Leány Serdülő - 2020/2021
Szakaszok
"A" csoport
A csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK Akadémia/A - Nyíregyházi Kosársuli/A 2020. október 3. szombat 11:00
Dávid Kornél KA/A - DVTK-ÉLKSK T 2020. október 3. szombat 12:45
DVTK-ÉLKSK T - DVTK Akadémia/A 2020. október 3. szombat 17:00
Dávid Kornél KA/A - Nyíregyházi Kosársuli/A 2020. október 3. szombat 18:45
Nyíregyházi Kosársuli/A - DVTK-ÉLKSK T 2020. október 4. vasárnap 09:30
DVTK Akadémia/A - Dávid Kornél KA/A 2020. október 4. vasárnap 11:15
"B" csoport
B csoport Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/B - MTK Budapest 2020. október 3. szombat 11:00
Kiss Lenke KA/A - Kecskeméti KA/B 2020. október 3. szombat 12:45
Kecskeméti KA/B - Vasas Akadémia/B 2020. október 3. szombat 17:00
Kiss Lenke KA/A - MTK Budapest 2020. október 3. szombat 18:45
MTK Budapest - Kecskeméti KA/B 2020. október 4. vasárnap 09:30
Vasas Akadémia/B - Kiss Lenke KA/A 2020. október 4. vasárnap 11:15
"C" csoport
C csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia - Török Flóris-Törekvés SE/A 2020. október 3. szombat 11:00
RICSILLA - Gödi SE 2020. október 3. szombat 12:45
Gödi SE - Vasas Akadémia 2020. október 3. szombat 17:00
RICSILLA - Török Flóris-Törekvés SE/A 2020. október 3. szombat 18:45
Török Flóris-Törekvés SE/A - Gödi SE 2020. október 4. vasárnap 09:30
Vasas Akadémia - RICSILLA 2020. október 4. vasárnap 11:15
"D" csoport
D csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DEAC - Miskolci SI Vadmacskák/A 2020. október 3. szombat 11:00
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Széchenyi KA 2020. október 3. szombat 12:45
Széchenyi KA - DEAC 2020. október 3. szombat 17:00
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Miskolci SI Vadmacskák/A 2020. október 3. szombat 18:45
Miskolci SI Vadmacskák/A - Széchenyi KA 2020. október 4. vasárnap 09:30
DEAC - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. október 4. vasárnap 11:15
"E" csoport
E csoport Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK - Kanizsa DKK 2020. október 3. szombat 11:00
Kaszások Akadémia/A - Szeged KE/B 2020. október 3. szombat 12:45
Szeged KE/B - Bajai NKK 2020. október 3. szombat 17:00
Kaszások Akadémia/A - Kanizsa DKK 2020. október 3. szombat 18:45
Kanizsa DKK - Szeged KE/B 2020. október 4. vasárnap 09:30
Bajai NKK - Kaszások Akadémia/A 2020. október 4. vasárnap 11:15

Megyei szövetségek