|
A csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK U12/A - Cívis KK U12/B | 2022. október 8. szombat | 97 - 26 | Szabó Gréta, Mezei Dóra |
Cívis KK U12/B - Nyíregyházi Sportcentrum | 2022. október 8. szombat | 41 - 66 | Rácz Bence, Szabó Gréta |
Nyíregyházi Sportcentrum - Cívis KK U12/A | 2022. október 8. szombat | 33 - 85 | Rácz Bence, Mezei Dóra |
B csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Bulls - Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2022. október 9. vasárnap | 40 - 55 | Szabó Gréta, Tóth Szabina Ibolya |
Cívis KK Kossuth Leopárdok - Nyíkse Tűzgolyók/A | 2022. október 9. vasárnap | 26 - 74 | Szabó Gréta, Mezei Dóra |
Nyíkse Tűzgolyók/A - Cívis KK Bulls | 2022. október 9. vasárnap | 75 - 40 | Mezei Dóra, Tóth Szabina Ibolya |
C csoport | G4 Fitness (4030 Debrecen, Gizella utca 4/B) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG PRIMA Akadémia Hajdú - NYKK Eötvös U12 | 2022. október 8. szombat | 58 - 21 | Kisházi Béla Kálmán, Tóth Szabina Ibolya |
NYKK Eötvös U12 - KARCAGI SE Pusztai Viperák | 2022. október 8. szombat | 24 - 45 | Kisházi Béla Kálmán, Lakatos István |
KARCAGI SE Pusztai Viperák - BKG PRIMA Akadémia Hajdú | 2022. október 8. szombat | 29 - 60 | Lakatos István, Tóth Szabina Ibolya |
D csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok - Nyíregyházi Sportcentrum Korányi | 2022. október 8. szombat | 62 - 4 | Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán |
Nyíregyházi Sportcentrum Korányi - Cívis KK U12/C | 2022. október 8. szombat | 2 - 0 | KONCZ JÁNOS, Scholtz Zoltán |
Cívis KK U12/C - Zsákoló Zsiráfok | 2022. október 8. szombat | 0 - 2 | Molnár Péter Zoltán, KONCZ JÁNOS |
A csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Cápakölykök - Egri Kék Oroszlánok | 2022. október 9. vasárnap | 76 - 29 | Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Cápakölykök | 2022. október 9. vasárnap | 34 - 104 | Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor |
Egri Kék Oroszlánok - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2022. október 9. vasárnap | 51 - 29 | Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor |
B csoport | Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs Rákóczi út 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/A - DVTK Tiszaújváros | 2022. október 8. szombat | 69 - 20 | Dr. Ormay Gábor, Burján Márk |
Szerencs VSE - DVTK Akadémia/A | 2022. október 8. szombat | 23 - 66 | Dr. Ormay Gábor, Szalontai Dorina Enikő |
DVTK Tiszaújváros - Szerencs VSE | 2022. október 8. szombat | 36 - 57 | Szendrey Zsombor, Burján Márk |
C csoport | PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI(F) - Beszterce KK U12 | 2022. október 8. szombat | 2 - 0 | Fajszi Zsombor Levente, Szundy Gábor |
Salgó Basket Szécsény - Salgótarjáni KI(F) | 2022. október 8. szombat | 47 - 36 | Fajszi Zsombor Levente, Szundy Gábor |
Beszterce KK U12 - Salgó Basket Szécsény | 2022. október 8. szombat | 0 - 2 | Fajszi Zsombor Levente, Szundy Gábor |
D csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Miskolci Sportiskola Vadmacskák - MEAFC Rónai U12 | 2022. október 8. szombat | 2 - 0 | Molnár Krisztián, Bodrogi Éva |
MEAFC Kossuth U12 - Miskolci Sportiskola Vadmacskák | 2022. október 8. szombat | 45 - 58 | Molnár Krisztián, Bodrogi Éva |
MEAFC Rónai U12 - MEAFC Kossuth U12 | 2022. október 8. szombat | 0 - 2 | Molnár Krisztián, Szalontai Dorina Enikő |
E csoport | DVTK Aréna (3532 Miskolc, Andrássy utca 61.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/B - Fürge Gyik DSE | 2022. október 9. vasárnap | 34 - 55 | Béres Dávid, Burján Márk |
