Győrben tartott erődemonstrációt a női bajnok
UNI Győr - TFSE 33-95 (10-17, 1-27, 14-30, 8-21)

Győr, egyetemi és főiskolai bajnokság, női negyeddöntő, 1. mérkőzés.

Győr: MIHÁCZI 20, MAGYAR B. 18/6, KARLÓCAI 20/6, Sándorfi R. 6, VARGA B. 18/6. Cs.: Balsay 4, Kováts G. 9.

TFSE: Kiss Cs. 2, Balla 6/3, Nagy R. 3, Török 5, LÁSZLÓ 12/3. Cs.: Vass F., Fritz R., Dobronyi, Erős F. 2, Papp R.

Az első negyed közepéig tudták tartani a lépést a hazaiak a címvédő TF csapatával. A fővárosiak 7-7 után , s a negyed második felében egy 10-0-as rohammal elléptek, a negyed végén a győri center, László Boróka dobott triplát. .

A második negyed ezen a szinten hihetetlen egyoldalú játékot hozott. A TF rengeteg eladott labdába hajszolta bele a vendéglátó győri csapatot, amely ebben a negyedben nem tudott akciókosarat szerezni, csupán egyetlen pontra futotta erejéből.

A meccs - és gyakorlatilag a továbbjutás is - ekkor már eldőlt, szünet után Varga Barbara triplákkal vétette magát észre, örömjátékot játszott a TF. Az összesen 42 labdát eladó hazai csapat részről egyedül a 12 pontos, 11 lepattanós dupla-duplát elérő László Boróka jelenett veszélyt a címvédő kosarára. A visszavágó formalitásnak tűnik.