 | Novák Marcell, Németh Balázs |
B csoport | Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ifjú Sólyomfiókák - ZTE KK U11/B | 2024. április 13. szombat | 84 - 72 | Kocsis Tamás, Némethy Barna |
KWBC Körmend - Ifjú Sólyomfiókák | 2024. április 13. szombat | 30 - 94 | Kocsis Tamás, Némethy Barna |
ZTE KK U11/B - KWBC Körmend | 2024. április 13. szombat | 98 - 60 | Kocsis Tamás, Némethy Barna |
C csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Sportiskolás Csajok - Sólyomfiókák | 2024. április 13. szombat | 48 - 38 | Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula |
Sólyomfiókák - Tapolcai Szöcskék | 2024. április 13. szombat | 46 - 69 | Schneider Bertold Antal, Horváth-Magyar Gyöngyi |
Tapolcai Szöcskék - Sportiskolás Csajok | 2024. április 13. szombat | 57 - 35 | Horváth-Magyar Gyöngyi, Matucza Gyula |
D csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kanizsai Mókusok/A - RICSILLA Teskánd | 2024. április 13. szombat | 84 - 43 | Németh Csaba János, Kiss Armand Péter |
ZTE NKK - Kanizsai Mókusok/A | 2024. április 13. szombat | 52 - 54 | Németh Csaba János, Kiss Armand Péter |
RICSILLA Teskánd - ZTE NKK | 2024. április 13. szombat | 45 - 91 | Németh Csaba János, Kiss Armand Péter |
E csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hévíz SK - Kanizsa KK | 2024. április 14. vasárnap | 59 - 35 | Szalai Zsolt, Pajor Máté |
Zalaegerszegi KTE - Hévíz SK | 2024. április 14. vasárnap | 18 - 69 | Szalai Zsolt, Pajor Máté |
Kanizsa KK - Zalaegerszegi KTE | 2024. április 14. vasárnap | 58 - 38 | Szalai Zsolt, Pajor Máté |
F csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
RICSILLA Becsehely - Kanizsai Mókusok/B | 2024. április 14. vasárnap | 48 - 62 | Imre Márk, Kovács Marcell |
Zalakarosi Fókák - RICSILLA Becsehely | 2024. április 14. vasárnap | 41 - 48 | Imre Márk, Kovács Marcell |
Kanizsai Mókusok/B - Zalakarosi Fókák | 2024. április 14. vasárnap | 50 - 53 | Imre Márk, Kovács Marcell |
A csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u11 fiú - PVSK NKA Fiú/A | 2024. április 13. szombat | 91 - 36 | Kovács Marcell, Csatlós László |
PVSK NKA Fiú/A - KASI/A | 2024. április 13. szombat | 52 - 86 | Csatlós László, Mogyorósi Balázs Dávid |
KASI/A - NKA Pécs u11 fiú | 2024. április 13. szombat | 41 - 63 | Kovács Marcell, Mogyorósi Balázs Dávid |
B csoport | Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TARR KSC Szekszárd/A - GYKSE Szekszárd/A | 2024. április 14. vasárnap | 44 - 67 | Szücs Szabolcs, Némedi Flóra Anna |
GYKSE Szekszárd/A - NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2024. április 14. vasárnap | 78 - 53 | Szücs Szabolcs, Némedi Flóra Anna |
NKA Pécs Kenguru fiú/B - TARR KSC Szekszárd/A | 2024. április 14. vasárnap | 64 - 70 | Nagy Viktor, Kovács Karina Eszter |
C csoport | Szent Orsolya Bencés Ált. Isk., AMI és Kollégium tornaterme (7200 Dombóvár, Kölcsey Ferenc utca 1-3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/C - Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2024. április 13. szombat | 33 - 85 | Bálind Attila, Kovács Karina Eszter |
NKA Pécs u11 leány - KASI/C | 2024. április 13. szombat | 82 - 57 | Bálind Attila, Kovács Karina Eszter |
Dombóvári Kosársuli KE U11/A - NKA Pécs u11 leány | 2024. április 13. szombat | 64 - 47 | Keresztes Tamás, Kovács Karina Eszter |
D csoport | Kozármisleny Sportcsarnok (7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE U11/B - Kozármisleny SE/A | 2024. április 13. szombat | 30 - 71 | Barics Bálint, Kilián Annamari |
NKA Pécs Kenguru leány/B - Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2024. április 13. szombat | 55 - 51 | Barics Bálint, Horváth Szilárd |
