|
A csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK U12A - Nyíregyházi Sportcentrum | 2021. január 23. szombat | 77 - 33 | Tóth Tamás Zoltán, dr. Marjay Péter |
Zsákoló Zsiráfok - Cívis KK U12A | 2021. január 23. szombat | 33 - 102 | Tóth Tamás Zoltán, dr. Marjay Péter |
Nyíregyházi Sportcentrum - Zsákoló Zsiráfok | 2021. január 23. szombat | 73 - 40 | Tóth Tamás Zoltán, dr. Marjay Péter |
B csoport | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok (4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Macskatigrisek - Cívis KK U12B | 2021. január 24. vasárnap | 57 - 32 | Nagy Lili, Szabó Gréta |
Cívis KK U12B - Karcagi SE Pusztai Sasok/A | 2021. január 24. vasárnap | 27 - 78 | Torzsa Csaba Péter, Nagy Lili |
Karcagi SE Pusztai Sasok/A - Cívis KK Macskatigrisek | 2021. január 24. vasárnap | 48 - 49 | Torzsa Csaba Péter, Szabó Gréta |
C csoport | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TSK-Magiszter - Nyíkse Tűzgolyók M. U12 | 2021. január 23. szombat | 35 - 40 | Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa |
NYKK Eötvös - TSK-Magiszter | 2021. január 23. szombat | 12 - 8 | Sallai István József, Molnár Péter Zoltán |
Nyíkse Tűzgolyók M. U12 - NYKK Eötvös | 2021. január 23. szombat | 12 - 86 | Sallai István József, Szabó Zsuzsa |
D csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hadházi Farkasok - Zsákoló Zsiráfok ’’C’’ | 2021. január 23. szombat | 0 - 2 | Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán |
Zsákoló Zsiráfok ’’B’’ - Dife KK | 2021. január 23. szombat | 106 - 17 | Makrai Márton, Páll Vivien Zsanett |
Hadházi Farkasok - Zsákoló Zsiráfok ’’B’’ | 2021. január 23. szombat | 11:00 | Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán |
Hadházi Farkasok - Dife KK | 2021. január 23. szombat | 0 - 2 | Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán |
Zsákoló Zsiráfok ’’C’’ - Zsákoló Zsiráfok ’’B’’ | 2021. január 23. szombat | 11:00 | Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán |
Zsákoló Zsiráfok ’’C’’ - Dife KK | 2021. január 23. szombat | 11:00 | Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán |
Hadházi Farkasok - Zsákoló Zsiráfok ’’B’’ | 2021. január 23. szombat | 11:00 | Makrai Márton, Páll Vivien Zsanett |
Hadházi Farkasok - Dife KK | 2021. január 23. szombat | 11:00 | Makrai Márton, Páll Vivien Zsanett |
Zsákoló Zsiráfok ’’C’’ - Zsákoló Zsiráfok ’’B’’ | 2021. január 23. szombat | 25 - 83 | Makrai Márton, Páll Vivien Zsanett |
Zsákoló Zsiráfok ’’C’’ - Dife KK | 2021. január 23. szombat | 11:00 | Makrai Márton, Páll Vivien Zsanett |
E csoport | Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKGDSE-Hajdúszoboszló - KARCAGI SE PUSZTAI SASOK ’’B’’ | 2021. január 24. vasárnap | 42 - 63 | Kovács Máté Zádor, Kovács Karina Erzsébet |
BKG-Ebes - BKGDSE-Hajdúszoboszló | 2021. január 24. vasárnap | 0 - 2 | Kara Zsombor, Kovács Karina Erzsébet |
KARCAGI SE PUSZTAI SASOK ’’B’’ - BKG-Ebes | 2021. január 24. vasárnap | 2 - 0 | Kovács Máté Zádor, Kara Zsombor |
F csoport | Szegedi Károly Sport- és Szabadidőközpont (H2O Szabadidőközpont) (Újfehértó, Vasvári Pál út 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újfehértói Sportklub - Vule U12/A | 2021. február 7. vasárnap | 76 - 12 | Tóth Tamás Zoltán, Szabó Zsuzsa |
Vule U12/A - VULE U12/B | 2021. február 7. vasárnap | 13 - 36 | Molnár Péter Zoltán, Tóth Tamás Zoltán |
VULE U12/B - Újfehértói Sportklub | 2021. február 7. vasárnap | 29 - 61 | Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa |
A csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Cápakölykök - DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2021. január 24. vasárnap | 95 - 32 | Domán István, dr. Nagy Zsombor |
DVTK Akadémia - MEAFC Cápakölykök | 2021. január 24. vasárnap | 29 - 78 | Marton Péter, dr. Nagy Zsombor |
DVTK-ÉLKSK Zemplén - DVTK Akadémia | 2021. január 24. vasárnap | 35 - 107 | Domán István, Marton Péter |
B csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC-Struccolók | 2021. január 24. vasárnap | 33 - 51 | Sörlei Attila, Molnár Krisztián |
Szerencsi Varázslók - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2021. január 24. vasárnap | 45 - 29 | Sörlei Attila, Molnár Krisztián |
MEAFC-Struccolók - Szerencsi Varázslók | 2021. január 24. vasárnap | 32 - 57 | Sörlei Attila, Molnár Krisztián |
C csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Basket Bulls - Fürge Gyik DSE | 2021. január 23. szombat | 65 - 36 | Molnár Zoltán, Gulyás Márton |
MEZŐCSÁTI NINCS ZSÁK - MEAFC Basket Bulls | 2021. január 23. szombat | 50 - 65 | Molnár Zoltán, Dr. Ormay Gábor |
Fürge Gyik DSE - MEZŐCSÁTI NINCS ZSÁK | 2021. január 23. szombat | 39 - 66 | Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton |
D csoport | Generali Aréna (3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - DVTK Akadémia/B | 2021. január 24. vasárnap | 50 - 42 | Dr. Ormay Gábor, Szalontai Dorina |
Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2021. január 24. vasárnap | 24 - 81 | Takács Zoltán, Szalontai Dorina |
DVTK Akadémia/B - Salgótarjáni KI | 2021. január 24. vasárnap | 75 - 27 | Takács Zoltán, Dr. Ormay Gábor |
E csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC-Bársony - Miskolci Sportiskola Kossuth | 2021. január 24. vasárnap | 98 - 10 | Lónáth László, Gulyás Márton |
Egri Kék Oroszlánok - MEAFC-Bársony | 2021. január 24. vasárnap | 50 - 49 | Lónáth László, Bene Szilárd Csaba |
Miskolci Sportiskola Kossuth - Egri Kék Oroszlánok | 2021. január 24. vasárnap | 34 - 57 | Bene Szilárd Csaba, Gulyás Márton |
A csoport | Hűtő Sportcsarnok (5100 Jászberény Gorjánc Ignác sétány 5-6) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Lehel Kosársuli - Szolnoki Sportcentrum | 2021. január 24. vasárnap | 48 - 79 | Pál-Szabó Sándor János, Szappanos Máté |
Szolnoki Sportcentrum - SZEDEÁK Bikák | 2021. január 24. vasárnap | 39 - 87 | Szappanos Máté, Ócsai József |
SZEDEÁK Bikák - Lehel Kosársuli | 2021. január 24. vasárnap | 114 - 35 | Pál-Szabó Sándor János, Ócsai József |
B csoport | Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Kisbikák - Szeged KE-Bulldogok | 2021. január 24. vasárnap | 50 - 48 | Márkus Gábor, Barabás Dorina Mónika |
Szeged KE-Bulldogok - Békéscsabai KK | 2021. január 24. vasárnap | 64 - 58 | Márkus Gábor, dr. Márok Soma |
Békéscsabai KK - SZEDEÁK Kisbikák | 2021. január 24. vasárnap | 45 - 68 | Barabás Dorina Mónika, dr. Márok Soma |
C csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Villámok - Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas | 2021. január 23. szombat | 50 - 67 | Czékmán Csaba, Gedra János |
Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas - Békési Gladiátorok | 2021. január 23. szombat | 0 - 0 | Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika |
Békési Gladiátorok - Vásárhelyi Villámok | 2021. január 23. szombat | 0 - 2 | Barabás Dorina Mónika, Gedra János |
D csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Párducok - SZEDEÁK Aranysakálok | 2021. január 24. vasárnap | 73 - 44 | Tóth Tamás, Bartucz Csaba |
SZEDEÁK Aranysakálok - SZECSKA Szöcskék | 2021. január 24. vasárnap | 47 - 31 | Bartucz Csaba, Dr. Bodnár Gábor |
SZECSKA Szöcskék - Vásárhelyi Párducok | 2021. január 24. vasárnap | 30 - 46 | Tóth Tamás, Dr. Bodnár Gábor |
E csoport | Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SzKE-Hópárducok - HSA Pumák | 2021. január 23. szombat | 22 - 71 | Tóth Tamás, Liszkai Dávid |
HSA Pumák - Szentesi KK | 2021. január 23. szombat | 29 - 65 | Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor |
Szentesi KK - SzKE-Hópárducok | 2021. január 23. szombat | 68 - 8 | Dr. Kozma Gábor, Liszkai Dávid |
F csoport | Móricz Zsigmond Református Kollégium (5310 Kisújszállás Széchenyi utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kisújszállási SE - Szolnoki Sportcentrum ’’B’’ | 2021. január 23. szombat | 23 - 59 | Szabó László, Kovács Karina Erzsébet |
Szolnoki Sportcentrum ’’B’’ - Mezőberényi KK | 2021. január 23. szombat | 29 - 39 | Kara Zsombor, Kovács Karina Erzsébet |
Mezőberényi KK - Kisújszállási SE | 2021. január 23. szombat | 72 - 20 | Szabó László, Kara Zsombor |
G csoport | Prohászka Zsolt Városi Sportcsarnok (5700 Gyula Ajtóssy Albert utca 2-10.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyulasport Nkft. - Békéscsabai KK/B | 2021. január 23. szombat | 31 - 48 | PAPY ZSOLT, Váczi Mihály |
Békéscsabai KK/B - Vásárhelyi Delfinek | 2021. január 23. szombat | 32 - 53 | Bere Márton Brúnó, Kis Sándor |
Vásárhelyi Delfinek - Gyulasport Nkft. | 2021. január 23. szombat | 84 - 31 | Bere Márton Brúnó, Kis Sándor |
A csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
OSE Oroszlánok - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2021. január 24. vasárnap | 72 - 50 | Tóth Bence, Dr Tallós Gábor |
Soproni Darazsak Akadémia/A - OSE Oroszlánok | 2021. január 24. vasárnap | 51 - 52 | Tóth Bence, Rokob Krisztián |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Darazsak Akadémia/A | 2021. január 24. vasárnap | 59 - 52 | Hernicz Balazs, Tóth Bence |
B csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek/A - Tatai SE U12 | 2021. január 24. vasárnap | 104 - 22 | Kapusi Gábor, Herczeg Ágoston |
Széchenyi KA - Soproni Tigrisek/A | 2021. január 24. vasárnap | 31 - 60 | Wischy Péter, Herczeg Ágoston |
Tatai SE U12 - Széchenyi KA | 2021. január 24. vasárnap | 25 - 92 | Kapusi Gábor, Wischy Péter |
C csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
OSE MórMoták - Soproni Sportiskolás Sasok | 2021. január 24. vasárnap | 55 - 66 | Szőcs Péter, Novák Bence |
Soproni Sportiskolás Sasok - Győri KC Oroszlánok | 2021. január 24. vasárnap | 62 - 41 | Szőcs Péter, Novák Bence |
Győri KC Oroszlánok - OSE MórMoták | 2021. január 24. vasárnap | 28 - 47 | Szőcs Péter, Novák Bence |
D csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vad Darazsak - Sportdarázs | 2021. január 24. vasárnap | 38 - 41 | Hernicz Balazs, Dr Tallós Gábor |
Sportdarázs - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2021. január 24. vasárnap | 85 - 46 | Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Vad Darazsak | 2021. január 24. vasárnap | 55 - 70 | Rokob Krisztián, Dr Tallós Gábor |
E csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
OSE Vadmacskák - Győri KC Zsiráfok | 2021. január 24. vasárnap | 81 - 63 | Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina |
Győri KC Zsiráfok - Soproni Darazsak Akadémia/B | 2021. január 24. vasárnap | 51 - 57 | Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence |
Soproni Darazsak Akadémia/B - OSE Vadmacskák | 2021. január 24. vasárnap | 44 - 73 | Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina |
F csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Esztergom U12 - Soproni Tigrisek/B | 2021. január 24. vasárnap | 38 - 36 | Buzai Patrik, Söveges Tamás |
Mezőörsi Hangyák - Esztergom U12 | 2021. január 24. vasárnap | 12 - 31 | Buzai Patrik, Söveges Tamás |
Soproni Tigrisek/B - Mezőörsi Hangyák | 2021. január 24. vasárnap | 41 - 23 | Buzai Patrik, Söveges Tamás |
G csoport | Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Mókusok - Vidám Kenguruk | 2021. január 24. vasárnap | 0 - 2 | Káli Szabolcs, Lugosi Lilla |
Gönyűi Harcsák - Kapuvári Párducok | 2021. január 24. vasárnap | 39 - 41 | Káli Szabolcs, Tamás Anna |
Győri KC Mókusok - Gönyűi Harcsák | 2021. január 24. vasárnap | 0 - 2 | Tamás Pálma, Nagy Péter |
Győri KC Mókusok - Kapuvári Párducok | 2021. január 24. vasárnap | 13:00 | Tamás Pálma, Nagy Péter |
Vidám Kenguruk - Gönyűi Harcsák | 2021. január 24. vasárnap | 13:00 | Tamás Pálma, Nagy Péter |
Vidám Kenguruk - Kapuvári Párducok | 2021. január 24. vasárnap | 13:00 | Tamás Pálma, Nagy Péter |
Vidám Kenguruk - Gönyűi Harcsák | 2021. január 24. vasárnap | 14:30 | Tamás Pálma, Lugosi Lilla |
Vidám Kenguruk - Kapuvári Párducok | 2021. január 24. vasárnap | 77 - 25 | Tamás Pálma, Lugosi Lilla |
Győri KC Mókusok - Gönyűi Harcsák | 2021. január 24. vasárnap | 14:30 | Tamás Pálma, Lugosi Lilla |
Győri KC Mókusok - Kapuvári Párducok | 2021. január 24. vasárnap | 14:30 | Tamás Pálma, Lugosi Lilla |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök/A - RICSILLA | 2021. január 23. szombat | 91 - 40 | Bognár Tamás, Schneider Bertold Antal |
Ifjú Sólymok KS - Körmendi Törpördögök/A | 2021. január 23. szombat | 42 - 76 | Kiss Márton Balázs, Bognár Tamás |
RICSILLA - Ifjú Sólymok KS | 2021. január 23. szombat | 63 - 59 | Kiss Márton Balázs, Schneider Bertold Antal |
B csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakerámia ZTE KK - Zalaegerszegi KTE | 2021. január 24. vasárnap | 62 - 46 | Magyar Gyöngyi, Németh Balázs |
Körmendi Törpördögök/B - Zalakerámia ZTE KK | 2021. január 24. vasárnap | 53 - 62 | Magyar Gyöngyi, Dr. Popgyákunik Balázs |
