|
A csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK U12/A - Nyíkse Tűzgolyók/A | 2023. március 25. szombat | 79 - 64 | Zalai Ákos István, Tóth Tamás Zoltán |
CSS Sighet Sighetu Marmatiei - Cívis KK U12/A | 2023. március 25. szombat | 38 - 87 | Szulics Zsolt János, KONCZ JÁNOS |
Nyíkse Tűzgolyók/A - CSS Sighet Sighetu Marmatiei | 2023. március 25. szombat | 85 - 63 | Szulics Zsolt János, KONCZ JÁNOS |
B csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Kossuth Leopárdok - Nyíkse Tűzgolyók/B | 2023. március 25. szombat | 52 - 85 | Tóth Tamás Zoltán, Oroszvári Tamás |
Nyíregyházi Sportcentrum - Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2023. március 25. szombat | 91 - 26 | Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence |
Nyíkse Tűzgolyók/B - Nyíregyházi Sportcentrum | 2023. március 25. szombat | 39 - 88 | Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence |
C csoport | G4 Fitness (4030 Debrecen, Gizella utca 4/B) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK U12/B - BKG PRIMA Akadémia Hajdú | 2023. március 26. vasárnap | 59 - 53 | Mezei Dóra, Szabó Gréta |
Cívis KK Bulls - Cívis KK U12/B | 2023. március 26. vasárnap | 56 - 55 | Szabó Gréta, Mezei Dóra |
BKG PRIMA Akadémia Hajdú - Cívis KK Bulls | 2023. március 26. vasárnap | 57 - 43 | Szabó Gréta, Mezei Dóra |
D csoport | Nyírpazonyi Sportcsarnok (4531 Nyírpazony, Vasvári Pál utca 32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYKK Eötvös U12 - Wildcats Fehér | 2023. március 25. szombat | 16 - 50 | Horányi András, Tóth Tamás Zoltán |
Wildcats Fehér - LPS-CSS BihoruL Oradea | 2023. március 25. szombat | 17:00 | Horányi András, Oroszvári Tamás |
LPS-CSS BihoruL Oradea - NYKK Eötvös U12 | 2023. március 25. szombat | 18:30 | Horányi András, Oroszvári Tamás |
E csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok - Hajdúböszörményi TE | 2023. március 26. vasárnap | 63 - 37 | Szulics Zsolt János, Oroszvári Tamás |
Hajdúböszörményi TE - Cívis KK U12/C | 2023. március 26. vasárnap | 40 - 36 | Tóth Tamás Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter |
Cívis KK U12/C - Zsákoló Zsiráfok | 2023. március 26. vasárnap | 28 - 71 | Nyíri Péter Patrik, Jánkfalvi Máté Péter |
F csoport | Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CS Crisul Oradea (Lány) - KARCAGI SE Pusztai Viperák | 2023. március 25. szombat | 67 - 27 | Rideg László, Bodnár Vivien |
Nyíregyházi Sportcentrum Záhony - CS Crisul Oradea (Lány) | 2023. március 25. szombat | 27 - 68 | Rideg László, Bodnár Vivien |
KARCAGI SE Pusztai Viperák - Nyíregyházi Sportcentrum Záhony | 2023. március 25. szombat | 42 - 26 | Rideg László, Bodnár Vivien |
G csoport | Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dife KK - Hadházi Farkasok | 2023. március 26. vasárnap | 25 - 74 | Rácz Bence, Lakatos István |
Hadházi Farkasok - Wildcats Piros (Lány) | 2023. március 26. vasárnap | 11:30 | Rácz Bence, Lakatos István |
Wildcats Piros (Lány) - Dife KK | 2023. március 26. vasárnap | 13:00 | Rácz Bence, Lakatos István |
H csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka (4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12..) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíkse Tűzgolyók/C - Nyíregyházi Sportcentrum Korányi | 2023. március 25. szombat | 48 - 30 | Sallai István József, Szabó Zsuzsa |
TSK-Magiszter - Nyírpazonyi KE | 2023. március 25. szombat | 41 - 29 | Nyíri Péter Patrik, Pokoraczky Máté |
Nyíregyházi Sportcentrum Korányi - Nyírpazonyi KE | 2023. március 25. szombat | 40 - 53 | Szabó Zsuzsa, Pokoraczky Máté |
Nyíkse Tűzgolyók/C - TSK-Magiszter | 2023. március 25. szombat | 37 - 31 | Szabó Zsuzsa, Pokoraczky Máté |
I csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dife KK Berettyóújfalu - Nyíkse Tűzgolyók/D | 2023. április 1. szombat | 28 - 56 | Zalai Ákos István, Szilágyi Sámuel |
VULE/A U12 - VULE/B U12 | 2023. április 1. szombat | 0 - 2 | Zalai Ákos István, Szilágyi Sámuel |
Dife KK Berettyóújfalu - VULE/A U12 | 2023. április 1. szombat | 2 - 0 | dr. Marjay Péter, Szilágyi Sámuel |
Nyíkse Tűzgolyók/D - VULE/B U12 | 2023. április 1. szombat | 86 - 7 | Sallai István József, Jánkfalvi Máté Péter |
A csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Cápakölykök - DVTK Akadémia/A | 2023. március 25. szombat | 54 - 67 | Lónáth László, Molnár Krisztián |
DVTK Akadémia/A - DVTK Tiszaújváros | 2023. március 25. szombat | 89 - 13 | Lónáth László, Molnár Krisztián |