Kozármisleny SE/A - NKA Pécs Kenguru leány/B | 2024. április 13. szombat | 80 - 46 | Horváth Szilárd, Kilián Annamari |
E csoport | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka (7700 Mohács, Szepessy Ignác tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Leány/A - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2024. április 13. szombat | 51 - 69 | Dávid Róbert, Finta Zétény |
Bonyhádi KSE U11 - PVSK NKA Leány/A | 2024. április 13. szombat | 51 - 65 | Dávid Róbert, Finta Zétény |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - Bonyhádi KSE U11 | 2024. április 13. szombat | 80 - 59 | Dávid Róbert, Finta Zétény |
F csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme (7630 Pécs, Engel János József utca 15..) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u11 fiú/C - PVSK NKA Fiú/B | 2024. április 13. szombat | 59 - 38 | Vecsernyés Mónika, Zsigár Zsófia Brigitta |
PVSK NKA Fiú/B - TARR KSC Szekszárd/B | 2024. április 13. szombat | 40 - 55 | Papp Gergely, Vecsernyés Mónika |
TARR KSC Szekszárd/B - NKA Pécs u11 fiú/C | 2024. április 13. szombat | 49 - 53 | Papp Gergely, Zsigár Zsófia Brigitta |
G csoport | Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyakorlós Törpék - KASI/B | 2024. április 14. vasárnap | 35 - 59 | Pöttendi Gábor, Gyarmati Szabolcs |
KASI/B - NKA Pécs u11 leány/C | 2024. április 14. vasárnap | 53 - 46 | Pöttendi Gábor, Gyarmati Szabolcs |
NKA Pécs u11 leány/C - Gyakorlós Törpék | 2024. április 14. vasárnap | 36 - 37 | Lakos Koppány Ádám, Gyarmati Szabolcs |
H csoport | Kozármisleny Sportcsarnok (7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PINKK Pécs - PVSK NKA Leány/B | 2024. április 27. szombat | 45 - 42 | Mándity Marko, Mándity Mirna |
Kozármisleny SE/B - Monok SE | 2024. április 27. szombat | 84 - 27 | Mándity Marko, Mándity Mirna |
PVSK NKA Leány/B - Monok SE | 2024. április 27. szombat | 59 - 52 | Csatlós László, Csernik Eszter Zorka |
PINKK Pécs - Kozármisleny SE/B | 2024. április 27. szombat | 34 - 57 | Csatlós László, Csernik Eszter Zorka |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás - BasketBaja SE | 2024. április 14. vasárnap | 94 - 43 | Fekete Csaba, Csomor Laura |
Kecskeméti KA U11 Jimmy - Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | 2024. április 14. vasárnap | 91 - 65 | Bibok Liza, Csomor Laura |
BasketBaja SE - Kecskeméti KA U11 Jimmy | 2024. április 14. vasárnap | 42 - 90 | Fekete Csaba, Bibok Liza |
B csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Miklósi KékRókák KE - FTSI Platán Iskola | 2024. április 14. vasárnap | 48 - 78 | Kovács Máté László, Bán Péter |
Kecskeméti KA U11 Amazonok - Miklósi KékRókák KE | 2024. április 14. vasárnap | 102 - 15 | Kovács Máté László, Horváth Barbara |
FTSI Platán Iskola - Kecskeméti KA U11 Amazonok | 2024. április 14. vasárnap | 44 - 73 | Horváth Barbara, Bán Péter |
C csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi - Bajai Női Kosárlabda Klub | 2024. április 13. szombat | 40 - 86 | Komáromi Péter, Szedmák Levente |
Bajai Női Kosárlabda Klub - Pityke KSE | 2024. április 13. szombat | 60 - 27 | Komáromi Péter, Sinka-Pálinkás Szonja |
Pityke KSE - Kecskeméti KA U11 Jégtörő Matyi | 2024. április 13. szombat | 55 - 44 | Sinka-Pálinkás Szonja, Szedmák Levente |
D csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA U11 Villámok - Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | 2024. április 13. szombat | 42 - 47 | Komáromi Péter, Samu Petra |