DVTK Zemplén - DVTK Akadémia/B | 2022. október 9. vasárnap | 27 - 42 | Béres Dávid, Burján Márk |
Fürge Gyik DSE - DVTK Zemplén | 2022. október 9. vasárnap | 56 - 30 | Domán István, Szalontai Dorina Enikő |
F csoport | PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI(L) - Beszterce KK.-Bolyky U12 | 2022. október 9. vasárnap | 58 - 36 | Takács Zoltán, Siska-Sándor Ivett |
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Salgótarjáni KSE Szécsény | 2022. október 9. vasárnap | 57 - 44 | Takács Zoltán, Siska-Sándor Ivett |
Beszterce KK.-Bolyky U12 - Salgótarjáni KSE Szécsény | 2022. október 9. vasárnap | 13 - 71 | Takács Zoltán, Siska-Sándor Ivett |
Salgótarjáni KI(L) - SLÁGER Kazincbarcikai KSE | 2022. október 9. vasárnap | 12 - 80 | Takács Zoltán, Siska-Sándor Ivett |
A csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Aranysakálok - Vásárhelyi Gepárdok | 2022. október 8. szombat | 66 - 29 | Tóth Tamás, Vétek Frigyes Balázs |
Vásárhelyi Gepárdok - CSC Mosnita Timisoara fiú | 2022. október 8. szombat | 27 - 62 | Tóth Tamás, Vétek Frigyes Balázs |
CSC Mosnita Timisoara fiú - SZEDEÁK Aranysakálok | 2022. október 8. szombat | 46 - 70 | Tóth Tamás, Vétek Frigyes Balázs |
B csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Farkasok - SZEDEÁK Kiscsikók | 2022. október 8. szombat | 86 - 30 | Bartucz Csaba, Dr. Kozma Gábor |
SZEDEÁK Kiscsikók - Karcagi SE Oroszlánok | 2022. október 8. szombat | 31 - 87 | Bartucz Csaba, Dr. Kozma Gábor |
Karcagi SE Oroszlánok - Vásárhelyi Farkasok | 2022. október 8. szombat | 65 - 41 | Bartucz Csaba, Dr. Kozma Gábor |
C csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Bikák - ACS Baschet Star Oradea fiú | 2022. október 8. szombat | 73 - 18 | Kovács Csaba, Tóth Viktor |
ACS Baschet Star Oradea fiú - CS MP Sport Timisoara fiú | 2022. október 8. szombat | 15 - 30 | Tóth Viktor, Schönborn Tamás |
CS MP Sport Timisoara fiú - Szolnoki Bikák | 2022. október 8. szombat | 22 - 35 | Kovács Csaba, Schönborn Tamás |
D csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Pindúrok - Lehel Kosársuli U12 | 2022. október 8. szombat | 2 - 0 | Zahorán Kitti Mária, Kovács Karina Erzsébet |
Lehel Kosársuli U12 - Szarvas GFE Gyakorló | 2022. október 8. szombat | 0 - 2 | Szőcs Béla, Kovács Karina Erzsébet |
Szarvas GFE Gyakorló - Szolnoki Pindúrok | 2022. október 8. szombat | 50 - 33 | Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária |
E csoport | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési Gladiátorok - Mezőberényi Kosárlabda Klub (L) | 2022. október 6. csütörtök | 47 - 33 | PAPY ZSOLT, Szabó Krisztina |
Mezőberényi Kosárlabda Klub (L) - Mezőberényi Kosárlabda Klub (F) | 2022. október 6. csütörtök | 52 - 15 | PAPY ZSOLT, Szabó Krisztina |
Mezőberényi Kosárlabda Klub (F) - Békési Gladiátorok | 2022. október 6. csütörtök | 17 - 67 | PAPY ZSOLT, Szabó Krisztina |
F csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tószegi Vadmacskák - Fekete Mambák | 2022. október 8. szombat | 32 - 45 | Pál-Szabó Sándor János, Szpiró Balázs |
Fekete Mambák - Szegedi Bulldogok | 2022. október 8. szombat | 2 - 0 | Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András |
Szegedi Bulldogok - Tószegi Vadmacskák | 2022. október 8. szombat | 0 - 2 | Szpiró Balázs, Terjéki András |
G csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Tigrisek - Szentesi KK/A | 2022. október 8. szombat | 49 - 28 | Czékmán Csaba, Gedra János |
Szentesi KK/A - Gyulasport Nkft. | 2022. október 8. szombat | 12 - 49 | Czékmán Csaba, Gedra János |
