|
A csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK U12/A - Cívis KK U12/B | 2022. december 3. szombat | 115 - 19 | Rácz Bence, Mezei Dóra |
Cívis KK U12/B - Nyíregyházi Sportcentrum | 2022. december 3. szombat | 43 - 90 | Rácz Bence, Mezei Dóra |
Nyíregyházi Sportcentrum - Cívis KK U12/A | 2022. december 3. szombat | 76 - 104 | Rácz Bence, Mezei Dóra |
B csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Kossuth Leopárdok - Cívis KK Bulls | 2022. december 4. vasárnap | 58 - 32 | Bács Csaba, Mezei Dóra |
Cívis KK Bulls - Nyíkse Tűzgolyók/A | 2022. december 4. vasárnap | 24 - 96 | Mezei Dóra, Lakatos István |
Nyíkse Tűzgolyók/A - Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2022. december 4. vasárnap | 77 - 35 | Bács Csaba, Lakatos István |
C csoport | G4 Fitness (4030 Debrecen, Gizella utca 4/B) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG PRIMA Akadémia Hajdú - Wildcats Fehér | 2022. november 27. vasárnap | 28 - 31 | Kisházi Béla Kálmán, Lakatos István |
Wildcats Fehér - CSS Sighet Sighetu Marmatiei | 2022. november 27. vasárnap | 31 - 27 | Kisházi Béla Kálmán, Lakatos István |
CSS Sighet Sighetu Marmatiei - BKG PRIMA Akadémia Hajdú | 2022. november 27. vasárnap | 31 - 45 | Kisházi Béla Kálmán, Lakatos István |
D csoport | Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYKK Eötvös U12 - Zsákoló Zsiráfok | 2022. december 3. szombat | 63 - 29 | Nyíri Péter Patrik, Oroszvári Tamás |
Zsákoló Zsiráfok - KARCAGI SE Pusztai Viperák | 2022. december 3. szombat | 35 - 36 | Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
KARCAGI SE Pusztai Viperák - NYKK Eötvös U12 | 2022. december 3. szombat | 20 - 53 | dr. Marjay Péter, Oroszvári Tamás |
E csoport | Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dife KK - LPS-CSS BihoruL Oradea | 2022. december 3. szombat | 27 - 33 | Fülöp Ádám László |
LPS-CSS BihoruL Oradea - Wildcats Piros (Lány) | 2022. december 3. szombat | 48 - 49 | Fülöp Ádám László |
Wildcats Piros (Lány) - Dife KK | 2022. december 3. szombat | 30 - 43 | Fülöp Ádám László |
F csoport | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Sportcentrum Korányi - Nyíkse Tűzgolyók/B | 2022. december 3. szombat | 0 - 2 | KONCZ JÁNOS, Horányi András |
Cívis KK U12/C - Nyíregyházi Sportcentrum Korányi | 2022. december 3. szombat | 94 - 3 | Szabó Zsuzsa, Szilágyi Sámuel |
Nyíkse Tűzgolyók/B - Cívis KK U12/C | 2022. december 3. szombat | 95 - 46 | Scholtz Zoltán, Szabó Zsuzsa |
G csoport | Középkerti Általános Iskola (4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hajdúböszörményi TE - TSK-Magiszter | 2022. december 3. szombat | 58 - 16 | Kokas Sándor Zsolt, Tóth Szabina Ibolya |
CS Crisul Oradea (Lány) - Nyírpazonyi KE | 2022. december 3. szombat | 48 - 10 | Kokas Sándor Zsolt, Tóth Szabina Ibolya |
TSK-Magiszter - Nyírpazonyi KE | 2022. december 3. szombat | 28 - 26 | Kokas Sándor Zsolt, Tóth Szabina Ibolya |
- | 2022. december 3. szombat | 14:00 | Kokas Sándor Zsolt, Tóth Szabina Ibolya |
A csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Cápakölykök - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2022. december 3. szombat | 91 - 28 | Molnár Krisztián, Tòth Tamás |
DVTK Akadémia/A - MEAFC Cápakölykök | 2022. december 3. szombat | 58 - 64 | Molnár Krisztián, Burján Márk |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK Akadémia/A | 2022. december 3. szombat | 21 - 111 | Molnár Krisztián, Burján Márk |
B csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Egri Kék Oroszlánok - Miskolci Sportiskola Vadmacskák | 2022. december 3. szombat | 80 - 24 | Lónáth László, Gombos Dorka |
Szerencs VSE - Egri Kék Oroszlánok | 2022. december 3. szombat | 52 - 51 | Lónáth László, Tòth Tamás |
Miskolci Sportiskola Vadmacskák - Szerencs VSE | 2022. december 3. szombat | 43 - 72 | Tòth Tamás, Gombos Dorka |
C csoport | Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium (3170 Szécsény Kossuth utca 4. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgó Basket Szécsény - Beszterce KK U12 | 2022. december 4. vasárnap | 51 - 42 | Takács Zoltán, Burján Márk |