DVTK Tiszaújváros - MEAFC Cápakölykök | 2023. március 25. szombat | 10 - 85 | Lónáth László, Molnár Krisztián |
B csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szerencs VSE - Miskolci Sportiskola Vadmacskák | 2023. március 25. szombat | 96 - 39 | Dr. Ormay Gábor, Petró Szilvia Erika |
Egri Kék Oroszlánok - Szerencs VSE | 2023. március 25. szombat | 57 - 56 | Dr. Ormay Gábor, Petró Szilvia Erika |
Miskolci Sportiskola Vadmacskák - Egri Kék Oroszlánok | 2023. március 25. szombat | 35 - 80 | Dr. Ormay Gábor, Petró Szilvia Erika |
C csoport | Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium (3170 Szécsény Kossuth utca 4. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgó Basket Szécsény - Salgótarjáni KSE Szécsény | 2023. március 25. szombat | 108 - 35 | Sersovszky Gergely Péter, Kiss Tamás Sándor |
Salgótarjáni KSE Szécsény - SLÁGER Kazincbarcikai KSE | 2023. március 25. szombat | 20 - 86 | Sersovszky Gergely Péter, Kiss Tamás Sándor |
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Salgó Basket Szécsény | 2023. március 25. szombat | 68 - 36 | Sersovszky Gergely Péter, Kiss Tamás Sándor |
D csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/B - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2023. március 25. szombat | 57 - 46 | Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Salgótarjáni KI(F) | 2023. március 25. szombat | 2 - 0 | Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor |
Salgótarjáni KI(F) - DVTK Akadémia/B | 2023. március 25. szombat | 0 - 2 | Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor |
E csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Basket Bulls U12 - Fürge Gyik DSE | 2023. március 25. szombat | 53 - 40 | Tòth Tamás, Gombos Dorka |
MEAFC Rónai U12 - DVTK Zemplén | 2023. március 25. szombat | 32 - 44 | Tòth Tamás, Gombos Dorka |
Fürge Gyik DSE - MEAFC Rónai U12 | 2023. március 25. szombat | 66 - 24 | Tòth Tamás, Gombos Dorka |
MEAFC Basket Bulls U12 - DVTK Zemplén | 2023. március 25. szombat | 42 - 62 | Tòth Tamás, Gombos Dorka |
F csoport | PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Beszterce KK U12 - Salgótarjáni KI(L) | 2023. március 26. vasárnap | 0 - 0 | Szundy Gábor, Balogh Csaba |
Beszterce KK.-Bolyky U12 - MEAFC Kossuth U12 | 2023. március 26. vasárnap | 25 - 64 | Szundy Gábor, Balogh Csaba |
Beszterce KK U12 - Beszterce KK.-Bolyky U12 | 2023. március 26. vasárnap | 0 - 2 | Szundy Gábor, Balogh Csaba |
Salgótarjáni KI(L) - MEAFC Kossuth U12 | 2023. március 26. vasárnap | 0 - 2 | Szundy Gábor, Balogh Csaba |
A csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Aranysakálok - Vásárhelyi Gepárdok | 2023. március 25. szombat | 75 - 49 | Czékmán Csaba, Gedra János |
Vásárhelyi Gepárdok - CSC Mosnita Timisoara fiú | 2023. március 25. szombat | 62 - 47 | Czékmán Csaba, Gedra János |
CSC Mosnita Timisoara fiú - SZEDEÁK Aranysakálok | 2023. március 25. szombat | 54 - 78 | Czékmán Csaba, Gedra János |
B csoport | Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola (5100 Jászberény Lehel vezér tér 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Lehel Kosársuli U12 - Szolnoki Bikák | 2023. március 25. szombat | 45 - 58 | Fenyvesi Zénó, Kovács Karina Erzsébet |
Szolnoki Bikák - Vásárhelyi Farkasok | 2023. március 25. szombat | 63 - 52 | Kovács Karina Erzsébet, Terjéki András |
Vásárhelyi Farkasok - Lehel Kosársuli U12 | 2023. március 25. szombat | 86 - 59 | Fenyvesi Zénó, Terjéki András |
C csoport | Molnár Miklós Sportcsarnok (5650 Mezőberény Luther tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mezőberényi Kosárlabda Klub (L) - Békési Gladiátorok | 2023. március 25. szombat | 33 - 44 | Farkas Barna, Balog Sára |
Békési Gladiátorok - Karcagi SE Oroszlánok | 2023. március 25. szombat | 63 - 51 | Farkas Barna, Balog Sára |
Karcagi SE Oroszlánok - Mezőberényi Kosárlabda Klub (L) | 2023. március 25. szombat | 43 - 40 | Farkas Barna, Balog Sára |
D csoport | Fő Téri Általános Iskola (5540 Szarvas Fő tér 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szarvas GFE Gyakorló - ACS Baschet Star Oradea fiú | 2023. március 25. szombat | 0 - 0 | Drenyovszki Dániel, Dezsèri Szabolcs Ernő |
ACS Baschet Star Oradea fiú - CS MP Sport Timisoara fiú | 2023. március 25. szombat | 0 - 0 | Drenyovszki Dániel, Dezsèri Szabolcs Ernő |
