|
A csoport | Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK U12B - Karcagi SE Pusztai Sasok/A | 2021. március 27. szombat | 53 - 69 | Gyenge Gábor, Terjéki András |
Karcagi SE Pusztai Sasok/A - Cívis KK U12B | 2021. március 27. szombat | 74 - 56 | Gyenge Gábor, Terjéki András |
B csoport | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hadházi Farkasok - Zsákoló Zsiráfok ’’B’’ | 2021. március 24. szerda | 2 - 0 | dr. Marjay Péter, Horányi András |
NYKK Eötvös - Hadházi Farkasok | 2021. március 24. szerda | 59 - 40 | Nyíri Péter Patrik, Szulics Zsolt János |
Zsákoló Zsiráfok ’’B’’ - NYKK Eötvös | 2021. március 24. szerda | 0 - 2 | Tóth Tamás Zoltán, Páll Vivien Zsanett |
C csoport | Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TSK-Magiszter - Dife KK | 2021. március 27. szombat | 53 - 31 | Nagy Lili, Szabó Gréta |
Dife KK - TSK-Magiszter | 2021. március 27. szombat | 10:30 | Nagy Lili, Szabó Gréta |
D csoport | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok (4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újfehértói Sportklub - Cívis Efrém Kenguruk | 2021. március 27. szombat | 50 - 60 | Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence |
Cívis Efrém Kenguruk - Újfehértói Sportklub | 2021. március 27. szombat | 58 - 30 | Kisházi Béla Kálmán, Nyíri Péter Patrik |
E csoport | G4 Sportcsarnok (4030 Debrecen Gizella utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG-Ebes - BKGDSE-Hajdúszoboszló | 2021. március 28. vasárnap | 09:30 | Szűcs Sándor, Rácz Bence |
BKGDSE-Hajdúszoboszló - BKG-Ebes | 2021. március 28. vasárnap | 2 - 0 | Szűcs Sándor, Nagy Lili |
F csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíkse Tűzgolyók P. U12 - VULE U12/B | Egyeztetés alatt szerda | ||
Nyíkse Tűzgolyók K. U12 - Vule U12/A | Egyeztetés alatt szerda | ||
- | Egyeztetés alatt szerda | ||
- | Egyeztetés alatt szerda |
A csoport | Generali Aréna (3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - DVTK Akadémia/B | 2021. március 28. vasárnap | 38 - 42 | Tòth Tamás, Bodrogi Éva |
MEAFC-Struccolók - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2021. március 28. vasárnap | 68 - 45 | Tòth Tamás, Bodrogi Éva |
DVTK Akadémia/B - MEAFC-Struccolók | 2021. március 28. vasárnap | 38 - 61 | Tòth Tamás, Bodrogi Éva |
B csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Basket Bulls - Fürge Gyik DSE | 2021. március 28. vasárnap | 83 - 16 | Szalontai Dorina, Sztankovics Attila |
Fürge Gyik DSE - MEZŐCSÁTI NINCS ZSÁK | Egyeztetés alatt szerda | ||
MEZŐCSÁTI NINCS ZSÁK - MEAFC Basket Bulls | Egyeztetés alatt szerda |
C csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC-Bársony - Egri Kék Oroszlánok | 2021. március 27. szombat | 53 - 14 | Vaszi Ádám, Szalontai Dorina |
Salgótarjáni KI - MEAFC-Bársony | 2021. március 27. szombat | 20 - 101 | Vaszi Ádám, Molnár Zoltán |
Egri Kék Oroszlánok - Salgótarjáni KI | 2021. március 27. szombat | 49 - 12 | Molnár Zoltán, Szalontai Dorina |
D csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Miskolci Sportiskola Kossuth - BDSE Salgó Basket | 2021. március 28. vasárnap | 20 - 0 | Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton |
A csoport | Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Kisbikák - Lehel Kosársuli | 2021. március 27. szombat | 83 - 35 | Tóth Tamás, Dr. Bodnár Gábor |
Lehel Kosársuli - Vásárhelyi Villámok | 2021. március 27. szombat | 59 - 28 | Varga Zoltán, Tóth Tamás |
Vásárhelyi Villámok - SZEDEÁK Kisbikák | 2021. március 27. szombat | 35 - 79 | Varga Zoltán, Dr. Bodnár Gábor |
B csoport | Szegedi Kis István Református Gimnázium (5630 Békés Petőfi Sándor u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési Gladiátorok - Mezőberényi KK | 2021. március 27. szombat | 30 - 70 | Váczi Mihály, Kis Sándor |