Zalaegerszegi KTE - Körmendi Törpördögök/B | 2021. január 24. vasárnap | 39 - 73 | Dr. Popgyákunik Balázs, Németh Balázs |
C csoport | Csermák József Rendezvénycsarnok (8300 Tapolca Alkotmány utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hévíz SK - Tapolcai Sárkányok | 2021. január 23. szombat | 67 - 52 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Kanizsai Vadmacskák - Hévíz SK | 2021. január 23. szombat | 36 - 29 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Tapolcai Sárkányok - Kanizsai Vadmacskák | 2021. január 23. szombat | 26 - 66 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
D csoport | Csermák József Rendezvénycsarnok (8300 Tapolca Alkotmány utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kanizsa Kosárlabda Klub - Kalózok - Tapolcai Kisgepárdok | 2021. január 23. szombat | 0 - 2 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Sportiskolás Sólymok - Kanizsa Kosárlabda Klub - Kalózok | 2021. január 23. szombat | 2 - 0 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Tapolcai Kisgepárdok - Sportiskolás Sólymok | 2021. január 23. szombat | 39 - 26 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
E csoport | Városi Sportcsarnok (8790 Zalaszentgrót Kossuth Lajos u. 11) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
RICSILLA Rakéták - Sportiskolás Csajok | 2021. január 24. vasárnap | 101 - 30 | Horváth Alajos, Kocsis Tamás |
CVSE Vulkán Fürdő - RICSILLA Rakéták | 2021. január 24. vasárnap | 0 - 2 | Horváth Alajos, Kocsis Tamás |
Sportiskolás Csajok - CVSE Vulkán Fürdő | 2021. január 24. vasárnap | 2 - 0 | Horváth Alajos, Kocsis Tamás |
A csoport | Kaposvár Aréna (7400 Kaposvár Arany János utca 97.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI Delfinek/A - GYKSE Szekszárd A | 2021. január 23. szombat | 102 - 31 | Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes |
GYKSE Szekszárd A - NKA Pécs Fiú/A | 2021. január 23. szombat | 26 - 117 | Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes |
NKA Pécs Fiú/A - KASI Delfinek/A | 2021. január 23. szombat | 49 - 89 | Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes |
B csoport | Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar (7100 Szekszárd Rákóczi utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI Delfinek/B - Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2021. január 23. szombat | 42 - 79 | Szücs Szabolcs, Liszkai Rebeka |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Dombóvári KS | Egyeztetés alatt szerda | ||
Dombóvári KS - KASI Delfinek/B | Egyeztetés alatt szerda |
C csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Leány/A - NKA Pécs Leány/A | 2021. január 23. szombat | 24 - 79 | Kiss Zoltán, Lenger Levente |
Kozármisleny SE - PVSK NKA Leány/A | 2021. január 23. szombat | 58 - 51 | Kiss Zoltán, Hergyó-Bencze Gábor |
NKA Pécs Leány/A - Kozármisleny SE | 2021. január 23. szombat | 49 - 44 | Lenger Levente, Hergyó-Bencze Gábor |
D csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Fiú/B - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2021. január 23. szombat | 73 - 35 | Ignácz Kristóf, Barics Bálint |
Monok SE - NKA Pécs Fiú/B | 2021. január 23. szombat | 37 - 92 | Potz Gábor, Ignácz Kristóf |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Monok SE | 2021. január 23. szombat | 75 - 32 | Potz Gábor, Barics Bálint |
E csoport | Kaposvár Aréna (7400 Kaposvár Arany János utca 97.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI Delfinek/C - Gyakorlós Csibék | 2021. január 23. szombat | 41 - 86 | Boros Gyevi Ádám, Guzmics Bence |
Bonyhádi KSE - KASI Delfinek/C | 2021. január 23. szombat | 36 - 40 | Boros Gyevi Ádám, Guzmics Bence |
Gyakorlós Csibék - Bonyhádi KSE | 2021. január 23. szombat | 86 - 15 | Boros Gyevi Ádám, Guzmics Bence |
F csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE U12’’B’’ - NKA Pécs Leány/B | 2021. január 24. vasárnap | 37 - 23 | Mándity Mirna, Sasvári Zsombor Zsolt |
GYKSE Szekszárd B - Dombóvári Kosársuli KE U12’’B’’ | 2021. január 24. vasárnap | 85 - 17 | Fülöp Zsombor Ferenc, Mándity Mirna |
NKA Pécs Leány/B - GYKSE Szekszárd B | 2021. január 24. vasárnap | 27 - 81 | Fülöp Zsombor Ferenc, Sasvári Zsombor Zsolt |
G csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Leány/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2021. január 24. vasárnap | 46 - 63 | Barics Bálint, Leutsch Liza |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - Gyakorlós Mágusok | 2021. január 24. vasárnap | 57 - 58 | Barics Bálint, Győr Marcell István |
Gyakorlós Mágusok - PVSK NKA Leány/B | 2021. január 24. vasárnap | 63 - 41 | Győr Marcell István, Leutsch Liza |
A csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Bajai Bácska | 2021. január 24. vasárnap | 63 - 53 | Tóth Mihály, Lukácsi Lóránt |
Kecskeméti KA Jimmy - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2021. január 24. vasárnap | 61 - 28 | Tóth Mihály, Velkey István |
Bajai Bácska - Kecskeméti KA Jimmy | 2021. január 24. vasárnap | 44 - 62 | Velkey István, Lukácsi Lóránt |
B csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Vadmacskák - Bajai NKK | 2021. január 23. szombat | 60 - 44 | Baukó Ferenc, Kovács István |
FTSI Fiú - Kecskeméti KA Vadmacskák | 2021. január 23. szombat | 52 - 54 | Baukó Ferenc, Nagy Joel |
Bajai NKK - FTSI Fiú | 2021. január 23. szombat | 79 - 66 | Nagy Joel, Kovács István |
C csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CEKK-Gerje - Kecskeméti KA Amazonok | 2021. január 24. vasárnap | 32 - 47 | Bodnárné Pasek Mónika, Burján Bianka |
Pityke Fiú - CEKK-Gerje | 2021. január 24. vasárnap | 67 - 25 | Bodnárné Pasek Mónika, Nagy Joel |
Kecskeméti KA Amazonok - Pityke Fiú | 2021. január 24. vasárnap | 37 - 49 | Nagy Joel, Burján Bianka |
D csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Villámok - FTSI Leány | 2021. január 24. vasárnap | 51 - 42 | Hajagos-Kiss Hedvig, Kovács István |
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Villámok | 2021. január 24. vasárnap | 69 - 47 | Hajagos-Kiss Hedvig, Kovács István |
FTSI Leány - Nagykőrösi Sólymok | 2021. január 24. vasárnap | 43 - 76 | Hajagos-Kiss Hedvig, Kovács István |
E csoport | Miklóssy János Sportcentrum (6090 Kunszentmiklós Marx tér 1/E.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Miklósi Kékrókák | 2021. január 23. szombat | 43 - 45 | Farkas Dominik, Könyves Teréz Ráhel |
Bátaszék SE - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2021. január 23. szombat | 54 - 51 | Farkas Dominik, Varga Sára |
Miklósi Kékrókák - Bátaszék SE | 2021. január 23. szombat | 34 - 73 | Varga Sára, Könyves Teréz Ráhel |
F csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Bajai MNÁMK Rakétái | 2021. január 23. szombat | 53 - 22 | Bodnárné Pasek Mónika, Kovács Máté László |
Kécskei Vidrák II. - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2021. január 23. szombat | 0 - 20 | Bodnárné Pasek Mónika, Pelikán Dóra |
Bajai MNÁMK Rakétái - Kécskei Vidrák II. | 2021. január 23. szombat | 20 - 0 | Kovács Máté László, Pelikán Dóra |
A csoport | MKOSZ Sportcentrum (8000 Székesfehérvár Ligetsor) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/Alligators - Alba Fehérvár Kenguruk | 2021. január 23. szombat | 69 - 42 | Poór Tamás, Tóth Bence |
Alba Fehérvár Kenguruk - Dávid Kornél KA Pandák | 2021. január 23. szombat | 52 - 27 | Borsos Miklós, Tóth Bence |
Dávid Kornél KA Pandák - Dávid Kornél KA/Alligators | 2021. január 23. szombat | 27 - 57 | Borsos Miklós, Poór Tamás |
B csoport | Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred Nádor u. 17.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Balatonfüredi Utánpótlás SC - VUKE U12 | 2021. január 23. szombat | 71 - 40 | Prieger Mihály, Molnár Krisztián |
VUKE U12 - Dávid Kornél KA/Bulls | 2021. január 23. szombat | 48 - 41 | Prieger Mihály, Molnár Krisztián |
Dávid Kornél KA/Bulls - Balatonfüredi Utánpótlás SC | 2021. január 23. szombat | 51 - 63 | Prieger Mihály, Molnár Krisztián |
C csoport | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok (7030 Paks Gesztenyés utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - Kosársuli 8600 Kft | 2021. január 23. szombat | 71 - 27 | Kovács Kincső, Horváth Vivien |
Kosársuli 8600 Kft - Dunaújvárosi Sárkányok | 2021. január 23. szombat | 39 - 71 | Baki Sándor, Kovács Kincső |
Dunaújvárosi Sárkányok - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok | 2021. január 23. szombat | 36 - 61 | Baki Sándor, Horváth Vivien |