CS MP Sport Timisoara fiú - Szarvas GFE Gyakorló | 2023. március 25. szombat | 39 - 49 | Drenyovszki Dániel, Dezsèri Szabolcs Ernő |
E csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Németh László utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Tigrisek - SZEDEÁK Kiscsikók | 2023. március 25. szombat | 68 - 38 | Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina |
SZEDEÁK Kiscsikók - Fekete Mambák | 2023. március 25. szombat | 57 - 49 | Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina |
Fekete Mambák - Vásárhelyi Tigrisek | 2023. március 25. szombat | 37 - 45 | Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina |
F csoport | Dürer Albert Általános Iskola (5700 Gyula Szent István út 29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyulasport Nkft. - SZEDEÁK Ezüstrókák | 2023. március 25. szombat | 38 - 43 | Schönborn Tamás, Kardos Liza |
SZEDEÁK Ezüstrókák - Szolnoki Pindúrok | 2023. március 25. szombat | 47 - 21 | Schönborn Tamás, Kardos Liza |
Szolnoki Pindúrok - Gyulasport Nkft. | 2023. március 25. szombat | 16 - 38 | Schönborn Tamás, Kardos Liza |
G csoport | Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szegedi Bulldogok - Szentesi KK/A | 2023. március 26. vasárnap | 62 - 37 | Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika |
Szentesi KK/A - Békéscsabai KK | 2023. március 26. vasárnap | 39 - 74 | Tóth Tamás, Vitaszek Attila László |
Békéscsabai KK - Szegedi Bulldogok | 2023. március 26. vasárnap | 41 - 42 | Barabás Dorina Mónika, Vitaszek Attila László |
H csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tószegi Vadmacskák - Kisújszállási SE | 2023. március 26. vasárnap | 2 - 0 | Szabó László, Polyák Adrián |
Kisújszállási SE - Mezőberényi Kosárlabda Klub (F) | 2023. március 26. vasárnap | 0 - 2 | Szabó László, Kozma Péter |
Mezőberényi Kosárlabda Klub (F) - Tószegi Vadmacskák | 2023. március 26. vasárnap | 20 - 48 | Gyenge Gábor, Polyák Adrián |
A csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - MVM-OSE Oroszlánok | 2023. március 25. szombat | 86 - 90 | Kaposi Renátó, Novák Bence |
Soproni Tigrisek/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2023. március 25. szombat | 89 - 71 | Kaposi Renátó, Novák Bence |
MVM-OSE Oroszlánok - Soproni Tigrisek/A | 2023. március 25. szombat | 65 - 86 | Kaposi Renátó, Novák Bence |
B csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Sportdarázs - Győri KC Kenguruk | 2023. március 25. szombat | 86 - 40 | Erős Florentina, Bende Réka |
UNI Győr NKA - Sportdarázs | 2023. március 25. szombat | 31 - 74 | Erős Florentina, Bende Réka |
Győri KC Kenguruk - UNI Győr NKA | 2023. március 25. szombat | 50 - 48 | Erős Florentina, Bende Réka |
C csoport | Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium (2500 Esztergom Várfok utca 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Esztergomi KE - Soproni Sportiskolás Vadbivalyok | 2023. március 25. szombat | 96 - 25 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
MVM-OSE Vadmacskák - Esztergomi KE | 2023. március 25. szombat | 24 - 96 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok - MVM-OSE Vadmacskák | 2023. március 25. szombat | 38 - 65 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
D csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vidám Kenguruk - UNI GYŐR NKA/B | 2023. március 26. vasárnap | 40 - 45 | Varga Tamás, Lázár Alina |
MVM-OSE TKC U12 - Vidám Kenguruk | 2023. március 26. vasárnap | 52 - 50 | Varga Tamás, Lázár Alina |
UNI GYŐR NKA/B - MVM-OSE TKC U12 | 2023. március 26. vasárnap | 48 - 66 | Varga Tamás, Lázár Alina |
E csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TSE Basket U12 - Soproni Tigrisek/B | 2023. március 25. szombat | 61 - 49 | Söveges Tamás, Szlávik Botond |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - TSE Basket U12 | 2023. március 25. szombat | 29 - 87 | Horváth Ádám, Szlávik Botond |
Soproni Tigrisek/B - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2023. március 25. szombat | 80 - 32 | Söveges Tamás, Horváth Ádám |
F csoport | Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola (9024 Győr, Kálvária u. 20.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Zsiráfok - Győri KC Mókusok | 2023. március 26. vasárnap | 63 - 30 | Bende Réka, Bende Zoltán |
Kapuvári Párducok - Soproni Tigrisek Kőszeg | 2023. március 26. vasárnap | 0 - 2 | Bende Réka, Farkas Roland |
Győri KC Mókusok - Kapuvári Párducok | 2023. március 26. vasárnap | 2 - 0 | Bende Zoltán, Farkas Roland |
