|
A csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U12 - Csata Csillagok | 2021. március 27. szombat | 61 - 67 | Pál Roland, Hőgerl Bence |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U12 | 2021. március 27. szombat | 75 - 44 | Pál Roland, Kovács Róbert Márió |
Csata Csillagok - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. március 27. szombat | 36 - 60 | Kovács Róbert Márió, Hőgerl Bence |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd Sportegyesület/A - MAFC Gabányi | 2021. március 28. vasárnap | 00:00 | |
Budafoki Bikák - Budapesti Honvéd Sportegyesület/A | 2021. március 28. vasárnap | 00:00 | |
MAFC Gabányi - Budafoki Bikák | 2021. március 28. vasárnap | 78 - 38 | Németh Fanni , Hőgerl Bence |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Amazonok - BEAC Újbuda KA | 2021. március 27. szombat | 52 - 39 | Bárány Levente, Boros Krisztina |
MAFC Heisler - Vasas Amazonok | 2021. március 27. szombat | 53 - 65 | Bárány Levente, Boros Krisztina |
BEAC Újbuda KA - MAFC Heisler | 2021. március 27. szombat | 81 - 43 | Hegedűs Attila, Waigand Ágoston |
D csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF KK/A - Óbudai Kaszások/A | 2021. március 28. vasárnap | 00:00 | |
Óbudai Kaszások/A - Csata-Pannónia | 2021. március 28. vasárnap | 00:00 | |
Csata-Pannónia - BLF KK/A | 2021. március 28. vasárnap | 2 - 0 | Bujtor Péter, Marjai Réka |
E csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U11 - KöLöKöS Fiúk | 2021. március 27. szombat | 00:00 | |
Török Sasok - Vasas Akadémia U11 | 2021. március 27. szombat | 00:00 | |
KöLöKöS Fiúk - Török Sasok | 2021. március 27. szombat | 56 - 50 | Kutrik Andrea, Kovács Gedeon |
F csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya Lányok - Vasas Bolhák | 2021. március 28. vasárnap | 00:00 | |
Vasas Bolhák - BEAC Újbuda KA/B | 2021. március 28. vasárnap | 00:00 | |
BEAC Újbuda KA/B - Zsíros Akadémia Kőbánya Lányok | 2021. március 28. vasárnap | 35 - 58 | Bujtor Péter, Borsos Balázs |
G csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Budapesti Honvéd SE Bakáts-Molnár | 2021. március 28. vasárnap | 00:00 | |
Budapesti Honvéd SE Bakáts-Molnár - Ziccer Tigrisek | 2021. március 28. vasárnap | 00:00 | |
Ziccer Tigrisek - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2021. március 28. vasárnap | 64 - 36 | Bujtor Péter, Marjai Réka |
H csoport | Göllner Mária Waldorf Gimnázium (1048 Budapest Lakkozó u. 1-5) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zuglói Sasok - Keresztúri SE/A | 2021. március 28. vasárnap | 00:00 | |
MTK Budapest - Zuglói Sasok | 2021. március 28. vasárnap | 00:00 | |
Keresztúri SE/A - MTK Budapest | 2021. március 28. vasárnap | 24 - 50 | Waigand Ágoston, Földházi Péter |
I csoport | Göllner Mária Waldorf Gimnázium (1048 Budapest Lakkozó u. 1-5) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/B - Újpest-MT/A | 2021. március 27. szombat | 00:00 | |
Újpest-MT/A - Vasas Cicák | 2021. március 27. szombat | 00:00 | |
Vasas Cicák - Óbudai Kaszások/B | 2021. március 27. szombat | 00:00 |
J csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások Boys - PSE Párducok | 2021. március 27. szombat | 00:00 | |
TFSE - Óbudai Kaszások Boys | 2021. március 27. szombat | 00:00 | |
PSE Párducok - TFSE | 2021. március 27. szombat | 00:00 |
K csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/C - Budapesti Honvéd Sportegyesület/B | 2021. március 27. szombat | 00:00 | |
KöLöKöS Lányok - Óbudai Kaszások/C | 2021. március 27. szombat | 00:00 | |
Budapesti Honvéd Sportegyesület/B - KöLöKöS Lányok | 2021. március 27. szombat | 76 - 31 | Borsos Balázs, Marjai Réka |
L csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások Girls - Török Sasmadarak | 2021. március 27. szombat | 00:00 | |
Németvölgyi Bocsok - Óbudai Kaszások Girls | 2021. március 27. szombat | 00:00 | |
Török Sasmadarak - Németvölgyi Bocsok | 2021. március 27. szombat | 2 - 0 | Kutrik Andrea, Kovács Gedeon |
M csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budai Aranysakálok - Budapesti Honvéd Sportegyesület/C | 2021. március 27. szombat | 00:00 | |
BUDAFOKI BaKoK - Budai Aranysakálok | 2021. március 27. szombat | 00:00 | |
Budapesti Honvéd Sportegyesület/C - BUDAFOKI BaKoK | 2021. március 27. szombat | 54 - 38 | Borsos Balázs, Marjai Réka |
N csoport | Göllner Mária Waldorf Gimnázium (1048 Budapest Lakkozó u. 1-5) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/B - WSK | 2021. március 28. vasárnap | 00:00 | |
KKS-Tigers - Újpest-MT/B | 2021. március 28. vasárnap | 00:00 | |
WSK - KKS-Tigers | 2021. március 28. vasárnap | 00:00 |
O csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapest Csepel - Budapesti Honvéd Sportegyesület Lányok | 2021. március 27. szombat | 2 - 0 | Hegedűs Attila, Waigand Ágoston |
Budapesti Honvéd Sportegyesület Lányok - MAFC-Mokos | 2021. március 27. szombat | 0 - 2 | Koncsag Csaba, Kutrik Andrea |
MAFC-Mokos - Budapest Csepel | 2021. március 27. szombat | 87 - 50 | Koncsag Csaba, Kutrik Andrea |
P csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FKE Kőrösi - JKC | 2021. március 28. vasárnap | 00:00 | |
JKC - SZSE U12 | 2021. március 28. vasárnap | 00:00 | |
SZSE U12 - FKE Kőrösi | 2021. március 28. vasárnap | 0 - 0 | Győri Ferenc, Simon Kornél Károly |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Áldás Basket - Parthus SE | 2021. március 27. szombat | 49 - 44 | Sersovszky Gergely Péter, Tóth Csongor Demeter |
Herceghalmi Tigrisek - Vasas Áldás Basket | 2021. március 27. szombat | 55 - 66 | Fajszi Zsombor Levente, Belák Dorka |
Parthus SE - Herceghalmi Tigrisek | 2021. március 27. szombat | 67 - 59 | Fajszi Zsombor Levente, Belák Dorka |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DMTK Leány - BSC | 2021. március 27. szombat | 50 - 46 | Sersovszky Gergely Péter, Tóth Csongor Demeter |
Gödi Gödények - DMTK Leány | Egyeztetés alatt szerda | ||
BSC - Gödi Gödények | Egyeztetés alatt szerda |
C csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi SE-Dk. Kiscicák - Parthus SE II. | Egyeztetés alatt szerda |
D csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monori SE - Százhalombattai KSE | 2021. április 1. csütörtök | 48 - 57 | Vigh Balázs, Miklósi László |
BSC Farkasrét - Monori SE | Egyeztetés alatt szerda | ||
Százhalombattai KSE - BSC Farkasrét | Egyeztetés alatt szerda |
E csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 SZIGET - BKG Veresegyház | 2021. április 1. csütörtök | 55 - 72 | Agócs Gábor Mihály, Sersovszky Gergely Péter |
BKG Veresegyház - PILIS Basket | 2021. április 1. csütörtök | 67 - 49 | Agócs Gábor Mihály, Sersovszky Gergely Péter |
PILIS Basket - BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 SZIGET | 2021. április 1. csütörtök | 54 - 61 | Vigh Balázs, Miklósi László |
F csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Viadukt SE - BSC Lány | Egyeztetés alatt szerda | ||
DMTK - Viadukt SE | Egyeztetés alatt szerda | ||
BSC Lány - DMTK | Egyeztetés alatt szerda |
G csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 MONOR - Diósdi Sasok | Egyeztetés alatt szerda |
H csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödöllői SK - BTDSE Taksonyi Ördögök | 2021. március 28. vasárnap | 30 - 41 | Iski Zsolt István, Nagy Dániel Zoltán |
CKE U12 - Gödöllői SK | 2021. március 28. vasárnap | 0 - 2 | Iski Zsolt István, Miklósi László |
BTDSE Taksonyi Ördögök - CKE U12 | 2021. március 28. vasárnap | 2 - 0 | Miklósi László, Nagy Dániel Zoltán |