D csoport | MKOSZ Sportcentrum (8000 Székesfehérvár Ligetsor) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA Békák - Alba Fehérvár Cápák | 2021. január 24. vasárnap | 21 - 47 | Molnár Tamás, Szőcs Péter |
Alba Fehérvár Cápák - AF-Velencei Gézengúzok | 2021. január 24. vasárnap | 57 - 34 | Molnár Tamás, Kaposi Gábor |
AF-Velencei Gézengúzok - Dávid Kornél KA Békák | 2021. január 24. vasárnap | 59 - 18 | Horváth Andreasz, Kaposi Gábor |
E csoport | Bakony Sporttelep (8400 Ajka Felsőcsingeri út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Concordia Motax KC Pápa - Ajka | 2021. január 24. vasárnap | 63 - 61 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Várpalotai Gepárdok - Dávid Kornél KA/Cougars | 2021. január 24. vasárnap | 8 - 81 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Concordia Motax KC Pápa - Várpalotai Gepárdok | 2021. január 24. vasárnap | 12:30 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Concordia Motax KC Pápa - Dávid Kornél KA/Cougars | 2021. január 24. vasárnap | 12:30 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Ajka - Várpalotai Gepárdok | 2021. január 24. vasárnap | 66 - 19 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Ajka - Dávid Kornél KA/Cougars | 2021. január 24. vasárnap | 12:30 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Concordia Motax KC Pápa - Várpalotai Gepárdok | 2021. január 24. vasárnap | 13:45 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Concordia Motax KC Pápa - Dávid Kornél KA/Cougars | 2021. január 24. vasárnap | 36 - 62 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Ajka - Várpalotai Gepárdok | 2021. január 24. vasárnap | 13:45 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Ajka - Dávid Kornél KA/Cougars | 2021. január 24. vasárnap | 13:45 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
F csoport | Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota Szent Imre utca 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fűzfői AK - Alba Fehérvár Oroszlánok | 2021. január 23. szombat | 42 - 17 | Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám |
AF-Tatabányai Medvék - Várpalotai Sárkányok | 2021. január 23. szombat | 2 - 0 | Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám |
Várpalotai Sárkányok - Fűzfői AK | 2021. január 23. szombat | 15:15 | Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám |
Várpalotai Sárkányok - Alba Fehérvár Oroszlánok | 2021. január 23. szombat | 0 - 2 | Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám |
AF-Tatabányai Medvék - Fűzfői AK | 2021. január 23. szombat | 37 - 71 | Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám |
AF-Tatabányai Medvék - Alba Fehérvár Oroszlánok | 2021. január 23. szombat | 15:15 | Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám |
AF-Tatabányai Medvék - Fűzfői AK | 2021. január 23. szombat | 16:30 | Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám |
AF-Tatabányai Medvék - Alba Fehérvár Oroszlánok | 2021. január 23. szombat | 16:30 | Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám |
Várpalotai Sárkányok - Fűzfői AK | 2021. január 23. szombat | 16:30 | Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám |
Várpalotai Sárkányok - Alba Fehérvár Oroszlánok | 2021. január 23. szombat | 16:30 | Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám |
A csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budapesti Honvéd Sportegyesület/A | 2021. január 24. vasárnap | 76 - 52 | Bujtor Péter, Horváth Brúnó József |
MAFC Gabányi - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. január 24. vasárnap | 69 - 54 | Bujtor Péter, Pál Roland |
Budapesti Honvéd Sportegyesület/A - MAFC Gabányi | 2021. január 24. vasárnap | 46 - 65 | Pál Roland, Horváth Brúnó József |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U12 - Vasas Amazonok | 2021. január 24. vasárnap | 60 - 51 | Bárány Levente, Győri Ferenc |
Csata Csillagok - Vasas Akadémia U12 | 2021. január 24. vasárnap | 49 - 46 | Bárány Levente, Győri Ferenc |
Vasas Amazonok - Csata Csillagok | 2021. január 24. vasárnap | 57 - 61 | Kovács Róbert Márió, Waigand Ágoston |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/A - Budafoki Bikák | 2021. január 24. vasárnap | 52 - 70 | Kovács Róbert Márió, Waigand Ágoston |
Budafoki Bikák - MAFC Heisler | 2021. január 24. vasárnap | 59 - 56 | Hőgerl Bence, Boros Krisztina |