Beszterce KK U12 - DVTK Tiszaújváros | 2022. december 4. vasárnap | 50 - 52 | Takács Zoltán, Burján Márk |
DVTK Tiszaújváros - Salgó Basket Szécsény | 2022. december 4. vasárnap | 46 - 51 | Takács Zoltán, Burján Márk |
D csoport | KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI(F) - SLÁGER Kazincbarcikai KSE | 2022. december 3. szombat | 0 - 2 | Dr. Ormay Gábor, Kovács Zsolt |
Fürge Gyik DSE - Salgótarjáni KI(F) | 2022. december 3. szombat | 0 - 0 | Dr. Ormay Gábor, Kovács Zsolt |
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Fürge Gyik DSE | 2022. december 3. szombat | 2 - 0 | Dr. Ormay Gábor, Kovács Zsolt |
E csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Kossuth U12 - Salgótarjáni KSE Szécsény | 2022. december 3. szombat | 29 - 56 | Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor |
DVTK Akadémia/B - MEAFC Kossuth U12 | 2022. december 3. szombat | 59 - 38 | Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor |
Salgótarjáni KSE Szécsény - DVTK Akadémia/B | 2022. december 3. szombat | 62 - 39 | Suhajda Levente Ákos, Petró Szilvia Erika |
F csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Rónai U12 - Salgótarjáni KI(L) | 2022. december 4. vasárnap | 40 - 21 | Domán István, Petró Szilvia Erika |
DVTK Zemplén - Beszterce KK.-Bolyky U12 | 2022. december 4. vasárnap | 90 - 19 | Domán István, Petró Szilvia Erika |
Salgótarjáni KI(L) - Beszterce KK.-Bolyky U12 | 2022. december 4. vasárnap | 39 - 41 | Lónáth László, Suhajda Levente Ákos |
MEAFC Rónai U12 - DVTK Zemplén | 2022. december 4. vasárnap | 0 - 2 | Lónáth László, Suhajda Levente Ákos |
A csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Gepárdok - CSC Mosnita Timisoara fiú | 2022. december 7. szerda | 55 - 50 | Czékmán Csaba, Bartucz Csaba |
CSC Mosnita Timisoara fiú - SZEDEÁK Aranysakálok | 2022. december 7. szerda | 44 - 61 | Czékmán Csaba, Bartucz Csaba |
SZEDEÁK Aranysakálok - Vásárhelyi Gepárdok | 2022. december 7. szerda | 70 - 35 | Czékmán Csaba, Bartucz Csaba |
B csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Karcagi SE Oroszlánok - Szarvas GFE Gyakorló | 2022. december 4. vasárnap | 98 - 43 | Kovács Csaba, Szpiró Balázs |
Szarvas GFE Gyakorló - Szolnoki Bikák | 2022. december 4. vasárnap | 36 - 100 | Szpiró Balázs, Kovács Karina Erzsébet |
Szolnoki Bikák - Karcagi SE Oroszlánok | 2022. december 4. vasárnap | 63 - 60 | Kovács Csaba, Kovács Karina Erzsébet |
C csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Farkasok - Békési Gladiátorok | 2022. december 3. szombat | 75 - 34 | Czékmán Csaba, Gedra János |
Békési Gladiátorok - CS MP Sport Timisoara fiú | 2022. december 3. szombat | 41 - 43 | Czékmán Csaba, Gedra János |
CS MP Sport Timisoara fiú - Vásárhelyi Farkasok | 2022. december 3. szombat | 40 - 71 | Czékmán Csaba, Gedra János |
D csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Kiscsikók - Szolnoki Pindúrok | 2022. december 3. szombat | 69 - 43 | Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor |
Szolnoki Pindúrok - Mezőberényi Kosárlabda Klub (L) | 2022. december 3. szombat | 18 - 73 | Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor |
Mezőberényi Kosárlabda Klub (L) - SZEDEÁK Kiscsikók | 2022. december 3. szombat | 52 - 58 | Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor |
E csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fekete Mambák - Vásárhelyi Tigrisek | 2022. december 3. szombat | 51 - 38 | Fenyvesi Zénó, Dezsèri Szabolcs Ernő |
Vásárhelyi Tigrisek - ACS Baschet Star Oradea fiú | 2022. december 3. szombat | 63 - 45 | Szpiró Balázs, Kozma Péter |
ACS Baschet Star Oradea fiú - Fekete Mambák | 2022. december 3. szombat | 40 - 67 | Szpiró Balázs, Kozma Péter |
F csoport | Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola (5100 Jászberény Lehel vezér tér 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Lehel Kosársuli U12 - Tószegi Vadmacskák | 2022. december 3. szombat | 69 - 17 | Szőcs Béla, Polyák Adrián |
