Fiú Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
Dél-Nyugati Régió
"A" csoport Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely (7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári Kosársuli KE - Bajai Bácska FKE 2018. szeptember 16. vasárnap 75 - 46 Propszt Amanda, Szücs Szabolcs
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2018. szeptember 16. vasárnap 43 - 86 Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka
Bajai Bácska FKE - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2018. szeptember 16. vasárnap 71 - 77 Propszt Amanda, Szücs Szabolcs
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Dombóvári Kosársuli KE 2018. szeptember 16. vasárnap 59 - 57 Propszt Amanda, Nemes Hajnalka
"B" csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atom City Atomerőmű SE - Kanizsa KK 2018. szeptember 16. vasárnap 73 - 42 Benedek Zoltán, Lovas Dávid
Kaposvári KK/A - GYKSE Szekszárd 2018. szeptember 16. vasárnap 74 - 43 Szabó Tibor, Lovas Dávid
Kanizsa KK - GYKSE Szekszárd 2018. szeptember 16. vasárnap 74 - 72 Szabó Tibor, Lovas Dávid
Atom City Atomerőmű SE - Kaposvári KK/A 2018. szeptember 16. vasárnap 76 - 66 Lovas Péter, Szabó Tibor
"C" csoport Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kozármisleny SE - Bonyhádi KSE 2018. szeptember 15. szombat 66 - 74
Siófoki Kosársuli - KASI Delfinek 2018. szeptember 15. szombat 104 - 43
KASI Delfinek - Kozármisleny SE 2018. szeptember 15. szombat 33 - 111
Siófoki Kosársuli - Bonyhádi KSE 2018. szeptember 15. szombat 32 - 82
"D" csoport Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaposvári KK/B - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2018. szeptember 15. szombat 70 - 63 Fekete Csilla, Kertész Zsolt
Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Dunaújvárosi Sárkányok 2005 2018. szeptember 15. szombat 106 - 38 Kertész Zsolt, Tóth Bence
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Dunaújvárosi Sárkányok 2005 2018. szeptember 15. szombat 58 - 53 Tóth Bence, Fekete Csilla
Kaposvári KK/B - Kosárlabda Akadémia Pécs/B 2018. szeptember 15. szombat 59 - 84 Kertész Zsolt, Fekete Csilla
"E" csoport Marcali Városi Sportcarnok (8700 Marcali Park utca 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atom City Atomerőmű SE - Marcali VSZSE 2018. szeptember 15. szombat 79 - 64 Mester Milán, Tolnai Bence
Dél-Keleti Régió
"A" csoport Széchenyi István Gimnázium (5000 Szolnok Széchenyi körút 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/A - SZEDEÁK/A 2018. szeptember 15. szombat 84 - 37 Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó
Szolnoki KA/A - Vásárhelyi Bikák 2018. szeptember 15. szombat 92 - 23 Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor
SZEDEÁK/A - Vásárhelyi Bikák 2018. szeptember 15. szombat 95 - 40 Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó
Kecskeméti KA/A - Szolnoki KA/A 2018. szeptember 15. szombat 68 - 61 Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor
"B" csoport Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/B - Félegyházi TSI 2018. szeptember 16. vasárnap 77 - 66 Tóth Tamás, Horgos Péter
Békéscsabai KK - Szentesi KK 2018. szeptember 16. vasárnap 65 - 48 Horgos Péter
Félegyházi TSI - Szentesi KK 2018. szeptember 16. vasárnap 84 - 37 Tóth Tamás
Kecskeméti KA/B - Békéscsabai KK 2018. szeptember 16. vasárnap 85 - 35 Tóth Tamás, Horgos Péter
"C" csoport Szegedi Kis István Református Gimnázium (5630 Békés, Petőfi Sándor u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békési SZSK - Pityke KSE 2018. szeptember 16. vasárnap 78 - 59 Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó
Nagykőrösi Sólymok - SZEDEÁK/B 2018. szeptember 16. vasárnap 69 - 82 Bere Márton Brúnó, Szikora Balázs András
Pityke KSE - Nagykőrösi Sólymok 2018. szeptember 16. vasárnap 68 - 55 Papy Zsolt, Szikora Balázs András
Békési SZSK - SZEDEÁK/B 2018. szeptember 16. vasárnap 83 - 76 Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó
"D" csoport Széchenyi István Gimnázium (5000 Szolnok Széchenyi körút 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki KA/B - Vásárhelyi Cápák 2018. szeptember 16. vasárnap 57 - 96 Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor
Kecskeméti KA/C - SZEDEÁK/C 2018. szeptember 16. vasárnap 60 - 20 Rácz Zsolt Róbert, Terjéki András
Szolnoki KA/B - SZEDEÁK/C 2018. szeptember 16. vasárnap 0 - 2 Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor
Vásárhelyi Cápák - Kecskeméti KA/C 2018. szeptember 16. vasárnap 39 - 69 Rácz Zsolt Róbert, Terjéki András
"E" csoport Molnár Miklós Sportcsarnok (5650 Mezőberény Luther tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mezőberényi KK - CEKK 2018. szeptember 15. szombat 20 - 0 Papy Zsolt
Kisújszállási SE - Mezőberényi KK 2018. szeptember 15. szombat 51 - 73 Papy Zsolt
Észak-Keleti Régió
"A" csoport Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - Nyíregyházi Sportcentrum 2018. szeptember 16. vasárnap 178 - 11 Kovács Csaba, Szappanos Máté
MEAFC - Jezsuita - Lehel Kosársuli/A 2018. szeptember 16. vasárnap 96 - 99 Tóth Viktor, Fenyvesi Zénó
Nyíregyházi Sportcentrum - MEAFC - Jezsuita 2018. szeptember 16. vasárnap 71 - 88 Kovács Csaba, Szappanos Máté
Debreceni KA/A - Lehel Kosársuli/A 2018. szeptember 16. vasárnap 142 - 48 Tóth Viktor, Fenyvesi Zénó
"B" csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kék Cápák - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2018. szeptember 16. vasárnap 90 - 82 Szűcs Balázs, Rinyu Péter
NYKK-Eötvös/A - Egri VSI KOK/A 2018. szeptember 16. vasárnap 56 - 110 Szűcs Balázs, Pozsonyi Anna Csenge
Tiszaújvárosi Phoenix KK - NYKK-Eötvös/A 2018. szeptember 16. vasárnap 74 - 70 Rinyu Péter, Pozsonyi Anna Csenge
Nyíregyházi Kék Cápák - Egri VSI KOK/A 2018. szeptember 16. vasárnap 82 - 73 Szűcs Balázs, Rinyu Péter
"C" csoport Tóth Árpád Gimnázium (4024 Debrecen Szombathy István utca 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA DSI - Szerencs VSE 2018. szeptember 16. vasárnap 82 - 47 Sörlei Attila, Nagy Zsombor
Szerencs VSE - Debreceni KA/B 2018. szeptember 16. vasárnap 52 - 69 Sörlei Attila, Nagy Zsombor
Debreceni KA/B - Debreceni KA DSI 2018. szeptember 16. vasárnap 40 - 98 Sörlei Attila, Nagy Zsombor
"D" csoport Miskolci Egyetem Szabadtéri Pálya (3508 Miskolc Egyetem út 5. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Egri VSI KOK/B - MEAFC/B 2018. szeptember 15. szombat 91 - 64 Takács Zoltán, Nagy Zsombor
Salgótarjáni KI - Egri VSI KOK/B 2018. szeptember 15. szombat 54 - 90 Takács Zoltán, Nagy Zsombor
MEAFC/B - Salgótarjáni KI 2018. szeptember 15. szombat 75 - 67 Takács Zoltán, Nagy Zsombor
Észak-Nyugati Régió
"A" csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskola/A - Dávid Kornél KA/A 2018. szeptember 16. vasárnap 68 - 99 Tóth Kálmán, Nagy Zoltán
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2018. szeptember 16. vasárnap 55 - 91 Tóth Kálmán, Bognár Tamás
Soproni Sportiskola/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2018. szeptember 16. vasárnap 64 - 70 Bognár Tamás, Nagy Zoltán
