Gyermek Kupa - 2020/2021
Szakaszok
9. régió
A csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC Gabányi 2021. április 25. vasárnap 46 - 50 Bárány Levente, Hegedűs Attila
Csata Csillagok - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2021. április 25. vasárnap 59 - 54 Bárány Levente, Németh Fanni
MAFC Gabányi - Csata Csillagok 2021. április 25. vasárnap 52 - 51 Németh Fanni , Hegedűs Attila
B csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Amazonok - Budafoki Bikák 2021. április 25. vasárnap
Budafoki Bikák - BEAC Újbuda KA 2021. április 25. vasárnap
BEAC Újbuda KA - Vasas Amazonok 2021. április 25. vasárnap 52 - 62 Kovács Róbert Márió, Waigand Ágoston
C csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata-Pannónia - BLF KK/A 2021. április 24. szombat 53 - 89 Bárány Levente, Konta Csanád János
MAFC Heisler - Csata-Pannónia 2021. április 24. szombat 62 - 63 Bárány Levente, Hegedűs Attila
BLF KK/A - MAFC Heisler 2021. április 24. szombat 78 - 52 Hegedűs Attila, Konta Csanád János
D csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KöLöKöS Fiúk - Török Sasok 2021. április 24. szombat 69 - 59 Ürögi Zsolt, Mészáros Nándor Lajos
Óbudai Kaszások/A - KöLöKöS Fiúk 2021. április 24. szombat 54 - 77 Ürögi Zsolt, Mészáros Nándor Lajos
Török Sasok - Óbudai Kaszások/A 2021. április 24. szombat 54 - 45 Bujtor Péter, Kutrik Andrea
E csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya Lányok - BEAC Újbuda KA/B 2021. április 24. szombat 60 - 32 Bujtor Péter, Kutrik Andrea
Vasas Akadémia U11 - Zsíros Akadémia Kőbánya Lányok 2021. április 24. szombat 45 - 34 Szőke Gábor, Mészáros Nándor Lajos
BEAC Újbuda KA/B - Vasas Akadémia U11 2021. április 24. szombat 33 - 35 Szőke Gábor, Mészáros Nándor Lajos
F csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Tigrisek - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2021. április 24. szombat 73 - 47 Szőke Gábor, Waigand Ágoston
Vasas Bolhák - Ziccer Tigrisek 2021. április 24. szombat 55 - 41 Szőke Gábor, Koncsag Csaba
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Vasas Bolhák 2021. április 24. szombat 32 - 83 Koncsag Csaba, Waigand Ágoston
Fiú Régiós Jamboree Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U12 - Gödi Gödények 2021. április 25. vasárnap 20 - 0 Bujtor Péter, Bárány Levente
Budapesti Honvéd Sportegyesület/A - Vasas Áldás Basket 2021. április 25. vasárnap 78 - 56 Bujtor Péter, Bárány Levente
Gödi Gödények - Vasas Áldás Basket 2021. április 25. vasárnap 0 - 20 Kovács Róbert Márió, Hőgerl Bence
Vasas Akadémia U12 - Budapesti Honvéd Sportegyesület/A 2021. április 25. vasárnap 99 - 46 Kovács Róbert Márió, Hőgerl Bence
G csoport CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd SE Bakáts-Molnár - MTK Budapest 2021. április 25. vasárnap 41 - 23 Győri Ferenc, Kiss Bálint
MTK Budapest - Keresztúri SE/A 2021. április 25. vasárnap 31 - 58 Győri Ferenc, Kiss Bálint
Keresztúri SE/A - Budapesti Honvéd SE Bakáts-Molnár 2021. április 25. vasárnap 46 - 22 Konta Csanád János, Frányó Csanád
H csoport Göllner Mária Waldorf Gimnázium (1048 Budapest Lakkozó u. 1-5)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Óbudai Kaszások/B - Újpest-MT/A 2021. április 25. vasárnap
Zuglói Sasok - Óbudai Kaszások/B 2021. április 25. vasárnap
Újpest-MT/A - Zuglói Sasok 2021. április 25. vasárnap 25 - 43 Tahin András, Koncsag Csaba
I csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Cicák - TFSE 2021. április 25. vasárnap
TFSE - PSE Párducok 2021. április 25. vasárnap
PSE Párducok - Vasas Cicák 2021. április 25. vasárnap 57 - 38 Szőke Gábor, Boros Krisztina
J csoport Göllner Mária Waldorf Gimnázium (1048 Budapest Lakkozó u. 1-5)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KöLöKöS Lányok - Óbudai Kaszások Boys 2021. április 25. vasárnap
Óbudai Kaszások Boys - Budapesti Honvéd Sportegyesület/B 2021. április 25. vasárnap
Budapesti Honvéd Sportegyesület/B - KöLöKöS Lányok 2021. április 25. vasárnap 47 - 29 Tahin András, Koncsag Csaba
K csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Óbudai Kaszások/C - Török Sasmadarak 2021. április 25. vasárnap
Németvölgyi Bocsok - Óbudai Kaszások/C 2021. április 25. vasárnap
Török Sasmadarak - Németvölgyi Bocsok 2021. április 25. vasárnap 51 - 16 Szőke Gábor, Boros Krisztina
L csoport CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd Sportegyesület/C - BUDAFOKI BaKoK 2021. április 25. vasárnap 28 - 22 Török Béla, Frányó Csanád