Győri KC Zsiráfok - Soproni Tigrisek Kőszeg | 2023. március 26. vasárnap | 60 - 29 | Farkas Roland, Bende Zoltán |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK | 2023. március 25. szombat | 75 - 51 | Dr. Popgyákunik Balázs, Schneider Bertold Antal |
Ifjú Sólymok - Körmendi Törpördögök/A | 2023. március 25. szombat | 51 - 77 | Dr. Popgyákunik Balázs, Schneider Bertold Antal |
Zalakerámia ZTE KK - Ifjú Sólymok | 2023. március 25. szombat | 77 - 38 | Dr. Popgyákunik Balázs, Schneider Bertold Antal |
B csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kanizsai Vadmacskák - Zalaegerszegi KTE | 2023. március 25. szombat | 66 - 64 | Horváth Alajos, Némethy Barna |
Zalaegerszegi KTE - Tapolcai Sárkányok | 2023. március 25. szombat | 66 - 78 | Horváth Alajos, Némethy Barna |
Tapolcai Sárkányok - Kanizsai Vadmacskák | 2023. március 25. szombat | 84 - 35 | Horváth Alajos, Némethy Barna |
C csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Lepkék - KWBC Körmend/Lányok | 2023. március 25. szombat | 50 - 52 | Perák Denis, Németh Balázs |
Hévíz SK - Tapolcai Lepkék | 2023. március 25. szombat | 44 - 35 | Perák Denis, Németh Balázs |
KWBC Körmend/Lányok - Hévíz SK | 2023. március 25. szombat | 36 - 60 | Perák Denis, Németh Balázs |
D csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Harcos Sólymok - Ricsilla U12 Rakéta | 2023. március 25. szombat | 2 - 0 | Koncsek Balázs, Kiss Armand Péter |
Sportiskolás Csajok - Kanizsa Kosárlabda Klub | 2023. március 25. szombat | 52 - 51 | Koncsek Balázs, Kiss Benedek |
Ricsilla U12 Rakéta - Kanizsa Kosárlabda Klub | 2023. március 25. szombat | 0 - 2 | Koncsek Balázs, Kiss Armand Péter |
Harcos Sólymok - Sportiskolás Csajok | 2023. március 25. szombat | 64 - 56 | Koncsek Balázs, Kiss Benedek |
A csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Fiú - NKA Pécs u12 fiú/A | 2023. március 25. szombat | 50 - 91 | Kiss Zoltán, Barics Bálint |
NKA Pécs u12 fiú/A - KASI/A | 2023. március 25. szombat | 94 - 27 | Kiss Zoltán, Hergyó-Bencze Gábor |
KASI/A - PVSK NKA Fiú | 2023. március 25. szombat | 58 - 86 | Hergyó-Bencze Gábor, Barics Bálint |
B csoport | PTE IGY Gyakorlóiskola (7100 Szekszárd, Mátyás király utca 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
GYKSE Szekszárd/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2023. március 25. szombat | 82 - 77 | Szücs Szabolcs, Haag Panna |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - NKA Pécs u12 leány/A | 2023. március 25. szombat | 80 - 68 | Szücs Szabolcs, Haag Panna |
NKA Pécs u12 leány/A - GYKSE Szekszárd/A | 2023. március 25. szombat | 50 - 72 | Nagy Viktor, Csepregi Ivett Virág |
C csoport | Szuhay Sportcentrum (7200 Dombóvár, Földvár utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
GYKSE Szekszárd/B - Dombóvári Kosársuli KE U12/A | 2023. március 25. szombat | 30 - 95 | Keresztes Tamás, Kovács Karina Eszter |
NKA Pécs Gyermek fiú/B - GYKSE Szekszárd/B | 2023. március 25. szombat | 57 - 38 | Keresztes Tamás, Kovács Karina Eszter |
Dombóvári Kosársuli KE U12/A - NKA Pécs Gyermek fiú/B | 2023. március 25. szombat | 91 - 53 | Keresztes Tamás, Kovács Karina Eszter |
D csoport | Kozármisleny Sportcsarnok (7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kozármisleny SE/A - PVSK NKA Leány/A | 2023. március 26. vasárnap | 55 - 36 | Leutsch Liza, Barics Bálint |
PVSK NKA Leány/A - NKA Pécs Leány/B | 2023. március 26. vasárnap | 39 - 78 | Leutsch Liza, Győr Marcell István |
NKA Pécs Leány/B - Kozármisleny SE/A | 2023. március 26. vasárnap | 44 - 49 | Győr Marcell István, Barics Bálint |
E csoport | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka (7400 Kaposvár, Béke utca 75.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/C - Gyakorlós Csibék | 2023. március 25. szombat | 0 - 2 | Mester Milán, Pöttendi Gábor |
Dombóvári Kosársuli KE U12/B - KASI/C | 2023. március 25. szombat | 2 - 0 | Guzmics Bence, Pöttendi Gábor |
Gyakorlós Csibék - Dombóvári Kosársuli KE U12/B | 2023. március 25. szombat | 55 - 29 | Mester Milán, Guzmics Bence |
F csoport | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka (7700 Mohács, Szepessy Ignác tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Komló Sport KK U12 - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2023. március 26. vasárnap | 2 - 0 | Marossy Gergely, Mándity Mirna |
