Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Monori SE | Török Flóris - Törekvés SE | 2018. szeptember 8. | 11:00 | 49 - 62 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra (Bagi Károly) | |||||
Zalaegerszegi KTE | Monori SE | 2018. szeptember 8. | 14:00 | 55 - 68 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Bagi Károly) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE | Zalaegerszegi KTE | 2018. szeptember 8. | 17:00 | 87 - 62 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla (Bagi Károly) | |||||
BEAC-Újbuda KA/B | Nyíregyházi Kosársuli | 2018. szeptember 9. | 11:00 | 36 - 85 | |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Balázs (Szulics Zsolt János) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Szolnoki MÁV SE | 2018. szeptember 9. | 11:00 | 56 - 58 | |
Játékvezetők: Fodor Attila, Mile Gábor (Bernáth András) | |||||
PAFC | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2018. szeptember 9. | 11:00 | 28 - 133 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Dernei Gábor) | |||||
MTK Budapest | PAFC | 2018. szeptember 9. | 14:00 | 107 - 37 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Horváth Kinga (Dernei Gábor) | |||||
Debreceni KA | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2018. szeptember 9. | 14:00 | 94 - 46 | |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kovács Csaba (Bernáth András) | |||||
Ceglédi EKK | BEAC-Újbuda KA/B | 2018. szeptember 9. | 14:00 | 56 - 45 | |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Horányi András (Szulics Zsolt János) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | MTK Budapest | 2018. szeptember 9. | 17:00 | 81 - 55 | |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szőts Dávid István (Dernei Gábor) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Ceglédi EKK | 2018. szeptember 9. | 17:00 | 115 - 38 | |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Balázs (Szulics Zsolt János) | |||||
Szolnoki MÁV SE | Debreceni KA | 2018. szeptember 9. | 17:00 | 70 - 46 | |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fehérvári Gergely (Bernáth András) | |||||
Szolnoki MÁV SE | Csata DSE | 2018. szeptember 26. | 19:30 | 44 - 71 | |
Játékvezetők: Fodor Attila, Fehérvári Gergely (Farkas János) | |||||
DVTK Akadémia | Török Flóris - Törekvés SE | 2018. szeptember 27. | 16:30 | 62 - 56 | |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Balázs (Drahos László) | |||||
BEAC-Újbuda KA/A | PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | 2018. szeptember 29. | 13:00 | 51 - 82 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Kecskeméti KC | Nyíregyházi Kosársuli | 2018. szeptember 29. | 14:00 | 75 - 53 | |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Maráz András Gábor (Budai Csaba) |
Atomerőmű-KSC Szekszárd | Vasas Akadémia/A | 2018. október 3. | 16:00 | 61 - 72 | |
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Bálind Attila (Kollár József) | |||||
Csata DSE | Nyíregyházi Kosársuli | 2018. október 3. | 16:30 | 110 - 24 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla (Halmos Péter) | |||||
DVTK Akadémia | BEAC-Újbuda KA/A | 2018. október 4. | 16:30 | 91 - 65 | |
Játékvezetők: Marton Péter, Szűcs Balázs (Molnár Gábor) | |||||
Kecskeméti KC | Soproni Darazsak Akadémia | 2018. október 4. | 19:00 | 57 - 41 | |
Játékvezetők: Földi László, Arató Balázs (Budai Csaba) | |||||
Széchenyi KA | Szolnoki MÁV SE | 2018. október 6. | 14:30 | 68 - 44 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Káli Szabolcs (HOFFMANN Gergely) | |||||
Vasas Akadémia/A | Török Flóris - Törekvés SE | 2018. október 6. | 15:00 | 51 - 39 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla (Cseh Sándor Attila) | |||||
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2018. október 6. | 19:00 | 104 - 77 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs (Téczely Tamás) | |||||
Szolnoki MÁV SE | Kecskeméti KC | 2018. október 10. | 19:30 | 54 - 58 | |