Mezőberényi KK - SZEDEÁK Aranysakálok | 2021. március 27. szombat | 58 - 36 | PAPY ZSOLT, Kis Sándor |
SZEDEÁK Aranysakálok - Békési Gladiátorok | 2021. március 27. szombat | 54 - 41 | PAPY ZSOLT, Váczi Mihály |
C csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Párducok - Vásárhelyi Delfinek | 2021. március 27. szombat | 40 - 44 | Barabás Dorina Mónika, Gedra János |
Vásárhelyi Delfinek - Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas | 2021. március 27. szombat | 2 - 0 | Barabás Dorina Mónika, Gedra János |
Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas - Vásárhelyi Párducok | 2021. március 27. szombat | 0 - 2 | Barabás Dorina Mónika, Gedra János |
D csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZECSKA Szöcskék - Kisújszállási SE | 2021. március 28. vasárnap | 20 - 0 | Mezei Tibor, Terjéki András |
Szolnoki Sportcentrum ’’B’’ - Szentesi KK | 2021. március 28. vasárnap | 67 - 64 | Mezei Tibor, Terjéki András |
Kisújszállási SE - Szentesi KK | 2021. március 28. vasárnap | 0 - 20 | Szabó László, Fenyvesi Zénó |
SZECSKA Szöcskék - Szolnoki Sportcentrum ’’B’’ | 2021. március 28. vasárnap | 45 - 47 | Szabó László, Fenyvesi Zénó |
E csoport | Prohászka Zsolt Városi Sportcsarnok (5700 Gyula Ajtóssy Albert utca 2-10.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyulasport Nkft. - Békéscsabai KK/B | 2021. március 28. vasárnap | 56 - 45 | Bere Márton Brúnó, Farkas Barna |
SzKE-Hópárducok - HSA Pumák | 2021. március 28. vasárnap | 0 - 2 | Váczi Mihály, Bere Márton Brúnó |
Békéscsabai KK/B - SzKE-Hópárducok | 2021. március 28. vasárnap | 2 - 0 | Farkas Barna, Kis Sándor |
Gyulasport Nkft. - HSA Pumák | 2021. március 28. vasárnap | 59 - 18 | Váczi Mihály, Kis Sándor |
A csoport | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok (9400 Sopron Ady Endre utca 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Sasok - Soproni Darazsak Akadémia/B | 2021. március 27. szombat | 40 - 87 | Hernicz Balazs, Wischy Péter |
OSE MórMoták - Soproni Sportiskolás Sasok | 2021. március 27. szombat | 61 - 72 | Tóth Bence, Wischy Péter |
Soproni Darazsak Akadémia/B - OSE MórMoták | 2021. március 27. szombat | 81 - 38 | Kapusi Gábor, Tóth Bence |
B csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Sportdarázs - Vad Darazsak | 2021. március 28. vasárnap | 0 - 0 | Buzai Patrik, Söveges Tamás |
Vad Darazsak - OSE Vadmacskák | 2021. március 28. vasárnap | 0 - 2 | Rudasits Ákos, Söveges Tamás |
OSE Vadmacskák - Sportdarázs | 2021. március 28. vasárnap | 2 - 0 | Rudasits Ákos, Szlávik Bence |
C csoport | Bábolna Városi Sportcsarnok (2943 Bábolna Toldi Miklós u. 24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tatai SE U12 - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2021. március 28. vasárnap | 72 - 61 | Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Esztergom U12 - Tatai SE U12 | 2021. március 28. vasárnap | 61 - 65 | Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Esztergom U12 | 2021. március 28. vasárnap | 59 - 45 | Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
D csoport | Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Zsiráfok - Vidám Kenguruk | 2021. március 28. vasárnap | 2 - 0 | Káli Szabolcs, Tamás Anna |
Győri KC Oroszlánok - Soproni Tigrisek/B | 2021. március 28. vasárnap | 82 - 28 | Káli Szabolcs, Tamás Pálma |
Vidám Kenguruk - Soproni Tigrisek/B | 2021. március 28. vasárnap | 0 - 2 | Tamás Pálma, Tamás Anna |
Győri KC Zsiráfok - Győri KC Oroszlánok | 2021. március 28. vasárnap | 35 - 58 | Tamás Pálma, Tamás Anna |
E csoport | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok (9200 Mosonmagyaróvár Gazdász utca 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mezőörsi Hangyák - Gönyűi Harcsák | 2021. március 27. szombat | 2 - 0 | Erős László, Tamás Anna |