Monok SE - Komló Sport KK U12 | 2023. március 26. vasárnap | 75 - 38 | Marossy Gergely, Csontos Alex |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - Monok SE | 2023. március 26. vasárnap | 0 - 2 | Mándity Mirna, Csontos Alex |
G csoport | Bonyhád Városi Sportcsarnok (7150 Bonyhád Madách utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 - KASI/B | 2023. március 25. szombat | 2 - 0 | Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert |
KASI/B - AZÚR KAPOSVÁR | 2023. március 25. szombat | 0 - 2 | Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert |
AZÚR KAPOSVÁR - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 | 2023. március 25. szombat | 17 - 60 | Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jimmy - Kecskeméti KA Csillagok | 2023. március 26. vasárnap | 67 - 31 | Bibok Liza, Lédeczi Nándor |
Kecskeméti KA Mitugrász - Kecskeméti KA Jimmy | 2023. március 26. vasárnap | 42 - 70 | Filep Áron Kálmán, Bibok Liza |
Kecskeméti KA Csillagok - Kecskeméti KA Mitugrász | 2023. március 26. vasárnap | 39 - 61 | Filep Áron Kálmán, Lédeczi Nándor |
B csoport | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BasketBaja SE - Bajai NKK | 2023. március 25. szombat | 17 - 54 | Pálfi Ágnes, Goldring Zsuzsanna |
Nagykőrösi Sólymok U12 - BasketBaja SE | 2023. március 25. szombat | 26 - 58 | Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes |
Bajai NKK - Nagykőrösi Sólymok U12 | 2023. március 25. szombat | 83 - 27 | Csallóközi Gábor, Goldring Zsuzsanna |
C csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Amazonok - Kecskeméti KA Villámok | 2023. március 26. vasárnap | 48 - 66 | Burján Bianka, Lengyel Dorka |
Kecskeméti KA Villámok - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2023. március 26. vasárnap | 72 - 33 | Lengyel Dorka, Fehér Péter |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Kecskeméti KA Amazonok | 2023. március 26. vasárnap | 41 - 54 | Burján Bianka, Fehér Péter |
D csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI József A. Iskola - FTSI Platán Iskola | 2023. március 25. szombat | 43 - 50 | Kovács Máté László, Könyves Teréz Ráhel |
CEKK - FTSI József A. Iskola | 2023. március 25. szombat | 41 - 59 | Tóth Mihály, Kovács Máté László |
FTSI Platán Iskola - CEKK | 2023. március 25. szombat | 52 - 35 | Tóth Mihály, Könyves Teréz Ráhel |
E csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke KSE (V) - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2023. március 26. vasárnap | 60 - 44 | Velkey István, Sinka-Pálinkás Szonja |
Kécskei Vidrák - Pityke KSE (V) | 2023. március 26. vasárnap | 21 - 94 | Velkey István, Horváth Barbara |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kécskei Vidrák | 2023. március 26. vasárnap | 78 - 14 | Horváth Barbara, Sinka-Pálinkás Szonja |
F csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Constantinum - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2023. március 25. szombat | 2 - 0 | Varga Sára, Gulyás Patrik |
Miklósi Kékrókák - Solti Sárkányok U12 | 2023. március 25. szombat | 2 - 0 | Varga Sára, Gulyás Patrik |
Solti Sárkányok U12 - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2023. március 25. szombat | 0 - 0 | Romhányi Mária, Pettner Dávid |
Miklósi Kékrókák - FTSI Constantinum | 2023. március 25. szombat | 68 - 55 | Romhányi Mária, Pettner Dávid |
A csoport | Vetési Albert Gimnázium (8200 Veszprém Kemecse utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/Alligators - Alba Fehérvár Cápák | 2023. március 26. vasárnap | 84 - 74 | Prieger Mihály, Mónus Péter |
Alba Fehérvár Cápák - VUKE U12 Oroszlánok | 2023. március 26. vasárnap | 69 - 56 | Prieger Mihály, Mónus Péter |
VUKE U12 Oroszlánok - Dávid Kornél KA/Alligators | 2023. március 26. vasárnap | 25 - 98 | Prieger Mihály, Mónus Péter |
B csoport | Kiss László Városi Sportcsarnok (8700 Marcali, Park utca 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Marcali Szürkefarkasok - Dunaújvárosi Sárkányok U12 | 2023. március 25. szombat | 49 - 59 | Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes |
Dunaújvárosi Sárkányok U12 - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 | 2023. március 25. szombat | 52 - 69 | Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 - Marcali Szürkefarkasok | 2023. március 25. szombat | 65 - 55 | Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes |
C csoport | Szent István Király Római Kat. Ált. Isk. (8400 Ajka, Dobó Katica u. 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