Játékvezetők: Fodor Attila, Drenyovszki Dániel (Balogh László György) | |||||
Széchenyi KA | Csata DSE | 2018. október 11. | 15:30 | 69 - 86 | |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Bognár Tamás (CSEH Gergely) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Soproni Darazsak Akadémia | 2018. október 12. | 14:00 | 62 - 69 | |
Játékvezetők: Bács Csaba, Szűcs Balázs (Pelyvás Lajos) | |||||
BEAC-Újbuda KA/A | Török Flóris - Törekvés SE | 2018. október 13. | 10:30 | 51 - 52 | |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Komlódi Benedek (Szlota Tibor Csaba) | |||||
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | Vasas Akadémia/A | 2018. október 13. | 14:00 | 63 - 49 | |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Téczely Tamás) | |||||
Csata DSE | Soproni Darazsak Akadémia | 2018. október 17. | 16:30 | 97 - 22 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Halmos Péter) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Szolnoki MÁV SE | 2018. október 19. | 15:00 | 60 - 42 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Nagy Zsombor (Koncz János) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2018. október 20. | 11:00 | 52 - 66 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla (Cseh Sándor Attila) | |||||
Vasas Akadémia/A | BEAC-Újbuda KA/A | 2018. október 21. | 11:00 | 60 - 35 | |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Komlódi Benedek (Vághy Tamás János) | |||||
DVTK Akadémia | PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | 2018. október 21. | 13:30 | 85 - 81 | |
Játékvezetők: Marton Péter, Szűcs Balázs (Molnár Gábor) | |||||
Szolnoki MÁV SE | Soproni Darazsak Akadémia | 2018. október 24. | 13:00 | 54 - 53 | |
Játékvezetők: Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György) | |||||
DVTK Akadémia | Vasas Akadémia/A | 2018. október 25. | 16:30 | 68 - 49 | |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Balázs (Pázsitka Ferenc) | |||||
Kecskeméti KC | Csata DSE | 2018. október 25. | 18:45 | 56 - 49 | |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Tóth Mihály (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | BEAC-Újbuda KA/A | 2018. október 27. | 11:00 | 73 - 34 | |
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Propszt Amanda (Kollár József) | |||||
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | Török Flóris - Törekvés SE | 2018. október 27. | 14:00 | 93 - 47 | |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Péter Csaba (Parádi Péter) | |||||
Széchenyi KA | Nyíregyházi Kosársuli | 2018. október 28. | 14:00 | 89 - 44 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor (HOFFMANN Gergely) |
Széchenyi KA | Soproni Darazsak Akadémia | 2018. november 4. | 10:30 | 76 - 57 | |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (CSEH Gergely) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | DVTK Akadémia | 2018. november 5. | 16:00 | 73 - 75 | |
Nyíregyházi Kosársuli | Kecskeméti KC | 2018. november 10. | 11:00 | 44 - 57 | |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kokas Sándor Zsolt (Pelyvás Lajos) | |||||
Soproni Darazsak Akadémia | Széchenyi KA | 2018. november 10. | 13:00 | 53 - 40 | |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Buzai Patrik (Szabadvári János László) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE | DVTK Akadémia | 2018. november 10. | 16:00 | 36 - 50 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Németh Fanni (Bagi Károly) | |||||
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | BEAC-Újbuda KA/A | 2018. november 11. | 14:00 | 78 - 50 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence (Téczely Tamás) | |||||
Vasas Akadémia/A | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2018. november 14. | 18:00 | 69 - 56 | |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Csata DSE | 2018. november 15. | 18:00 | 42 - 108 | |
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt (Koncz János) | |||||
