Leány kadett: a Csata nyerte a bajnokságot
18
2015
2015. május 18.  |  21:33
A Pécsett megrendezett országos leány kadett bajnoki döntő fináléjában a Csata magabiztosan, 67-42-re nyert a Vasas ellen. A harmadik helyet a Pécs szezte meg, miután óriási izgalmak közepette, a Szeged nagy hajrája ellenére 72-71-re győzött.

Az ötödik helyet a Sopron szerezte meg, miután hiába hajrázott remekül a Szekszárd, két pontot sikerült megőriznie előnyéből és 47-45-re nyert. Hetedik let a Kecskemét, amely négy negyedből hármat megnyerve 74-63-ra legyőzte a Százhalombattát.

Országos leány kadett bajnokság, nyolcas döntő, Pécs

A vasárnapi eredmények

A 7. helyért
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia-Százhalombattai KSE 74-63 (21-22, 24-14, 13-15, 16-12)

Az 5. helyért
Atomerőmű KSC Szekszárd-Soproni Darazsak Akadémia 45-47 (10-15, 12-15, 8-8, 15-9)