Kecskeméti KA U11 Vadmacskák - Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2024. április 13. szombat | 65 - 42 | Komáromi Péter, Varga Sára |
Nagykőrösi Sólymok U11/A - Kecskeméti KA U11 Villámok | 2024. április 13. szombat | 48 - 40 | Varga Sára, Samu Petra |
E csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Nagykőrösi Sólymok/LU11 | 2024. április 14. vasárnap | 20 - 0 | Filep Áron Kálmán, Balla Zita |
FTSI József A. Iskola - CEKK | 2024. április 14. vasárnap | 56 - 24 | Filep Áron Kálmán, Balla Zita |
Nagykőrösi Sólymok/LU11 - CEKK | 2024. április 14. vasárnap | 0 - 2 | Kocsis Attila, Fehér Nóra |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - FTSI József A. Iskola | 2024. április 14. vasárnap | 52 - 58 | Kocsis Attila, Fehér Nóra |
F csoport | Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme (6044 Kecskemét, Iskola utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KKC Mátyás - FTSI Constantinum | 2024. április 13. szombat | 67 - 14 | Romhányi Mária, Hermann Anna Zsófia |
Kécskei Vidrák - KKC Hetény | 2024. április 13. szombat | 49 - 7 | Romhányi Mária, Hermann Anna Zsófia |
FTSI Constantinum - KKC Hetény | 2024. április 13. szombat | 55 - 8 | Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma, Tál Csenge Kincső |
KKC Mátyás - Kécskei Vidrák | 2024. április 13. szombat | 57 - 24 | Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma, Tál Csenge Kincső |
A csoport | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Sziget u. 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Darazsak - DKKA Vezérek | 2024. április 13. szombat | 87 - 43 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
DKKA Vezérek - DKKA Ördögök | 2024. április 13. szombat | 62 - 42 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
DKKA Ördögök - DKKA Darazsak | 2024. április 13. szombat | 56 - 106 | Szőcs Péter, Mészáros András |
B csoport | Bakony Sporttelep (8400 Ajka Felsőcsingeri út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ajka - Alba Fehérvár Cápák | 2024. április 14. vasárnap | 45 - 58 | Propszt Amanda, Sebesi Gábor |
Alba Fehérvár Cápák - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2024. április 14. vasárnap | 2 - 0 | Propszt Amanda, Sebesi Gábor |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 - Ajka | 2024. április 14. vasárnap | 0 - 2 | Propszt Amanda, Sebesi Gábor |
C csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár Kenguruk - DKKA Ugrómókusok | 2024. április 14. vasárnap | 38 - 42 | Horváth Andreasz, Mohai Gergő |
DKKA Ugrómókusok - Marcali Szürkefarkasok/A | 2024. április 14. vasárnap | 38 - 25 | Horváth Andreasz, Hederics Fanni Rebeka |
Marcali Szürkefarkasok/A - Alba Fehérvár Kenguruk | 2024. április 14. vasárnap | 34 - 60 | Tóth Bence, Mohai Gergő |
D csoport | Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pákozdi Kócsagok - Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2024. április 13. szombat | 27 - 41 | Nemes Hajnalka, Csepregi Ivett Virág |
Fűzfői AK - Pákozdi Kócsagok | 2024. április 13. szombat | 48 - 52 | Nemes Hajnalka, Csepregi Ivett Virág |
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A - Fűzfői AK | 2024. április 13. szombat | 67 - 49 | Nemes Hajnalka, Csepregi Ivett Virág |
E csoport | Vetési Albert Gimnázium (8200 Veszprém Kemecse utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE Farkasok - Alba Fehérvár Oroszlánok | 2024. április 14. vasárnap | 30 - 44 | Mónus Péter, Lénárt Arthúr |
Alba Fehérvár Oroszlánok - VUKE Krokodilok | 2024. április 14. vasárnap | 2 - 0 | Mónus Péter, Lénárt Arthúr |
VUKE Krokodilok - VUKE Farkasok | 2024. április 14. vasárnap | 0 - 2 | Mónus Péter, Lénárt Arthúr |
