FIBA-Kupa: nem sikerült a körmendi bravúr
11
2015
2015. november 11.  |  00:14

Nem termett babér a Körmendnek az ASVEL ellen a FIBA-Kupa 4. fordulójában,  a franciák az egész meccsen magabiztosan játszottak. A csoport első helyén álló hazaiak a mérkőzés első három negyedében nagy fölényben játszottak, a mieink csak - a már eldőlt mérkőzés utolsó negyedében - voltak egyenrangú partnerek. A hazája bajnokságában is éllovas lyoniak remek csapatmunkával érték el a győzelmet, egyik játékosuk sem dobott 12 pontnál többet, mégis 83-ig jutottak.

FIBA-Kupa, 4. FORDULÓ, A-CSOPORTASVEL BASKET (francia)-EGIS KÖRMEND 83-64 (25-17, 18-15, 28-14, 12-18)

Villeurbanne, 4000 néző. V: Milojevics (macedón), Baldini (olasz), Larocha (spanyol)

ASVEL: Meacham 9/9, Newbill 9/3, Kahudi 6, Chassang 4, Andersen (képünkön) 11/3. Csere: Lang 10/3, Watkins 8, Choquet 12/12, Lighty 8, Gombauld 6, Galliou. Edző: David Jackson.

KÖRMEND: Perry 20/6, Channels 10/3, Ferencz 5/3, Dickerson 13/3, Duinker 4. Csere: Katura 10/9, Tóth N., Lakosa, Farkas A. 2, Németh A. Edző: Teo Cizmic.