Óbudai Kaszások Girls - Budapesti Honvéd Sportegyesület/C 2021. április 25. vasárnap 51 - 25 Török Béla, Marjai Réka
BUDAFOKI BaKoK - Óbudai Kaszások Girls 2021. április 25. vasárnap 31 - 49 Marjai Réka, Frányó Csanád
Leány Régiós Jamboree Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK Akadémia - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2021. április 24. szombat 52 - 65 Pál Roland, Kovács Róbert Márió
Kecskeméti KA Vadmacskák - Széchenyi KA 2021. április 24. szombat 47 - 53 Pál Roland, Kovács Róbert Márió
DVTK Akadémia - Kecskeméti KA Vadmacskák 2021. április 24. szombat 50 - 48 Bujtor Péter, Boros Krisztina
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Széchenyi KA 2021. április 24. szombat 62 - 57 Bujtor Péter, Boros Krisztina
M csoport CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budai Aranysakálok - KKS-Tigers 2021. április 24. szombat 51 - 36 Győri Ferenc, Boros Krisztina
Újpest-MT/B - Budai Aranysakálok 2021. április 24. szombat 46 - 14 Győri Ferenc, Boros Krisztina
KKS-Tigers - Újpest-MT/B 2021. április 24. szombat 12 - 41 Győri Ferenc, Kovács Gedeon
N csoport CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Csepel - WSK 2021. április 25. vasárnap 60 - 23 Konta Csanád János, Frányó Csanád
MAFC-Mokos - Budapest Csepel 2021. április 25. vasárnap 31 - 31 Zakár Adrienn, Kiss Bálint
WSK - MAFC-Mokos 2021. április 25. vasárnap 18 - 54 Zakár Adrienn, Kiss Bálint
O csoport CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FKE Kőrösi - JKC 2021. április 24. szombat
SZSE U12 - Budapesti Honvéd Sportegyesület Lányok 2021. április 24. szombat 49 - 20 Marjai Réka, Kovács Gedeon
Budapesti Honvéd Sportegyesület Lányok - FKE Kőrösi 2021. április 24. szombat 29 - 12 Ürögi Zsolt, Marjai Réka
FKE Kőrösi - SZSE U12 2021. április 24. szombat 17 - 51 Ürögi Zsolt, Marjai Réka
10. régió
A csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Parthus SE - Herceghalmi Tigrisek 2021. április 24. szombat 71 - 50 Sersovszky Gergely Péter, Fajszi Zsombor Levente
DMTK Leány - Parthus SE 2021. április 24. szombat 67 - 68 Sersovszky Gergely Péter, Fajszi Zsombor Levente
Herceghalmi Tigrisek - DMTK Leány 2021. április 24. szombat 55 - 64 Liktor Viktor, Porkoláb Mercédesz Anett
B csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BSC - Gödi SE-Dk. Kiscicák 2021. április 24. szombat 78 - 55 Liktor Viktor, Porkoláb Mercédesz Anett
Parthus SE II. - BSC 2021. április 24. szombat 65 - 71 Agócs Gábor Mihály, Paulik Benjámin
Gödi SE-Dk. Kiscicák - Parthus SE II. 2021. április 24. szombat 46 - 64 Agócs Gábor Mihály, Paulik Benjámin
C csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Százhalombattai KSE - Monori SE 2021. április 24. szombat 47 - 64 Dr. Kovács András, Tóth Csongor Demeter
Repülő Mókusok - Százhalombattai KSE 2021. április 24. szombat 38 - 47 Dr. Kovács András, Tóth Csongor Demeter
Monori SE - Repülő Mókusok 2021. április 24. szombat 75 - 53 Miklósi László, Hamzi Virág
D csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG Veresegyház - BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 SZIGET 2021. április 25. vasárnap 91 - 28 Mátyás Ferenc, Porkoláb Mercédesz Anett
E csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Viadukt SE - DMTK 2021. április 25. vasárnap 58 - 56 Agócs Gábor Mihály, Fajszi Zsombor Levente
PILIS Basket - Viadukt SE 2021. április 25. vasárnap 58 - 66 Agócs Gábor Mihály, Fajszi Zsombor Levente
DMTK - PILIS Basket 2021. április 25. vasárnap 71 - 35 Hamzi Virág, Belák Dorka
F csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 MONOR - Diósdi Sasok 2021. április 24. szombat 47 - 42 Miklósi László, Hamzi Virág
G csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket BDSE/A - Radobasket Gárdonyi/A 2021. április 25. vasárnap 0 - 0 Hamzi Virág, Belák Dorka
BTDSE Taksonyi Ördögök - Radobasket BDSE/A 2021. április 25. vasárnap 56 - 32 Gyurkovics István János, Miklósi László
Radobasket Gárdonyi/A - BTDSE Taksonyi Ördögök 2021. április 25. vasárnap 0 - 0 Gyurkovics István János, Miklósi László
H csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödöllői SK - ELITE Basket 2021. április 25. vasárnap 63 - 48 Mátyás Ferenc, Porkoláb Mercédesz Anett
CKE U12 - Gödöllői SK 2021. április 25. vasárnap 19 - 106 Dr. Kovács András, Garami Júlia Eszter
ELITE Basket - CKE U12 2021. április 25. vasárnap 56 - 35 Dr. Kovács András, Garami Júlia Eszter

Megyei szövetségek