|
Észak-Keleti Fiú és Vegyes Régiós Jamboree | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szerencsi Sólymok - Cívis Efrém Kenguruk | 2024. május 5. vasárnap | 39 - 74 | Kisházi Béla Kálmán, Varga Sándor |
NYÍKSE Tűzgolyók/A - MEAFC Gyarmati U11 | 2024. május 5. vasárnap | 100 - 29 | Kisházi Béla Kálmán, Tóth Szabina Ibolya |
Szerencsi Sólymok - MEAFC Gyarmati U11 | 2024. május 5. vasárnap | 45 - 33 | Mezei Dóra, Tóth Szabina Ibolya |
Cívis Efrém Kenguruk - NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2024. május 5. vasárnap | 57 - 96 | Mezei Dóra, Varga Sándor |
Dél-Keleti Fiús és Vegyer Régiós Jamboree | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Lehel Kosársuli U11 - Kecskeméti KA U11 Jimmy | 2024. május 5. vasárnap | 50 - 112 | Lengyel Dorka, Fehér Péter |
Békési Kisgladiátorok - BasketBaja SE | 2024. május 5. vasárnap | 78 - 59 | Lengyel Dorka, Fehér Péter |
Lehel Kosársuli U11 - BasketBaja SE | 2024. május 5. vasárnap | 39 - 86 | Papp Attila, Szedmák Levente |
Kecskeméti KA U11 Jimmy - Békési Kisgladiátorok | 2024. május 5. vasárnap | 103 - 40 | Papp Attila, Szedmák Levente |
Dél-Keleti Leány Régiós Jamboree | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszai Kisvirágok - Bajai Női Kosárlabda Klub | 2024. május 4. szombat | 49 - 83 | Komáromi Péter, Bibok Liza |
Mezőberényi KK Leány - Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | 2024. május 4. szombat | 42 - 61 | Komáromi Péter, Bibok Liza |
Tiszai Kisvirágok - Mezőberényi KK Leány | 2024. május 4. szombat | 53 - 40 | Filep Áron Kálmán, Farkas Dominik |
Bajai Női Kosárlabda Klub - Kecskeméti KA U11 Vadmacskák | 2024. május 4. szombat | 59 - 40 | Filep Áron Kálmán, Farkas Dominik |
Dél-Nyugati Fiú és Vegyes Régiós Jamboree | Hétvezér Általános Iskola (8000 Székesfehérvár, Hétvezér tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
GYKSE Szekszárd/A - DKKA Vezérek | 2024. május 5. vasárnap | 64 - 44 | Horváth Andreasz, Borsos Miklós |
KASI/A - DKKA Ördögök | 2024. május 5. vasárnap | 74 - 27 | Horváth Andreasz, Borsos Miklós |
DKKA Vezérek - DKKA Ördögök | 2024. május 5. vasárnap | 84 - 58 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
GYKSE Szekszárd/A - KASI/A | 2024. május 5. vasárnap | 54 - 73 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
Dél-Nyugati Leány Régiós Jamboree | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Leány/A - NKA Pécs u11 leány | 2024. május 4. szombat | 40 - 100 | Mándity Mirna, Csatlós László |
NKA Pécs u11 leány - Várpalota Bébi Gepárdok | 2024. május 4. szombat | 96 - 8 | Csatlós László, Mándity Mirna |
Várpalota Bébi Gepárdok - PVSK NKA Leány/A | 2024. május 4. szombat | 37 - 91 | Csatlós László, Horváth Szilárd |
Közép Fiú és Vegyes Régiós Jamboree | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Római Kaszások - BKG-Veresegyház | 2024. május 5. vasárnap | 106 - 30 | Hőgerl Bence, Vigh Balázs |
Vasas Áldás Basket - MAFC Grosics | 2024. május 5. vasárnap | 48 - 68 | Hőgerl Bence, Vigh Balázs |
BKG-Veresegyház - Vasas Áldás Basket | 2024. május 5. vasárnap | 31 - 80 | Korpás Máté, Vass Dávid Áron |
Római Kaszások - MAFC Grosics | 2024. május 5. vasárnap | 75 - 35 | Korpás Máté, Vass Dávid Áron |
Észak-Nyugati Fiú és Vegyes Régiós Jamboree | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Bivalyok - Körmendi Törpördögök/A | 2024. május 4. szombat | 43 - 94 | Kiss Márton Balázs, Kovács Máté |
