Mérkőzések - Férfi NB I. B Piros
2019. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. szeptember 13. 17:30 96 - 86 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
2019. szeptember 13. 18:00 104 - 73 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Józsa András Junior, Sentényi Barna (dr. Gincsai János Péter)
2019. szeptember 13. 19:15 98 - 89 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Györfy Rúben, Gaál István Tamás, Szilágyi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. szeptember 21. 18:00 66 - 74 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Horváth Csongor Béla, Dr. Oláh Márk (Dernei Gábor)
2019. szeptember 27. 17:00 73 - 66 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Nyilas István, Reisz Péter, Pécsi Zsolt (Téczely Tamás)
2019. szeptember 27. 18:00 107 - 99 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Györfy Rúben, Vida József (Fekete László)
2019. szeptember 27. 19:00 72 - 63 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Menyhárt Ferenc Tamás, Drenyovszki Dániel (Bogárdi János)
2019. szeptember 29. 17:00 88 - 84 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Földi László (Mocsai László)
2019. október
2019. október 4. 17:30 95 - 72 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Gergely Csaba, Domán István (Balogh László György)
2019. október 5. 15:30 81 - 88 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nepp László Oszkár, Sörlei Attila (Kis Balázs Ferenc)
2019. október 5. 16:00 83 - 80 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Papp Péter, Horváth Csongor Béla, Dr. Oláh Márk (Bognár Tibor)
2019. október 5. 18:00 85 - 77 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Varga-Záray Katalin, Makrai Márton (Mocsai László)
2019. október 5. 18:00 103 - 85 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Forrai Sámuel)
2019. október 6. 17:00 95 - 77 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Kéri István, Szilágyi Bálint (Nagy János)
2019. október 6. 17:00 68 - 77 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás, Borgula György (Balogh László György)
2019. október 11. 17:30 73 - 80 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Horváth Csongor Béla, Sallai István József (Vághy Tamás János)
2019. október 11. 19:15 101 - 107 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Minár László Balázs, Nepp László Oszkár, dr. Vajda Balázs (dr. Gincsai János Péter)
2019. október 12. 17:00 91 - 69 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Mintál Csaba, Dr. Oláh Márk, Téczely Roland Balázs (Bogárdi János)
2019. október 12. 17:30 89 - 76 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Lövei László, Németh Patrik (Kis Balázs Ferenc)
2019. október 13. 18:00 80 - 108 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Földesi Ádám (Maár Gábor)
2019. október 13. 18:00 83 - 82 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás, Borgula György (Farkas János)
2019. október 15. 17:00 105 - 87 Continental Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Valovics István)
2019. október 18. 17:30 78 - 88 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Lövei László, Sentényi Barna (Vághy Tamás János)
2019. október 18. 18:00 95 - 77 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Gaál István Tamás, Csák Máté Károly (Forrai Sámuel)
2019. október 19. 15:30 78 - 92 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Varga-Záray Katalin, Földesi Ádám (Dernei Gábor)
2019. október 19. 18:00 92 - 91 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Dr. Szakáll István Zoltán, dr. Stánicz Péter (Nagy János)
2019. október 20. 17:00 87 - 60 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Pécsi Zsolt, Németh Patrik (Mocsai László)
2019. október 20. 17:00 61 - 68 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Földi László, Makrai Márton (Farkas János)
2019. október 20. 18:00 83 - 93 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Horváth Alajos, Kapusi Gábor (GRÁCZER ZSOLT)
2019. október 24. 19:00 95 - 67 Continental Aréna
Játékvezetők: Pozsonyi László, Fodor Attila, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
2019. október 25. 17:00 64 - 103 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Varga Zoltán, Mintál Csaba, Borgula György (Maár Gábor)
2019. október 25. 19:15 87 - 64 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Bognár Tibor)
2019. október 26. 16:00 110 - 91 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Goda László, Józsa András Junior, Kapusi Gábor (Nagy János)
2019. október 26. 17:00 71 - 76 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bagi Bálint, Sentényi Barna (Téczely Tamás)
2019. október 27. 18:00 89 - 63 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Varga-Záray Katalin, Németh Patrik (Schäffer Béla Róbert)
2019. október 30. 19:20 82 - 92 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Borgula György (Farkas Zoltán)
2019. október 31. 17:30 81 - 68 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Gergely Csaba, Makrai Márton (Dernei Gábor)
2019. október 31. 18:00 84 - 81 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Esztergályos Róbert, Pécsi Zsolt (Várhalmi Zsolt László)
2019. október 31. 18:00 89 - 71 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Kruk Melinda, Sörlei Attila (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. november
2019. november 2. 17:00 79 - 77 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Vida József, Földi László, Drenyovszki Dániel (Bogárdi János)
