Szombathelyi SI KA – Zsíros Akadémia Kőbánya 55-62
28
2017
2017. május 28.  |  11:16
A mérkőzés elején fej-fej mellett haladtak a csapatok, felváltva estek a kosarak (8-8). A kőbányaiak agresszív védekezésének köszönhetően a negyed végére 9 eladott labdánál tartott a Szombathely.

A második játékrészben már eredményesek tudtak lenni a Tápai legények a szerzett labdákból, minek következtében 10 pont fölé kúszott a különbség (24-35).

A harmadik negyed megint a szombathelyieké volt, jobban vigyáztak a labdára és újra szorossá tették a meccset (41-46).

A negyedik játékrészben képtelenek voltak betalálni a vasi csapat játékosai, 8 perc alatt mindössze 4 pontot dobtak, így nem sikerült felzárkózniuk

Szombathelyi SI KA

Váradiné Szarka Ildikó: Gratulálok a Kőbányai Darazsaknak. Gratulálok a csapatomnak az egész éves munkájukhoz.

Zsíros Akadémia Kőbánya

Tápai Zsolt: Nagyon büszkék vagyunk a fiúkra, mert fel tudtak állni a tegnapi mérkőzésből és fáradtságuk ellenére győzelemmel tudunk hazamenni. Számunkra ők a bajnokok. Köszönjük Vásárhelynek a rendezést. Nagyon fognak hiányozni a 2003-asok, szuper 4 év volt!