Leány Junior - 2018/2019
Szakaszok
"A" csoport
"A" csoport
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
DVTK Akadémia - Török Flóris - Törekvés SE 2018. szeptember 27. csütörtök 62 - 56 Rózsavölgyi Alexandra, Németh Fanni
BEAC-Újbuda KA/A - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2018. szeptember 29. szombat 51 - 82
KSC Szekszárd - Vasas Akadémia/A 2018. október 3. szerda 61 - 72
DVTK Akadémia - BEAC-Újbuda KA/A 2018. október 4. csütörtök 91 - 65 Szűcs Balázs
Vasas Akadémia/A - Török Flóris - Törekvés SE 2018. október 6. szombat 51 - 39
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - KSC Szekszárd 2018. október 6. szombat 104 - 77
BEAC-Újbuda KA/A - Török Flóris - Törekvés SE 2018. október 13. szombat 51 - 52
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Vasas Akadémia/A 2018. október 13. szombat 63 - 49
Török Flóris - Törekvés SE - KSC Szekszárd 2018. október 20. szombat 52 - 66
Vasas Akadémia/A - BEAC-Újbuda KA/A 2018. október 21. vasárnap 60 - 35
DVTK Akadémia - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2018. október 21. vasárnap 85 - 81
DVTK Akadémia - Vasas Akadémia/A 2018. október 25. csütörtök 68 - 49
KSC Szekszárd - BEAC-Újbuda KA/A 2018. október 27. szombat 73 - 34
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Török Flóris - Törekvés SE 2018. október 27. szombat 93 - 47
KSC Szekszárd - DVTK Akadémia 2018. november 5. hétfő 73 - 75
Török Flóris - Törekvés SE - DVTK Akadémia 2018. november 10. szombat 36 - 50 Rózsavölgyi Alexandra, Németh Fanni
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - BEAC-Újbuda KA/A 2018. november 11. vasárnap 78 - 50
Vasas Akadémia/A - KSC Szekszárd 2018. november 14. szerda 69 - 56 Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István
BEAC-Újbuda KA/A - DVTK Akadémia 2018. november 17. szombat 13:00 Kozma Balázs, Rózsavölgyi Alexandra
KSC Szekszárd - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2018. november 17. szombat 15:00
Török Flóris - Törekvés SE - Vasas Akadémia/A 2018. november 22. csütörtök 19:15
DVTK Akadémia - KSC Szekszárd 2018. november 24. szombat 15:00
Vasas Akadémia/A - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2018. november 25. vasárnap 13:00
BEAC-Újbuda KA/A - Vasas Akadémia/A 2018. december 1. szombat 11:00
KSC Szekszárd - Török Flóris - Törekvés SE 2018. december 1. szombat 15:00
Török Flóris - Törekvés SE - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2018. december 8. szombat 11:30
BEAC-Újbuda KA/A - KSC Szekszárd 2018. december 8. szombat 13:30
Vasas Akadémia/A - DVTK Akadémia 2018. december 8. szombat 15:00
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - DVTK Akadémia 2018. december 13. csütörtök 15:00
Török Flóris - Törekvés SE - BEAC-Újbuda KA/A 2018. december 15. szombat 10:00

H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 DVTK Akadémia
DVTK Akadémia
6 1.00 12 6 0 431 360 GY6 4-0 2-0 5-0
2 PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs
6 0.92 11 5 1 501 359 GY2 4-0 1-1 4-1
3 Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
6 0.83 10 4 2 350 322 GY1 3-0 1-2 3-2
4 KSC Szekszárd
KSC Szekszárd
6 0.67 8 2 4 406 406 V2 2-2 2-2 2-3
5 Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
6 0.58 7 1 5 282 373 V3 1-2 2-3 1-4
6 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
6 0.50 6 0 6 286 436 V6 0-2 0-4 0-5