MAFC Heisler - Óbudai Kaszások/A | 2021. január 24. vasárnap | 50 - 42 | Hőgerl Bence, Boros Krisztina |
D csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF KK/A - Török Sasok | 2021. január 24. vasárnap | 49 - 34 | Hegedűs Attila, Kutrik Andrea |
BEAC Újbuda KA - BLF KK/A | 2021. január 24. vasárnap | 64 - 55 | Hegedűs Attila, Kutrik Andrea |
Török Sasok - BEAC Újbuda KA | 2021. január 24. vasárnap | 44 - 67 | Boros Krisztina, Marjai Réka |
E csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya Lányok - KöLöKöS Fiúk | 2021. január 24. vasárnap | 50 - 55 | Boros Krisztina, Marjai Réka |
KöLöKöS Fiúk - Csata-Pannónia | 2021. január 24. vasárnap | 46 - 67 | Szőke Gábor, Hegedűs Attila |
Csata-Pannónia - Zsíros Akadémia Kőbánya Lányok | 2021. január 24. vasárnap | 54 - 41 | Szőke Gábor, Hegedűs Attila |
F csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zuglói Sasok - Ziccer Tigrisek | 2021. január 23. szombat | 56 - 55 | Koncsag Csaba, Ürögi Zsolt |
Vasas Akadémia U11 - Zuglói Sasok | 2021. január 23. szombat | 114 - 15 | Koncsag Csaba, Ürögi Zsolt |
Ziccer Tigrisek - Vasas Akadémia U11 | 2021. január 23. szombat | 47 - 67 | Paulus Bence Máté, Boros Krisztina |
G csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/A - Vasas Bolhák | 2021. január 23. szombat | 28 - 53 | Bujtor Péter, Kovács Gedeon |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Újpest-MT/A | 2021. január 23. szombat | 33 - 44 | Bujtor Péter, Pál Roland |
Vasas Bolhák - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2021. január 23. szombat | 57 - 29 | Pál Roland, Kovács Gedeon |
H csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/B - Budapesti Honvéd SE Bakáts-Molnár | 2021. január 23. szombat | 30 - 72 | Szőke Gábor, Bárány Levente |
Török Sasmadarak - Óbudai Kaszások/B | 2021. január 23. szombat | 17 - 62 | Szőke Gábor, Bárány Levente |
Budapesti Honvéd SE Bakáts-Molnár - Török Sasmadarak | 2021. január 23. szombat | 75 - 27 | Hőgerl Bence, Kutrik Andrea |
I csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/C - MTK Budapest | 2021. január 23. szombat | 26 - 56 | Hőgerl Bence, Kutrik Andrea |
MTK Budapest - BEAC Újbuda KA/B | 2021. január 23. szombat | 50 - 63 | Szőke Gábor, Ürögi Zsolt |
BEAC Újbuda KA/B - Óbudai Kaszások/C | 2021. január 23. szombat | 53 - 34 | Szőke Gábor, Ürögi Zsolt |
J csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások Girls - Óbudai Kaszások Boys | 2021. január 23. szombat | 33 - 44 | Kovács Róbert Márió, Mészáros Nándor Lajos |
Óbudai Kaszások Boys - Keresztúri SE/A | 2021. január 23. szombat | 8 - 53 | Kovács Róbert Márió, Mészáros Nándor Lajos |
Keresztúri SE/A - Óbudai Kaszások Girls | 2021. január 23. szombat | 62 - 22 | Győri Ferenc, Szilágyi Tamás |
K csoport | Göllner Mária Waldorf Gimnázium (1048 Budapest Lakkozó u. 1-5) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/B - PSE Párducok | 2021. január 24. vasárnap | 20 - 27 | Ürögi Zsolt, Kovács Gedeon |
PSE Párducok - Vasas Cicák | 2021. január 24. vasárnap | 44 - 31 | Koncsag Csaba, Kutrik Andrea |
Vasas Cicák - Újpest-MT/B | 2021. január 24. vasárnap | 23 - 24 | Koncsag Csaba, Kutrik Andrea |
L csoport | Göllner Mária Waldorf Gimnázium (1048 Budapest Lakkozó u. 1-5) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KöLöKöS Lányok - Budapesti Honvéd Sportegyesület/C | 2021. január 24. vasárnap | 58 - 26 | Hőgerl Bence, Konta Csanád János |
TFSE - KöLöKöS Lányok | 2021. január 24. vasárnap | 54 - 49 | Hőgerl Bence, Konta Csanád János |
Budapesti Honvéd Sportegyesület/C - TFSE | 2021. január 24. vasárnap | 29 - 61 | Ürögi Zsolt, Kovács Gedeon |
M csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budai Aranysakálok - Budapesti Honvéd Sportegyesület/B | 2021. január 23. szombat | 17 - 102 | Paulus Bence Máté, Boros Krisztina |
Németvölgyi Bocsok - Budai Aranysakálok | 2021. január 23. szombat | 18 - 39 | Koncsag Csaba, Kovács Gedeon |
Budapesti Honvéd Sportegyesület/B - Németvölgyi Bocsok | 2021. január 23. szombat | 80 - 8 | Koncsag Csaba, Kovács Gedeon |
N csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd Sportegyesület Lányok - KKS-Tigers | 2021. január 23. szombat | 0 - 0 | Kiss Bálint, Waigand Ágoston |