Dávid Kornél KA/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2018. szeptember 16. vasárnap 81 - 95 Bognár Tamás, Nagy Zoltán
"B" csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Lions/A - Soproni Tigrisek 2018. szeptember 16. vasárnap 92 - 64 Vigh Balázs, Krisztián-Világos Tünde
Körmendi Törpördögök - Dávid Kornél KA/B 2018. szeptember 16. vasárnap 108 - 58 Rácz Kristóf Ákos, Vigh Balázs
Soproni Tigrisek - Dávid Kornél KA/B 2018. szeptember 16. vasárnap 83 - 77 Vigh Balázs, Krisztián-Világos Tünde
OSE Lions/A - Körmendi Törpördögök 2018. szeptember 16. vasárnap 85 - 100 Krisztián-Világos Tünde, Rácz Kristóf Ákos
"C" csoport Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma (9400 Sopron Ferenczy János utca 1-3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskola/B - Győri KC 2018. szeptember 16. vasárnap 102 - 54 Magyar Gyöngyi, Czinder Adrienn
OSE Lions/B - Tatai SE 2018. szeptember 16. vasárnap 42 - 80 Magyar Gyöngyi, Czinder Adrienn
Győri KC - OSE Lions/B 2018. szeptember 16. vasárnap 71 - 39 Magyar Gyöngyi, Buzai Patrik
Tatai SE - Soproni Sportiskola/B 2018. szeptember 16. vasárnap 46 - 109 Herczeg Ágoston, Buzai Patrik
"D" csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szombathelyi Sportiskola KA/B - Zalakerámia ZTE KK/B 2018. szeptember 15. szombat 48 - 77 Lovas Péter, Lovas Dávid
Alba Fehérvár - Sportopus - VUKE - Veszprém/A 2018. szeptember 15. szombat 2 - 0 Lovas Péter, Lovas Dávid
VUKE - Veszprém/A - Szombathelyi Sportiskola KA/B 2018. szeptember 15. szombat 0 - 2 Lovas Péter, Lovas Dávid
Zalakerámia ZTE KK/B - Alba Fehérvár - Sportopus 2018. szeptember 15. szombat 87 - 30 Lovas Péter, Lovas Dávid
"E" csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Tigrisek - Dávid Kornél KA/C 2018. szeptember 16. vasárnap 0 - 2 Fülöp András, Németh László
VUKE - Veszprém/B - Tapolcai Tigrisek 2018. szeptember 16. vasárnap 12:00 Fülöp András, Németh László
Dávid Kornél KA/C - VUKE - Veszprém/B 2018. szeptember 16. vasárnap 2 - 0 Fülöp András, Németh László
"F" csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Böjtös-Bau Ricsilla - Ifjú Sólymok 2018. szeptember 16. vasárnap 87 - 73 Pál Balázs, Németh Balázs
Pápai KC - Böjtös-Bau Ricsilla 2018. szeptember 16. vasárnap 70 - 112 Pál Balázs, Németh Balázs
Ifjú Sólymok - Pápai KC 2018. szeptember 16. vasárnap 103 - 80 Pál Balázs, Németh Balázs
"G" csoport Rády József Sportcsarnok (8174 Balatonkenese Táncsics Mihály utca 27.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Fűzfői AK - MTE 1904 2018. szeptember 16. vasárnap 2 - 0 Prieger Mihály, Béndek Gábor Miklós
Tatabányai Titánok - Fűzfői AK 2018. szeptember 16. vasárnap 77 - 61 Prieger Mihály, Béndek Gábor Miklós
MTE 1904 - Tatabányai Titánok 2018. szeptember 16. vasárnap 0 - 2 Prieger Mihály, Béndek Gábor Miklós
Közép Régió
"A" csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/A - Kaszások Akadémia 2018. szeptember 15. szombat 126 - 14 Gaál Norbert, Zádeczki Donát László
MAFC/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2018. szeptember 15. szombat 61 - 59 Gaál Norbert, Zádeczki Donát László
Kaszások Akadémia - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2018. szeptember 15. szombat 37 - 66 Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla
Vasas Akadémia/A - MAFC/A 2018. szeptember 15. szombat 106 - 42 Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla
"B" csoport Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd - Gödi SE 2018. szeptember 15. szombat 82 - 56 Nagy István, Rózsavölgyi Alexandra