Gyulasport Nkft. - Vásárhelyi Tigrisek | 2022. október 8. szombat | 32 - 19 | Czékmán Csaba, Gedra János |
A csoport | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok (9400 Sopron Ady Endre utca 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE Oroszlánok - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2022. október 9. vasárnap | 67 - 63 | Herczeg Ágoston, Szlávik Botond |
Soproni Tigrisek/A - MVM-OSE Oroszlánok | 2022. október 9. vasárnap | 65 - 59 | Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Tigrisek/A | 2022. október 9. vasárnap | 66 - 65 | Kovács Zoltán, Szlávik Botond |
B csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Sportdarázs - Győri KC Kenguruk | 2022. október 8. szombat | 80 - 48 | Földesi Marcell, Bende Réka |
UNI Győr NKA - Sportdarázs | 2022. október 8. szombat | 48 - 41 | Földesi Marcell, Bende Réka |
Győri KC Kenguruk - UNI Győr NKA | 2022. október 8. szombat | 32 - 52 | Földesi Marcell, Bende Réka |
C csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok - Győri KC Zsiráfok | 2022. október 9. vasárnap | 66 - 30 | Káli Szabolcs, Bende Zoltán |
MVM-OSE TKC U12 - Soproni Sportiskolás Vadbivalyok | 2022. október 9. vasárnap | 60 - 33 | Káli Szabolcs, Bende Réka |
Győri KC Zsiráfok - MVM-OSE TKC U12 | 2022. október 9. vasárnap | 51 - 62 | Bende Réka, Bende Zoltán |
D csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE Vadmacskák - Soproni Tigrisek Kőszeg | 2022. október 8. szombat | 78 - 36 | Hernicz Balazs, Horváth Márk |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - MVM-OSE Vadmacskák | 2022. október 8. szombat | 40 - 76 | Wischy Péter, Horváth Márk |
Soproni Tigrisek Kőszeg - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2022. október 8. szombat | 18 - 51 | Wischy Péter, Dávid Viktória Katalin |
E csoport | Dobó Katalin Gimnázium (2500 Esztergom Bánomi út 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TSE Basket U12 - Győri KC Mókusok | 2022. október 9. vasárnap | 2 - 0 | Krisztián-Világos Tünde, Varga Tamás |
Esztergomi KE - TSE Basket U12 | 2022. október 9. vasárnap | 79 - 27 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Győri KC Mókusok - Esztergomi KE | 2022. október 9. vasárnap | 0 - 2 | Fazekas Hajnal Erzsébet, Varga Tamás |
A csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ifjú Sólymok - Körmendi Törpördögök/A | 2022. október 8. szombat | 75 - 71 | Schneider Bertold Antal, Novák Marcell |
Zalakerámia ZTE KK - Ifjú Sólymok | 2022. október 8. szombat | 74 - 47 | Schneider Bertold Antal, Novák Marcell |
Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK | 2022. október 8. szombat | 52 - 71 | Schneider Bertold Antal, Novák Marcell |
B csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalaegerszegi KTE - Hévíz SK | 2022. október 8. szombat | 53 - 52 | Horváth Alajos, Kocsis Tamás |
Tapolcai Sárkányok - Zalaegerszegi KTE | 2022. október 8. szombat | 62 - 54 | Horváth Alajos, Kocsis Tamás |
Hévíz SK - Tapolcai Sárkányok | 2022. október 8. szombat | 30 - 48 | Horváth Alajos, Kocsis Tamás |
C csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Harcos Sólymok - Tapolcai Lepkék | 2022. október 8. szombat | 28 - 40 | Novák Marcell, Matucza Gyula |
Kanizsai Vadmacskák - Harcos Sólymok | 2022. október 8. szombat | 52 - 39 | Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula |
Tapolcai Lepkék - Kanizsai Vadmacskák | 2022. október 8. szombat | 65 - 37 | Németh Balázs, Matucza Gyula |
D csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ricsilla U12 Rakéta - KWBC Körmend/Lányok | 2022. október 9. vasárnap | 44 - 43 | Németh Balázs, Matucza Gyula |
KWBC Körmend/Lányok - Ricsilla U12 Rakéta | 2022. október 9. vasárnap | 29 - 7 | Németh Balázs, Deák Máté |
A csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Fiú - GYKSE Szekszárd/A | 2022. október 8. szombat | 74 - 44 | Fülöp Zsombor Ferenc, Lenger Levente |
GYKSE Szekszárd/A - NKA Pécs u12 fiú/A | 2022. október 8. szombat | 18 - 98 | Fülöp Zsombor Ferenc, Lenger Levente |
NKA Pécs u12 fiú/A - PVSK NKA Fiú | 2022. október 8. szombat | 122 - 46 | Fülöp Zsombor Ferenc, Pozsonyi Anna Csenge |
B csoport | Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE U12/A - KASI/A | 2022. október 9. vasárnap | 40 - 66 | Tolnai Gergő, Pöttendi Gábor |
NKA Pécs u12 leány/A - Dombóvári Kosársuli KE U12/A | 2022. október 9. vasárnap | 54 - 64 | Tolnai Gergő, Pöttendi Gábor |
KASI/A - NKA Pécs u12 leány/A | 2022. október 9. vasárnap | 78 - 83 | Tolnai Gergő, Pöttendi Gábor |
C csoport | Garay János Gimnázium (7100 Szekszárd Szent István tér 7-9.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - GYKSE Szekszárd/B | 2022. október 9. vasárnap | 74 - 40 | Némedi Flóra Anna, Csepregi Ivett Virág |
GYKSE Szekszárd/B - Kozármisleny SE/A | 2022. október 9. vasárnap | 49 - 42 | Sterczer Péter Márk, Kovács Karina Erzsébet |
Kozármisleny SE/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2022. október 9. vasárnap | 16 - 84 | Sterczer Péter Márk, Haag Panna |
D csoport | Szent Orsolya Rendi Általános Iskola (7200 Dombóvár Kölcsey utca 1-3. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE U12/B - KASI/C | 2022. október 9. vasárnap | 42 - 46 | Lipovszky Fanni, Lipovszky Nóra |
E csoport | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Gyermek fiú/B - Gyakorlós Csibék | 2022. október 8. szombat | 59 - 36 | Guzmics Bence, Horváth Dorina |
KASI/B - NKA Pécs Gyermek fiú/B | 2022. október 8. szombat | 33 - 44 | Guzmics Bence, Ivók Milán Larion |
Gyakorlós Csibék - KASI/B | 2022. október 8. szombat | 52 - 27 | Ivók Milán Larion, Horváth Dorina |
F csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Leány/A - NKA Pécs Leány/B | 2022. október 8. szombat | 36 - 65 | Mándity Marko, Mándity Mirna |
NKA Pécs Leány/B - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 | 2022. október 8. szombat | 112 - 12 | Mándity Mirna, Leutsch Liza |
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 - PVSK NKA Leány/A | 2022. október 8. szombat | 35 - 67 | Mándity Marko, Leutsch Liza |
A csoport | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BasketBaja SE - Bajai NKK | 2022. október 8. szombat | 37 - 35 | Kovács Máté László, Permenter Zalan |
Kecskeméti KA Jimmy - BasketBaja SE | 2022. október 8. szombat | 83 - 18 | Csallóközi Gábor, Kovács Máté László |
Bajai NKK - Kecskeméti KA Jimmy | 2022. október 8. szombat | 21 - 62 | Csallóközi Gábor, Permenter Zalan |
B csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nagykőrösi Sólymok U12 - Kecskeméti KA Csillagok | 2022. október 9. vasárnap | 15 - 85 | Filep Áron Kálmán, Ádám Zsófia Anna |
Kecskeméti KA Mitugrász - Nagykőrösi Sólymok U12 | 2022. október 9. vasárnap | 92 - 21 | Filep Áron Kálmán, Horváth Alexandra |
Kecskeméti KA Csillagok - Kecskeméti KA Mitugrász | 2022. október 9. vasárnap | 60 - 58 | Horváth Alexandra, Ádám Zsófia Anna |
C csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke KSE (V) - Kecskeméti KA Amazonok | 2022. október 8. szombat | 0 - 2 | Burján Bianka, Bibok Liza |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Pityke KSE (V) | 2022. október 8. szombat | 2 - 0 | Burján Bianka, Varga Sára |
