2013. október 29.  |  01:48
A várakozásoknak megfelelően biztosan nyert a férfi bajnok DEAC az újonc Nemzeti Közszolgálati Egyetem csapatának otthonában az egyetemi és főiskolai bajnokságban
2013. október 26.  |  16:12
TORNA EREDMÉNYEK
2013. szeptember 14.  |  01:57
Négy férfi csapat mérkőzik a Magyar Egyetemi Kosárlabda Bajnokság szervezésében az első nemzetközi egyetemi kosárlabda tornán
2013. augusztus 1.  |  14:40
Befejeződött Splitben az egyetemi Európa-bajnokság. A két döntő sima volt, a férfiaknál hazai, a hölgyeknél belgrádi siker született
2013. július 30.  |  22:40
A nőknél a Belgrád Egyetem (szerb), a férfiaknál pedig a Split Egyetem (horvát) utcahosszal nyerte a döntőt
2013. július 28.  |  12:09
Azok után, hogy tegnap este 10 óra után fejezték be a lettek elleni mérkőzést, nagyon "odatették" ma magukat a debreceni srácok a portugál Coimbra egyetem ellen a 15. helyért vívott összecsapáson. Dr. Nagy Ágoston tanítványai remek második félidei játékuknak köszönhetően magabiztos győzelemmel búcsúztak a spliti egyetemi Európa-bajnokságtól
2013. július 28.  |  00:21
A pécsi lányok reggeli veresége után este a debreceni fiúk is alulmaradtak. Három negyedben teljesen egyenrangú ellenfele volt a Debrecen a spliti egyetemi Eb-n a rigai együttesnek, ám a második tíz percben semmi nem sikerült a fiúknak s ebben a szakaszban a remekül dobó rivális eldöntötte a meccset a maga javára. Holnap reggel a 15. helyért lépnek pályára a fiúk
2013. július 27.  |  14:35
Tálos Zoltán tanítványai szünet után bizonyították, hogy van tartásuk, de nem tudták igazán szorossá tenni a meccset, így a 11. helyen végeztek az egyetemi Eb-n
2013. július 27.  |  09:42
A debreceni srácok szünet után többször is megközelítették német ellenfelüket 4-5 pontra, ám a kritikus pillanatokban az ellenfél mindig tudott újítani
2013. július 26.  |  11:57
Az első negyed gyenge játéka után próbáltak felzárkózni a pécsi lányok francia ellenfelükkel szemben, de minden erőfeszítés ellenére alulmaradtak