BUDAFOKI BaKoK - Budapesti Honvéd Sportegyesület Lányok | 2021. január 23. szombat | 2 - 0 | Török Béla, Marjai Réka |
KKS-Tigers - BUDAFOKI BaKoK | 2021. január 23. szombat | 0 - 2 | Török Béla, Marjai Réka |
O csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZSE U12 - FKE Kőrösi | 2021. január 23. szombat | 0 - 2 | Győri Ferenc, Szilágyi Tamás |
WSK - SZSE U12 | 2021. január 23. szombat | 0 - 0 | Kovács Róbert Márió, Mészáros Nándor Lajos |
FKE Kőrösi - WSK | 2021. január 23. szombat | 2 - 0 | Kovács Róbert Márió, Mészáros Nándor Lajos |
P csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
JKC - MAFC-Mokos | 2021. január 23. szombat | 0 - 2 | Horváth Brúnó József, Simon Kornél Károly |
MAFC-Mokos - Budapest Csepel | 2021. január 23. szombat | 57 - 47 | Horváth Brúnó József, Simon Kornél Károly |
Budapest Csepel - JKC | 2021. január 23. szombat | 2 - 0 | Kiss Bálint, Waigand Ágoston |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Áldás Basket - Herceghalmi Tigrisek | 2021. január 24. vasárnap | 70 - 44 | Gombos Márk Bálint, Agócs Gábor Mihály |
Gödi Gödények - Vasas Áldás Basket | 2021. január 24. vasárnap | 65 - 55 | Agócs Gábor Mihály, Fajszi Zsombor Levente |
Herceghalmi Tigrisek - Gödi Gödények | 2021. január 24. vasárnap | 41 - 67 | Gombos Márk Bálint, Fajszi Zsombor Levente |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi SE-Dk. Kiscicák - BSC | 2021. január 24. vasárnap | 43 - 53 | Magda János József, Liktor Viktor |
BSC Farkasrét - Gödi SE-Dk. Kiscicák | 2021. január 24. vasárnap | 18 - 62 | Hamzi Virág, Liktor Viktor |
BSC - BSC Farkasrét | 2021. január 24. vasárnap | 86 - 55 | Magda János József, Hamzi Virág |
C csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DMTK - Százhalombattai KSE | 2021. január 23. szombat | 0 - 2 | Iski Zsolt István, Agócs Gábor Mihály |
Repülő Mókusok - DMTK | 2021. január 23. szombat | 2 - 0 | Iski Zsolt István, Vigh Barnabás Dominik |
Százhalombattai KSE - Repülő Mókusok | 2021. január 23. szombat | 47 - 65 | Agócs Gábor Mihály, Vigh Barnabás Dominik |
D csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket BDSE/A - Parthus SE | 2021. január 23. szombat | 0 - 20 | Gyurka Tamás, Belák Dorka |
BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 SZIGET - Radobasket BDSE/A | 2021. január 23. szombat | 20 - 0 | Gyurka Tamás, Belák Dorka |
Parthus SE - BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 SZIGET | 2021. január 23. szombat | 96 - 22 | Miklósi László, Liktor Viktor |
E csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PILIS Basket - Radobasket Gárdonyi/A | 2021. január 23. szombat | 63 - 41 | Gyurkovics István János, Paulik Benjámin |
DMTK Leány - PILIS Basket | 2021. január 23. szombat | 75 - 15 | Szundy Gábor, Gyurkovics István János |
Radobasket Gárdonyi/A - DMTK Leány | 2021. január 23. szombat | 26 - 81 | Szundy Gábor, Paulik Benjámin |
F csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG Veresegyház - Radobasket BDSE/B | 2021. január 24. vasárnap | 00:00 | |
Radobasket BDSE/B - Parthus SE II. | 2021. január 24. vasárnap | 00:00 | |
Parthus SE II. - BKG Veresegyház | 2021. január 24. vasárnap | 81 - 38 | Mátyás Ferenc, Szablár Dorina |
G csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Lány - Monori SE | 2021. január 23. szombat | 28 - 59 | Fajszi Zsombor Levente, Porkoláb Mercédesz Anett |
ELITE Basket - BSC Lány | 2021. január 23. szombat | 31 - 70 | Fajszi Zsombor Levente, Garami Júlia Eszter |
Monori SE - ELITE Basket | 2021. január 23. szombat | 100 - 15 | Porkoláb Mercédesz Anett, Garami Júlia Eszter |
H csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket Gárdonyi/B - BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 MONOR | 2021. január 23. szombat | 00:00 | |
Viadukt SE - Radobasket Gárdonyi/B | 2021. január 23. szombat | 00:00 | |
BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 MONOR - Viadukt SE | 2021. január 23. szombat | 29 - 86 | Miklósi László, Liktor Viktor |
I csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CKE U12 - Diósdi Sasok | 2021. január 24. vasárnap | 0 - 2 | Mátyás Ferenc, Szablár Dorina |
Gödöllői SK - CKE U12 | 2021. január 24. vasárnap | 0 - 0 | Miklósi László, Belák Dorka |
Diósdi Sasok - Gödöllői SK | 2021. január 24. vasárnap | 2 - 0 | Miklósi László, Belák Dorka |