Gyulasport Nkft. - SZEDEÁK Ezüstrókák | 2022. december 3. szombat | 2 - 0 | Szőcs Béla, Pál-Szabó Sándor János |
Tószegi Vadmacskák - SZEDEÁK Ezüstrókák | 2022. december 3. szombat | 2 - 0 | Pál-Szabó Sándor János, Polyák Adrián |
Lehel Kosársuli U12 - Gyulasport Nkft. | 2022. december 3. szombat | 73 - 38 | Szőcs Béla, Pál-Szabó Sándor János |
G csoport | Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mezőberényi Kosárlabda Klub (F) - Békéscsabai KK | 2022. december 3. szombat | 21 - 65 | Váczi Mihály, PAPY ZSOLT |
Szentesi KK/A - Szegedi Bulldogok | 2022. december 3. szombat | 19 - 25 | Váczi Mihály, Farkas Barna |
Mezőberényi Kosárlabda Klub (F) - Szentesi KK/A | 2022. december 3. szombat | 21 - 46 | PAPY ZSOLT, Farkas Barna |
- | 2022. december 3. szombat | 14:30 | Váczi Mihály, PAPY ZSOLT |
A csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2022. december 3. szombat | 50 - 59 | Hernicz Balazs, Söveges Tamás |
MVM-OSE Oroszlánok - Soproni Tigrisek/A | 2022. december 3. szombat | 65 - 71 | Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - MVM-OSE Oroszlánok | 2022. december 3. szombat | 73 - 50 | Rokob Krisztián, Söveges Tamás |
B csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Kenguruk - Sportdarázs | 2022. december 3. szombat | 14 - 119 | Kaposi Renátó, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Sportdarázs - UNI Győr NKA | 2022. december 3. szombat | 73 - 40 | Kaposi Renátó, Fazekas Hajnal Erzsébet |
UNI Győr NKA - Győri KC Kenguruk | 2022. december 3. szombat | 76 - 23 | Kaposi Renátó, Fazekas Hajnal Erzsébet |
C csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE Vadmacskák - MVM-OSE TKC U12 | 2022. december 4. vasárnap | 58 - 52 | Burai Róbert, Varga Tamás |
Esztergomi KE - MVM-OSE Vadmacskák | 2022. december 4. vasárnap | 69 - 36 | Burai Róbert, Lázár Alina |
MVM-OSE TKC U12 - Esztergomi KE | 2022. december 4. vasárnap | 22 - 75 | Varga Tamás, Lázár Alina |
D csoport | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok (9400 Sopron Ady Endre utca 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok - Soproni Tigrisek Kőszeg | 2022. december 3. szombat | 2 - 0 | Wischy Péter, Horváth Ádám |
Győri KC Zsiráfok - Soproni Sportiskolás Vadbivalyok | 2022. december 3. szombat | 38 - 54 | Wischy Péter, Szlávik Bence |
Soproni Tigrisek Kőszeg - Győri KC Zsiráfok | 2022. december 3. szombat | 0 - 2 | Szlávik Bence, Horváth Ádám |
E csoport | UFM Aréna (9200 Mosonmagyaróvár, Kapucinus utca) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Kapuvári Párducok | 2022. december 3. szombat | 62 - 26 | Bende Réka, Farkas Roland |
Győri KC Mókusok - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2022. december 3. szombat | 20 - 100 | Bende Réka, Farkas Roland |
Kapuvári Párducok - Győri KC Mókusok | 2022. december 3. szombat | 42 - 32 | Bende Réka, Farkas Roland |
F csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TSE Basket U12 - UNI GYŐR NKA/B | 2022. december 3. szombat | 57 - 41 | Kovács Zoltán, Szabó Krisztina |
Vidám Kenguruk - Soproni Tigrisek/B | 2022. december 3. szombat | 39 - 35 | Kovács Zoltán, Szabó Krisztina |
UNI GYŐR NKA/B - Soproni Tigrisek/B | 2022. december 3. szombat | 33 - 44 | Kovács Zoltán, Szlávik Botond |
TSE Basket U12 - Vidám Kenguruk | 2022. december 3. szombat | 53 - 62 | Horváth Márk, Szlávik Botond |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakerámia ZTE KK - Körmendi Törpördögök/A | 2022. december 4. vasárnap | 63 - 65 | Kiss Márton Balázs, Novák Marcell |
Ifjú Sólymok - Zalakerámia ZTE KK | 2022. december 4. vasárnap | 56 - 78 | Kiss Márton Balázs, Novák Marcell |
Körmendi Törpördögök/A - Ifjú Sólymok | 2022. december 4. vasárnap | 70 - 47 | Kiss Márton Balázs, Novák Marcell |
B csoport | Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Sárkányok - Kanizsai Vadmacskák | 2022. december 4. vasárnap | 74 - 39 | Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter |
Zalaegerszegi KTE - Tapolcai Sárkányok | 2022. december 4. vasárnap | 65 - 59 | Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter |
Kanizsai Vadmacskák - Zalaegerszegi KTE | 2022. december 4. vasárnap | 44 - 83 | Németh Sándor, Kocsis Tamás |
C csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Lepkék - Harcos Sólymok | 2022. december 4. vasárnap | 61 - 39 | Oláh Gabriella, Prieger Mihály |
Hévíz SK - Tapolcai Lepkék | 2022. december 4. vasárnap | 23 - 39 | Oláh Gabriella, Prieger Mihály |
Harcos Sólymok - Hévíz SK | 2022. december 4. vasárnap | 37 - 40 | Oláh Gabriella, Prieger Mihály |
D csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ricsilla U12 Rakéta - Sportiskolás Csajok | 2022. december 4. vasárnap | 27 - 43 | Schneider Bertold Antal, Pesz Alexandra |
KWBC Körmend/Lányok - Kanizsa Kosárlabda Klub | 2022. december 4. vasárnap | 39 - 34 | Schneider Bertold Antal, Pesz Alexandra |
Kanizsa Kosárlabda Klub - Ricsilla U12 Rakéta | 2022. december 4. vasárnap | 40 - 26 | Perák Denis, Szabó Krisztina |
KWBC Körmend/Lányok - Sportiskolás Csajok | 2022. december 4. vasárnap | 61 - 43 | Perák Denis, Szabó Krisztina |
A csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u12 fiú/A - PVSK NKA Fiú | 2022. december 3. szombat | 79 - 42 | Kiss Zoltán, Győr Marcell István |
PVSK NKA Fiú - GYKSE Szekszárd/A | 2022. december 3. szombat | 69 - 49 | Märcz Péter, Győr Marcell István |
GYKSE Szekszárd/A - NKA Pécs u12 fiú/A | 2022. december 3. szombat | 34 - 82 | Märcz Péter, Kiss Zoltán |
B csoport | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/A - Dombóvári Kosársuli KE U12/A | 2022. december 4. vasárnap | 59 - 66 | Szecsődi Richárd Attila, Deák Zsuzsanna |
Dombóvári Kosársuli KE U12/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2022. december 4. vasárnap | 50 - 60 | Boros Gyevi Ádám, Deák Zsuzsanna |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - KASI/A | 2022. december 4. vasárnap | 54 - 70 | Boros Gyevi Ádám, Deák Zsuzsanna |
C csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u12 leány/A - NKA Pécs Gyermek fiú/B | 2022. december 4. vasárnap | 50 - 54 | Mándity Marko, Leutsch Liza |
NKA Pécs Gyermek fiú/B - GYKSE Szekszárd/B | 2022. december 4. vasárnap | 45 - 52 | Mándity Marko, Leutsch Liza |
GYKSE Szekszárd/B - NKA Pécs u12 leány/A | 2022. december 4. vasárnap | 45 - 54 | Mándity Marko, Leutsch Liza |
D csoport | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kozármisleny SE/A - KASI/C | 2022. december 3. szombat | 58 - 43 | Deák Zsuzsanna, Pöttendi Gábor |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - Kozármisleny SE/A | 2022. december 3. szombat | 38 - 55 | Deák Zsuzsanna, Guzmics Bence |
KASI/C - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2022. december 3. szombat | 40 - 50 | Guzmics Bence, Pöttendi Gábor |
E csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE U12/B - PVSK NKA Leány/A | 2022. december 4. vasárnap | 35 - 58 | Barics Bálint, Segec Andrea |
Gyakorlós Csibék - Dombóvári Kosársuli KE U12/B | 2022. december 4. vasárnap | 50 - 43 | Heiling Csaba, Segec Andrea |
PVSK NKA Leány/A - Gyakorlós Csibék | 2022. december 4. vasárnap | 49 - 65 | Heiling Csaba, Segec Andrea |
F csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka (7627 Pécs Hársfa utca 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Leány/B - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 | 2022. december 3. szombat | 83 - 14 | Leutsch Liza, Sellei Dalma Laura |
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 - KASI/B | 2022. december 3. szombat | 2 - 0 | Sellei Dalma Laura, Leutsch Liza |
KASI/B - NKA Pécs Leány/B | 2022. december 3. szombat | 0 - 2 | Sellei Dalma Laura, Leutsch Liza |
G csoport | Déli ASZC Kinizsi Pál Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola Tornaterme (7400 Kaposvár, Baross Gábor utca 19..) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monok SE - AZÚR KAPOSVÁR | 2022. december 15. csütörtök | 2 - 0 | Koncsek Balázs, Pöttendi Gábor |
Komló Sport KK U12 - Monok SE | 2022. december 15. csütörtök | 35 - 42 | Koncsek Balázs, Guzmics Bence |
