03
2016
2016. június 3.  |  01:13

Nosztalgia kosárlabdatorna és találkozó 2016. június 25-én az Alba Regia Sportcsarnokban!

Mindenkinek, aki szeretné kipróbálni magát, játszani, „dobálni" vagy csak találkozni, beszélgetni szeretne csapattársaival, régi ellenfelével, sportbarátaival!

Ebből következik, hogy TERJESZD, SZERVEZD, szólj mindenkinek, akivel szeretnél találkozni, játszani, nosztalgiázni! Korabeli fényképek, anekdoták hozatala kötelező!!!

Gyertek, jelentkezzetek, várunk benneteket!!!

Találkozás és játékok helyszínei:

Alba Regia Sportcsarnok

8000 Székesfehérvár, Gáz utca 19.

Németh László Általános Iskola

8000 Székesfehérvár, Salétrom utca 4-6

Versenykiírás

A torna célja: a baráti kapcsolatok ápolása a kosárlabda népszerűsítése.

A torna időpontja: 2016. június 25. (szombat)

A mérkőzések kezdete, amikor feldobják a labdát: 10 óra, amikor el kell hagynunk a termet: 18 óra.

Versenyszabályok:

1. Korhatár: 40 +, 50+, 60+ korosztály.

2. Játékidő: 2x20perc (csapatok jelentkezésétől függően 2x15 perc) futóórával. Időkérésnél - ha túl nagy csúszás nincs - áll az óra. Félidőnként egy időkérési lehetőségük van a csapatoknak (30-30") Támadó időt nem mérünk. Döntetlen esetén hosszabbítás egyszeri 3 perc futóórával. Amennyiben továbbra is döntetlen büntető dobás következik az első rontott dobásig. Szoros eredménynél (10 pont alatt) a mérkőzés végén az utolsó 2 percben tiszta játékidőt mérünk.

3. Személyi hiba: a játékos 4 fault után kipontozódik, a 4. csapatszemélyi után bűntető dobások következnek.

4. Labdaméret: férfiaknál 7-es, a nőknél 6-os labda. A bemelegítéshez minden csapat hozzon magával labdát! A mérkőzés labdát biztosítjuk.

Minden más vitás esetben, az érvényben lévő kosárlabda játék- és versenyszabályok érvényesek

Egyéb: Az öltözőben elhelyezett értékekért a szervezők felelősséget nem vállalnak.

A játéktérre csak váltócipőben lehet belépni.

Mindenki a saját felelősségére vesz részt a mérkőzéseken, valamint hozzájárul a játéktéren készült fotók „Alba Amatőr Kosárlabda SE" honlapján való megjelenéséhez.

Kérünk mindenkit a versenykiírásban szereplő játékszabályok és a sportcsarnok házirendjének betartására. A Fair-play szellemében sportszerű és sérülésmentes játékot kívánunk!

Jelentkezés, nevezési díjak, vacsora, szállás:

Jelentkezni, érdeklődni: Szücs Máriánál (Szücsi) a szucsmar53@gmail.com email címen

vagy a 06-70-625-9091 telefonszámon lehet

Nevezési díj: 5+5 elleni játék esetén 5.000.- Ft/csapat

4+4 elleni játék esetén 3.000.- Ft/csapat

Dobóverseny esetén 1.500.- Ft/csapat

Lehetőség van 20 órától egy közös vacsorán való részvételre, természetesen utána „lemezlovas" szolgáltatja a bulihoz a zenét :

8000 Székesfehérvár, Bregyó köz 4.

Szállás Jancsár Hotel: egyénileg (jelentkezés a szállodánál hivatkozva a tornára),

8000. Székesfehérvár, Balatoni út 19-43.

e-mail: hoteljancsar@t-online.hu

Szállás Hotel Vadászkürt: egyénileg (jelentkezés a szállodánál hivatkozva a tornára),

8000. Székesfehérvár, Móricz Zsigmond utca 1.

e-mail: jagerhorn@t-online.hu

Minden érdeklődőt szeretettel várunk, korra, nemre való tekintet nélkül.