2019. november 3. 17:00 81 - 89 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2019. november 6. 17:00 80 - 82 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Radnóti Miklós, Földi László (Farkas János)
2019. november 8. 16:00 92 - 94 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Alajos, Major Ádám, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2019. november 8. 18:00 109 - 83 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Csák Máté Károly (Forrai Sámuel)
2019. november 9. 17:00 84 - 87 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Vadász Csaba (Farkas Zoltán)
2019. november 9. 17:30 79 - 70 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Balog György Attila, Szilágyi Bálint, Bagi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
2019. november 10. 16:30 89 - 70 Continental Aréna
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Gál János, Marton Péter (Balogh László György)
2019. november 10. 17:00 103 - 79 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Jurák Krisztián, Varga-Záray Katalin (Kis Balázs Ferenc)
2019. november 14. 19:15 63 - 60 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás, Kéri István (Bodrogváry Iván József)
2019. november 15. 17:30 83 - 86 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Domán István, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
2019. november 15. 18:00 91 - 74 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (Vághy Tamás János)
2019. november 16. 18:00 65 - 58 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Györfy Rúben, Horváth Csongor Béla, Makrai Márton (Mocsai László)
2019. november 17. 16:30 89 - 72 Continental Aréna
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Dr. Szakáll István Zoltán, Sörlei Attila (Schäffer Béla Róbert)
2019. november 17. 17:00 92 - 114 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Kapusi Gábor (Maár Gábor)
2019. november 22. 18:00 86 - 83 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Vida József, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2019. november 23. 17:00 84 - 94 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán)
2019. november 24. 15:30 91 - 75 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Papp Péter, Jurák Krisztián, dr. Vajda Balázs (Fekete László)
2019. november 24. 16:00 94 - 97 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Lövei László, Sentényi Barna (Mocsai László)
2019. november 24. 17:00 80 - 71 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Józsa András Junior, Földi László (Vághy Tamás János)
2019. november 24. 17:00 94 - 89 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Györfy Rúben, Horváth Csongor Béla, Németh Patrik (Schäffer Béla Róbert)
2019. november 24. 17:00 88 - 82 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balog György Attila, Dr. Szakáll István Zoltán (Téczely Tamás)
2019. november 29. 16:00 95 - 87 Continental Aréna
Játékvezetők: Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert, Domán István (Farkas János)
2019. november 29. 19:15 79 - 91 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Goda László, Tóth Kálmán, Szalai Zsolt (Forrai Sámuel)
2019. november 30. 17:30 94 - 83 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Dr. Oláh Márk, Kéri István (Bognár Tibor)
2019. november 30. 18:00 72 - 68 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Sallai István József, Gergely Csaba (Zalai Ákos István)
2019. december
2019. december 1. 16:00 97 - 102 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Horváth Alajos, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2019. december 1. 19:30 69 - 75 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Frányó Péter, Bagi Bálint, Németh Patrik (Dernei Gábor)
2019. december 2. 17:45 85 - 101 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2019. december 4. 17:30 80 - 77 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Major Ádám, Varga-Záray Katalin (Dernei Gábor)
2019. december 6. 17:30 102 - 72 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Drenyovszki Dániel (Zalai Ákos István)
2019. december 6. 18:00 67 - 99 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Major Ádám, Földi László (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. december 6. 18:00 93 - 66 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Minár László Balázs, Horváth Csongor Béla, Pécsi Zsolt (Fekete László)
2019. december 7. 17:00 104 - 80 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Borgula György (Maár Gábor)
2019. december 7. 17:30 86 - 58 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Balog György Attila, Jurák Krisztián, Makrai Márton (Kis Balázs Ferenc)
2019. december 8. 15:30 82 - 75 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Dr. Szakáll István Zoltán, dr. Stánicz Péter (dr. Gincsai János Péter)
2019. december 8. 17:00 99 - 71 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Bagi Bálint, Kruk Melinda (Vághy Tamás János)
2019. december 11. 18:00 69 - 64 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior, Németh Patrik (Hartyáni Zsolt)
2019. december 12. 17:00 92 - 94 Continental Aréna
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Pozsonyi László, Sörlei Attila (Bogárdi János)
2019. december 12. 19:15 97 - 72 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Makrai Márton, dr. Stánicz Péter (Vághy Tamás János)
2019. december 13. 18:00 106 - 90 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Alajos, Reisz Péter, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2019. december 14. 16:00 89 - 75 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Szilágyi Bálint, Sentényi Barna (Bognár Tibor)