AZÚR KAPOSVÁR - Komló Sport KK U12 | 2022. december 15. csütörtök | 0 - 2 | Guzmics Bence, Pöttendi Gábor |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Mitugrász - Kecskeméti KA Csillagok | 2022. december 4. vasárnap | 45 - 42 | Lukácsi Lóránt, Ádám Zsófia Anna |
Kecskeméti KA Csillagok - Kecskeméti KA Jimmy | 2022. december 4. vasárnap | 33 - 58 | Lukácsi Lóránt, Pettner Hanna |
Kecskeméti KA Jimmy - Kecskeméti KA Mitugrász | 2022. december 4. vasárnap | 74 - 35 | Pettner Hanna, Ádám Zsófia Anna |
B csoport | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bajai NKK - BasketBaja SE | 2022. december 2. péntek | 56 - 45 | Csallóközi Gábor, Gulyás Patrik |
BasketBaja SE - Kecskeméti KA Amazonok | 2022. december 2. péntek | 54 - 42 | Fekete Csaba, Gulyás Patrik |
Kecskeméti KA Amazonok - Bajai NKK | 2022. december 2. péntek | 29 - 64 | Fekete Csaba, Gulyás Patrik |
C csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Villámok - Nagykőrösi Sólymok U12 | 2022. december 4. vasárnap | 58 - 36 | Burján Bianka, Horváth Barbara |
Nagykőrösi Sólymok U12 - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2022. december 4. vasárnap | 48 - 50 | Burján Bianka, Horváth Alexandra |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Kecskeméti KA Villámok | 2022. december 4. vasárnap | 35 - 66 | Horváth Alexandra, Horváth Barbara |
D csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke KSE (V) - FTSI Platán Iskola | 2022. december 4. vasárnap | 0 - 2 | Filep Áron Kálmán, Lengyel Dorka |
FTSI Platán Iskola - CEKK | 2022. december 4. vasárnap | 2 - 0 | Filep Áron Kálmán, Pettner Dávid |
CEKK - Pityke KSE (V) | 2022. december 4. vasárnap | 0 - 0 | Lengyel Dorka, Pettner Dávid |
E csoport | Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI József A. Iskola - Miklósi Kékrókák | 2022. december 4. vasárnap | 51 - 49 | Kónya Levente, Farkas Dominik |
FTSI Constantinum - FTSI József A. Iskola | 2022. december 4. vasárnap | 35 - 53 | Farkas Dominik, Fehér Péter |
Miklósi Kékrókák - FTSI Constantinum | 2022. december 4. vasárnap | 66 - 31 | Kónya Levente, Fehér Péter |
F csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kécskei Vidrák - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2022. december 4. vasárnap | 20 - 0 | Kocsis Attila, Sinka-Pálinkás Szonja |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Solti Sárkányok U12 | 2022. december 4. vasárnap | 0 - 2 | Kocsis Attila, Sinka-Pálinkás Szonja |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2022. december 4. vasárnap | 0 - 20 | Velkey István, Kovács András |
Kécskei Vidrák - Solti Sárkányok U12 | 2022. december 4. vasárnap | 0 - 2 | Velkey István, Kovács András |
A csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/Alligators - Alba Fehérvár Cápák | 2022. december 4. vasárnap | 56 - 66 | KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás |
Alba Fehérvár Cápák - VUKE U12 Oroszlánok | 2022. december 4. vasárnap | 84 - 39 | KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence |
VUKE U12 Oroszlánok - Dávid Kornél KA/Alligators | 2022. december 4. vasárnap | 34 - 102 | Poór Tamás, Tóth Bence |
B csoport | Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI (2400 Dunaújváros, Római körút 51.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaújvárosi Sárkányok U12 - Marcali Szürkefarkasok | 2022. december 3. szombat | 68 - 51 | Béndek Gábor Miklós, Tóth Bence |
Marcali Szürkefarkasok - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 | 2022. december 3. szombat | 43 - 76 | Béndek Gábor Miklós, Tóth Bence |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 - Dunaújvárosi Sárkányok U12 | 2022. december 3. szombat | 60 - 46 | Béndek Gábor Miklós, Tóth Bence |
C csoport | Bakony Sporttelep (8400 Ajka Felsőcsingeri út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ajka - Fűzfői AK | 2022. november 27. vasárnap | 62 - 45 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
Fűzfői AK - Dávid Kornél KA Pandák | 2022. november 27. vasárnap | 47 - 59 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
