Kosárlabda-múzeum
Webshop
Sajtószoba
MKOSZ
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Elnökség
Határozatok
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Megyei Szervezeti egységek
MKOSZ története
Kosárlabda története
MKOSZ Szabályzatok
Etikai
Versenykiírások
Digi jegyzőkönyv
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Adatvédelem
COVID-19
MKOSZ Beszámolók
Felvételi többletpont
Produktivitási szempontrendszer
Játékvezetők
Játékvezetők honlapja
JÜNYIR
Szakma
Szakmai anyagok
Edzőtovábbképzés
Edzőképzés
Edzői regisztráció 2023
Edzői regisztráció - archív
Edzők - Kreditigazoló lap
Edzők - Publikációs követelmények
Edzők - kreditrendszer 2023/2024
Edzők 2023/2024
Edzők - archív szezonok
Dobd a kosárba
Neveljünk kosarasokat!
Hírek
MKOSZ
Közlemények
Interjúk
Egyetemi
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
Morgen F. Emlékbajnokság
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Kosárpalánta
Csapatok
Játékosok
Válogatott
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Műsor
Videók
3x3
TAO
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
Morgen F. Emlékbajnokság
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Megyei Szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetők
Videószabálykönyv
Szabálykönyv
Videóteszt
Mechanikai teszt
FIBA mechanikai CS-k (két jv.)
FIBA mechanikai CS-k (három jv.)
FIBA oktatási videók
NB I-es küldés
Játékvezetői karjelek
MKOSZ története
Kosárlabda története
Női Amatőr: BEAC-bravúr, bajnokverés
2021. május 10. | 10:04
A BKG otthonában nyert az Újbuda.
Női Amatőr Nemzeti Bajnokság
Vasas Akadémia II
UNI-Győr Szese
Csata DSE
PINKK-PVSK U23
NKA-Pécs-PEAC
Ajka
MAFC
Radobasket
DEAC
BKG Príma Akadémia
Bajai NKK
MTK-TFSE
BEAC Újbuda
Sportdarázs-SMAFC
Kanizsai Vadmacskák
Atomerőmű KSC Szekszárd II
Dávid Kornél KA
Szegedi KE
Törekvés SE
Szolnoki MÁV SE
DVTK Miskolc U23
Szombathelyi Egyetem
Tatai SE
ELTE Fortis
TFSE-MTK U23
BKG Príma Akadémia II
Kiss Lenke KA
Nyíregyházi Kosársuli
Comment
Share
Tippmix Férfi NB I: Újra előnyben a Falco és a Szolnok
2021. május 7. | 19:47
Előbbi 24, utóbbi 37 pontos sikert aratott.
Férfi NB I A
DEAC
Szolnoki Olajbányász
Szedeák
Falco
Comment
Share
Tippmix Férfi NB I: Govens és Moody extráival egyenlített a Szedeák és a DEAC
2021. május 4. | 20:21
Mindkét elődöntő 1-1-re áll.
Férfi NB I A
Szolnoki Olajbányász
Szedeák
Falco
DEAC
Comment
Share
Női Amatőr: Rangadó megnyerésével lett bajnok a BKG
2021. május 3. | 09:46
Eldőlt, hogy a BKG jut fel az A csoportba.
UNI-Győr Szese
MAFC
PINKK-PVSK U23
Atomerőmű KSC Szekszárd II
NKA-Pécs-PEAC
BKG Príma Akadémia
MTK-TFSE
Radobasket
BEAC Újbuda
Vasas Akadémia II
Sportdarázs-SMAFC
DEAC
Ajka
Bajai NKK
Kanizsai Vadmacskák
Csata DSE
Női Amatőr Nemzeti Bajnokság
Nyíregyházi Kosársuli
ELTE Fortis
Kiss Lenke KA
Dávid Kornél KA
Kecskeméti KC
Szegedi KE
Comment
Share
Tippmix Férfi NB I: A Falco ellentmondást nem tűrően kezdte az elődöntőt
2021. május 1. | 20:51
A Szolnok az utolsó negyedben vitte döntésre a DEAC elleni meccset.
