Mérkőzések - Férfi NB I. B Zöld
2018. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 14. 17:00 120 - 73 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán)
2018. szeptember 15. 18:00 70 - 85 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Lengyel Ádám, Domán István (Hartyáni Zsolt)
2018. szeptember 16. 15:00 76 - 62 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Gaál István, Nagy Viktor (Gorka Szabolcs Zsombor)
2018. szeptember 16. 16:00 80 - 90 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Sallai István József, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
2018. szeptember 16. 18:00 88 - 57 Sport Akadémia
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nyilas István, Tóth Cecília (Dr. Gencsev Plámen)
2018. szeptember 19. 18:00 69 - 86 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Lengyel Ádám, Sentényi Barna (Dr. Gencsev Plámen)
2018. szeptember 20. 17:00 65 - 46 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Jurák Krisztián, Csabai-Kaskötő Brigitta (Valovics István)
2018. szeptember 20. 17:45 57 - 48 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Kéri István, Pécsi Zsolt (Nagy János)
2018. szeptember 20. 19:00 59 - 86 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás, Földi László (Bogárdi János)
2018. szeptember 21. 19:00 72 - 101 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Forrai Sámuel)
2018. szeptember 23. 18:00 107 - 104 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba)
2018. szeptember 28. 18:00 68 - 71 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jakab László, Gaál István, Lövei László (Bognár Tibor)
2018. szeptember 30. 17:00 87 - 49 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Borgula György (Zalai Ákos István)
2018. október
2018. október 5. 17:00 100 - 52 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Gelencsér György, Maár Gábor, Mintál Csaba (Téczely Tamás)
2018. október 5. 19:00 101 - 88 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Minár László Balázs, Lövei László, Szilágyi Bálint (Schäffer Béla Róbert)
2018. október 6. 18:30 101 - 87 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Borgula György (Farkas Zoltán)
2018. október 7. 15:00 85 - 60 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert (Gorka Szabolcs Zsombor)
2018. október 7. 16:00 73 - 83 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Gergely Csaba, Domán István (Farkas János)
2018. október 7. 17:00 93 - 75 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Sallai István József, Sörlei Attila (Zalai Ákos István)
2018. október 10. 15:30 83 - 79 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Kapusi Gábor, Kruk Melinda (Dernei Gábor)
2018. október 12. 18:00 55 - 63 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Sentényi Barna, Pécsi Zsolt (Kis Balázs Ferenc)
2018. október 12. 19:00 80 - 76 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, Földesi Ádám (Nagy János)
2018. október 13. 17:00 81 - 64 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kéri István, Nepp László Oszkár (Mocsai László)
2018. október 14. 18:00 82 - 64 Sport Akadémia
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán)
2018. október 14. 18:30 98 - 91 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert, Benedek Zoltán (Németh Csaba)
2018. október 19. 18:30 92 - 80 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Gelencsér György, Maár Gábor, Mintál Csaba (Téczely Tamás)
2018. október 19. 19:00 115 - 84 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Gaál István, Kruk Melinda (Kis Balázs Ferenc)
2018. október 20. 17:00 78 - 65 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Pécsi Zsolt, Lovas Péter (Bognár Tibor)
2018. október 21. 17:00 90 - 69 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Goda László, Nyilas István, Tóth Cecília (Mocsai László)
2018. október 21. 18:00 78 - 87 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Sallai István József, Földi László (Bernáth András)
2018. október 26. 19:00 79 - 99 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kapusi Gábor, Szilágyi Bálint (Schäffer Béla Róbert)
2018. október 27. 17:00 59 - 68 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Gelencsér György, Reisz Péter, Kéri István (Téczely Tamás)
2018. október 28. 15:00 78 - 62 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Lovas Péter (Nagy József)
2018. október 28. 17:00 100 - 85 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Makrai Márton (Zalai Ákos István)
2018. október 28. 18:00 70 - 74 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Mintál Csaba, Zahorán Kitti Mária (Farkas János)
2018. október 28. 18:00 79 - 53 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Jurák Krisztián, Kruk Melinda (Dernei Gábor)
2018. november