MVM-OSE Simbák - Ifjú Sólyomfiókák | 2024. május 4. szombat | 50 - 74 | Kiss Márton Balázs, Matucza Gyula |
Soproni SI Bivalyok - MVM-OSE Simbák | 2024. május 4. szombat | 67 - 76 | Kovács Máté, Matucza Gyula |
Körmendi Törpördögök/A - Ifjú Sólyomfiókák | 2024. május 4. szombat | 70 - 66 | Kiss Márton Balázs, Kovács Máté |
Észak-Nyugati Leány Régiós Jamboree | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szorgos Darazsak - Kanizsai Mókusok/A | 2024. május 4. szombat | 35 - 52 | Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston |
Villámló Tigrisek/A - Sportiskolás Csajok | 2024. május 4. szombat | 50 - 46 | Hernicz Balazs, Horváth Márk |
Szorgos Darazsak - Sportiskolás Csajok | 2024. május 4. szombat | 41 - 70 | Hernicz Balazs, Sebestyén Zoltán |
Kanizsai Mókusok/A - Villámló Tigrisek/A | 2024. május 4. szombat | 66 - 58 | Söveges Tamás, Sebestyén Zoltán |
Nyugati Fiú és Vegyes Régiós Jamboree | Mindszenty József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Zárda u. 21-25.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek U11/A - ZTE KK U11/A | 2024. május 5. vasárnap | 48 - 93 | Németh Csaba János, Némethy Barna |
NKA Pécs u11 fiú - DKKA Darazsak | 2024. május 5. vasárnap | 75 - 37 | Németh Csaba János, Pajor Máté |
Soproni Tigrisek U11/A - DKKA Darazsak | 2024. május 5. vasárnap | 70 - 58 | Némethy Barna, Pajor Máté |
ZTE KK U11/A - NKA Pécs u11 fiú | 2024. május 5. vasárnap | 71 - 82 | Németh Csaba János, Némethy Barna |
Nyugati Leány Régiós Jamboree | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csípős Darazsak - KWBC Körmend | 2024. május 5. vasárnap | 67 - 30 | Kiss Márton Balázs, Németh Balázs |
TARR KSC Szekszárd/A - DKKA Tigrisek | 2024. május 5. vasárnap | 120 - 10 | Kiss Márton Balázs, Németh Balázs |
KWBC Körmend - DKKA Tigrisek | 2024. május 5. vasárnap | 72 - 26 | Horváth Alajos, Soós Tamás Rezső |
Csípős Darazsak - TARR KSC Szekszárd/A | 2024. május 5. vasárnap | 70 - 48 | Horváth Alajos, Soós Tamás Rezső |
Keleti Fiú és Vegyes Régiós Jamboree | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK TK Rakéták - MEAFC Mini Cápák | 2024. május 5. vasárnap | 101 - 42 | Kovács Csaba, Zsók Áron |
Szolnoki Kiskobrák - Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | 2024. május 5. vasárnap | 87 - 80 | Kovács Csaba, Zsók Áron |
MEAFC Mini Cápák - Kecskeméti KA U11 Jégtörő Mátyás | 2024. május 5. vasárnap | 59 - 98 | Mezei Tibor, Orbán Zsombor |
Cívis KK TK Rakéták - Szolnoki Kiskobrák | 2024. május 5. vasárnap | 101 - 56 | Mezei Tibor, Orbán Zsombor |
Keleti Leány Régiós Jamboree | Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Fehértigrisek - DVTK Akadémia/A | 2024. május 5. vasárnap | 29 - 107 | Gyenge Gábor, Tóth Julianna |
KARCAGI SE Oroszlánkák - Kecskeméti KA U11 Amazonok | 2024. május 5. vasárnap | 50 - 74 | Szőcs Béla, Terjéki András |
Cívis KK Fehértigrisek - KARCAGI SE Oroszlánkák | 2024. május 5. vasárnap | 74 - 84 | Szőcs Béla, Terjéki András |
DVTK Akadémia/A - Kecskeméti KA U11 Amazonok | 2024. május 5. vasárnap | 81 - 32 | Gyenge Gábor, Tóth Julianna |
Észak-Keleti Leány Régiós Jamboree | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK TK Macskák - Miskolci Sportiskola Kossuth | 2024. május 4. szombat | 36 - 29 | |
DVTK Miskolc/C - Zsákoló Zsiráfok | 2024. május 4. szombat | 116 - 20 | |
Miskolci Sportiskola Kossuth - Zsákoló Zsiráfok | 2024. május 4. szombat | 59 - 47 | |
Cívis KK TK Macskák - DVTK Miskolc/C | 2024. május 4. szombat | 34 - 83 |