Csata DSE | Szolnoki MÁV SE | 2018. november 16. | 16:30 | 97 - 31 | |
Játékvezetők: Németh Fanni , Pál Roland (Cseh Sándor Attila) | |||||
Szolnoki MÁV SE | Széchenyi KA | 2018. november 17. | 12:00 | 44 - 66 | |
Játékvezetők: Fodor Attila, Gál János (Borgula György) | |||||
Soproni Darazsak Akadémia | Kecskeméti KC | 2018. november 17. | 13:00 | 55 - 54 | |
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Buzai Patrik (Szabadvári János László) | |||||
BEAC-Újbuda KA/A | DVTK Akadémia | 2018. november 17. | 13:00 | 55 - 82 | |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Rózsavölgyi Alexandra (Cseh Sándor Attila) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | 2018. november 17. | 15:00 | 88 - 79 | |
Játékvezetők: Maár Gábor, Propszt Amanda (Villányi János) | |||||
Kecskeméti KC | Szolnoki MÁV SE | 2018. november 20. | 18:45 | 65 - 46 | |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Tóth Mihály (Budai Csaba) | |||||
Szolnoki MÁV SE | Nyíregyházi Kosársuli | 2018. november 21. | 16:00 | 58 - 57 | |
Játékvezetők: Fodor Attila, Drenyovszki Dániel (Farkas János) | |||||
Csata DSE | Széchenyi KA | 2018. november 21. | 16:30 | 79 - 46 | |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőts Dávid István (Dernei Gábor) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE | Vasas Akadémia/A | 2018. november 22. | 19:15 | 43 - 67 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Balogh Kristóf (Bagi Károly) | |||||
DVTK Akadémia | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2018. november 24. | 15:00 | 70 - 64 | |
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter (Pázsitka Ferenc) | |||||
Vasas Akadémia/A | PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | 2018. november 25. | 13:00 | 63 - 76 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) | |||||
Soproni Darazsak Akadémia | Nyíregyházi Kosársuli | 2018. november 25. | 14:00 | 94 - 47 | |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik (Herczeg Ágoston) |
BEAC-Újbuda KA/A | Vasas Akadémia/A | 2018. december 1. | 11:00 | 46 - 73 | |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Gruber Nikolett Lilla (Dernei Gábor) | |||||
Széchenyi KA | Kecskeméti KC | 2018. december 1. | 11:00 | 68 - 70 | |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik (HOFFMANN Gergely) | |||||
Soproni Darazsak Akadémia | Csata DSE | 2018. december 1. | 13:00 | 49 - 80 | |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos (Kozák Tamás) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | Török Flóris - Törekvés SE | 2018. december 1. | 15:00 | 95 - 58 | |
Kecskeméti KC | Széchenyi KA | 2018. december 5. | 18:00 | 56 - 66 | |
Játékvezetők: Arató Balázs (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Soproni Darazsak Akadémia | Szolnoki MÁV SE | 2018. december 7. | 14:30 | 53 - 41 | |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Herczeg Ágoston) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE | PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | 2018. december 8. | 11:30 | 58 - 88 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni (Szlota Tibor Csaba) | |||||
BEAC-Újbuda KA/A | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2018. december 8. | 13:30 | 53 - 87 | |
Játékvezetők: Matics Sándor, Rózsavölgyi Alexandra (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Vasas Akadémia/A | DVTK Akadémia | 2018. december 8. | 15:00 | 93 - 36 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos (Dernei Gábor) | |||||
Csata DSE | Kecskeméti KC | 2018. december 12. | 16:30 | 80 - 44 | |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Matóczay Bálint (Kincs Károly) | |||||
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | DVTK Akadémia | 2018. december 13. | 15:00 | 71 - 63 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence (Parádi Péter) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE | BEAC-Újbuda KA/A | 2018. december 15. | 10:00 | 70 - 62 | |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István (Dernei Gábor) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Széchenyi KA | 2018. december 19. | 15:00 | 54 - 93 | |
