27
2015
2015. március 27.  |  13:56
Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért

Pikáns, izgalmas csatára lehetett számítani a PEAC-Pécs – DVTK elődöntő első mérkőzésén, amely nem is okozott csalódást, kiélezett hajrá után a baranyaiak kerültek előnybe, miután remek csapatjátékot nyújtva 78–74-re nyertek. Hiába dobott a vendégeknél 23 pontot Czank, 22 pontot Allison és 17 pontot Bishop, ezúttal ez is kevésnek bizonyult. A Győr hazai pályán legyőzte a címvédő PINKK-et a negyeddöntő harmadik mérkőzésén, ezzel 2–1-re megnyerte a párharcot. Völgyi Péter együttese az elődöntőben az alapszakaszgyőztes Sopronnal találkozik, az első meccsre már rögtön pénteken sor kerül, az MKB Arénában.

CMB CARGO UNI Győr - PINKK-Pécsi 424 66 – 57
ZTE Női Kosárlabda Klub - Atomerőmű KSC Szekszárd 86 – 63
PEAC-Pécs - Aluinvent DVTK Miskolc 78 – 74

Női NB I. A csoport rájátszás a 9-10. helyért

A 9-10. helyért zajló párharc utolsó, mindent eldöntő mérkőzésén a Vasas ismét, ezúttal idegenben is megverte az MTK-t, így 2–1-es összesítéssel bennmaradt az élvonalban, az MTK viszont kiesett.

MTK-Budapest - MKB-Euroleasing Vasas 67 - 75