Fölényes szekszárdi siker a női élvonalban
11
2017
2017. március 11.  |  00:57
Egy mérkőzést már csütörtökön lejátszottak a női élvonal alapszakaszának utolsó előtti, 21. fordulójából, amelyen a Szekszárd a papírformának megfelelően biztosan verte az MTK-t.

Atomerőmű KSC Szekszárd - MTK 100-56 (33-17, 27-20, 25-6, 15-13)

Az első, valamint a harmadik negyedet alaposan megnyomva még egyik kulcsjátékosa, Sandra Pirsic nélkül is hozta a kötelező győzelmet a sereghajtó MTK ellen. A tolnai társulatól öten - Eva Lisec (22 pont, 10 lepattanó, 3-3 szerzett labda és gólpassz), Studer Ágnes (15/3 pont, 3-3 lepattanó és szerzett labda, 5 gólpassz), Bálint Réka (14/9 pont), Theodoreán Alexandra (13/6 pont,, 4 lepattanó, 3 szerzett labda) és Gereben Lívia (11/3 pont, 8 lepattanó) is túljutott a 10 ponton, míg a vendégektől ugyanez csupán Székely-Horváth Zsuzsának (19/15 pont, 4 lepattanó, 3 szerzett labda) sikerült.