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt (Mócsán András) |
BEAC-Újbuda KA/A | Dávid Kornél KA | 2019. január 6. | 11:00 | 66 - 45 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Simon Kristóf Kolos (Bodrogváry Iván József) | |||||
Szolnoki MÁV SE | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2019. január 6. | 12:00 | 62 - 44 | |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mile Gábor (Balogh László György) | |||||
DVTK Akadémia | Széchenyi KA | 2019. január 8. | 16:30 | 76 - 59 | |
Játékvezetők: Marton Péter, Kokas Sándor Zsolt (Molnár Gábor) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE | Monori SE | 2019. január 8. | 19:30 | 70 - 62 | |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Zádeczki Donát László (Bagi Károly) | |||||
Vasas Akadémia/A | Kecskeméti KC | 2019. január 9. | 18:15 | 79 - 41 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni (Dernei Gábor) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Monori SE | 2019. január 11. | 18:00 | 70 - 58 | |
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt (Koncz János) | |||||
BEAC-Újbuda KA/A | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2019. január 12. | 13:30 | 70 - 34 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila) | |||||
Széchenyi KA | PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | 2019. január 12. | 14:30 | 76 - 89 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor (CSEH Gergely) | |||||
MTK Budapest | Török Flóris - Törekvés SE | 2019. január 12. | 15:00 | 54 - 68 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Csoma Viktor (Dernei Gábor) | |||||
Dávid Kornél KA | Szolnoki MÁV SE | 2019. január 12. | 15:00 | 68 - 53 | |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence | |||||
DVTK Akadémia | Soproni Darazsak Akadémia | 2019. január 13. | 19:00 | 77 - 48 | |
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter (Bene Szilárd Csaba) | |||||
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | Kecskeméti KC | 2019. január 15. | 17:00 | 88 - 49 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence (Parádi Péter) | |||||
Vasas Akadémia/A | Soproni Darazsak Akadémia | 2019. január 15. | 18:15 | 68 - 33 | |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Horváth Kinga (Cseh Sándor Attila) | |||||
DVTK Akadémia | Csata DSE | 2019. január 16. | 16:30 | 72 - 58 | |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Szűcs Balázs (Bukta Bertalan) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Török Flóris - Törekvés SE | 2019. január 18. | 15:00 | 61 - 51 | |
Játékvezetők: Bács Csaba, Szűcs Balázs (Szulics Zsolt János) | |||||
DVTK Akadémia | Kecskeméti KC | 2019. január 18. | 16:30 | 88 - 59 | |
Játékvezetők: Marton Péter, Kokas Sándor Zsolt (Molnár Gábor) | |||||
MTK Budapest | Monori SE | 2019. január 19. | 11:00 | 53 - 60 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Horváth Kinga (Cseh Sándor Attila) | |||||
Széchenyi KA | Vasas Akadémia/A | 2019. január 19. | 11:30 | 65 - 54 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Bognár Tibor (HOFFMANN Gergely) | |||||
BEAC-Újbuda KA/A | Szolnoki MÁV SE | 2019. január 19. | 13:00 | 74 - 39 | |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Németh Fanni (Dernei Gábor) | |||||
Csata DSE | Vasas Akadémia/A | 2019. január 23. | 16:30 | 74 - 46 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Horváth Kinga (Dernei Gábor) | |||||
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | Soproni Darazsak Akadémia | 2019. január 23. | 17:00 | 70 - 44 | |
Játékvezetők: Szalóki Bence, Sági Zoltán (Parádi Péter) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Dávid Kornél KA | 2019. január 23. | 19:00 | 62 - 84 | |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Németh Fanni (Bagi Károly) | |||||