Dávid Kornél KA Pandák - Ajka | 2022. november 27. vasárnap | 34 - 66 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
D csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
AF-Velencei Gézengúzok - Várpalota Gepárdok | 2022. december 3. szombat | 36 - 47 | Koller István, Horváth Andreasz |
Pákozdi Kócsagok - AF-Velencei Gézengúzok | 2022. december 3. szombat | 60 - 48 | Koller István, Horváth Andreasz |
Várpalota Gepárdok - Pákozdi Kócsagok | 2022. december 3. szombat | 56 - 64 | Koller István, Horváth Andreasz |
E csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/Bulls - BUSC | 2022. december 4. vasárnap | 2 - 0 | Poór Tamás, Tóth Bence |
Dávid Kornél KA/Cougars - Kosársuli 8600 Kft | 2022. december 4. vasárnap | 40 - 26 | Koller István, Horváth Andreasz |
BUSC - Kosársuli 8600 Kft | 2022. december 4. vasárnap | 0 - 2 | Horváth Andreasz, Szőcs Péter |
Dávid Kornél KA/Bulls - Dávid Kornél KA/Cougars | 2022. december 4. vasárnap | 23 - 26 | Koller István, Horváth Andreasz |
F csoport | Vetési Albert Gimnázium (8200 Veszprém Kemecse utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE U11 Bikák - Várpalotai Sárkányok | 2022. december 3. szombat | 73 - 33 | Oláh Gabriella, Mónus Péter |
VESC U12 - Dunavecsei Sárkányok U12 | 2022. december 3. szombat | 47 - 41 | Oláh Gabriella, Mónus Péter |
Várpalotai Sárkányok - Dunavecsei Sárkányok U12 | 2022. december 3. szombat | 51 - 32 | Oláh Gabriella, Mónus Péter |
VUKE U11 Bikák - VESC U12 | 2022. december 3. szombat | 61 - 44 | Oláh Gabriella, Mónus Péter |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U12 - MAFC Gabányi | 2022. december 3. szombat | 58 - 55 | dr. Horváth Brúnó József, Waigand Ágoston |
Óbudai Kaszások/A - Vasas Akadémia U12 | 2022. december 3. szombat | 52 - 58 | Bárány Levente, Waigand Ágoston |
MAFC Gabányi - Óbudai Kaszások/A | 2022. december 3. szombat | 63 - 69 | Bárány Levente, dr. Horváth Brúnó József |
B csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/A - Csata Csillagok | 2022. december 4. vasárnap | 70 - 53 | Bujtor Péter, Hőgerl Bence |
Budapesti Honvéd SE/A - Kőbányai Darazsak/A | 2022. december 4. vasárnap | 50 - 57 | dr. Horváth Brúnó József, Korpás Máté |
Csata Csillagok - Budapesti Honvéd SE/A | 2022. december 4. vasárnap | 47 - 66 | dr. Horváth Brúnó József, Korpás Máté |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/A - Vasas Amazonok | 2022. december 3. szombat | 37 - 51 | Kovács Róbert Márió, Kara Zsombor |
Budafoki Bikák - Újpest-MT/A | 2022. december 3. szombat | 41 - 52 | Kovács Róbert Márió, Frányó Csanád |
Vasas Amazonok - Budafoki Bikák | 2022. december 3. szombat | 78 - 44 | Frányó Csanád, Kara Zsombor |
D csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/B - Óbudai Kaszások Girls | 2022. december 4. vasárnap | 54 - 23 | Waigand Ágoston, Konta Csanád János |
Török Sasok - Óbudai Kaszások/B | 2022. december 4. vasárnap | 61 - 33 | Waigand Ágoston, Konta Csanád János |
Óbudai Kaszások Girls - Török Sasok | 2022. december 4. vasárnap | 33 - 69 | Mészáros Nándor Lajos, Boros Dániel |
E csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Heisler - BEAC Újbuda KA/A | 2022. december 3. szombat | 58 - 57 | Korpás Máté, Miháczi Ádám |
KöLöKöS Fiúk/A - MAFC Heisler | 2022. december 3. szombat | 60 - 58 | Zakár Adrienn, Korpás Máté |
BEAC Újbuda KA/A - KöLöKöS Fiúk/A | 2022. december 3. szombat | 70 - 51 | Zakár Adrienn, Miháczi Ádám |
F csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darázslányok - Vasas Akadémia U11 | 2022. december 4. vasárnap | 68 - 36 | Tahin András, Koncsag Csaba |
Vasas Akadémia U11 - TFSE | 2022. december 4. vasárnap | 20 - 49 | Tahin András, Koncsag Csaba |
TFSE - Kőbányai Darázslányok | 2022. december 4. vasárnap | 48 - 45 | Bujtor Péter, Hőgerl Bence |
G csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/B - BLF KK/A | 2022. december 4. vasárnap | 2 - 0 | Mészáros Nándor Lajos, Boros Dániel |
BLF KK/A - Kőbányai Darazsak/B | 2022. december 4. vasárnap | 0 - 2 | Frányó Csanád, Földesi Boglárka |