Kecskeméti KA Amazonok - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2022. október 8. szombat | 52 - 58 | Varga Sára, Bibok Liza |
D csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI József A. Iskola - FTSI Platán Iskola | 2022. október 8. szombat | 41 - 45 | Papp Attila, Fehér Péter |
FTSI Constantinum - FTSI József A. Iskola | 2022. október 8. szombat | 0 - 20 | Papp Attila, Horváth Barbara |
FTSI Platán Iskola - FTSI Constantinum | 2022. október 8. szombat | 20 - 0 | Horváth Barbara, Fehér Péter |
E csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Villámok - Miklósi Kékrókák | 2022. október 8. szombat | 100 - 4 | Könyves Teréz Ráhel, Lengyel Dorka |
CEKK - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2022. október 8. szombat | 20 - 0 | Könyves Teréz Ráhel, Lengyel Dorka |
Miklósi Kékrókák - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2022. október 8. szombat | 20 - 0 | Tóth Mihály, Sinka-Pálinkás Szonja |
Kecskeméti KA Villámok - CEKK | 2022. október 8. szombat | 80 - 4 | Tóth Mihály, Sinka-Pálinkás Szonja |
F csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kécskei Vidrák | 2022. október 9. vasárnap | 0 - 2 | Romhányi Mária, Szipli Hanna |
A csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár Cápák - Dávid Kornél KA/Alligators | 2022. október 9. vasárnap | 66 - 64 | Horváth Andreasz, Poór Tamás |
Dávid Kornél KA/Alligators - Dunaújvárosi Sárkányok U12 | 2022. október 9. vasárnap | 93 - 42 | Koller István, Poór Tamás |
Dunaújvárosi Sárkányok U12 - Alba Fehérvár Cápák | 2022. október 9. vasárnap | 30 - 85 | Koller István, Horváth Andreasz |
B csoport | Vetési Albert Gimnázium (8200 Veszprém Kemecse utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE U12 Oroszlánok - Várpalota Gepárdok | 2022. október 8. szombat | 72 - 16 | Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF |
Várpalota Gepárdok - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 | 2022. október 8. szombat | 22 - 73 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 - VUKE U12 Oroszlánok | 2022. október 8. szombat | 73 - 59 | KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence |
C csoport | Kiss László Városi Sportcsarnok (8700 Marcali, Park utca 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Marcali Szürkefarkasok - Fűzfői AK | 2022. október 8. szombat | 40 - 68 | Imre Márk, Bencs Vivien |
Fűzfői AK - Dávid Kornél KA Pandák | 2022. október 8. szombat | 68 - 27 | Imre Márk, Bencs Vivien |
Dávid Kornél KA Pandák - Marcali Szürkefarkasok | 2022. október 8. szombat | 46 - 58 | Imre Márk, Bencs Vivien |
D csoport | Vetési Albert Gimnázium (8200 Veszprém Kemecse utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ajka - VUKE U11 Bikák | 2022. október 8. szombat | 59 - 41 | Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF |
Dávid Kornél KA/Bulls - Pákozdi Kócsagok | 2022. október 8. szombat | 34 - 44 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
VUKE U11 Bikák - Dávid Kornél KA/Bulls | 2022. október 8. szombat | 29 - 35 | KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence |
Ajka - Pákozdi Kócsagok | 2022. október 8. szombat | 57 - 44 | Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U12 - Budapesti Honvéd SE/A | 2022. október 8. szombat | 69 - 24 | Bárány Levente, dr. Horváth Brúnó József |
Kőbányai Darazsak/A - Vasas Akadémia U12 | 2022. október 8. szombat | 55 - 54 | Hőgerl Bence, Tóth Olivér |