2019. december 15. 17:00 77 - 79 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán)
2019. december 15. 17:30 93 - 99 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (GRÁCZER ZSOLT)
2019. december 18. 17:30 87 - 90 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Frányó Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, Pécsi Zsolt (Fekete László)
2019. december 18. 18:00 78 - 87 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás (Balogh László György)
2019. december 20. 17:30 90 - 69 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Sallai István József (Schäffer Béla Róbert)
2019. december 20. 18:00 113 - 95 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Lengyel Ádám József, dr. Stánicz Péter (dr. Gincsai János Péter)
2019. december 21. 15:30 82 - 79 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Balog György Attila, Jurák Krisztián, Rózsavölgyi Alexandra (Maár Gábor)
2019. december 21. 17:00 90 - 85 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Téczely Tamás)
2019. december 21. 17:30 79 - 66 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Varga Zoltán, Földi László (dr. Gincsai János Péter)
2019. december 22. 17:00 82 - 88 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Tóth Kálmán, Csák Máté Károly (Faidt Mihály)
2020. január
2020. január 3. 17:00 82 - 58 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gergely Csaba, Sörlei Attila, Józsa András Junior (Zalai Ákos István)
2020. január 3. 19:30 91 - 77 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Vida József, Radnóti Miklós (Téczely Tamás)
2020. január 4. 17:00 75 - 76 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Lövei László, dr. Vajda Balázs (Fekete László)
2020. január 4. 17:30 91 - 85 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Ádám József, Bagi Bálint (Bogárdi János)
2020. január 5. 18:00 110 - 83 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (GRÁCZER ZSOLT)
2020. január 5. 19:00 80 - 64 Continental Aréna
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Domán István, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
2020. január 7. 18:00 84 - 78 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bagi Bálint, Kéri István (Nagy János)
2020. január 8. 17:30 90 - 67 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Szilágyi Bálint, Dr. Oláh Márk (Hartyáni Zsolt)
2020. január 8. 18:00 56 - 55 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Borgula György (Maár Gábor)
2020. január 8. 19:00 75 - 69 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István)
2020. január 8. 19:15 87 - 80 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Lövei László, Kruk Melinda (Vághy Tamás János)
2020. január 9. 17:00 83 - 67 Continental Aréna
Játékvezetők: Balogh Gyula, Gál János, Sörlei Attila (Balogh László György)
2020. január 10. 17:00 99 - 66 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás, Pécsi Zsolt (Schäffer Béla Róbert)
2020. január 10. 18:00 98 - 84 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Földi László, Németh Patrik (Bodrogváry Iván József)
2020. január 11. 15:30 86 - 93 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Györfy Rúben, Kéri István (Bognár Tibor)
2020. január 11. 17:00 64 - 66 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Nyilas István, Radnóti Miklós, Földi László (Téczely Tamás)
2020. január 11. 17:30 104 - 75 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2020. január 12. 16:00 82 - 73 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Pécsi Zsolt, Németh Patrik (Valovics István)
2020. január 12. 18:00 68 - 79 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Minár László Balázs, Horváth Csongor Béla, Szilágyi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. január 16. 17:30 103 - 91 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Bagi Bálint, Horváth Csongor Béla (Kis Balázs Ferenc)
2020. január 17. 17:00 91 - 90 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Benczur Tamás, Gaál István Tamás, Földesi Ádám (Bodrogváry Iván József)
2020. január 17. 18:30 101 - 71 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Frányó Péter, Varga-Záray Katalin, Németh Patrik (Nagy János)
2020. január 17. 19:00 80 - 47 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Józsa András Junior, dr. Stánicz Péter (Vághy Tamás János)
2020. január 18. 17:00 76 - 86 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gál János, Jurák Krisztián, Dr. Oláh Márk (Farkas János)
2020. január 18. 17:00 75 - 65 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Makrai Márton, Rózsavölgyi Alexandra (Téczely Tamás)
2020. január 19. 16:30 106 - 86 Continental Aréna
Játékvezetők: Pozsonyi László, Lengyel Ádám József, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
2020. január 22. 16:00 71 - 61 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Horváth Csongor Béla, Makrai Márton (Bodrogváry Iván József)
2020. január 24. 17:30 66 - 77 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Gaál István Tamás, Domán István (Vághy Tamás János)
2020. január 24. 18:00 81 - 99 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
2020. január 24. 18:00 99 - 92 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Józsa András Junior, Földesi Ádám (Hartyáni Zsolt)
2020. január 25. 15:30 76 - 82 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Dr. Szakáll István Zoltán, Lövei László (Nagy János)
2020. január 25. 17:30 98 - 86 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Földi László, Varga-Záray Katalin (Bogárdi János)