F csoport | Nepomuki Szent János Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre út 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Tigrisek - Várpalota Bébi Gepárdok | 2024. április 14. vasárnap | 23 - 36 | Molnár Krisztián, Molnár Dóra |
AF-Velencei Csukák - VUKE Sasok | 2024. április 14. vasárnap | 41 - 35 | Molnár Krisztián, Molnár Dóra |
DKKA Tigrisek - VUKE Sasok | 2024. április 14. vasárnap | 45 - 37 | Molnár Krisztián, Molnár Dóra |
Várpalota Bébi Gepárdok - AF-Velencei Csukák | 2024. április 14. vasárnap | 45 - 47 | Molnár Krisztián, Molnár Dóra |
G csoport | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Sziget u. 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Zsiráfok - VESC U11/A | 2024. április 13. szombat | 89 - 16 | KOCSIS JÓZSEF, Mészáros András |
DKKA Flamingók - VUKE Medvék | 2024. április 13. szombat | 30 - 35 | KOCSIS JÓZSEF, Mészáros András |
VESC U11/A - DKKA Flamingók | 2024. április 13. szombat | 29 - 37 | Horváth Andreasz, Hederics Fanni Rebeka |
DKKA Zsiráfok - VUKE Medvék | 2024. április 13. szombat | 75 - 38 | Horváth Andreasz, Hederics Fanni Rebeka |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak - BEAC Vizslák | 2024. április 14. vasárnap | 79 - 38 | Hőgerl Bence, Porkoláb Mercédesz Anett |
Vasas Akadémia U11 - Kőbányai Darazsak | 2024. április 14. vasárnap | 72 - 66 | Hőgerl Bence, Porkoláb Mercédesz Anett |
BEAC Vizslák - Vasas Akadémia U11 | 2024. április 14. vasárnap | 57 - 92 | Kutrik Andrea, Korpás Máté |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Grosics - Dülői Kaszások | 2024. április 14. vasárnap | 75 - 25 | Kutrik Andrea, Korpás Máté |
Római Kaszások - MAFC Grosics | 2024. április 14. vasárnap | 86 - 52 | Tóth Olivér, Kara Zsombor |
Dülői Kaszások - Római Kaszások | 2024. április 14. vasárnap | 31 - 79 | Tóth Olivér, Kara Zsombor |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budafoki Békák - Budapesti Honvéd/A | 2024. április 13. szombat | 51 - 50 | Bagi Bálint, Vass Dávid Áron |
Csata Garfield - Budafoki Békák | 2024. április 13. szombat | 60 - 43 | Bagi Bálint, Marjai Réka |
Budapesti Honvéd/A - Csata Garfield | 2024. április 13. szombat | 50 - 55 | Hartai Tamás, Vass Dávid Áron |
D csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kéksárga Zsiráfok - BLF Kenguruk | 2024. április 13. szombat | 81 - 68 | Porkoláb Mercédesz Anett, Vigh Balázs |
Vasas Amazonok - Kéksárga Zsiráfok | 2024. április 13. szombat | 45 - 68 | Porkoláb Mercédesz Anett, Vigh Balázs |
BLF Kenguruk - Vasas Amazonok | 2024. április 13. szombat | 64 - 57 | dr. Horváth Brúnó József, Földesi Boglárka |
E csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darázslányok - Újpest-MT/A | 2024. április 13. szombat | 43 - 57 | dr. Horváth Brúnó József, Szilágyi Zsolt József |
Újpest-MT/A - MAFC Farkasrét | 2024. április 13. szombat | 54 - 45 | Földesi Boglárka, Szilágyi Zsolt József |
MAFC Farkasrét - Kőbányai Darázslányok | 2024. április 13. szombat | 49 - 64 | Földesi Boglárka, dr. Horváth Brúnó József |
F csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/Harmat - Török Sasfiókák | 2024. április 13. szombat | 59 - 57 | Vass Dávid Áron, Marjai Réka |
Kaszás Boszorkák - Kőbányai Darazsak/Harmat | 2024. április 13. szombat | 29 - 50 | Marjai Réka, Blaskovits Márk Mihály |
Török Sasfiókák - Kaszás Boszorkák | 2024. április 13. szombat | 58 - 33 | Marjai Réka, Blaskovits Márk Mihály |
G csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zuglói Sasok Herman - Zuglói Sasok | 2024. április 13. szombat | 57 - 47 | Győri Ferenc, Kara Zsombor |