Csata DSE | PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | 2019. január 25. | 16:30 | 91 - 57 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István (Bagi Károly) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | MTK Budapest | 2019. január 26. | 15:00 | 85 - 53 | |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László (Szulics Zsolt János) | |||||
Soproni Darazsak Akadémia | PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | 2019. január 30. | 15:00 | 50 - 68 | |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Herczeg Ágoston) | |||||
Kecskeméti KC | Vasas Akadémia/A | 2019. január 31. | 19:00 | 53 - 68 | |
Játékvezetők: Tóth Mihály (Budai Csaba) |
Soproni Darazsak Akadémia | DVTK Akadémia | 2019. február 1. | 10:30 | 42 - 57 | |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Wischy Péter (Szabadvári János László) | |||||
Csata DSE | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2019. február 1. | 16:30 | 73 - 74 | |
Játékvezetők: Nagy István, Jankovics Viktor Zsolt (Dernei Gábor) | |||||
Széchenyi KA | DVTK Akadémia | 2019. február 1. | 16:30 | 55 - 57 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Dr. Magyari Tibor (CSEH Gergely) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Szolnoki MÁV SE | 2019. február 2. | 14:30 | 49 - 66 | |
Játékvezetők: Matics Sándor, Szilágyi Tamás (Kincs Károly) | |||||
MTK Budapest | Nyíregyházi Kosársuli | 2019. február 2. | 15:00 | 54 - 69 | |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Pál Roland (Cseh Sándor Attila) | |||||
Dávid Kornél KA | BEAC-Újbuda KA/A | 2019. február 3. | 11:00 | 45 - 64 | |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Molnár Tamás | |||||
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | Széchenyi KA | 2019. február 3. | 14:00 | 66 - 50 | |
Kecskeméti KC | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2019. február 3. | 16:00 | 48 - 70 | |
Játékvezetők: Arató Balázs, Baukó Ferenc (Budai Csaba) | |||||
Monori SE | Török Flóris - Törekvés SE | 2019. február 4. | 18:00 | 44 - 54 | |
Játékvezetők: Németh Patrik, Belák Zoltán | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | Kecskeméti KC | 2019. február 6. | 16:30 | 108 - 47 | |
Csata DSE | DVTK Akadémia | 2019. február 6. | 16:30 | 94 - 39 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Kincs Károly) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | BEAC-Újbuda KA/A | 2019. február 6. | 19:00 | 45 - 72 | |
Játékvezetők: Polonkai Balázs, Zádeczki Donát László | |||||
Soproni Darazsak Akadémia | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2019. február 8. | 18:30 | 47 - 106 | |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Schneider Bertold (Szoó László Márton) | |||||
Monori SE | Nyíregyházi Kosársuli | 2019. február 9. | 11:00 | 50 - 56 | |
Játékvezetők: Válé Flórián, Káré Gergő (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Széchenyi KA | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2019. február 9. | 13:00 | 77 - 91 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor (CSEH Gergely) | |||||
Kecskeméti KC | PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | 2019. február 9. | 14:30 | 43 - 61 | |
Játékvezetők: Földi László, Komáromi Péter (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Szolnoki MÁV SE | Dávid Kornél KA | 2019. február 10. | 14:00 | 59 - 55 | |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Szabó László (Hegedűs Mária) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE | MTK Budapest | 2019. február 10. | 15:30 | 78 - 56 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Szabari János) | |||||
Soproni Darazsak Akadémia | Vasas Akadémia/A | 2019. február 10. | 18:00 | 34 - 93 | |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs (Herczeg Ágoston) | |||||
Monori SE | MTK Budapest | 2019. február 11. | 18:00 | 51 - 59 | |