Győri KC Mókusok - Mezőörsi Hangyák | 2021. március 27. szombat | 0 - 2 | Erős László, Tamás Anna |
Gönyűi Harcsák - Győri KC Mókusok | 2021. március 27. szombat | 0 - 0 | Tamás Anna, Erős László |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakerámia ZTE KK - Kanizsai Vadmacskák | 2021. március 27. szombat | 61 - 41 | Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi |
Körmendi Törpördögök/B - Zalakerámia ZTE KK | 2021. március 27. szombat | 56 - 44 | Schneider Bertold Antal, Magyar Gyöngyi |
Kanizsai Vadmacskák - Körmendi Törpördögök/B | 2021. március 27. szombat | 38 - 63 | Bognár Tamás, Schneider Bertold Antal |
B csoport | Csermák József Rendezvénycsarnok (8300 Tapolca Alkotmány utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Sárkányok - Tapolcai Kisgepárdok | 2021. március 27. szombat | 2 - 0 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Hévíz SK - Kanizsa Kosárlabda Klub - Kalózok | 2021. március 27. szombat | 51 - 36 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Tapolcai Kisgepárdok - Kanizsa Kosárlabda Klub - Kalózok | 2021. március 27. szombat | 0 - 2 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Tapolcai Sárkányok - Hévíz SK | 2021. március 27. szombat | 34 - 87 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
C csoport | Arena Savaria Munkacsarnoka (9700 Szombathely Sugár út 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Sportiskolás Csajok - CVSE Vulkán Fürdő | 2021. március 28. vasárnap | 34 - 50 | Bognár Tamás, Matucza Gyula |
RICSILLA Rakéták - Sportiskolás Sólymok | 2021. március 28. vasárnap | 2 - 0 | Bognár Tamás, Matucza Gyula |
Sportiskolás Csajok - Sportiskolás Sólymok | 2021. március 28. vasárnap | 2 - 0 | Dr. Popgyákunik Balázs, Ugróczky Péter |
CVSE Vulkán Fürdő - RICSILLA Rakéták | 2021. március 28. vasárnap | 27 - 67 | Dr. Popgyákunik Balázs, Ugróczky Péter |
A csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Leány/A - NKA Pécs Fiú/B | 2021. március 27. szombat | 29 - 66 | Fülöp Zsombor Ferenc, Mándity Mirna |
NKA Pécs Fiú/B - PVSK NKA Leány/A | Egyeztetés alatt szerda | ||
PVSK NKA Leány/A - NKA Pécs Leány/A | Egyeztetés alatt szerda |
B csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári KS - PVSK Nemzeti Akadémia/A | Egyeztetés alatt szerda | ||
Kozármisleny SE - Dombóvári KS | Egyeztetés alatt szerda | ||
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kozármisleny SE | Egyeztetés alatt szerda |
C csoport | Kaposvár Aréna (7400 Kaposvár Arany János utca 97.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - GYKSE Szekszárd B | 2021. április 18. vasárnap | 00:00 | |
Gyakorlós Csibék - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2021. április 18. vasárnap | 00:00 | |
GYKSE Szekszárd B - Gyakorlós Csibék | 2021. április 18. vasárnap | 84 - 55 | Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes |
D csoport | Bonyhád Városi Sportcsarnok (7150 Bonyhád Madách utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Leány/B - Bonyhádi KSE | 2021. március 28. vasárnap | 54 - 19 | Hegyi Bernadett Klára, Finta Zétény |
Bonyhádi KSE - KASI Delfinek/C | 2021. április 17. szombat | 33 - 70 | Hegyi Bernadett Klára, Lipovszky Fanni |
KASI Delfinek/C - NKA Pécs Leány/B | 2021. április 17. szombat | 86 - 42 | Hegyi Bernadett Klára, Lipovszky Nóra |
E csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Leány/B - Monok SE | 2021. március 27. szombat | 34 - 49 | Lenger Levente, Peti Zsófia |
Gyakorlós Mágusok - PVSK NKA Leány/B | 2021. április 17. szombat | 66 - 77 | Székely Bernadett, Hergyó-Bencze Gábor |
Monok SE - Gyakorlós Mágusok | 2021. április 18. vasárnap | 54 - 51 | Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes |
A csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Amazonok - FTSI Fiú | 2021. március 28. vasárnap | 36 - 93 | Bozóki Bettina, Nagy Joel |
