|
A csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka (4400 Nyíregyháza Tiszavasvári út 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK U12A - Nyíregyházi Sportcentrum | 2021. március 7. vasárnap | 0 - 20 | Makrai Márton, Horányi András |
MEAFC Cápakölykök - Cívis KK U12A | 2021. március 7. vasárnap | 20 - 0 | Makrai Márton, Horányi András |
Nyíregyházi Sportcentrum - MEAFC Cápakölykök | 2021. március 7. vasárnap | 50 - 86 | Makrai Márton, Horányi András |
B csoport | Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs Rákóczi út 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia - Szerencsi Varázslók | 2021. március 6. szombat | 80 - 30 | Molnár Krisztián, Sztankovics Attila |
Cívis KK Macskatigrisek - DVTK Akadémia | 2021. március 6. szombat | 22 - 75 | Marton Péter, Molnár Krisztián |
Szerencsi Varázslók - Cívis KK Macskatigrisek | 2021. március 6. szombat | 54 - 37 | Marton Péter, Sztankovics Attila |
C csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2021. március 7. vasárnap | 68 - 63 | Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
Zsákoló Zsiráfok - DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2021. március 7. vasárnap | 58 - 60 | Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Zsákoló Zsiráfok | 2021. március 7. vasárnap | 63 - 52 | Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
A csoport | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme (6724 Szeged Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Bikák - Bajai Bácska | 2021. március 6. szombat | 64 - 31 | Barabás Dorina Mónika, Gedra János |
Kecskeméti KA Jimmy - SZEDEÁK Bikák | 2021. március 6. szombat | 23 - 68 | Barabás Dorina Mónika, dr. Márok Soma |
Bajai Bácska - Kecskeméti KA Jimmy | 2021. március 6. szombat | 45 - 42 | dr. Márok Soma, Gedra János |
B csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Vadmacskák | 2021. március 7. vasárnap | 46 - 36 | Kónya Levente, Velkey István |
Szolnoki Sportcentrum - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2021. március 7. vasárnap | 0 - 2 | Velkey István, Bozóki Bettina |
Kecskeméti KA Vadmacskák - Szolnoki Sportcentrum | 2021. március 7. vasárnap | 2 - 0 | Velkey István, Bozóki Bettina |
C csoport | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szeged KE-Bulldogok - Pityke Fiú | 2021. március 6. szombat | 35 - 61 | Sértő Róbert, Gombos Ádám Attila |
Békéscsabai KK - Szeged KE-Bulldogok | 2021. március 6. szombat | 65 - 57 | Sértő Róbert, Tóth Csongor Demeter |
Pityke Fiú - Békéscsabai KK | 2021. március 6. szombat | 64 - 58 | Gombos Ádám Attila, Tóth Csongor Demeter |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök/A - Ifjú Sólymok KS | 2021. március 7. vasárnap | 89 - 48 | Ugróczky Péter, Németh Balázs |
Soproni Tigrisek/A - Körmendi Törpördögök/A | 2021. március 7. vasárnap | 36 - 108 | Antoni Márk Ágoston, Németh Balázs |
Ifjú Sólymok KS - Soproni Tigrisek/A | 2021. március 7. vasárnap | 61 - 56 | Antoni Márk Ágoston, Ugróczky Péter |
B csoport | Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
OSE Oroszlánok - Széchenyi KA | 2021. március 6. szombat | 78 - 44 | Földesi Marcell, Tamás Pálma |
RICSILLA - OSE Oroszlánok | 2021. március 6. szombat | 56 - 79 | Káli Szabolcs, Bakó László Ferenc |
Széchenyi KA - RICSILLA | 2021. március 6. szombat | 70 - 59 | Káli Szabolcs, Bakó László Ferenc |
C csoport | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok (9400 Sopron Ady Endre utca 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Darazsak Akadémia/A | 2021. március 7. vasárnap | 78 - 76 | Herczeg Ágoston, Söveges Tamás |
Soproni Darazsak Akadémia/A - Zalaegerszegi KTE | 2021. március 7. vasárnap | 75 - 36 | Herczeg Ágoston, Szlávik Bence |
Zalaegerszegi KTE - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2021. március 7. vasárnap | 53 - 75 | Buzai Patrik, Szlávik Bence |
A csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Fiú/A - GYKSE Szekszárd A | 2021. március 23. kedd | 00:00 | |
GYKSE Szekszárd A - KASI Delfinek/A | 2021. március 23. kedd | 00:00 | |
KASI Delfinek/A - NKA Pécs Fiú/A | 2021. március 23. kedd | 77 - 59 | Győr Marcell István, Leutsch Liza |
B csoport | MKOSZ Sportcentrum (8000 Székesfehérvár Ligetsor) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár Kenguruk - Dávid Kornél KA/Alligators | 2021. március 6. szombat | 57 - 64 | Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Alba Fehérvár Kenguruk | 2021. március 6. szombat | 81 - 66 | KOCSIS JÓZSEF, Béndek Gábor Miklós |
Dávid Kornél KA/Alligators - Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2021. március 6. szombat | 80 - 68 | Horváth Andreasz, KOCSIS JÓZSEF |
C csoport | Szent István Egyetem (7400 Kaposvár, Guba Sándor u. 40.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA Pandák - KASI Delfinek/B | 2021. március 7. vasárnap | 62 - 54 | Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes |