|
A csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK U12/A - Cívis KK U12/B | 2023. február 18. szombat | 74 - 43 | Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István |
Cívis KK U12/B - Nyíregyházi Sportcentrum | 2023. február 18. szombat | 32 - 92 | Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István |
Nyíregyházi Sportcentrum - Cívis KK U12/A | 2023. február 18. szombat | 68 - 74 | Kokas Sándor Zsolt |
B csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Kossuth Leopárdok - Cívis KK Bulls | 2023. február 18. szombat | 78 - 34 | Rácz Bence |
Nyíkse Tűzgolyók/A - Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2023. február 18. szombat | 77 - 45 | Rácz Bence, Szabó Gréta |
Cívis KK Bulls - Nyíkse Tűzgolyók/A | 2023. február 18. szombat | 33 - 73 | Rácz Bence |
C csoport | Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CSS Sighet Sighetu Marmatiei - NYKK Eötvös U12 | 2023. február 19. vasárnap | 45 - 22 | Horányi András, Szabó Zsuzsa |
NYKK Eötvös U12 - CSS Sighet Sighetu Marmatiei | 2023. február 19. vasárnap | 32 - 49 | Horányi András, Szabó Zsuzsa |
D csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíkse Tűzgolyók/B - LPS-CSS BihoruL Oradea | 2023. március 4. szombat | 14:00 | Scholtz Zoltán, Szabó Zsuzsa |
LPS-CSS BihoruL Oradea - BKG PRIMA Akadémia Hajdú | 2023. március 4. szombat | 15:30 | KONCZ JÁNOS, Szabó Zsuzsa |
BKG PRIMA Akadémia Hajdú - Nyíkse Tűzgolyók/B | 2023. március 4. szombat | 54 - 70 | Szulics Zsolt János, Varga Bence |
E csoport | Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hajdúböszörményi TE - KARCAGI SE Pusztai Viperák | 2023. február 19. vasárnap | 39 - 25 | Fehérvári Gergely, Szőcs Béla |
Dife KK - Hajdúböszörményi TE | 2023. február 19. vasárnap | 32 - 51 | Szőcs Béla, Schönborn Tamás |
KARCAGI SE Pusztai Viperák - Dife KK | 2023. február 19. vasárnap | 45 - 13 | Fehérvári Gergely, Schönborn Tamás |
F csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK U12/C - Zsákoló Zsiráfok | 2023. február 19. vasárnap | 28 - 64 | KONCZ JÁNOS, Jánkfalvi Máté Péter |
Hadházi Farkasok - Cívis KK U12/C | 2023. február 19. vasárnap | 37 - 50 | Tóth Tamás Zoltán, Varga Bence |
Zsákoló Zsiráfok - Hadházi Farkasok | 2023. február 19. vasárnap | 53 - 43 | Tóth Tamás Zoltán, Pokoraczky Máté |
G csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka (4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12..) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Wildcats Piros (Lány) - Nyíregyházi Sportcentrum Záhony | 2023. február 25. szombat | 0 - 20 | dr. Marjay Péter, Scholtz Zoltán |
CS Crisul Oradea (Lány) - Wildcats Piros (Lány) | 2023. február 25. szombat | 20 - 0 | dr. Marjay Péter, Oroszvári Tamás |
Nyíregyházi Sportcentrum Záhony - CS Crisul Oradea (Lány) | 2023. február 25. szombat | 48 - 57 | Scholtz Zoltán, Oroszvári Tamás |
H csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Sportcentrum Korányi - Nyíkse Tűzgolyók/C | 2023. február 26. vasárnap | 0 - 2 | Scholtz Zoltán, Varga Bence |
TSK-Magiszter - Dife KK Berettyóújfalu | 2023. február 26. vasárnap | 35 - 28 | Scholtz Zoltán, Oroszvári Tamás |
Nyíregyházi Sportcentrum Korányi - Dife KK Berettyóújfalu | 2023. február 26. vasárnap | 0 - 2 | Oroszvári Tamás, Szabó Zsuzsa |
Nyíkse Tűzgolyók/C - TSK-Magiszter | 2023. február 26. vasárnap | 28 - 23 | Szabó Zsuzsa, Oroszvári Tamás |
I csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíkse Tűzgolyók/D - Nyírpazonyi KE | 2023. február 25. szombat | 0 - 2 | Horányi András, Pokoraczky Máté |
VULE/A U12 - VULE/B U12 | 2023. február 25. szombat | 36 - 9 | KONCZ JÁNOS, Jánkfalvi Máté Péter |
Nyíkse Tűzgolyók/D - VULE/B U12 | 2023. február 25. szombat | 0 - 2 | KONCZ JÁNOS, Varga Bence |
Nyírpazonyi KE - VULE/A U12 | 2023. február 25. szombat | 67 - 13 | Tóth Tamás Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter |
A csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/A - Egri Kék Oroszlánok | 2023. február 18. szombat | 93 - 31 | Marton Péter, Szalontai Dorina Enikő |
MEAFC Cápakölykök - DVTK Akadémia/A | 2023. február 18. szombat | 61 - 60 | Marton Péter, dr. Nagy Zsombor |
Egri Kék Oroszlánok - MEAFC Cápakölykök | 2023. február 18. szombat | 43 - 68 | dr. Nagy Zsombor, Szalontai Dorina Enikő |
B csoport | Széchenyi Általános Iskola (3580 Tiszaújváros Deák tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Tiszaújváros - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2023. február 16. csütörtök | 46 - 43 | Vaszi Ádám, Lónáth László |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Szerencs VSE | 2023. február 16. csütörtök | 31 - 57 | Vaszi Ádám, Siska-Sándor Ivett |
Szerencs VSE - DVTK Tiszaújváros | 2023. február 16. csütörtök | 50 - 38 | Lónáth László, Siska-Sándor Ivett |
C csoport | KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KSE Szécsény - SLÁGER Kazincbarcikai KSE | 2023. február 19. vasárnap | 28 - 62 | Dr. Ormay Gábor, Suhajda Levente Ákos |
Salgó Basket Szécsény - Salgótarjáni KSE Szécsény | 2023. február 19. vasárnap | 35 - 42 | Dr. Ormay Gábor, Kovács Zsolt |
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Salgó Basket Szécsény | 2023. február 19. vasárnap | 84 - 27 | Kovács Zsolt, Suhajda Levente Ákos |
D csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/B - Beszterce KK U12 | 2023. február 18. szombat | 61 - 49 | Dr. Ormay Gábor, Suhajda Levente Ákos |
Beszterce KK U12 - Miskolci Sportiskola Vadmacskák | 2023. február 18. szombat | 49 - 59 | Dr. Ormay Gábor, Petró Szilvia Erika |
Miskolci Sportiskola Vadmacskák - DVTK Akadémia/B | 2023. február 18. szombat | 73 - 47 | Suhajda Levente Ákos, Petró Szilvia Erika |
E csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Zemplén - MEAFC Basket Bulls U12 | 2023. február 18. szombat | 0 - 2 | Domán István, Burján Márk |
MEAFC Basket Bulls U12 - Salgótarjáni KI(F) | 2023. február 18. szombat | 34 - 22 | Domán István, Gombos Dorka |
Salgótarjáni KI(F) - DVTK Zemplén | 2023. február 18. szombat | 2 - 0 | Burján Márk, Gombos Dorka |
F csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fürge Gyik DSE - MEAFC Rónai U12 | 2023. február 19. vasárnap | 0 - 2 | Takács Zoltán, Gombos Dorka |
Salgótarjáni KI(L) - Beszterce KK.-Bolyky U12 | 2023. február 19. vasárnap | 40 - 64 | Takács Zoltán, Gombos Dorka |
Fürge Gyik DSE - Salgótarjáni KI(L) | 2023. február 19. vasárnap | 0 - 2 | Siska-Sándor Ivett, Szalontai Dorina Enikő |
MEAFC Rónai U12 - Beszterce KK.-Bolyky U12 | 2023. február 19. vasárnap | 38 - 23 | Siska-Sándor Ivett, Szalontai Dorina Enikő |
A csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Németh László utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Gepárdok - SZEDEÁK Aranysakálok | 2023. február 15. szerda | 37 - 74 | Czékmán Csaba, Vétek Frigyes Balázs |
SZEDEÁK Aranysakálok - CSC Mosnita Timisoara fiú | 2023. február 15. szerda | 20 - 0 | Czékmán Csaba, Vétek Frigyes Balázs |
CSC Mosnita Timisoara fiú - Vásárhelyi Gepárdok | 2023. február 15. szerda | 0 - 20 | Czékmán Csaba, Vétek Frigyes Balázs |
B csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Németh László utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Farkasok - Szarvas GFE Gyakorló | 2023. február 18. szombat | 85 - 51 | Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika |
Szarvas GFE Gyakorló - Szolnoki Bikák | 2023. február 18. szombat | 38 - 64 | Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika |
Szolnoki Bikák - Vásárhelyi Farkasok | 2023. február 18. szombat | 54 - 58 | Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika |
C csoport | Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Karcagi SE Oroszlánok - Békési Gladiátorok | 2023. február 19. vasárnap | 62 - 59 | Mezei Tibor, Kovács Karina Erzsébet |
Békési Gladiátorok - SZEDEÁK Kiscsikók | 2023. február 19. vasárnap | 63 - 23 | Mezei Tibor, Kovács Karina Erzsébet |
SZEDEÁK Kiscsikók - Karcagi SE Oroszlánok | 2023. február 19. vasárnap | 38 - 57 | Mezei Tibor, Kovács Karina Erzsébet |
D csoport | Hűtő Sportcsarnok (5100 Jászberény Gorjánc Ignác sétány 5-6) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Lehel Kosársuli U12 - Mezőberényi Kosárlabda Klub (L) | 2023. február 18. szombat | 60 - 43 | Szabó László, Dezsèri Szabolcs Ernő |
Mezőberényi Kosárlabda Klub (L) - CS MP Sport Timisoara fiú | 2023. február 18. szombat | 57 - 40 | Kovács Karina Erzsébet, Dezsèri Szabolcs Ernő |
CS MP Sport Timisoara fiú - Lehel Kosársuli U12 | 2023. február 18. szombat | 39 - 66 | Szabó László, Kovács Karina Erzsébet |
E csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Németh László utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Tigrisek - ACS Baschet Star Oradea fiú | 2023. február 18. szombat | 46 - 67 | Márkus Gábor Péter, Dr. Kozma Gábor |
ACS Baschet Star Oradea fiú - Fekete Mambák | 2023. február 18. szombat | 20 - 0 | Márkus Gábor Péter, Dr. Kozma Gábor |
Fekete Mambák - Vásárhelyi Tigrisek | 2023. február 18. szombat | 0 - 20 | Márkus Gábor Péter, Dr. Kozma Gábor |
F csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Ezüstrókák - Gyulasport Nkft. | 2023. február 18. szombat | 51 - 23 | Boros Eszter, Balog Gábor |
Gyulasport Nkft. - Szolnoki Pindúrok | 2023. február 18. szombat | 36 - 37 | Boros Eszter, Gedra János |
Szolnoki Pindúrok - SZEDEÁK Ezüstrókák | 2023. február 18. szombat | 21 - 73 | Gedra János, Balog Gábor |
G csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tószegi Vadmacskák - Szentesi KK/A | 2023. február 19. vasárnap | 44 - 39 | Fenyvesi Zénó, Dezsèri Szabolcs Ernő |
Szentesi KK/A - Békéscsabai KK | 2023. február 19. vasárnap | 61 - 67 | Kozma Péter, Dezsèri Szabolcs Ernő |
Békéscsabai KK - Tószegi Vadmacskák | 2023. február 19. vasárnap | 54 - 44 | Fenyvesi Zénó, Kozma Péter |
H csoport | Móricz Zsigmond Református Kollégium (5310 Kisújszállás Széchenyi utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kisújszállási SE - Mezőberényi Kosárlabda Klub (F) | 2023. február 18. szombat | 18 - 27 | Schönborn Tamás, Terjéki András |
Mezőberényi Kosárlabda Klub (F) - Szegedi Bulldogok | 2023. február 18. szombat | 13 - 44 | Terjéki András, Bodnár Vivien |
Szegedi Bulldogok - Kisújszállási SE | 2023. február 18. szombat | 51 - 27 | Schönborn Tamás, Bodnár Vivien |
A csoport | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok (9400 Sopron Ady Endre utca 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - MVM-OSE Oroszlánok | 2023. február 19. vasárnap | 107 - 68 | Herczeg Ágoston, Horváth Márk |
Soproni Tigrisek/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2023. február 19. vasárnap | 57 - 78 | Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston |
MVM-OSE Oroszlánok - Soproni Tigrisek/A | 2023. február 19. vasárnap | 42 - 76 | Kovács Zoltán, Horváth Márk |
B csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Kenguruk - UNI Győr NKA | 2023. február 18. szombat | 45 - 70 | Bakó László Ferenc, Bende Réka |
UNI Győr NKA - Sportdarázs | 2023. február 18. szombat | 39 - 81 | Erős Florentina, Bende Réka |
Sportdarázs - Győri KC Kenguruk | 2023. február 18. szombat | 84 - 30 | Erős Florentina, Bende Réka |
C csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE TKC U12 - MVM-OSE Vadmacskák | 2023. február 19. vasárnap | 56 - 61 | Kaposi Renátó, Lázár Alina |
MVM-OSE Vadmacskák - Esztergomi KE | 2023. február 19. vasárnap | 45 - 107 | Kaposi Renátó, Lázár Alina |
Esztergomi KE - MVM-OSE TKC U12 | 2023. február 19. vasárnap | 85 - 25 | Kaposi Renátó, Lázár Alina |
D csoport | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok (9400 Sopron Ady Endre utca 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok - Vidám Kenguruk | 2023. február 18. szombat | 50 - 53 | Dr Tallós Gábor, Horváth Márk |
Győri KC Zsiráfok - Soproni Sportiskolás Vadbivalyok | 2023. február 18. szombat | 0 - 2 | Wischy Péter, Söveges Tamás |
Vidám Kenguruk - Győri KC Zsiráfok | 2023. február 18. szombat | 2 - 0 | Wischy Péter, Söveges Tamás |
E csoport | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok (9200 Mosonmagyaróvár Gazdász utca 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - TSE Basket U12 | 2023. február 18. szombat | 35 - 61 | Vass Dávid Áron, Farkas Roland |
Soproni Tigrisek Kőszeg - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2023. február 18. szombat | 45 - 54 | Vass Dávid Áron, Farkas Roland |
TSE Basket U12 - Soproni Tigrisek Kőszeg | 2023. február 18. szombat | 89 - 30 | Vass Dávid Áron, Farkas Roland |
F csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Mókusok - UNI GYŐR NKA/B | 2023. február 18. szombat | 26 - 69 | Erős Florentina, Bende Réka |
Soproni Tigrisek/B - Győri KC Mókusok | 2023. február 18. szombat | 0 - 2 | Erős Florentina, Bende Réka |
UNI GYŐR NKA/B - Soproni Tigrisek/B | 2023. február 18. szombat | 2 - 0 | Németh Balázs, Horváth Andreasz |
A csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakerámia ZTE KK - Ifjú Sólymok | 2023. február 19. vasárnap | 51 - 70 | Kiss Márton Balázs, Szabó Krisztina |
Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK | 2023. február 19. vasárnap | 68 - 62 | Kiss Márton Balázs, Perák Denis |
Ifjú Sólymok - Körmendi Törpördögök/A | 2023. február 19. vasárnap | 64 - 67 | Perák Denis, Szabó Krisztina |
B csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca, Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalaegerszegi KTE - Kanizsai Vadmacskák | 2023. február 19. vasárnap | 60 - 54 | Kocsis Tamás, Pajor Máté |
Tapolcai Sárkányok - Zalaegerszegi KTE | 2023. február 19. vasárnap | 74 - 61 | Kocsis Tamás, Némethy Barna |
Kanizsai Vadmacskák - Tapolcai Sárkányok | 2023. február 19. vasárnap | 43 - 60 | Németh Csaba János, Pajor Máté |
C csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca, Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Lepkék - Harcos Sólymok | 2023. február 18. szombat | 48 - 41 | Kocsis Tamás, Némethy Barna |
KWBC Körmend/Lányok - Tapolcai Lepkék | 2023. február 18. szombat | 26 - 57 | Kocsis Tamás, Némethy Barna |
Harcos Sólymok - KWBC Körmend/Lányok | 2023. február 18. szombat | 49 - 24 | Kocsis Tamás, Némethy Barna |
D csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hévíz SK - Ricsilla U12 Rakéta | 2023. február 18. szombat | 56 - 36 | Benedek Zoltán, Kiss Armand Péter |
Sportiskolás Csajok - Kanizsa Kosárlabda Klub | 2023. február 18. szombat | 2 - 0 | Benedek Zoltán, Kiss Benedek |
Ricsilla U12 Rakéta - Kanizsa Kosárlabda Klub | 2023. február 18. szombat | 2 - 0 | Benedek Zoltán, Kiss Armand Péter |
Hévíz SK - Sportiskolás Csajok | 2023. február 18. szombat | 70 - 26 | Benedek Zoltán, Kiss Benedek |
A csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Fiú - NKA Pécs u12 fiú/A | 2023. február 19. vasárnap | 45 - 91 | Hergyó-Bencze Gábor, Ignácz Kristóf |
NKA Pécs u12 fiú/A - GYKSE Szekszárd/A | 2023. február 19. vasárnap | 102 - 18 | Hergyó-Bencze Gábor, Lenger Levente |
GYKSE Szekszárd/A - PVSK NKA Fiú | 2023. február 19. vasárnap | 41 - 99 | Lenger Levente, Ignácz Kristóf |
B csoport | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka (7400 Kaposvár, Béke utca 75.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE U12/A - KASI/A | 2023. február 19. vasárnap | 54 - 89 | Koncsek Balázs, Farkas Roland |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Dombóvári Kosársuli KE U12/A | 2023. február 19. vasárnap | 79 - 57 | Koncsek Balázs, Farkas Roland |
KASI/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2023. február 19. vasárnap | 53 - 57 | Koncsek Balázs, Farkas Roland |
C csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u12 leány/A - NKA Pécs Gyermek fiú/B | 2023. február 26. vasárnap | 53 - 61 | Barics Bálint, Ignácz Kristóf |
NKA Pécs Gyermek fiú/B - GYKSE Szekszárd/B | 2023. február 26. vasárnap | 62 - 50 | Barics Bálint, Mándity Mirna |
GYKSE Szekszárd/B - NKA Pécs u12 leány/A | 2023. február 26. vasárnap | 43 - 61 | Ignácz Kristóf, Mándity Mirna |
D csoport | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka (7700 Mohács, Szepessy Ignác tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - Kozármisleny SE/A | 2023. február 25. szombat | 34 - 61 | Lovász Balázs, Kiss Zoltán |
Kozármisleny SE/A - NKA Pécs Leány/B | 2023. február 25. szombat | 51 - 43 | Lovász Balázs, Kiss Zoltán |
NKA Pécs Leány/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2023. február 25. szombat | 62 - 46 | Lovász Balázs, Kiss Zoltán |
E csoport | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka (7400 Kaposvár, Béke utca 75.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/C - Gyakorlós Csibék | 2023. február 18. szombat | 51 - 46 | Farkas Roland, Guzmics Bence |
Dombóvári Kosársuli KE U12/B - KASI/C | 2023. február 18. szombat | 55 - 53 | Deák Zsuzsanna, Farkas Roland |
Gyakorlós Csibék - Dombóvári Kosársuli KE U12/B | 2023. február 18. szombat | 57 - 43 | Deák Zsuzsanna, Guzmics Bence |
F csoport | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka (7400 Kaposvár, Béke utca 75.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/B - Monok SE | 2023. február 26. vasárnap | 69 - 22 | Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna |
Monok SE - PVSK NKA Leány/A | 2023. február 26. vasárnap | 38 - 66 | Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna |
PVSK NKA Leány/A - KASI/B | 2023. február 26. vasárnap | 59 - 53 | Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna |
G csoport | Komló Városi Sportcsarnok (7300 Komló, Eszperantó tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Komló Sport KK U12 - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 | 2023. február 19. vasárnap | 2 - 0 | Csontos Alex, Győr Marcell István |
Komló Sport KK U12 - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 | Egyeztetés alatt szerda | Csontos Alex, Győr Marcell István | |
AZÚR KAPOSVÁR - Komló Sport KK U12 | Egyeztetés alatt szerda | Csontos Alex, Győr Marcell István |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jimmy - Kecskeméti KA Csillagok | 2023. február 18. szombat | 60 - 22 | Kónya Levente, Bibok Liza |
Bajai NKK - Kecskeméti KA Jimmy | 2023. február 18. szombat | 50 - 76 | Kónya Levente, Romhányi Mária |
Kecskeméti KA Csillagok - Bajai NKK | 2023. február 18. szombat | 42 - 49 | Romhányi Mária, Bibok Liza |
B csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Mitugrász - Kecskeméti KA Amazonok | 2023. február 18. szombat | 62 - 19 | Lukácsi Lóránt, Lengyel Dorka |
BasketBaja SE - Kecskeméti KA Mitugrász | 2023. február 18. szombat | 44 - 48 | Farkas Dominik, Lengyel Dorka |
Kecskeméti KA Amazonok - BasketBaja SE | 2023. február 18. szombat | 30 - 45 | Lukácsi Lóránt, Farkas Dominik |
C csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Villámok - Nagykőrösi Sólymok U12 | 2023. február 19. vasárnap | 59 - 42 | Velkey István, Pettner Dávid |
Nagykőrösi Sólymok U12 - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2023. február 19. vasárnap | 2 - 0 | Velkey István, Burján Bianka |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Kecskeméti KA Villámok | 2023. február 19. vasárnap | 0 - 2 | Burján Bianka, Pettner Dávid |
D csoport | Szent Benedek Szakgimnázium Sportcsarnoka (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth L. u. 24) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI József A. Iskola - FTSI Platán Iskola | 2023. február 18. szombat | 29 - 46 | Tóth Mihály, Fehér Péter |
FTSI Platán Iskola - Miklósi Kékrókák | 2023. február 18. szombat | 77 - 37 | Tóth Mihály, Lédeczi Nándor |
Miklósi Kékrókák - FTSI József A. Iskola | 2023. február 18. szombat | 36 - 78 | Lédeczi Nándor, Fehér Péter |
E csoport | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CEKK - Pityke KSE (V) | 2023. február 18. szombat | 28 - 103 | Filep Áron Kálmán, Gulyás Patrik |
FTSI Constantinum - CEKK | 2023. február 18. szombat | 33 - 46 | Kovács András, Gulyás Patrik |
Pityke KSE (V) - FTSI Constantinum | 2023. február 18. szombat | 132 - 22 | Filep Áron Kálmán, Kovács András |
F csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Solti Sárkányok U12 - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2023. február 18. szombat | 0 - 0 | Kocsis Attila, Gulyás Patrik |
Kécskei Vidrák - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2023. február 18. szombat | 2 - 0 | Kocsis Attila, Gulyás Patrik |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2023. február 18. szombat | 0 - 0 | Papp Attila, Sinka-Pálinkás Szonja |
Solti Sárkányok U12 - Kécskei Vidrák | 2023. február 18. szombat | 0 - 2 | Papp Attila, Sinka-Pálinkás Szonja |
A csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár Cápák - Dávid Kornél KA/Alligators | 2023. február 19. vasárnap | 65 - 80 | Horváth Andreasz, Szőcs Péter |
VUKE U12 Oroszlánok - Alba Fehérvár Cápák | 2023. február 19. vasárnap | 36 - 76 | Nagy-Pál Petra, Szőcs Péter |
Dávid Kornél KA/Alligators - VUKE U12 Oroszlánok | 2023. február 19. vasárnap | 80 - 55 | Nagy-Pál Petra, Horváth Andreasz |
B csoport | Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI (2400 Dunaújváros, Római körút 51.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 - Dunaújvárosi Sárkányok U12 | 2023. február 19. vasárnap | 59 - 63 | Poór Tamás, Tóth Bence |
Marcali Szürkefarkasok - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U12 | 2023. február 19. vasárnap | 56 - 75 | Poór Tamás, Tóth Bence |
Dunaújvárosi Sárkányok U12 - Marcali Szürkefarkasok | 2023. február 19. vasárnap | 72 - 41 | Poór Tamás, Tóth Bence |
C csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ajka - Pákozdi Kócsagok | 2023. február 19. vasárnap | 52 - 42 | Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF |
Várpalota Gepárdok - Ajka | 2023. február 19. vasárnap | 38 - 51 | Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF |
Pákozdi Kócsagok - Várpalota Gepárdok | 2023. február 19. vasárnap | 49 - 51 | Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF |
D csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA Pandák - Dávid Kornél KA/Cougars | 2023. február 18. szombat | 44 - 34 | Poór Tamás, Tóth Bence |
Dávid Kornél KA/Cougars - AF-Velencei Gézengúzok | 2023. február 18. szombat | 24 - 38 | KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás |
AF-Velencei Gézengúzok - Dávid Kornél KA Pandák | 2023. február 18. szombat | 35 - 51 | KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence |
E csoport | Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred Nádor u. 17.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fűzfői AK - BUSC | 2023. február 18. szombat | 65 - 50 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
Dávid Kornél KA/Bulls - VUKE U11 Bikák | 2023. február 18. szombat | 0 - 0 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
BUSC - VUKE U11 Bikák | 2023. február 18. szombat | 2 - 0 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
Fűzfői AK - Dávid Kornél KA/Bulls | 2023. február 18. szombat | 2 - 0 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
F csoport | Egyetemi Tornacsarnok (8200 Veszprém, Egyetem utca 10.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VESC U12 - Várpalotai Sárkányok | 2023. február 19. vasárnap | 25 - 77 | Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor |
Kosársuli 8600 Kft - Dunavecsei Sárkányok U12 | 2023. február 19. vasárnap | 2 - 0 | Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor |
VESC U12 - Dunavecsei Sárkányok U12 | 2023. február 19. vasárnap | 2 - 0 | Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor |
Várpalotai Sárkányok - Kosársuli 8600 Kft | 2023. február 19. vasárnap | 37 - 57 | Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/A - MAFC Gabányi | 2023. február 18. szombat | 65 - 70 | Hartai Tamás, Korompai Zsolt László |
Vasas Akadémia U12 - Óbudai Kaszások/A | 2023. február 18. szombat | 52 - 40 | Hartai Tamás, Korompai Zsolt László |
MAFC Gabányi - Vasas Akadémia U12 | 2023. február 18. szombat | 56 - 49 | Győri Ferenc, Boros Krisztina |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/A - Csata Csillagok | 2023. február 18. szombat | 78 - 56 | Győri Ferenc, Boros Krisztina |
Budapesti Honvéd SE/A - Kőbányai Darazsak/A | 2023. február 18. szombat | 52 - 53 | dr. Horváth Brúnó József, Kutrik Andrea |
Csata Csillagok - Budapesti Honvéd SE/A | 2023. február 18. szombat | 60 - 59 | dr. Horváth Brúnó József, Kutrik Andrea |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Amazonok - Budafoki Bikák | 2023. február 19. vasárnap | 56 - 43 | Vigh Balázs, Tóth Olivér |
Újpest-MT/A - Vasas Amazonok | 2023. február 19. vasárnap | 0 - 2 | Vigh Balázs, Tóth Olivér |
Budafoki Bikák - Újpest-MT/A | 2023. február 19. vasárnap | 2 - 0 | Szilágyi Zsolt József, Vigh Barnabás Dominik |
D csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasok - MAFC Heisler | 2023. február 18. szombat | 50 - 49 | Kara Zsombor, Mészáros Nándor Lajos |
BEAC Újbuda KA/A - Török Sasok | 2023. február 18. szombat | 60 - 56 | Kara Zsombor, Mészáros Nándor Lajos |
MAFC Heisler - BEAC Újbuda KA/A | 2023. február 18. szombat | 64 - 52 | Kara Zsombor, Mészáros Nándor Lajos |
E csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/B - KöLöKöS Fiúk/A | 2023. február 18. szombat | 23 - 64 | Tahin András, Horváth Petra |
TFSE - Óbudai Kaszások/B | 2023. február 18. szombat | 46 - 35 | Tahin András, Horváth Petra |
KöLöKöS Fiúk/A - TFSE | 2023. február 18. szombat | 53 - 24 | Tahin András, Földesi Boglárka |
F csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások Girls - Vasas Akadémia U11 | 2023. február 19. vasárnap | 36 - 51 | Bárány Levente, Földesi Boglárka |
Kőbányai Darázslányok - Óbudai Kaszások Girls | 2023. február 19. vasárnap | 38 - 45 | Bárány Levente, Földesi Boglárka |
Vasas Akadémia U11 - Kőbányai Darázslányok | 2023. február 19. vasárnap | 49 - 50 | Bárány Levente, Földesi Boglárka |
G csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/B - Óbudai Kaszások Boys | 2023. február 19. vasárnap | 00:00 | |
Kőbányai Darazsak/B - Újpest-MT/B | 2023. február 19. vasárnap | 00:00 | |
Óbudai Kaszások Boys - Kőbányai Darazsak/B | 2023. február 19. vasárnap | 41 - 54 | Földesi Boglárka, Puskás Ágnes Réka |
H csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MTK Budapest - KöLöKöS Lányok | 2023. február 18. szombat | 45 - 36 | Konta Csanád János, Vigh Barnabás Dominik |
Csata Villámok - MTK Budapest | 2023. február 18. szombat | 35 - 43 | Konta Csanád János, Vigh Barnabás Dominik |
KöLöKöS Lányok - Csata Villámok | 2023. február 18. szombat | 33 - 35 | Konta Csanád János, Vigh Barnabás Dominik |
I csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF KK/A - Török Sasmadarak | 2023. február 19. vasárnap | 58 - 46 | Miháczi Ádám, Bíró Brigitta |
Zuglói Sasok - BLF KK/A | 2023. február 19. vasárnap | 47 - 35 | Miháczi Ádám, Bíró Brigitta |
Török Sasmadarak - Zuglói Sasok | 2023. február 19. vasárnap | 46 - 49 | Miháczi Ádám, Bíró Brigitta |
J csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budai Aranysakálok - Keresztúri SE | 2023. február 19. vasárnap | 46 - 59 | Borsos Balázs, Komáromi Brigitta Tünde |
MAFC Mokos - Budai Aranysakálok | 2023. február 19. vasárnap | 0 - 2 | Borsos Balázs, Puskás Ágnes Réka |
Keresztúri SE - MAFC Mokos | 2023. február 19. vasárnap | 50 - 37 | Borsos Balázs, Komáromi Brigitta Tünde |
K csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Bolhák - Malév Kobrák | 2023. február 19. vasárnap | 56 - 48 | Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő |
Budapesti Honvéd SE/B - Vasas Bolhák | 2023. február 19. vasárnap | 51 - 32 | Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő |
Malév Kobrák - Budapesti Honvéd SE/B | 2023. február 19. vasárnap | 49 - 34 | Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő |
L csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Tigrisek - Budapesti Honvéd Bakáts | 2023. február 19. vasárnap | 0 - 2 | Tahin András, Földesi Zsófia |
BUDAFOKI BaKoK - Ziccer Tigrisek | 2023. február 19. vasárnap | 2 - 0 | Tahin András, Földesi Zsófia |
Budapesti Honvéd Bakáts - BUDAFOKI BaKoK | 2023. február 19. vasárnap | 23 - 20 | Tahin András, Földesi Zsófia |
M csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Újbuda KA/B - Németvölgyi Bocsok | 2023. február 18. szombat | 0 - 20 | Molnár Tamás, Renkecz Máté Gergő |
Budapesti Bikák - BEAC Újbuda KA/B | 2023. február 18. szombat | 28 - 47 | Molnár Tamás, Renkecz Máté Gergő |
Németvölgyi Bocsok - Budapesti Bikák | 2023. február 18. szombat | 43 - 28 | Molnár Tamás, Renkecz Máté Gergő |
N csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/C - Városgazda UP Akadémia | 2023. február 18. szombat | 00:00 | |
Törekvés Sascsibék - Újpest-MT/C | 2023. február 18. szombat | 00:00 | |
Városgazda UP Akadémia - Törekvés Sascsibék | 2023. február 18. szombat | 23 - 31 | Földesi Boglárka, Koncz Levente |
O csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
WSK U12 - FKE Kőrösi | 2023. február 18. szombat | 29 - 27 | Török Béla, Komáromi Brigitta Tünde |
SZPA-HSE U12 - WSK U12 | 2023. február 18. szombat | 0 - 2 | Török Béla, Komáromi Brigitta Tünde |
FKE Kőrösi - SZPA-HSE U12 | 2023. február 18. szombat | 20 - 40 | Török Béla, Komáromi Brigitta Tünde |
P csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PSE Párducok - Ziccer Manók | 2023. február 18. szombat | 0 - 2 | Tahin András, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
Józsefvárosi KC - PSE Párducok | 2023. február 18. szombat | 0 - 0 | Tahin András, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
Ziccer Manók - Józsefvárosi KC | 2023. február 18. szombat | 2 - 0 | Tahin András, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
Q csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csepel - Bontó - PEKOSI U12 | 2023. február 18. szombat | 2 - 0 | Marjai Réka, Puskás Ágnes Réka |
TF-JAK-Sáskák - Csepel - Bontó | 2023. február 18. szombat | 41 - 15 | Marjai Réka, Puskás Ágnes Réka |
PEKOSI U12 - TF-JAK-Sáskák | 2023. február 18. szombat | 0 - 20 | Marjai Réka, Puskás Ágnes Réka |
R csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TF KFT - VM U12 - Kölökös Törpék | 2023. február 18. szombat | 0 - 2 | Bíró Brigitta, Kovalcsik Emese Zsófia |
HSE-ADY Érmek - TF KFT - VM U12 | 2023. február 18. szombat | 2 - 0 | Bíró Brigitta, Kovalcsik Emese Zsófia |
Kölökös Törpék - HSE-ADY Érmek | 2023. február 18. szombat | 55 - 6 | Bíró Brigitta, Kovalcsik Emese Zsófia |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Fiú - Gödi SE Gödények | 2023. február 18. szombat | 63 - 53 | Sersovszky Gergely Péter, Garami Júlia Eszter |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12 - BSC Fiú | 2023. február 18. szombat | 67 - 62 | Sersovszky Gergely Péter, Garami Júlia Eszter |
Gödi SE Gödények - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12 | 2023. február 18. szombat | 50 - 68 | Sersovszky Gergely Péter, Garami Júlia Eszter |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Áldás Basket - Százhalombattai KSE | 2023. február 18. szombat | 43 - 52 | Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter |
Dunaharaszti MTK - Vasas Áldás Basket | 2023. február 18. szombat | 36 - 58 | Gyurka Tamás, Gyurkovics István János |
Százhalombattai KSE - Dunaharaszti MTK | 2023. február 18. szombat | 65 - 39 | Gyurka Tamás, Gyurkovics István János |
C csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi SE Gólyák - BSC Leány | 2023. február 25. szombat | 79 - 47 | Paulik Benjámin, Beniczky Márton |
Diósdi Sasok KE - Gödi SE Gólyák | 2023. február 25. szombat | 58 - 74 | Paulik Benjámin, Beniczky Márton |
BSC Leány - Diósdi Sasok KE | 2023. február 25. szombat | 57 - 61 | Paulik Benjámin, Beniczky Márton |
D csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BL Basket - Gödöllői Sport Klub | 2023. február 19. vasárnap | 0 - 2 | Garami Júlia Eszter, Kálnai Baldvin |
BKG Veresegyház - BL Basket | 2023. február 19. vasárnap | 2 - 0 | Garami Júlia Eszter, Kálnai Baldvin |
Gödöllői Sport Klub - BKG Veresegyház | 2023. február 19. vasárnap | 48 - 51 | Garami Júlia Eszter, Kálnai Baldvin |
E csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PILIS BASKET - Pilots SE U12 | 2023. február 19. vasárnap | 52 - 34 | Sersovszky Gergely Péter, Beniczky Tamás |
KVSE U12 - PILIS BASKET | 2023. február 19. vasárnap | 55 - 49 | Sersovszky Gergely Péter, Beniczky Tamás |
Pilots SE U12 - KVSE U12 | 2023. február 19. vasárnap | 69 - 70 | Sersovszky Gergely Péter, Beniczky Tamás |
F csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ICT Pilots Farkasrét - BDSEbasket U12 | 2023. február 18. szombat | 76 - 56 | Takács István, Gergő János |
CKE U12 - ICT Pilots Farkasrét | 2023. február 18. szombat | 43 - 60 | Takács István, Csegény Csenge Janka |
BDSEbasket U12 - CKE U12 | 2023. február 18. szombat | 74 - 47 | Takács István, Gergő János |
G csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Viadukt SE - Gyáli Apródok | 2023. február 25. szombat | 54 - 34 | Garami Júlia Eszter, Horváth Máté |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Viadukt SE | 2023. február 25. szombat | 43 - 21 | Garami Júlia Eszter, Horváth Máté |
Gyáli Apródok - BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2023. február 25. szombat | 44 - 60 | Garami Júlia Eszter, Horváth Máté |
H csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - VMG DSE | 2023. február 19. vasárnap | 0 - 2 | Belák Zoltán, Horváth Máté |
BTDSE Taksonyi Ördögök/B - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2023. február 19. vasárnap | 2 - 0 | Belák Zoltán, Horváth Máté |
VMG DSE - BTDSE Taksonyi Ördögök/B | 2023. február 19. vasárnap | 59 - 22 | Belák Zoltán, Horváth Máté |
I csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyömrői Funkcionális Tréning SE - SZKHSE U12 | 2023. február 25. szombat | 18 - 63 | Nagy Dániel Zoltán, Holly Hanga Zóra |
Parthus SE/A - Gyömrői Funkcionális Tréning SE | 2023. február 25. szombat | 111 - 15 | Hamzi Virág, Holly Hanga Zóra |
SZKHSE U12 - Parthus SE/A | 2023. február 25. szombat | 34 - 53 | Hamzi Virág, Holly Hanga Zóra |
J csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentendrei KSE/A - Szentendrei KSE/B | 2023. február 18. szombat | 0 - 0 | Belák Zoltán, Csegény Csenge Janka |
Radobasket Oroszlánok - Szentendrei KSE/A | 2023. február 18. szombat | 2 - 0 | Belák Zoltán, Horváth Máté |
Szentendrei KSE/B - Radobasket Oroszlánok | 2023. február 18. szombat | 0 - 2 | Belák Zoltán, Horváth Máté |
K csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monor SE - Pilisi Mennydörgők | 2023. február 19. vasárnap | 0 - 2 | Agócs Gábor Mihály, Neubrandt Roland |
Fót SE - Monor SE | 2023. február 19. vasárnap | 2 - 0 | Magda János József, Balogh Csaba |
Pilisi Mennydörgők - Fót SE | 2023. február 19. vasárnap | 34 - 42 | Agócs Gábor Mihály, Neubrandt Roland |