Kőbányai Darazsak/B - Újpest-MT/B | 2022. december 4. vasárnap | 31 - 62 | Frányó Csanád, Földesi Boglárka |
H csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zuglói Sasok - Csata Villámok | 2022. december 4. vasárnap | 18 - 42 | Miháczi Ádám, Puskás Ágnes Réka |
MTK Budapest - Zuglói Sasok | 2022. december 4. vasárnap | 57 - 35 | Miháczi Ádám, Bíró Brigitta |
Csata Villámok - MTK Budapest | 2022. december 4. vasárnap | 43 - 69 | Nagy Joel, Bíró Brigitta |
I csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budai Aranysakálok - Óbudai Kaszások Boys | 2022. december 3. szombat | 27 - 43 | Kutrik Andrea, Bíró Brigitta |
Vasas Bolhák - Budai Aranysakálok | 2022. december 3. szombat | 19 - 31 | Kutrik Andrea, Bíró Brigitta |
Óbudai Kaszások Boys - Vasas Bolhák | 2022. december 3. szombat | 24 - 14 | Frányó Csanád, Horváth Petra |
J csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KöLöKöS Lányok - Ziccer Tigrisek | 2022. december 3. szombat | 54 - 12 | Tahin András, Puskás Ágnes Réka |
Ziccer Tigrisek - MAFC Mokos | 2022. december 3. szombat | 2 - 0 | Tahin András, Bíró Brigitta |
MAFC Mokos - KöLöKöS Lányok | 2022. december 3. szombat | 29 - 50 | Tahin András, Bíró Brigitta |
K csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasmadarak - Keresztúri SE | 2022. december 3. szombat | 46 - 43 | Bárány Levente, Gere Kálmán Richárd |
BEAC Újbuda KA/B - Török Sasmadarak | 2022. december 3. szombat | 17 - 40 | Bárány Levente, Boros Dániel |
Keresztúri SE - BEAC Újbuda KA/B | 2022. december 3. szombat | 37 - 20 | Bárány Levente, Boros Dániel |
L csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Malév Kobrák - Budapesti Honvéd SE/B | 2022. december 3. szombat | 34 - 36 | Koncsag Csaba, Puskás Ágnes Réka |
Budapesti Bikák - Malév Kobrák | 2022. december 3. szombat | 11 - 44 | Koncsag Csaba, Puskás Ágnes Réka |
Budapesti Honvéd SE/B - Budapesti Bikák | 2022. december 3. szombat | 43 - 18 | Koncsag Csaba, Puskás Ágnes Réka |
M csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd Bakáts - Németvölgyi Bocsok | 2022. december 3. szombat | 2 - 0 | Frányó Csanád, Horváth Petra |
Németvölgyi Bocsok - BUDAFOKI BaKoK | 2022. december 3. szombat | 0 - 2 | Gere Kálmán Richárd, Boros Dániel |
BUDAFOKI BaKoK - Budapesti Honvéd Bakáts | 2022. december 3. szombat | 54 - 17 | Gere Kálmán Richárd, Boros Dániel |
N csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/C - SZPA-HSE U12 | 2022. december 4. vasárnap | 2 - 0 | Bárány Levente, Vigh Barnabás Dominik |
Törekvés Sascsibék - Újpest-MT/C | 2022. december 4. vasárnap | 0 - 2 | Bárány Levente, Vigh Barnabás Dominik |
SZPA-HSE U12 - Törekvés Sascsibék | 2022. december 4. vasárnap | 0 - 2 | Miháczi Ádám, Puskás Ágnes Réka |
O csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Józsefvárosi KC - PSE Párducok | 2022. december 3. szombat | 0 - 2 | Konta Csanád János, Mészáros Nándor Lajos |
PSE Párducok - WSK U12 | 2022. december 3. szombat | 38 - 48 | Konta Csanád János, Mészáros Nándor Lajos |
WSK U12 - Józsefvárosi KC | 2022. december 3. szombat | 2 - 0 | Konta Csanád János, Mészáros Nándor Lajos |
P csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csepel - Bontó - TF-JAK-Sáskák | 2022. december 3. szombat | 22 - 45 | B. Németh Kristóf, Miháczi Ádám |
Városgazda UP Akadémia - Csepel - Bontó | 2022. december 3. szombat | 48 - 29 | Steiner Máté, Koncz Levente |
TF-JAK-Sáskák - Városgazda UP Akadémia | 2022. december 3. szombat | 25 - 27 | Steiner Máté, Koncz Levente |
Q csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
HSE-ADY Érmek - PEKOSI U12 | 2022. december 3. szombat | 11 - 29 | Bujtor Péter, Vigh Barnabás Dominik |
PEKOSI U12 - TF KFT - VM U12 | 2022. december 3. szombat | 9 - 26 | Bujtor Péter, Tarr Emese Petra |
FKE Kőrösi - HSE-ADY Érmek | 2022. december 3. szombat | 34 - 11 | Tarr Emese Petra, Vigh Barnabás Dominik |