2018. november 7. 18:00 75 - 63 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Zahorán Kitti Mária (Balogh László György)
2018. november 7. 19:00 75 - 67 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Major Ádám, Kozma Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor)
2018. november 8. 17:00 89 - 80 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Kapusi Gábor, Czupi Márton (Gorka Szabolcs Zsombor)
2018. november 8. 18:30 99 - 64 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán)
2018. november 8. 19:00 80 - 61 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám, Sörlei Attila (Bernáth András)
2018. november 9. 18:00 72 - 48 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Surányi Gábor, Pécsi Zsolt (Bognár Tibor)
2018. november 10. 17:00 75 - 54 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Varga Zoltán, Nyilas István, Földi László (Bogárdi János)
2018. november 11. 15:00 98 - 101 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Válé Flórián, Nepp László Oszkár, Németh Patrik (Bernáth András)
2018. november 11. 18:00 94 - 59 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Dr. Szakáll István Zoltán, Stánicz Péter (Mocsai László)
2018. november 13. 18:00 62 - 78 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Mintál Csaba, Szalóki Bence (Téczely Tamás)
2018. november 14. 18:00 88 - 70 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Józsa András Junior, Sentényi Barna (Dernei Gábor)
2018. november 16. 19:00 77 - 71 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Goda László, Esztergályos Róbert (Forrai Sámuel)
2018. november 16. 19:00 84 - 68 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Nagy József)
2018. november 17. 18:00 96 - 94 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Györfy Rúben, Kruk Melinda (Gorka Szabolcs Zsombor)
2018. november 18. 17:00 75 - 70 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Csabai-Kaskötő Brigitta, Menyhárt Ferenc Tamás (Mocsai László)
2018. november 18. 17:00 67 - 79 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Major Ádám, Szilágyi Bálint (Dr. Gencsev Plámen)
2018. november 21. 19:00 77 - 79 Sport Akadémia
Játékvezetők: Varga Zoltán, Gelencsér György, Tóth Cecília (Farkas Zoltán)
2018. november 24. 16:00 75 - 64 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Györfy Rúben, Szilágyi Bálint, Tóth Kitti (Kis Balázs Ferenc)
2018. november 24. 18:30 88 - 73 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Gelencsér György, Maár Gábor, Borgula György (Páli dr. Kálmán)
2018. november 25. 15:00 31 - 76 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Kapusi Gábor (Faidt Mihály)
2018. november 25. 17:00 83 - 51 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Nagy József)
2018. november 25. 18:00 102 - 96 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István)
2018. november 28. 19:00 90 - 64 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Gál János, Borgula György (Farkas János)
2018. december
2018. december 1. 15:30 72 - 77 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Gergely Csaba (Zalai Ákos István)
2018. december 1. 16:00 85 - 57 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Balog György Attila, Lövei László, Horváth Csongor Béla (Hartyáni Zsolt)
2018. december 5. 19:00 79 - 80 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert (Németh Csaba)
2018. december 7. 19:00 97 - 78 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Gaál István, Sentényi Barna (Bognár Tibor)
2018. december 8. 17:00 85 - 81 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Jurák Krisztián, Lövei László (Bognár Tibor)
2018. december 8. 18:30 62 - 75 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Maár Gábor, Nepp László Oszkár (Faidt Mihály)
2018. december 9. 18:00 86 - 83 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Lengyel Ádám, Földi László (Bogárdi János)
2018. december 9. 18:00 84 - 73 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán)
2018. december 13. 18:00 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Lövei László, Sentényi Barna (Dr. Gencsev Plámen)
2018. december 14. 19:00 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, Benedek Zoltán (Németh Csaba)
2018. december 15. 17:00 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Szilágyi Bálint, Gaál Norbert (Kis Balázs Ferenc)
2018. december 15. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Gelencsér György, Reisz Péter, Szalóki Bence (Téczely Tamás)
2018. december 15. 18:30 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kruk Melinda, Németh Patrik (Schäffer Béla Róbert)
2018. december 16. 15:00 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Surányi Gábor, Kapusi Gábor, Stánicz Péter (Bognár Tibor)
2018. december 19. 18:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2018. december 20. 18:00 Messzi István Sportcsarnok