Vasas Akadémia/B - Kiss Lenke KA/A 2018. szeptember 15. szombat 38 - 93 Nagy István, Rózsavölgyi Alexandra
Vasas Akadémia/B - Gödi SE 2018. szeptember 15. szombat 69 - 74 Kozma Balázs, Szőts Dávid István
Kiss Lenke KA/A - Budapesti Honvéd 2018. szeptember 15. szombat 77 - 74 Kozma Balázs, Szőts Dávid István
"C" csoport Babits Mihály Gimnázium (1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT - PAFC Basket 2018. szeptember 16. vasárnap 70 - 52 Zádeczki Donát László, Winkler Áron
KKS Boys - MAFC/B 2018. szeptember 16. vasárnap 83 - 46 Zádeczki Donát László, Winkler Áron
PAFC Basket - MAFC/B 2018. szeptember 16. vasárnap 85 - 68 Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté
Újpest-MT - KKS Boys 2018. szeptember 16. vasárnap 62 - 70 Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté
"D" csoport Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola (1223 Budapest Rákóczi utca 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafoki KK - Monori SE 2018. szeptember 15. szombat 85 - 40 Horváth Kinga, Győri Ferenc
Budaörsi DSE - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2018. szeptember 15. szombat 60 - 63 Horváth Kinga, Győri Ferenc
Monori SE - Budaörsi DSE 2018. szeptember 15. szombat 55 - 75 Bujtor Péter, Szentpáli-Gavallér Csaba
Budafoki KK - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2018. szeptember 15. szombat 92 - 48 Bujtor Péter, Szentpáli-Gavallér Csaba
"E" csoport Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KKS - Budapesti Honvéd/B 2018. szeptember 16. vasárnap 20 - 64 Tahin András, Korompai Zsolt László
ELITE Basket Törökbálint - BLF KK 2018. szeptember 16. vasárnap 58 - 96 Tahin András, Korompai Zsolt László
KKS - ELITE Basket Törökbálint 2018. szeptember 16. vasárnap 38 - 77 Horváth Kinga, Szabó István
Budapesti Honvéd/B - BLF KK 2018. szeptember 16. vasárnap 74 - 84 Horváth Kinga, Szabó István
"F" csoport Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer KS - BKG Kos Akadémia 2018. szeptember 15. szombat 62 - 40 Matics Sándor, Szabó István
Budapest Basket - Kiss Lenke KA/B 2018. szeptember 15. szombat 47 - 40 Matics Sándor, Szabó István
Budapest Basket - BKG Kos Akadémia 2018. szeptember 15. szombat 56 - 26 Winkler Áron, Matóczay Bálint
Kiss Lenke KA/B - Ziccer KS 2018. szeptember 15. szombat 61 - 23 Winkler Áron, Matóczay Bálint
"G" csoport British International School (1037 Budapest Kiscelli köz 17)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bikák KK - PAFC Basket/B 2018. szeptember 16. vasárnap 57 - 53 Matóczay Bálint, Adjudani Dániel Pezsman
JKC - Bikák KK 2018. szeptember 16. vasárnap 45 - 58 Steiner Máté, Matóczay Bálint
PAFC Basket/B - JKC 2018. szeptember 16. vasárnap 47 - 79 Steiner Máté, Adjudani Dániel Pezsman
"H" csoport HIT Park Labdacsarnok (1103 Budapest Gergely utca 81.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK Haraszti Sasok - SZPA-HSE 2018. szeptember 15. szombat 77 - 35 Bózsó Gábor, Steiner Máté
Keresztúri SE - DMTK Haraszti Sasok 2018. szeptember 15. szombat 0 - 2 Bózsó Gábor, Matejovics Márk
SZPA-HSE - Keresztúri SE 2018. szeptember 15. szombat 2 - 0 Steiner Máté, Matejovics Márk
"I" csoport TF E-terem (1123 Budapest Alkotás út 44.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Csepel - Treff 07 SE 2018. szeptember 16. vasárnap 2 - 0 Szőts Dávid István
TFSE - Budapest Csepel 2018. szeptember 16. vasárnap 40 - 56 Szőts Dávid István, Szőke Gábor
Treff 07 SE - TFSE 2018. szeptember 16. vasárnap 0 - 2 Szőke Gábor

Megyei szövetségek