Mérkőzések - Férfi NB I. B Piros
2019. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. szeptember 13. 17:30 96 - 86 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
2019. szeptember 13. 18:00 104 - 73 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Józsa András Junior, Sentényi Barna (dr. Gincsai János Péter)
2019. szeptember 13. 19:15 98 - 89 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Györfy Rúben, Gaál István Tamás, Szilágyi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. szeptember 21. 17:30 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Oláh Márk (Dernei Gábor)
2019. szeptember 27. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2019. szeptember 27. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2019. szeptember 27. 19:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. szeptember 29. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. október
2019. október 4. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. október 4. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2019. október 5. 15:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
2019. október 5. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. október 5. 18:00 Ludovika Aréna
2019. október 6. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. október 6. 17:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. október 11. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. október 12. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2019. október 12. 17:30 Ludovika Aréna
2019. október 13. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. október 13. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. október 13. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. október 15. 17:00 Continental Aréna
2019. október 18. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. október 18. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. október 19. 15:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
2019. október 19. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2019. október 20. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. október 20. 17:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. október 20. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. október 24. 19:00 Continental Aréna
2019. október 25. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. október 25. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. október 26. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. október 26. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2019. október 27. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. október 30. 19:20 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. október 31. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. október 31. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2019. október 31. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. november
2019. november 2. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. november 3. 17:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. november 6. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. november 8. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2019. november 9. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. november 9. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2019. november 9. 17:30 Ludovika Aréna
2019. november 10. 16:30 Continental Aréna
2019. november 10. 17:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. november 14. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. november 15. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. november 15. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. november 16. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. november 17. 16:30 Continental Aréna
2019. november 17. 17:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. november 22. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2019. november 22. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2019. november 22. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. november 23. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. november 24. 15:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
2019. november 24. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. november 24. 17:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. november 28. 19:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. november 29. 16:00 Continental Aréna
2019. november 29. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. november 30. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. november 30. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. december
2019. december 1. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. december 1. 19:30 Ludovika Aréna
2019. december 4. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. december 6. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. december 6. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. december 6. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2019. december 7. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2019. december 7. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. december 8. 15:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
2019. december 8. 17:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. december 12. 17:00 Continental Aréna
2019. december 12. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. december 13. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2019. december 14. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. december 15. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. december 15. 17:30 Ludovika Aréna
2019. december 15. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. december 18. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. december 20. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. december 20. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. december 21. 15:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
2019. december 21. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2019. december 21. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. december 22. 17:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. december 22. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2020. január
2020. január 3. 19:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
2020. január 4. 17:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. január 4. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2020. január 5. 16:30 Continental Aréna
2020. január 5. 18:00 Ludovika Aréna
2020. január 5. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. január 7. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2020. január 8. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2020. január 8. 19:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2020. január 8. 19:15 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2020. január 9. 17:00 Continental Aréna
2020. január 9. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2020. január 10. 17:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. január 10. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2020. január 11. 15:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
2020. január 11. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2020. január 12. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2020. január 12. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. január 12. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2020. január 16. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2020. január 17. 19:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2020. január 18. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2020. január 18. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2020. január 18. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2020. január 18. 17:30 Ludovika Aréna
2020. január 19. 16:30 Continental Aréna
2020. január 22. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2020. január 24. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. január 24. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2020. január 24. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2020. január 25. 15:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
2020. január 25. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2020. január 25. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. január 26. 17:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. február
2020. február 1. 15:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
2020. február 1. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2020. február 1. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2020. február 1. 18:00 Ludovika Aréna
2020. február 2. 16:30 Continental Aréna
2020. február 2. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2020. február 2. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2020. február 7. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. február 7. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2020. február 8. 15:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
2020. február 8. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2020. február 8. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2020. február 9. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2020. február 9. 19:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. február 13. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. február 21. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2020. február 22. 15:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
2020. február 22. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2020. február 22. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2020. február 22. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2020. február 22. 18:00 Ludovika Aréna
2020. február 23. 17:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. február 28. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. február 29. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2020. február 29. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2020. február 29. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2020. február 29. 19:30 Ludovika Aréna
2020. március
2020. március 1. 16:30 Continental Aréna
2020. március 1. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. március 6. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. március 6. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2020. március 6. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2020. március 7. 15:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
2020. március 7. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2020. március 8. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2020. március 8. 17:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. március 14. 15:00 Ludovika Aréna
2020. március 14. 16:00 Sport 11 Sportcentrum
2020. március 14. 16:30 Continental Aréna
2020. március 14. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2020. március 14. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2020. március 14. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2020. március 16. 17:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. március 20. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2020. március 20. 18:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2020. március 21. 15:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
2020. március 21. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2020. március 21. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
2020. március 22. 17:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. március 22. 17:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. március 29. 18:00 Continental Aréna
2020. március 29. 18:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2020. március 29. 18:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2020. március 29. 18:00 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2020. március 29. 18:00 Vetési Albert Gimnázium
2020. március 29. 18:00 Ludovika Aréna
2020. március 29. 18:00 Sport 11 Sportcentrum

Megyei szövetségek