Játékvezetők: Krékity Kornél, Agócs Gábor Mihály (Buday Zsolt Tamás) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | Soproni Darazsak Akadémia | 2019. február 13. | 15:30 | 91 - 44 | |
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | Csata DSE | 2019. február 13. | 18:00 | 65 - 68 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs (Cserkuti András) | |||||
Kecskeméti KC | DVTK Akadémia | 2019. február 13. | 18:00 | 51 - 57 | |
Játékvezetők: Földi László, Komáromi Péter (Tóthné Király Enikő) | |||||
Szolnoki MÁV SE | BEAC-Újbuda KA/A | 2019. február 15. | 15:00 | 41 - 53 | |
Játékvezetők: Fodor Attila, Mile Gábor (Farkas János) | |||||
Vasas Akadémia/A | Széchenyi KA | 2019. február 16. | 15:00 | 68 - 54 | |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Pál Roland (Cseh Sándor Attila) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | Csata DSE | 2019. február 16. | 16:00 | 74 - 75 | |
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Propszt Amanda (Villányi János) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE | Nyíregyházi Kosársuli | 2019. február 17. | 15:00 | 69 - 65 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (László Zsolt Károly) | |||||
Dávid Kornél KA | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2019. február 17. | 15:00 | 77 - 50 | |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Horváth Andreasz | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Kecskeméti KC | 2019. február 20. | 15:00 | 73 - 63 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Koncz János (Mócsán András) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | Széchenyi KA | 2019. február 20. | 16:00 | 71 - 55 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár Tamás) | |||||
Vasas Akadémia/A | Csata DSE | 2019. február 20. | 18:15 | 73 - 59 | |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Gruber Nikolett Lilla (Szabari János) | |||||
BEAC-Újbuda KA/A | Soproni Darazsak Akadémia | 2019. február 21. | 16:30 | 79 - 34 | |
Játékvezetők: Gaál István, Lövei László (Halmos Péter) | |||||
Kecskeméti KC | Nyíregyházi Kosársuli | 2019. február 26. | 16:00 | 85 - 50 | |
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás (Budai Csaba) | |||||
Soproni Darazsak Akadémia | BEAC-Újbuda KA/A | 2019. február 26. | 18:30 | 53 - 68 | |
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Németh András (Szoó László Márton) |
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | Széchenyi KA | 2019. március 7. | 09:00 | 73 - 61 | |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Marton Péter, Csák Máté Károly (Bernáth András) | |||||
Csata DSE | Kecskeméti KC | 2019. március 7. | 11:00 | 93 - 24 | |
Játékvezetők: Tóth Cecília, Stánicz Péter, Szalóki Bence (Várhalmi Zsolt László) | |||||
DVTK Akadémia | BEAC-Újbuda KA/A | 2019. március 7. | 13:00 | 63 - 54 | |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Nagy-Pál Petra, Zahorán Kitti Mária (HOFFMANN Gergely) | |||||
Vasas Akadémia/A | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2019. március 7. | 15:00 | 95 - 62 | |
Játékvezetők: Major Ádám, Stánicz Péter, Marton Péter (Bernáth András) | |||||
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | Kecskeméti KC | 2019. március 7. | 17:30 | 53 - 43 | |
Játékvezetők: Tóth Cecília, Kruk Melinda, Tóth Kitti (HOFFMANN Gergely) | |||||
Széchenyi KA | Csata DSE | 2019. március 7. | 19:30 | 44 - 84 | |
Játékvezetők: Major Ádám, Csák Máté Károly, Nagy-Pál Petra (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | DVTK Akadémia | 2019. március 8. | 09:00 | 62 - 58 | |
Játékvezetők: Tóth Cecília, Csák Máté Károly, Szalóki Bence (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Vasas Akadémia/A | BEAC-Újbuda KA/A | 2019. március 8. | 11:00 | 82 - 43 | |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra, Stánicz Péter (Bernáth András) | |||||
Soproni Darazsak Akadémia | Monori SE | 2019. március 8. | 11:00 | 62 - 56 | |