Bajai NKK - Kecskeméti KA Amazonok | 2021. március 28. vasárnap | 53 - 48 | Bozóki Bettina, Hajagos-Kiss Hedvig |
FTSI Fiú - Bajai NKK | 2021. március 28. vasárnap | 63 - 72 | Nagy Joel, Hajagos-Kiss Hedvig |
B csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nagykőrösi Sólymok - FTSI Leány | 2021. március 27. szombat | 81 - 41 | Tóth Mihály, Burján Bianka |
Kecskeméti KA Villámok - Nagykőrösi Sólymok | 2021. március 27. szombat | 29 - 82 | Tóth Mihály, Velkey István |
FTSI Leány - Kecskeméti KA Villámok | 2021. március 27. szombat | 55 - 51 | Velkey István, Burján Bianka |
C csoport | Miklóssy János Sportcentrum (6090 Kunszentmiklós Marx tér 1/E.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Miklósi Kékrókák - CEKK-Gerje | 2021. március 28. vasárnap | 51 - 61 | Velkey István, Varga Sára |
CEKK-Gerje - Bátaszék SE | 2021. március 28. vasárnap | 43 - 58 | Velkey István, Varga Sára |
Bátaszék SE - Miklósi Kékrókák | 2021. március 28. vasárnap | 57 - 66 | Velkey István, Varga Sára |
D csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Bajai MNÁMK Rakétái | 2021. március 27. szombat | 20 - 0 | Bodnárné Pasek Mónika, Szipli Hanna |
Kécskei Vidrák II. - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2021. március 27. szombat | 0 - 0 | Bodnárné Pasek Mónika, Szipli Hanna |
Bajai MNÁMK Rakétái - Kécskei Vidrák II. | 2021. március 27. szombat | 0 - 20 | Hajagos-Kiss Hedvig, Pelikán Dóra |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2021. március 27. szombat | 20 - 0 | Hajagos-Kiss Hedvig, Pelikán Dóra |
A csoport | Rácalmási Sportcsarnok (Rácalmás, Béla köz 8, 2459) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaújvárosi Sárkányok - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok | 2021. március 28. vasárnap | 37 - 65 | Kaposi Gábor, Csontos Alex |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - VUKE U12 | 2021. március 28. vasárnap | 2 - 0 | Kaposi Gábor, Csontos Alex |
VUKE U12 - Dunaújvárosi Sárkányok | 2021. március 28. vasárnap | 0 - 2 | Kaposi Gábor, Csontos Alex |
B csoport | MKOSZ Sportcentrum (8000 Székesfehérvár Ligetsor) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/Bulls - Alba Fehérvár Cápák | 2021. március 28. vasárnap | 83 - 43 | Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós |
Alba Fehérvár Cápák - Concordia Motax KC Pápa | 2021. március 28. vasárnap | 2 - 0 | Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós |
Concordia Motax KC Pápa - Dávid Kornél KA/Bulls | 2021. március 28. vasárnap | 0 - 2 | Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós |
C csoport | MKOSZ Sportcentrum (8000 Székesfehérvár Ligetsor) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fűzfői AK - Dávid Kornél KA/Cougars | 2021. március 28. vasárnap | 28 - 54 | Horváth Andreasz, Tóth Bence |
Dávid Kornél KA/Cougars - Kosársuli 8600 Kft | Egyeztetés alatt szerda | ||
Kosársuli 8600 Kft - Fűzfői AK | Egyeztetés alatt szerda |
D csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár Oroszlánok - Dávid Kornél KA Békák | Egyeztetés alatt szerda | ||
Dávid Kornél KA Békák - AF-Velencei Gézengúzok | Egyeztetés alatt szerda | ||
AF-Velencei Gézengúzok - Alba Fehérvár Oroszlánok | Egyeztetés alatt szerda |
E csoport | Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota Szent Imre utca 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Várpalotai Gepárdok - Várpalotai Sárkányok | 2021. március 27. szombat | 2 - 0 | Mónus Péter, Oláh Gabriella |
Ajka - AF-Tatabányai Medvék | 2021. március 27. szombat | 66 - 14 | Mónus Péter, Majkó Ádám |
Várpalotai Sárkányok - AF-Tatabányai Medvék | 2021. március 27. szombat | 0 - 2 | Oláh Gabriella, Majkó Ádám |
Várpalotai Gepárdok - Ajka | 2021. március 27. szombat | 33 - 60 | Mónus Péter, Oláh Gabriella |