Fiú Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
Dél-Nyugati régió
A csoport Széchenyi Gimnázium (7632 Pécs Koller utca 4. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2018. december 9. vasárnap 97 - 47 Földvári Tamás, Szalóki Bence
Dombóvári Kosársuli KE - Atom City Atomerőmű SE 2018. december 9. vasárnap 82 - 52 Szalóki Bence, Nagy Bence
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Atom City Atomerőmű SE 2018. december 9. vasárnap 64 - 93 Földvári Tamás, Nagy Bence
Dombóvári Kosársuli KE - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2018. december 9. vasárnap 95 - 66 Földvári Tamás, Nagy Bence
B csoport Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola (6500 Baja Szent Antal utca 96.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaposvári KK/A - GYKSE Szekszárd 2018. december 8. szombat 108 - 57 Kovács Nimród
Kanizsa KK - Bajai Bácska FKE 2018. december 8. szombat 72 - 88 Fekete Csaba
GYKSE Szekszárd - Kanizsa KK 2018. december 8. szombat 89 - 101 Csallóközi Gábor, Fekete Csaba
Kaposvári KK/A - Bajai Bácska FKE 2018. december 8. szombat 86 - 46 Csallóközi Gábor, Fekete Csaba
C csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Atomerőmű SE/B 2018. december 9. vasárnap 145 - 16 Téczely Roland Balázs , dr. Szakács Imre Vilmos
Bonyhádi KSE - Kozármisleny SE 2018. december 9. vasárnap 85 - 63 Téczely Roland Balázs , Kiss Zoltán
Atomerőmű SE/B - Kozármisleny SE 2018. december 9. vasárnap 39 - 95 dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán
Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Bonyhádi KSE 2018. december 9. vasárnap 84 - 59 Téczely Roland Balázs , dr. Szakács Imre Vilmos
D csoport Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaposvári KK/B - Dunaújvárosi Sárkányok 2005 2018. december 8. szombat 91 - 56 Horváth Andreasz, Csontos Alex
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Kaposvári KK/B 2018. december 8. szombat 71 - 84 Horváth Andreasz, Matucza Gyula
Dunaújvárosi Sárkányok 2005 - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2018. december 8. szombat 85 - 96 Csontos Alex, Matucza Gyula
E csoport Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Siófoki Kosársuli - Marcali VSZSE 2018. december 8. szombat 86 - 48
Marcali VSZSE - KASI Delfinek 2018. december 8. szombat 56 - 79
KASI Delfinek - Siófoki Kosársuli 2018. december 8. szombat 68 - 87
Dél-Keleti régió
A csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/A - SZEDEÁK/A 2018. december 8. szombat 109 - 49 Pálkerti Tamás
Kecskeméti KA/B - Szolnoki KA/A 2018. december 8. szombat 61 - 84 Pálkerti Tamás, Maráz András Gábor
SZEDEÁK/A - Kecskeméti KA/B 2018. december 8. szombat 81 - 71 Maráz András Gábor
Kecskeméti KA/A - Szolnoki KA/A 2018. december 8. szombat 78 - 47 Pálkerti Tamás
B csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Félegyházi TSI - Vásárhelyi Cápák 2018. december 8. szombat 95 - 76 Utasi Balázs, Horgos Péter
Békési SZSK - Vásárhelyi Bikák 2018. december 8. szombat 60 - 71 Horgos Péter, Nagy Dominik
Vásárhelyi Cápák - Békési SZSK 2018. december 8. szombat 73 - 55 Utasi Balázs, Nagy Dominik
Félegyházi TSI - Vásárhelyi Bikák 2018. december 8. szombat 87 - 71 Utasi Balázs, Horgos Péter
C csoport II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (2750 Nagykőrös Kecskeméti út 39-41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nagykőrösi Sólymok - Pityke KSE 2018. december 9. vasárnap 83 - 69 Miklósi László, Gombos Márk Bálint