Török Flóris - Törekvés SE | Szolnoki MÁV SE | 2019. március 8. | 13:00 | 67 - 62 | |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Szőts Dávid István (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Kecskeméti KC | Széchenyi KA | 2019. március 8. | 13:00 | 64 - 57 | |
Játékvezetők: Major Ádám, Zahorán Kitti Mária, Marton Péter (HOFFMANN Gergely) | |||||
Csata DSE | PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | 2019. március 8. | 15:00 | 76 - 69 | |
Játékvezetők: Tóth Cecília, Tóth Kitti, Nagy-Pál Petra (Bernáth András) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2019. március 8. | 15:00 | 74 - 60 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Magyari Viktor (Halmos Péter) | |||||
Dávid Kornél KA | MTK Budapest | 2019. március 8. | 17:00 | 69 - 56 | |
BEAC-Újbuda KA/A | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2019. március 8. | 17:00 | 73 - 68 | |
Játékvezetők: Szalóki Bence, Zahorán Kitti Mária, Csák Máté Károly (Várhalmi Zsolt László) | |||||
DVTK Akadémia | Vasas Akadémia/A | 2019. március 8. | 19:00 | 39 - 73 | |
Játékvezetők: Major Ádám, Kruk Melinda, Stánicz Péter (HOFFMANN Gergely) | |||||
Kecskeméti KC | BEAC-Újbuda KA/A | 2019. március 9. | 10:00 | 61 - 46 | |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Tóth Kitti, Zahorán Kitti Mária (HOFFMANN Gergely) | |||||
Monori SE | Szolnoki MÁV SE | 2019. március 9. | 11:00 | 51 - 46 | |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Szőts Dávid István (Halmos Péter) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | Széchenyi KA | 2019. március 9. | 12:00 | 73 - 60 | |
Játékvezetők: Marton Péter, Zahorán Kitti Mária, Nagy-Pál Petra (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | MTK Budapest | 2019. március 9. | 13:00 | 37 - 97 | |
Csata DSE | DVTK Akadémia | 2019. március 9. | 14:00 | 95 - 51 | |
Játékvezetők: Major Ádám, Kruk Melinda, Szalóki Bence (Bernáth András) | |||||
Soproni Darazsak Akadémia | Török Flóris - Törekvés SE | 2019. március 9. | 15:00 | 74 - 63 | |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Gombos Ádám Attila (Halmos Péter) | |||||
Vasas Akadémia/A | PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | 2019. március 9. | 16:00 | 70 - 56 | |
Játékvezetők: Tóth Cecília, Marton Péter, Stánicz Péter (HOFFMANN Gergely) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Dávid Kornél KA | 2019. március 9. | 17:00 | 44 - 56 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Kis Balázs Ferenc) | |||||
BEAC-Újbuda KA/A | Széchenyi KA | 2019. március 10. | 09:00 | 62 - 55 | |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Tóth Kitti, Zahorán Kitti Mária (Bernáth András) | |||||
Szolnoki MÁV SE | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2019. március 10. | 09:00 | 53 - 55 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Gombos Ádám Attila (Halmos Péter) | |||||
Kecskeméti KC | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2019. március 10. | 11:00 | 56 - 93 | |
Játékvezetők: Szalóki Bence, Tóth Kitti, Nagy-Pál Petra (HOFFMANN Gergely) | |||||
Monori SE | MTK Budapest | 2019. március 10. | 11:00 | 36 - 62 | |
Játékvezetők: Novák Bence (Kis Balázs Ferenc) | |||||
DVTK Akadémia | PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs | 2019. március 10. | 13:00 | 45 - 62 | |
Játékvezetők: Major Ádám, Kruk Melinda, Stánicz Péter (Bernáth András) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE | Nyíregyházi Kosársuli | 2019. március 10. | 13:00 | 73 - 54 | |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Szőts Dávid István (Halmos Péter) | |||||
Csata DSE | Vasas Akadémia/A | 2019. március 10. | 15:00 | 70 - 62 | |
Játékvezetők: Tóth Cecília, Marton Péter, Szalóki Bence (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Soproni Darazsak Akadémia | Dávid Kornél KA | 2019. március 10. | 15:00 | 86 - 77 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Gruber Nikolett Lilla (Kis Balázs Ferenc) |