MAFC – Szombathelyi SI KA 85-51
26
2017
2017. május 26.  |  13:37
Mind két csapat agresszíven védekezett, így nem volt meglepő, hogy sok személyhibát kaptak (12-8). A MAFC-osok ritmust váltottak és sok gyorsindításos kosaruknak köszönhetően megnyugtató előnyre tettek szert (25-9). A második negyedben a Szombathelynek volt némi fellángolása, de nem tudták 10-en belülre hozni az eredményt. (39-29)

A második játékrészt a vas megyeiek kezdték jobban, de hamar eszméltek a fővárosiak és újra ők irányították a mérkőzést! A palánk alatti területet uralták, és lepattanóban is ellenfelük fölé kerekedtek (62-41). A befejező negyedben mindent megpróbált bevetni a Szombathelyi Sportiskola, de az ellenfelük egész pályás letámadása ellen nem volt ellenszerük, rengeteg labdát el is adtak. Harminc pontos különbségnél mind két csapat sokat cserélt. A MAFC ezzel megszerezte a tornán 2. győzelmét (85-51).

MAFC „A"

Csányi Zoltán: Kemény ellenfél ellen sikerült nyernünk! Minden gyerekemnek hatalmas gratuláció!