AF-Velencei Gézengúzok - Ajka | 2023. március 26. vasárnap | 31 - 66 | Kiss István, Molnár Krisztián |
Dávid Kornél KA Pandák - AF-Velencei Gézengúzok | 2023. március 26. vasárnap | 45 - 38 | Kiss István, Molnár Krisztián |
Ajka - Dávid Kornél KA Pandák | 2023. március 26. vasárnap | 43 - 29 | Kiss István, Molnár Krisztián |
D csoport | Gál Gyula Sportcsarnok (8100 Várpalota, Fehérvári út 9.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Várpalota Gepárdok - Pákozdi Kócsagok | 2023. március 26. vasárnap | 54 - 58 | Poór Tamás, Tóth Bence |
Pákozdi Kócsagok - Dávid Kornél KA/Bulls | 2023. március 26. vasárnap | 45 - 56 | Poór Tamás, Tóth Bence |
Dávid Kornél KA/Bulls - Várpalota Gepárdok | 2023. március 26. vasárnap | 72 - 73 | Poór Tamás, Tóth Bence |
E csoport | Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred Nádor u. 17.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kosársuli 8600 Kft - BUSC | 2023. március 25. szombat | 58 - 69 | Oláh Gabriella, Prieger Mihály |
Fűzfői AK - VUKE U11 Bikák | 2023. március 25. szombat | 2 - 0 | Oláh Gabriella, Prieger Mihály |
Kosársuli 8600 Kft - VUKE U11 Bikák | 2023. március 25. szombat | 2 - 0 | Oláh Gabriella, Prieger Mihály |
BUSC - Fűzfői AK | 2023. március 25. szombat | 47 - 61 | Oláh Gabriella, Prieger Mihály |
F csoport | Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI (2400 Dunaújváros, Római körút 51.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/Cougars - Dunavecsei Sárkányok U12 | 2023. március 25. szombat | 20 - 0 | Sterczer Péter Márk, Lipovszky Nóra |
VESC U12 - Várpalotai Sárkányok | 2023. március 25. szombat | 30 - 67 | Lipovszky Nóra, Lipovszky Dóra |
Dunavecsei Sárkányok U12 - VESC U12 | 2023. március 25. szombat | 0 - 20 | Sterczer Péter Márk, Lipovszky Dóra |
Dávid Kornél KA/Cougars - Várpalotai Sárkányok | 2023. március 25. szombat | 64 - 32 | Sterczer Péter Márk, Lipovszky Nóra |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U12 - Óbudai Kaszások/A | 2023. március 25. szombat | 73 - 64 | dr. Horváth Brúnó József, Szilágyi Zsolt József |
MAFC Gabányi - Vasas Akadémia U12 | 2023. március 25. szombat | 76 - 49 | dr. Horváth Brúnó József, Szilágyi Zsolt József |
Óbudai Kaszások/A - MAFC Gabányi | 2023. március 25. szombat | 55 - 58 | Vigh Balázs, Korpás Máté |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/A - Budapesti Honvéd SE/A | 2023. március 26. vasárnap | 48 - 94 | Korompai Zsolt László, Korpás Máté |
Csata Csillagok - Kőbányai Darazsak/A | 2023. március 26. vasárnap | 57 - 68 | Korompai Zsolt László, Korpás Máté |
Budapesti Honvéd SE/A - Csata Csillagok | 2023. március 26. vasárnap | 72 - 49 | Kutrik Andrea, Borsos Balázs |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Amazonok - Török Sasok | 2023. március 25. szombat | 72 - 61 | Vigh Balázs, Szilágyi Zsolt József |
Budafoki Bikák - Vasas Amazonok | 2023. március 25. szombat | 54 - 62 | Korpás Máté, Tarr Emese Petra |
Török Sasok - Budafoki Bikák | 2023. március 25. szombat | 68 - 54 | Korpás Máté, Tarr Emese Petra |
D csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Heisler - BEAC Újbuda KA/A | 2023. március 26. vasárnap | 35 - 40 | Bujtor Péter, Steiner Máté |
Újpest-MT/A - MAFC Heisler | 2023. március 26. vasárnap | 34 - 46 | Bujtor Péter, Steiner Máté |
BEAC Újbuda KA/A - Újpest-MT/A | 2023. március 26. vasárnap | 19 - 29 | Tóth Olivér, Fulai Bátor Szebasztián |
E csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KöLöKöS Fiúk/A - Kőbányai Darázslányok | 2023. március 25. szombat | 52 - 39 | NAGY ISTVÁN, Porkoláb Mercédesz Anett |
TFSE - KöLöKöS Fiúk/A | 2023. március 25. szombat | 48 - 51 | NAGY ISTVÁN, Porkoláb Mercédesz Anett |
Kőbányai Darázslányok - TFSE | 2023. március 25. szombat | 41 - 42 | NAGY ISTVÁN, Porkoláb Mercédesz Anett |
F csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U11 - Óbudai Kaszások Girls | 2023. március 26. vasárnap | 47 - 28 | Kutrik Andrea, Borsos Balázs |
Kőbányai Darazsak/B - Vasas Akadémia U11 | 2023. március 26. vasárnap | 30 - 53 | Kiss Bálint, dr. Horváth Brúnó József |
Óbudai Kaszások Girls - Kőbányai Darazsak/B | 2023. március 26. vasárnap | 33 - 21 | Kiss Bálint, dr. Horváth Brúnó József |
G csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/B - Óbudai Kaszások Boys | 2023. március 25. szombat | 0 - 2 | Mészáros Nándor Lajos, Koncz Levente |