Kecskeméti KA/C - SZEDEÁK/B 2018. december 9. vasárnap 82 - 45 Miklósi László, Gombos Márk Bálint
Pityke KSE - SZEDEÁK/B 2018. december 9. vasárnap 71 - 80 Miklósi László, Gombos Márk Bálint
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA/C 2018. december 9. vasárnap 49 - 69 Miklósi László, Gombos Márk Bálint
D csoport Deák Ferenc Gimnázium (6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békéscsabai KK - SZEDEÁK/C 2018. december 8. szombat 72 - 53 Jáhni Bence, Liszkai Dávid
Kisújszállási SE - Mezőberényi KK 2018. december 8. szombat 71 - 74 Jáhni Bence, Dr. Kozma Gábor
SZEDEÁK/C - Kisújszállási SE 2018. december 8. szombat 51 - 56 Liszkai Dávid, Dr. Kozma Gábor
Békéscsabai KK - Mezőberényi KK 2018. december 8. szombat 81 - 52 Jáhni Bence, Liszkai Dávid
E csoport Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK - CEKK 2018. december 9. vasárnap 63 - 62 Czékmán Csaba
CEKK - Szolnoki KA/B 2018. december 9. vasárnap 72 - 90 Czékmán Csaba, Tóth Tamás
Szolnoki KA/B - Szentesi KK 2018. december 9. vasárnap 72 - 75 Tóth Tamás
Észak-Keleti régió
A csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - Nyíregyházi Kék Cápák 2018. december 8. szombat 156 - 31 Szulics Zsolt János, Horányi András
MEAFC - Jezsuita - Lehel Kosársuli/A 2018. december 8. szombat 106 - 72 Szulics Zsolt János, Horányi András
Nyíregyházi Kék Cápák - Lehel Kosársuli/A 2018. december 8. szombat 88 - 55 Sallai István József, Molnár Péter Zoltán
Debreceni KA/A - MEAFC - Jezsuita 2018. december 8. szombat 122 - 37 Sallai István József, Molnár Péter Zoltán
B csoport Szilágyi Erzsébet Gimnázium (3300 Eger Ifjúság utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Egri VSI KOK/A - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2018. december 8. szombat 83 - 78 Marton Péter, Szobonya Erik
NYKK-Eötvös/A - Nyíregyházi Sportcentrum 2018. december 8. szombat 54 - 64 Lónáth László, Marton Péter
NYKK-Eötvös/A - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2018. december 8. szombat 76 - 57 Lónáth László, Szobonya Erik
Egri VSI KOK/A - Nyíregyházi Sportcentrum 2018. december 8. szombat 72 - 69 Marton Péter, Szobonya Erik
C csoport Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (4026 Debrecen Hunyadi utca 17.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szerencs VSE - Debreceni KA/B 2018. december 8. szombat 46 - 64 Fülöp Ádám László, Nemes Gábor
Debreceni KA DSI - Salgótarjáni KI 2018. december 8. szombat 98 - 33 Nemes Gábor, Szűcs Balázs
Szerencs VSE - Salgótarjáni KI 2018. december 8. szombat 76 - 52 Fülöp Ádám László, Kiss Gabriella
Debreceni KA/B - Debreceni KA DSI 2018. december 8. szombat 41 - 105 Kiss Gabriella, Szűcs Balázs
D csoport Földes Ferenc Gimnázium (3525 Miskolc Hősök tere 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Egri VSI KOK/B - MEAFC/B 2018. december 9. vasárnap 55 - 59 Vaszi Ádám, Takács Zoltán
Hajdúhadházi KK - Sláger Kazincbarcika 2018. december 9. vasárnap 2 - 0 Vaszi Ádám, Takács Zoltán
Sláger Kazincbarcika - Egri VSI KOK/B 2018. december 9. vasárnap 0 - 2 Vaszi Ádám, Marton Péter
Hajdúhadházi KK - MEAFC/B 2018. december 9. vasárnap 22 - 77 Takács Zoltán, Marton Péter
Észak-Nyugati régió
A csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/A - OSE Lions/A 2018. december 9. vasárnap 95 - 74 Horváth Alajos, Földesi Ádám
Zalakerámia ZTE KK/A - Soproni Sportiskola/A 2018. december 9. vasárnap 89 - 63 Horváth Alajos, Kocsis Tamás