TF KFT - VM U12 - FKE Kőrösi | 2022. december 3. szombat | 15 - 25 | Belák Dorka, Vigh Barnabás Dominik |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12 - Gödi SE Gólyák | 2022. december 4. vasárnap | 72 - 54 | Porkoláb Mercédesz Anett, György Ferenc |
BSC Fiú - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12 | 2022. december 4. vasárnap | 70 - 41 | Hamzi Virág, Beniczky Tamás |
Gödi SE Gólyák - BSC Fiú | 2022. december 4. vasárnap | 51 - 67 | Hamzi Virág, Beniczky Tamás |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Diósdi Sasok KE - Dunaharaszti MTK | 2022. december 4. vasárnap | 57 - 64 | Takács István, Hamzi Virág |
Vasas Áldás Basket - Diósdi Sasok KE | 2022. december 4. vasárnap | 62 - 48 | Molnár Tamás, Takács István |
Dunaharaszti MTK - Vasas Áldás Basket | 2022. december 4. vasárnap | 45 - 87 | Molnár Tamás, Takács István |
C csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi SE Gödények - BL Basket | 2022. december 4. vasárnap | 31 - 30 | Pál-Szabó Sándor János, Kozma Péter |
PILIS BASKET - Gödi SE Gödények | 2022. december 4. vasárnap | 42 - 36 | Fenyvesi Zénó, Kozma Péter |
BL Basket - PILIS BASKET | 2022. december 4. vasárnap | 47 - 31 | Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó |
D csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödöllői Sport Klub - Százhalombattai KSE | 2022. december 3. szombat | 49 - 81 | Mezei Tibor, Gyenge Gábor |
BSC Leány - Gödöllői Sport Klub | 2022. december 3. szombat | 79 - 67 | Gyenge Gábor, Bodnár Vivien |
Százhalombattai KSE - BSC Leány | 2022. december 3. szombat | 65 - 33 | Mezei Tibor, Bodnár Vivien |
E csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG Veresegyház - Pilots SE U12 | 2022. december 4. vasárnap | 58 - 37 | Pál-Szabó Sándor János, Kozma Péter |
KVSE U12 - BKG Veresegyház | 2022. december 4. vasárnap | 26 - 45 | Fenyvesi Zénó, Kozma Péter |
Pilots SE U12 - KVSE U12 | 2022. december 4. vasárnap | 31 - 40 | Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó |
F csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Viadukt SE - ICT Pilots Farkasrét | 2022. december 3. szombat | 27 - 58 | Fehérvári Gergely, Schönborn Tamás |
ICT Pilots Farkasrét - BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2022. december 3. szombat | 59 - 35 | Kovács Karina Erzsébet, Schönborn Tamás |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Viadukt SE | 2022. december 3. szombat | 38 - 50 | Fehérvári Gergely, Kovács Karina Erzsébet |
G csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - CKE U12 | 2022. december 3. szombat | 22 - 50 | Mezei Tibor, Gyenge Gábor |
Gyömrői Funkcionális Tréning SE - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2022. december 3. szombat | 0 - 2 | Gyenge Gábor, Bodnár Vivien |
CKE U12 - Gyömrői Funkcionális Tréning SE | 2022. december 3. szombat | 2 - 0 | Mezei Tibor, Bodnár Vivien |
H csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BTDSE Taksonyi Ördögök/B - Szentendrei KSE/A | 2022. december 3. szombat | 2 - 0 | Fehérvári Gergely, Schönborn Tamás |
BDSEbasket U12 - BTDSE Taksonyi Ördögök/B | 2022. december 3. szombat | 82 - 17 | Kovács Karina Erzsébet, Schönborn Tamás |
Szentendrei KSE/A - BDSEbasket U12 | 2022. december 3. szombat | 0 - 2 | Fehérvári Gergely, Kovács Karina Erzsébet |
I csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monor SE - Gyáli Apródok | 2022. december 3. szombat | 0 - 2 | Gyurkovics István János, Agócs Gábor Mihály |
Parthus SE/A - Monor SE | 2022. december 3. szombat | 2 - 0 | Gyurkovics István János, Agócs Gábor Mihály |
Gyáli Apródok - Parthus SE/A | 2022. december 3. szombat | 55 - 50 | Gyurkovics István János, Agócs Gábor Mihály |
J csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZKHSE U12 - Fót SE | 2022. december 3. szombat | 2 - 0 | Hamzi Virág, Ábrahám Soma |
VMG DSE - Radobasket Oroszlánok | 2022. december 3. szombat | 83 - 12 | Magda János József, Ábrahám Soma |
Fót SE - Radobasket Oroszlánok | 2022. december 3. szombat | 0 - 2 | Magda János József, Hamzi Virág |
SZKHSE U12 - VMG DSE | 2022. december 3. szombat | 23 - 103 | Magda János József, Hamzi Virág |