2018. december 21. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2018. december 21. 18:00 Pápa Városi Sportcsarnok
2018. december 21. 19:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2018. december 22. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. január
2019. január 6. 17:00 Eszterházy Csarnok
2019. január 6. 17:00 Kaszások Sportcsarnok
2019. január 6. 18:00 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
2019. január 9. 18:30 Széchenyi István Egyetemi csarnok
2019. január 12. 18:30 Hódtói Sportcsarnok
2019. január 19. 16:00 Bajza József Általános Iskola
2019. január 19. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2019. január 19. 18:00 Messzi István Sportcsarnok
2019. január 19. 18:30 Hódtói Sportcsarnok
2019. január 20. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. január 20. 16:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. január 22. 18:00 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
2019. január 23. 17:30 Pápa Városi Sportcsarnok
2019. január 23. 18:30 Messzi István Sportcsarnok
2019. január 23. 19:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2019. január 24. 16:30 Bajza József Általános Iskola
2019. január 25. 18:00 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
2019. január 25. 19:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. január 26. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2019. január 26. 18:30 Hódtói Sportcsarnok
2019. január 27. 17:00 Bajza József Általános Iskola
2019. január 27. 18:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. február
2019. február 1. 18:00 Pápa Városi Sportcsarnok
2019. február 1. 19:00 Széchenyi István Egyetemi csarnok
2019. február 1. 19:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2019. február 2. 17:00 Eszterházy Csarnok
2019. február 3. 17:00 Bajza József Általános Iskola
2019. február 3. 19:15 Alba Regia Sportcsarnok
2019. február 8. 18:00 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
2019. február 8. 18:30 Hódtói Sportcsarnok
2019. február 8. 19:00 Széchenyi István Egyetemi csarnok
2019. február 9. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. február 10. 16:00 Bajza József Általános Iskola
2019. február 10. 17:00 Kaszások Sportcsarnok
2019. február 15. 19:00 Széchenyi István Egyetemi csarnok
2019. február 20. 19:00 Sport Akadémia
2019. február 22. 18:00 Pápa Városi Sportcsarnok
2019. február 22. 19:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2019. február 23. 16:00 Bajza József Általános Iskola
2019. február 24. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. február 24. 18:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. február 26. 18:00 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
2019. február 27. 17:00 Kaszások Sportcsarnok
2019. február 27. 19:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2019. február 28. 18:30 Messzi István Sportcsarnok
2019. február 28. 19:00 Széchenyi István Egyetemi csarnok
2019. február 28. 19:00 Eszterházy Csarnok
2019. március
2019. március 2. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. március 2. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2019. március 2. 18:30 Hódtói Sportcsarnok
2019. március 3. 15:00 Bajza József Általános Iskola
2019. március 3. 18:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. március 3. 18:00 Pápa Városi Sportcsarnok
2019. március 8. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. március 8. 18:00 Pápa Városi Sportcsarnok
2019. március 8. 19:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2019. március 9. 17:00 Kaszások Sportcsarnok
2019. március 10. 17:00 Eszterházy Csarnok
2019. március 10. 18:00 Sport Akadémia
2019. március 14. 18:30 Bajza József Általános Iskola
2019. március 14. 19:30 Hódtói Sportcsarnok
2019. március 16. 17:00 Kaszások Sportcsarnok
2019. március 17. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. március 17. 17:00 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
2019. március 17. 18:00 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
2019. március 22. 18:00 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
2019. március 22. 19:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2019. március 23. 17:00 Eszterházy Csarnok
2019. március 23. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. március 24. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. március 24. 18:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. március 30. 18:00 Széchenyi István Egyetemi csarnok
2019. március 31. 18:00 Hódtói Sportcsarnok
2019. március 31. 18:00 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
2019. március 31. 18:00 Eszterházy Csarnok
2019. március 31. 18:00 Kaszások Sportcsarnok
2019. március 31. 18:00 Bajza József Általános Iskola

Megyei szövetségek