OSE Lions/A - Soproni Sportiskola/A 2018. december 9. vasárnap 81 - 64 Földesi Ádám, Kocsis Tamás
Dávid Kornél KA/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2018. december 9. vasárnap 82 - 91 Horváth Alajos, Földesi Ádám
B csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Szombathelyi Sportiskola KA/B 2018. december 8. szombat 93 - 57 Németh András, Bognár Tamás
Körmendi Törpördögök - Zalakerámia ZTE KK/B 2018. december 8. szombat 71 - 46 Németh András, Bognár Tamás
Szombathelyi Sportiskola KA/B - Zalakerámia ZTE KK/B 2018. december 8. szombat 58 - 61 Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Körmendi Törpördögök 2018. december 8. szombat 73 - 84 Németh András, Magyar Gyöngyi
C csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek - Böjtös-Bau Ricsilla 2018. december 8. szombat 93 - 78 Csák Máté Károly, Polyák Máté
Soproni Sportiskola/B - Tatai SE 2018. december 8. szombat 113 - 57 Csák Máté Károly, Polyák Máté
Böjtös-Bau Ricsilla - Tatai SE 2018. december 8. szombat 90 - 79 Csák Máté Károly, Polyák Máté
Soproni Tigrisek - Soproni Sportiskola/B 2018. december 8. szombat 91 - 67 Csák Máté Károly, Polyák Máté
D csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/B - VUKE - Veszprém/A 2018. december 8. szombat 128 - 58 Molnár Tamás, Kocsis József
Győri KC - Alba Fehérvár - Sportopus 2018. december 8. szombat 74 - 70 Molnár Tamás, Poór Tamás
VUKE - Veszprém/A - Alba Fehérvár - Sportopus 2018. december 8. szombat 67 - 104 Kocsis József, Poór Tamás
Dávid Kornél KA/B - Győri KC 2018. december 8. szombat 99 - 79 Kocsis József, Poór Tamás
E csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Lions/B - Tapolcai Tigrisek 2018. december 8. szombat 76 - 73
Ifjú Sólymok - OSE Lions/B 2018. december 8. szombat 86 - 55
Tapolcai Tigrisek - Ifjú Sólymok 2018. december 8. szombat 64 - 80
F csoport Acsády Ignác Szakképző Iskola tornaterme (8500 Pápa Erkel Ferenc u. 39.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTE 1904 - Pápai KC 2018. december 9. vasárnap 75 - 80
Dávid Kornél KA/C - MTE 1904 2018. december 9. vasárnap 49 - 67
Pápai KC - Dávid Kornél KA/C 2018. december 9. vasárnap 100 - 34
G csoport Rády József Sportcsarnok (8174 Balatonkenese Táncsics Mihály utca 27.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatabányai Titánok - Fűzfői AK 2018. december 9. vasárnap 48 - 65 Prieger Mihály, Németh László
VUKE - Veszprém/B - Tatabányai Titánok 2018. december 9. vasárnap 104 - 51 Prieger Mihály, Németh László
Fűzfői AK - VUKE - Veszprém/B 2018. december 9. vasárnap 74 - 65 Prieger Mihály, Németh László
Közép régió
A csoport Szigeti József Általános Iskola (1041 Budapest Szigeti József utca 1-3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/A - Kiss Lenke KA/A 2018. december 9. vasárnap 95 - 58 Gaál Norbert, Szőts Dávid István
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/A 2018. december 9. vasárnap 60 - 82 Gaál Norbert, Szőts Dávid István
Kiss Lenke KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2018. december 9. vasárnap 77 - 86 Kapros Roland, Szentpáli-Gavallér Csaba
Vasas Akadémia/A - MAFC/A 2018. december 9. vasárnap 109 - 65 Kapros Roland, Szentpáli-Gavallér Csaba
B csoport Bajza József Általános Iskola (1046 Budapest Bajza József utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT - Budapesti Honvéd 2018. december 9. vasárnap 55 - 89 Jankovics Viktor Zsolt, Szentpáli-Gavallér Csaba
KKS Boys - Vasas Akadémia/B 2018. december 9. vasárnap 73 - 81 Jankovics Viktor Zsolt, Szentpáli-Gavallér Csaba