"B" csoport
"B" csoport
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Szolnoki MÁV SE - Csata DSE 2018. szeptember 26. szerda 44 - 71
Kecskeméti KC - Nyíregyházi Kosársuli 2018. szeptember 29. szombat 75 - 53 Baukó Ferenc, Maráz András Gábor
Csata DSE - Nyíregyházi Kosársuli 2018. október 3. szerda 110 - 24
Kecskeméti KC - Soproni Darazsak Akadémia 2018. október 4. csütörtök 57 - 41 Földi László, Arató Balázs
Széchenyi KA - Szolnoki MÁV SE 2018. október 6. szombat 68 - 44
Szolnoki MÁV SE - Kecskeméti KC 2018. október 10. szerda 54 - 58
Széchenyi KA - Csata DSE 2018. október 11. csütörtök 69 - 86
Nyíregyházi Kosársuli - Soproni Darazsak Akadémia 2018. október 12. péntek 62 - 69
Csata DSE - Soproni Darazsak Akadémia 2018. október 17. szerda 97 - 22
Nyíregyházi Kosársuli - Szolnoki MÁV SE 2018. október 19. péntek 60 - 42
Szolnoki MÁV SE - Soproni Darazsak Akadémia 2018. október 24. szerda 54 - 53
Kecskeméti KC - Csata DSE 2018. október 25. csütörtök 56 - 49
Széchenyi KA - Nyíregyházi Kosársuli 2018. október 28. vasárnap 89 - 44
Széchenyi KA - Soproni Darazsak Akadémia 2018. november 4. vasárnap 76 - 57
Nyíregyházi Kosársuli - Kecskeméti KC 2018. november 10. szombat 44 - 57
Soproni Darazsak Akadémia - Széchenyi KA 2018. november 10. szombat 53 - 40
Nyíregyházi Kosársuli - Csata DSE 2018. november 15. csütörtök 42 - 108
Csata DSE - Szolnoki MÁV SE 2018. november 16. péntek 16:30 Németh Fanni , Pál Roland
Szolnoki MÁV SE - Széchenyi KA 2018. november 17. szombat 12:00
Soproni Darazsak Akadémia - Kecskeméti KC 2018. november 17. szombat 13:00
Kecskeméti KC - Szolnoki Sportcentrum 2018. november 20. kedd 18:45
Szolnoki MÁV SE - Nyíregyházi Kosársuli 2018. november 21. szerda 16:00
Csata DSE - Széchenyi KA 2018. november 21. szerda 16:30
Soproni Darazsak Akadémia - Nyíregyházi Kosársuli 2018. november 25. vasárnap 14:00
Széchenyi KA - Kecskeméti KC 2018. december 1. szombat 11:00
Soproni Darazsak Akadémia - Csata DSE 2018. december 1. szombat 13:00
Kecskeméti KC - Széchenyi KA 2018. december 5. szerda 18:00
Soproni Darazsak Akadémia - Szolnoki MÁV SE 2018. december 7. péntek 14:30
Nyíregyházi Kosársuli - Széchenyi KA 2018. december 9. vasárnap 12:00
Csata DSE - Kecskeméti KC 2018. december 12. szerda 16:30

H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kecskeméti KC
Kecskeméti KC
5 1.00 10 5 0 303 241 GY5 3-0 2-0 5-0
2 Csata DSE
Csata DSE
5 0.90 9 4 1 413 215 GY1 2-0 3-1 4-1
3 Széchenyi KA
Széchenyi KA
5 0.80 8 3 2 342 284 V1 3-1 0-1 3-2
4 Soproni Darazsak
Soproni Darazsak
6 0.67 8 2 4 295 386 GY1 1-0 1-4 2-3
5 Szolnoki MÁV SE
Szolnoki MÁV SE
5 0.60 6 1 4 238 310 GY1 2-2 1-2 1-4
6 Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
6 0.58 7 1 5 287 442 V3 2-3 1-3 1-4


Ranglisták - Leány Junior - Alapszakasz

Megyei szövetségek