Óbudai Kaszások Boys - Óbudai Kaszások/B | 2023. március 25. szombat | 18 - 58 | Vass Dávid Áron, Komáromi Brigitta Tünde |
Óbudai Kaszások/B - Újpest-MT/B | 2023. március 25. szombat | 2 - 0 | Vass Dávid Áron, Komáromi Brigitta Tünde |
H csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MTK Budapest - Keresztúri SE | 2023. március 25. szombat | 38 - 39 | Kovács Róbert Márió, Földesi Zsófia |
Csata Villámok - MTK Budapest | 2023. március 25. szombat | 25 - 51 | Kovács Róbert Márió, Földesi Zsófia |
Keresztúri SE - Csata Villámok | 2023. március 25. szombat | 40 - 34 | Belák Dorka, Földesi Zsófia |
I csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zuglói Sasok - Török Sasmadarak | 2023. március 26. vasárnap | 41 - 60 | Porkoláb Mercédesz Anett, Tarr Emese Petra |
KöLöKöS Lányok - Zuglói Sasok | 2023. március 26. vasárnap | 38 - 44 | Porkoláb Mercédesz Anett, Tarr Emese Petra |
Török Sasmadarak - KöLöKöS Lányok | 2023. március 26. vasárnap | 27 - 50 | Porkoláb Mercédesz Anett, Tarr Emese Petra |
J csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF KK/A - Budapesti Honvéd SE/B | 2023. március 25. szombat | 42 - 41 | Fulai Bátor Szebasztián, Bíró Brigitta |
Malév Kobrák - BLF KK/A | 2023. március 25. szombat | 64 - 39 | Fulai Bátor Szebasztián, Bíró Brigitta |
Budapesti Honvéd SE/B - Malév Kobrák | 2023. március 25. szombat | 53 - 27 | Fulai Bátor Szebasztián, Bíró Brigitta |
K csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budai Aranysakálok - Vasas Bolhák | 2023. március 26. vasárnap | 56 - 42 | Tóth Olivér, Fulai Bátor Szebasztián |
MAFC Mokos - Budai Aranysakálok | 2023. március 26. vasárnap | 44 - 46 | Bujtor Péter, Waigand Ágoston |
Vasas Bolhák - MAFC Mokos | 2023. március 26. vasárnap | 45 - 57 | Bujtor Péter, Waigand Ágoston |
L csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd Bakáts - BEAC Újbuda KA/B | 2023. március 25. szombat | 24 - 42 | Kovács Róbert Márió, Nagy Joel |
BUDAFOKI BaKoK - Budapesti Honvéd Bakáts | 2023. március 25. szombat | 49 - 17 | Kovács Róbert Márió, Nagy Joel |
BEAC Újbuda KA/B - BUDAFOKI BaKoK | 2023. március 25. szombat | 25 - 36 | Győri Ferenc, Tarr Emese Petra |
M csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Városgazda UP Akadémia - Törekvés Sascsibék | 2023. március 25. szombat | 38 - 25 | Boros Dániel, Földesi Boglárka |
Törekvés Sascsibék - Németvölgyi Bocsok | 2023. március 25. szombat | 22 - 42 | Boros Dániel, Földesi Boglárka |
Németvölgyi Bocsok - Városgazda UP Akadémia | 2023. március 25. szombat | 31 - 29 | Boros Dániel, Földesi Boglárka |
N csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Tigrisek - Újpest-MT/C | 2023. március 25. szombat | 51 - 11 | Bujtor Péter, Tahin András |
WSK U12 - Ziccer Tigrisek | 2023. március 25. szombat | 44 - 49 | Bujtor Péter, Tahin András |
Újpest-MT/C - WSK U12 | 2023. március 25. szombat | 11 - 42 | Mészáros Nándor Lajos, Koncz Levente |
O csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Bikák - PSE Párducok | 2023. március 26. vasárnap | 2 - 0 | Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő |
PSE Párducok - SZPA-HSE U12 | 2023. március 26. vasárnap | 0 - 0 | Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő |
SZPA-HSE U12 - Budapesti Bikák | 2023. március 26. vasárnap | 0 - 2 | Szőke Gábor, Komáromi Brigitta Tünde |
P csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Manók - Kölökös Törpék | 2023. március 26. vasárnap | 19 - 63 | Nagy Joel, Miháczi Ádám |
TF-JAK-Sáskák - Ziccer Manók | 2023. március 26. vasárnap | 24 - 23 | Nagy Joel, Miháczi Ádám |
Kölökös Törpék - TF-JAK-Sáskák | 2023. március 26. vasárnap | 52 - 12 | Nagy Joel, Miháczi Ádám |
Q csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FKE Kőrösi - HSE-ADY Érmek | 2023. március 25. szombat | 18 - 13 | Miháczi Ádám, Nagy Joel |
HSE-ADY Érmek - Csepel - Bontó | 2023. március 25. szombat | 11 - 36 | Miháczi Ádám, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
Csepel - Bontó - FKE Kőrösi | 2023. március 25. szombat | 26 - 9 | Miháczi Ádám, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
R csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Józsefvárosi KC - PEKOSI U12 | 2023. március 26. vasárnap | 0 - 2 | Gere Kálmán Richárd, Komáromi Brigitta Tünde |
TF KFT - VM U12 - Józsefvárosi KC | 2023. március 26. vasárnap | 2 - 0 | Gere Kálmán Richárd, Hőgerl Bence |
