Leány Junior - 2018/2019
Szakaszok
Felsőház
Felsőház
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK Akadémia - Széchenyi KA 2019. január 8. kedd 76 - 59
Vasas Akadémia/A - Kecskeméti KC 2019. január 9. szerda 79 - 41 Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni
Széchenyi KA - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2019. január 12. szombat 76 - 89
DVTK Akadémia - Soproni Darazsak Akadémia 2019. január 13. vasárnap 77 - 48
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Kecskeméti KC 2019. január 15. kedd 88 - 49
Vasas Akadémia/A - Soproni Darazsak Akadémia 2019. január 15. kedd 68 - 33 Tóth Kitti, Horváth Kinga
DVTK Akadémia - Csata DSE 2019. január 16. szerda 72 - 58
DVTK Akadémia - Kecskeméti KC 2019. január 18. péntek 88 - 59
Széchenyi KA - Vasas Akadémia/A 2019. január 19. szombat 11:30
Csata DSE - Vasas Akadémia/A 2019. január 23. szerda 16:30
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Soproni Darazsak Akadémia 2019. január 23. szerda 17:00
Csata DSE - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2019. január 25. péntek 16:30
Soproni Darazsak Akadémia - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2019. január 30. szerda 15:00
Csata DSE - KSC Szekszárd 2019. január 30. szerda 16:30
Kecskeméti KC - Vasas Akadémia/A 2019. január 31. csütörtök 19:00
Soproni Darazsak Akadémia - DVTK Akadémia 2019. február 1. péntek 10:30
Széchenyi KA - DVTK Akadémia 2019. február 1. péntek 16:30
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Széchenyi KA 2019. február 3. vasárnap 14:00
Kecskeméti KC - KSC Szekszárd 2019. február 3. vasárnap 16:00
Csata DSE - DVTK Akadémia 2019. február 6. szerda 16:30
KSC Szekszárd - Kecskeméti KC 2019. február 6. szerda 16:30
Széchenyi KA - KSC Szekszárd 2019. február 9. szombat 13:00
Kecskeméti KC - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2019. február 9. szombat 16:00
Soproni Darazsak Akadémia - Vasas Akadémia/A 2019. február 10. vasárnap 18:00
Soproni Darazsak Akadémia - KSC Szekszárd 2019. február 13. szerda 17:30
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Csata DSE 2019. február 13. szerda 18:00
Vasas Akadémia/A - Széchenyi KA 2019. február 16. szombat 15:00
KSC Szekszárd - Csata DSE 2019. február 16. szombat 16:00
Kecskeméti KC - DVTK Akadémia 2019. február 17. vasárnap 16:00
KSC Szekszárd - Széchenyi KA 2019. február 20. szerda 16:00
Vasas Akadémia/A - Csata DSE 2019. február 20. szerda 18:15
KSC Szekszárd - Soproni Darazsak Akadémia Egyeztetés alatt

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 DVTK Akadémia
DVTK Akadémia
10 0.90 18 8 2 710 655 GY4 7-0 1-2 4-1
2 PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs
8 0.88 14 6 2 651 550 GY5 4-0 2-2 5-0
3 Csata DSE
Csata DSE
7 0.86 12 5 2 529 358 V1 3-0 2-2 4-1
4 Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
8 0.81 13 5 3 542 434 GY4 4-1 1-2 4-1
5 Kecskeméti KC
Kecskeméti KC
9 0.67 12 3 6 486 614 V5 2-1 1-5 0-5
6 Széchenyi KA
Széchenyi KA
8 0.63 10 2 6 500 566 V2 1-3 1-3 2-3
7 Soproni Darazsak
Soproni Darazsak
8 0.63 10 2 6 358 549 V2 2-1 0-5 2-3
8 KSC Szekszárd
KSC Szekszárd
6 0.58 7 1 5 419 469 GY2 1-2 0-3 3-2


Középház - Fehér csoport
Középház - Fehér csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Flóris - Törekvés SE - Monori SE 2019. január 8. kedd 70 - 62 Sancilio Alexis, Zádeczki Donát László
Nyíregyházi Kosársuli - Monori SE 2019. január 11. péntek 70 - 58 Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt
MTK Budapest - Török Flóris - Törekvés SE 2019. január 12. szombat 54 - 68 Jankovics Viktor Zsolt, Csoma Viktor
Nyíregyházi Kosársuli - Török Flóris - Törekvés SE 2019. január 18. péntek 61 - 51
MTK Budapest - Monori SE 2019. január 19. szombat 11:00 Gruber Nikolett Lilla, Horváth Kinga
Nyíregyházi Kosársuli - MTK Budapest 2019. január 26. szombat 15:00
MTK Budapest - Nyíregyházi Kosársuli 2019. február 2. szombat 15:00
Monori SE - Török Flóris - Törekvés SE 2019. február 4. hétfő 18:00
Monori SE - Nyíregyházi Kosársuli 2019. február 9. szombat 11:00
Török Flóris - Törekvés SE - MTK Budapest 2019. február 10. vasárnap 15:30
Monori SE - MTK Budapest 2019. február 11. hétfő 16:00
Török Flóris - Törekvés SE - Nyíregyházi Kosársuli 2019. február 17. vasárnap 15:00

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
2 1.00 4 2 0 131 109 GY2 2-0 0-0 2-0
2 Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
3 0.83 5 2 1 189 177 V1 1-0 1-1 2-1
3 MTK Budapest
MTK Budapest
1 0.50 1 0 1 54 68 V1 0-1 0-0 0-1
4 Monori SE
Monori SE
2 0.50 2 0 2 120 140 V2 0-0 0-2 0-2


Középház - Zöld csoport
Középház - Zöld csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC-Újbuda KA/A - Dávid Kornél KA 2019. január 6. vasárnap 66 - 45
Szolnoki MÁV SE - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. január 6. vasárnap 62 - 44
BEAC-Újbuda KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. január 12. szombat 70 - 34 Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis
Dávid Kornél KA - Szolnoki MÁV SE 2019. január 12. szombat 68 - 53
BEAC-Újbuda KA/A - Szolnoki MÁV SE 2019. január 19. szombat 13:00 Sancilio Alexis, Németh Fanni
Zsíros Akadémia Kőbánya - Dávid Kornél KA 2019. január 23. szerda 19:00 Balogh Kristóf, Németh Fanni
Zsíros Akadémia Kőbánya - Szolnoki MÁV SE 2019. február 2. szombat 14:30
Dávid Kornél KA - BEAC-Újbuda KA/A 2019. február 3. vasárnap 11:00
Zsíros Akadémia Kőbánya - BEAC-Újbuda KA/C 2019. február 6. szerda 19:00
Szolnoki MÁV SE - BEAC-Újbuda KA/A 2019. február 15. péntek 15:00
Dávid Kornél KA - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. február 17. vasárnap 15:00
Dávid Kornél KA - Zsíros Akadémia Kőbánya Egyeztetés alatt

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
2 1.00 4 2 0 136 79 GY2 2-0 0-0 2-0
2 Dávid Kornél KA
Dávid Kornél KA
2 0.75 3 1 1 113 119 GY1 1-0 0-1 1-1
3 Szolnoki MÁV SE
Szolnoki MÁV SE
2 0.75 3 1 1 115 112 V1 1-0 0-1 1-1
4 Zsíros Akadémia K?bánya
Zsíros Akadémia K?bánya
2 0.50 2 0 2 78 132 V2 0-0 0-2 0-2


Ranglisták - Leány Junior - Rájátszás

Megyei szövetségek