Falco KC Szombathely–Vásárhelyi Kosársuli 102-61
29
2016
2016. április 29.  |  12:56
Jól kezdett a Vásárhelyi Kosársuli a jóval esélyesebb Falco KC ellen, az első percekben fej-fej mellett haladtak az együttesek. Aztán a szombathelyiek átvették az irányítást, már az első negyedben megnyugtató előnyt szereztek. Fokozatosan felőrölték ellenfelüket és magabiztosan nyertek.

Falco KC Szombathely - Vásárhelyi Kosársuli
102-61 (29-15; 20-19; 37-10; 16-17)

Ld.: Bagó M., Bazsó B., Hódi P. 16-16 ill. Kelemen B. 26, Varga Z. 20, Kis Molnár Z. 6.

Váradi Attila (Falco KC Szombathely): „Gratulálok csapatomnak, hullámzóan játszottunk, de a mérkőzés nagyobbik részében kontrolláltak és eredményesek voltunk, ennek köszönhető győzelmünk."

Utasi Gábor (Vásárhelyi Kosársuli): „A Falco az ország egyik legjobb U20-as csapata, és mi húsz percig tudtunk ellenük partiban lenni. Sajnos a fizikai fölényükkel nem tudtunk mit kezdeni.