Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
E.ON ELTE BEAC | DVTK Hun-Therm | 2023. szeptember 30. | 19:00 | 51 - 78 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Rózsavölgyi Alexandra, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston) |
SERCO UNI Győr | E.ON ELTE BEAC | 2023. október 7. | 17:00 | 99 - 75 | Győr Városi Egyetemi Csarnok |
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Minár László Balázs, dr. Németh Patrik (Dernei Gábor) | |||||
Sopron Basket | E.ON ELTE BEAC | 2023. október 14. | 18:00 | 82 - 58 | Novomatic Aréna |
Játékvezetők: Goda László, Farkas Gábor, Gruber Nikolett Lilla (Forrai Sámuel) | |||||
E.ON ELTE BEAC | Vasas Akadémia | 2023. október 21. | 19:00 | 77 - 80 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Török Daniella, Nagy Viktor, Rózsavölgyi Alexandra (Farkas Zoltán) |
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | E.ON ELTE BEAC | 2023. november 19. | 18:00 | 56 - 73 | Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, JAKAB László Imre, Kapusi Gábor (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
E.ON ELTE BEAC | TARR KSC Szekszárd | 2023. november 25. | 19:00 | 82 - 79 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Sörlei Attila, Gruber Nikolett Lilla (Schäffer Béla Róbert) |
VBW CEKK Cegléd | E.ON ELTE BEAC | 2023. december 2. | 18:00 | 70 - 89 | Albertirsa Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyilas István, Szilágyi Bálint, Rózsavölgyi Alexandra (Farkas Zoltán) | |||||
E.ON ELTE BEAC | TFSE-MTK | 2023. december 9. | 19:00 | 73 - 94 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Kovács Nimród, Téczely Roland Balázs (Reisz Péter) | |||||
NKA Universitas Pécs | E.ON ELTE BEAC | 2023. december 17. | 18:00 | 95 - 65 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya |
Játékvezetők: Farkas Gábor, Kapusi Gábor, Földesi Ádám (Maár Gábor) |
DVTK Hun-Therm | E.ON ELTE BEAC | 2024. január 6. | 17:00 | 78 - 45 | DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya |
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Rácz Zsolt Róbert, Gruber Nikolett Lilla (Gál János) | |||||
TFSE-MTK | E.ON ELTE BEAC | 2024. január 12. | 19:30 | 96 - 75 | Dr. Koltai Jenő Sportközpont |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Horváth Csongor Béla, Jankovics Viktor Zsolt (Dernei Gábor) | |||||
E.ON ELTE BEAC | SERCO UNI Győr | 2024. január 20. | 19:00 | 54 - 87 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Török Daniella, Nyilas István, Nepp László Oszkár (Józsa András Junior) | |||||
E.ON ELTE BEAC | Sopron Basket | 2024. január 27. | 19:00 | 52 - 86 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Balog György Attila, Rózsavölgyi Alexandra, Hervay Tibor (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Vasas Akadémia | E.ON ELTE BEAC | 2024. február 17. | 18:00 | 74 - 72 | Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Horváth Csongor Béla, Gruber Nikolett Lilla (Dernei Gábor) | |||||
E.ON ELTE BEAC | BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | 2024. február 24. | 19:00 | 75 - 74 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Téczely Roland Balázs (Bogárdi János) |
TARR KSC Szekszárd | E.ON ELTE BEAC | 2024. március 2. | 18:00 | 106 - 54 | Szekszárdi Szabadidőközpont |
Játékvezetők: Kovács Nimród, Szilágyi Bálint, Gruber Nikolett Lilla (Maár Gábor) | |||||
E.ON ELTE BEAC | VBW CEKK Cegléd | 2024. március 9. | 19:00 | 85 - 79 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Nyilas István, Rózsavölgyi Alexandra (Gál János) | |||||
E.ON ELTE BEAC | NKA Universitas Pécs | 2024. március 23. | 18:00 | 71 - 81 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Major Ádám, Dr. Popgyákunik Balázs (HOFFMANN Gergely) |