Újpest-MT - KKS Boys 2018. december 9. vasárnap 80 - 61 Tahin András, Korompai Zsolt László
Budapesti Honvéd - Vasas Akadémia/B 2018. december 9. vasárnap 97 - 60 Tahin András, Korompai Zsolt László
C csoport Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola (1223 Budapest Rákóczi utca 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaszások Akadémia - Budafoki KK 2018. december 9. vasárnap 70 - 72 Bózsó Gábor, Konta Csanád János
PAFC Basket - Gödi SE 2018. december 9. vasárnap 73 - 64 Bózsó Gábor, Konta Csanád János
Gödi SE - Kaszások Akadémia 2018. december 9. vasárnap 55 - 77 Szilágyi Tamás, Korhetz Szilárd
Budafoki KK - PAFC Basket 2018. december 9. vasárnap 62 - 76 Szilágyi Tamás, Korhetz Szilárd
D csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - MAFC/B 2018. december 8. szombat 65 - 59 Korompai Zsolt László, Bárány Levente
Budaörsi DSE - BLF KK 2018. december 8. szombat 59 - 44 Korompai Zsolt László, Bárány Levente
MAFC/B - BLF KK 2018. december 8. szombat 57 - 86 Zádeczki Donát László, Szentpáli-Gavallér Csaba
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Budaörsi DSE 2018. december 8. szombat 60 - 71 Zádeczki Donát László, Szentpáli-Gavallér Csaba
E csoport Jókai Mór Általános Iskola (1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd/B - Ziccer KS 2018. december 8. szombat 60 - 71 Steiner Máté, Szabó István
Monori SE - ELITE Basket Törökbálint 2018. december 8. szombat 2 - 0 Steiner Máté, Villányi Mátyás
Budapesti Honvéd/B - ELITE Basket Törökbálint 2018. december 8. szombat 2 - 0 Szabó István, Villányi János
Ziccer KS - Monori SE 2018. december 8. szombat 54 - 87 Steiner Máté, Szabó István
F csoport Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (2330 Dunaharaszti Eötvös utca 52.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Basket - DMTK Haraszti Sasok 2018. december 9. vasárnap 98 - 101 Szájer József, Belák Zoltán
Kiss Lenke KA/B - Budapest Csepel 2018. december 9. vasárnap 64 - 61 Mészáros Anna, Belák Zoltán
Budapest Basket - Budapest Csepel 2018. december 9. vasárnap 124 - 53 Mészáros Anna, Belák Zoltán
DMTK Haraszti Sasok - Kiss Lenke KA/B 2018. december 9. vasárnap 70 - 42 Mészáros Anna, Belák Zoltán
G csoport TF E-terem (1123 Budapest Alkotás út 44.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bikák KK - TFSE 2018. december 8. szombat 36 - 90 Makay Dániel József, Szabó Péter
KKS - Bikák KK 2018. december 8. szombat 62 - 33 Makay Dániel József, Szabó Péter
TFSE - KKS 2018. december 8. szombat 71 - 57 Szőts Dávid István, Novák Zsuzsanna
H csoport HIT Park Labdacsarnok (1103 Budapest Gergely utca 81.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZPA-HSE - PAFC Basket/B 2018. december 16. vasárnap 72 - 47 Tahin András, Gere Kálmán Richárd
PAFC Basket/B - JKC 2018. december 16. vasárnap 2 - 0 Tahin András, Szokolainé Váradi Anetta Csilla
JKC - SZPA-HSE 2018. december 16. vasárnap 49 - 95 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Gere Kálmán Richárd
I csoport Pál Apostol Katolikus Általános Iskola (1173 Budapest Pesti út 80.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Keresztúri SE - BKG Kos Akadémia 2018. december 8. szombat 87 - 74 Havas Gábor, Gere Kálmán Richárd
BKG Kos Akadémia - Treff 07 SE 2018. december 8. szombat 2 - 0 Havas Gábor, Gere Kálmán Richárd
Treff 07 SE - Keresztúri SE 2018. december 8. szombat 0 - 2 Havas Gábor, Gere Kálmán Richárd

Megyei szövetségek