Budapesti Honvéd SE/A - Kőbányai Darazsak/A | 2022. október 8. szombat | 40 - 60 | Hőgerl Bence, Tóth Olivér |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/A - Budafoki Bikák | 2022. október 8. szombat | 91 - 29 | Kovács Róbert Márió, Szilágyi Zsolt József |
Újpest-MT/A - Óbudai Kaszások/A | 2022. október 8. szombat | 39 - 60 | Kovács Róbert Márió, Szilágyi Zsolt József |
Budafoki Bikák - Újpest-MT/A | 2022. október 8. szombat | 40 - 45 | Bárány Levente, dr. Horváth Brúnó József |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/B - Zuglói Sasok | 2022. október 9. vasárnap | 40 - 14 | Kutrik Andrea, Szabó István |
MAFC Gabányi - Óbudai Kaszások/B | 2022. október 9. vasárnap | 93 - 8 | Kutrik Andrea, Szabó István |
Zuglói Sasok - MAFC Gabányi | 2022. október 9. vasárnap | 0 - 106 | Waigand Ágoston, Szilágyi Zsolt József |
D csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasok - Csata Csillagok | 2022. október 8. szombat | 64 - 71 | Korpás Máté, Földesi Boglárka |
Csata Csillagok - Vasas Amazonok | 2022. október 8. szombat | 73 - 61 | Bujtor Péter, Korpás Máté |
Vasas Amazonok - Török Sasok | 2022. október 8. szombat | 57 - 51 | Bujtor Péter, Földesi Boglárka |
E csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Heisler - Vasas Akadémia U11 | 2022. október 8. szombat | 44 - 37 | Belák Dorka, Puskás Ágnes Réka |
KöLöKöS Fiúk/A - MAFC Heisler | 2022. október 8. szombat | 38 - 45 | Belák Dorka, Puskás Ágnes Réka |
Vasas Akadémia U11 - KöLöKöS Fiúk/A | 2022. október 8. szombat | 42 - 24 | Konta Csanád János, Tarr Emese Petra |
F csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Újbuda KA/A - Kőbányai Darázslányok | 2022. október 9. vasárnap | 48 - 20 | Bujtor Péter, Puskás Ágnes Réka |
Óbudai Kaszások Girls - BEAC Újbuda KA/A | 2022. október 9. vasárnap | 39 - 37 | dr. Horváth Brúnó József, Földesi Boglárka |
Kőbányai Darázslányok - Óbudai Kaszások Girls | 2022. október 9. vasárnap | 39 - 40 | Földesi Boglárka, Puskás Ágnes Réka |
G csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budai Aranysakálok - BLF KK/A | 2022. október 9. vasárnap | 44 - 55 | Waigand Ágoston, Szilágyi Zsolt József |
Kőbányai Darazsak/B - Budai Aranysakálok | 2022. október 9. vasárnap | 55 - 27 | Koncsag Csaba, Kara Zsombor |
BLF KK/A - Kőbányai Darazsak/B | 2022. október 9. vasárnap | 50 - 64 | Koncsag Csaba, Kara Zsombor |
H csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TFSE - Ziccer Tigrisek | 2022. október 8. szombat | 75 - 15 | Konta Csanád János, Tarr Emese Petra |
Ziccer Tigrisek - Újpest-MT/B | 2022. október 8. szombat | 17 - 73 | Mészáros Nándor Lajos, Puskás Ágnes Réka |
Újpest-MT/B - TFSE | 2022. október 8. szombat | 24 - 51 | Mészáros Nándor Lajos, Puskás Ágnes Réka |
I csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KöLöKöS Lányok - MTK Budapest | 2022. október 8. szombat | 31 - 35 | Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő |
MTK Budapest - Csata Villámok | 2022. október 8. szombat | 37 - 31 | Tahin András, Horváth Péter |
Csata Villámok - KöLöKöS Lányok | 2022. október 8. szombat | 30 - 17 | Tahin András, Horváth Péter |
J csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasmadarak - BEAC Újbuda KA/B | 2022. október 9. vasárnap | 70 - 44 | Szőke Gábor, Vigh Barnabás Dominik |
BEAC Újbuda KA/B - Vasas Bolhák | 2022. október 9. vasárnap | 20 - 64 | Szőke Gábor, Kovalcsik Emese Zsófia |
Vasas Bolhák - Török Sasmadarak | 2022. október 9. vasárnap | 67 - 40 | Kovalcsik Emese Zsófia, Vigh Barnabás Dominik |
K csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Malév Kobrák - Budapesti Bikák | 2022. október 8. szombat | 0 - 20 | Szabó István, Bíró Brigitta |
Óbudai Kaszások Boys - Malév Kobrák | 2022. október 8. szombat | 20 - 0 | Szabó István, Bíró Brigitta |
Budapesti Bikák - Óbudai Kaszások Boys | 2022. október 8. szombat | 0 - 2 | Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi SE Gödények - Diósdi Sasok KE | 2022. október 9. vasárnap | 60 - 74 | Ábrahám Soma, Beniczky Tamás |
BSC Fiú - Gödi SE Gödények | 2022. október 9. vasárnap | 73 - 35 | Szatmári Roland, Beniczky Tamás |
Diósdi Sasok KE - BSC Fiú | 2022. október 9. vasárnap | 63 - 80 | Szatmári Roland, Ábrahám Soma |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Áldás Basket - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12 | 2022. október 9. vasárnap | 69 - 71 | Liktor Viktor, Kálnai Baldvin |
Dunaharaszti MTK - Vasas Áldás Basket | 2022. október 9. vasárnap | 41 - 63 | Magda János József, Kálnai Baldvin |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12 - Dunaharaszti MTK | 2022. október 9. vasárnap | 62 - 42 | Magda János József, Liktor Viktor |
C csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PILIS BASKET - Gödi SE Gólyák | 2022. október 8. szombat | 25 - 62 | Neubrandt Roland, Nagy Dániel Zoltán |
BKG Veresegyház - PILIS BASKET | 2022. október 8. szombat | 36 - 45 | Liktor Viktor, Neubrandt Roland |
Gödi SE Gólyák - BKG Veresegyház | 2022. október 8. szombat | 106 - 18 | Liktor Viktor, Nagy Dániel Zoltán |
D csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BL Basket - KVSE U12 | 2022. október 8. szombat | 2 - 0 | Horváth Emese Kata, Kálnai Baldvin |
Gödöllői Sport Klub - BL Basket | 2022. október 8. szombat | 57 - 45 | Gombos Ádám Attila, Horváth Emese Kata |
KVSE U12 - Gödöllői Sport Klub | 2022. október 8. szombat | 0 - 2 | Gombos Ádám Attila, Kálnai Baldvin |
E csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pilots SE U12 - BSC Leány | 2022. október 8. szombat | 28 - 101 | György Ferenc, Beniczky Márton |
BSC Leány - ICT Pilots Farkasrét | 2022. október 8. szombat | 58 - 28 | Szatmári Roland, György Ferenc |
ICT Pilots Farkasrét - Pilots SE U12 | 2022. október 8. szombat | 49 - 31 | Szatmári Roland, Beniczky Márton |
F csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Százhalombattai KSE - Viadukt SE | 2022. október 9. vasárnap | 52 - 21 | Miklósi László, Neubrandt Roland |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Százhalombattai KSE | 2022. október 9. vasárnap | 11 - 76 | Horváth Emese Kata, Miklósi László |
Viadukt SE - BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2022. október 9. vasárnap | 32 - 18 | Horváth Emese Kata, Neubrandt Roland |
G csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyömrői Funkcionális Tréning SE - CKE U12 | 2022. október 9. vasárnap | 2 - 0 | Neubrandt Roland, Porkoláb Mercédesz Anett |
CKE U12 - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2022. október 9. vasárnap | 0 - 2 | Sersovszky Gergely Péter, Porkoláb Mercédesz Anett |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - Gyömrői Funkcionális Tréning SE | 2022. október 9. vasárnap | 46 - 6 | Sersovszky Gergely Péter, Neubrandt Roland |
H csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monor SE - Szentendrei KSE/A | 2022. október 8. szombat | 14 - 47 | Balogh Csaba, Nagy Barnabás Albert |
BTDSE Taksonyi Ördögök/B - Monor SE | 2022. október 8. szombat | 41 - 26 | Miklósi László, Balogh Csaba |
Szentendrei KSE/A - BTDSE Taksonyi Ördögök/B | 2022. október 8. szombat | 67 - 10 | Miklósi László, Nagy Barnabás Albert |