2020. január 25. 18:00 78 - 100 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Benedek Zoltán, Kapusi Gábor (GRÁCZER ZSOLT)
2020. január 26. 17:00 104 - 74 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Vida József, Kéri István (Mocsai László)
2020. január 29. 17:00 106 - 69 Continental Aréna
Játékvezetők: Györfy Rúben, Hervay Tibor, Kruk Melinda (Kis Balázs Ferenc)
2020. január 30. 19:00 78 - 88 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Lengyel Ádám József, Domán István (Zalai Ákos István)
2020. február
2020. február 1. 15:30 86 - 78 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Vida József, Nepp László Oszkár (Fekete László)
2020. február 1. 16:00 91 - 75 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Földesi Ádám, Németh Patrik (Németh Csaba János)
2020. február 1. 17:00 77 - 79 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Földi László, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
2020. február 1. 18:00 81 - 103 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Balogh Gyula, Sallai István József, Sörlei Attila (Valovics István)
2020. február 2. 17:00 102 - 93 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Varga Zoltán, Földi László, Téczely Roland Balázs (Páli dr. Kálmán)
2020. február 7. 17:30 79 - 81 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Lövei László (Várhalmi Zsolt László)
2020. február 7. 18:00 90 - 79 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Kovács Nimród János, Makrai Márton (Téczely Tamás)
2020. február 8. 15:30 79 - 75 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Hervay Tibor, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Dernei Gábor)
2020. február 8. 17:00 75 - 96 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Balogh Gyula, Horváth Csongor Béla, Kapusi Gábor (Nagy János)
2020. február 8. 17:30 91 - 67 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Lengyel Ádám József, Jurák Krisztián (Zalai Ákos István)
2020. február 8. 18:00 70 - 58 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Földi László, Drenyovszki Dániel (Bogárdi János)
2020. február 9. 19:00 66 - 95 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
2020. február 12. 20:00 82 - 77 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Györfy Rúben, Makrai Márton (Schäffer Béla Róbert)
2020. február 13. 18:00 96 - 91 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Vadász Csaba, Borgula György (Faidt Mihály)
2020. február 20. 18:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Nyilas István, Borgula György, Dr. Danka Péter (Páli dr. Kálmán)
2020. február 21. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kéri István, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2020. február 22. 15:30 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Balog György Attila, Bagi Bálint, Varga-Záray Katalin (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. február 22. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Goda László, Nepp László Oszkár, Földi László (dr. Gincsai János Péter)
2020. február 22. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Fodor Attila, Dr. Szakáll István Zoltán, Varga Zoltán (Farkas Zoltán)
2020. február 22. 18:00 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Csák Máté Károly (Vághy Tamás János)
2020. február 23. 17:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Horváth Csongor Béla, Dr. Oláh Márk (Dernei Gábor)
2020. február 28. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. február 29. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2020. február 29. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2020. február 29. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2020. február 29. 19:30 Ludovika Aréna
2020. március
2020. március 1. 16:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. március 1. 16:30 Continental Aréna
2020. március 6. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. március 6. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2020. március 6. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2020. március 7. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2020. március 8. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2020. március 8. 17:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. március 11. 19:30 Kossuth Lajos Általános Iskola
2020. március 13. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2020. március 14. 15:00 Ludovika Aréna
2020. március 14. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2020. március 14. 16:30 Continental Aréna
2020. március 14. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2020. március 16. 17:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. március 20. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. március 20. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2020. március 21. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2020. március 21. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2020. március 22. 17:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. március 22. 17:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. március 24. 20:30 Ludovika Aréna
2020. március 29. 18:00 Ludovika Aréna
2020. március 29. 18:00 Sport 11 Sportcentrum
2020. március 29. 18:00 Continental Aréna
2020. március 29. 18:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2020. március 29. 18:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2020. március 29. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. március 29. 18:00 Vetési Albert Gimnázium

Megyei szövetségek