|
A csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Gabányi - Csata Csillagok | 2021. február 14. vasárnap | 52 - 45 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Borsos Balázs |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC Gabányi | 2021. február 14. vasárnap | 55 - 61 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Németh Fanni |
Csata Csillagok - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. február 14. vasárnap | 55 - 57 | Németh Fanni , Borsos Balázs |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd Sportegyesület/A - Budafoki Bikák | 2021. február 13. szombat | 75 - 72 | Matóczay Bálint, Hegedűs Attila |
Vasas Akadémia U12 - Budapesti Honvéd Sportegyesület/A | 2021. február 13. szombat | 94 - 61 | Pál Roland, Boros Krisztina |
Budafoki Bikák - Vasas Akadémia U12 | 2021. február 13. szombat | 38 - 75 | Pál Roland, Boros Krisztina |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Újbuda KA - MAFC Heisler | 2021. február 9. kedd | 37 - 38 | Koncsag Csaba, Kiss Bálint |
MAFC Heisler - Vasas Amazonok | 2021. február 10. szerda | 49 - 65 | Bujtor Péter, Győri Ferenc |
Vasas Amazonok - BEAC Újbuda KA | 2021. február 14. vasárnap | 45 - 35 | Hőgerl Bence, Hegedűs Attila |
D csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/A - Csata-Pannónia | 2021. február 13. szombat | 47 - 48 | Hőgerl Bence, Ürögi Zsolt |
BLF KK/A - Óbudai Kaszások/A | 2021. február 13. szombat | 72 - 55 | Hőgerl Bence, Ürögi Zsolt |
Csata-Pannónia - BLF KK/A | 2021. február 13. szombat | 39 - 72 | Matóczay Bálint, Hegedűs Attila |
E csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasok - Vasas Akadémia U11 | 2021. február 13. szombat | 55 - 57 | Kutrik Andrea, Kovács Gedeon |
KöLöKöS Fiúk - Török Sasok | 2021. február 13. szombat | 50 - 61 | Kutrik Andrea, Kovács Gedeon |
Vasas Akadémia U11 - KöLöKöS Fiúk | 2021. február 13. szombat | 71 - 65 | Győri Ferenc, Kutrik Andrea |
F csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya Lányok - Vasas Bolhák | 2021. február 13. szombat | 32 - 52 | Győri Ferenc, Koncsag Csaba |
Zuglói Sasok - Zsíros Akadémia Kőbánya Lányok | 2021. február 13. szombat | 26 - 51 | Koncsag Csaba, Mészáros Nándor Lajos |
Vasas Bolhák - Zuglói Sasok | 2021. február 13. szombat | 49 - 20 | Kutrik Andrea, Mészáros Nándor Lajos |
G csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Tigrisek - Budapesti Honvéd SE Bakáts-Molnár | 2021. február 14. vasárnap | 59 - 53 | Hőgerl Bence, Hegedűs Attila |
Újpest-MT/A - Ziccer Tigrisek | 2021. február 14. vasárnap | 20 - 52 | Kovács Róbert Márió, Kovács Gedeon |
Budapesti Honvéd SE Bakáts-Molnár - Újpest-MT/A | 2021. február 14. vasárnap | 62 - 29 | Kovács Róbert Márió, Kovács Gedeon |
H csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - BEAC Újbuda KA/B | 2021. február 13. szombat | 39 - 45 | Zakár Adrienn, Mészáros Nándor Lajos |
Óbudai Kaszások/B - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2021. február 13. szombat | 0 - 2 | Szőke Gábor, Mészáros Nándor Lajos |
BEAC Újbuda KA/B - Óbudai Kaszások/B | 2021. február 13. szombat | 2 - 0 | Szőke Gábor, Zakár Adrienn |
I csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasmadarak - Keresztúri SE/A | 2021. február 14. vasárnap | 31 - 50 | Szőke Gábor, Hőgerl Bence |
MTK Budapest - Török Sasmadarak | 2021. február 14. vasárnap | 47 - 35 | Szőke Gábor, Hőgerl Bence |
Keresztúri SE/A - MTK Budapest | 2021. február 14. vasárnap | 49 - 55 | Boros Krisztina, Földházi Péter |
J csoport | Göllner Mária Waldorf Gimnázium (1048 Budapest Lakkozó u. 1-5) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/C - PSE Párducok | 2021. február 14. vasárnap | 0 - 2 | Koncsag Csaba, Konta Csanád János |
PSE Párducok - Óbudai Kaszások Boys | 2021. február 14. vasárnap | 48 - 31 | Koncsag Csaba, Konta Csanád János |
Óbudai Kaszások Boys - Óbudai Kaszások/C | 2021. február 14. vasárnap | 2 - 0 | Bujtor Péter, Waigand Ágoston |
K csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások Girls - TFSE | 2021. február 14. vasárnap | 35 - 38 | Boros Krisztina, Földházi Péter |
Vasas Cicák - Óbudai Kaszások Girls | 2021. február 14. vasárnap | 67 - 32 | Szőke Gábor, Török Béla |
TFSE - Vasas Cicák | 2021. február 14. vasárnap | 26 - 36 | Szőke Gábor, Török Béla |
L csoport | Göllner Mária Waldorf Gimnázium (1048 Budapest Lakkozó u. 1-5) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/B - Budapesti Honvéd Sportegyesület/B | 2021. február 14. vasárnap | 0 - 2 | Bujtor Péter, Koncsag Csaba |
KöLöKöS Lányok - Újpest-MT/B | 2021. február 14. vasárnap | 46 - 45 | Koncsag Csaba, Földházi Péter |
Budapesti Honvéd Sportegyesület/B - KöLöKöS Lányok | 2021. február 14. vasárnap | 47 - 65 | Koncsag Csaba, Földházi Péter |
M csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd Sportegyesület/C - BUDAFOKI BaKoK | 2021. február 14. vasárnap | 37 - 26 | Győri Ferenc, Kovács Gedeon |
Budai Aranysakálok - Budapesti Honvéd Sportegyesület/C | 2021. február 14. vasárnap | 27 - 37 | Győri Ferenc, Kovács Gedeon |
BUDAFOKI BaKoK - Budai Aranysakálok | 2021. február 14. vasárnap | 31 - 38 | Kovács Róbert Márió, Simon Kornél Károly |
N csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Németvölgyi Bocsok - FKE Kőrösi | 2021. február 13. szombat | 37 - 13 | Horváth Brúnó József, Földházi Péter |
KKS-Tigers - Németvölgyi Bocsok | 2021. február 13. szombat | 33 - 40 | Waigand Ágoston, Marjai Réka |
FKE Kőrösi - KKS-Tigers | 2021. február 13. szombat | 23 - 38 | Waigand Ágoston, Marjai Réka |
O csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZSE U12 - Budapesti Honvéd Sportegyesület Lányok | 2021. február 14. vasárnap | 0 - 2 | Kovács Róbert Márió, Simon Kornél Károly |
Budapesti Honvéd Sportegyesület Lányok - MAFC-Mokos | 2021. február 14. vasárnap | 12 - 90 | Győri Ferenc, Bárány Levente |
MAFC-Mokos - SZSE U12 | 2021. február 14. vasárnap | 2 - 0 | Győri Ferenc, Bárány Levente |
P csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
WSK - JKC | 2021. február 13. szombat | 2 - 0 | Konta Csanád János, Marjai Réka |
Budapest Csepel - WSK | 2021. február 13. szombat | 0 - 2 | Konta Csanád János, Marjai Réka |
JKC - Budapest Csepel | 2021. február 13. szombat | 0 - 0 | Horváth Brúnó József, Földházi Péter |
A csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi Gödények - BSC | 2021. február 14. vasárnap | 71 - 52 | Hamzi Virág, Takács István |
Vasas Áldás Basket - Gödi Gödények | 2021. február 14. vasárnap | 67 - 56 | Magda János József, Takács István |
BSC - Vasas Áldás Basket | 2021. február 14. vasárnap | 45 - 80 | Magda János József, Hamzi Virág |
B csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Herceghalmi Tigrisek - Repülő Mókusok | 2021. február 14. vasárnap | 59 - 41 | Iski Zsolt István, Nagy Dániel Zoltán |
Gödi SE-Dk. Kiscicák - Herceghalmi Tigrisek | 2021. február 14. vasárnap | 35 - 46 | Szűcs Tamás, Nagy Dániel Zoltán |
Repülő Mókusok - Gödi SE-Dk. Kiscicák | 2021. február 14. vasárnap | 42 - 51 | Iski Zsolt István, Szűcs Tamás |
C csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Farkasrét - Parthus SE | 2021. február 13. szombat | 38 - 55 | Magda János József, Liktor Viktor |
Százhalombattai KSE - BSC Farkasrét | 2021. február 13. szombat | 52 - 55 | Liktor Viktor, Garami Júlia Eszter |
Parthus SE - Százhalombattai KSE | 2021. február 13. szombat | 67 - 46 | Magda János József, Garami Júlia Eszter |
D csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DMTK - DMTK Leány | 2021. február 13. szombat | 0 - 20 | Gyurkovics István János, Iski Zsolt István |
BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 SZIGET - DMTK | 2021. február 13. szombat | 20 - 0 | Gyurkovics István János, Szűcs Tamás |
DMTK Leány - BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 SZIGET | 2021. február 13. szombat | 76 - 35 | Iski Zsolt István, Szűcs Tamás |
E csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket BDSE/A - Parthus SE II. | 2021. február 14. vasárnap | 0 - 2 | Agócs Gábor Mihály, Mátyás Ferenc |
PILIS Basket - Radobasket BDSE/A | 2021. február 14. vasárnap | 2 - 0 | Mátyás Ferenc, Paulik Benjámin |
Parthus SE II. - PILIS Basket | 2021. február 14. vasárnap | 103 - 42 | Agócs Gábor Mihály, Paulik Benjámin |
F csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket Gárdonyi/A - Monori SE | 2021. február 13. szombat | 0 - 2 | Miklósi László, Horváth Emese Kata |
BKG Veresegyház - Radobasket Gárdonyi/A | 2021. február 13. szombat | 2 - 0 | Horváth Emese Kata, Porkoláb Mercédesz Anett |
Monori SE - BKG Veresegyház | 2021. február 13. szombat | 84 - 25 | Miklósi László, Porkoláb Mercédesz Anett |
G csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Lány - ELITE Basket | 2021. február 14. vasárnap | 69 - 31 | Liktor Viktor, Szablár Dorina |
Viadukt SE - BSC Lány | 2021. február 14. vasárnap | 52 - 66 | Fajszi Zsombor Levente, Szablár Dorina |
ELITE Basket - Viadukt SE | 2021. február 14. vasárnap | 46 - 70 | Liktor Viktor, Fajszi Zsombor Levente |
H csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 MONOR - CKE U12 | 2021. február 13. szombat | 2 - 0 | Agócs Gábor Mihály, Nagy Dániel Zoltán |
Diósdi Sasok - Gödöllői SK | 2021. február 13. szombat | 2 - 0 | Agócs Gábor Mihály, Nagy Dániel Zoltán |
CKE U12 - Gödöllői SK | 2021. február 13. szombat | 0 - 0 | Szundy Gábor, Belák Dorka |
BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 MONOR - Diósdi Sasok | 2021. február 13. szombat | 60 - 41 | Szundy Gábor, Belák Dorka |
|