PEKOSI U12 - TF KFT - VM U12 | 2023. március 26. vasárnap | 50 - 34 | Gere Kálmán Richárd, Hőgerl Bence |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Fiú - Gödi SE Gólyák | 2023. március 25. szombat | 70 - 58 | Hamzi Virág, Galambos Bence |
Százhalombattai KSE - BSC Fiú | 2023. március 25. szombat | 44 - 76 | Hamzi Virág, Galambos Bence |
Gödi SE Gólyák - Százhalombattai KSE | 2023. március 25. szombat | 65 - 51 | Hamzi Virág, Petrik Boglárka |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12 - Diósdi Sasok KE | 2023. március 25. szombat | 49 - 64 | Ábrahám Soma, Petrik Boglárka |
Vasas Áldás Basket - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12 | 2023. március 25. szombat | 46 - 21 | Ábrahám Soma, Körber Zita |
Diósdi Sasok KE - Vasas Áldás Basket | 2023. március 25. szombat | 64 - 52 | Ábrahám Soma, Körber Zita |
C csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaharaszti MTK - Gödi SE Gödények | 2023. március 26. vasárnap | 42 - 53 | Darai Zoé Grèta, Zanati Márió |
Gödi SE Gödények - KVSE U12 | 2023. március 26. vasárnap | 79 - 28 | Darai Zoé Grèta, Galambos Bence |
KVSE U12 - Dunaharaszti MTK | 2023. március 26. vasárnap | 42 - 55 | Darai Zoé Grèta, Galambos Bence |
D csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG Veresegyház - BL Basket | 2023. március 26. vasárnap | 77 - 53 | Fajszi Zsombor Levente, Dévai Ádám Dániel |
BSC Leány - BKG Veresegyház | 2023. március 26. vasárnap | 59 - 60 | Fajszi Zsombor Levente, Dévai Ádám Dániel |
BL Basket - BSC Leány | 2023. március 26. vasárnap | 61 - 72 | Fajszi Zsombor Levente, Zanati Márió |
E csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödöllői Sport Klub - BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2023. március 26. vasárnap | 58 - 39 | Nagy László, György Ferenc |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - PILIS BASKET | 2023. március 26. vasárnap | 21 - 54 | Nagy László, György Ferenc |
PILIS BASKET - Gödöllői Sport Klub | 2023. március 26. vasárnap | 51 - 88 | Nagy László, György Ferenc |
F csoport | Bálint Márton Általános és Középiskola (2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ICT Pilots Farkasrét - CKE U12 | 2023. március 25. szombat | 57 - 41 | György Ferenc, Csegény Csenge Janka |
Pilots SE U12 - ICT Pilots Farkasrét | 2023. március 25. szombat | 42 - 52 | György Ferenc, Csegény Csenge Janka |
CKE U12 - Pilots SE U12 | 2023. március 25. szombat | 67 - 44 | György Ferenc, Csegény Csenge Janka |
G csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BDSEbasket U12 - Gyáli Apródok | 2023. március 26. vasárnap | 61 - 32 | Sersovszky Gergely Péter, Paulik Benjámin |
VMG DSE - BDSEbasket U12 | 2023. március 26. vasárnap | 52 - 68 | Sersovszky Gergely Péter, Paulik Benjámin |
Gyáli Apródok - VMG DSE | 2023. március 26. vasárnap | 40 - 56 | Sersovszky Gergely Péter, Paulik Benjámin |
H csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Viadukt SE - SZKHSE U12 | 2023. március 25. szombat | 0 - 2 | Takács István, Dévai Ádám Dániel |
Parthus SE/A - Viadukt SE | 2023. március 25. szombat | 2 - 0 | Takács István, Dévai Ádám Dániel |
SZKHSE U12 - Parthus SE/A | 2023. március 25. szombat | 37 - 67 | Takács István, Dévai Ádám Dániel |
I csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BTDSE Taksonyi Ördögök/B - Gyömrői Funkcionális Tréning SE | 2023. március 25. szombat | 2 - 0 | Nagy László, Horváth Máté |
Radobasket Oroszlánok - BTDSE Taksonyi Ördögök/B | 2023. március 25. szombat | 67 - 26 | Nagy László, Horváth Máté |
Gyömrői Funkcionális Tréning SE - Radobasket Oroszlánok | 2023. március 25. szombat | 0 - 2 | Nagy László, Horváth Máté |
J csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - Pilisi Mennydörgők | 2023. március 26. vasárnap | 2 - 0 | Magda János József, Ábrahám Soma |
Szentendrei KSE/B - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2023. március 26. vasárnap | 15 - 57 | Magda János József, Ábrahám Soma |
Pilisi Mennydörgők - Szentendrei KSE/B | 2023. március 26. vasárnap | 0 - 2 | Magda János József, Ábrahám Soma |
K csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monor SE - Fót SE | 2023. március 26. vasárnap | 0 - 2 | Csegény Csenge Janka, Horváth Máté |
Szentendrei KSE/A - Monor SE | 2023. március 26. vasárnap | 0 - 20 | Csegény Csenge Janka, Horváth Máté |
Fót SE - Szentendrei KSE/A | 2023. március 26. vasárnap | 20 - 0 | Paulik Benjámin, Csegény Csenge Janka |