Női válogatott: visszavágtak a lengyelek

Magyarország - Lengyelország 71-77 (29-21,12-16, 16-22, 14-18)
Magyarország : Medgyessy, Fegyverneky 14, Raksányi 4, Licskai 11/3, Krivacsevics 7 Csere : Nagy 2, Böröndy 2, Mansare 4, Zele 17, D‎ubei 10
Szövetségi kapitány‎.: Stefan Svitek
Lengyelország : Skobel 15/6, Schmidt 10, Szajtauer 9, Owczarzak 9/3, Pawlak 21/15 csere: Morawiec 9, Koperwas , Naczk 2, Durak 2, Wajler 2, Treciak 2, Zukowska 6, Jaworska 2
Szövetségi kapitány: Teodor Mollow

Az eredmény alakulása. 3. perc: 7-4. 5. p.: 11-10. 8. p: 21-16. 12. p.: 31-27. 15. p.: 33-33. 18. p.: 37-37. 22. p.: 43-41. 25. p.: 49-49. 28. p.: 53-55. 32. p.: 59-60. 35. p: 65-62. 38. p.: 71-69

Az első találkozóhoz képest kevésbé agresszívan kezdtek a lengyelek, a mieink könnyen tudtak üres helyzeteket kialakítani, melyeket gólokra is váltottak. A második negyedben keményített védekezésén a vendégcsapat, sikerült Skobel kosaraival látótávolságon belül maradniuk. A nagyszünet után centerből szerzett kosarakkal kiegyenlítettek a lengyelek, sokáig ide-oda billent a vezetés. Az első találkozón az utolsó másfél percre 10 pont feletti előnyben érkeztünk, míg a mai nap csak néhány kosàrnyi volt a különbség a javunkra. A vendégek négy sikeres 3-pontos kosarukból 3-at erre az időszakra időzítettek, ezzel átvették a vezetést. A betöréseink ezúttal a végén nem voltak sikeresek, sorra kiperdültek a gyűrűből.

Stefan Svitek: - Minden mérkőzés tanulságos, ezúttal sokat hibáztunk, de tovább kell lépnünk. Ez egy új csapat, sok fiatallal, akiknek sokat kell fejlődniük. Nem szeretném a fáradság számlájára írni a mai vereséget, nem voltunk fáradtabbak, mint az ellenfelünk.

Teodor Mollow: - Jobbak voltunk, mint legutóbb. Bár sikerült győzni, de ez még mindig kevés ahhoz, hogy megnyerjük az igazán fontos meccseket. Az eredménnyel elégedett vagyok, de többet kell nyújtanunk a játék minden elemében.