BEAC Kisvizslák - Zuglói Sasok Herman | 2024. április 13. szombat | 48 - 52 | Győri Ferenc, Kara Zsombor |
Zuglói Sasok - BEAC Kisvizslák | 2024. április 13. szombat | 64 - 52 | Brunner Brúnó, Kaluha Csaba |
H csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TFSE - MAFC Csíkihegyek | 2024. április 13. szombat | 54 - 47 | Vigh Barnabás Dominik, Blaskovits Márk Mihály |
Vasas Akadémia U10 - TFSE | 2024. április 13. szombat | 45 - 39 | Vigh Barnabás Dominik, Blaskovits Márk Mihály |
MAFC Csíkihegyek - Vasas Akadémia U10 | 2024. április 13. szombat | 64 - 67 | Vigh Barnabás Dominik, Miháczi Ádám |
I csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budafoki Bolhák - Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2024. április 14. vasárnap | 39 - 49 | Kovalcsik Emese Zsófia, Kovács Tamás |
Kéksárga Okapik - Budafoki Bolhák | 2024. április 14. vasárnap | 62 - 32 | dr. Horváth Brúnó József, Kovalcsik Emese Zsófia |
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Kéksárga Okapik | 2024. április 14. vasárnap | 46 - 41 | dr. Horváth Brúnó József, Horváth Alexandra |
J csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Németvölgyi Bocsok - Vasas Bolhák | 2024. április 14. vasárnap | 30 - 46 | Horváth Alexandra, Miháczi Ádám |
BEAC Grosics - Németvölgyi Bocsok | 2024. április 14. vasárnap | 52 - 33 | Miháczi Ádám, Kovács Tamás |
Vasas Bolhák - BEAC Grosics | 2024. április 14. vasárnap | 42 - 39 | Miháczi Ádám, Ablonczy Csaba |
K csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MTK Budapest - MAFC Bikszádi | 2024. április 13. szombat | 36 - 52 | Miháczi Ádám, Kaluha Csaba |
Csata Macik - MTK Budapest | 2024. április 13. szombat | 43 - 23 | Bálint Bence Zoltán, Kaluha Csaba |
MAFC Bikszádi - Csata Macik | 2024. április 13. szombat | 60 - 17 | Bárány Levente, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
L csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKA Angoltagozatos - Keresztúri SE | 2024. április 13. szombat | 45 - 83 | Bíró Brigitta, Kovács Gerzson |
PaSa Csillagai - KLKA Angoltagozatos | 2024. április 13. szombat | 91 - 59 | Bíró Brigitta, Kovács Gerzson |
Keresztúri SE - PaSa Csillagai | 2024. április 13. szombat | 86 - 45 | Bíró Brigitta, Kovács Gerzson |
M csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/Pannónia - Csepel-Bontó KK | 2024. április 14. vasárnap | 23 - 45 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kovács Gerzson |
Újpest-MT/B - Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2024. április 14. vasárnap | 41 - 44 | Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kovács Gerzson |
Csepel-Bontó KK - Újpest-MT/B | 2024. április 14. vasárnap | 71 - 30 | Földesi Zsófia, Kovács Gerzson |
N csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budafoki Ebihalak - Budapesti Honvéd/B | 2024. április 14. vasárnap | 47 - 53 | Gere Kálmán Richárd, Bálint Bence Zoltán |
Kaszás Mini - Budafoki Ebihalak | 2024. április 14. vasárnap | 73 - 19 | Gere Kálmán Richárd, Bálint Bence Zoltán |
Budapesti Honvéd/B - Kaszás Mini | 2024. április 14. vasárnap | 26 - 49 | Vigh Barnabás Dominik, Bálint Bence Zoltán |
O csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZPA-HSE U11 - BLF Bolhák | 2024. április 13. szombat | 43 - 44 | Brunner Brúnó, Veres Zsombor |
Ziccer Kistigrisek - SZPA-HSE U11 | 2024. április 13. szombat | 43 - 52 | Brunner Brúnó, Veres Zsombor |
BLF Bolhák - Ziccer Kistigrisek | 2024. április 13. szombat | 58 - 35 | Miháczi Ádám, Veres Zsombor |
P csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Cicák - BLF Pandák | 2024. április 14. vasárnap | 57 - 36 | Brunner Brúnó, Vigh Barnabás Dominik |
TF-JAK-OROSZLÁNOK - Vasas Cicák | 2024. április 14. vasárnap | 38 - 56 | Brunner Brúnó, Vigh Barnabás Dominik |
BLF Pandák - TF-JAK-OROSZLÁNOK | 2024. április 14. vasárnap | 36 - 66 | Kovalcsik Emese Zsófia, Kovács Tamás |
Q csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Törekvés Törpillák - Csata Csibék | 2024. április 14. vasárnap | 56 - 45 | Szőke Gábor, Ablonczy Csaba |
KLKS Károlyi - Törekvés Törpillák | 2024. április 14. vasárnap | 35 - 39 | Szőke Gábor, Ablonczy Csaba |
Csata Csibék - KLKS Károlyi | 2024. április 14. vasárnap | 43 - 31 | Szőke Gábor, Ablonczy Csaba |
R csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaszás KisBoszik - Ziccer Bocsok | 2024. április 14. vasárnap | 40 - 42 | Marjai Réka, Földesi Zsófia |
Kőbányai Kisdarázslányok - Kaszás KisBoszik | 2024. április 14. vasárnap | 38 - 43 | Marjai Réka, Koncz Levente |
Ziccer Bocsok - Kőbányai Kisdarázslányok | 2024. április 14. vasárnap | 44 - 35 | Marjai Réka, Koncz Levente |
S csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKS Benkő - Erdért-Szűcs | 2024. április 13. szombat | 54 - 35 | Bálint Bence Zoltán, Kovács Tamás |
KLKS Szigeti - KLKS Benkő | 2024. április 13. szombat | 29 - 39 | Bálint Bence Zoltán, Kovács Tamás |
Erdért-Szűcs - KLKS Szigeti | 2024. április 13. szombat | 15 - 23 | Bálint Bence Zoltán, Kovács Tamás |
T csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Törekvés Törpicúrok - FKE kenguru | 2024. április 13. szombat | 7 - 67 | Bárány Levente, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
TF - Farkaskutyák - Törekvés Törpicúrok | 2024. április 13. szombat | 0 - 2 | Bárány Levente, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
FKE kenguru - TF - Farkaskutyák | 2024. április 13. szombat | 2 - 0 | Bárány Levente, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
U csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PSE Párducok - Józsefvárosi KC | 2024. április 13. szombat | 32 - 19 | Kovalcsik Emese Zsófia, Ablonczy Csaba |
PEKOSI - KOALÁK - PSE Párducok | 2024. április 13. szombat | 19 - 29 | Kovalcsik Emese Zsófia, Ablonczy Csaba |
Józsefvárosi KC - PEKOSI - KOALÁK | 2024. április 13. szombat | 7 - 30 | Kovalcsik Emese Zsófia, Ablonczy Csaba |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Áldás Basket - ICT Pilots Farkasrét | 2024. április 13. szombat | 93 - 26 | Ábrahám Soma, Csegény Csenge Janka |
BKG-Veresegyház - Vasas Áldás Basket | 2024. április 13. szombat | 27 - 94 | Ábrahám Soma, Csegény Csenge Janka |
ICT Pilots Farkasrét - BKG-Veresegyház | 2024. április 13. szombat | 35 - 52 | Csegény Csenge Janka, Gátas András |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Lány - BL Basket | 2024. április 13. szombat | 60 - 39 | Agócs Gábor Mihály, Gátas András |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - BSC Lány | 2024. április 13. szombat | 59 - 64 | Agócs Gábor Mihály, Gátas András |
BL Basket - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2024. április 13. szombat | 49 - 41 | Agócs Gábor Mihály, Gátas András |
C csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi Kiscicák - Dunaharaszti MTK fiú | 2024. április 13. szombat | 49 - 27 | Neubrandt Roland, Ilyés Levente Ákos |
Monor SE/B - Gödi Kiscicák | 2024. április 13. szombat | 32 - 37 | Neubrandt Roland, Ilyés Levente Ákos |
Dunaharaszti MTK fiú - Monor SE/B | 2024. április 13. szombat | 25 - 43 | Neubrandt Roland, Ilyés Levente Ákos |
D csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödöllői Sport Klub - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F | 2024. április 14. vasárnap | 37 - 72 | Paulik Benjámin, Csajági Laura Borbála |
Pilots SE U11 - Gödöllői Sport Klub | 2024. április 14. vasárnap | 73 - 31 | Paulik Benjámin, Csajági Laura Borbála |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11F - Pilots SE U11 | 2024. április 14. vasárnap | 62 - 74 | Csegény Csenge Janka, Csajági Laura Borbála |
E csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi Gödények - Szentendrei Kölyökfarkasok | 2024. április 14. vasárnap | 39 - 82 | Csegény Csenge Janka, Ilyés Levente Ákos |
Szentendrei Kölyökfarkasok - Diósdi Sasok KE | 2024. április 14. vasárnap | 102 - 30 | Csegény Csenge Janka, Ilyés Levente Ákos |
Diósdi Sasok KE - Gödi Gödények | 2024. április 14. vasárnap | 40 - 53 | Csegény Csenge Janka, Ilyés Levente Ákos |
F csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Százhalombattai KSE - KLKS Szomód | 2024. április 13. szombat | 46 - 85 | Gyurka Tamás, Szilágyi Krisztina |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L - Százhalombattai KSE | 2024. április 13. szombat | 91 - 55 | Szatmári Roland, Laman Richard |
KLKS Szomód - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | 2024. április 13. szombat | 76 - 29 | Szatmári Roland, Laman Richard |
G csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fót SE Fiú/A - BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2024. április 13. szombat | 57 - 44 | Dr. Gombos Ádám Attila, Szilágyi András |
Dunaharaszti MTK leány - Fót SE Fiú/A | 2024. április 13. szombat | 32 - 43 | Dr. Gombos Ádám Attila, Szilágyi András |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Dunaharaszti MTK leány | 2024. április 13. szombat | 39 - 41 | Gyurka Tamás, Szilágyi Krisztina |
H csoport | PHOENIX Sportcsarnok Fót (2151 Fót, Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monor SE/A - PILIS BASKET Dunakanyar | 2024. április 13. szombat | 0 - 2 | Gyurkovics István János, Balogh Csaba |
Pilis Basket - Monor SE/A | 2024. április 13. szombat | 2 - 0 | Gyurkovics István János, Balogh Csaba |
PILIS BASKET Dunakanyar - Pilis Basket | 2024. április 13. szombat | 46 - 28 | Gyurkovics István János, Balogh Csaba |
I csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fót SE Leány/B - Pilisborosjenői Párducok | 2024. április 14. vasárnap | 45 - 46 | Bognár Mátyás, Pintér András József |
BSC Budakeszi - Fót SE Leány/B | 2024. április 14. vasárnap | 62 - 39 | Bognár Mátyás, Pintér András József |
Pilisborosjenői Párducok - BSC Budakeszi | 2024. április 14. vasárnap | 41 - 63 | Bognár Mátyás, Pintér András József |
J csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyáli Apródok - BSC | 2024. április 13. szombat | 29 - 36 | Horváth Emese Kata, Plajos Zsuzsa Mária |
BSC Telki - VMG DSE | 2024. április 13. szombat | 61 - 53 | Horváth Emese Kata, Plajos Zsuzsa Mária |
Gyáli Apródok - VMG DSE | 2024. április 13. szombat | 58 - 49 | Horváth Emese Kata, Plajos Zsuzsa Mária |
BSC - BSC Telki | 2024. április 13. szombat | 40 - 38 | Horváth Emese Kata, Plajos Zsuzsa Mária |
K csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Bálint Márton U11 - Radobasket Oroszlánok | 2024. április 14. vasárnap | 81 - 14 | Ács Zoltán, Jáni Zsófia |
Pátyi SE - CKE U11 | 2024. április 14. vasárnap | 13 - 44 | Ács Zoltán, Jáni Zsófia |
Radobasket Oroszlánok - Pátyi SE | 2024. április 14. vasárnap | 50 - 26 | Sersovszky Gergely Péter, Laman Richard |
BSC Bálint Márton U11 - CKE U11 | 2024. április 14. vasárnap | 90 - 22 | Sersovszky Gergely Péter, Laman Richard |