Férfi NB I A
Falco
Szedeák
Szolnoki Olajbányász
DEAC
Comment
Share
Tippmix Férfi NB I: Szoros meccsen a DEAC jutott be az elődöntőbe
2021. április 28. | 20:19
Mindössze három ponttal verték a hajdúságiak az Albát.
Férfi NB I A
DEAC
Alba Fehérvár
Comment
Share
Női egyetemi bajnokság: Összeállt a nagy női négyes
2021. április 27. | 19:59
Két párharc is komoly izgalmakat hozott a negyeddöntőben.
Egyetemi bajnokság
Női Egyetemi Bajnokság
ELTE-BEAC
BME-MAFC
TFSE
SzoESE
DEAC
Közgáz
Comment
Share
Tippmix Férfi NB I: A Szolnok is a legjobb négy között
2021. április 26. | 19:09
A DEAC kiharcolta az ötödik mérkőzést.
Férfi NB I A
Sopron KC
Szolnoki Olajbányász
Alba Fehérvár
DEAC
Comment
Share
Női Amatőr: Egy-egy hosszabbítás mindkét csoportban
2021. április 26. | 10:11
A 26. fordulót játszották a női másodosztályban.
Női Amatőr Nemzeti Bajnokság
Ajka
NKA-Pécs-PEAC
UNI-Győr Szese
Kanizsai Vadmacskák
BKG Príma Akadémia
PINKK-PVSK U23
MAFC
Csata DSE
Vasas Akadémia II
Atomerőmű KSC Szekszárd II
DEAC
Bajai NKK
Sportdarázs-SMAFC
MTK-TFSE
Radobasket
Törekvés SE
Zsíros Akadémia Kőbánya
DVTK Miskolc U23
Dávid Kornél KA
Szombathelyi Egyetem
Szolnoki MÁV SE
Kecskeméti KC
Szegedi KE
BKG Príma Akadémia II
Nyíregyházi Kosársuli
ELTE Fortis
Tatai SE
Kiss Lenke KA
TFSE-MTK U23
Comment
Share
Tippmix Férfi NB I: A Falco és a Szedeák is lezárta párharcát
2021. április 23. | 21:06
A DEAC életben maradt, a Szolnok újra előnyben.
Férfi NB I A
Falco
Körmend
Szedeák
Atomerőmű SE
Szolnoki Olajbányász
Sopron KC
Alba Fehérvár
DEAC
Comment
Share
<<
<
17
18
19
20
21
>
>>
Legnépszerűbb hírek
Fiú junior: Az NKA Pécs a bajnok
20:27 | 2024. április 28.
Tippmix Férfi NB I: Előnyben az elődöntőben az Alba és a Falco
21:36 | 2024. április 27.
Csapatkapitány interjúk: Szerelem-Kobolák Cintia - VBW CEKK Cegléd
17:00 | 2024. április 26.
Tippmix Férfi NB I: Simán nyert a Pécs a Sopron ellen
21:46 | 2024. április 25.
Tippmix Női NB I: A Győr a másik döntős
20:20 | 2024. április 25.
Ruandában játssza a vb-előselejtezőt női válogatottunk
15:35 | 2024. április 25.
Kialakult a férfi rájátszás további menetrendje
11:13 | 2024. április 25.
Férfi NB I B: Döntő ütközetek a piros csoport döntőjéért
09:45 | 2024. április 25.
Tippmix Férfi NB I: A ZTE a negyedik elődöntős
21:21 | 2024. április 24.
Csapatkapitány interjúk: Tóth Ádám - Zalakerámia ZTE KK
16:00 | 2024. április 24.
Férfi NB I B: Az elődöntőkben eddig előny a pályaelőny
09:45 | 2024. április 22.
Vármegyei szövetségek
Baranya Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Bács-Kiskun Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Békés Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Budapesti Kosárlabda Szövetség
Csongrád-Csanád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Fejér Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Hajdú-Bihar Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Heves Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Komárom-Esztergom Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Nógrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Pest Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Somogy Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Tolna Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Vas Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Veszprém Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Zala Vármegyei Kosárlabda Szövetség